ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:35
    Семеен бизнес тв филм /19 епизод/
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:20
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.34
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 49
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми"(премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) -сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване/п/
Пълна програма
  • 15:50
    Професионалист - сериал, военен
  • 16:40
    Едно френско село - исторически сериал /п./
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
Пълна програма
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 15:20
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 16:15
    Медиум; сезон 2, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 17:15
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 10, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 18:10
    Възприятия; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 15:35
    Диви и истински: Пазете се от бика Чарли
  • 16:30
    Експедициите на Джеф Коруин: Индонезия: освобождението на орангутаните
  • 17:25
    Ремонти за животни: Истински дявол
  • 18:20
    Майсторът на басейни: Идеалните басейни
Пълна програма
  • 15:30
    АТАКА в действие
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Безценна перла" - сериен филм, 56 еп.
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:10
    Спортна програма
Пълна програма
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard CRO
Пълна програма
  • 15:00
    Америка днес
  • 15:55
    Информация за времето - по градове
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 Благоевград/
Пълна програма
  • 15:45
    Малки истории /п/
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 Благоевград/
  • 18:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 15:46
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 16:00
    Inspector Gadget
  • 16:15
    Inspector Gadget
  • 16:30
    The Mr. Bean Animated Series
Пълна програма
  • 15:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.18
  • 16:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.2, еп. 5
  • 17:00
    "Стрелата" - сериал, с.4, еп. 10
  • 18:00
    "Извън играга" - сериал, с.6, еп.17
Пълна програма
  • 14:45
    "Изкуството да се скатаваш" - драма, (САЩ, 2011 г.)
  • 16:30
    "Избрана жертва" - драма, криминален, трилър (САЩ, 2011)
  • 18:30
    "Най-добрата оферта" - драма, романтичен (Италия, 2013)
  • 21:00
    "Рио 2" - анимация, приключенски, комедия, семеен (САЩ, 2014)
Пълна програма
  • 15:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал
  • 16:00
    "Приятели" - сериал
  • 17:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.9
  • 18:00
    "По средата" - сериал, с.7
Пълна програма
  • 15:45
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 17:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 18:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал, с.2, еп.23
  • 19:00
    "Любов и вендета" - сериал, с.1, еп.6
Пълна програма
  • 15:45
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 16:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 16:20
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 16:45
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
Пълна програма
  • 15:50
    "Държавата срещу Фриц Бауер", биографична драма, Германия, 2015; реж. Ларс Крауме, с Бургарт Клауснер, Роналд Зеерфелд, Зебастиан Бломберг, Йорг Шютауф, Лилит Щангенберг, [12+]
  • 17:35
    "Рара", драма, Чили, 2015; реж. Пепа Сан Мартин, с Джулия Люберт, Емилия Осандон, Мариана Лойола, Агустина Муньос, Кока Гуазини, [12+]
  • 19:05
    "Първи контакт", трилър - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дени Вилньов, с Ейми Адамс, Джеръми Ренър, Форест Уитакър, Майкъл Стълбарг, Марк О'Брайън, [12+]
  • 21:00
    "Нагоре с краката", комедийна драма, Австралия, 2016; реж. Ейб Форсайт, с Линкълн Юнис, Деймън Хериман, Раел Роман, Майкъл Денка, Алекзандър Инглънд, [18+]
Пълна програма
  • 14:10
    "Съставките на живота", комедийна драма, Тайван, 1994; реж. Анг Лий , със Сиунг Лунг, Ю-Уен Уанг, Чиен-Лиен Ву, Куей-Мей Янг, Силвия Чанг, [12+]
  • 16:10
    "Летящото кану: Легендата", трилър - мистерия, Канада, 2016; реж. Жан-Филип Дювал, с Франсис Дюшарм, Каролин Даверн, Франсоа Папину, Венсан-Гийом Оти, Фабиен Клутие, [12+]
  • 18:00
    "Мама", драма, Грузия, 2016; реж. Мириам Качвани, с Натия Виблиани, Джордж Баблуани, Гиршел Челидзе, Нукри Качвани, Мосе Качвани, [12+]
  • 19:40
    "Лудостта на крал Джордж", драма, Великобритания, 1994; реж. Никълъс Хитнър, с Найджъл Хоуторн, Хелън Мирън, Йън Холм, Рупърт Евърет, Рупърт Грейвс, [12+]
