ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:30
    Денят започва с Култура /п/
  • 02:10
    Едно голямо семейство 3 тв филм /4 епизод/п/
  • 03:10
    Семеен бизнес тв филм /18 епизод/п/
  • 03:35
    Ню Йорк тв филм /24 епизод/п/(14)
Пълна програма
  • 00:00
    "Кости"- сериал, с.9, еп. 9
  • 01:00
    "Шест сестри" /п./- сериал
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.18
Пълна програма
  • 00:00
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA
  • 01:00
    "Черният списък" - сериен филм, 1 сезон
  • 02:00
    "Непростимо"- сериен филм
  • 03:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
Пълна програма
  • 00:00
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
  • 02:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
  • 03:50
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 04:50
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
Пълна програма
  • 00:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 01:00
    Цитати на деня
  • 01:30
    Повторени
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова
Пълна програма
  • 00:55
    Незабравимо; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 01:45
    Незабравимо; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 02:30
    Медиум; сезон 3, епизод 10, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 03:15
    Медиум; сезон 3, епизод 14, криминален, мистерия, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 00:45
    Експедициите на Джеф Коруин: Камбоджа: змии в менюто
  • 01:40
    Най-големите и най-лошите: Соленоводни крокодили
  • 02:35
    Нощ: Нощни маймуни
  • 03:00
    Нощ: Койот
Пълна програма
  • 01:00
    Избрано от "В окото на бурята" - публицистично предаване
  • 03:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:20
    Нощен журнал
  • 01:40
    "Само престъпници: Ледено студена любов" - криминален филм, ФРГ, 2014
  • 03:15
    Параолимпийските игри в Пьонгчанг
  • 05:10
    "Горещи теми" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • 00:20
    България новини /п/
  • 00:50
    Семейство Даръл сериен тв филм /3 епизод/п/
  • 01:35
    Регионални новини /п/
  • 02:20
    Добро утро с БНТ 2 /п/
Пълна програма
  • 00:30
    The Flintstones
  • 01:00
    The HAPPOS Family
  • 01:05
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 01:15
    The Jungle Bunch: To the Rescue
Пълна програма
  • 00:15
    Рома - Шахтьор (футбол от Шампионска лига)
  • 02:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.17
  • 03:00
    "Стрелата" - сериал, с.4, еп.9
  • 04:00
    "Извън играга" - сериал, с.6, еп. 16
Пълна програма
  • 01:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.1
  • 02:15
    "Никита: Отмъщението" - сериал, еп.1
  • 03:15
    "Убийството" - сериал, с.4. еп.2
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.7, еп.12,13
Пълна програма
  • 00:00
    "Купихме си зоопарк" - драма, комедия (САЩ, 2011), режисьор - Камерън Кроу, актьори - Мат Деймън, Скарлет Йохансон, Томас Хейдън Чърч, Колин Форд, Ел Фанинг, Джон Майкъл Хигинс, Карла Гало, Патрик Фюджит и др.
