ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:45
    Градът - крайна цел игрален филм /САЩ, 2009г./, режисьор Джеймс Айвъри, в ролите: Антъни Хопкинс, Шарлот Генсбург, Лора Лини и др.
  • 23:45
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    "Семейство Милър" - комедия, криминален (САЩ, 2013), режисьор: Роусън Маршал Търбър, актьори - Дженифър Анистън, Томас Ленън, Лаура-лей, Уил Поутрол, Моли С. Куин, Ема Робъртс и др.
  • 22:00
    Умирай трудно" - екшън (САЩ, 1988), режисьор - Джон Мактирнън, актьори - Брус Уилис, Бони Беделя, Реджинал Велджонсън, Пол Глийсън, Деворо Уайт, Уилям Атертън, Алън Рикман, Александър Годунов и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Бързи и яростни" - с уч. на Мишел Родригес, Пол Уокър, Вин Дизел, Чад Линдбърг, Джордана Брустър, Рик Юне и др.
  • 22:15
    "Игрите на глада: Възпламеняване"- с уч. на Дженифър Лорънс, Джош Хътчерсън, Лиам Хемсуърт, Филип Хофман, Джена Малоун, Елизабет Банкс, Уди Харелсън и др.
Пълна програма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Жоакина, доня Революция - сериал
  • 23:00
    Популярна - комедия, романтичен, Франция/Белгия, 2012 г., режисьор: Режи Роансар; в ролите: Дебора Франсоа, Ромен Дюри, Шон Бенсън, Миу Миу, Еди Мичел, Фредерик Пиеро
Пълна програма
  • 21:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева
  • 22:00
    Вяра във финансите - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 21:05
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 22:00
    Тор: Светът на мрака; екшън, приключенски, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 21:05
    Най-дивата Латинска Америка: Пантанал
  • 22:00
    Най-дивата Латинска Америка: Патагония
  • 22:55
    Диви и истински: Нападение на марлин
  • 23:50
    Диви и истински: Нападението на гепарда
Пълна програма
  • 20:10
    "Лабиринтът на Пан" - игрален филм
  • 22:00
    Новини
  • 22:10
    "В окото на бурята" - коментарно предаване с Магдалена Ташева
  • 23:40
    "Българска душа" - фолклорно предаване
Пълна програма
  • 21:15
    "Целуни ръка, Крюгер" - комедия, ФРГ, 2018
  • 22:45
    "Мария Верн: Жертвата" - криминален филм, Швеция, 2015
Пълна програма
  • 21:40
    Концерт на Илия Ангелов
  • 22:50
    Череп и кости тв филм /7 епизод/ (14)
  • 23:30
    Добър ден с БНТ 2 /п/
Пълна програма
  • 20:45
    Жената на моя живот игрален филм /копродукция, 2015 г./, режисьор Антоний Дончев, в ролите: Соран Ебрахим, Виолета Марковска, Селим Акгюл, Михаил Билалов, Кристина Христова Николова, Силвия Петкова, Блаже Димитров и др.
  • 22:30
    24 кадъра джаз концерт с музиката от любими български филми с участието на Ицках Финци, Васко Кръпката, Андрония Попова, Лилия Илиева, Симеон Щерев-Банана, вокална група "Радиодеца"
  • 23:30
    Европейски маршрути
  • 23:45
    По света и у нас
Пълна програма
  • 21:55
    Bunnicula
  • 22:10
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 22:35
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 23:00
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    "Наследството на Борн" - - екшън, криминален, трилър ( САЩ, Япония, 2012), режисьор - Тони Гилрой, актьори - Джеръми Ренър, Скот Глен, Едуард Нортън, Дона Мърфи, Рейчъл Уайз и др.
Пълна програма
  • 21:00
    "Контакт" - драма, мистерия, фантастика (САЩ, 1997), режисьор - Робърт Земекис, актьори - Джоди Фостър, Матю Маконъхи, Джеймс Уудс, Джон Хърт, Том Скерит, Анджела Басет, Уилям Фичнър, Дейвид Морс и др.
Пълна програма
  • 20:30
    "Сексът и градът" - романтичен, комедия, (САЩ, 2008), режисьор - Майкъл Патрик Кинг, актьори - Джоана Глийсън, Евън Хендлер, Ан Миъра, Кандис Берген, Дейвид Ейгенберг, Джейсън Леуис, Марио Кантоне и др.
