ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:30
    Денят започва с Култура /п/
  • 02:10
    Едно голямо семейство 3 тв филм /5 епизод/п/
  • 03:15
    Семеен бизнес тв филм /19 епизод/п/
  • 03:40
    Ню Йорк тв филм /25, епизод/п/(14)
Пълна програма
  • 01:00
    "Шест сестри" /п./- сериал
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.19
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
Пълна програма
  • 01:00
    "Черният списък" - сериен филм, 1 сезон
  • 02:00
    "Непростимо"- сериен филм
  • 03:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 04:00
    "Войната на розите"- сериен филм /п/
Пълна програма
  • 00:00
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
  • 02:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
  • 03:50
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 04:50
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
Пълна програма
  • 01:30
    Повторени
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова
  • 09:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 01:35
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 10, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 02:20
    Железният човек 3; екшън, приключенски, САЩ, 2013
  • 04:20
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 3, епизод 1, криминален, риалити, САЩ, 2015
  • 05:25
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 01:40
    Най-големите и най-лошите: Диви прасета
  • 02:35
    Нощ: Калмар
  • 03:00
    Нощ: Акула
  • 03:25
    Ремонти за животни: Истински дявол
Пълна програма
  • 01:30
    Интервютата на Алфа Тв
  • 02:00
    Избрано от "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:20
    "Елсер" - драма, ФРГ, 2015
  • 02:50
    Параолимпийските игри в Пьонгчанг
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Спортна програма
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 01:35
    Регионални новини /п/
  • 02:20
    Добро утро с БНТ 2 /п/
  • 03:20
    Тренът документален филм /БНТ 2 Русе/п/
  • 04:00
    Вкусни изкушения кулинарно предаване /2 епизод/п/
Пълна програма
  • 01:35
    LazyTown
  • 02:00
    LazyTown
  • 02:25
    The Garfield Show
  • 02:36
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 00:15
    "Стомана" - екшън, фантастика, криминален (САЩ, 1997), режисьор - Кенет Джонсън, актьори - Шакил О’Нийл, Ричард Раундтри, Анабет Гиш, Джъд Нелсън и др.
  • 02:15
    "Кости" - сериал, с.9, еп.18
  • 03:15
    "Стрелата" - сериал, с.4, еп.10
  • 04:00
    "Извън играга" - сериал, с.6, еп.17
Пълна програма
  • 01:15
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.2
  • 02:15
    "Никита: Отмъщението" - сериал, еп.2
  • 03:15
    "Убийството" - сериал, с.4. еп.3
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.1
Пълна програма
  • 00:00
    "Да преживееш Коледа" - семеен, комедия (САЩ, 2004), режисьор - Майк Мичъл, актьори - Бен Афлек, Джеймс Гандолфини, Кристина Апългейт, Катрин О'Хара, Джош Цукерман, Бил Мейси, Дженифър Морисън и др.
  • 02:00
    "Кое е това момиче" /п./ - сериал
  • 03:00
    "По средата" /п./- сериал
  • 05:00
    "Загадките на Лора" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 00:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 02:00
    "Сияйна луна" - сериал
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
Пълна програма
  • 01:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 00:25
    "Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
  • 02:40
    "Войцек", драма, Германия, 1979; реж. Вернер Херцог, с Клаус Кински, Ева Матес, Волфганг Райхман, Вили Земелроге, Йозеф Бийрбихлер, [18+]
  • 04:05
    "Фреди Еди", психотрилър, Германия, 2016; реж. Тини Тюлман, с Феликс Шефер, Джесика Шварц, Грета Боячек, Бургхарт Клауснер, Катарина Шютлер, [18+]
  • 05:15
    "Другата половина (2016)", романтична драма, Канада, 2016; реж. Джоуи Клайн, с Том Кълън, Татяна Маслани, Сюзан Клемон, Хенри Черни, Марк Рендъл, [12+]
Пълна програма
  • 01:35
    "Животът на Рейналдо Аренас", биографична драма, САЩ, 2000; реж. Джулиан Шнабел, с Хавиер Бардем, Оливие Мартинес, Джони Деп, Андреа Ди Стефано, Шон Пен, [15+]
  • 03:45
    "Песента на Шарлът", драма - фентъзи, Канада, 2015; реж. Никълас Хъмфрис, с Иуан Рион, Катeлин Мейджър, Брендън Тейлър, Джеси Фрейзър, Стив Брадли, [18+]
  • 05:15
