ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:35
    Диви и истински: Уплашеният слон
  • 16:30
    Експедициите на Джеф Коруин: Кения: царицата на животните - хиената
  • 17:25
    Зоологическата градина в Бронкс: Епизод 5
  • 18:20
    Семейството от планините: Ново начало
Пълна програма
  • 16:00
    Австралийски железници: Епизод 2
  • 17:00
    Историята под лупа: Проклятието на кървавите пирамиди
  • 18:00
    Търсачи на антики: В Тексас всичко е по-голямо
  • 18:30
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 6
Пълна програма
  • 15:26
    Обикновен човек срещу експерт: Епизод 2
  • 16:14
    Ловци на митове: Контрабандни митове
  • 17:02
    Свръхчовешко предизвикателство: Скорост
  • 17:50
    Големи умове: Трите прасенца
Пълна програма
  • 15:30
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 1
  • 16:15
    Опасни пътища, сезон 2, еп. 1
  • 17:15
    В епицентъра на петролния бум, сезон 1, еп. 6
  • 18:00
    Братски проекти, сезон 3, еп. 5
Пълна програма
  • 15:35
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 10
  • 16:20
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 7
  • 16:50
    Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 2
  • 17:45
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 1
Пълна програма
  • 15:50
    Премиера НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Някои не го предпочитат горещо
  • 16:20
    Изковани в огъня: Любимците на публиката
  • 17:15
    В търсене на Хитлер: Мишената е САЩ
  • 18:10
    Планинари: Пустошта
Пълна програма
  • 15:35
    Суперсетивата на животните, сезон 1, еп. 1
  • 16:35
    Суперсетивата на животните, сезон 1, еп. 2
  • 17:30
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 3
  • 18:20
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 4
Пълна програма
  • 16:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 3
  • 17:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 2
  • 18:00
    Гений със Стивън Хокинг, еп. 3
  • 19:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 8
Пълна програма
  • 15:30
    Животински боен клуб, еп. 6
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 18
  • 17:05
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 3
  • 18:00
    Животински боен клуб, еп. 2
Пълна програма
  • 16:00
    Виж България - Етрополе, град на занаятите
  • 16:30
    Виж България - Евксиноград, приказният морски град
  • 17:00
    Бавария - Да намериш партньори и приятели
  • 17:30
    Медея пие рицина в манастир
Пълна програма

Сериали

AXN Black 16:10
Вестителите; сезон 1, епизод 9, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
Viasat History 16:10
Дните, които написаха историята, сезон 1, еп. 10
Fox Crime 16:10
Глейдс - втори сезон, еп. 5
ARD 1 16:10
"Буря от любов" - сериал
AXN 16:15
Царство; сезон 2, епизод 17, драма, романтичен, САЩ, 2015

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 16:30
Тенис: ATP 500 Лондон 2018
Diema Sport 17:00
Футбол: Витоша - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 17:00
Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Франция, директно
Eurosport 2 17:00
"Пътят на краля", предаване за световното първенство по футбол
Mtel Sport 2 17:00
Тенис: ATP 500 Хале 2018

Всички предавания

Филми

AXN Black 16:10
Вестителите; сезон 1, епизод 9, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
Skat 16:10
"Дълбочината на цветовете" - док.филм
AXN 16:15
Царство; сезон 2, епизод 17, драма, романтичен, САЩ, 2015
Cinemax 2 16:20
"Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
HBO3 16:20
"Ти Джей Милър: Педантично смехотворен", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Джеф Томсик, с Ти Джей Милър, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}