ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 22:00
    Колекцията тв филм /6 епизод/(14)
  • 23:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Ню Йорк тв филм /23 епизод/(14)
Пълна програма
  • 21:00
    MasterChef България - кулинарно шоу
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    "Като две капки вода" - забавно предаване, 6 сезон
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
  • 23:30
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 22:00
    Гол - спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев
  • 23:00
    Канбе стратегът - исторически сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Менторът - док. поредица на Bloomberg
  • 22:30
    Коментари на деня
  • 23:00
    Investbook с Александър Костадинов /п./
  • 23:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 21:55
    Незабравимо; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 22:50
    Незабравимо; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 23:45
    Ханибал; сезон 1, епизод 11, драма, трилър, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 22:00
    След нападението: Пума и лос
  • 22:55
    Най-дивите острови на Индонезия: Земята на драконите
  • 23:50
    Диви и истински: Нападението на акулата
Пълна програма
  • 22:00
    "В окото на бурята" - коментарно предаване с Магдалена Ташева /п/
  • 23:30
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
Пълна програма
  • 22:00
    "Сурово, но честно" - журнал
Пълна програма
  • 21:45
    Съвременници: "Съвременни чудеса" документален филм
  • 22:15
    Америка днес /п/
  • 23:10
    Гала концерт на Русенската филхармония диригенти Йоханес Шлефлии Андреас Херман, солист Фабио ди Казола - кларинет /Швейцария/
Пълна програма
  • 22:00
    Българското пътуване в Европа: Границата Брекзит документална поредица
  • 22:30
    Светът е 7 /п/
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:25
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 21:56
    Bunnicula
  • 22:10
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 22:35
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 23:00
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 22:00
    "Човек отвътре" - трилър, драма (САЩ, 2006), режисьор - Спайк Лий, актьори - Крисотофър Плъмър,  Клайв Оуен, Джоди Фостър, Уилям Дефо, Карлос Андрес Гомез, Дензъл Уошингтън и др.
Пълна програма
  • 21:00
    Премиера: "Мир, любов и още нещо" - комедия, романтика, (САЩ ,2012)
  • 23:00
    "Елегия" - драма, романтичен (САЩ, 2008)и др.
Пълна програма
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.10
  • 23:00
    "Проби и грешки" - сериал
  • 23:30
    "На по-добро място" - сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Премиера: "Майка" - сериал, еп.40
  • 23:00
    "Сега и завинаги" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 21:55
    Чичо Дядко
  • 22:10
    Време за приключения
  • 22:19
    Време за приключения
  • 22:35
    Парк шоу
Пълна програма
  • 21:00
    "Диктаторът", комедия, САЩ, 2012; реж. Лари Чарлс, със Саша Барън Коен, Анна Ферис, Бен Кингсли, Сайед Бадрея, Джейсън Манцукас, [15+]
  • 22:25
    "Факултетът", научно-фантастичен хорър, САЩ, 1998; реж. Робърт Родригес, с Джордана Брюстър, Клеа Дювал, Джош Хартнет, Джон Стюарт, Илайджа Ууд, [18+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Кадилак рекърдс", драма, САЩ, 2008; реж. Дарнел Мартин, с Ейдриън Броуди, Джефри Райт, Бийонсе Ноулс, Габриел Юниън, Еманюел Шрики, Мос Деф, [15+]
  • 23:20
    "Съпротива I, 5 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Сам Милър, с Идрис Елба, Фрида Пинто, Бабу Сийзий, Рори Киниър, Патрик Гибсън, [15+]
Пълна програма
  • 22:00
    Quest Means Business
  • 23:00
    Amanpour