Пълна програма
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    Quest Express
Пълна програма
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 16:30
    "Бон апети" - предаване
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 15:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4
  • 16:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3
  • 16:30
    "Теория за големия взрив"- сериал, сезон 10
  • 17:00
    "Ударна сила" - екшън-трилър с уч. на Стивън Сегал, Лиса Ловбранд, Дейвид Кенеди, Дани Уеб, Адам Кроусдел и др., /п/
Пълна програма
  • 15:00
    На края на Аляска: В хватката на зимата
  • 16:00
    На края на Аляска: Последните дни от зимата
  • 17:00
    Историята под лупа: В търсене за замъка на крал Артур
  • 18:00
    Търсачи на антики: Скейтборди и мечти
Пълна програма
  • 15:26
    Строителни постижения: Стадионът на "Далас Каубойс"
  • 16:14
    Ловци на митове: Ярост на пътя
  • 17:02
    Решени да избягат: Гаражът
  • 17:50
    Големи умове: Уайлд кард
Пълна програма
  • 15:30
    Елена от Авалор
  • 16:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 17:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
Пълна програма
  • 15:30
    "Да изобретяваме"
  • 15:55
    "Да изобретяваме"
  • 16:15
    "Да изобретяваме"
  • 16:40
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Изумрудената огърлица - 29 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 15:15
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, спускане, мъже
  • 16:00
    Колоездене: Нокере - Кьорсе, директно
  • 18:00
    Футбол: ФИФА футбол магазин
  • 18:15
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм, квалификация, директно
Пълна програма
  • 15:00
    Ски скокове: Световна купа в Лилехамер, състезание
  • 16:30
    Северна комбинация: Световна купа в Трьондхайм, ски скокове
  • 17:00
    Северна комбинация: Световна купа в Трьондхайм, ски бягане, директно
  • 17:45
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, спускане, мъже
Пълна програма
  • 15:30
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 4
  • 16:15
    Опасни пътища, сезон 3, еп. 1
  • 17:15
    В епицентъра на петролния бум, сезон 1, еп. 2
  • 18:00
    Братски проекти, сезон 3, еп. 8
Пълна програма
  • 15:15
    Pro Bull Riders
  • 16:10
    Nhra Sportsman Series
  • 17:05
    X Games - Aspen
  • 18:00
    Alpine Adventurer Series 3
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 15:30
    Хавайски живот
  • 16:00
    Основен ремонт в Детройт
  • 16:30
    Основен ремонт в Детройт
  • 17:00
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 15:10
    Любовни авантюри - трети сезон, еп. 6
  • 16:05
    Малки сладки лъжкини - пети сезон, еп. 7
  • 17:05
    Наръчник за разведени - трети сезон, еп. 2
  • 18:00
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 15:15
    Късметлията - първи сезон, еп. 5
  • 16:10
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 4
  • 17:05
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 5
  • 19:10
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 15:30
    "Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
  • 17:25
    "Фарго ІІ, 3 еп.", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Майкъл Апъндал, с Кирстен Дънст, Патрик Уилсън, Джеси Племънс, Тед Дансън, Джийн Смарт, [18+]
  • 18:15
    "Фарго ІІ, 4 еп.", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Майкъл Апъндал, с Кирстен Дънст, Патрик Уилсън, Джеси Племънс, Тед Дансън, Джийн Смарт, [18+]
  • 19:10
    "Трите Хикса: Отново в играта", екшън - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Джон Карузо Джуниър, с Вин Дизел, Дони Йен, Дипика Падуконе, Крис Ву, Руби Роуз, [12+]
Пълна програма
  • 15:35
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 13
  • 16:20
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 10
  • 16:50
    Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 5
  • 17:45
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 4
Пълна програма
  • 15:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Всичко е добре, когато има печалба
  • 16:20
    Изковани в огъня: Меч кора
  • 17:15
    Проклятието на остров Оук: Френската връзка
  • 18:10
    Планинари: Никой човек не е самотен остров
Пълна програма
  • 15:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 16:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 17:00
    Традиции и обичаи
  • 18:00
    Киноложка изложба
Пълна програма
  • 15:50
    "Томас и приятели"
  • 16:15
    "Бож"
  • 16:35
    "Конни"
  • 17:00
    "Каква е голямата идея?"