    "Патица с портокалов сос", комедия, Италия, 1975; реж. Лучано Салче, с Уго Тоняци, Моника Вити, Барбара Буше, Джон Ричардсън, Антонио Алока, [12+]
  • 07:00
    "Между морето и сушата", драма, Колумбия, 2016; реж. Карлос Дел Кастильо, с Маноло Круз, Вики Ернандес, Вивиана Серна, Хорхе Као, Миле Вергара, [12+]
Пълна програма
  • 00:30
    CNN Today (with World Sport)
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 01:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела, /п/
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 03:00
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3
  • 06:30
    "Младият Херкулес" - сериал, 2 епизода
Пълна програма
  • 01:00
    Двойно оцеляване: Епизод 12
  • 02:00
    Опасно за живота: Класацията на зрителите
  • 03:00
    Бързи и шумни: Събери парчетата
  • 04:00
    Да продадеш колата си: Шевролет Камаро от 1973
Пълна програма
  • 01:20
    Тайни под земята: Последните тайни на Тесла
  • 02:10
    Решени да избягат: Катинар на класната стая
  • 03:00
    Големи умове: Уайлд кард
  • 03:48
    Ловци на митове: Търговски митове
Пълна програма
  • 01:50
    Хрониките на Евърмур
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 01:00
    "Обикновени чудеса"
  • 02:00
    "Градината на Дарвин"
  • 03:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 03:30
    "Търсачи на вкаменелости"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 03:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 03:45
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 01:45
    Колоездене: Ньокере - Кьорсе
  • 02:30
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм, квалификация
  • 03:30
    Футбол: ФИФА футбол магазин
  • 04:00
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм, квалификация
Пълна програма
  • 01:30
    Футбол: ФИФА футбол магазин
  • 02:00
    Новини
  • 02:05
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, спускане, мъже
  • 03:00
    Колоездене: Ньокере - Кьорсе
Пълна програма
  • 00:25
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 8
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 4
  • 07:10
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 5
  • 07:55
    Братски проекти, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 01:20
    Nhra Sportsman Series
  • 02:15
    X Games - Aspen
  • 03:10
    Monster Knock Outs
  • 03:35
    Monster Knock Outs
Пълна програма
  • 01:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 01:30
    Живот на остров
  • 02:00
    Мега бърлоги
  • 02:30
    Мега бърлоги
  • 03:00
    Ремонт на дървени къщи
Пълна програма
  • 01:45
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 1
  • 02:40
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 15
  • 03:05
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 16
  • 03:30
    Сготвено с любов- втори сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 01:50
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 5
  • 03:35
    Късметлията - първи сезон, еп. 5
  • 04:25
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 4
  • 05:15
    Честни измамници - трети сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 01:00
    "Мартфюйското чудовище", психотрилър, Унгария, 2016; реж. Арпад Шопшич, с Петер Барнай, Карой Хайдук, Жолт Ангер, Габор Язберени, Жолт Трил, [18+]
  • 03:00
    "Саламена фиеста", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Конрад Върнън, Грег Тиернън, с Едуард Нортън, Майкъл Сера, Салма Хайек, [18+]
  • 04:30
    "Меган Лийви", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Габриела Коупъртуейт, с Кейт Мара, Еди Фалко, Рамон Родригес, Брадли Уитфорд, Комън, [12+]
  • 05:20
    "Коледа по дяволите", драма - фентъзи, САЩ, 2015; реж. Майкъл Доуърти, с Адам Скот, Тони Колет, Дейвид Кохнър, Алисън Толман, Емджей Антъни, [15+]
Пълна програма
  • 01:25
    Екатерина Велика, сезон 1, еп. 4
  • 02:20
    Загадки в музея, сезон 9, еп. 9
  • 03:05
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 4
  • 03:35
    Средновековните мъртъвци, сезон 3, еп. 4
Пълна програма
  • 01:55
    Американски антиквари: Високоенергийна криза
  • 02:50
    Изковани в огъня: Меч кора
  • 03:40
    Планинари: Чукът си знае работата
  • 04:20
    Спецове в заложната къща: Залог в пространството
Пълна програма
  • 01:30
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 65 еп.
