ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:25
    Здравето отблизо /п/
  • 05:05
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
Пълна програма
  • 04:30
    "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.19
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
Пълна програма
  • 04:00
    "Войната на розите"- сериен филм /п/
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 03:50
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 04:50
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
  • 05:40
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
Пълна програма
  • 01:30
    Повторени
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова
  • 09:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 04:20
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 3, епизод 1, криминален, риалити, САЩ, 2015
  • 05:25
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 06:10
    Медиум; сезон 2, епизод 20, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 07:00
    AXN Отвътре-Престъпления без граници; документален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 04:15
    Майсторът на басейни: Идеалните басейни
  • 05:02
    Най-дивото от Близкия Изток: Турция
  • 05:49
    Диви и истински: Нападението на леопарда
  • 06:36
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Нов дом за Сузи и Лили (Част 2)
Пълна програма
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 02:50
    Параолимпийските игри в Пьонгчанг
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Спортна програма
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 04:25
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
  • 04:55
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 05:25
    България днес информационен блок /п/
  • 06:55
    Япония днес /п/
Пълна програма
  • 04:20
    LazyTown
  • 04:45
    The Garfield Show
  • 04:56
    The Garfield Show
  • 05:10
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 04:00
    "Извън играга" - сериал, с.6, еп.17
  • 05:00
    "Последователите" - сериал, с.2, еп.14
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.17
Пълна програма
  • 03:15
    "Убийството" - сериал, с.4. еп.3
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.1
  • 07:00
    "Никита: Отмъщението" - сериал, еп.1
  • 08:15
    "Контакт" - драма, мистерия, фантастика (САЩ, 1997)
Пълна програма
  • 03:00
    "По средата" /п./- сериал
  • 05:00
    "Загадките на Лора" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.3
  • 07:00
    "Загадките на Лора" - сериал
Пълна програма
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
Пълна програма
  • 04:32
    Кунг фу пилета
  • 05:00
    Анджело е върхът
  • 05:10
    Анджело е върхът
  • 05:25
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 04:05
    "Фреди Еди", психотрилър, Германия, 2016; реж. Тини Тюлман, с Феликс Шефер, Джесика Шварц, Грета Боячек, Бургхарт Клауснер, Катарина Шютлер, [18+]
  • 05:15
    "Другата половина (2016)", романтична драма, Канада, 2016; реж. Джоуи Клайн, с Том Кълън, Татяна Маслани, Сюзан Клемон, Хенри Черни, Марк Рендъл, [12+]
  • 07:00
    "Едноокият цар", комедийна драма, Испания, 2016; реж. Марк Креует, с Алайн Ернадес, Мики Еспарбе, Бетси Турнез, Рут Лопис, Сес Кабот, [15+]
  • 08:25
    "Рара", драма, Чили, 2015; реж. Пепа Сан Мартин, с Джулия Люберт, Емилия Осандон, Мариана Лойола, Агустина Муньос, Кока Гуазини, [12+]
Пълна програма
  • 03:45
    "Песента на Шарлът", драма - фентъзи, Канада, 2015; реж. Никълас Хъмфрис, с Иуан Рион, Катeлин Мейджър, Брендън Тейлър, Джеси Фрейзър, Стив Брадли, [18+]
  • 05:15
    "Патица с портокалов сос", комедия, Италия, 1975; реж. Лучано Салче, с Уго Тоняци, Моника Вити, Барбара Буше, Джон Ричардсън, Антонио Алока, [12+]
  • 07:00
    "Между морето и сушата", драма, Колумбия, 2016; реж. Карлос Дел Кастильо, с Маноло Круз, Вики Ернандес, Вивиана Серна, Хорхе Као, Миле Вергара, [12+]
  • 08:35
    "Мама", драма, Грузия, 2016; реж. Мириам Качвани, с Натия Виблиани, Джордж Баблуани, Гиршел Челидзе, Нукри Качвани, Мосе Качвани, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Каменно цвете" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 03:00
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3
  • 06:30
    "Младият Херкулес" - сериал, 2 епизода