  • 02:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал
  • 03:00
    "По средата" /п./- сериал
  • 05:00
    "Загадките на Лора" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 00:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 02:00
    "Сияйна луна" - сериал
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
Пълна програма
  • 00:30
    Кунг фу пилета
  • 00:52
    Кунг фу пилета
  • 01:15
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:25
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 01:10
    "Парцален съюз", комедийна драма, Русия, 2015; реж. Михаил Мистетский, с Александър Пал, Иван Янковский, Василий Буткевич, Павел Чинарев, Анастасия Пронина, [15+]
  • 02:50
    "Дони Браско", криминална драма, САЩ, 1997; реж. Майк Нюъл, с Джони Деп, Ал Пачино, Майкъл Мадсън, Бруно Кърби, Джеймс Русо, [18+]
  • 04:55
    "Последното пътуване на загадъчния Пол У. Р.", късометражна научна фантастика, Франция, 2015; реж. Роман Киро, с Уго Бекер, Бруно Лоше, Жан-Люк Кушар, Николас Жиро, Доркас Коппин, [12+]
  • 07:00
    "Истерична слепота", драма, САЩ, 2002; реж. Мира Наир, с Ума Търман, Джена Роуландс, Джулиет Люис, Джъстин Чамбърс, Бен Газара, [15+]
Пълна програма
  • 01:20
    "Уоту уоти: Всички ние", късометражна драма, Германия, 2017; реж. Катя Бенрат, с Аделин Вайриму, Абдивали Фара, Баркхад Абдирахман, Чарлз Каруми, Фейсал Ахмед, [15+]
  • 01:45
    "Черен диамант", криминален трилър, Франция, 2016; реж. Артюр Арари, с Нилс Шнайдер, Агуст Диел, Ханс-Петер Клоос, Абдел Хафд Бенотман, Гийоме Вердие, [18+]
  • 03:40
    "Аматьори тийнейджъри", драма, Швейцария, 2015; реж. Никлаус Хилбер, с Фабрицио Борсани, Анина Уолт, Киара Карла Бер, Луна Ведлер, Бенямин Дангел, [18+]
  • 05:35
    "Площад Америка", драма, Гърция, 2016; реж. Янис Сакаридис, с Янис Станкоглу, Макис Пападимитриу, Василис Кукалани, Ксения Даниа, Александрос Логотетис, [12+]
Пълна програма
  • 00:30
    CNN Today (with World Sport)
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 00:00
    "Моята карма"- сериен филм, /п/
  • 01:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела, /п/
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
Пълна програма
  • 00:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 5, /п/
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3, /п/
  • 06:30
    "Младият Херкулес" - сериал, 2 епизода
Пълна програма
  • 00:00
    Тежко избавление: Епизод 3
  • 01:00
    Строеж сред пущинаците: Епизод 4
  • 02:00
    Опасно за живота: Хората - опитни мишки
  • 03:00
    Треска за злато: Епизод 21
Пълна програма
  • 00:30
    Как са го направили?: Фъстъчено масло/ Точка на пречупване
  • 00:55
    Фабрика за храна: Епизод 11
  • 01:20
    Строителни постижения: Стадионът на "Далас Каубойс"
  • 02:10
    Решени да избягат: Гаражът
Пълна програма
  • 00:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 01:00
    Ханк Зипзър
  • 01:25
    Ханк Зипзър
  • 01:50
    Хрониките на Евърмур
Пълна програма
  • 00:00
    "Задача "Нулева емисия" - фабриката на бъдещето"
  • 00:45
    "Футурис"
  • 01:00
    "Енергия 2050 - живот без петрол"
  • 01:45
    "Футурис"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 03:00
    Ченгета под прикритие - 14 еп. - Сериал
  • 03:45
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 00:30
    Новини
  • 00:35
    Футбол: ФИФА футбол магазин
  • 01:00
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 01:30
    Колоездене: Тирено - Адриатико, седми етап
Пълна програма
  • 00:00
    Ски скокове: Световна купа в Лилехамер, състезание
  • 01:25
    Новини
  • 01:30
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, масов старт
  • 02:30
    Колоездене: Тирено - Адриатико, седми етап
Пълна програма
  • 00:15
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 7
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 3
  • 07:05
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 4
  • 07:50
    Братски проекти, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 00:25
    Strongman Champions League
  • 01:20
    Nhra Sportsman Series
  • 02:15
    X Games - Aspen
  • 03:10
    Monster Knock Outs
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 01:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 01:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 00:30
    Нова къща, нов живот
  • 01:00
    Евтин дом на плажа
  • 01:30
    Живот на остров
  • 02:00
    Избери по-малко жилище, живей където поискаш
Пълна програма
  • 00:50
    Любовни авантюри - трети сезон, еп. 5
  • 01:45
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 22
  • 02:40
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 13
  • 03:05
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 00:55
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 14
  • 01:50
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 4
  • 03:35
    Късметлията - първи сезон, еп. 4
  • 04:25
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 00:10
    "Късметлията", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Рон Хауърд, с Ръсел Кроу, Рене Зелуегър, Пол Джиамати, Крейг Биерко, Пади Консидайн, [12+]
  • 02:30
    "Минута мълчание", романтична драма, Германия, 2016; реж. Торстен Шмит, с Йонас Най, Юлия Кошиц, Уве Прайс, Йоханес Алмайер, Хени Рентс, [12+]
  • 04:00
    "Централна новина", драма, Румъния, 2017; реж. Юлия Руджина, с Анди Васлуиану, Войка Олтеан, Дорин Андоне, Йоана Флора, Давид Блаш, [12+]
  • 05:00
    "Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
Пълна програма
  • 00:50
    Престъпността през войната, сезон 1, еп. 1
  • 01:40
    Елизабет I
  • 02:35
    Загадки в музея, сезон 9, еп. 8
  • 03:20
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 00:00
    Истината за "Алкатрас": Легенди за Скалата
  • 00:55
    Спецове в заложната къща: В пълна готовност
  • 01:25
    Надпревара за находки: Маями: Интервю с вампиролога
  • 01:55
    Проклятието на остров Оук: Френската връзка
Пълна програма
  • 00:30
    Крал сред рибарите – тв поредица, 3 еп.