  • 23:30
    World Sport
Пълна програма
  • 22:00
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23:00
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 22:00
    "Ударна сила" - екшън-трилър с уч. на Стивън Сегал, Лиса Ловбранд, Дейвид Кенеди, Дани Уеб, Адам Кроусдел и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Голи и уплашени: Всичко или нищо
  • 23:00
    В дивата пустош с Беър Грилс: Джулиан Хоу
Пълна програма
  • 22:00
    Ловци на митове: Огнена стрела срещу резервоар
  • 22:50
    Големи умове: Триатлон
  • 23:40
    Ловци на митове: Опитайте да направите това вкъщи
Пълна програма
  • 21:30
    Soy Luna S2
  • 22:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 23:00
    11
  • 23:30
    Виолета (Violetta)
Пълна програма
  • 22:00
    "Точност: мярка за всичко"
  • 23:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 23:30
    "Търсачи на вкаменелости"
Пълна програма
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Военна прокуратура - 27 еп. - Сериал
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 22:00
    Ски скокове: Световна купа в Лилехамер, квалификация
  • 23:00
    Снукър: Открито първенство на Гибралтар, финал
Пълна програма
  • 21:15
    Футбол: Бундеслига, Вердер Бремен - Кьолн, директно
  • 23:25
    Новини
  • 23:30
    Колоездене: Обиколка на Тайван, втори етап
  • 23:45
    Ски скокове: Световна купа в Осло
Пълна програма
  • 22:00
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 2
  • 22:45
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 4
  • 23:35
    Бягство, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 21:40
    X Games - Aspen
  • 22:35
    Immaf World Championships
  • 23:30
    Monster Knock Outs
  • 23:55
    Monster Knock Outs
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 22:00
    Проектът на Джени Гарт
  • 22:30
    Проектът на Джени Гарт
  • 23:00
    Помощ след ремонт
  • 23:30
    Помощ след ремонт
Пълна програма
  • 21:00
    Любов в рая - игрален филм
  • 22:55
    Наръчник за разведени - трети сезон, еп. 1
  • 23:55
    Малки сладки лъжкини - пети сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 22:00
    Престъпни намерения - тринадесети сезон, еп. 10
  • 23:00
    Нюанси синьо - втори сезон, еп. 13
  • 23:55
    Честни измамници - трети сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 22:00
    "Спасители на плажа (2017)", крими - екшън - комедия, САЩ, 2017; реж. Сет Гордън, с Дуейн Джонсън, Зак Ефрън, Прийанка Чопра, Александра Дадарио, Кели Рорбах, [18+]
  • 23:55
    "Хемингуей и Гелхорн", романтична драма, САЩ, 2012; реж. Филип Кауфман, с Никол Кидман, Клайв Оуен, Родриго Санторо, Робърт Дювал, Кони Нийлсън, [18+]
Пълна програма
  • 22:00
    Престъпността през войната, сезон 1, еп. 6
  • 22:50
    Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 1
  • 23:50
    Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 22:00
    Премиера Спецове в заложната къща: Залог в пространството
  • 22:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Диви жилетки
  • 23:00
    Американски антиквари: Шокиран и пиян
Пълна програма
  • 22:00
    Риболовен филм – тв поредица
  • 23:00
    КОНЕТЕ
Пълна програма
  • 21:50
    " Кайю"
  • 22:10
    "Строителят Боб"
  • 22:30
    "Пингу"
  • 22:45
    "Анджелина балерина"
Пълна програма
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:30
    "Денят на живо"/п/
  • 23:30
    "Патарински Live"/п/
Пълна програма
  • 21:45
    US Топ
  • 22:45
    CAUETivi
  • 23:45
    Интеграл
Пълна програма
  • 21:20
    "Китайска луна" - екшън / трилър с Ед Харис, Маделин Стоу.
  • 23:00
    "В обувките на Сатаната 5.4" - сериал
  • 23:50
    "Магьосникът" - ужаси / трилър със Скот Бакула и Кевин Джей О’Конър.
