ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова
Пълна програма
  • 06:00
    "Аватар - легендата за Анк" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
Пълна програма
  • 05:40
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Игри на ума - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
Пълна програма
  • 01:30
    Повторени
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова
  • 09:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 06:00
    Вестителите; сезон 1, епизод 10, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 07:05
    Тоталкар; сезон 2, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 07:35
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 6, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 08:30
    Възприятия; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 05:49
    Лошо куче!: Кучета-клептомани и майстори на измъкването
  • 06:36
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Семейство Джао: Деца на килограм
  • 07:00
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Нов дом за Сузи и Лили (Част 1)
  • 07:25
    Нощ: Червени вълци
Пълна програма
  • 04:00
    Повторения
  • 08:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване,
Пълна програма
  • 05:50
    Световен журнал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 06:05
    Вкусни изкушения кулинарно предаване /2 епизод/п/
  • 06:30
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
Пълна програма
  • 06:10
    LazyTown
  • 06:35
    LazyTown
  • 07:00
    The Tom and Jerry Show
  • 07:05
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 06:00
    "Чудовища срещу извънземни" - анимация
  • 07:00
    "Легендата за Кора" - сериал, с.1, еп.1,2
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп. 15
  • 09:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.2, еп. 2
Пълна програма
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.7, еп.9
  • 07:15
    90-и годишни награди "Оскар" /п./
  • 11:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.7, еп.12, 13
  • 13:00
    "Убийството" - сериал, с.4, еп.1
Пълна програма
  • 06:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал, с.9
  • 07:00
    "Загадките на Лора" - сериал
  • 08:00
    "По средата" - сериал, с.5
  • 09:00
    "Столичани в повече" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 09:00
    "Любов и вендета" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:11
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:36
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 05:10
    "Пряко от Багдад", военна драма, САЩ, 2002; реж. Мик Джaксън, с Майкъл Кийтън, Хелена Бонъм Картър, Лили Тейлър, Брус МакГил, Дейвид Съчет, [12+]
  • 07:00
    "Уна (2016)", драма, Великобритания, 2016; реж. Бенедикт Андрюс, с Руни Мара, Бен Менделсън, Риз Ахмед, Тара Фицджералд, Тобайъс Мензийс, [15+]
  • 08:35
    "Торденшолд и Колд", комедийна драма, Дания, 2016; реж. Хенрик Рубен Генц, с Якоб Офтербо, Мартин Бух, Натали Мадуеньо, Кенет М. Кристенсен, Давид Денсик, [15+]
  • 10:10
    "Беатрис на вечеря", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Мигел Артета, със Салма Хайек, Джон Литгоу, Кони Бритън, Джей Дуплас, Ейми Ландекър, [15+]
Пълна програма
  • 05:45
    "Елън", драма, Великобритания, 2016; реж. Махалия Бело, с Джесика Бардън, Ясмин Моне Принс, Джо Демпси, Джейми Уинстън, Чарли Крийд-Майлс, [15+]
  • 07:00
    "Колкото толкова", комедийна драма, САЩ, 1997; реж. Джеймс Л. Брукс, с Джак Никълсън, Хелън Хънт, Грег Киниър, Куба Гудинг Джуниър, Скийт Улрих, [12+]
  • 09:15
    "Пулсът на парите", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джоди Фостър, с Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Джак О'Конъл, Доминик Уест, Кетрина Балф, [12+]
  • 10:55
    "Ден на труда", драма, САЩ, 2013; реж. Джейсън Райтмън, с Кейт Уинслет, Джош Бролин, Гатлин Грифит, Тоби Магуайър, Брук Смит, [12+]
Пълна програма
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    Vital Signs with Dr. Sanjay Gupta
  • 11:00
    Fareed Zakaria GPS
Пълна програма
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Каменно цвете" - сериен филм, /п/
  • 09:30
    "Сезонът на черешите"- сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 06:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3, /п/
  • 06:30
    "Младият Херкулес" - сериал, 2 епизода
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 2, /п/