  • 02:30
    С въдица в ръка – тв поредица, тв поредица, 99 еп. /п/
  • 03:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 04:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
Пълна програма
  • 01:45
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 02:10
    "Чурулик"
  • 02:30
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 02:40
    "Паленца"
Пълна програма
  • 01:30
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • 01:45
    "Къщата на игрите" - екшън / криминален с Линдзи Круз, Джо Мантеня, Майк Нусбаум, Лилия Скала.
  • 03:25
    "Моите, твоите и нашите" (1968) - комедия / семеен с Хенри Фонда, Лусил Бол, Ван Джонсън, Том Босли.
  • 06:00
    "История на холивудския мюзикъл, 1.7"
  • 07:00
    "Големият ден на Мартин" - екшън /драма с Ричард Харис, Линдзи Уогнър, Джеймс Кобурн, Джъстин Хенри.
Пълна програма
  • 01:00
    Siesta Key
  • 02:00
    Siesta Key
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
Пълна програма
  • 01:30
    Hot Right Now!
  • 03:00
    Sean Paul: MTV Live Stage
  • 03:25
    Anne-Marie: MTV Live Stage
  • 03:50
    Craig David Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 01:25
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 5
  • 02:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 1
  • 02:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 2
  • 03:05
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 01:55
    Да поговорим за звездите, еп. 12
  • 02:40
    Магистрала през ада, еп. 10
  • 03:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 12
  • 03:50
    Жив или Мъртъв, еп. 15
Пълна програма
  • 01:50
    Хипо срещу Кроки, еп. 1
  • 02:35
    Мистерията на риса, еп. 1
  • 03:20
    Най-известният тигър в света, еп. 1
  • 04:10
    Хипо срещу Кроки, еп. 1
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 09:00
    Билярд: Мастърс 2018, втори ден, втора сесия, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 00:55
    Филм "Очаква Ви гражданката Никанорова"
  • 02:20
    Филм "Жената, която пее"
  • 03:40
    "Модна присъда"
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 01:55
    "Орвил" - приключенски сериал
  • 02:50
    "Луцифър" - криминален сериал
  • 04:25
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 05:05
    "Готъм" - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    УЕФА Шампионска лига: Барселона - Челси
  • 03:20
    Италия, Серия А: Дженоа - Милан
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Италия, Серия А - обзор 
Пълна програма
  • 01:30
    "От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал
  • 05:40
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 01:35
    Игрален филм
  • 06:30
    Концерт
  • 08:00
    Игрален филм
  • 11:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Търсим изход"
Пълна програма
  • 01:15
    "Голямото печене от видни личности" - забавно шоу
  • 03:45
    "Топ Десет!" - доку-поредица
  • 04:35
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 05:45
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 01:00
    "Дискусионно студио" /повторение/
  • 02:00
    "Здравословно" с Христо Деянов / повторение /
  • 03:00
    "Нови хоризонти" - повторение
  • 04:00
    Алтернативи - повторение
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол
  • 02:00
    Футбол
  • 03:30
    Футбол
  • 05:00
    Мастърс футбол
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Bob der Baumeister
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 00:40
    Човек за човек - Франция, ЮАР, Великобритания, драма, 2007, участват актьорите Джоузеф Файнс и Кристин Скот Томас, режисьора Режис Варние
  • 06:30
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия - 38епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:00
    Съсипани тела: Епизод 1
  • 02:00
    Най-взискателните булки: Епизод 5
  • 02:48
    Кажете ДА на булчинската рокля: Рокля в тон с черното ми сърце
  • 03:36
    Луди италиански сватби: Епизод 5
Пълна програма
  • 01:30
    Осмото изкуство - еп.2
  • 02:00
    Община Годеч - Църква Св. Николай Чудотворец
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 03:00
    Стралджа - Когато хората работят заедно
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 02:30
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 03:00
    Най-малко посещаваният път
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 02:30
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 03:00
