ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:00
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
Пълна програма
  • 05:15
    "Последователите" - сериал, с.2, еп.11
  • 06:00
    "Чудовища срещу извънземни" - анимация
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.14
  • 09:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.2, еп. 1
Пълна програма
  • 03:45
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3, /п/
  • 06:30
    "Младият Херкулес" - сериал, 2 епизода
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 05:30
    Колоездене: Тирено - Адриатико, втори етап
  • 07:00
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, индивидуално, мъже
  • 08:00
    Ски бягане: Световна купа в Драмен, спринт
  • 09:00
    Футбол: MLS, обзор на кръга
Пълна програма
  • 05:30
    Колоездене: Париж - Ница, пети етап
  • 07:00
    FMX: Нощта на скоковете
  • 08:00
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, индивидуално, мъже
  • 09:00
    Снукър: Открито първенство на Уелс, финал
Пълна програма
  • 05:00
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 05:55
    Pro Bull Riders
  • 07:00
    Gotta Grudge
  • 07:25
    Exit Point, The
Пълна програма
  • 05:00
    ASIAN LE MANS SERIES
  • 06:00
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 07:00
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 08:00
    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Открито първенство на Великобритания 2018, трети ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Троа - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: Наполи - Рома
  • 06:00
    Дивата муха
  • 07:00
    УЕФА Лига Европа: Лайпциг - Зенит Санкт Петербург
  • 09:00
    УЕФА Лига Европа: Атлетико М - Локомотив М
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 06:00
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 1
bTV Comedy 06:00
"Без пукната пара" - сериал
bTV Lady 06:00
"Твоят мой живот" - сериал
Fox Channel 06:00
Кости - седми сезон, еп. 4
Fox Crime 06:00
Комисар Монталбано - девети сезон, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 06:00
Колоездене: Евтометропол
Diema 06:30
"Гореща зона" - сериал
Eurosport 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport HD 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
BNT 3 07:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл

Всички предавания

Филми

ORT 05:50
"Любимата учителка". Сериен филм
Diema Family 06:00
"Малката булка" - сериен филм
Agro TV 06:00
Документален филм - повторение
bTV 06:00
"Трансформърс прайм" - анимация
bTV Action 06:00
"Аватар: Легенда за Анк" - анимация

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}