ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:45
    Иде нашенската музика /п/
  • 06:45
    Телепазарен прозорец
  • 07:00
    Неделно евангелие
  • 07:10
    Внимание, роботика анимационен филм
Пълна програма
  • 05:30
    "Чудовища срещу извънземни" - /п./
  • 06:00
    "Чудовища срещу извънземни" - анимация
  • 07:00
    "Като на кино" - /п./ предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
Пълна програма
  • 03:40
    "Преди да кажеш "Да" - с уч. на Бека Тобин, Райън Кели, Джейсън Ландън, Джак Колман и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Непорочната Джейн" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
Пълна програма
  • 05:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 06:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 07:30
    Зад стените на Уиндзор - филм
  • 08:30
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
  • 05:10
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 05:55
    Вестителите; сезон 1, епизод 9, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 07:10
    Вестителите; сезон 1, епизод 10, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 08:05
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, Канада, 2011
Пълна програма
  • 05:02
    Лошо куче!: Дивотии и дребно хулиганство
  • 05:49
    Лошо куче!: Хитри създания и ужасни домашни любимци
  • 06:36
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Неприятностите на Жозефин (Част 2)
  • 07:00
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Срещата на Тони със смъртта
Пълна програма
  • 03:30
    Повторения
  • 07:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:30
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:00
    "W като Wissen - Знание"
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
  • 06:55
    "Знанията те правят ас" - детска програма
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
Пълна програма
  • 05:45
    Вкусни изкушения кулинарно предаване /1 епизод/п/
  • 06:10
    Китай на фокус Тайната на кулите от пръст /п/
  • 06:35
    Защо да стигнем по-далеч: Прекосяването на Вогезите документална поредица /4, последен епизод/п/
  • 07:05
    №1 Туризмът Златни пясъци - недописана приказка /БНТ 2 Варна/п/
Пълна програма
  • 05:45
    The HAPPOS Family
  • 05:50
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 06:00
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 06:10
    LazyTown
Пълна програма
  • 04:00
    "Капитан Съблезъб и съкровището на Лама Рама" - приключенски, екшън, комедия (Норвегия,2012), режисьор -Лиза Мари Гамлем, Йон Андреас Андерсен, актьори - Тува Новоти, Андерс Баасмо Кристиансен, Од Магнус Уилямсан, Фридтьов Сохейм, Каре Хаген Сиднес, Робър
  • 06:00
    "Чудовища срещу извънземни" - анимация
  • 07:30
    "Кости" - сериал, с.9, еп. 13,14,15
  • 10:30
    "Наследството на Борн" - - екшън, криминален, трилър ( САЩ, Япония, 2012), режисьор - Тони Гилрой, актьори - Джеръми Ренър, Скот Глен, Едуард Нортън, Дона Мърфи, Рейчъл Уайз и др.
Пълна програма
  • 03:15
    "Споделено" - комедия (САЩ, 2013), режисьор -Никол Холофсенър, актьори - Джулия Луис-Драйфус, Лени Лофтин, Джесика Сент Клер, Кристофър Никълъс Смит, Трейси Феъруей, Тони Колет, Джеймс Гандолфини и др.
  • 06:00
    "Без посока" - драма, трилър (САЩ 2014), режисьор - Уилям Мейси, актьори - Майлс, Хейзър, Алекзандра Лавлас, Били Кръдъп, Кейси Туентър, Дейвид Фланери, Ерик Старкей, Кенейша Томпсън и др.
  • 08:30
    "Рио" - анимация, приключенски,комедия, семеен (САЩ, 2011), сценаристи - Дон Раймър, Джошуа Стернин, Джефри Вентимила, Сам Харпър, Ърл Ричи Джоунс, Тод Джоунс, Карлос Салдана, режисьор -Карлос Салдана
  • 10:30
    "Аватар" - екшън, трилър, фантастика (САЩ, 2009.), режисьор - Джеймс Камерън, актьори - Сам Уортингтън, Джовани Рибизи, Сигорни Уивър, Мишел Родригес, Зоуи Салдана, Стивън Ланг и др.
