ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:25
    Здравето отблизо /п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 04:30
    "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.17
  • 05:00
    "Чудовища срещу извънземни" /п./- анимация
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Аватар - легендата за Анк" - анимация
Пълна програма
  • 04:00
    "Войната на розите"- сериен филм /п/
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 04:40
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 05:40
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Игри на ума - филм
Пълна програма
  • 01:30
    Повторени
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова
  • 09:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 04:05
    Ханибал; сезон 1, епизод 11, драма, трилър, САЩ, 2013
  • 04:50
    Медиум; сезон 3, епизод 10, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 05:15
    Медиум; сезон 3, епизод 22, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 06:00
    Вестителите; сезон 1, епизод 10, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 04:15
    След нападението: Пума и лос
  • 05:02
    Лошо куче!: Кой е шефът?
  • 05:49
    Лошо куче!: Кучета-клептомани и майстори на измъкването
  • 06:36
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Семейство Джао: Деца на килограм
Пълна програма
  • 04:00
    Повторения
  • 08:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване,
Пълна програма
  • 04:25
    Документация
  • 05:50
    Световен журнал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • 04:25
    №1 Туризмът Златни пясъци - недописана приказка /БНТ 2 Варна/п/
  • 04:55
    Местно време /БНТ 2 Русе/п/
  • 05:20
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 05:50
    Знаете ли, че... /п/
Пълна програма
  • 04:45
    The Garfield Show
  • 04:56
    The Garfield Show
  • 05:10
    The Garfield Show
  • 05:21
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 04:00
    "Извън играта" - сериал, с.6, еп.15
  • 06:00
    "Чудовища срещу извънземни" - анимация
  • 07:00
    "Легендата за Кора" - сериал, с.1, еп.1,2
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп. 15
Пълна програма
  • 03:15
    "Убийството" - сериал, с.4. еп.1
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.7, еп.9
  • 07:15
    90-и годишни награди "Оскар" /п./
  • 11:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.7, еп.12, 13
Пълна програма
  • 03:00
    "По средата" /п./- сериал
  • 05:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 06:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал, с.9
  • 07:00
    "Загадките на Лора" - сериал
Пълна програма
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
Пълна програма
  • 04:32
    Кунг фу пилета
  • 05:00
    Анджело е върхът
  • 05:10
    Анджело е върхът
  • 05:25
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 03:10
    "Съборът", ужаси -мистерия, Италия, 1989; реж. Микеле Соави, с Хю Куарши, Томас Арана, Фьодор Шаляпин младши, Барбара Куписти, Азия Ардженто, [18+]
  • 04:55
    "Ема", романтична комедия, Великобритания, 1996; реж. Дъглъс МакГрат, с Гуинет Полтроу, Джеймс Космо, Грета Скаки, Алън Къминг, Денис Хоторн, [12+]
  • 05:10
    "Пряко от Багдад", военна драма, САЩ, 2002; реж. Мик Джaксън, с Майкъл Кийтън, Хелена Бонъм Картър, Лили Тейлър, Брус МакГил, Дейвид Съчет, [12+]
  • 07:00
    "Уна (2016)", драма, Великобритания, 2016; реж. Бенедикт Андрюс, с Руни Мара, Бен Менделсън, Риз Ахмед, Тара Фицджералд, Тобайъс Мензийс, [15+]
Пълна програма
  • 04:00
    "Тарикатите", криминален трилър, Великобритания, 2000; реж. Роб Уокър, с Джон Хана, Фамке Янсен, Питър Стормър, Еди Изард, Фред Уорд, [18+]
  • 05:45
    "Елън", драма, Великобритания, 2016; реж. Махалия Бело, с Джесика Бардън, Ясмин Моне Принс, Джо Демпси, Джейми Уинстън, Чарли Крийд-Майлс, [15+]
  • 07:00
    "Колкото толкова", комедийна драма, САЩ, 1997; реж. Джеймс Л. Брукс, с Джак Никълсън, Хелън Хънт, Грег Киниър, Куба Гудинг Джуниър, Скийт Улрих, [12+]
  • 09:15
