ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    The 20 Biggest US Number Ones
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    MTV Asks Rita Ora
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    New Music Fridays
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 07:35
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 4
PRO 7 07:40
"Теория за големия взрив" - сериал
Viasat Explorer 07:45
GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 14
Fox Life 07:45
Войната вкъщи - първи сезон, еп. 19
Fox Crime 07:50
Глейдс - втори сезон, еп. 11

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Дунав - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Eurosport 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
Eurosport HD 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
MAX Sport 1 08:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Ричмънд

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 07:55
Полдарк, сезон 2, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2016
AXN 07:55
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2015
MGM 07:55
"Операция: Съседска стража!" - семеен филм с Денис Ричардс, Люк Коломберо.
TVT 08:00
Туристически посоки в Средните Родопи (образователен филм за планински туризъм)
Vivacom Arena 08:01
Две опашчици Анимация, Приключенски 2018

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}