  • 01:30
    Спорт и обучение на кучето – тв поредица
  • 02:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 3 еп.
  • 02:30
    АВТОХОБИ – тв поредица
Пълна програма
  • 00:15
    "Хип хип ура"
  • 00:45
    "ЯЯ и Зук"
  • 00:55
    "Осуалд"
  • 01:20
    "Герои на града"
Пълна програма
  • 00:30
    "Спорт в обектива"/п/
  • 01:30
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 00:45
    Тюбс
  • 01:00
    Драконова топка Z (анимация)
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Тюбс
Пълна програма
  • 00:40
    "Несдържан гняв" - екшън / драма с Уилям Дивейнл Томи Лий Джоунс.
  • 02:20
    "Методът на Кътър" - екшън / драма с Джон Хърд, Джеф Бриджис, Лайза Айххорн, Стивън Елиът.
  • 04:05
    "Универсален войник ІV: Ден на разплата" - екшън филм / ужаси с Жан Клод Ван Дам, Долф Лундгрен.
  • 05:20
    "Несдържан гняв" - екшън / драма с Уилям Дивейнл Томи Лий Джоунс.
Пълна програма
  • 00:00
    FIA WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP BEST OF
  • 01:00
    HISTORIC WORLD SPORTSCAR CHAMPIONSHIP 1988
  • 02:00
    THE WINDSOR INTERVIEWS
  • 02:35
    MRF CHALLENGE FORMULA 2000
Пълна програма
  • 00:00
    Фактор страх
  • 01:00
    Джорди Шор
  • 02:00
    Джорди Шор
  • 03:00
    Само хитове - маратон
Пълна програма
  • 00:00
    Mabel's Best Brits! Top 20
  • 01:30
    Hot Right Now!
  • 03:00
    Nirvana Unplugged
  • 03:45
    Foo Fighters: MTV World Stage
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 00:35
    Най-големите миграции в природата, сезон 1, еп. 3
  • 01:25
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 4
  • 02:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 7
  • 02:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 8
Пълна програма
  • 00:00
    Летищна сигурност: Колумбия, еп. 5
  • 01:00
    Летищна сигурност: Колумбия, еп. 6
  • 01:55
    Морският път на коприната, еп. 3
  • 02:40
    Магистрала през ада, еп. 9
Пълна програма
  • 00:10
    Вълчи планини, еп. 1
  • 01:00
    Диво царство: Бунтът, еп. 1
  • 01:50
    Диво царство: Бунтът, еп. 2
  • 02:35
    Диво царство: Бунтът, еп. 3
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 09:00
    Билярд: Мастърс 2018, втори ден, първа сесия, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 00:45
    "Хайде да се оженим!"