    "Пулсът на парите", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джоди Фостър, с Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Джак О'Конъл, Доминик Уест, Кетрина Балф, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    African Voices
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Каменно цвете" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 03:00
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3, /п/
  • 06:30
    "Младият Херкулес" - сериал, 2 епизода
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Голи и уплашени: Всичко или нищо
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Ягуар XK8
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Кобра
  • 07:00
    Как са го направили?: Камбани/Разчистване след ураган/Фурми
Пълна програма
  • 04:36
    Как са го направили?: Землекоп/Вкусът на Ориента/ Високо, високо
  • 05:24
    Ловци на митове: Контрабандни митове
  • 06:12
    Ловци на митове: Законите на привличането
  • 07:00
    Как са го направили?: Подземен свят/ Производители на оръжие
Пълна програма
  • 04:45
    Ранди Кънингам
  • 05:05
    Стридок
  • 05:30
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 04:00
    "Възходът на жените: Изолация"
  • 05:00
    "Имало едно време… Животът"
  • 05:30
    "Имало едно време… Животът"
  • 06:00
    "Имало едно време… Животът"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:30
    Наследницата - 197 еп. - Сериал
  • 05:15
    Изумрудената огърлица - 26 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Гибралтар, финал
  • 06:15
    Снукър: Открито първенство на Гибралтар, финал
  • 08:00
    Ски скокове: Световна купа в Осло
  • 09:30
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти
Пълна програма
  • 04:15
    Ски скокове: Световна купа в Лилехамер, квалификация
  • 05:30
    Бързо пързаляне с кънки: Световно първенство в Амстердам
  • 06:30
    Ски скокове: Световна купа в Осло
  • 08:00
    Сноуборд: Световна купа в Москва, сноуборд крос, отборно
Пълна програма
  • 00:25
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 6
  • 06:05
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 12
  • 07:05
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 3
  • 07:50
    Братски проекти, сезон 1, еп. 13
Пълна програма
  • 04:05
    Immaf World Championships
  • 05:00
    Mantracker Season 5
  • 05:55
    X Games - Austin
  • 07:00
    Strongman Champions League
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 06:45
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:45
    Великото британско меню, еп. 12
  • 05:10
    Бивши - четвърти сезон, еп. 1
  • 05:35
    Бивши - четвърти сезон, еп. 2
  • 06:00
    Великото британско меню, еп. 11
Пълна програма
  • 04:25
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 2
  • 05:10
    Пропукване - първи сезон, еп. 3
  • 06:00
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 16
  • 06:45
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 03:55
    "Ти Джей Милър: Педантично смехотворен", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Джеф Томсик, с Ти Джей Милър, [15+]
  • 05:05
    "Меган Лийви", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Габриела Коупъртуейт, с Кейт Мара, Еди Фалко, Рамон Родригес, Брадли Уитфорд, Комън, [12+]
  • 07:00
    "Смяна на телата", комедия, Италия, 2017; реж. Симоне Годано, с Касия Смутняк, Пиерфранческо Фавино, Андреа Бруски, Марта Гастини, Франческа Агостини, [12+]
  • 08:45
    "Лило и Стич", анимационна комедия, САЩ, 2002; реж. Крис Сандърс, Дийн ДеБлоис, [0+]
Пълна програма
  • 04:35
    Конспирация, сезон 1, еп. 12
  • 05:10
    Митове и чудовища, сезон 1, еп. 3
  • 06:00
    Забранена история, сезон 3, еп. 4
  • 07:05
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 04:40
    Спецове в заложната къща: Титаничен залог
  • 05:15
    Спецове в заложната къща: Пени за това, което залагаш
  • 05:35
    Спецове в заложната къща: Създание на залозите
  • 05:55
    Спецове в заложната къща: Събранието на отмъстителите
Пълна програма
  • 04:00
    Риболовен филм – тв поредица
  • 05:00
    КОНЕТЕ
  • 06:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 37 еп. /п/
  • 06:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, втори сезон, 7 еп.