Пълна програма
  • 05:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 06:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал, с.9
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.2
  • 08:00
    "Да отгледаш Хоуп" - сериал, с.4
Пълна програма
  • 03:10
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Земя на честта" - сериал
Пълна програма
  • 05:35
    Анджело е върхът
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:11
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 05:05
    "Тъй близо до слънцето", драма, Франция, 2015; реж. Ив Анджело, със Силви Тесюд, Грегори Гадбоа, Матилд Бисон, Закари Часериауд, Джон Арнолд, [12+]
  • 07:00
    "Братя Даслер: Вечните съперници - първа част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
  • 08:30
    "Братя Даслер: Вечните съперници - втора част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
  • 10:00
    "Селска война", комедийна драма, Италия, 2017; реж. Давиде Барлети, Лоренцо Конте, с Паскуале Патруно, Летиция Пиа Картоларо, Донато Патерно, Анджело Пинятели, Алиса Азарити, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    "Белите рицари", драма, Белгия, 2015; реж. Жоаким Лафоше, с Венсан Линдон, Луиз Бургуан, Валери Донзели, Реда Катеб, Бинту Римтобай, [12+]
  • 07:00
    "Малер", биографична драма, Великобритания, 1974; реж. Кен Ръсел, с Робърт Пауъл, Джорджина Хейл, Лий Монтагю, Мириам Карлин, Розали Кръчли, [12+]
  • 08:55
    "Сувенир", романтична комедия, Белгия, 2016; реж. Баво Дефюрн, с Изабел Юпер, Кевин Азаис, Йохан Лейзен, Бенджамин Бутбул, Ян Хаменекер, [12+]
  • 10:25
    "Гражданинът", драма, Унгария, 2016; реж. Роланд Враник, с Др. Марцело Кейк-Бали, Агнеш Мар, Аргхаван Шекари, Тибор Гашпар, Тунде Салонтаи, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    African Voices
  • 06:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 06:30
    Inside Africa
  • 07:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 04:00
    "Мафията на майките 2" - романтичен филм с уч. на Анете Фриер, Тим Бергман, Ева Льобау, Роланд Визнекер и др., /п/
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 05:45
    "Най-доброто оръжие" - риалити, сезон 1
  • 06:30
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 2, /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 8, 3 епизода
  • 11:00
    "Потоп" - екшън с уч. на Робърт Карлайл, Том Харди, Джесалин Гилсиг, Том Къртни, Джоан Уоли, Дейвид Съчет, Найджъл Планър, Ралф Браун, Ралф Браун, Готфрид Джон, Пип Торънс, Дейвид Хайман и др., II част, /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Порше 914
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Г-ваген
  • 07:00
    Как са го направили?: Изтребител/Бейзбол/ Спортен автомобил
  • 07:30
    Мъжете от Юкон: На ръба
Пълна програма
  • 05:48
    Фабрика за храна: Епизод 6
  • 06:12
    Фабрика за храна: Епизод 7
  • 06:36
    Фабрика за храна: Епизод 8
  • 07:00
    Как са го направили?: "Форд транзит", дризабон, осолена риба
Пълна програма
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 06:25
    Мики Маус
  • 06:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 05:30
    "Имало едно време… Животът"
  • 06:00
    "Имало едно време… Животът"
  • 06:30
    "Имало едно време… Животът"
  • 07:00
    "Удивителни създания"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Момичетата от площад Испания - 4 еп. - Сериал
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 10:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 05:30
    Колоездене: Тирено - Адриатико, четвърти етап
  • 07:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Офтершванг, слалом, жени
  • 08:30
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, единична смесена щафета, жени
  • 09:30
    Колоездене: Париж - Ница, седми етап
Пълна програма
  • 05:30
    Колоездене: Париж - Ница, седми етап
  • 07:00
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, единична смесена щафета, жени
  • 08:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Квитфиел, спускане, мъже
  • 08:45
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Офтершванг, слалом, жени
Пълна програма
  • 00:25
    По-трудно, отколкото изглежда, сезон 1, еп. 3
  • 06:05
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 11
  • 07:15
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 3
  • 08:00
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 4
Пълна програма
  • 05:00
    Mantracker Season 5
  • 05:55
    X Games - Austin
  • 07:00
    Red Bull Global Rallycross Lites
  • 07:25
    X Games Heroes
Пълна програма
  • 05:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 05:35
    Войната вкъщи - втори сезон, еп. 20
  • 06:00
    Великото британско меню, еп. 3
  • 06:30
    Великото британско меню, еп. 4
  • 07:00
    Грозната Бети - втори сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 05:10
    Пропукване - първи сезон, еп. 2
  • 06:00
    Лас Вегас - първи сезон, еп. 23
  • 06:45
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 1
  • 07:40
    Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 05:30
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
  • 07:00
    "Ханкок", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Питър Бърг, с Уил Смит, Шарлийз Терон, Джейсън Бейтман, Еди Марсън, Джони Галеки, Томас Ленън, [12+]
  • 08:35
    "Родени в Китай", документален, САЩ, 2016; реж. Чуан Лу, [0+]
  • 09:55
    "Всички на сърф", анимационна комедия, САЩ, 2007; реж. Крис Бък, Аш Бренън, [0+]
Пълна програма
  • 05:25
    Митове и чудовища, сезон 1, еп. 2
  • 06:10
    Забранена история, сезон 1, еп. 3
  • 07:05
    Мускетарите, сезон 1, еп. 8
  • 08:05
    В изгнание, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 05:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Откаченият оценител
  • 05:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Оле!/Гинекология
  • 06:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Пукане, ключалки и търгове
  • 06:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Цитат от Кени: "Кумбая!"