  • 01:30
    "Мъжко / Женско"
  • 02:15
    "Нека да говорят"
  • 03:10
    "Спящите 2". Сериен филм
Пълна програма
  • 00:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 01:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 00:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
Пълна програма
  • 00:30
    "Златен хит" - музикална рубрика
  • 00:35
    "От А до Я" - рецитали
  • 01:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 01:05
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 00:05
    "Изкуството на меча" - анимационен сериал, Япония
  • 01:00
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 02:55
    "Семеен човек" - комедиен сериал
  • 03:45
    "Светкавицата" - екшън сериал
Пълна програма
  • 01:30
    УЕФА Шампионска лига: Рома - Шахтьор
  • 03:20
    Италия, Серия А: Ювентус - Удинезе
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:30
    Мобил 1
Пълна програма
  • 01:00
    Нощни новини
  • 01:35
    "Кости" - драма/крими сериал
  • 03:20
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
  • 05:10
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 00:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 01:35
    Вести-Москва
  • 02:00
    Вести
  • 03:00
    "Хуморина"
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Обложката"
Пълна програма
  • 00:10
    "Шпигел ТВ"
  • 01:15
    Късно нощно ток шоу
  • 02:20
    "Най-силно губещият тегло" - шоу
  • 04:10
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 00:30
    Новини. Прогноза за времето. / повторение /
  • 01:00
    "Дискусионно студио" / повторение /
  • 02:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
  • 03:00
    "Фронтално" повторение
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол от Азия
  • 02:30
    Футбол екстра
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
Пълна програма
  • 01:30
    Infomercials
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Bob der Baumeister
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 00:30
    Час Пик- предаване на Телемедиа
  • 00:40
    Лабиринтът на Пан - военен, исторически, психологическа драма, фентъзи с умерено страховити елементи, Испания/Мароко, 2006, Не се препоръчва за деца под 12-годишна възраст , режисьор Гилермо Торо, с Ариадна Гил, Серхи Лопес, Марибел Верду, Ивана Бакеро, А
  • 03:00
    Холивудски знаменитости- Джон Траволта
  • 03:30
    Световно фолклорно изкуство - музикално предаване
Пълна програма
  • 00:00
    Hip Hop & RnB
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
Пълна програма
  • 00:00
    Линейка в Лондон: Епизод 4
  • 01:00
    Съсипани тела: Епизод 4
  • 02:00
    Луди италиански сватби: Епизод 5
  • 02:24
    Кажете ДА на булчинската рокля: Бащата на булката
Пълна програма
  • 00:30
    Професия турист
  • 01:00
    Зелен свят - Черноморски екосистемни услуги
  • 01:30
    Осмото изкуство - еп.1
  • 02:00
    Община Годеч
Пълна програма
  • 00:00
    Алкохолно пътешествие
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 02:30
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
Пълна програма
  • 00:00
    Алкохолно пътешествие
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 02:30
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
Пълна програма
  • 01:20
    Хелоуин: 20 години по-късно, САЩ, ужаси/трилър, 1998
  • 02:45
    Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш, САЩ, драма, 1995
  • 05:40
    Бръсначът, САЩ, драма, 1996
  • 07:50
    Обсебена, САЩ, драма/романтичен/трилър, 2009
Пълна програма
  • 00:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
  • 01:00
    "Непознатите изобретения" - 6 еп., документална поредица
  • 01:30
    "Златна мисия" - 6 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Обратен ефект" - документална поредица
Пълна програма
  • 00:30
    Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 27
  • 01:00
    Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 28
  • 01:30
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 6
  • 02:00
    В ресторанта на Джовани - кулинарно предаване, еп. 7
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 00:00
    Погрешен ход - Екшън, Криминален, 2009, Режисьор: Franck Khalfoun, В ролите: Куба Гудинг Младши, Харви Кейтъл
  • 02:00
    Хрониките на една заложна къща - Екшън, Комедия , 2013, Режисьор: Уейн Креймър, В ролите: Пол Уокър, Ашли Симпсън, Мат Дилън, Винсънт Д'Онофрио, Илайджа Уд
  • 04:00
    Калифорния - Криминален, Трилър, 1993, Режисьор: Доминик Сена, В ролите: Брад Пит, Джулиет Луис, Кати Ларсън
  • 06:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
Пълна програма
  • 01:45
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 00:00
    Eкология
  • 01:00
    Документална поредица/п/
  • 02:00
    Eкология /
  • 03:00
    Документален филм /п/
Пълна програма
  • 00:50
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 16
  • 01:45
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 19
  • 02:10
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 20
  • 02:30
    Клопка - първи сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 00:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 00:55
    F-PARTIES
  • 01:00
    TOP MODELS
  • 01:30
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 00:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 00:30
    "24 часа да убиеш" - 5 еп.