  • 08:45
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Кобра
  • 07:00
    Как са го направили?: Камбани/Разчистване след ураган/Фурми
  • 07:30
    Бързи и шумни: Епизод 13
  • 08:30
    Как се прави...: Мед/Фибростъкло/Тухли
Пълна програма
  • 05:24
    Ловци на митове: Контрабандни митове
  • 06:12
    Ловци на митове: Законите на привличането
  • 07:00
    Как са го направили?: Подземен свят/ Производители на оръжие
  • 07:26
    Големи умове: Трите прасенца
Пълна програма
  • 06:00
    Щурите Ронкс
  • 06:25
    Мики Маус
  • 06:30
    Пижамаски
  • 06:55
    Мики Маус
Пълна програма
  • 06:00
    "Имало едно време… Животът"
  • 06:30
    "Имало едно време… Животът"
  • 07:00
    "Марви Хамър"
  • 07:30
    "Марви Хамър"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Гибралтар, финал
  • 06:15
    Снукър: Открито първенство на Гибралтар, финал
  • 08:00
    Ски скокове: Световна купа в Осло
  • 09:30
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти
Пълна програма
  • 05:30
    Бързо пързаляне с кънки: Световно първенство в Амстердам
  • 06:30
    Ски скокове: Световна купа в Осло
  • 08:00
    Сноуборд: Световна купа в Москва, сноуборд крос, отборно
  • 09:00
    Колоездене: Париж - Ница, осми етап
Пълна програма
  • 06:05
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 12
  • 07:05
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 3
  • 07:50
    Братски проекти, сезон 1, еп. 13
  • 08:15
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 05:55
    X Games - Austin
  • 07:00
    Strongman Champions League
  • 07:55
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 08:50
    Monster Jam
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 06:45
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
  • 07:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 06:00
    Великото британско меню, еп. 11
  • 06:30
    Великото британско меню, еп. 12
  • 07:10
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 10
  • 07:40
    Сготвено с любов- втори сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 06:00
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 16
  • 06:45
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 17
  • 07:40
    Късметлията - първи сезон, еп. 2
  • 08:40
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 05:05
    "Меган Лийви", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Габриела Коупъртуейт, с Кейт Мара, Еди Фалко, Рамон Родригес, Брадли Уитфорд, Комън, [12+]
  • 07:00
    "Смяна на телата", комедия, Италия, 2017; реж. Симоне Годано, с Касия Смутняк, Пиерфранческо Фавино, Андреа Бруски, Марта Гастини, Франческа Агостини, [12+]
  • 08:45
    "Лило и Стич", анимационна комедия, САЩ, 2002; реж. Крис Сандърс, Дийн ДеБлоис, [0+]
  • 10:10
    "Правилата не важат", комедия, САЩ, 2016; реж. Уорън Бийти, с Олдън Ерънрайх, Анет Бенинг, Лили Колинс, Матю Бродерик, Уорън Бийти, [12+]
Пълна програма
  • 06:00
    Забранена история, сезон 3, еп. 4
  • 07:05
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 5
  • 07:35
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 5
  • 08:25
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 05:55
    Спецове в заложната къща: Събранието на отмъстителите
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Зад кормилото
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: В пълна готовност
  • 07:00
    На лов за автомобили: Бързи и абсурдни, 1-ва част
Пълна програма
  • 06:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 37 еп. /п/
  • 06:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, втори сезон, 7 еп.
  • 07:30
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
  • 08:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 4 еп.
Пълна програма
  • 06:00
    "Конни"
  • 06:25
    "Дот"
  • 07:00
    "Герои на града"
  • 07:30
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
Пълна програма
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Офанзива" с Любо Огнянов/п/
  • 11:00
    Време, календар, хороскоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:10
    "Магьосникът" - ужаси / трилър със Скот Бакула и Кевин Джей О’Конър.
  • 07:00
    "Обратът" - комедия /романтичен с Уди Харелсън, Ханк Азария, Ели Пуже, Кристофър МакДоналд.
  • 08:30
    "Роботи бойци" - екшън / фантастика с Том Олдридж, Гари Греъм.
  • 09:55
    "Делириум" - комедия / фентъзи с Джон Канди, Мариел Хемингуей.