Пълна програма
  • 04:25
    "Отгатни колко те обичам"
  • 04:50
    "Детско творчество с пакостливата врана"
  • 05:00
    "Строителят Боб"
  • 05:20
    "Пингу"
Пълна програма
  • 01:30
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:10
    "Островът на съкровищата" - приключенски / фентъзи филм с Вик Тайбек, Мартин Ландау.
  • 05:10
    "Магьосникът" - ужаси / трилър със Скот Бакула и Кевин Джей О’Конър.
  • 07:00
    "Обратът" - комедия /романтичен с Уди Харелсън, Ханк Азария, Ели Пуже, Кристофър МакДоналд.
  • 08:30
    "Роботи бойци" - екшън / фантастика с Том Олдридж, Гари Греъм.
Пълна програма
  • 04:00
    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 05:00
    RALLYX ON ICE
  • 06:00
    GSERIES
  • 06:30
    FLAT OUT
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 04:30
    MTV Presents Varna Beach 2017
  • 05:30
    Dua Lipa: Hitlist
  • 05:55
    The Vamps: In The Zone
  • 07:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 04:05
    Ветеринарите отблизо, сезон 1, еп. 7
  • 05:00
    Големи бесни риби, сезон 1, еп. 12
  • 05:50
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 3
  • 06:20
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 04:10
    Магистрала през ада, еп. 8
  • 04:55
    Тайнствени досиета 2, еп. 10
  • 05:15
    Жив или Мъртъв, еп. 12
  • 05:35
    Лудите учени, еп. 12
Пълна програма
  • 04:10
    Екстремни животински бебета, еп. 2
  • 04:55
    Каубой с хеликоптер, еп. 1
  • 05:15
    Човек срещу природа, еп. 12
  • 05:40
    Надпревара за живот, еп. 7
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 09:00
    Билярд: Мастърс 2018, първи ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Нотингам Форест - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 04:05
    "Спящите 2". Продължение
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 07:05
    Избори 2018
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:30
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 06:40
    "По приятелски" - комедиен сериал
  • 07:00
    "Моята най-кошмарна седмица" - сериал
  • 07:45
    "Последният мъж на света" - сериал
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: Ювентус - Удинезе
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 01:55
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
  • 05:55
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 03:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 06:20
    "Бялата гвардия"
  • 07:50
    "Културната революция"
  • 08:35
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 04:00
    "Разбор на полетите"
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Страната и хората"
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 04:10
    "Скорпион" - криминален сериал
  • 04:50
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
  • 05:30
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Пълна програма
  • 03:00
    Телевизионен форум - повторение
  • 05:30
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева /повторение/
  • 07:00
    "Пътека към Мазалт"- Док. филм
  • 07:45
    Новини/ повторение/
Пълна програма
  • 04:45
    Футбол
  • 06:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 07:00
    Ръгби
  • 07:30
    Футбол Мундиал
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Bob der Baumeister
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 03:45
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия- 36
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Час Пик- предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:24
    Голямото пазаруване: Сиан, Лиз, Джема, Холи
  • 05:12
    Кралят на тортите: Бижута, барбекю и чертежи
  • 05:36
    Кралят на тортите: Огромна торта, круиз и церемонията на Карло
  • 06:30
    Кралят на тортите: Тъчдаун и татуировки
Пълна програма
  • 04:30
    Професия турист
  • 05:00
    Професия турист
  • 05:30
    Песента на Монголия
  • 06:00
    Импресия - Вода в Рила
Пълна програма
  • 04:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 05:00
    Мистерии в замъка
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 05:00
    Мистерии в замъка
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 02:35
    От здрач до зори, САЩ, екшън/криминален/ужаси, 1996
  • 06:05
    Блу Валънтайн, САЩ, драма/романтичен, 2010
  • 07:55
    Ценен товар, Канада, екшън/комедия/криминален, 2016
  • 09:25
    Спасение, Великобритания,САЩ, екшън/приключенски/криминален, 2015
Пълна програма
  • 04:30
    "Непознатите изобретения" - 9 еп., документална поредица
  • 05:00
    "Репортажът: Борба за живот" - информационно предаване (повторение)
  • 05:30
    "Живо наследство - док. филм за фестивала на културното наледство" - документален филм
  • 06:30
    "Възходът на Бекъм" - документален филм
Пълна програма
  • 04:40
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 82
  • 05:10
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 17
  • 05:35
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 31
  • 06:00
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 04:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
  • 06:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 08:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 09:30
    Цветна мозайка - Комедия, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Робърт Родригес, В ролите: Джими Бенет, Джеймс Спейдър, Кат Денингс
Пълна програма
  • 01:35
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:00
    Документална поредица /п/
  • 05:00
    Сериен филм /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
Пълна програма
  • 04:25
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 17
  • 04:50
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 18
  • 05:35
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 14
  • 06:00
    Агент Картър - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 04:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 04:55
    F-PARTIES
  • 05:00
    TOP MODELS
  • 05:30
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 176-178 еп.