  • 22:30
    "Мутра по заместване" - сериал, с.3
  • 23:30
    "Столичани в повече" - сериал
Пълна програма
  • 21:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.1
  • 22:30
    "Екатерина Велика" - сериал, с.2, еп.6
  • 23:30
    "Д-р Зоуи Харт" - сериал
Пълна програма
  • 21:45
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 22:10
    Време за приключения
  • 22:20
    Време за приключения
  • 22:35
    Парк шоу
Пълна програма
  • 21:50
    "Легендата за Бен Хол", уестърн - екшън, Австралия, 2016; реж. Матю Холмс, с Джак Мартин, Джейми Кофа, Уилям Лий, Джоан Добин, Адам Уилсън, [18+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Гражданинът", драма, Унгария, 2016; реж. Роланд Враник, с Др. Марцело Кейк-Бали, Агнеш Мар, Аргхаван Шекари, Тибор Гашпар, Тунде Салонтаи, [12+]
  • 23:20
    "Кралица Кристина", биографична драма, Финландия, 2015; реж. Мика Каурисмаки, с Малин Буска, Сара Гадон, Майкъл Нюквист, Лукас Браянт, Лаура Бирн, [15+]
Пълна програма
  • 21:00
    CNN Newsroom
  • 23:30
    Amanpour
Пълна програма
  • 20:00
    "Мафията на майките" - романтичен филм с уч. на Анете Фриер, Тим Бергман, Ева Льобау, Роланд Визнекер и др.
  • 22:00
    "Мнимата монахиня" - романтичен филм с уч. на Надин Вармут, Ян Хартман, Карин Тице, Лиза Кройцер и др., /п/
Пълна програма
  • 20:00
    "Пристигане в Америка" - комедия с уч. на Еди Мърфи, Арсенио Хол, Шари Хедли, Мадж Синклер, Джеймс Ърл Джоунс и др.
  • 22:30
    "Играчът" - сериал
  • 23:30
    Професионална борба: "Първична сила"
Пълна програма
  • 21:00
    Австралийски железници: Епизод 6
  • 22:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 1
  • 23:00
    Полицаи с камери: Епизод 5
Пълна програма
  • 21:10
    Тайни под земята: Съкровищата на цар Соломон
  • 22:00
    Обикновен човек срещу експерт: Епизод 2
  • 22:50
    Хакер в дивата природа: Корабокрушенец
  • 23:40
    Големи умове: Да спреш колата
Пълна програма
  • 21:30
    Наследниците
  • 23:30
    Виолета (Violetta)
Пълна програма
  • 21:00
    "Как се създава"
  • 22:00
    "Тиха революция"
  • 22:45
    "Футурис"
  • 23:00
    "Как се създава"
Пълна програма
  • 21:35
    Великите музеи на Америка - док. сериал
Пълна програма
  • 21:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 22:00
    Преследвачът - 15 еп. - Сериал
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 21:00
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, смесена щафета, жени, запис
  • 22:00
    Колоездене: Париж - Ница, седми етап
  • 23:00
    Колоездене: Тирено - Адриатико, четвърти етап
Пълна програма
  • 21:30
    Снукър: Открито първенство на Гибралтар, директно
  • 22:25
    Новини
  • 22:30
    Бързо пързаляне с кънки: Световно първенство в Амстердам, запис
Пълна програма
  • 21:15
    Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 8
  • 22:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 10
  • 22:45
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 9
  • 23:30
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 10
Пълна програма
  • 21:40
    Mantracker Season 5
  • 22:35
    Immaf European Open
  • 23:30
    Immaf European Open
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 21:30
    Ловци на къщи
  • 22:00
    Евтин дом на плажа
  • 22:30
    Евтин дом на плажа
  • 23:00
    Ремонт на дървени къщи
Пълна програма
  • 21:30
    Войната вкъщи - втори сезон, еп. 18
  • 22:00
    Войната вкъщи - втори сезон, еп. 19
  • 22:30
    Войната вкъщи - втори сезон, еп. 20
  • 22:55
    Присъда - първи сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 21:00
    Роко Скиавоне - първи сезон, еп. 6
  • 22:00
    Полицаите от Чикаго - четвърти сезон, еп. 4
  • 22:55
    Убийства в Рая - пети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 21:00
    "Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
  • 22:55
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
Пълна програма
  • 20:55
    Невидими убийци у дома след войната
  • 22:00
    Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 3
  • 23:00
    Залавянето на престъпници в исторически план: Историята на криминалистиката, сезон 1, еп. 2
  • 23:55
    Черни операции от далечното минало, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 21:00
    Камиони по леда: Ледът има право
  • 22:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Млади и безразсъдни
  • 22:30
    Спецове в заложната къща: Рик и рокендрол
  • 23:00
    Спецове в заложната къща: Скрит залог
Пълна програма
  • 21:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 22:00
    Крал сред рибарите - тв поредица, 3 еп.
