ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
  • 11:00
    Зелената линейка Здравно риалити с водеща Ива Димитрова
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Тайнитe на студения синтез - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова
  • 09:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 07:30
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 5, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 08:25
    Възприятия; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 09:20
    Скорпион; сезон 3, епизод 21, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 10:20
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 07:25
    Нощ: Пума
  • 07:50
    Нощ: Крокодили и алигатори
  • 08:15
    Експедициите на Джеф Коруин: Перу: мечешки неволи
  • 09:10
    Лошо куче!: Кучета-клептомани и майстори на измъкването
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Буря от любов" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2"
  • 10:00
    Вкусни изкушения кулинарно предаване /2 епизод/
  • 10:25
    Семеен бизнес тв филм /15 епизод/
Пълна програма
  • 07:25
    Wacky Races
  • 07:35
    Grizzy and the Lemmings
  • 07:41
    Grizzy and the Lemmings
  • 07:55
    Cloudy with a Chance of Meatballs
Пълна програма
  • 06:00
    "Чудовища срещу извънземни" - анимация
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.14
  • 09:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.2, еп. 1
  • 10:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп.13
Пълна програма
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.7, еп. 6,7
  • 08:15
    "Тетрадката" - драма, романтичен (САЩ, 2004), режисьор - Ник Касаветис, актьори - Тим Иви, Джина Роуландс, Рейчъл Макадамс, Кевин Конъли, Райън Гослинг, Джеймс Гарнър и др.
  • 11:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.7, еп.9,10,11
  • 14:00
    "Избрана жертва"- драма, криминален, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Крис Геролмо, актьори - Марк Хармън, Лола Глаудини, Атина Карканис и др.
Пълна програма
  • 07:00
    "Загадките на Лора" - сериал
  • 08:00
    "Да отгледаш Хоуп" - сериал, с.4
  • 09:00
    "Столичани в повече" - сериал
  • 10:00
    "Природни сили" - комедия (САЩ, 1999), режисьор - Бронуен Хигис, актьори - Афлек, Мора Тиърни, Сандра Бълок, Стив Зан, Рони Кокс и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 09:00
    "Любав и вендета" - сериал
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
Пълна програма
  • 07:10
    NEXO KNIGHTS
  • 07:35
    Малки Титани: В готовност
  • 07:45
    Малки Титани: В готовност
  • 08:00
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 07:00
    "Ергени", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Кърт Волкър, с Дж. К. Симънс, Джули Делпи, Джош Уигинс, Одея Ръш, Кевин Дън, [12+]
  • 08:40
    "Калифорния (2015)", романтична драма, Бразилия, 2015; реж. Марина Персон, с лара Гало, Кайо Блат, Кайо Хорович, Ливия Хихон, Летисия Фанани, [12+]
  • 10:15
    "Ягодови дни", драма, Швеция, 2017; реж. Виктор Ериксон, с Нели Акселсон, Сташек Цивка, Юлия Киовска, Прземислав Свадовски, Торкел Петерсон, [12+]
  • 11:55
    "През Бруклинския мост", комедия, САЩ, 1984; реж. Менахем Голан, с Елиът Гулд, Марго Хемингуей, Сид Сизър, Каръл Кейн, Бърт Йънг, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Икалуит", драма, Канада, 2016; реж. Беноа Пилон, с Мари-Жосе Кроз, Франсоа Папинеу, Натар Унгалаак, Себастиен Хубърдау, Кристин Туту, [12+]
  • 08:40
    "Гатака", научно-фантастична драма, САЩ, 1997; реж. Андрю Никъл, с Итън Хоук, Ума Търман, Алън Аркин, Джуд Лоу, Ърнест Боргнайн, [12+]
  • 10:25
    "Родители", драма, Дания, 2016; реж. Кристиан Тафдруп, със Сорен Малинг, Бодил Йоргенсен, Елиот Кросет Хов, Мири Ан Бюшел, Антон Хоник, [12+]
  • 12:05
    "Красиви момичета", комедийна драма, САЩ, 1996; реж. Тед Деми, с Мат Дилън, Лорън Холи, Тимъти Хътън, Натали Портман, Ума Търман, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    Inside Africa
  • 12:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Каменно цвете" - сериен филм, /п/
  • 09:30