    Най-малко посещаваният път
Пълна програма
  • 01:25
    Свещен дим, САЩ, драма, 1999
  • 03:15
    Клуб "Закуска", САЩ, комедия/драма, 1985
  • 05:50
    Ожених се за убийца, САЩ, комедия/криминален/романтичен, 1993
  • 07:20
    Могъщият (1998), САЩ, комедия/драма, 1998
Пълна програма
  • 01:30
    "Златна мисия" - 10 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
  • 04:00
    "Новото познание: Окултният възход на Третия райх" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 04:30
    "Непознатите изобретения" - 10 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 01:30
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 7
  • 02:00
    В ресторанта на Джовани - кулинарно предаване, еп. 9
  • 02:20
    В ресторанта на Джовани - кулинарно предаване, еп. 10
  • 02:50
    Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 43
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 00:00
    Хрониките на една заложна къща - Екшън, Комедия , 2013, Режисьор: Уейн Креймър, В ролите: Пол Уокър, Ашли Симпсън, Мат Дилън, Винсънт Д'Онофрио, Илайджа Уд
  • 02:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
  • 04:00
    Инстинкт - "Колкото толкова") в този провокативен психологически трилър от режисьора на "Феномен" и "Докато ти спеше"!", Anthony Hopkins, Cuba Gooding Jr., Donald Sutherland, Режисьор: Драма, Трилър, В ролите: Джон Търтълтауб
  • 06:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
Пълна програма
  • 01:30
    "Игра за оцеляване: Gone" - сериал / драма
  • 02:25
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
Пълна програма
  • 01:45
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 21
  • 02:10
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 22
  • 02:30
    Клопка - първи сезон, еп. 11
  • 03:15
    Новобранци - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    MIDNITE HAUTE
  • 02:30
    MIDNITE HAUTE
  • 02:55
    F-PARTIES
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 01:25
    "Прелюбодейци" - 8 еп.
  • 02:15
    "Джигити" - 13 еп.
  • 02:40
    "Да замиташ след звездите" - 4 еп.
  • 03:30
    "Най-злите убийци в света" - 8 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 01:55
    Оружейный клуб
  • 02:20
    Охотничья и рыболовная кухня
  • 02:35
    Большой троллинг
  • 03:00
    По Якутии с Александром Борисовым
Пълна програма
  • 00:10
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 7, /п/
  • 06:00
    "Кевин може да почака" - сериал, сезон 1
  • 06:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 01:45
    Weird Creatures With Nick Baker: Marsupial Mole
  • 02:30
    Deadliest Catch: Birds, Bones and Blood
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got a Dead Man's ID
  • 04:00
    Alaska Monsters: The Otterman
Пълна програма
  • 01:00
    Режи!
  • 02:00
    Режи в Южна Африка!
  • 03:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 03:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 01:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:05
    Костенурките нинджа
  • 02:25
    Костенурките нинджа
  • 02:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:45
    Колоездене: Ньокере - Кьорсе
  • 02:30
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм, квалификация
  • 03:30
    Футбол: ФИФА футбол магазин
  • 04:00
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм, квалификация
Пълна програма
  • 01:00
    "Мартфюйското чудовище", психотрилър, Унгария, 2016; реж. Арпад Шопшич, с Петер Барнай, Карой Хайдук, Жолт Ангер, Габор Язберени, Жолт Трил, [18+]
  • 03:00
    "Саламена фиеста", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Конрад Върнън, Грег Тиернън, с Едуард Нортън, Майкъл Сера, Салма Хайек, [18+]
  • 04:30
    "Меган Лийви", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Габриела Коупъртуейт, с Кейт Мара, Еди Фалко, Рамон Родригес, Брадли Уитфорд, Комън, [12+]
  • 05:20
    "Коледа по дяволите", драма - фентъзи, САЩ, 2015; реж. Майкъл Доуърти, с Адам Скот, Тони Колет, Дейвид Кохнър, Алисън Толман, Емджей Антъни, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    Soft Music
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
Пълна програма
  • 01:55
    Henry Hugglemonster
  • 02:05
    Loopdidoo
  • 02:20
    Henry Hugglemonster
  • 02:35
    Calimero
Пълна програма
  • 01:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:05
    Костенурките нинджа
  • 02:25
    Костенурките нинджа
