ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:45
    Иде нашенската музика /п/
  • 06:45
    Телепазарен прозорец
  • 07:00
    Неделно евангелие
  • 07:10
    Внимание, роботика анимационен филм
Пълна програма
  • 04:00
    "Капитан Съблезъб и съкровището на Лама Рама" - приключенски, екшън, комедия (Норвегия,2012), режисьор -Лиза Мари Гамлем, Йон Андреас Андерсен, актьори - Тува Новоти, Андерс Баасмо Кристиансен, Од Магнус Уилямсан, Фридтьов Сохейм, Каре Хаген Сиднес, Робър
  • 06:00
    "Чудовища срещу извънземни" - анимация
  • 07:30
    "Кости" - сериал, с.9, еп. 13,14,15
  • 10:30
    "Наследството на Борн" - - екшън, криминален, трилър ( САЩ, Япония, 2012), режисьор - Тони Гилрой, актьори - Джеръми Ренър, Скот Глен, Едуард Нортън, Дона Мърфи, Рейчъл Уайз и др.
Пълна програма
  • 05:45
    "Най-доброто оръжие" - риалити, сезон 1
  • 06:30
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 2, /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 8, 3 епизода
  • 11:00
    "Потоп" - екшън с уч. на Робърт Карлайл, Том Харди, Джесалин Гилсиг, Том Къртни, Джоан Уоли, Дейвид Съчет, Найджъл Планър, Ралф Браун, Ралф Браун, Готфрид Джон, Пип Торънс, Дейвид Хайман и др., II част, /п/
Пълна програма
  • 05:30
    Колоездене: Тирено - Адриатико, четвърти етап
  • 07:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Офтершванг, слалом, жени
  • 08:30
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, единична смесена щафета, жени
  • 09:30
    Колоездене: Париж - Ница, седми етап
Пълна програма
  • 05:30
    Колоездене: Париж - Ница, седми етап
  • 07:00
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, единична смесена щафета, жени
  • 08:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Квитфиел, спускане, мъже
  • 08:45
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Офтершванг, слалом, жени
Пълна програма
  • 05:55
    X Games - Austin
  • 07:00
    Red Bull Global Rallycross Lites
  • 07:25
    X Games Heroes
  • 07:55
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 05:00
    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 06:00
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 07:00
    MRF CHALLENGE FORMULA 2000
  • 08:00
    VIRGIN AUSTRALIA SUPERCARS CHAMPIONSHIP REPEAT
Пълна програма
  • 04:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Метц, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Класика от Висшата лига - Астън Вила - Евертън (2002-03), повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 11:30
    Италия, Серия А: Рома - Торино
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 06:00
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 1
bTV Comedy 06:00
"Без пукната пара" - сериал
bTV Lady 06:00
"Твоят мой живот" - сериал
Fox Channel 06:00
Кости - седми сезон, еп. 4
Fox Crime 06:00
Комисар Монталбано - девети сезон, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 06:00
Колоездене: Евтометропол
Diema 06:30
"Гореща зона" - сериал
Eurosport 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport HD 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
BNT 3 07:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл

Всички предавания

Филми

Diema Family 06:00
"Малката булка" - сериен филм
Agro TV 06:00
Документален филм - повторение
bTV 06:00
"Трансформърс прайм" - анимация
bTV Action 06:00
"Аватар: Легенда за Анк" - анимация
bTV Cinema 06:00
"Вината в нашите звезди" - драма (САЩ, 2014), режисьор - Джош Бун, актьори - Шайлийн Уудли, Нат Улф, Лора Дърн, Ансел Елгорт, Лоте Вербек, Сам Трамел и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}