    "Сезонът на черешите"- сериен филм, /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 2, /п/
  • 08:45
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
  • 10:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4, /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 15, /п/
Пълна програма
  • 07:30
    Бързи и шумни: Епизод 12
  • 08:30
    Как се прави...: Капачки/Шоколад/Хапчета/Макарони
  • 09:00
    Как се прави...: Пълнител с CO2/Солети/ Високоповдигач/ Ледена пързалка
  • 09:30
    Как са го направили?: "Форд транзит", дризабон, осолена риба
Пълна програма
  • 07:26
    Големи умове: Търси и разрушавай
  • 08:14
    Ловци на митове: Контрабандни митове
  • 09:02
    Свръхчовешко предизвикателство: Скорост
  • 09:50
    Как са го направили?: Кожа/Гран Канал/Флайборд
Пълна програма
  • 07:30
    Ханк Зипзър
  • 08:00
    Групата на Алекс
  • 08:30
    Клонинги в мазето: Специални части
  • 09:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
Пълна програма
  • 07:30
    "Марви Хамър"
  • 08:00
    "Да изобретяваме"
  • 08:25
    "Да изобретяваме"
  • 08:50
    "Да изобретяваме"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    1,2,3 - 4 еп. - Сериал
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
  • 07:50
    Етикет Европа
Пълна програма
  • 07:00
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, индивидуално, мъже
  • 08:00
    Ски бягане: Световна купа в Драмен, спринт
  • 09:00
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 09:30
    Колоездене: Париж - Ница, пети етап
Пълна програма
  • 07:00
    FMX: Нощта на скоковете
  • 08:00
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, индивидуално, мъже
  • 09:00
    Снукър: Открито първенство на Уелс, финал
  • 10:15
    Снукър: Открито първенство на Гибралтар, директно
Пълна програма
  • 07:05
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 2
  • 07:50
    Братски проекти, сезон 1, еп. 12
  • 08:15
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 2
  • 08:40
    По-трудно, отколкото изглежда, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 07:25
    Exit Point, The
  • 07:55
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 08:50
    Monster Jam
  • 09:45
    Nhra Sportsman Series
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 07:30
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Джада вкъщи
  • 08:30
    Джада вкъщи
  • 09:00
    Отчайващи пейзажи
Пълна програма
  • 07:10
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 8
  • 07:40
    Сготвено с любов- втори сезон, еп. 6
  • 08:10
    Сготвено с любов- втори сезон, еп. 7
  • 08:40
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 06:45
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 15
  • 08:05
    Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 1
  • 08:40
    Късметлията - първи сезон, еп. 1
  • 09:30
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 07:00
    "Смърфовете: Забравеното селце", анимация, САЩ, 2017; реж. Кели Осбъри, [0+]
  • 08:30
    "Анна и Кралят", романтична драма, САЩ, 1999; реж. Анди Тенант, с Джоди Фостър, Юн-Фат Чоу, Бай Линг, Том Фелтън, Саид Алви, [12+]
  • 10:55
    "Минута мълчание", романтична драма, Германия, 2016; реж. Торстен Шмит, с Йонас Най, Юлия Кошиц, Уве Прайс, Йоханес Алмайер, Хени Рентс, [12+]
  • 12:25
    "Комарджии", драма, САЩ, 1998; реж. Джон Дал, с Мат Деймън, Едуард Нортън, Гретчен Мол, Джон Малкович, Джон Туртуро, [12+]
Пълна програма
  • 07:30
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 4
  • 08:20
    Ватиканът и Третият райх
  • 09:15
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 28
  • 09:45
    Загадки в музея, сезон 9, еп. 12
Пълна програма
  • 07:20
    На лов за автомобили: Мотоциклетът на Томи Лий
  • 07:40
    На лов за автомобили: Патриотичен мотоциклет
  • 08:00
    Спецове в заложната къща: Стълба към залагането
  • 08:20
    Спецове в заложната къща: Дръж якия залог!
Пълна програма
  • 07:30
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 59 еп.
  • 08:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 09:00
    АВТОХОБИ - тв поредица
  • 09:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, втори сезон, 7 еп.