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 21:50
    " Кайю"
  • 22:10
    "Строителят Боб"
  • 22:30
    "Пингу"
  • 22:45
    "Анджелина балерина"
Пълна програма
  • 21:00
    "Спорт в обектива"
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:30
    "Офанзива" с Любо Огнянов/п/
Пълна програма
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Синтез
Пълна програма
  • 20:55
    "Ще го наричат Великолепния" - уестърн с Терънс Хил, Грегъри Уолкът.
  • 23:00
    "Обичам те, не ме докосвай" - комедия / романтичен с Мария Шафел, Мичъл Уитфийлд, Майкъл Харис, Меридит Скот Лин,.
Пълна програма
  • 21:00
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 22:00
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 23:00
    FIM SUPER ENDURO WORLD CHAMPIONSHIP
  • 23:30
    FIA WRC DAILY HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 20:00
    Класация Евро Топ
  • 22:00
    Екс он дъ бийч
  • 22:30
    Екс он дъ бийч
  • 23:00
    Екс он дъ бийч
Пълна програма
  • 20:00
    Totally Uninterrupted Party Hits!
  • 23:00
    Nirvana Unplugged
  • 23:45
    Foo Fighters: MTV World Stage
Пълна програма
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 21:50
    Шокиращи природни прояви, сезон 1, еп. 4
  • 22:40
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 1
  • 23:30
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 2
Пълна програма
  • 21:00
    Катастрофата на Чалънджър: Изгубените записи, еп. 1
  • 22:00
    Живот в Космоса, еп. 1
  • 23:00
    Екзомарс: В търсене на живот, еп. 1
Пълна програма
  • 21:40
    Невероятният д-р Пол, еп. 2
  • 22:25
    Ловците на Африка, еп. 5
  • 23:20
    Пингвини, пингвини, пингвини, еп. 1
Пълна програма
  • 21:00
    Футбол: Нант - Троа, мач от френската Лига 1, директно
  • 23:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Метц, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 21:50
    Премиера. Филм "Аритмия"
  • 23:55
    "Влюбени жени". Сериен филм
Пълна програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 22:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 22:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
  • 22:10
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 22:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 21:15
    "Постижение на годината" - шоу
Пълна програма
  • 21:45
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Верона - Киево
  • 23:40
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 21:15
    "Германия търси суперзвездата" - музикално кастинг шоу
  • 23:30
    "Изведи ме" - шоу
Пълна програма
  • 21:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 23:00
    Вести
  • 23:30
    Вести-Москва
  • 23:50
    Вести
Пълна програма
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 21:15
    "Ергенският запой 3" - комедия, U, 2013
  • 23:20
    "От люлка до гроб" - екшън филм / трилър, U, 2003
Пълна програма
  • 20:00
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /на живо/
  • 22:30
    Новини. Прогноза за времето. Другата история /повторение/
  • 23:00
    Концерт на корейски хор Хюн-янг - 1 част
  • 23:30
    "Телевизионен форум" с водещ Стефан Солаков / повторение/
Пълна програма
  • 21:15
    The Quest - Das Geheimnis der Konigskammer
  • 23:05
    Alf
  • 23:35
    Alf
Пълна програма
  • 19:20
    Вила Мария - драма, Канада, 2015, режисьор Ги Едоан, с Паскал Бусиер, Моника Белучи, Альоша Шнайдер, Луис Шампейн, Фридерик Жил, Стефани Лаббе, Сандрин Бисън
  • 22:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 23:00
    Мандарини - драма, Естония/Грузия, 2013, режисьор Заза Урушадзе, с Лембит Улфаск, Гергий Никашидзе, Елмо Нюганен, Михаил Месхи и др.