Пълна програма
  • 06:00
    GSERIES
  • 06:30
    FLAT OUT
  • 08:00
    FLAT OUT
  • 08:30
    MRF INDIAN NATIONAL SUPERCROSS CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 05:55
    The Vamps: In The Zone
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    The 20 Biggest US Number Ones
  • 10:30
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 05:50
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 3
  • 06:20
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 4
  • 06:50
    Животински лудории, сезон 1, еп. 3
  • 07:20
    Животински лудории, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 06:00
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 17
  • 06:45
    Не знаех това, еп. 4
  • 07:05
    Спасителен отряд в ада, еп. 9
  • 08:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 3
Пълна програма
  • 06:00
    Каубой с хеликоптер, еп. 1
  • 06:20
    Каубой с хеликоптер, еп. 2
  • 06:45
    Американско шимпанзе, еп. 1
  • 07:30
    Царството на човекоподобните маймуни, еп. 1
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 09:00
    Билярд: Мастърс 2018, първи ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Нотингам Форест - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 07:05
    Избори 2018
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 04:30
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 06:40
    "По приятелски" - комедиен сериал
  • 07:00
    "Моята най-кошмарна седмица" - сериал
  • 07:45
    "Последният мъж на света" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Рома - Торино
  • 12:00
    Италия, Серия А: Верона - Киево
Пълна програма
  • 05:55
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
Пълна програма
  • 03:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 06:20
    "Бялата гвардия"
  • 07:50
    "Културната революция"
  • 08:35
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 06:00
    "Страната и хората"
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    "Цената на победата"
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 05:30
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Напълно здрави!" - консултация
  • 11:30
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 05:30
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева /повторение/
  • 07:00
    "Пътека към Мазалт"- Док. филм
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
Пълна програма
  • 04:45
    Футбол
  • 06:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 07:00
    Ръгби
  • 07:30
    Футбол Мундиал
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Bob der Baumeister
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 03:45
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия- 36
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Час Пик- предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 05:36
    Кралят на тортите: Огромна торта, круиз и церемонията на Карло
  • 06:30
    Кралят на тортите: Тъчдаун и татуировки
  • 07:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: След сеанса - 3
  • 08:00
    Кралят на тортите: Денят на мама, цветни аромати и клиника за торти
Пълна програма
  • 06:00
    Импресия - Вода в Рила
  • 06:30
    Бавария - традициите създават бъдещето
  • 07:00
    Виж България - Благоевград, градът, в който има всичко
  • 07:30
    Импресия - Дяволски водопади
Пълна програма
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 06:05
    Блу Валънтайн, САЩ, драма/романтичен, 2010
  • 07:55
    Ценен товар, Канада, екшън/комедия/криминален, 2016
  • 09:25
    Спасение, Великобритания,САЩ, екшън/приключенски/криминален, 2015
  • 10:55
    Поздрави от Холивуд, САЩ, комедия/драма, 1990
Пълна програма
  • 05:30
    "Живо наследство - док. филм за фестивала на културното наледство" - документален филм
  • 06:30
    "Възходът на Бекъм" - документален филм
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 11
  • 06:25
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 12
  • 06:50
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 82
  • 07:20
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 83
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 06:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 08:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 09:30
    Цветна мозайка - Комедия, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Робърт Родригес, В ролите: Джими Бенет, Джеймс Спейдър, Кат Денингс
  • 11:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
Пълна програма
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
  • 08:30
    Спорт
Пълна програма
  • 06:00
    Агент Картър - първи сезон, еп. 7
  • 06:45
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 12
  • 07:35
    Последният мъж на света - трети сезон, еп. 9
  • 08:00
    Последният мъж на света - трети сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 06:00
    DESIGNERS
  • 06:30
    DESIGNERS
  • 06:55
    F-PARTIES
  • 07:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 06:00
    "Уличен патрул" - 7 еп.
  • 07:00
    "Уличен патрул" - 1 еп.
  • 07:50
    "Хванати на местопрестъплението" - 12 и 13 еп.
  • 08:40
    "Лов на неизрядни платци" - 20 и 21 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
Пълна програма
  • 06:05
    Как охотились наши деды