Пълна програма
  • 22:00
    THE FLYING LAP
  • 22:30
    MOBIL 1 THE GRID
  • 23:00
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 23:30
    FIA WRC DAILY HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 23:00
    Абсурди
  • 23:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 22:00
    Nirvana Unplugged
  • 22:45
    Foo Fighters: MTV World Stage
  • 23:30
    MTV Asks Foo Fighters
Пълна програма
  • 22:00
    Monday Mosh
  • 23:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 23:40
    All Night Session
Пълна програма
  • 21:50
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 3
  • 22:40
    Нашествие на вредители, сезон 1, еп. 3
  • 23:35
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 22:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 4
  • 23:00
    Летищна сигурност 3: Перу, еп. 2
Пълна програма
  • 21:40
    Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 19
  • 22:25
    Най-смъртоносните животни в Америка, еп. 1
  • 23:20
    Екстремни животински бебета, еп. 4
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Метц, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Милуол - Брентфорд, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 20:30
    Премиера. "Спящите 2". Сериен филм
  • 22:20
    "Вечерният Ургант"
  • 22:55
    "Познер"
  • 23:55
    Комедия "Съученици"
Пълна програма
  • 22:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 22:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
  • 22:10
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 22:50
    "Лексикон" - блиц интервю
Пълна програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 21:45
    "Младият Шелдън" - комедиен сериал
  • 22:10
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Бойни вечери
  • 23:40
    Италия, Серия А: Интер - Наполи
Пълна програма
  • 21:15
    "Кой ще стане милионер?" - тв шоу игра
  • 22:15
    "Шеф под прикритие" - доку/реалити
  • 23:15
    "Екстра" - журнал
Пълна програма
  • 21:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 23:00
    Вести
  • 23:30
    Вести-Москва
  • 23:50
    Вести
Пълна програма
  • 22:00
    Сега по света
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 21:15
    "Смъртоносно оръжие" - екшън сериал
  • 22:15
    "Специален отряд на морската пехота: Л.А." - криминален сериал
  • 23:15
    "Хавай 5-0" - криминален сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето /повторение/
  • 22:30
    Дипломен концерт на Нути - специалност Балет
  • 23:30
    "Прокудени ..." с водещ Стоян Райчевски /повторение /
Пълна програма
  • 21:30
    Спортна програма
  • 22:30
    Футбол
Пълна програма
  • 21:15
    On the Case - Unter Mordverdacht
  • 22:15
    On the Case - Unter Mordverdacht
  • 23:15
    On the Case - Unter Mordverdacht
Пълна програма
  • 22:00
    Новини
  • 22:40
    ЗАБРАВЕНИ ОТ БОГА - криминален сериал по истински случаи, Холандия
  • 23:30
    Холивудски знаменитости: Джулия Робъртс
Пълна програма
  • 22:00
    Малките кралици на красотата: Епизод 1
  • 23:00
    Богинята на косите: Богинята на екстеншъните от Стейтън Айлънд
Пълна програма
  • 22:00
    Богинята майка Рила, част 1
  • 22:30
    Балкан фолк - Избрани видеоклипове
  • 23:00
    Война на похабяването - с.3, еп.8
  • 23:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 22:00
    Експедиция в неизвестното: в търсене на Йети
  • 23:00
    Загадки в музея - специално издание
Пълна програма
  • 22:00
    Експедиция в неизвестното: в търсене на Йети
  • 23:00
    Загадки в музея - специално издание
Пълна програма
  • 21:30
    Линия на смъртта, САЩ, Научна фантастика/трилър, 1990
  • 23:25
    Страх, САЩ, драма/трилър, 1996
Пълна програма
  • 22:00
    "Анзак: В лицето на войната" - документален филм
  • 23:00
    "Пътят към върха: 50 Сент" - документален филм
  • 23:30
    "Класически коли" - 4 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 21:10
    Бойният клуб на Джейми и Джими - шести сезон, еп. 2
  • 22:10
    Пайове и пудинги с Пол Холивуд - кулинарно предаване, еп. 15
  • 23:05
    Супер храни с Джейми - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 22:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
Пълна програма
  • 21:15
    "Сбогом, Германия! Преселниците" - доку-поредица
  • 23:15
    "Центъра за спешни повиквания" - реалити
Пълна програма
  • 21:00
    "Много шум за нищо" - драма, Чили; режисьор: Алехандро Фернандес Алмендрас; участват: Агустин Силва, Ли Фридман, Паулина Гарсия и др.
  • 23:00
    Документален филм /п/
Пълна програма
  • 22:00
    "Досиетата Х" - сериал, еп. 8
  • 23:00
    Живите мъртви - осми сезон, еп. 11
  • 23:50
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    Decade's Biggest Tunes
Пълна програма
  • 22:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 22:25
    F-PEOPLE
  • 22:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 22:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 22:00
    "Най-злите убийци в света" - 6 еп.
  • 22:50
    "Да замиташ след звездите" - 2 еп.
  • 23:40
    "Лов на неизрядни платци" - 20 и 21 еп.
Пълна програма
  • 22:00
    Новини
  • 22:05
    Свободна зона с Коритаров /п/
Пълна програма
  • 21:55
    Охотник-одиночка
  • 22:20
    Водоемы России. Рыбинское водохранилище
  • 22:50
    Дело вкуса
  • 23:05
    Сезон охоты
Пълна програма
  • 21:00
    "МакФарланд" (премиера) - драма с уч. на Кевин Костнър, Мария Бело, Морган Сайлър, Марта Игареда, Серхио Авелар, Хектор Дуран, Рафаел Мартинез, Джон Ортис, Карлос Пратс и др.
