ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Игри на ума - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова
  • 09:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 07:25
    Тоталкар; сезон 2, епизод 3, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 08:00
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 9, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 08:55
    Възприятия; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 09:50
    Скорпион; сезон 3, епизод 24, екшън, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 07:25
    Нощ: Нощни маймуни
  • 07:50
    Нощ: Койот
  • 08:15
    Експедициите на Джеф Коруин: Камбоджа: змии в менюто
  • 09:10
    Най-големите и най-лошите: Соленоводни крокодили
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
  • 09:40
    Народна музика
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Спортна програма
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
  • 10:00
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 10:30
    Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
Пълна програма
  • 07:25
    Wacky Races
  • 07:35
    Grizzy and the Lemmings
  • 07:41
    Grizzy and the Lemmings
  • 07:55
    Cloudy with a Chance of Meatballs
Пълна програма
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.17
  • 09:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.2, еп. 4
  • 10:00
    "Космическият телескоп Хъбъл" - документален филм (2010, Канада), режисьор - Тони Майер
Пълна програма
  • 07:00
    "Никита: Отмъщението" - сериал, еп.1
  • 08:15
    "Контакт" - драма, мистерия, фантастика (САЩ, 1997)
  • 11:30
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.2
  • 12:30
    "Никита: Отмъщението" - еп.2
Пълна програма
  • 07:00
    "Загадките на Лора" - сериал
  • 08:00
    "По средата" - сериал, с.5
  • 09:00
    "Столичани в повече" - сериал
  • 10:00
    "Да преживееш Коледа" - семеен, комедия (САЩ, 2004), режисьор - Майк Мичъл, актьори - Бен Афлек, Джеймс Гандолфини, Кристина Апългейт, Катрин О'Хара, Джош Цукерман, Бил Мейси, Дженифър Морисън и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 09:00
    "Любов и вендета" - сериал
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
Пълна програма
  • 07:10
    NEXO KNIGHTS
  • 07:35
    Малки Титани: В готовност
  • 07:44
    Малки Титани: В готовност
  • 08:00
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 07:00
    "Едноокият цар", комедийна драма, Испания, 2016; реж. Марк Креует, с Алайн Ернадес, Мики Еспарбе, Бетси Турнез, Рут Лопис, Сес Кабот, [15+]
  • 08:25
    "Рара", драма, Чили, 2015; реж. Пепа Сан Мартин, с Джулия Люберт, Емилия Осандон, Мариана Лойола, Агустина Муньос, Кока Гуазини, [12+]
  • 09:55
    "Асфалт", комедийна драма, Франция, 2015; реж. Самуел Беншетрит, с Изабел Юпер, Густав Кервер, Валерия Бруни Тедески, Тасадит Манди, Жул Бенчетрит, [12+]
  • 11:35
    "Беатрис на вечеря", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Мигел Артета, със Салма Хайек, Джон Литгоу, Кони Бритън, Джей Дуплас, Ейми Ландекър, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Между морето и сушата", драма, Колумбия, 2016; реж. Карлос Дел Кастильо, с Маноло Круз, Вики Ернандес, Вивиана Серна, Хорхе Као, Миле Вергара, [12+]
  • 08:35
    "Мама", драма, Грузия, 2016; реж. Мириам Качвани, с Натия Виблиани, Джордж Баблуани, Гиршел Челидзе, Нукри Качвани, Мосе Качвани, [12+]
  • 10:10
    "Плът на раздора", криминална драма, САЩ, 1993; реж. Стив Клоувс, с Денис Куейд, Мег Райън, Джеймс Каан, Гуинет Полтроу, Скот Уилсън, [15+]
  • 12:15
    "Животът е прекрасен", комедийна драма, Италия, 1998; реж. Роберто Бенини, с Роберто Бенини, Николета Браски, Джорджо Кантарини, Джустино Дурано, Мариса Паредес, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 11:00
    Amanpour
  • 12:00
    New Day
  • 13:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Каменно цвете" - сериен филм, /п/
  • 09:30
    "Сезонът на черешите"- сериен филм, /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 3, /п/
  • 08:45
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
  • 10:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4, /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 16, /п/
Пълна програма
  • 07:30
    Бързи и шумни: Епизод 15
  • 08:30
    Как се прави...: Сушилни машини/Дъвки/ Фойерверки
  • 09:00
    Как се прави...: Белезници/Пълнеж за пукнатини/Газови контейнери/
  • 09:30
    Как са го направили?: Вятърни турбини, автомобилни гуми, гъби
