ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 07:25
    Нощ: Пума
  • 07:50
    Нощ: Крокодили и алигатори
  • 08:15
    Експедициите на Джеф Коруин: Перу: мечешки неволи
  • 09:10
    Лошо куче!: Кучета-клептомани и майстори на измъкването
Пълна програма
  • 07:30
    Бързи и шумни: Епизод 12
  • 08:30
    Как се прави...: Капачки/Шоколад/Хапчета/Макарони
  • 09:00
    Как се прави...: Пълнител с CO2/Солети/ Високоповдигач/ Ледена пързалка
  • 09:30
    Как са го направили?: "Форд транзит", дризабон, осолена риба
Пълна програма
  • 07:26
    Големи умове: Търси и разрушавай
  • 08:14
    Ловци на митове: Контрабандни митове
  • 09:02
    Свръхчовешко предизвикателство: Скорост
  • 09:50
    Как са го направили?: Кожа/Гран Канал/Флайборд
Пълна програма
  • 07:05
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 2
  • 07:50
    Братски проекти, сезон 1, еп. 12
  • 08:15
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 2
  • 08:40
    По-трудно, отколкото изглежда, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 07:30
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 4
  • 08:20
    Ватиканът и Третият райх
  • 09:15
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 28
  • 09:45
    Загадки в музея, сезон 9, еп. 12
Пълна програма
  • 07:20
    На лов за автомобили: Мотоциклетът на Томи Лий
  • 07:40
    На лов за автомобили: Патриотичен мотоциклет
  • 08:00
    Спецове в заложната къща: Стълба към залагането
  • 08:20
    Спецове в заложната къща: Дръж якия залог!
Пълна програма
  • 07:05
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 8
  • 07:35
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 9
  • 08:05
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 10
  • 08:40
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 07:05
    Спасителен отряд в ада, еп. 1
  • 08:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 2
  • 09:00
    Гений със Стивън Хокинг, еп. 2
  • 10:05
    Корабът-съкровищница на династия Танг, еп. 1
Пълна програма
  • 07:30
    Животински боен клуб, еп. 1
  • 08:15
    Животински боен клуб, еп. 3
  • 09:05
    Животински боен клуб, еп. 4
  • 09:50
    Животински боен клуб, еп. 3
Пълна програма
  • 07:30
    Импресия - Крушунски водопади
  • 08:00
    Война на похабяването - с.1, еп.6
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    JAM - еп.8
Пълна програма

Сериали

e-kids 07:30
Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Хоби ТВ 07:30
НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 10 еп.
Diema 07:30
"Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 3 /п/
Viasat Nature 07:35
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 4
PRO 7 07:40
"Теория за големия взрив" - сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Дунав - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Eurosport 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
Eurosport HD 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
MAX Sport 1 08:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Ричмънд

Всички предавания

Филми

Telekabel 07:30
Детски свят - Франклин - анимация
EPIC Drama 07:55
Полдарк, сезон 2, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2016
AXN 07:55
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2015
MGM 07:55
"Операция: Съседска стража!" - семеен филм с Денис Ричардс, Люк Коломберо.
TVT 08:00
Туристически посоки в Средните Родопи (образователен филм за планински туризъм)

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 17:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 17:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор

Всички предавания



{START_COUNTER}