Пълна програма
  • 05:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 64 еп. /п/
  • 06:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
Пълна програма
  • 05:35
    "Анджелина балерина"
  • 05:50
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври "
  • 06:00
    "Конни"
  • 06:25
    "Дот"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
  • 08:00
    "Уикенд с Роси"/п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 05:20
    "Американски дракони" - екшън / криминален с участието на Майкъл Бийн, Лорена Гейл.
  • 07:00
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.18 - Стивън Фриърс" - поредица
  • 07:30
    "Чатахучи" - биографичен филм / драма с Нед Бийти, Денис Хопър.
  • 09:15
    "Сбогом, Сабата" - екшън / приключенски с Юл Бринър, Дийн Рийд.
Пълна програма
  • 05:00
    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 06:00
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 07:00
    MRF CHALLENGE FORMULA 2000
  • 08:00
    VIRGIN AUSTRALIA SUPERCARS CHAMPIONSHIP REPEAT
Пълна програма
  • 04:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Зона за приятели
  • 08:30
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 05:30
    MTV Asks Louis Tomlinson
  • 06:00
    MTV Presents Gibraltar Calling
  • 07:00
    Nirvana Unplugged
  • 07:45
    Foo Fighters: MTV World Stage
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 05:30
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 8
  • 06:00
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 9
  • 06:30
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 10
  • 07:00
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 05:35
    Лудите учени, еп. 11
  • 06:00
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 13
  • 06:45
    Не знаех това, еп. 10
  • 07:05
    Разглоби ме 2, еп. 1
Пълна програма
  • 05:40
    Надпревара за живот, еп. 5
  • 06:00
    Човек срещу природа, еп. 11
  • 06:20
    Човек срещу природа, еп. 12
  • 06:45
    Светът на дивото, еп. 3
Пълна програма
  • 04:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Метц, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Класика от Висшата лига - Астън Вила - Евертън (2002-03), повторение
Пълна програма
  • 05:10
    Филм "И се роди човек". Продължение
  • 06:20
    "Смешки. ПИН-код"
  • 06:30
    "Часовият"
  • 07:05
    "Здраве"
Пълна програма
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 05:00
    "Погрешен завой в Тахо" - трилър, U, 2009
  • 06:30
    "Брат ми - скаутът момиче" - младежки филм, U, 2010
  • 08:15
    "Кофти прическа" - младежки филм, С, 2015
  • 10:00
    "Галилей" - научен журнал
Пълна програма
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 11:30
    Италия, Серия А: Рома - Торино
Пълна програма
  • 05:35
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 06:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:45
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 09:40
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
Пълна програма
  • 03:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 07:20
    "Енигма. Кристиан Тилеман"
  • 08:10
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 10:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Детски филми
Пълна програма
  • 05:05
    "Интернешънъл" - трилър, U, 2009
  • 06:05
    "Комисарят Рекс" - криминален сериал
  • 09:20
    "Жени бомби" - скеч комедийно шоу
  • 10:20
    "The Voice Kids" - музикално шоу
Пълна програма
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Bob der Baumeister
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 03:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал -35 епизод
  • 07:00
    Детски свят: Уинкс - анимация
  • 07:30
    Детски свят: Маша и мечока - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 05:36
    Кралят на тортите: Торта с формата на църква, карати и парти край басейна у Кастано
  • 06:00
    Кралят на тортите: Бижута, барбекю и чертежи
  • 06:30
    Кралят на тортите: Тъчдаун и татуировки
  • 07:00
    Многоженецът: Конфузна ситуация
Пълна програма
  • 04:30
    Водопадите в България - Стара планина, част 2
  • 08:00
    Виж България - Копривщица, градът музей
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Да обиколим българските училища - Гоце Делчев
Пълна програма
  • 05:00
    Мистерии в замъка
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Мистерии в замъка
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Спънката, Великобритания, комедия/криминален/трилър, 2013
  • 06:25
    Прекъсната връзка, САЩ, драма/трилър, 2012
  • 08:20
    Легендата за Десперо, Великобритания, приключенски/анимационен/семеен, 2008
  • 09:50
    Клубът на бавачките, САЩ, комедия/драма/семеен, 1995
Пълна програма