  • 01:25
    "Прелюбодейци" - 7 еп.
  • 02:15
    "Джигити" - 12 еп.
  • 02:40
    "Да замиташ след звездите" - 3 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
Пълна програма
  • 00:25
    По следам Хемингуэя
  • 00:55
    Горная охота с Эдуардом Бендерским
  • 01:25
    Рецепты старого Тифлиса
  • 01:35
    Секреты "трудных" водоемов
Пълна програма
  • 00:45
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 7, /п/
  • 06:00
    "Кевин може да почака" - сериал, сезон 1
  • 06:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 00:15
    Cake Boss: Viva Cake Boss!
  • 00:37
    Cake Boss: Gator Bite
  • 01:00
    How the Universe Works: Supernovas
  • 01:45
    Weird Creatures With Nick Baker: Horseshoe Crab
Пълна програма
  • 00:00
    Режи!
  • 01:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 01:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 02:00
    Извънгабаритни специалитети
Пълна програма
  • 00:05
    Кръстници вълшебници
  • 00:35
    Опасният Хенри
  • 00:55
    Опасният Хенри
  • 01:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 00:30
    Новини
  • 00:35
    Футбол: ФИФА футбол магазин
  • 01:00
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 01:30
    Колоездене: Тирено - Адриатико, седми етап
Пълна програма
  • 00:10
    "Късметлията", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Рон Хауърд, с Ръсел Кроу, Рене Зелуегър, Пол Джиамати, Крейг Биерко, Пади Консидайн, [12+]
  • 02:30
    "Минута мълчание", романтична драма, Германия, 2016; реж. Торстен Шмит, с Йонас Най, Юлия Кошиц, Уве Прайс, Йоханес Алмайер, Хени Рентс, [12+]
  • 04:00
    "Централна новина", драма, Румъния, 2017; реж. Юлия Руджина, с Анди Васлуиану, Войка Олтеан, Дорин Андоне, Йоана Флора, Давид Блаш, [12+]
  • 05:00
    "Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
Пълна програма
  • 00:30
    PJ Masks
  • 01:00
    PJ Masks
  • 01:30
    Art Attack
  • 01:55
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 00:05
    Кръстници вълшебници
  • 00:35
    Опасният Хенри
  • 00:55
    Опасният Хенри
  • 01:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 00:00
    The Rock Show
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
Пълна програма
  • 00:45
    Hostage: Deadly Demands: 'Til Death Do Us Part
  • 01:40
    My Father, The Serial Killer: People Magazine Investigates
  • 02:35
    Murder In The Heartland: The Kind Sister
  • 03:30
    Kiss Of Death: Blood Never Lies
Пълна програма
  • 00:30
    Top: Best Proposals
  • 01:00
    Rising Star: Kai Lenny
  • 01:30
    The Contenders: Russia 2018: Serbia
  • 02:00
    The Truth About...: Lionel Messi
Пълна програма
  • 00:20
    Hook N' Look
  • 00:45
    Hollywood Weapons
  • 01:05
    Hollywood Weapons
  • 01:30
    Major League Fishing
Пълна програма
  • 00:00
    Истината за "Алкатрас": Легенди за Скалата
  • 00:55
    Спецове в заложната къща: В пълна готовност
  • 01:25
    Надпревара за находки: Маями: Интервю с вампиролога
  • 01:55
    Проклятието на остров Оук: Френската връзка
Пълна програма
  • 00:00
    Летищна сигурност: Колумбия, еп. 6
  • 00:55
    Морският път на коприната, еп. 3
  • 01:40
    Магистрала през ада, еп. 9
  • 02:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 11
Пълна програма
  • 00:00
    "Кости"- сериал, с.9, еп. 9
  • 01:00
    "Шест сестри" /п./- сериал
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.18
Пълна програма
  • 00:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 6, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 01:00
    Конан; сезон 1, епизод 7, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 02:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 6, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 02:55
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 12, драма, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 00:35
    Медиум; сезон 4, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 01:35
    Отмъщението; сезон 1, епизод 25, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 02:50