  • 02:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    80s Boys Vs 80s Girls
Пълна програма
  • 01:40
    Kiss Of Death: The Hunted
  • 02:35
    Love Kills: Sheltered To Shackles
  • 03:30
    True Conviction: The Final Call
  • 04:25
    Swamp Murders: Murky Affairs
Пълна програма
  • 01:30
    Planet Champion: USA Boarders vs European Adrenaline
  • 02:01
    Entourage: Atherton Family
  • 02:31
    Rising Star: Ty Walker
  • 03:00
    Rising Star: Kai Lenny
Пълна програма
  • 01:30
    Major League Fishing
  • 02:15
    Speargun Hunter
  • 02:35
    Speargun Hunter
  • 03:00
    Carter's W.A.R
Пълна програма
  • 01:55
    Американски антиквари: Високоенергийна криза
  • 02:50
    Изковани в огъня: Меч кора
  • 03:40
    Планинари: Чукът си знае работата
  • 04:20
    Спецове в заложната къща: Залог в пространството
Пълна програма
  • 01:40
    Магистрала през ада, еп. 10
  • 02:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 12
  • 02:50
    Жив или Мъртъв, еп. 15
  • 03:10
    Магистрала през ада, еп. 10
Пълна програма
  • 01:00
    "Шест сестри" /п./- сериал
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.19
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
Пълна програма
  • 01:00
    Конан; сезон 1, епизод 8, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 02:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 7, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 02:55
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2015
  • 03:45
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 01:50
    Отмъщението; сезон 1, епизод 27, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 03:00
    Отмъщението; сезон 1, епизод 28, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 04:00
    Медиум; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:00
    Истории с призраци: Документирано на запис
  • 02:00
    Джо Фрост за британските деца убийци
  • 03:00
    Ловецът на убийци
  • 04:00
    Моята призрачна къща
Пълна програма
  • 00:25
    Византион
  • 02:40
    Ангелски шепот
  • 04:40
    Месец край езерото
  • 06:40
    Приключенията на Палечко и Палечка
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
  • 03:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 01:55
    Nitro Circus
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:45
    South Park
  • 03:10
    South Park
Пълна програма
  • 01:44
    Nailed It (18+)
  • 02:10
    Pin-Up Fucks Horny Roomie (18+)
  • 02:31
    Babysitter Games (18+)
  • 02:55
    Sugar Fuck Candy (18+)
Пълна програма
  • 00:30
    Тенис: Елизе Мертенс - Михаела Бузарнеску (Hobart International, Хобарт; WTA International - финал и награждаване, повторение)
  • 03:30
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 7 еп., документална поредица
  • 04:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - II четвъртфинал (WTA Premier Mandatory 2018)
  • 08:00
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 07:15
    Ultimate First League
  • 07:30
    Japan Queen Tournament
  • 07:50
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:15
    Taekwondo
Пълна програма
  • 01:30
    American Misfits
  • 02:00
    Firsthand
  • 02:30
    Firsthand
  • 03:00
    The Moto: Inside The Outdoors
Пълна програма
  • 01:45
    Средновековните мъртъвци (Series 3): 302 (Episode 2)
  • 02:40
    Тайните на великите британски замъци (Series 1): Карикфъргъс (Episode 6)
  • 03:25
    Жените самураи
  • 04:20
    Бойни кораби (Series 1): Първите метални военни кораби (Episode 5)
Пълна програма
  • 01:30
    "Viva la Musica!"
  • 02:30
    Документално кино
  • 03:30
    "Здравей, Китай" - документална поредица
  • 03:45
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
Пълна програма
  • 01:40
    Nigel Kennedy and Richard Galliano at St Prex Festival
  • 03:15
    Kyle Eastwood - Jazz in Marciac
  • 04:15
    Emile Parisien, Vincent Peirani - 'File under Zawinul' - Jazz a Vienne
  • 05:15
    InterMezzo
Пълна програма
  • 01:30
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига, 25-и епизод, повторение
  • 02:00
    Край на програмата
  • 05:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Пирин - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол: Малага - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 02:30
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - I четвъртфинал (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 04:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - II четвъртфинал (WTA Premier Mandatory 2018)