  • 05:05
    "Кошмарни съседи" - 4 еп.
  • 06:00
    "Уличен патрул" - 7 еп.
  • 07:00
    "Уличен патрул" - 1 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 04:35
    Секреты "трудных" водоемов
  • 05:25
    Плaнета рыбака
  • 05:50
    Истории охоты от Павла Гусева
  • 06:05
    Как охотились наши деды
Пълна програма
  • 00:45
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 7, /п/
  • 06:00
    "Кевин може да почака" - сериал, сезон 1
  • 06:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 04:45
    Extreme Cheapskates: The Grass Is Always Cheaper
  • 05:30
    Deadliest Catch: Thick As Thieves
  • 06:15
    Deadliest Catch: Graduation Day
  • 07:00
    Weird Creatures With Nick Baker: Worm Lizard
Пълна програма
  • 04:30
    Човек, огън, храна
  • 05:00
    Режи в Южна Африка!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 04:45
    Опасният Хенри
  • 05:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Гибралтар, финал
  • 06:15
    Снукър: Открито първенство на Гибралтар, финал
  • 08:00
    Ски скокове: Световна купа в Осло
  • 09:30
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти
Пълна програма
  • 03:55
    "Ти Джей Милър: Педантично смехотворен", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Джеф Томсик, с Ти Джей Милър, [15+]
  • 05:05
    "Меган Лийви", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Габриела Коупъртуейт, с Кейт Мара, Еди Фалко, Рамон Родригес, Брадли Уитфорд, Комън, [12+]
  • 07:00
    "Смяна на телата", комедия, Италия, 2017; реж. Симоне Годано, с Касия Смутняк, Пиерфранческо Фавино, Андреа Бруски, Марта Гастини, Франческа Агостини, [12+]
  • 08:45
    "Лило и Стич", анимационна комедия, САЩ, 2002; реж. Крис Сандърс, Дийн ДеБлоис, [0+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 04:35
    Loopdidoo
  • 04:50
    Calimero
  • 05:05
    Art Attack
  • 05:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 04:45
    Опасният Хенри
  • 05:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    80s Boys Vs 80s Girls
Пълна програма
  • 04:25
    Swamp Murders: While She Lay Sleeping
  • 05:20
    Murder Book: Mr. Big
  • 06:10
    Disappeared: The Silent Son
  • 07:00
    California Investigator: Trust Thy Neighbour
Пълна програма
  • 04:30
    Untold Stories: Dawa Sherpa
  • 05:00
    Top: Champions in Tuxedos
  • 05:30
    Rising Star: Dexter Lee
  • 06:00
    Up Close With: Kevin Rolland
Пълна програма
  • 04:30
    Hook N' Look
  • 04:50
    Hook N' Look
  • 05:15
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 05:35
    Shooting USA's Impossible Shots
Пълна програма
  • 04:40
    Спецове в заложната къща: Титаничен залог
  • 05:15
    Спецове в заложната къща: Пени за това, което залагаш
  • 05:35
    Спецове в заложната къща: Създание на залозите
  • 05:55
    Спецове в заложната къща: Събранието на отмъстителите
Пълна програма
  • 04:35
    Мигове от катастрофата, еп. 4
  • 05:00
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 17
  • 05:45
    Не знаех това, еп. 4
  • 06:05
    Спасителен отряд в ада, еп. 9
Пълна програма
  • 04:30
    "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.17
  • 05:00
    "Чудовища срещу извънземни" /п./- анимация
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Аватар - легендата за Анк" - анимация
Пълна програма
  • 04:05
    Злато; сезон 1, епизод 3, приключенски, драма, Франция, 2017
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 1, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 03:40
    Медиум; сезон 3, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2015
Пълна програма
  • 04:00
    Да измериш злото: Най-страшните убийци на Великобритания
  • 05:00
    Единадесетте
  • 06:00