  • 05:30
    "Гудууд Ривайвъл 2015: Най - голямото състезание за ретро коли в света" - 1 еп., документална поредица
  • 06:30
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
  • 08:30
    "Какво е да си модна икона?" - забавно-информационно предаване
  • 09:00
    "Пеле: Кралят на футбола" - кратки документални филми
Пълна програма
  • 05:35
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 30
  • 06:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 4
  • 06:25
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 5
  • 06:50
    Вкуси света с Маню Фелдел - кулинарно предаване, еп. 6
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:25
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 15:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 16:00
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Сериен филм /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 07:30
    Пътешествия
  • 08:00
    Ретро музика
Пълна програма
  • 05:35
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 10
  • 06:00
    Кости - осми сезон, еп. 2
  • 06:45
    Кости - осми сезон, еп. 3
  • 07:35
    Кости - осми сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
Пълна програма
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    DESIGNERS
  • 06:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 05:05
    "Кошмарни съседи" - 3 еп.
  • 06:00
    "Уличен патрул" - 6 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 39 и 40 еп.
  • 07:50
    "Океански патрул" -1-4 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 05:20
    По рекам России
  • 05:50
    Истории охоты от Павла Гусева
  • 06:05
    Как охотились наши деды
  • 06:30
    Фотоохота
Пълна програма
  • 00:00
    "Примката" - трилър с уч. на Ерик Бана, Оливия Уайлд, Чарли Хънъм, Крис Кристофърсън, Сиси Спейсик, Трийт Уилямс и др.
  • 05:50
    "Актьорско студио" - токшоy
  • 06:45
    "Двете майки на булката" - комедия с уч. на Гейл О'Грейди, Бетси Бранд, Даниела Бобадила, Джули Браун, Дебра Уилсън, Каролин Хенеси и др., /п/
  • 08:50
    "Лудо влюбена" - комедия с уч. на Гейл О'Грейди, Бетси Бранд, Даниела Бобадила, Джули Браун, Дебра Уилсън, Каролин Хенеси и др. , /п/
Пълна програма
  • 05:30
    Weird Creatures With Nick Baker: Sea Dragon
  • 06:15
    Weird Creatures With Nick Baker: Worm Lizard
  • 07:00
    Rattlesnake Republic: The Third Wheels
  • 07:45
    Rattlesnake Republic: Diamondback Gold Rush
Пълна програма
  • 05:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Пътешествие с Джи Гарвин
  • 07:25
    Пътешествие с Джи Гарвин
Пълна програма
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Дора Изследователката
  • 06:45
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 05:30
    Колоездене: Тирено - Адриатико, четвърти етап
  • 07:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Офтершванг, слалом, жени
  • 08:30
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, единична смесена щафета, жени
  • 09:30
    Колоездене: Париж - Ница, седми етап
Пълна програма
  • 05:30
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
  • 07:00
    "Ханкок", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Питър Бърг, с Уил Смит, Шарлийз Терон, Джейсън Бейтман, Еди Марсън, Джони Галеки, Томас Ленън, [12+]
  • 08:35
    "Родени в Китай", документален, САЩ, 2016; реж. Чуан Лу, [0+]
  • 09:55
    "Всички на сърф", анимационна комедия, САЩ, 2007; реж. Крис Бък, Аш Бренън, [0+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
  • 06:00
    Art Attack
  • 06:30
    Henry Hugglemonster
  • 06:45
    Loopdidoo
Пълна програма
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Дора Изследователката
  • 06:45
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 05:20
    Kiss Of Death: Blood Never Lies
  • 06:10
    Evil Stepmothers: She Can't Hide
  • 07:00
    California Investigator: You Will Meet a Tall, Dark Liar
  • 07:25
    Deadline: Crime with Tamron Hall: On the Killer's Trail
Пълна програма
  • 05:31
    Rising Star: Ty Walker
  • 06:00
    In the Name of Good: Samuel Eto'o
  • 06:25
    Top: Africans in EPL
  • 06:56
    In the Name of Good: Didier Drogba
Пълна програма
  • 05:35
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 06:00
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 06:20
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 06:45
    Shooting USA's Impossible Shots
Пълна програма
  • 05:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Откаченият оценител
  • 05:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Оле!/Гинекология
  • 06:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Пукане, ключалки и търгове
  • 06:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Цитат от Кени: "Кумбая!"