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 3, /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Да продадеш колата си: Шевролет Камаро от 1973
  • 05:00
    Историята под лупа: Изгубените храмове на джунглата
  • 06:00
    Двойно оцеляване: След бурята
  • 07:00
    Как са го направили?: Парижката канализация/Берета/Памук
Пълна програма
  • 04:36
    Как са го направили?: Мрамор/Табаско/Чадъри
  • 05:00
    Фабрика за храна: Епизод 11
  • 05:24
    Строителни постижения: Стадионът на "Далас Каубойс"
  • 06:12
    Решени да избягат: Гаражът
Пълна програма
  • 04:20
    Ранди Кънингам
  • 04:45
    Ранди Кънингам
  • 05:05
    Стридок
  • 05:30
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 04:00
    "Обикновени чудеса"
  • 05:00
    "Имало едно време… Животът"
  • 05:30
    "Имало едно време… Животът"
  • 06:00
    "Имало едно време… Животът"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:30
    Наследницата - 199 еп. - Сериал
  • 05:15
    Изумрудената огърлица - 28 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 09:45
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм, квалификация
  • 05:30
    Колоездене: Тирено - Адриатико, седми етап
  • 07:00
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, масов старт
  • 08:00
    Ски скокове: Световна купа в Лилехамер, състезание
Пълна програма
  • 04:15
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, спускане, жени
  • 05:00
    Футбол: ФИФА футбол магазин
  • 05:30
    Снукър: Открито първенство на Гибралтар, финал
  • 07:00
    Ски скокове: Световна купа в Лилехамер, състезание
Пълна програма
  • 00:25
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 8
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 4
  • 07:10
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 5
  • 07:55
    Братски проекти, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 04:05
    Immaf World Championships
  • 05:00
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 05:55
    Pro Bull Riders
  • 07:00
    Strongman Champions League
Пълна програма
  • 01:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:15
    Великото британско меню, еп. 15
  • 04:45
    Великото британско меню, еп. 16
  • 05:15
    Следващият топмодел на Америка - 22 сезон, еп. 9
  • 06:00
    Великото британско меню, еп. 15
Пълна програма
  • 04:25
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 4
  • 05:15
    Честни измамници - трети сезон, еп. 3
  • 06:00
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 20
  • 06:45
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 04:30
    "Меган Лийви", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Габриела Коупъртуейт, с Кейт Мара, Еди Фалко, Рамон Родригес, Брадли Уитфорд, Комън, [12+]
  • 05:20
    "Коледа по дяволите", драма - фентъзи, САЩ, 2015; реж. Майкъл Доуърти, с Адам Скот, Тони Колет, Дейвид Кохнър, Алисън Толман, Емджей Антъни, [15+]
  • 07:00
    "Бебчо", комедия, Франция, 2017; реж. Фредерик Форестие, с Изабел Нанти, Пиер-Франсоа Мартин-Лавал, Томас Соливерес, Манон Валентин, Лесли Медина, [12+]
  • 08:40
    "Темпъл Грандин", драма, САЩ, 2010; реж. Мик Джaксън, с Клеър Дейнс, Катрин О'Хара, Джулия Ормонд, Дейвид Стрейтърн, Стефани Фараси, [12+]
Пълна програма
  • 04:25
    Конспирация, сезон 1, еп. 2
  • 05:30
    Империя на царе: Русия по времето на династията Романови с Луси Уърсли, сезон 1, еп. 1
  • 06:30
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 25
  • 07:00
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 04:20
    Спецове в заложната къща: Залог в пространството
  • 04:40
    Спецове в заложната къща: "Димящото дуло"
  • 05:05
    Спецове в заложната къща: Скрит залог
  • 05:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: На търг за бутафории
Пълна програма
  • 04:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 05:00
    Традиции и обичаи
  • 06:00
    Киноложка изложба
  • 06:30
    24-ри кадъра – тв поредица,
Пълна програма
  • 04:25
    "Отгатни колко те обичам"
  • 04:50
    "Детско творчество с пакостливата врана"
  • 05:00
    "Строителят Боб"
  • 05:20
    "Пингу"
Пълна програма
  • 01:30
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:25
    "Моите, твоите и нашите" (1968) - комедия / семеен с Хенри Фонда, Лусил Бол, Ван Джонсън, Том Босли.