Пълна програма
  • 20:00
    We Love Music
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 21:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Епизод 3
  • 22:00
    25 под 1 покрив: Епизод 5
  • 23:00
    Млади и бременни: Кошмарът на майката
Пълна програма
  • 21:30
    Японската свръхскоростна железопътна система
  • 22:00
    Банско
  • 22:30
    Вихтен - първенецът на Пирин
  • 23:00
    Легендите оживяват - Копривщица, с.2 еп.9
Пълна програма
  • 21:30
    Строителство извън мрежата: Ранчо в Биг Скай
  • 22:00
    Експедиция в неизвестното
  • 23:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 21:30
    Строителство извън мрежата: Ранчо в Биг Скай
  • 22:00
    Експедиция в неизвестното
  • 23:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 21:30
    Другата Болейн, Великобритания, биографичен/драма/романтичен, 2008
  • 23:25
    От здрач до зори, САЩ, екшън/криминален/ужаси, 1996
Пълна програма
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Класически коли" - 6 еп., документална поредица
  • 22:30
    "Новото познание: Шарл де Гол - противникът на Америка" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 23:00
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
Пълна програма
  • 21:55
    Бойният клуб на Джейми и Джими - шести сезон, еп. 1
  • 22:50
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 28
  • 23:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 1
  • 23:30
    Среща в кухнята - кулинарно предаване, еп. 9
Пълна програма
  • 18:00
    2000+ срещу 2010+: Топ 50
  • 23:00
    Тотално поп парти
Пълна програма
  • 20:00
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 22:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
Пълна програма
  • 21:15
    "Астернвег" - документация
Пълна програма
  • 21:30
    "Кланът" - драма, криминален, Аржентина/Испания, режисьор Пабло Траперо, участват: Гийермо Франсела, Петер Ландзани, Антония Бенгоечеа, Гастон Кокиарале, Стефания Коесл и др.
Пълна програма
  • 21:30
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 9
  • 22:00
    "Досиетата Х" - сериал, еп. 7
  • 22:55
    Убийството на Джани Версаче: Американска криминална история - първи сезон, еп. 6
  • 23:55
    Живите мъртви - осми сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 21:55
    FASHION WEEK
  • 22:00
    MASTERPIECES
  • 22:25
    F-PEOPLE
  • 22:30
    FASHION WEEKS
Пълна програма
  • 19:40
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 21:10
    "Кошмарни съседи" - 516 еп.
  • 22:00
    "Детективи екстрасенси: Сали Ан Браун"
  • 23:40
    "48 часа" - 10 еп.
Пълна програма
  • 21:45
    прогноза за времето и спорт
  • 22:00
    Новини
  • 22:10
    Спорт
  • 22:30
    новини
Пълна програма
  • 21:35
    Блондинка на охоте
  • 22:00
    Я и моя собака
  • 22:25
    Энциклопедия рыбалки
  • 22:55
    Плaнета рыбака
Пълна програма
  • 21:00
    "Макс" - драма с уч. на Томас Хейдън Чърч, Джош Уигинс, Люк Клайнтанк, Лорън Греъм, Роби Амел и др.
  • 23:15
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8, /п/
Пълна програма
  • 21:15
    Fat N' Furious: Rolling Thunder: Mustangs and Mavericks
  • 22:00
    Cake Boss: Muscles & Marriage
  • 22:22
    Cake Boss: Buttercream Submarine
  • 22:45
    Cake Boss: Hair Raising
Пълна програма
  • 21:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 22:00
    Ресторанти под надзор
  • 23:00
    Подставени клиенти
  • 23:30
    Подставени клиенти
Пълна програма
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:40
    Костенурките Нинджа
  • 23:10
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 21:00
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, смесена щафета, жени, запис
  • 22:00
    Колоездене: Париж - Ница, седми етап
  • 23:00
    Колоездене: Тирено - Адриатико, четвърти етап
Пълна програма
  • 21:00
    "Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
  • 22:55
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
Пълна програма
  • 21:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 22:00
    Trulli Tales
  • 22:30
    Doc McStuffins
  • 23:00
    P-King Duckling
Пълна програма
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:40
    Костенурките Нинджа
  • 23:10
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 21:05
    Evil Stepmothers: She Can't Hide
  • 22:00
    Grave Secrets: Proof Of Life
  • 22:55
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Bayou Millionaires
  • 23:50
    Ghosts Of Shepherdstown: Welcome To America's Most Haunted Town
Пълна програма
  • 21:55
    In the Name of Good: Samuel Eto'o
  • 22:20
    Top: Africans in EPL
  • 22:51
    In the Name of Good: Didier Drogba
  • 23:16
    Up Close With: Emmanuel Adebayor
Пълна програма
  • 21:45
    Buccaneers & Bones
  • 22:05
    Buccaneers & Bones
  • 22:30
    Madfin Shark Series
  • 22:50
    Madfin Shark Series
Пълна програма
  • 21:00
    Камиони по леда: Ледът има право
  • 22:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Млади и безразсъдни
  • 22:30
    Спецове в заложната къща: Рик и рокендрол
  • 23:00
    Спецове в заложната къща: Скрит залог
Пълна програма
  • 21:00
    Живот в Космоса, еп. 1
  • 22:00
    Екзомарс: В търсене на живот, еп. 1
  • 23:00
    Катастрофата на Чалънджър: Изгубените записи, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    "Семейство Милър" - комедия, криминален (САЩ, 2013), режисьор: Роусън Маршал Търбър, актьори - Дженифър Анистън, Томас Ленън, Лаура-лей, Уил Поутрол, Моли С. Куин, Ема Робъртс и др.