Пълна програма
  • 05:45
    Не знаех това, еп. 10
  • 06:05
    Разглоби ме 2, еп. 1
  • 07:00
    Разглоби ме 2, еп. 2
  • 08:00
    Отвъд магията, еп. 2
Пълна програма
  • 05:30
    "Чудовища срещу извънземни" - /п./
  • 06:00
    "Чудовища срещу извънземни" - анимация
  • 07:00
    "Като на кино" - /п./ предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 2, криминален, САЩ, 2014
  • 10:15
    Тоталкар; сезон 4, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 13:05
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:00
    Деца медиуми
  • 06:00
    Неразрешени случаи
  • 07:00
    Неразрешени случаи
  • 08:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия
Пълна програма
  • 03:10
    Последна воля
  • 06:25
    Чудотворецът
  • 08:15
    Кучето Пъдси
  • 10:00
    Местни новини
Пълна програма
  • 05:10
    Фильм "Человек родился". Продолжение (12+)
  • 06:20
    "Смешарики. ПИН-код"
  • 06:30
    "Часовой" (12+)
  • 07:05
    "Здоровье" (16+)
Пълна програма
  • 05:40
    Т/с "Главные роли", 4 с
  • 06:30
    Т/с "Главные роли", 5 с
  • 07:20
    Т/с "Главные роли", 6 с
  • 08:15
    Мультфильмы
Пълна програма
  • 05:30
    "Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Пазарджик" - Пазарджик 2014 /2 част
  • 06:00
    "Сезони 2009" - конкурс за млади изпълнители /3 част
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": "Торлашка пролет" - концерт-спектакъл /1 част
  • 07:00
    "Картините говорят повече от думите" - документален филм
Пълна програма
  • 05:00
    Новый муж. Х/ф
  • 08:15
    Сам себе режиссер
  • 08:55
    Смехопанорама Евгения Петросяна
  • 09:20
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 05:40
    Jackass
  • 06:05
    Jackass
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 05:37
    You Are Next!!! (18+)
  • 06:00
    The Great Doctor Part Two (18+)
  • 06:24
    To Fuck A Fugitive (18+)
  • 06:36
    Driver Caught Wanking In Underwear (18+)
Пълна програма
  • 05:00
    "Историята на "Манчестър Юнайтед"" - документален филм
  • 06:00
    Тенис: Робин Хаасе - Роберто Баутиста Агут (ASB Classic, Оукланд; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
  • 09:10
    Тенис: Давид Ферер - Хуан Мартин Дел Потро (ASB Classic, Оукланд; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
  • 11:10
    Тенис: Оливер Марах/Мате Павич - Макс Мирни/Филип Освалд (ASB Classic, Оукланд; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - финал двойки, повторение)
Пълна програма
  • 05:20
    Седмичен обзор - п
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:30
    AVIATORS, THE S1 E13
  • 06:00
    "OF ISLANDS AND MEN - SUMBA
  • 07:00
    3D SAFARI 13
  • 07:30
    3D SAFARI 1
Пълна програма
  • 05:15
    Bangkok Fight Night
  • 07:00
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:10
    Taekwondo
  • 07:30
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 05:30
    Occ-Cast
  • 06:00
    Master Debaters with Jay Mohr
  • 06:30
    Etnies GVR Snow
  • 07:00
    Xcel Pro 2008
Пълна програма
  • 05:15
    Забранена история (Series 4): Истинската Мария Магдалена (Episode 5)
  • 06:05
    Страхотни изобретения (Series 2): 217 (Episode 17)
  • 06:30
    Страхотни изобретения (Series 1): Найлон (Episode 3)
  • 07:00
    Бебета в зоопарка (Series 7): 702 (Episode 2)
Пълна програма
  • 05:30
    "Светът на домашнителюбимци"
  • 06:00
    "Петолиния" - музикален микс
  • 06:30
    "Холистично учение" - документална поредица
  • 07:00
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 05:05
    Erik Truffaz / Murcof / Enki Bilal - Being Human Being - Jazzdor
  • 06:25
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Prokofiev by Valery Gergiev: Piano Concertos Nos 3, 4 & 5
Пълна програма
  • 04:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Баскетбол: Шарлът Хорнетс - Финикс Сънс, мач от НБА, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: Томаш Бердих - Стефано Травалия (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 07:30
    Тенис: Филип Краинович - Жил Симон (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 09:00
    "Гудууд Ривайвъл 2015: Най - голямото състезание за ретро коли в света" - 2 еп., документална поредица
  • 10:00
    Футбол: Малага - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 03:00