Пълна програма
  • 07:26
    Големи умове: Водопад
  • 08:14
    Ловци на митове: Ярост на пътя
  • 09:02
    Решени да избягат: Гаражът
  • 09:50
    Как са го направили?: Фъстъчено масло/ Точка на пречупване
Пълна програма
  • 07:30
    Ханк Зипзър
  • 08:00
    Групата на Алекс
  • 08:30
    Клонинги в мазето: Специални части
  • 09:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
Пълна програма
  • 07:30
    "Марви Хамър"
  • 08:00
    "Да изобретяваме"
  • 08:25
    "Да изобретяваме"
  • 08:50
    "Да изобретяваме"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 09:45
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
  • 10:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 11:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
  • 07:50
    Етикет Европа
Пълна програма
  • 07:00
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, масов старт
  • 08:00
    Ски скокове: Световна купа в Лилехамер, състезание
  • 09:30
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, масов старт, жени
  • 10:00
    Златна колекция: Пьонгчанг 2018
Пълна програма
  • 07:00
    Ски скокове: Световна купа в Лилехамер, състезание
  • 08:00
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, масов старт, мъже
  • 08:30
    Колоездене: Тирено - Адриатико, седми етап
  • 09:30
    Снукър: Открито първенство на Гибралтар, финал
Пълна програма
  • 07:10
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 5
  • 07:55
    Братски проекти, сезон 2, еп. 2
  • 08:20
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 5
  • 08:45
    По-трудно, отколкото изглежда, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 07:00
    Strongman Champions League
  • 07:55
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 08:50
    Nhra Sportsman Series
  • 09:45
    Nhra Sportsman Series
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 07:30
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Карибски живот
  • 08:30
    Карибски живот
  • 09:00
    Живот на остров
Пълна програма
  • 07:10
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 14
  • 07:40
    Сготвено с любов- втори сезон, еп. 12
  • 08:10
    Сготвено с любов- втори сезон, еп. 13
  • 08:40
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 06:45
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 21
  • 07:40
    Късметлията - първи сезон, еп. 4
  • 08:40
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 3
  • 09:30
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 07:00
    "Бебчо", комедия, Франция, 2017; реж. Фредерик Форестие, с Изабел Нанти, Пиер-Франсоа Мартин-Лавал, Томас Соливерес, Манон Валентин, Лесли Медина, [12+]
  • 08:40
    "Темпъл Грандин", драма, САЩ, 2010; реж. Мик Джaксън, с Клеър Дейнс, Катрин О'Хара, Джулия Ормонд, Дейвид Стрейтърн, Стефани Фараси, [12+]
  • 10:30
    "Колите 3", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Брайън Фий, [0+]
  • 12:15
    "Амелия", биографична драма, САЩ, 2009; реж. Мира Наир, с Хилари Суонк, Ричард Гиър, Юън Макгрегър, Кристофър Еклестън, Джо Андерсън, [12+]
Пълна програма
  • 07:30
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 1
  • 08:15
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 3
  • 09:05
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 1
  • 09:35
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 3
Пълна програма
  • 07:20
    На лов за автомобили: Първата любов не се забравя, 1-ва част
  • 07:40
    На лов за автомобили: Първата любов не се забравя, 2-ра част
  • 08:00
    Спецове в заложната къща: Залог в пространството
  • 08:20
    Спецове в заложната къща: "Димящото дуло"
Пълна програма
  • 07:30
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 65 еп.
  • 08:30
    С въдица в ръка – тв поредица, тв поредица, 99 еп. /п/
  • 09:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 10:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
Пълна програма
  • 07:30
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 07:50
    "Чурулик"
  • 08:00
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 08:10
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:00
    "Големият ден на Мартин" - екшън /драма с Ричард Харис, Линдзи Уогнър, Джеймс Кобурн, Джъстин Хенри.
  • 08:35
    "Объркан свят" - драма с Голди Хоун, Арлис Хауърд.
  • 11:15
    "Създателят на идоли" - драма / романтичен с Това Фелдшу, Питър Галахър.
  • 12:10
    "Методът на Кътър" - екшън / драма с Джон Хърд, Джеф Бриджис, Лайза Айххорн, Стивън Елиът.