    Неразрешени случаи
  • 07:00
    Първите 48 часа
Пълна програма
  • 03:10
    Пазачът
  • 05:00
    Животът ми до тук
  • 07:00
    Далеч от Провидънс
  • 08:55
    Златни години
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:15
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
  • 06:50
    Т/с "Дом на Озерной", 5 с
  • 07:55
    Т/с "Дом на Озерной", 6 с
Пълна програма
  • 05:00
    "Храмове на българската памет - Странджански реликви" - документален филм
  • 05:30
    "Арцах на кръстопътя на историята" - документален филм /3 част
  • 06:00
    "През планини и морета: Фазани състезание" - документална поредица
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": Шоу-спектакъл "2х30" на хореографа Иван Иванов" /3 част
Пълна програма
  • 04:25
    Ridiculousness
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Jackass
  • 05:40
    Jackass
Пълна програма
  • 04:30
    Nailed It (18+)
  • 04:55
    Fine And Online (18+)
  • 05:17
    Where Is The Intern! (18+)
  • 05:37
    Big French Boobs! (18+)
Пълна програма
  • 05:30
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018)
  • 08:00
    "Гудууд 2015: Колите на бъдещето" - 5 еп., документална поредица
  • 09:00
    "Възходът на Бекъм" - документален филм
  • 10:00
    Футбол: Малага - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 04:00
    THE NEOLITHIC MOUNTAINS
  • 05:00
    IN CONCERT - MATSU TAKE
  • 06:00
    SAMUCHA: THE LAST JOURNEY OF A SHEPHERD
  • 07:00
    KALAHARI MEERKATS - PART 1
Пълна програма
  • 06:10
    Art of Fighting
  • 07:00
    Japan Queen Tournament
  • 07:20
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:30
    Taekwondo
Пълна програма
  • 04:30
    The Great Ride Open
  • 05:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 05:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 06:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
Пълна програма
  • 04:25
    Бойни кораби (Series 1): Корабите, които спасиха десанта в Нормандия (Episode 3)
  • 05:15
    Забранена история (Series 4): Смъртта на Мусолини (Episode 6)
  • 06:05
    Страхотни изобретения (Series 2): 218 (Episode 18)
  • 06:30
    Страхотни изобретения (Series 1): Велосипед (Episode 4)
Пълна програма
  • 03:00
    "Музикална академия"
  • 05:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 07:00
    Българско документално кино
Пълна програма
  • 03:40
    Ben Harper and Charlie Musselwhite - Jazz a Vienne
  • 05:35
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    The Bayadere by Marius Petipa. Mariinsky Theater Ballet
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Несебър - Ботев Враца, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Витоша - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Левски - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 05:30
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018)
  • 08:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 11:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Футбол: Ейбар - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 04:15
    Край на програмата
  • 05:00
    Край на програмата
  • 08:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 23-и епизод, повторение
  • 09:00
    Баскетбол: Минесота Тимбърулвс - Голдън Стейт Уориърс, мач от НБА, повторение
Пълна програма
  • 04:25
    Убийства в тресавището: Докато тя спеше
  • 05:20
    Журнал на убийствата: Господин Биг
  • 06:10
    Изчезнали: Мълчаливият син
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Вярвай на съседа си
Пълна програма
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    Документален филм
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 03:20