  • 06:00
    "История на холивудския мюзикъл, 1.7"
  • 07:00
    "Големият ден на Мартин" - екшън /драма с Ричард Харис, Линдзи Уогнър, Джеймс Кобурн, Джъстин Хенри.
  • 08:35
    "Объркан свят" - драма с Голди Хоун, Арлис Хауърд.
Пълна програма
  • 04:00
    AIR RACE1 WORLD CUP, THAILAND
  • 05:30
    RALLYX ON ICE
  • 06:30
    GSERIES
  • 07:00
    2017 BTPA UK TRACTOR PULLING
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 04:35
    Clean Bandit Live @ V Festival...
  • 05:00
    Global Girls! Top 20
  • 06:30
    Sia: Hitlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 04:05
    Ветеринарите отблизо, сезон 1, еп. 9
  • 05:00
    Големи бесни риби, сезон 5, еп. 1
  • 05:50
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 7
  • 06:20
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 04:10
    Магистрала през ада, еп. 10
  • 04:55
    Тайнствени досиета 2, еп. 12
  • 05:15
    Жив или Мъртъв, еп. 14
  • 05:35
    Мигове от катастрофата, еп. 5
Пълна програма
  • 04:10
    Хипо срещу Кроки, еп. 1
  • 04:55
    Каубой с хеликоптер, еп. 5
  • 05:15
    Каубой с хеликоптер, еп. 4
  • 05:40
    Човек срещу природа, еп. 1
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 09:00
    Билярд: Мастърс 2018, втори ден, втора сесия, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Милуол - Брентфорд, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 03:40
    "Модна присъда"
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 07:05
    Избори 2018
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:25
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 05:05
    "Готъм" - сериал
  • 06:00
    "Малколм" - сериал
  • 06:40
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: Дженоа - Милан
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Италия, Серия А - обзор 
  • 08:30
    Италия, Серия А: Дженоа - Милан
Пълна програма
  • 01:30
    "От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал
  • 05:40
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 01:35
    Игрален филм
  • 06:30
    Концерт
  • 08:00
    Игрален филм
  • 11:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
Пълна програма
  • 04:00
    "Търсим изход"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 04:35
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 05:45
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Алтернативи - повторение
  • 05:00
    "Разбулване" - повторение
  • 06:00
    "Пролет в Боженци" - Документален филм
  • 06:15
    "Всички на мегдана" - Поздравителен концерт
Пълна програма
  • 03:30
    Футбол
  • 05:00
    Мастърс футбол
  • 08:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 08:30
    Моторници
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Bob der Baumeister
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 00:40
    Човек за човек - Франция, ЮАР, Великобритания, драма, 2007, участват актьорите Джоузеф Файнс и Кристин Скот Томас, режисьора Режис Варние
  • 06:30
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия - 38епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:24
    Голямото пазаруване: Лу, Джейд, Брийни, Аманда
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Малката шаферка
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Проблем с бюджета и шаферки с голям бюст
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля -Канада: Да покажем малко тяло
Пълна програма
  • 04:30
    Професия турист
  • 05:00
    Спорт и приключения - Лавинни серии на БАССЕС 12 еп.