Пълна програма
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    Sean Paul: MTV Live Stage
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 07:20
    Животински лудории, сезон 1, еп. 8
  • 07:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 1
  • 08:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 2
  • 08:40
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 07:05
    Спасителен отряд в ада, еп. 4
  • 08:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 7
  • 09:00
    Гений със Стивън Хокинг, еп. 5
  • 10:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 3
Пълна програма
  • 07:30
    Диво царство: Бунтът, еп. 2
  • 08:15
    Лъвско царство, еп. 1
  • 09:05
    Лъвско царство, еп. 2
  • 09:50
    Диво царство: Бунтът, еп. 1
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 09:00
    Билярд: Мастърс 2018, втори ден, втора сесия, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Милуол - Брентфорд, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 07:05
    Избори 2018
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    "Пробни покупки"
  • 08:45
    "Живей здравословно!"
Пълна програма
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 07:00
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 07:50
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:50
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Италия, Серия А - обзор 
  • 08:30
    Италия, Серия А: Дженоа - Милан
  • 10:30
    Италия, Серия А: Ювентус - Удинезе
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:30
    Концерт
  • 08:00
    Игрален филм
  • 11:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 12:05
    Игрален филм
Пълна програма
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 07:30
    "Приказки с Ванчето "
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    Ранни вести - /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс футбол
  • 08:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 08:30
    Моторници
  • 09:00
    Футбол от Азия
Пълна програма
  • 07:25
    Bob der Baumeister
  • 07:35
    Bob der Baumeister
  • 07:45
    Peppa Pig
  • 07:55
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
Пълна програма
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Исторически календар
  • 08:20
    100 жени край Златоград- документален филм на Евгени Попов
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 07:30
    Медиумът от Лонг Айлънд: Разчистване на тавана
  • 08:00
    Малките кралици на красотата: Епизод 1
  • 09:00
    Богинята на косите: Богинята на екстеншъните от Стейтън Айлънд
  • 10:00
    Кралят на тортите: Тъчдаун и татуировки
Пълна програма
  • 07:30
    Импресия Ирландия
  • 08:00
    Война на похабяването - с.1, еп.9
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    JAM - еп.14
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
Пълна програма
  • 07:20
    Могъщият (1998), САЩ, комедия/драма, 1998
  • 09:05
    Тайната вечеря, САЩ, комедия/криминален/драма, 1995
  • 10:35
    Между два свята, САЩ, комедия/драма/фентъзи/мистерия, 2007
  • 12:10
    Еволюция, САЩ, комедия/фантастика, 2001
Пълна програма
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • 07:20
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 2
  • 07:50
    Палитра от вкусове - кулинарно предаване , еп. 14
  • 08:20
    Супер храни с Джейми - кулинарно предаване, еп. 3
  • 09:15
    Великото британско меню, еп. 44
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 06:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 08:00
    Астерикс: Имението на боговете  - Анимация, 2014, Режисьор: Александър Астие, Луи Клиши, В ролите: Роджър Карел
  • 09:30
    Омагьосаното езеро - Семеен, 2011, Режисьор: Клод Нуридсани, Мари Перену, В ролите: Симон Делан, Линдзи Енок, Жан-Клод Ериняк, Денис Подалид
  • 11:00
    Непоносима жестокост - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Джоел Коен, В ролите: Джордж Клуни, Катрин Зита-Джоунс, Били Боб Торнтън
Пълна програма
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:45
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 16
  • 07:35
    Последният мъж на света - трети сезон, еп. 13
  • 08:00
    Последният мъж на света - трети сезон, еп. 14
  • 08:25
    Новобранци - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 07:30
    FASHION FILMS
  • 07:55
    FASHION WEEK
  • 08:00
    MODEL TALKS
  • 08:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 07:00
    "Уличен патрул" - 3 еп.
  • 07:50
    "Хванати на местопрестъплението" - 16 и 18 еп.
  • 08:40
    "Лов на неизрядни платци" - 24 и 25 еп.
  • 09:30
    "Обрано, ограбено, върнато" - 6 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 07:30
    Охотничьи собаки
  • 07:55
    Водный мир
  • 08:20
    Зов предков
  • 08:45
    Следопыт
Пълна програма
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
  • 08:30
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 8
  • 10:45
    "Касъл" - сериал, сезон 5, /п/
  • 11:45
    "Втори шанс за успех" - семеен с уч. на Емили Морис, Нина Пиърс, Адам Туоминен, Кармел Джонсън и др.
Пълна програма
  • 07:00
    Weird Creatures With Nick Baker: Horseshoe Crab
  • 07:45
    Deadliest Catch: Frontier Medicine
  • 08:30
    How the Universe Works: Supernovas
  • 09:15
    Cake Boss: Viva Cake Boss!