    Футбол: АФК Борнемут -Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
  • 08:00
    Футбол: Челси - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 21-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 05:20
    Целувката на смъртта: Кръвта никога не лъже
  • 06:10
    Зли мащехи: Тя не може да се скрие
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Ще срещнеш висок тъмен лъжец
  • 07:25
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: По следите на убиеца
Пълна програма
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 06:30
    Документален филм
  • 07:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
Пълна програма
  • 05:35
    "Mежду чука и наковалнята", документален, САЩ, 2017; реж. Матю О'Нийл, Джон Алпърт, [15+]
  • 07:00
    "Овцата Шон IV, 9 - 12 еп.", анимация, Великобритания, 2014; реж. Кристофър Садлър, [0+]
  • 07:30
    "Късометражни анимации на Дисни I", анимация, САЩ, 2015, [0+]
  • 08:00
    "Замръзналото кралство: Коледа с Олаф", анимация, САЩ, 2017; реж. Кевин Детърс, Стиви Уермърс, [0+]
Пълна програма
  • 05:00
    "Милиарди ІІ, 11 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Карин Кусама, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 05:55
    "Милиарди ІІ, 12 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Ана Боден, Райън Флек, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 07:00
    "Коледна мелодия", комедия, САЩ, 2015; реж. Марая Кери, с Лейси Чабърт, Бренън Елиът, Фина Страза, Кати Наджими, Мария Кери, [12+]
  • 08:25
    "Продуцентите (2005)", музикална комедия, САЩ, 2005; реж. Сюзън Строман, с Нейтън Лейн, Матю Бродерик, Ума Търман, Уил Феръл, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Братята, влюбени в България (1 част) (образователен филм за туристическа дестинация)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 05:20
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 07:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 09:00
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 11:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP 2017
Пълна програма
  • 05:00
    Футбол: Китайска суперлига
  • 07:00
    Голф: Европейски тур
  • 11:30
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 13:35
    Футбол: Китайска суперлига
Пълна програма
  • 05:40
    Искрица и Сияйница
  • 06:05
    Искрица и Сияйница
  • 06:25
    Пламъчко и Машините
  • 06:50
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 05:45
    Единичен тест
  • 05:50
    Единичен тест
  • 05:55
    Нови автомобили - Трудният път към "бракувана кола"
  • 06:25
    NASCAR - С пълна газ в овала
Пълна програма
  • 05:30
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 3, САЩ, военен, 2016
  • 06:15
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 4, САЩ, военен, 2016
  • 07:00
    Ендевър, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
  • 08:30
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 11, Испания, драма/исторически, 2013
Пълна програма
  • 03:50
    Наградата
  • 06:25
    Симарон Стрип 19
  • 07:40
    Симарон Стрип 20
  • 09:05
    Фин
Пълна програма
  • 04:20
    Опа!
  • 06:25
    Астерикс на Олимпийските игри
  • 08:20
    Първото куче
  • 09:55
    Г-ца Минус
Пълна програма
  • 05:45
    Променливи басни: Костенурка срещу заек
  • 07:00
    Децата на сестра ми сами вкъщи
  • 08:20
    Сянката на Пени
  • 10:00
    Пипи отново на борда
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 06:00
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 1
bTV Comedy 06:00
"Без пукната пара" - сериал
bTV Lady 06:00
"Твоят мой живот" - сериал
Fox Channel 06:00
Кости - седми сезон, еп. 4
Fox Crime 06:00
Комисар Монталбано - девети сезон, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 06:00
Колоездене: Евтометропол
Diema 06:30
"Гореща зона" - сериал
Eurosport 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport HD 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
BNT 3 07:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл

Всички предавания

Филми

ORT 05:50
"Любимата учителка". Сериен филм
Diema Family 06:00
"Малката булка" - сериен филм
Agro TV 06:00
Документален филм - повторение
bTV 06:00
"Трансформърс прайм" - анимация
bTV Action 06:00
"Аватар: Легенда за Анк" - анимация

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}