  • 05:30
    "Новият Китай" в първите си 60 години
  • 06:00
    Палестина - преоткрий сетивата си
Пълна програма
  • 04:00
    Най-малко посещаваният път
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:00
    Най-малко посещаваният път
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 03:15
    Клуб "Закуска", САЩ, комедия/драма, 1985
  • 05:50
    Ожених се за убийца, САЩ, комедия/криминален/романтичен, 1993
  • 07:20
    Могъщият (1998), САЩ, комедия/драма, 1998
  • 09:05
    Тайната вечеря, САЩ, комедия/криминален/драма, 1995
Пълна програма
  • 04:30
    "Непознатите изобретения" - 10 еп., документална поредица
  • 05:00
    "Златна мисия" - 6 еп., туристически пътеводител
  • 05:30
    "Осама Бин Ладен: Войната срещу тероризма" - документален филм
  • 06:30
    "Свободна зона: Ще има ли смяна на елитите? гост: Мира Радева" - публицистично предаване (повторение)
Пълна програма
  • 03:40
    Великото британско меню, еп. 45
  • 04:40
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 1
  • 05:05
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 85
  • 05:30
    Палитра от вкусове - кулинарно предаване , еп. 14
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 04:00
    Инстинкт - "Колкото толкова") в този провокативен психологически трилър от режисьора на "Феномен" и "Докато ти спеше"!", Anthony Hopkins, Cuba Gooding Jr., Donald Sutherland, Режисьор: Драма, Трилър, В ролите: Джон Търтълтауб
  • 06:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 08:00
    Астерикс: Имението на боговете  - Анимация, 2014, Режисьор: Александър Астие, Луи Клиши, В ролите: Роджър Карел
  • 09:30
    Омагьосаното езеро - Семеен, 2011, Режисьор: Клод Нуридсани, Мари Перену, В ролите: Симон Делан, Линдзи Енок, Жан-Клод Ериняк, Денис Подалид
Пълна програма
  • 02:25
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:00
    Документална поредица /п/
  • 05:00
    Публицистика /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
Пълна програма
  • 04:25
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 21
  • 04:50
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 22
  • 05:10
    Клопка - първи сезон, еп. 10
  • 06:00
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 04:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 04:55
    F-PARTIES
  • 05:00
    TOP MODELS
  • 05:30
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 182-184 еп.
  • 05:25
    "Бърз отклик" - 3 и 4 еп.
  • 06:10
    "Истински спасителни операции" - 7 еп.
  • 07:00
    "Уличен патрул" - 3 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 04:25
    Зов предков
  • 04:55
    Следопыт
  • 05:20
    Охотничья и рыболовная кухня
  • 05:35
    Большой троллинг
Пълна програма
  • 00:10
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 7, /п/
  • 06:00
    "Кевин може да почака" - сериал, сезон 1
  • 06:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Alaska Monsters: The Otterman
  • 04:45
    Alaska Monsters: The Northern Giant
  • 05:30
    How the Universe Works: Supernovas
  • 06:15
    Cake Boss: Viva Cake Boss!
Пълна програма
  • 04:30
    Човек, огън, храна
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:45
    Опасният Хенри
  • 05:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 04:00
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм, квалификация
  • 05:30
    Колоездене: Тирено - Адриатико, седми етап
  • 07:00
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, масов старт
  • 08:00
    Ски скокове: Световна купа в Лилехамер, състезание
Пълна програма
  • 04:30
    "Меган Лийви", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Габриела Коупъртуейт, с Кейт Мара, Еди Фалко, Рамон Родригес, Брадли Уитфорд, Комън, [12+]
  • 05:20
    "Коледа по дяволите", драма - фентъзи, САЩ, 2015; реж. Майкъл Доуърти, с Адам Скот, Тони Колет, Дейвид Кохнър, Алисън Толман, Емджей Антъни, [15+]
  • 07:00
    "Бебчо", комедия, Франция, 2017; реж. Фредерик Форестие, с Изабел Нанти, Пиер-Франсоа Мартин-Лавал, Томас Соливерес, Манон Валентин, Лесли Медина, [12+]
  • 08:40
    "Темпъл Грандин", драма, САЩ, 2010; реж. Мик Джaксън, с Клеър Дейнс, Катрин О'Хара, Джулия Ормонд, Дейвид Стрейтърн, Стефани Фараси, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 04:35
    Loopdidoo
  • 04:50
    Calimero
  • 05:05
    Art Attack