  • 06:30
    Морская подводная охота
  • 07:00
    Рыбалка сегодня XL
  • 07:25
    По следам Хемингуэя
Пълна програма
  • 06:00
    "Кевин може да почака" - сериал, сезон 1
  • 06:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
  • 08:30
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 7
Пълна програма
  • 05:30
    Deadliest Catch: Thick As Thieves
  • 06:15
    Deadliest Catch: Graduation Day
  • 07:00
    Weird Creatures With Nick Baker: Worm Lizard
  • 07:45
    Deadliest Catch: Graduation Day
Пълна програма
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:50
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
Пълна програма
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Нела,принцесата-рицар
  • 06:55
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Гибралтар, финал
  • 06:15
    Снукър: Открито първенство на Гибралтар, финал
  • 08:00
    Ски скокове: Световна купа в Осло
  • 09:30
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти
Пълна програма
  • 05:05
    "Меган Лийви", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Габриела Коупъртуейт, с Кейт Мара, Еди Фалко, Рамон Родригес, Брадли Уитфорд, Комън, [12+]
  • 07:00
    "Смяна на телата", комедия, Италия, 2017; реж. Симоне Годано, с Касия Смутняк, Пиерфранческо Фавино, Андреа Бруски, Марта Гастини, Франческа Агостини, [12+]
  • 08:45
    "Лило и Стич", анимационна комедия, САЩ, 2002; реж. Крис Сандърс, Дийн ДеБлоис, [0+]
  • 10:10
    "Правилата не важат", комедия, САЩ, 2016; реж. Уорън Бийти, с Олдън Ерънрайх, Анет Бенинг, Лили Колинс, Матю Бродерик, Уорън Бийти, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 06:00
    Art Attack
  • 06:30
    Henry Hugglemonster
  • 06:45
    Loopdidoo
  • 07:00
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Нела,принцесата-рицар
  • 06:55
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    80s Boys Vs 80s Girls
Пълна програма
  • 06:10
    Disappeared: The Silent Son
  • 07:00
    California Investigator: Trust Thy Neighbour
  • 07:25
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Family Secrets
  • 08:15
    Swamp Murders: Drive Me Crazy
Пълна програма
  • 06:00
    Up Close With: Kevin Rolland
  • 06:25
    Up Close With: Sarah Hendrickson
  • 06:55
    100% Adrenaline 2009: Sverre Liliequist
  • 07:20
    Entourage: Lydia Lassila
Пълна програма
  • 06:00
    Hook N' Look
  • 06:20
    Hook N' Look
  • 06:45
    Hollywood Weapons
  • 07:05
    Hollywood Weapons
Пълна програма
  • 05:55
    Спецове в заложната къща: Събранието на отмъстителите
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Зад кормилото
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: В пълна готовност
  • 07:00
    На лов за автомобили: Бързи и абсурдни, 1-ва част
Пълна програма
  • 06:05
    Спасителен отряд в ада, еп. 9
  • 07:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 3
  • 08:00
    Гений със Стивън Хокинг, еп. 3
  • 09:00
    Без закони: Компилации , еп. 3
Пълна програма
  • 06:00
    "Аватар - легендата за Анк" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 1, криминален, САЩ, 2015
  • 10:15
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 13:10
    Телешоп
Пълна програма
  • 06:00
    Неразрешени случаи
  • 07:00
    Първите 48 часа
  • 08:00
    Какво е нужно за убийство
  • 08:30
    Какво е нужно за убийство
Пълна програма
  • 05:00
    Животът ми до тук
  • 07:00
    Далеч от Провидънс
  • 08:55
    Златни години
  • 10:50
    Обери мафията
Пълна програма
  • 05:15
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
  • 06:50
    Т/с "Дом на Озерной", 5 с
  • 07:55
    Т/с "Дом на Озерной", 6 с
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 1 с
Пълна програма
  • 06:00
    "През планини и морета: Фазани състезание" - документална поредица
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": Шоу-спектакъл "2х30" на хореографа Иван Иванов" /3 част
Пълна програма
  • 06:05
    Jackass
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 06:00
    DP At The Euro Swinger Sex Party (18+)
  • 06:25
    Historical Hook Up (18+)
  • 06:42
    Emmanuelle In The Land Of Muff And Honey (18+)
  • 07:00
    Cumming Out (18+)
Пълна програма
  • 05:30
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018)
  • 08:00
    "Гудууд 2015: Колите на бъдещето" - 5 еп., документална поредица
  • 09:00
    "Възходът на Бекъм" - документален филм
  • 10:00
    Футбол: Малага - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 06:10
    Зоологика - п
  • 06:40
    Прогноза за времето
  • 06:45
    История на храните
  • 06:50
    Музикална пауза
Пълна програма
  • 06:00
    SAMUCHA: THE LAST JOURNEY OF A SHEPHERD
  • 07:00
    KALAHARI MEERKATS - PART 1
  • 07:30
    KALAHARI MEERKATS - PART 2
  • 08:00
    INTO THE ARCTIC I
Пълна програма
  • 06:10
    Art of Fighting
  • 07:00
    Japan Queen Tournament
  • 07:20
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:30
    Taekwondo
Пълна програма
  • 06:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 06:30
    Built To Shred
  • 07:00
    Thrillbillies
  • 07:30
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 06:05
    Страхотни изобретения (Series 2): 218 (Episode 18)
  • 06:30
    Страхотни изобретения (Series 1): Велосипед (Episode 4)
  • 07:10