  • 23:45
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8, /п/
Пълна програма
  • 22:00
    Fat N' Furious: Rolling Thunder: Breaking Barracuda
  • 22:45
    Extreme Cheapskates: The Grass Is Always Cheaper
  • 23:08
    Extreme Cheapskates: Feast Or Famine
  • 23:30
    I Almost Got Away With It: Got to Get Bike Parts
Пълна програма
  • 22:00
    Подставени клиенти
  • 22:30
    Подставени клиенти
  • 23:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 23:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:40
    Костенурките нинджа
  • 23:10
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 22:00
    Ски скокове: Световна купа в Лилехамер, квалификация
  • 23:00
    Снукър: Открито първенство на Гибралтар, финал
Пълна програма
  • 22:00
    "Спасители на плажа (2017)", крими - екшън - комедия, САЩ, 2017; реж. Сет Гордън, с Дуейн Джонсън, Зак Ефрън, Прийанка Чопра, Александра Дадарио, Кели Рорбах, [18+]
  • 23:55
    "Хемингуей и Гелхорн", романтична драма, САЩ, 2012; реж. Филип Кауфман, с Никол Кидман, Клайв Оуен, Родриго Санторо, Робърт Дювал, Кони Нийлсън, [18+]
Пълна програма
  • 22:00
    Trulli Tales
  • 22:30
    Tangled
  • 23:00
    Sofia The First
  • 23:30
    Elena Of Avalor
Пълна програма
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:40
    Костенурките нинджа
  • 23:10
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 22:00
    True Conviction: The Final Call
  • 22:55
    Blood In The Sand: People Magazine Investigates
  • 23:50
    The Perfect Suspect: GI Gone
Пълна програма
  • 21:55
    The Contenders: Russia 2018: Serbia
  • 22:20
    The Truth About...: Lionel Messi
  • 22:50
    Top 11: Argentina
  • 23:15
    The Truth About...: Diego Maradona
Пълна програма
  • 21:45
    Familiar Waters
  • 22:05
    Familiar Waters
  • 22:30
    Shooting Gallery
  • 23:15
    The Gunfather
Пълна програма
  • 22:00
    Премиера Спецове в заложната къща: Залог в пространството
  • 22:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Диви жилетки
  • 23:00
    Американски антиквари: Шокиран и пиян
Пълна програма
  • 22:00
    Летищна сигурност 3: Перу, еп. 2
  • 23:00
    Летищна сигурност: Колумбия, еп. 3
Пълна програма
  • 21:00
    MasterChef България - кулинарно шоу
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 21:55
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 11, драма, криминален, Франция, 2014
  • 23:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 4, драма, трилър, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 21:15
    Отмъщението; сезон 1, епизод 24, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 22:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 2, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 23:25
    Медиум; сезон 3, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 22:00
    Великобритания: Най-страшното табу
  • 23:00
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики
Пълна програма
  • 20:40
    Елитен отряд 2
  • 22:55
    Хамлет
Пълна програма
  • 22:00
    Новости
  • 23:00
    Т/с "Котовский", 1 с
Пълна програма
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": Шоу-спектакъл "2х30" на хореографа Иван Иванов" /3 част
Пълна програма
  • 22:00
    Rules of Engagement
  • 22:30
    Rules of Engagement
  • 23:00
    South Park
  • 23:25
    South Park
Пълна програма
  • 22:00
    DP At The Euro Swinger Sex Party (18+)
  • 22:25
    Historical Hook Up (18+)
  • 22:42
    Emmanuelle In The Land Of Muff And Honey (18+)
  • 23:00
    How To Fuck A Monster Cock (18+)
Пълна програма
  • 21:30
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018)
Пълна програма
  • 22:00
    Другата страна на трофея игрален филм /САЩ, 2012 г./, режисьор Даниел Дж. Гилин, в ролите: Майкъл Медсън, Стивън Клауд, Тини Листър, Анджей Хира и др. (14)
  • 23:35
    Формула Е: Е-при на Мексико сити - V кръг от световния шампионат за електроболиди
Пълна програма
  • 22:00
    Новини
  • 22:05
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 22:10
    Борсова информация
  • 22:15
    Агротема
Пълна програма
  • 22:00
    TREASURES OF THE LOST PHARAOHS
Пълна програма
  • 16:15
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 22:00
    Stupidface
  • 23:00
    Check 1,2
  • 23:30
    Built To Shred
Пълна програма
  • 21:30