Пълна програма
  • 15:30
    "Всеки следобед"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:25
    Телемаркет
  • 17:30
    "Имате думата"
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 15:30
    "Кънки с остър връх" - драма / романтичен филм с Д.Б. Суини, Мойра Кели.
  • 17:10
    "Суматоха в Холивуд" - комедия с Робърт Таунсенд, Крейг Р. Джонсън, Хелън Мартин, Старлета Дюбоа.
  • 18:30
    "Важни клечки" - комедия с Уолтър Матау, Чарлз Гродин, Винсент Гардения, Тайн Дейли.
  • 19:50
    "Нищо лично" - комедия с Доналд Съдърланд, Сюзан Самърс.
Пълна програма
  • 15:45
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 16:00
    2017 BTPA UK TRACTOR PULLING
  • 17:00
    GSERIES
  • 17:30
    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
  • 16:30
    Пич, оправи ми колата
  • 17:00
    Срещи катастрофи
Пълна програма
  • 15:30
    Dua Lipa: Hitlist
  • 16:00
    Nirvana Unplugged
  • 16:45
    Foo Fighters: MTV World Stage
  • 17:30
    MTV Asks Foo Fighters
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 15:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 1
  • 15:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 2
  • 16:25
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 8
  • 17:20
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 15:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 8
  • 16:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 10
  • 17:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 2
  • 18:00
    Гений със Стивън Хокинг, еп. 6
Пълна програма
  • 15:30
    Хипо срещу Кроки, еп. 1
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 1
  • 17:05
    Най-известният тигър в света, еп. 1
  • 18:00
    Каубой с хеликоптер, еп. 7
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Метц, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Нотингам Форест - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Анже, мач от френската Лига 1, директно
  • 20:00
    Футбол: Лион - Каен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 15:00
    "Мъжко / Женско"
  • 16:00
    "Времето ще покаже"
  • 17:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 17:25
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 15:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:30
    "Митове и легенди" - документална поредица
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 15:50
    "По средата" - сериал
  • 16:45
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:00
    УЕФА Шампионска лига: Рома - Шахтьор
  • 17:00
    УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юн - Севиля
  • 19:00
    Екстремни спортове
  • 21:00
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • 12:05
    Игрален филм
  • 20:15
    "Безсмертнова"
  • 21:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
  • 22:50
    Концерт
Пълна програма
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Търсим изход"
Пълна програма
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
Пълна програма
  • 15:10
    От българско, по-българско - повторение
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "По стъпките на Комня Стоянова" - музикален филм за народната певица Комня Стоянова
  • 18:15
    Китка народни песни - изпълнения на ВГ Тракийче
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 19:30
    Нокаутите на 2005-а
  • 20:00
    Обзор на футболната лига
Пълна програма
  • 15:40
    Angelo!
  • 16:00
    King Julien
  • 16:55
    Dragons - Auf zu neuen Ufern
  • 17:20
    Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!
