ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
  • 11:00
    Зелената линейка Здравно риалити с водеща Ива Димитрова
Пълна програма
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.14
  • 09:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.2, еп. 1
  • 10:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп.13
  • 11:00
    "Извън играга" - сериал, с.6, еп.14
Пълна програма
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 2, /п/
  • 08:45
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
  • 10:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4, /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 15, /п/
Пълна програма
  • 08:00
    Ски бягане: Световна купа в Драмен, спринт
  • 09:00
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 09:30
    Колоездене: Париж - Ница, пети етап
  • 10:30
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, индивидуално, мъже
Пълна програма
  • 08:00
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, индивидуално, мъже
  • 09:00
    Снукър: Открито първенство на Уелс, финал
  • 10:15
    Снукър: Открито първенство на Гибралтар, директно
  • 15:00
    Колоездене: Тирено - Адриатико, трети етап, директно
Пълна програма
  • 07:55
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 08:50
    Monster Jam
  • 09:45
    Nhra Sportsman Series
  • 10:40
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Открито първенство на Великобритания 2018, трети ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Троа - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 07:00
    УЕФА Лига Европа: Лайпциг - Зенит Санкт Петербург
  • 09:00
    УЕФА Лига Европа: Атлетико М - Локомотив М
  • 11:00
    УЕФА Лига Европа: Борусия Дортмунд - Ред Бул Залцбург
  • 13:00
    УЕФА Лига Европа: Лацио - Динамо Киев
Пълна програма
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Футбол Мундиал
Пълна програма

Сериали

Fox Life 08:40
Майк и Моли - трети сезон, еп. 16
Fox Crime 08:40
Лас Вегас - трети сезон, еп. 23
e-kids 08:45
Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Diema 08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 15 /п/
AXN 08:50
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Спорт

Travel TV 09:00
Спорт и приключения - Лавинни серии на БАССЕС 6 еп.
Sky Sports 09:00
Футбол от Азия
ТВ Европа 09:05
Свободна зона с Коритаров
Film Plus HD 09:10
Тенис: Катерина Синякова - Каролине Вожняцки (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - III четвъртфинал, повторение)
BNT 3 09:30
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /11 епизод/

Всички предавания

Филми

HBO 2 08:40
"Х-мен: Първа вълна", екшън, САЩ, 2011; реж. Матю Вон, с Джеймс МакАвой, Михаел Фасбендер, Роуз Бърн, Дженифър Лорънс, Дженюари Джоунс, [12+]
AXN 08:50
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2015
TVT 09:00
Животът по поречието на Струма (образователен филм за еко туризъм)
Kino Nova 09:10
"Мисия: Моето семейство" - романтичен филм с уч. на Ханес Янике, Нина Гумих, Нина Монка, Дана Голомбек и др.
HBO3 09:15
"В кадър ХV, 46 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}