    Спасяване на диви мечки (Series 1): Вкусът на свободата (Episode 2)
  • 07:35
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 111 (Episode 11)
Пълна програма
  • 05:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 07:00
    Българско документално кино
  • 07:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 05:35
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    The Bayadere by Marius Petipa. Mariinsky Theater Ballet
  • 11:35
    Valery Gergiev conducts Shostakovich: Symphonies No.14 & 5
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Несебър - Ботев Враца, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Витоша - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Левски - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 05:30
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018)
  • 08:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 11:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Футбол: Ейбар - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 05:00
    Край на програмата
  • 08:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 23-и епизод, повторение
  • 09:00
    Баскетбол: Минесота Тимбърулвс - Голдън Стейт Уориърс, мач от НБА, повторение
  • 11:30
    Класика от Висшата лига - Ливърпул - Уигън Атлетик (2008-09), повторение
Пълна програма
  • 06:10
    Изчезнали: Мълчаливият син
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Вярвай на съседа си
  • 07:25
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Семейни тайни
  • 08:15
    Убийства в тресавището: Тиха лудост
Пълна програма
  • 06:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
Пълна програма
  • 05:25
    "Подмазвачи", комедийна драма, Холандия, 2016; реж. Роберт Ян Вестейк, с Лиополд Уит, Тим Линд, Хелън Белбин, Джули МакЛелан, Майлс Джап, [12+]
  • 07:00
    "Скрити числа", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Тиодор Мелфи, с Тараджи Пенда Хенсън, Октавия Спенсър, Джанел Моне, Кевин Костнър, Кирстен Дънст, [12+]
  • 09:05
    "Пазители на галактиката Vol.2", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Майкъл Рукър, Карън Гилън, [12+]
  • 11:20
    "Уолъс и Громит: Гладко бръснене", анимация, Великобритания, 1995; реж. Ник Парк, [0+]
Пълна програма
  • 05:55
    "Тайният живот на двойките І, 2 еп.", драма - трилър, Бразилия, 2017; реж. Карлос Алберто Ричели, с Бруна Ломбарди, Пауло Горгульо, Алехандро Клево, Лечисия Колин, Карлос Алберто Ричели, [15+]
  • 07:00
    "Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
  • 08:55
    "Филми и звезди Х, 6 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 09:25
    "Жена назаем", романтична комедия, САЩ, 2011; реж. Денис Дюгън, с Адам Сандлър, Дженифър Анистън, Никол Кидман, Ник Суордсън, Бруклин Декър, [12+]
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 08:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 10:00
    Trans World Sport
  • 11:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP 2017
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 08:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
  • 11:30
    Хокей на лед: NHL
  • 13:55
    Новини
Пълна програма
  • 06:05
    Искрица и Сияйница
  • 06:25
    Пламъчко и Машините
  • 06:50
    Пламъчко и Машините
  • 07:10
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 05:55
    Изпитатели
  • 06:15
    Единичен тест
  • 06:20
    Единичен тест
  • 06:25
    Заводът: Така се сглобяват автомобили - репортаж
Пълна програма
  • 06:00
    Близо до врага, сезон 1, еп. 6, Великобритания, военен, 2016
  • 07:30
    Господин Селфридж, сезон 4, еп. 9, Великобритания, драма/исторически, 2016
  • 08:15
    Мускетарите, сезон 2, еп. 9, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
  • 09:10
    В изгнание, сезон 1, еп. 4, Великобритания, политически, 2015
Пълна програма
  • 03:30
    Ао - отчаяният неандерталец
  • 07:00
    Мюмю
  • 08:50
    Лиза и саблезъбият тигър
  • 10:45
    Най-смешните скечове на Абът и Костел 1
Пълна програма
  • 05:55
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
  • 07:10
    Лъки Люк
  • 08:50
    Куче-ченге
  • 10:20
    Обратно движение
Пълна програма
  • 05:50
    Машинист
  • 07:25
    Лято без пропуски
  • 09:10
    Т.И.М.
  • 10:35
    Най-добрите хора
Пълна програма

Сериали

AXN 06:10
Кандис Реноар; сезон 1, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2013
Viasat Nature 06:25
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 2
Utilisima 06:25
Кения: Кулинарно приключение - първи сезон, еп. 7
Diema 06:30
"Гореща зона" - сериал
Viasat History 06:30
Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Diema 06:30
"Гореща зона" - сериал
Eurosport 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport HD 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
BNT 3 07:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл
БНТ САТ 07:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл

Всички предавания

Филми

AXN 06:10
Кандис Реноар; сезон 1, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2013
ORT 06:10
"Любимата учителка". Сериен филм
TV1000 06:20
Дами в лилаво, Великобритания, драма/музикален/романтичен, 2004
HBO 06:25
"Филми и звезди Х, 38 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
HBO HD 06:25
"Филми и звезди Х, 38 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}