Пълна програма
  • 07:30
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 07:50
    "Чурулик"
  • 08:00
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 08:10
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:00
    "Нощният мениджър 1.4" - мини сериал
  • 08:00
    "Накъдето те води сърцето" - биографичен филм / драма с Дейвид Карадайн, Рони Кокс, Мелинда Дилън, Гейл Стрикланд.
  • 10:25
    "Малката вещица" - комедия / младежки филм с Дан Готие, Робин Лайвли.
  • 12:00
    "В радост и беда" - комедия с Макс Александър, Джонатан Банкс.
Пълна програма
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    The 20 Biggest US Number Ones
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    MTV Asks Rita Ora
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 07:05
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 8
  • 07:35
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 9
  • 08:05
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 10
  • 08:40
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 07:05
    Спасителен отряд в ада, еп. 1
  • 08:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 2
  • 09:00
    Гений със Стивън Хокинг, еп. 2
  • 10:05
    Корабът-съкровищница на династия Танг, еп. 1
Пълна програма
  • 07:30
    Животински боен клуб, еп. 1
  • 08:15
    Животински боен клуб, еп. 3
  • 09:05
    Животински боен клуб, еп. 4
  • 09:50
    Животински боен клуб, еп. 3
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Открито първенство на Великобритания 2018, трети ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Троа - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:30
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 07:15
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 07:55
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:45
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 10:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 07:00
    УЕФА Лига Европа: Лайпциг - Зенит Санкт Петербург
  • 09:00
    УЕФА Лига Европа: Атлетико М - Локомотив М
  • 11:00
    УЕФА Лига Европа: Борусия Дортмунд - Ред Бул Залцбург
  • 13:00
    УЕФА Лига Европа: Лацио - Динамо Киев
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:30
    Игрален филм
  • 08:05
    Игрален филм
  • 09:40
    Игрален филм
  • 12:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 07:30
    "Приказки с Ванчето "
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
Пълна програма
  • 07:25
    Bob der Baumeister
  • 07:35
    Bob der Baumeister
  • 07:45
    Peppa Pig
  • 07:55
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
Пълна програма
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Исторически календар
  • 08:20
    Това е само краят на света - драма, Канада/Франция, 2016, режисьор Ксавие Долан, с Гаспар Юлиел, Натали Бай, Леа Сейду, Венсан Касел, Марион Котийар
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 07:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: След сеанса - 2
  • 08:00
    Най-взискателните булки: Епизод 4
  • 09:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Епизод 2
  • 10:00
    Кралят на тортите: Сапун, сонограми и изненада!
Пълна програма
  • 07:30
    Импресия - Крушунски водопади
  • 08:00
    Война на похабяването - с.1, еп.6
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    JAM - еп.8
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
Пълна програма
  • 05:50
    Момчето на Уинслоу, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 1999
  • 07:35
    Мраз, Великобритания,САЩ, трилър, 2007
  • 09:05
    Свещен дим, САЩ, драма, 1999
  • 10:55
    Ченге и половина, САЩ, 1992
Пълна програма
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • 07:20
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 81
  • 07:50
    Палитра от вкусове - кулинарно предаване , еп. 11
  • 08:20
    Храна за щастие с Джейми Оливър - кулинарно предаване, еп. 6
  • 09:15
    Великото британско меню, еп. 41
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 06:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 08:00
    Тарзан - Анимация, 2013, Режисьор: Райнхард Клос, В ролите: Келан Луц, Робърт Капрон, Спенсър Лок
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
  • 11:00
    Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий
Пълна програма
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:45
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 11
  • 07:35
    Последният мъж на света - трети сезон, еп. 7
  • 08:00
    Последният мъж на света - трети сезон, еп. 8
  • 08:25
    Новобранци - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 07:30
    FASHION FILMS
  • 07:55
    FASHION WEEK
  • 08:00
    MODEL TALKS
  • 08:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    New Music Fridays
Пълна програма
  • 07:00
    "Наемни убийци: Кой уби Каролин Матюс?"
  • 07:50
    "Хванати на местопрестъплението" - 10 и 11 еп.
  • 08:40
    "Лов на неизрядни платци" - 18 и 19 еп.