  • 05:30
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:45
    Опасният Хенри
  • 05:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    80s Boys Vs 80s Girls
Пълна програма
  • 04:25
    Swamp Murders: Murky Affairs
  • 05:20
    I Almost Got Away With It: Got 9th Place
  • 06:10
    The Perfect Murder: Vanishing Act
  • 07:00
    California Investigator: I Do, I Do
Пълна програма
  • 04:30
    Tennis Stars: Kei Nishikori
  • 05:00
    Top: Baseball Scandals
  • 05:30
    Rising Star: Kai Lenny
  • 06:00
    Planet Champion: USA Boarders vs European Adrenaline
Пълна програма
  • 04:30
    Hook N' Look
  • 04:50
    Hook N' Look
  • 05:15
    Hollywood Weapons
  • 05:35
    Hollywood Weapons
Пълна програма
  • 04:20
    Спецове в заложната къща: Залог в пространството
  • 04:40
    Спецове в заложната къща: "Димящото дуло"
  • 05:05
    Спецове в заложната къща: Скрит залог
  • 05:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: На търг за бутафории
Пълна програма
  • 04:35
    Мигове от катастрофата, еп. 6
  • 05:00
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 19
  • 05:45
    Не знаех това, еп. 6
  • 06:05
    Спасителен отряд в ада, еп. 4
Пълна програма
  • 04:30
    "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.19
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
Пълна програма
  • 04:35
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 6, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 04:00
    Медиум; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2015
Пълна програма
  • 04:00
    Моята призрачна къща
  • 05:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО
  • 06:00
    Неразрешени случаи
  • 07:00
    Първите 48 часа
Пълна програма
  • 02:40
    Ангелски шепот
  • 04:40
    Месец край езерото
  • 06:40
    Приключенията на Палечко и Палечка
  • 08:15
    Увлечението
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 3 с
  • 10:00
    Новости
Пълна програма
  • 04:25
    Ridiculousness
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Успех в Холивуд
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 04:30
    Black Magic Woman (18+)
  • 04:52
    Give The Gift Of Dick (18+)
  • 05:04
    Horny Wife Wants A Stranger (18+)
  • 05:24
    It's All About Performance (18+)
Пълна програма
  • 04:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - II четвъртфинал (WTA Premier Mandatory 2018)
  • 08:00
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 09:30
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 6 еп., документална поредица
  • 10:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:00
    RISE OF ECOLOGY
  • 05:00
    IN CONCERT - MYSTIKI KOMPANIA
  • 06:00
    MEXICAN PEOPLE, THE - GEOGRAPHY AND DEMOGRAPHY
  • 06:30
    MEXICAN PEOPLE, THE - CULTURE AND IDENTITY IN THE GLOBAL AGE
Пълна програма
  • 07:15
    Ultimate First League
  • 07:30
    Japan Queen Tournament
  • 07:50
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:15
    Taekwondo
Пълна програма
  • 04:30
    The Great Ride Open
  • 05:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 05:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 06:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
Пълна програма
  • 04:20
    Бойни кораби (Series 1): Първите метални военни кораби (Episode 5)
  • 05:05
    Страхотни изобретения (Series 1): Найлон (Episode 3)
  • 05:35
    Загадки в музея (Series 7): Наблюдателният иконом, боброва бомба, Денят на майката (Episode 9)
  • 06:25
    Страхотни изобретения (Series 1): Сателитна навигация (Episode 5)
Пълна програма
  • 04:00
    "Музикална академия"
  • 05:00
    "Боклук" - документална поредица
  • 05:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 04:15
    Emile Parisien, Vincent Peirani - 'File under Zawinul' - Jazz a Vienne
  • 05:15
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Valery Gergiev conducts Rachmaninov and Scriabin with the Mariinsky Orchestra
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 05:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Пирин - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Дунав - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - II четвъртфинал (WTA Premier Mandatory 2018)
  • 08:00
    "Гудууд 2015: Колите на бъдещето" - 5 еп., документална поредица