    Личният живот на кралските особи (Series 1): Крал Джордж III и принцът регент (Episode 2)
  • 22:20
    Личният живот на кралските особи (Series 1): Крал Луи XIV (Episode 3)
  • 23:10
    Бойни кораби (Series 1): Подводници (Episode 2)
Пълна програма
  • 22:00
    "Петолиния" - музикален микс
  • 22:30
    "Животът на звездите" - биографии
  • 23:30
    Серенада
Пълна програма
  • 21:30
    Madrigals (Book VIII: Canti Guerrieri) by Monteverdi - Les Arts Florissants
  • 22:50
    Madrigals (Book VIII: Canti Amorosi) by Monteverdi - Les Arts Florissants
Пълна програма
  • 22:00
    Волейбол: Мач от Суперлигата, повторение
Пълна програма
  • 20:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018)
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Стоук Сити - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, директно
  • 23:55
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 22:00
    Истинският извършител: Последен опит
  • 22:55
    Кръв по пясъка: Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 23:50
    Съвършеният заподозрян: Изчезналата майка
Пълна програма
  • 22:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
Пълна програма
  • 21:45
    "Син Сити: Град на греха", криминален трилър, САЩ, 2005; реж. Франк Милър, Робърт Родригес, Куентин Тарантино, с Брус Уилис, Джесика Алба, Мики Рурк, Джейми Кинг, Клайв Оуен, [18+]
  • 23:45
    "Фарго ІІ, 1 еп.", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Рандъл Айнхорн, Майкъл Апъндал, с Кирстен Дънст, Патрик Уилсън, Джеси Племънс, Тед Дансън, Джийн Смарт, [18+]
Пълна програма
  • 22:00
    "Тук и сега I, 5 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Джеръми Подесуа, с Холи Хънтър, Тим Робинс, Даниел Зовато, Джерика Хинтън, Реймънд Лий, [15+]
  • 23:00
    "Дългият път на Били Лин", военна драма, САЩ, 2016; реж. Анг Лий , с Джо Алуин, Кристен Стюарт, Крис Тъкър, Гарет Хедлънд, Вин Дизел, [15+]
Пълна програма
  • 20:00
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 22:05
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
Пълна програма
  • 22:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 22:30
    Футбол: Китайска суперлига
Пълна програма
  • 21:55
    Кива го може
  • 22:10
    Уоликазам
  • 22:40
    Дора и приятели
  • 23:10
    Рибки Гупи
Пълна програма
  • 22:00
    Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 3, Великобритания, екранизация, 2012
  • 22:25
    Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 4, Великобритания, екранизация, 2012
  • 22:50
    Блудници, сезон 1, еп. 5, Великобритания,САЩ, политически, 2017
  • 23:35
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 3, САЩ, военен, 2016
Пълна програма
  • 22:00
    Шака Зулу: Цитаделата 1/1
Пълна програма
  • 22:00
    Леони
  • 23:40
    Престъпен свят 3/1
Пълна програма
  • 22:00
    Любителката на мистерии: Уикендът на мистериите
  • 23:25
    Младежки трепети 2/3
Пълна програма

Сериали

Utilisima 22:05
Антъни Бурдейн: Без задръжки - седми сезон, еп. 3
AXN 22:10
Забравена; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
Nova TV 22:30
"София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
Viasat Nature 22:40
Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 10
EPIC Drama 22:45
Династията на Тюдорите, сезон 2, еп. 3, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически, 2008

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 22:05
Свободна зона с Коритаров /п/
Diema Sport 23:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 12-и епизод, директно
Eurosport 23:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Зандвоорт
Eurosport HD 23:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Зандвоорт
Nova Sport 23:00
Футбол: Ница - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение

Всички предавания

Филми

AXN 22:10
Забравена; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
HBO3 22:35
"Съвременно семейство IX, 21 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Стивън Левитан, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Cinemax 22:40
"Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
AXN White 22:45
Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2015
HBO 22:50
"Маса 19", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Блиц, с Анна Кендрик, Крейг Робинсън, Джун Скуиб, Лиса Кудроу, Стивън Мърчант, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}