  • 09:30
    "Обрано, ограбено, върнато" - 3 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
Пълна програма
  • 07:30
    Рыбалка сегодня XL
  • 07:55
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
  • 08:10
    Карпфишинг
  • 08:35
    Мой мир - рыбалка
Пълна програма
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
  • 08:30
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 7
  • 11:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 6, /п/
  • 12:00
    "Шпиoни" - семеен филм с уч. на Ема Робъртс, Крис Потър, Ричард Кайнд, Пат Морита, Дебра Джо Ръп, Джей Бразо, Мусета Вандер, Бари Бостуик и др.
Пълна програма
  • 07:00
    Weird Creatures With Nick Baker: Sea Dragon
  • 07:45
    Deadliest Catch: Thick As Thieves
  • 08:30
    How the Universe Works: Solar Systems
  • 09:15
    Cake Boss: Next Great Bride
Пълна програма
  • 07:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:50
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 08:15
    Кухнята
  • 09:05
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 07:25
    Пламъчко и Машините
  • 07:50
    Алвин и Катеричоците
  • 08:05
    Алвин и Катеричоците
  • 08:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:00
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, индивидуално, мъже
  • 08:00
    Ски бягане: Световна купа в Драмен, спринт
  • 09:00
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 09:30
    Колоездене: Париж - Ница, пети етап
Пълна програма
  • 07:00
    "Смърфовете: Забравеното селце", анимация, САЩ, 2017; реж. Кели Осбъри, [0+]
  • 08:30
    "Анна и Кралят", романтична драма, САЩ, 1999; реж. Анди Тенант, с Джоди Фостър, Юн-Фат Чоу, Бай Линг, Том Фелтън, Саид Алви, [12+]
  • 10:55
    "Минута мълчание", романтична драма, Германия, 2016; реж. Торстен Шмит, с Йонас Най, Юлия Кошиц, Уве Прайс, Йоханес Алмайер, Хени Рентс, [12+]
  • 12:25
    "Комарджии", драма, САЩ, 1998; реж. Джон Дал, с Мат Деймън, Едуард Нортън, Гретчен Мол, Джон Малкович, Джон Туртуро, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 07:30
    PJ Masks
  • 08:00
    Trulli Tales
  • 08:30
    Jungle Junction
  • 08:50
    Handy Manny
Пълна програма
  • 07:25
    Пламъчко и Машините
  • 07:50
    Алвин и Катеричоците
  • 08:05
    Алвин и Катеричоците
  • 08:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    90s Boys Vs 90s Girls
  • 12:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 07:25
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Haunting Memory
  • 08:15
    Swamp Murders: A Run for the Money
  • 09:10
    Web of Lies: Flirting with the Enemy
  • 10:05
    Betrayed: Flirting With Death
Пълна програма
  • 07:20
    Up Close With: Roberta Mancino
  • 07:50
    Up Close With: Brittney Reese
  • 08:15
    Perfection: Wladimir Klitschko
  • 08:45
    Top: US Football Scandals
Пълна програма
  • 07:30
    Major League Fishing
  • 08:15
    Familiar Waters
  • 08:35
    Familiar Waters
  • 09:00
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 07:20
    На лов за автомобили: Мотоциклетът на Томи Лий
  • 07:40
    На лов за автомобили: Патриотичен мотоциклет
  • 08:00
    Спецове в заложната къща: Стълба към залагането
  • 08:20
    Спецове в заложната къща: Дръж якия залог!