Пълна програма
  • 15:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 15:55
    Художник с послание- документален филм
  • 16:30
    Новини
  • 16:45
    Исторически календар
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Ранди
  • 16:00
    Сестри по кръв: Последни тревоги преди сватбата
  • 17:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Зад вратата
  • 17:30
    Медиумът от Лонг Айлънд: Да яхнеш мотора
Пълна програма
  • 15:30
    Приморско - Перлените брегове
  • 16:00
    Професия турист
  • 16:30
    Виж България - Балша, началото на Балкана
  • 17:00
    Караконджули в Хималаите
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 15:25
    Убийствени мадами, Германия,САЩ, комедия/романтичен/трилър, 1999
  • 17:00
    Невинни години, САЩ, драма/романтичен, 1993
  • 19:15
    Обществени врагове, САЩ, криминален/драма/трилър, 2009
  • 21:30
    Почти известни, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2000
Пълна програма
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:25
    Супер храни с Джейми - кулинарно предаване, еп. 4
  • 16:20
    Великото британско меню, еп. 44
  • 17:30
    В ресторанта на Джовани - кулинарно предаване, еп. 9
  • 18:00
    В ресторанта на Джовани - кулинарно предаване, еп. 10
Пълна програма
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
Пълна програма
  • 14:00
    Една добра жена - Комедия, Романтичен, 2004, Режисьор: Майк Баркър, В ролите: Скарлет Йохансон, Хелън Хънт, Том Уилкинсън, Стивън Кембъл Мур
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    Неизживян живот - Драма, 2005, Режисьор: Ласе Халмстриом, В ролите: Джош Лукас, Морган Фрийман, Робърт Редфорд, Дженифър Лопес
  • 19:00
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
Пълна програма
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
  • 16:30
    Ретро музика
  • 17:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 15:45
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 24
  • 16:15
    Последният мъж на света - трети сезон, еп. 15
  • 16:40
    Последният мъж на света - трети сезон, еп. 16
  • 17:10
    Касъл - осми сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 15:30
    BRIDAL
  • 15:55
    FASHION WEEK
  • 16:00
    FTV SPECIAL
  • 16:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
  • 18:40
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 15:20
    "Лов на неизрядни платци" - 24 и 25 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 235 и 236 eп.
  • 17:00
    "Кеш и Кари" - 3 и 4 еп.
  • 17:50
    "Истински спасителни операции" - 8 еп.
Пълна програма
  • 15:45
    Телепазар
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Бизнес дейли
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:30
    Клевое место
  • 16:00
    Прикладная ихтиология
  • 16:30
    Сомы Европы
  • 17:00
    Охота с луком
Пълна програма
  • 13:50
    "Хора като нас" - драма с уч. на Крис Пайн, Елизабет Банкс, Мишел Пфайфър, Оливия Уайлд, Майкъл Хол Дадарио, Марк Дуплас, и др.
  • 16:10
    "Шпионин по неволя" - екшън-комедия с уч на Джеки Чан, Ерик Цанг, Вивиан Хсю, Мин Кин и др., /п/
  • 18:00
    "Касъл" - сериал, сезон 5
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
Пълна програма
  • 15:15
    Alaska Monsters: The Saberwolf
  • 16:00
    Weird Creatures With Nick Baker: Marsupial Mole
  • 16:45
    Deadliest Catch: Frontier Medicine
  • 17:30
    How the Universe Works: Supernovas
Пълна програма
  • 15:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:00
    Режи!
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 15:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:20
    Бънсен зверчето
  • 16:45
    Кръстници вълшебници
  • 17:15
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 15:15
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, спускане, мъже
  • 16:00
    Колоездене: Нокере - Кьорсе, директно
  • 18:00
    Футбол: ФИФА футбол магазин
  • 18:15
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм, квалификация, директно
Пълна програма
  • 15:30
    "Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
  • 17:25
    "Фарго ІІ, 3 еп.", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Майкъл Апъндал, с Кирстен Дънст, Патрик Уилсън, Джеси Племънс, Тед Дансън, Джийн Смарт, [18+]
  • 18:15
    "Фарго ІІ, 4 еп.", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Майкъл Апъндал, с Кирстен Дънст, Патрик Уилсън, Джеси Племънс, Тед Дансън, Джийн Смарт, [18+]
  • 19:10
    "Трите Хикса: Отново в играта", екшън - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Джон Карузо Джуниър, с Вин Дизел, Дони Йен, Дипика Падуконе, Крис Ву, Руби Роуз, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:30
    Tangled
  • 16:00
    Sofia The First
  • 16:30
    Elena Of Avalor
  • 17:00
    PJ Masks
Пълна програма
  • 15:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:20
    Бънсен зверчето
  • 16:45
    Кръстници вълшебници
