ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:25
    Здравето отблизо /п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 04:00
    "Извън играта" - сериал, с.6, еп.15
  • 06:00
    "Чудовища срещу извънземни" - анимация
  • 07:00
    "Легендата за Кора" - сериал, с.1, еп.1,2
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп. 15
Пълна програма
  • 03:00
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3, /п/
  • 06:30
    "Младият Херкулес" - сериал, 2 епизода
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Гибралтар, финал
  • 06:15
    Снукър: Открито първенство на Гибралтар, финал
  • 08:00
    Ски скокове: Световна купа в Осло
  • 09:30
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти
Пълна програма
  • 05:30
    Бързо пързаляне с кънки: Световно първенство в Амстердам
  • 06:30
    Ски скокове: Световна купа в Осло
  • 08:00
    Сноуборд: Световна купа в Москва, сноуборд крос, отборно
  • 09:00
    Колоездене: Париж - Ница, осми етап
Пълна програма
  • 05:00
    Mantracker Season 5
  • 05:55
    X Games - Austin
  • 07:00
    Strongman Champions League
  • 07:55
    Red Bull Global Rallycross Highlights
Пълна програма
  • 05:00
    RALLYX ON ICE
  • 06:00
    GSERIES
  • 06:30
    FLAT OUT
  • 08:00
    FLAT OUT
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 09:00
    Билярд: Мастърс 2018, първи ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Нотингам Форест - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Рома - Торино
Пълна програма
  • 04:45
    Футбол
  • 06:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 07:00
    Ръгби
  • 07:30
    Футбол Мундиал
Пълна програма

Сериали

Fox Life 05:35
Без пукната пара - първи сезон, еп. 17
Fox Channel 05:35
От Ел Ей до Вегас - първи сезон, еп. 6
RTR 05:35
Сериал: "Семеен детектив"
Utilisima 05:35
Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 21
Viasat Nature 06:00
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 06:00
Колоездене: Евтометропол
Diema 06:30
"Гореща зона" - сериал
Eurosport 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport HD 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
BNT 3 07:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл

Всички предавания

Филми

HBO3 05:35
"Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносно имение", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Матю МакКол, Вив Лийкок, Нанси Грейс, [12+]
PRO 7 05:35
"Мис Лети и аз" - драма, U, 2002
ORT 05:50
"Любимата учителка". Сериен филм
Diema Family 06:00
"Малката булка" - сериен филм
Agro TV 06:00
Документален филм - повторение

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}