  • 08:00
    "Гудууд 2015: Колите на бъдещето" - 5 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 01:30
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 22-и епизод, повторение
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Целувката на смъртта: Преследваната
  • 02:35
    Любовта убива: Убежище и окови
  • 03:30
    Истинският извършител: Последен опит
  • 04:25
    Убийства в тресавището: Мътни работи
Пълна програма
  • 00:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 02:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
  • 01:25
    "Другарю инспектор І, 4 еп.", екшън - крими - комедия, САЩ, 2017; реж. Рис Томас, с Флорин Пиерсик - младши, Корнелиу Уличи, Оливия Нита, Флорин Галан, Адриан Падурару, [15+]
  • 02:10
    "… и никой не остана, Втора част", криминална драма, Великобритания, 2015; реж. Крейг Вивейрос, с Тоби Стивънс, Ноа Тейлър, Миранда Ричардсън, Мийв Дърмъди, Дъглас Буут, [18+]
  • 03:45
    "Мъчителни бележки", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Аманда Шарп, с Рей Лиота, Роуз Лесли, Джина Родригес, Кармен Тонри, Джъстин Барта, [12+]
  • 05:55
    "Ейми Шумър: На живо от "Аполо"", стенд-ъп комедия, САЩ, 2015; реж. Крис Рок, с Ейми Шумър, [15+]
Пълна програма
  • 00:50
    "Т2: Трейнспотинг", драма, Великобритания, 2017; реж. Дани Бойл, с Юън Макгрегър, Юън Бремнър, Джони Лий Милър, Робърт Карлайл, Шърли Хендерсън, [18+]
  • 02:45
    "Отвъд І, 4 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Сам Хил, с Бъркли Дъфийлд, Джонатан Уайтсел, Джеф Пиер, Дилън Гуин, Роми Роузмънт, [12+]
  • 03:30
    "Тайният живот на двойките І, 3 еп.", драма - трилър, Бразилия, 2017; реж. Карлос Алберто Ричели, с Бруна Ломбарди, Пауло Горгульо, Алехандро Клево, Лечисия Колин, Карлос Алберто Ричели, [15+]
  • 04:35
    "Декстър VIII, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Майкъл Си Хол, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
Пълна програма
  • 01:55
    Ръсти Риветс
  • 02:20
    Пламъчко и Машините
  • 02:40
    Пламъчко и Машините
  • 03:00
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 01:30
    Пан Ам, сезон 1, еп. 1, САЩ, 2011
  • 02:15
    Блудници, сезон 1, еп. 5, Великобритания,САЩ, политически, 2017
  • 03:35
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 10, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 04:30
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 2, Великобритания, драма/исторически, 2013
Пълна програма
  • 01:50
    Благородни дела
  • 03:25
    Към тъмнината
  • 06:40
    Черният кон
  • 08:40
    Броукън Хил
Пълна програма
  • 01:05
    Доста грозни хора
  • 02:45
    Винсънт-камериерката
  • 04:10
    Лъки Люк
  • 06:05
    Аутсайдерите
Пълна програма
  • 01:35
    Бегемот
  • 03:05
    Произшествие в Шинджуку
  • 06:10
    Жаби и жабчета
  • 07:25
    Пипи в Южните морета
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 02:00
Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 20
AXN Black 02:00
Ханибал; сезон 2, епизод 10, драма, трилър, САЩ, 2014
Fox Channel 02:00
Чикаго - първи сезон, еп. 1
AXN White 02:20
Отмъщението; сезон 1, епизод 36, драма, мистерия, Турция, 2013
EPIC Drama 02:30
Клондайк, сезон 1, еп. 1, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 02:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
MAX Sport 1 02:00
Хокей на лед: NHL Вашингтон Кепитълс - Бъфало Сейбърс
MAX Sport 3 02:00
Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Валенсия
BNT 3 02:10
Световно клубно първенство по футбол: Кашима Антлърс /Япония/ - Гуадалахара /Мексико/ - среща от втория кръг
Eurosport 2 02:30
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание

Всички предавания

Филми

AXN Black 02:00
Ханибал; сезон 2, епизод 10, драма, трилър, САЩ, 2014
Cinemax 2 02:10
"Бъгси", криминална драма, САЩ, 1991; реж. Бари Левинсън, с Уорън Бийти, Анет Бенинг, Харви Кийтъл, Бен Кингсли, Елиът Гулд, [18+]
MGM 02:10
"Посетители" - трилър / драма с Патрик МакВей, Патриша Джойс.
HBO3 02:15
"Криптон I, 7 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Марк Роскин, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
bTV Cinema 02:15
"Извличане" - драма, трилър (САЩ, 2007), режисьор - Гавин Худ, актьори - Джейк Джиленхол, Рийз Уидърспун, Мерил Стрийп, Алън Аркин, Питър Сарсгард, Игал Наор, Омар Метуали и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}