    Отмъщението; сезон 1, епизод 26, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 03:50
    Медиум; сезон 4, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 00:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО
  • 01:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО
  • 02:00
    Първите 48 часа
  • 03:00
    Какво е нужно за убийство
Пълна програма
  • 01:00
    Разходка на Луната
  • 03:10
    Оазис за непретенциозните
  • 04:55
    Рай
  • 05:10
    Аз обичам Хъкабийс
Пълна програма
  • 00:00
    Т/с "Котовский", 4 с
  • 00:55
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
Пълна програма
  • 00:15
    Успех в Холивуд
  • 00:40
    Drawn Together
  • 01:05
    Ugly Americans
  • 01:30
    Jackass
Пълна програма
  • 00:33
    Ya Gotta Try Before Ya Buy! (18+)
  • 01:00
    Hot Minx Returns For Rough Anal (18+)
  • 01:22
    Taking Care Of Businessman (18+)
  • 01:47
    Conscious Uncoupling Massage (18+)
Пълна програма
  • 02:30
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 6 еп., документална поредица
  • 03:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018)
  • 06:30
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 5 еп., документална поредица
  • 07:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 00:30
    HUMANIMA - A RARE SPECIES
  • 01:00
    MAO'S GREAT FAMINE
  • 02:00
    AVIATORS, THE S1 E5
  • 02:30
    AVIATORS, THE S1 E6
Пълна програма
  • 00:00
    Art of Fighting
  • 00:45
    Ultimate Combat Experience - UCE
  • 02:15
    Fighting Rookies
  • 04:40
    Cage contender
Пълна програма
  • 00:30
    The Captain and Casey Show
  • 01:00
    Environmentally Challenged
  • 01:30
    American Misfits
  • 02:00
    New Pollution
Пълна програма
  • 00:05
    Загадки в музея (Series 6): Измама със сутиени, полет за живот, силите на злото (Episode 1)
  • 00:55
    Американски принцеси за милиони долари (Series 2): Кралици на екрана (Episode 1)
  • 01:45
    Личният живот на кралските особи (Series 1): Кралица Виктория (Episode 1)
  • 02:35
    Личният живот на кралските особи (Series 1): Крал Джордж III и принцът регент (Episode 2)
Пълна програма
  • 00:00
    "Viva la Musica!"
  • 01:30
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 02:00
    "Светът на домашните любимци"
  • 02:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
Пълна програма
  • 00:30
    Archie Shepp, Art song et Spirituals - Jazz a la Villette
  • 01:30
    Omer Avital Quintet - Jazz a la Villette
  • 02:25
    Emile Parisien, Vincent Peirani - 'File under Zawinul' - Jazz a Vienne
  • 03:25
    Joel Harrison - Winter Jazz Fest
Пълна програма
  • 01:00
    Волейбол: Мач от Националната волейболна лига за жени, повторение
  • 03:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 25-и епизод, повторение
  • 04:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 24-и епизод, повторение
  • 08:00
    Волейбол: Мач от Суперлигата, повторение
Пълна програма
  • 02:30
    "Михаел Шумахер: Червения барон" - кратки документални филми
  • 03:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018)
  • 06:30
    Футбол: Ейбар - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 08:30
    "Гудууд 2015: Фестивал на скоростта" - 4 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 00:00
    Понеделнишки обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 14-и епизод, повторение
  • 01:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 26-и епизод, повторение
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Евертън - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 00:45
    Заложници и смъртоносни условия: Докато смъртта ни раздели
  • 01:40
    Баща ми, серийният убиец: Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 02:35
    Убийство в Средния Запад: Добрата сестра
  • 03:30
    Целувката на смъртта: Кръвта никога не лъже
Пълна програма
  • 00:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 02:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
  • 00:55