  • 17:15
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
  • 22:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 15:35
    The Perfect Murder: A Shot In The Dark
  • 16:30
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Fool's Gold
  • 17:25
    Swamp Murders: Murky Affairs
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got Revenge
Пълна програма
  • 15:32
    Rising Star: Sloane Stephens
  • 16:00
    The Truth About...: Biggest Losers
  • 16:25
    Star Rated: Football Flops
  • 16:55
    Top: Biggest Trashings
Пълна програма
  • 15:45
    Hollywood Weapons
  • 16:05
    Hollywood Weapons
  • 16:30
    Major League Fishing
  • 17:15
    Speargun Hunter
Пълна програма
  • 15:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Всичко е добре, когато има печалба
  • 16:20
    Изковани в огъня: Меч кора
  • 17:15
    Проклятието на остров Оук: Френската връзка
  • 18:10
    Планинари: Никой човек не е самотен остров
Пълна програма
  • 15:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 10
  • 16:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 2
  • 17:00
    Гений със Стивън Хокинг, еп. 6
  • 18:00
    Човек срещу Youtube, еп. 3
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.34
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 49
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 15:10
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 12, драма, криминален, Франция, 2014
  • 16:10
    Тоталкар; сезон 3, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 16:45
    Тоталкар; сезон 3, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 17:20
    Тоталкар; сезон 3, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 15:35
    Отмъщението; сезон 1, епизод 26, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 16:55
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 18:05
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 19:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 3, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 15:00
    Ловецът на убийци
  • 16:00
    Неразрешени случаи
  • 17:00
    Часовете преди убийство
  • 18:00
    Какво е нужно за убийство
Пълна програма
  • 14:15
    Лицето на любовта
  • 16:10
    Любовта е сега
  • 18:10
    Ефи Грей
  • 20:20
    Любовници
Пълна програма
  • 15:15
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
  • 16:15
    Т/с "Котовский", 3 с
  • 17:10
    Т/с "Котовский", 4 с
  • 18:00
    Новости
Пълна програма
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 15:49
    XXX-Men: Magneto Vs Psylocke (18+)
  • 16:12
    Stay Up Late (18+)
  • 16:33
    Ya Gotta Try Before Ya Buy! (18+)
  • 17:00
    Hot Minx Returns For Rough Anal (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 20:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 22:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - I четвъртфинал (WTA Premier Mandatory 2018)
Пълна програма
  • 15:00
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини, супергигантски слалом /мъже/
  • 16:20
    Световна купа по биатлон, смесена щафета
  • 17:45
    Обзор "Лига Европа"
  • 18:15
    Футбол: Милан - Арсенал - среща от осминафиналите на турнира "Лига Европа"
Пълна програма
  • 15:10
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
  • 15:55
    Музикална пауза
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 15:30
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - GUYANA
  • 16:00
    DESTINATION: ANTARCTICA
  • 17:00
    ZOO DIARIES EP 1
  • 17:30
    ZOO DIARIES EP 2
Пълна програма
  • 15:25
    NEW Extreme IV
  • 16:20
    Ultimate First League
  • 16:40
    Japan Queen Tournament
  • 17:00
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 15:30
    Built To Shred
  • 16:00
    New Pollution
  • 16:30
    New Pollution
  • 17:00
    Environmentally Challenged
Пълна програма
  • 15:30
    Дивото Борнео (Series 1): Пътят към свободата (Episode 7)
  • 15:55
    Дивото Борнео (Series 1): Напред към върха (Episode 8)
  • 16:20
    Животинска полиция "Финикс" (Series 1): Полицейска котка (Episode 8)
  • 17:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 606 (Episode 6)
Пълна програма
  • 15:45
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 16:00
    "Музикална академия"
  • 17:00
    "Боклук" - документална поредица
  • 17:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 15:40
    Franco Fagioli sings Haendel in Ambronay
  • 17:10
    InterMezzo
  • 17:30
    Ella Fitzgerald - Brussels 1957 - Jazz Archive
  • 18:15
    Laurent de Wilde & Ray Lema - Jazz a la Villette
Пълна програма
  • 14:00
    Волейбол: Мач от Суперлигата, повторение
  • 16:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 10-и епизод, повторение
  • 17:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 19:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2017-18), 20-и епизод, директно
Пълна програма