Пълна програма
  • 07:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 2
  • 08:00
    Гений със Стивън Хокинг, еп. 2
  • 09:05
    Корабът-съкровищница на династия Танг, еп. 1
  • 10:00
    Златна треска, еп. 10
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 9, криминален, САЩ, 2014
  • 10:15
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
  • 10:30
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 15, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 2, епизод 10, комедия, криминален, Франция, 2014
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Отмъщението; сезон 1, епизод 20, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 07:00
    Първите 48 часа
  • 08:00
    Какво е нужно за убийство
  • 08:30
    Какво е нужно за убийство
  • 09:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия
Пълна програма
  • 07:20
    Коледно чудо
  • 09:00
    Въображаеми престъпления
  • 11:05
    Ефи Грей
  • 13:10
    Твърди захарни бонбони
Пълна програма
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 5 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 07:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    The King of Queens
Пълна програма
  • 07:24
    Maid Of Honor (18+)
  • 07:49
    Fast Anal Fucking With Petite Minx (18+)
  • 08:12
    Sexy Bartender's Perky Nipples (18+)
  • 08:35
    Sexy Role Playing Game (18+)
Пълна програма
  • 07:30
    Агрофорум - повторение
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 08:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 07:30
    Firsthand
  • 08:00
    On Surfari
  • 08:30
    On Surfari
  • 09:00
    Rip to the Tip 2011
Пълна програма
  • 07:00
    Пол О'Грейди: От любов към животните (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 07:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 601 (Episode 1)
  • 08:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 602 (Episode 2)
  • 08:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 603 (Episode 3)
Пълна програма
  • 07:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /п./
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Omer Avital Quintet - Jazz a la Villette
  • 10:25
    Ella Fitzgerald - Brussels 1957 - Jazz Archive
  • 11:05
    Dianne Reeves - Jazz a la Villette
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Славия - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Берое - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2017-18), 25-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Суонси Сити - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 25-и епизод, повторение
  • 11:00
    Класика от Висшата лига - Манчестър Юнайтед - Ливърпул (1992-93), повторение
Пълна програма
  • 07:25
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Натрапчив спомен
  • 08:15
    Убийства в тресавището: В търсене на парите
  • 09:10
    Мрежа от лъжи: Да флиртуваш с врага
  • 10:05
    Предателства: Да флиртуваш със смъртта
Пълна програма
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 07:00
    "Когато баща ми стана храст", семейна драма, Холандия, 2016; реж. Никол Ван Килсдонк, със Силесте Холсхаймер, Матсен Монтсма, Теун Куилбоер, Нортйе Херлаар, Анеке Блок, [12+]
  • 08:30
    "Уолъс и Громит: Погрешните панталони", анимация, Великобритания, 1993; реж. Ник Парк, [0+]
  • 09:00
    "Мъчителни бележки", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Аманда Шарп, с Рей Лиота, Роуз Лесли, Джина Родригес, Кармен Тонри, Джъстин Барта, [12+]
  • 10:40
    "Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Слепота (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Мейлър, с Алек Болдуин, Деми Мур, Дилън МакДърмът, Вива Бианка, Джеймс МакКафри, [15+]
  • 08:45
    "Облачно с кюфтета", анимационна комедия, САЩ, 2009; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, [0+]
  • 10:15
    "Зеленият стършел", екшън - комедия, САЩ, 2011; реж. Мишел Гондри, със Сет Роугън, Джей Чоу, Камерън Диас, Том Уилкинсън, Кристоф Уолтц, [12+]
  • 12:10
    "Секси мамче I, 7 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Франки Шоу, с Франки Шоу, Роузи О'Донъл, Мигел Гомес, Александра Мери Раймер, Анна Шанел Раймер, [15+]
Пълна програма
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Приказки от Ерул (образователен филм за селски туризъм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Братята, влюбени в България (1 част) (образователен филм за туристическа дестинация)
Пълна програма
  • 07:10
    Пес Патрул
  • 07:35
    Ръсти Риветс
  • 08:00
    Малкото царство на Бен и Холи
  • 08:10
    Денят, в който Хенри срещна
Пълна програма
  • 07:30
    Господин Селфридж, сезон 4, еп. 8, Великобритания, драма/исторически, 2016
  • 08:15
    Мускетарите, сезон 2, еп. 8, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
  • 09:10
    В изгнание, сезон 1, еп. 3, Великобритания, политически, 2015
  • 10:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 6, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 07:35
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 4
PRO 7 07:40
"Теория за големия взрив" - сериал
Viasat Explorer 07:45
GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 14
Fox Life 07:45
Войната вкъщи - първи сезон, еп. 19
Fox Crime 07:50
Глейдс - втори сезон, еп. 11

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Дунав - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Eurosport 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
Eurosport HD 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
MAX Sport 1 08:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Ричмънд

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 07:55
Полдарк, сезон 2, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2016
AXN 07:55
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2015
MGM 07:55
"Операция: Съседска стража!" - семеен филм с Денис Ричардс, Люк Коломберо.
TVT 08:00
Туристически посоки в Средните Родопи (образователен филм за планински туризъм)
Vivacom Arena 08:01
Две опашчици Анимация, Приключенски 2018

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}