Пълна програма
  • 07:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:50
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 08:15
    Кухнята
  • 09:05
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 07:25
    Пламъчко и Машините
  • 07:50
    Алвин и Катеричоците
  • 08:05
    Алвин и Катеричоците
  • 08:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:00
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, масов старт
  • 08:00
    Ски скокове: Световна купа в Лилехамер, състезание
  • 09:30
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, масов старт, жени
  • 10:00
    Златна колекция: Пьонгчанг 2018
Пълна програма
  • 07:00
    "Бебчо", комедия, Франция, 2017; реж. Фредерик Форестие, с Изабел Нанти, Пиер-Франсоа Мартин-Лавал, Томас Соливерес, Манон Валентин, Лесли Медина, [12+]
  • 08:40
    "Темпъл Грандин", драма, САЩ, 2010; реж. Мик Джaксън, с Клеър Дейнс, Катрин О'Хара, Джулия Ормонд, Дейвид Стрейтърн, Стефани Фараси, [12+]
  • 10:30
    "Колите 3", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Брайън Фий, [0+]
  • 12:15
    "Амелия", биографична драма, САЩ, 2009; реж. Мира Наир, с Хилари Суонк, Ричард Гиър, Юън Макгрегър, Кристофър Еклестън, Джо Андерсън, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 07:30
    PJ Masks
  • 08:00
    Trulli Tales
  • 08:30
    Jungle Junction
  • 08:50
    Handy Manny
Пълна програма
  • 07:25
    Пламъчко и Машините
  • 07:50
    Алвин и Катеричоците
  • 08:05
    Алвин и Катеричоците
  • 08:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 12:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 07:25
    Deadline: Crime with Tamron Hall: The Unlikeliest Suspect
  • 08:15
    Swamp Murders: Slings & Arrows
  • 09:10
    The Perfect Murder: Ring of Fire
  • 10:05
    Suspicion: A Sister's Suspicion
Пълна програма
  • 07:20
    Special: Felix Baumgartner
  • 07:51
    Up Close With: Dany Torres
  • 08:15
    Tennis Stars: Kei Nishikori
  • 08:45
    Top: Baseball Scandals
Пълна програма
  • 07:30
    Major League Fishing
  • 08:15
    Speargun Hunter
  • 08:35
    Speargun Hunter
  • 09:00
    Carter's W.A.R
Пълна програма
  • 07:20
    На лов за автомобили: Първата любов не се забравя, 1-ва част
  • 07:40
    На лов за автомобили: Първата любов не се забравя, 2-ра част
  • 08:00
    Спецове в заложната къща: Залог в пространството
  • 08:20
    Спецове в заложната къща: "Димящото дуло"
Пълна програма
  • 07:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 7
  • 08:00
    Гений със Стивън Хокинг, еп. 5
  • 09:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 3
  • 10:00
    Златна треска 2, еп. 3
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 6, криминален, САЩ, 2015
  • 10:15
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 10, криминален, САЩ, 2015
  • 10:30
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 18, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 3, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 07:00
    Първите 48 часа
  • 08:00
    Какво е нужно за убийство
  • 08:30
    Какво е нужно за убийство
  • 09:00
    Съпруги убийци
Пълна програма
  • 06:40
    Приключенията на Палечко и Палечка
  • 08:15
    Увлечението
  • 10:05
    Момчета и момичета
  • 12:00
    Зад кулисите
Пълна програма
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 3 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 07:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    The King of Queens
Пълна програма
  • 07:24
    Amateur Schoolgirl Knows How To Suck (18+)
  • 07:49
    XXX-Men: Magneto Vs Psylocke (18+)
  • 08:12
    Stay Up Late (18+)
  • 08:33
    Ya Gotta Try Before Ya Buy! (18+)
Пълна програма
  • 04:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - II четвъртфинал (WTA Premier Mandatory 2018)
  • 08:00
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 09:30
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 6 еп., документална поредица
  • 10:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 07:30
    Агрофорум - повт.