  • 15:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 22:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - I четвъртфинал (WTA Premier Mandatory 2018)
Пълна програма
  • 15:00
    Футбол: Челси - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
  • 17:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
  • 19:00
    Понеделнишки обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 14-и епизод, повторение
  • 20:00
    "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2017-18), 27-и епизод
Пълна програма
  • 15:35
    Перфектното убийство: Изстрел в мрака
  • 16:30
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Илюзии
  • 17:25
    Убийства в тресавището: Мътни работи
  • 18:20
    Почти ми се размина: Отмъщение
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    Документален филм
  • 17:00
    "Историята оживява", (п)
  • 17:30
    "Майсторски клас", (п)
Пълна програма
  • 14:25
    "Междузвездни войни: Епизод VІ - Завръщането на джедаите", екшън - фантастика, САЩ, 1983; реж. Ричард Марканд, с Марк Хамил, Харисън Форд, Кари Фишър, Били Дий Уилямс, Антъни Даниелс, [12+]
  • 16:40
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 18:05
    "Стилист от запаса", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Денис Дюгън, с Адам Сандлър, Джон Туртуро, Еманюел Шрики, Ник Суордсън, Роб Шнайдер, [12+]
  • 20:00
    "… и никой не остана, Втора част", криминална драма, Великобритания, 2015; реж. Крейг Вивейрос, с Тоби Стивънс, Ноа Тейлър, Миранда Ричардсън, Мийв Дърмъди, Дъглас Буут, [18+]
Пълна програма
  • 15:20
    "Цветарница на мистериите: Прилежно складирани", криминален - мистерия, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренан Елиът, Кейт Дръмънд, Селесте Десджардинс, Бо Бриджис, [12+]
  • 16:45
    "Облачно с кюфтета", анимационна комедия, САЩ, 2009; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, [0+]
  • 18:15
    "Маса 19", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Блиц, с Анна Кендрик, Крейг Робинсън, Джун Скуиб, Лиса Кудроу, Стивън Мърчант, [12+]
  • 19:40
    "Весело обслужване ІІ, 7 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Илайза Хитман, с Бен Синклер, [18+]
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 15:55
    Новини
  • 16:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 18:00
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 15:30
    Хокей на лед: NHL
  • 17:55
    Новини
  • 18:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 19:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
Пълна програма
  • 15:35
    Пес Патрул
  • 16:05
    Пес Патрул
  • 16:25
    Дора Изследователката
  • 16:50
    Денят, в който Хенри срещна
Пълна програма
  • 15:10
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 17, Испания, драма/исторически, 2013
  • 15:55
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 1, Великобритания, драма/исторически, 2013
  • 17:00
    Мускетарите, сезон 1, еп. 1, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 17:50
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 10, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 14:05
    На кайманите
  • 16:00
    Ръцете на Роксана
  • 18:05
    Таверна
  • 19:50
    Семейство Орхейм
Пълна програма
  • 15:25
    Диско
  • 17:05
    Малки жълти лимони
  • 18:40
    Астерикс на Олимпийските игри
  • 20:35
    Да (всъщност, не)
Пълна програма
  • 15:35
    Сниф и призрачният замък
  • 16:55
    Метеор, част 2
  • 18:30
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
  • 19:45
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 1
Пълна програма

Сериали

National Geographic HD 16:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 7
RTVi 16:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Utilisima 16:00
Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 11
bTV 16:00
Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 28
bTV Action 16:00
"Под наблюдение" - сериал, с.5, еп.9

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 16:00
Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
Mtel Sport 1 16:30
Тенис: ATP 500 Лондон 2018
Nova Sport 16:00
Футбол: Дарби Каунти - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение
Ring.BG 16:00
УЕФА Шампионска лига: Бешикташ - Монако

Всички предавания

Филми

TV1000 15:55
Ема, Германия,САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
HBO 2 16:00
"Джаспър Джоунс", драма - мистерия, Австралия, 2017; реж. Рейчъл Пъркинс, с Ливай Милър, Тони Колет, Хюго Уийвинг, Ангъри Райс, Мат Нейбъл, [12+]
Viasat Nature/History HD 16:00
Инстинкт за отмъщение - Криминален, Драма, Трилър, 2007, Режисьор: Франк. Рейес, В ролите: Даня Рамирес, Майкъл Филип Дел Рио, Рик Гонзалес, Мани Перез, Уонда Де Хесус
TVT 16:00
Цар Самуил в битка за България (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Bulgaria ON AIR 16:00
Класически коли - филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}