    "Съвременно семейство IX, 6 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Фред Савидж, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 01:15
    "Весело обслужване ІІ, 7 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Илайза Хитман, с Бен Синклер, [18+]
  • 01:40
    "Дедууд II, 7 еп.", уестърн - драма, САЩ, 2005; реж. Майкъл Алмерейда, с Тимъти Олифант, Иън МакШейн, Джон Хоукс, Моли Паркър, Брад Дуриф, [18+]
  • 02:35
    "Майк и Дейв си търсят гаджета", комедия, САЩ, 2016; реж. Джейк Шимански, със Зак Ефрон, Адам Дивайн, Анна Кендрик, Обри Плаза, Стивън Рут, [15+]
Пълна програма
  • 01:10
    "Подземен свят: Кървави войни", екшън - хорър - трилър, САЩ, 2016; реж. Анна Фостър, с Кейт Бекинсейл, Тио Джеймс, Тобайъс Мензийс, Лара Пулвър, Чарлз Данс, [18+]
  • 02:40
    "Другарю инспектор І, 4 еп.", екшън - крими - комедия, САЩ, 2017; реж. Рис Томас, с Флорин Пиерсик - младши, Корнелиу Уличи, Оливия Нита, Флорин Галан, Адриан Падурару, [15+]
  • 03:20
    "Британия I, 8 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Кристоф Шрю, Шери Фолксън, Люк Уотсън, Сюзън Тъли, с Дейвид Мориси, Кели Райли, Николай Лий Каас, Лиана Корнел, Зоуи Уанамайкър, [18+]
  • 04:05
    "Декстър VIII, 1 еп.", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Кийт Гордън, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
Пълна програма
  • 00:10
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 02:15
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 04:20
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 05:35
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
Пълна програма
  • 00:30
    Баскетбол: Евролига
  • 01:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
  • 02:00
    Хокей на лед: NHL
  • 04:30
    Футбол: Украинска Висша лига
Пълна програма
  • 00:15
    Искрица и Сияйница
  • 00:40
    Умизуми
  • 01:10
    Пес Патрул
  • 01:35
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 00:30
    Гаражи - Злато
  • 01:00
    Изпитатели
  • 01:20
    Изход - репортаж
  • 01:55
    Изход - репортаж
Пълна програма
  • 00:50
    Блудници, сезон 1, еп. 5, Великобритания,САЩ, политически, 2017
  • 01:35
    Близо до врага, сезон 1, еп. 6, Великобритания, военен, 2016
  • 02:35
    Селцето, сезон 1, еп. 6, Великобритания, исторически, 2013
  • 03:35
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 1, Великобритания, драма/исторически, 2013
Пълна програма
  • 00:05
    Фатален грях
  • 02:00
    Пълнолуние
  • 03:40
    Някой като Ходър
  • 06:45
    Тайната на лешникотрошачката
Пълна програма
  • 01:00
    Зловеща жътва
  • 02:25
    Пиано, соло
  • 04:10
    Нотите на любовта
  • 06:25
    Индианецът
Пълна програма
  • 01:30
    Като детска игра
  • 03:05
    Легенда за портата на Ада: Американска конспирация
  • 06:00
    Брат и сестра
  • 07:35
    Пипи отново на борда
Пълна програма

Сериали

MGM 00:40
"Обадете се на Сол 3.03" - сериал
Fox Life 00:45
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 17
AXN 00:50
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2013
Viasat History 00:50
Въоръжени мъже: Изкуството на войната, сезон 1, еп. 6
Fox Crime 00:50
Престъпни намерения - осми сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

БНТ САТ 01:00
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
BNT 3 01:00
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
Film Plus 01:00
Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Film Plus HD 01:00
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио - полуфинали (WTA Premier - повторение)
Nova Sport 01:55
Дартс: Шампионска лига, първи ден, втора сесия, запис

Всички предавания

Филми

ARD 1 00:40
"Лейди Вегас" - комедия, U, 2012
Cinemax 2 00:40
"Сънища на чужд език", драма - фентъзи, Мексико, 2017; реж. Ернесто Контрерас, с Фернандо Алварес Ребейл, Хосе Мануел Пончелис, Елигио Мелендес, Фатима Молина, Хуан Пабло Де Сантяго, [12+]
AXN 00:50
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2013
Skat+ 00:55
"В огъня на борбата и любовта" - документален филм
AXN White 01:00
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}