  • 08:00
    Новини
  • 08:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 08:15
    Динамика на основните 5
Пълна програма
  • 07:30
    Japan Queen Tournament
  • 07:50
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:15
    Taekwondo
  • 08:30
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 07:30
    New Pollution
  • 08:00
    Environmentally Challenged
  • 08:30
    Gatorade Sessions
  • 09:00
    ISA World Surfing Games France 2017
Пълна програма
  • 07:10
    Спасяване на диви мечки (Series 1): Травмите на мечетата (Episode 4)
  • 07:35
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 08:00
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 08:25
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 107 (Episode 7)
Пълна програма
  • 07:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1 /п./
  • 10:30
    "Петолиния" - музикални фрагменти
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Valery Gergiev conducts Rachmaninov and Scriabin with the Mariinsky Orchestra
  • 11:30
    Franco Fagioli sings Haendel and Porpora in Ambronay
  • 13:00
    InterMezzo
Пълна програма
  • 05:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Пирин - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Дунав - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 25-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - II четвъртфинал (WTA Premier Mandatory 2018)
  • 08:00
    "Гудууд 2015: Колите на бъдещето" - 5 еп., документална поредица
  • 09:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 12:00
    Футбол: Малага - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 26-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 07:25
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Най-необичайният заподозрян
  • 08:15
    Убийства в тресавището: Прашки и стрели
  • 09:10
    Перфектното убийство: Огненият пръстен
  • 10:05
    Подозирам те: Сестринско подозрение
Пълна програма
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 07:00
    "Междузвездни войни: Епизод V - Империята отвръща на удара", екшън - фантастика, САЩ, 1980; реж. Ървин Киршнър, с Марк Хамил, Харисън Форд, Кари Фишър, Били Дий Уилямс, Антъни Даниелс, [12+]
  • 09:10
    "Отбивки", комедийна драма, САЩ, 2004; реж. Александър Пейн, с Пол Джамати, Томас Хейдън Чърч, Сандра О, Джесика Хект, [15+]
  • 11:20
    "Стъпка по стъпка", комедия, Канада, 2015; реж. Андрю Кюри, с Еманюел Шрики, Джеймс Бролин, Джейсън Ритър, Кристин Лахти, Кейт Корбет, [12+]
  • 13:00
    "Силициевата долина ІV, 2 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Майк Джъдж, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Корона за Коледа", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Алекс Зам, с Даника МакКелар, Рупърт Пенри-Джоунс, Ели Ботерил, Павел Дъглас, Алекзандра Евънс, [12+]
  • 08:25
    "В кадър ХV, 7 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 08:50
    "Стълба 49", екшън - драма, САЩ, 2004; реж. Джей Ръсел, с Хоакин Финикс, Джон Траволта, Джасинда Барет, Робърт Патрик, Морис Честнът, [12+]
  • 10:40
    "Берголио, папа Франсиско", биографична драма, Аржентина, 2015; реж. Беда Докампо Фейхоо, с Дарио Грандинети, Силвия Абаскал, Летисия Бредиче, Лаура Новоа, Леонор Мансо, [12+]
Пълна програма
  • 07:10
    Пес Патрул
  • 07:35
    Ръсти Риветс
  • 08:00
    Малкото царство на Бен и Холи
  • 08:10
    Денят, в който Хенри срещна
Пълна програма
  • 07:15
    Изпитатели
  • 07:35
    Единичен тест
  • 07:40
    Единичен тест
  • 07:45
    Заводът: Така се сглобяват автомобили - репортаж
Пълна програма
  • 07:00
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 1, Великобритания, драма/исторически, 2013
  • 08:05
    Мускетарите, сезон 1, еп. 1, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 09:00
    В изгнание, сезон 1, еп. 6, Великобритания, политически, 2015
  • 09:50
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 9, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 06:40
    Черният кон
  • 08:40
    Броукън Хил
  • 10:45
    Джонатана и вещицата
  • 12:30
    Розата на Натали
Пълна програма
  • 06:05
    Аутсайдерите
  • 07:40
    Неговото дело и слава
  • 09:30
    Упадъкът на мъжката империя
  • 11:05
    Фин
Пълна програма
  • 07:25
    Пипи в Южните морета
  • 09:05
    Коледна поща
  • 10:35
    Крокодилите 2
  • 12:05
    В галоп с Торнадо
Пълна програма

Сериали

e-kids 07:30
Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Хоби ТВ 07:30
НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 10 еп.
Diema 07:30
"Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 3 /п/
Viasat Nature 07:35
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 4
PRO 7 07:40
"Теория за големия взрив" - сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Дунав - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Eurosport 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
Eurosport HD 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
MAX Sport 1 08:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Ричмънд

Всички предавания

Филми

Telekabel 07:30
Детски свят - Франклин - анимация
EPIC Drama 07:55
Полдарк, сезон 2, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2016
AXN 07:55
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2015
MGM 07:55
"Операция: Съседска стража!" - семеен филм с Денис Ричардс, Люк Коломберо.
TVT 08:00
Туристически посоки в Средните Родопи (образователен филм за планински туризъм)

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 17:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 17:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор

Всички предавания



{START_COUNTER}