  • 22:00
    Умирай трудно" - екшън (САЩ, 1988), режисьор - Джон Мактирнън, актьори - Брус Уилис, Бони Беделя, Реджинал Велджонсън, Пол Глийсън, Деворо Уайт, Уилям Атертън, Алън Рикман, Александър Годунов и др.
Пълна програма
  • 21:45
    Тоталкар; сезон 4, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 22:20
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 8, драма, криминален, Франция, 2014
  • 23:20
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 9, драма, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 21:00
    Отмъщението; сезон 1, епизод 32, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 22:10
    Медиум; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 23:10
    Медиум; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 21:00
    Не съм го извършил аз
  • 22:00
    Какво е нужно за убийство
  • 22:30
    Какво е нужно за убийство
  • 23:00
    Ловецът на убийци
Пълна програма
  • 20:15
    Адаптация
  • 22:30
    Пазителят
Пълна програма
  • 21:25
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 22:00
    Израиль за неделю
  • 23:00
    Т/с "Чкалов", 3 с
Пълна програма
  • 21:50
    "Арцах на кръстопътя на историята" - документален филм /2 част
  • 22:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 22:50
    "Другата история" - предаване за българската памет /повторение/
  • 23:00
    "Цвете за Гошо 2008" - "Бараби блус бенд"
Пълна програма
  • 20:00
    Новый муж. Х/ф
  • 23:25
    Романтика романса
Пълна програма
  • 21:30
    Punk'd
  • 22:00
    Punk'd
  • 22:30
    Rules of Engagement
  • 23:00
    Another Period
Пълна програма
  • 21:39
    The Perfect View (18+)
  • 22:00
    Tight Spinner Gags on Cock (18+)
  • 22:22
    Fuck Me Or I'll Fire You (18+)
  • 22:40
    The Joy Cock Club (18+)
Пълна програма
  • 21:50
    Тенис: Александра Саснович - Елина Свитолина (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier 2018 - финал и награждаване, повторение)
  • 23:15
    "Гудууд 2015: Суперколи" - 3 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 21:30
    Арена спорт обзор на деня
  • 22:00
    Извън играта
  • 22:30
    Мисля, че да игрален филм /Канада, 2011г./, режисьор Дилън Пиърс, в ролите: Миа Киршнър, Сара Кенинг, Джени Купър и др.