    "Син Сити: Град на греха", криминален трилър, САЩ, 2005; реж. Франк Милър, Робърт Родригес, Куентин Тарантино, с Брус Уилис, Джесика Алба, Мики Рурк, Джейми Кинг, Клайв Оуен, [18+]
  • 05:25
    "Подмазвачи", комедийна драма, Холандия, 2016; реж. Роберт Ян Вестейк, с Лиополд Уит, Тим Линд, Хелън Белбин, Джули МакЛелан, Майлс Джап, [12+]
  • 07:00
    "Скрити числа", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Тиодор Мелфи, с Тараджи Пенда Хенсън, Октавия Спенсър, Джанел Моне, Кевин Костнър, Кирстен Дънст, [12+]
  • 09:05
    "Пазители на галактиката Vol.2", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Майкъл Рукър, Карън Гилън, [12+]
Пълна програма
  • 03:40
    "Гимназиална тръпка", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръл Розалес, с Паулина Сингър, Франсоа Арно, Лана Кондор, Джулия Джоунс, Джеймс Франко, [15+]
  • 05:55
    "Тайният живот на двойките І, 2 еп.", драма - трилър, Бразилия, 2017; реж. Карлос Алберто Ричели, с Бруна Ломбарди, Пауло Горгульо, Алехандро Клево, Лечисия Колин, Карлос Алберто Ричели, [15+]
  • 07:00
    "Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
  • 08:55
    "Филми и звезди Х, 6 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 04:20
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 06:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 08:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 10:00
    Trans World Sport
Пълна програма
  • 04:00
    Хокей на лед: NHL
  • 06:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 08:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
  • 11:30
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 04:35
    Пламъчко и Машините
  • 04:55
    Нела, Принцесата-рицар
  • 05:20
    Нела, Принцесата-рицар
  • 05:40
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 04:30
    Репортаж: Движение - техника - сигурност
  • 05:15
    Репортаж: Движение - техника - сигурност
  • 05:45
    Път свободен
  • 05:50
    Новини
Пълна програма
  • 04:30
    Господин Селфридж, сезон 4, еп. 10, Великобритания, драма/исторически, 2016
  • 05:15
    Ченге, сезон 1, еп. 8, САЩ, екшън/приключенски, 2012
  • 06:00
    Близо до врага, сезон 1, еп. 6, Великобритания, военен, 2016
  • 07:30
    Господин Селфридж, сезон 4, еп. 9, Великобритания, драма/исторически, 2016
Пълна програма
  • 03:30
    Ао - отчаяният неандерталец
  • 07:00
    Мюмю
  • 08:50
    Лиза и саблезъбият тигър
  • 10:45
    Най-смешните скечове на Абът и Костел 1
Пълна програма
  • 04:20
    Оливър Шърман
  • 05:55
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
  • 07:10
    Лъки Люк
  • 08:50
    Куче-ченге
Пълна програма
  • 04:05
    Крокодилите
  • 05:50
    Машинист
  • 07:25
    Лято без пропуски
  • 09:10
    Т.И.М.
Пълна програма

Сериали

Fox Crime 04:45
Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 1
Fox Channel 04:50
Светкавицата - четвърти сезон, еп. 21
bTV 05:00
"Приятели"/п./- сериал
bTV Comedy 05:00
"Шегаджии" - сериал
bTV HD 05:00
"Приятели"/п./- сериал

Всички предавания

Спорт

BNT 3 05:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
БНТ САТ 05:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Mtel Sport 2 05:00
Голф: "Светът на голфа" 180 епизод
VOX 05:40
"авто мобил" - журнал

Всички предавания

Филми

Alfa 05:00
"Путин - пътят на Русия към бъдещето" - документален филм
Skat+ 05:10
"Професия актриса" - документален филм
TLC 05:12
Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Парти за Хелоуин
Cinemax 2 05:15
"Тайната съставка", комедийна драма, Македония, 2017; реж. Гьорче Ставрески, с Благой Веселинов, Анастас Тановски, Аксел Мехмед, Александър Микич, Мирослав Петкович, [15+]
HBO HD 05:20
"Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}