ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:45
    Изкуството да пееш фалшиво игрален филм /копродукция, 2016г./, режисьор Ксавие Джаноли, в ролите: Катрин Фро, Андре Маркон, Мишел Фо, Криста Тере и др.
  • 22:55
    По света и у нас Информационна емисия
  • 23:10
    Нощни птици вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова
Пълна програма
  • 22:00
    "Пустинята" - екшън (САЩ, 1993), режисьор - Вик Армстронг, актьори - Долф Лундгрен, Джордж Сегал, Кристиан Алфонсо, Джефри Луис, Бо Стар, Майкъл Филипс, Мат Батаглия и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Холивудски ченгета" - екшън-комедия с уч. на Харисън Форд, Джош Хартнет, Лена Олин, Брус Гринууд, Дуайт Йокам, Исая Уошингтън, Лолита Давидович, Мартин Ландау и др.
  • 22:20
    "Играчът" - сериал
  • 23:20
    Професионална борба: "Челен сблъсък"
Пълна програма
  • 20:45
    Снукър: Открито първенство на Гибралтар, финал, директно
  • 23:00
    Колоездене: Париж - Ница, осми етап
Пълна програма
  • 21:00
    Футбол: Бундеслига, обзор на кръга
  • 22:15
    Шоу на лед: Crashed Ice в Едмънтън
  • 22:55
    Новини
  • 23:00
    Футбол: MLS, Ню Йорк - Лос Анджелис, директно
Пълна програма
  • 21:40
    Mantracker Season 5
  • 22:35
    Immaf European Open
  • 23:30
    Immaf European Open
Пълна програма
  • 22:00
    FIM SUPER ENDURO WORLD CHAMPIONSHIP
  • 22:30
    THE FLYING LAP
  • 23:00
    FORMULA E STREET RACERS
  • 23:30
    FIA WRC DAILY HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 21:30
    Футбол: Лион - Каен, мач от френската Лига 1, запис
  • 23:20
    Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 26-и епизод, повторение
  • 23:50
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 30-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 21:45
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Интер - Наполи
  • 23:40
    Италия, Серия А: Ювентус - Удинезе
Пълна програма
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма

Сериали

Utilisima 22:05
Антъни Бурдейн: Без задръжки - седми сезон, еп. 3
AXN 22:10
Забравена; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
Nova TV 22:30
"София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
Viasat Nature 22:40
Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 10
EPIC Drama 22:45
Династията на Тюдорите, сезон 2, еп. 3, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически, 2008

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 22:05
Свободна зона с Коритаров /п/
Diema Sport 23:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 12-и епизод, директно
Eurosport 23:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Зандвоорт
Eurosport HD 23:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Зандвоорт
Nova Sport 23:00
Футбол: Ница - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение

Всички предавания

Филми

AXN 22:10
Забравена; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
HBO3 22:35
"Съвременно семейство IX, 21 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Стивън Левитан, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Cinemax 22:40
"Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
AXN White 22:45
Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2015
HBO 22:50
"Маса 19", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Блиц, с Анна Кендрик, Крейг Робинсън, Джун Скуиб, Лиса Кудроу, Стивън Мърчант, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}