Пълна програма
  • 21:40
    Телепазарен прозорец - Бизнес новини
  • 22:00
    Акценти
  • 22:05
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 22:10
    Борсова информация
Пълна програма
  • 21:00
    SMALL CAMS, BIG BEASTS
  • 22:00
    THE CHINESE WHITE GOLD
  • 23:00
    FRENCH SECRET SERVICES, A DECLASSIFIED HISTORY EP 4
Пълна програма
  • 08:45
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 21:00
    World of X Games 2015
  • 22:00
    Pull
  • 22:30
    European Wakeboard and Wakeskate Championship
  • 23:00
    Machotaildrop
Пълна програма
  • 21:30
    Средновековните мъртъвци (Series 3): 301 (Episode 1)
  • 22:25
    Личният живот на кралските особи (Series 1): Крал Хенри VIII (Episode 5)
  • 23:20
    Плантагенетите: Най-кървавата британска династия (Series 1): Тирания (Episode 4)
Пълна програма
  • 21:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 22:00
    "Шефове под прикритие" - документална поредица
  • 23:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 23:30
    "Серенада" - музика за лека нощ
Пълна програма
  • 21:30
    Alcina by Handel at La Monnaie in Brussels
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Милуол - Брентфорд, мач от Чемпиъншип, запис
  • 22:00
    Футбол: Астън Вила - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, запис
Пълна програма
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Малага - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 23:45
    "Гудууд Ривайвъл 2015: Най - голямото състезание за ретро коли в света" - 2 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 21:25
    Студио "Висша лига", директно
  • 22:00
    Футбол: Евертън - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, запис
Пълна програма
  • 21:05
    Зли мащехи: Тя не може да се скрие
  • 22:00
    Гробовни тайни: Доказателство за живот
  • 22:55
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Милионери от блатото
  • 23:50
    Духовете от Шепърдстаун: Добре дошли в най-призрачния град в Америка
Пълна програма
  • 21:00
    "Шоуто на играчите" вечерно токшоу с Павел и Христо, (п)
  • 22:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже
Пълна програма
  • 20:00
    "Трансформърс: Последният рицар", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Майкъл Бай, с Марк Уолбърг, Антъни Хопкинс, Джош Дъмел, Лора Хадок, Стенли Тучи, [12+]
  • 22:30
    "Логан: Върколакът", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Манголд, с Хю Джакман, Патрик Стюарт, Дафне Кийн, Бойд Холбрук, Стивън Мърчант, [18+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Милиарди ІІ, 3 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Алекс Гибни, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 22:25
    "Милиарди ІІ, 4 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Ноа Емерих, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 23:25
    "Милиарди ІІ, 5 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Стеф Грийн, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
Пълна програма
  • 21:10
    Человек-калькулятор. Управление разумом
  • 22:00
    Под кодовым именем "Анита"
  • 22:45
    Экстремальные поединки. За честь и уважение
  • 23:40
    Моделизм. Выпуск первый
Пълна програма
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 22:00
    Завръщане в миналото: село Поибрене (образователен филм за селски туризъм)
  • 22:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 23:00
    Епопея по български. История за българския герб (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Пълна програма
  • 21:00
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 23:05
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
Пълна програма
  • 20:45
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 22:40
    Студио "Футбол"
  • 23:00
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 21:55
    Малки чародейки
  • 22:10
    Уоликазам
  • 22:40
    Дора и приятели
  • 23:10
    Рибки Гупи
Пълна програма
  • 21:15
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 4, САЩ, военен, 2016
  • 22:00
    Версай, сезон 1, еп. 1, Франция, Канада, исторически, 2015
  • 22:55
    Версай, сезон 1, еп. 2, Франция, Канада, исторически, 2015
  • 23:50
    Версай, сезон 1, еп. 3, Франция, Канада, исторически, 2015
Пълна програма
  • 21:35
    Философия на вкуса, 2
  • 22:00
    Инспектор Банкс 2/5
  • 23:00
    Лейди Чатърли
Пълна програма
  • 20:35
    Проклятието на Тутанкамон, част 1
  • 22:00
    Модус 2/3
  • 22:45
    Модус 2/4
  • 23:35
    Тратория
Пълна програма
  • 21:15
    Индийският лекар 1/4
  • 22:00
    Опасен
  • 23:35
    Бегемот
Пълна програма

Сериали

Utilisima 22:05
Антъни Бурдейн: Без задръжки - седми сезон, еп. 3
AXN 22:10
Забравена; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
Nova TV 22:30
"София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
Viasat Nature 22:40
Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 10
EPIC Drama 22:45
Династията на Тюдорите, сезон 2, еп. 3, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически, 2008

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 22:05
Свободна зона с Коритаров /п/
Diema Sport 23:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 12-и епизод, директно
Eurosport 23:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Зандвоорт
Eurosport HD 23:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Зандвоорт
Nova Sport 23:00
Футбол: Ница - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение

Всички предавания

Филми

AXN 22:10
Забравена; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
HBO3 22:35
"Съвременно семейство IX, 21 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Стивън Левитан, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Cinemax 22:40
"Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
AXN White 22:45
Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2015
HBO 22:50
"Маса 19", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Блиц, с Анна Кендрик, Крейг Робинсън, Джун Скуиб, Лиса Кудроу, Стивън Мърчант, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}