  • 09:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 12:00
    Футбол: Малага - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 26-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 04:25
    Убийства в тресавището: Мътни работи
  • 05:20
    Почти ми се размина: Девето място
  • 06:10
    Перфектното убийство: Изчезналият бизнесмен
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Кажи "да"
Пълна програма
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    BIT СПОРТ, (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
Пълна програма
  • 03:45
    "Мъчителни бележки", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Аманда Шарп, с Рей Лиота, Роуз Лесли, Джина Родригес, Кармен Тонри, Джъстин Барта, [12+]
  • 05:55
    "Ейми Шумър: На живо от "Аполо"", стенд-ъп комедия, САЩ, 2015; реж. Крис Рок, с Ейми Шумър, [15+]
  • 07:00
    "Междузвездни войни: Епизод V - Империята отвръща на удара", екшън - фантастика, САЩ, 1980; реж. Ървин Киршнър, с Марк Хамил, Харисън Форд, Кари Фишър, Били Дий Уилямс, Антъни Даниелс, [12+]
  • 09:10
    "Отбивки", комедийна драма, САЩ, 2004; реж. Александър Пейн, с Пол Джамати, Томас Хейдън Чърч, Сандра О, Джесика Хект, [15+]
Пълна програма
  • 04:35
    "Декстър VIII, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Майкъл Си Хол, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
  • 05:00
    "Филми и звезди Х, 6 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 05:30
    "Коледна мелодия", комедия, САЩ, 2015; реж. Марая Кери, с Лейси Чабърт, Бренън Елиът, Фина Страза, Кати Наджими, Мария Кери, [12+]
  • 07:00
    "Корона за Коледа", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Алекс Зам, с Даника МакКелар, Рупърт Пенри-Джоунс, Ели Ботерил, Павел Дъглас, Алекзандра Евънс, [12+]
Пълна програма
  • 04:20
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 06:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 08:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 10:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 04:00
    Голф: Европейски тур
  • 06:30
    Баскетбол: Еврокупа
  • 07:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 08:00
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма
  • 04:35
    Пламъчко и Машините
  • 04:55
    Нела, Принцесата-рицар
  • 05:20
    Нела, Принцесата-рицар
  • 05:40
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 04:25
    Гаражи - Злато
  • 04:55
    Изпитатели
  • 05:00
    Изпитатели
  • 05:15
    Бърза обиколка
Пълна програма
  • 04:30
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 2, Великобритания, драма/исторически, 2013
  • 05:20
    Мускетарите, сезон 1, еп. 1, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 06:15
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 17, Испания, драма/исторически, 2013
  • 07:00
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 1, Великобритания, драма/исторически, 2013
Пълна програма
  • 03:25
    Към тъмнината
  • 06:40
    Черният кон
  • 08:40
    Броукън Хил
  • 10:45
    Джонатана и вещицата
Пълна програма
  • 04:10
    Лъки Люк
  • 06:05
    Аутсайдерите
  • 07:40
    Неговото дело и слава
  • 09:30
    Упадъкът на мъжката империя
Пълна програма
  • 03:05
    Произшествие в Шинджуку
  • 06:10
    Жаби и жабчета
  • 07:25
    Пипи в Южните морета
  • 09:05
    Коледна поща
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 04:40
Ветеринар на хълма, сезон 1, еп. 6
Fox Crime 04:45
Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 1
Fox Channel 04:50
Светкавицата - четвърти сезон, еп. 21
bTV 05:00
"Приятели"/п./- сериал
bTV Comedy 05:00
"Шегаджии" - сериал

Всички предавания

Спорт

BNT 3 05:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
БНТ САТ 05:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Mtel Sport 2 05:00
Голф: "Светът на голфа" 180 епизод
VOX 05:40
"авто мобил" - журнал

Всички предавания

Филми

HBO3 04:35
"Историята на прислужницата I, 10 еп.", фантастична драма, САЩ, 2017; реж. Кари Скогланд, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Алексис Бледъл, [18+]
Skat+ 05:10
"Професия актриса" - документален филм
Alfa 05:00
"Путин - пътят на Русия към бъдещето" - документален филм
TLC 05:12
Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Парти за Хелоуин

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}