ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:05
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
Пълна програма
  • 04:40
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 05:40
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Игри на ума - филм
Пълна програма
  • 01:30
    Повторени
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова
  • 09:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 05:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 06:00
    Медиум; сезон 2, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 07:00
    AXN Отвътре-Престъпления без граници; документален, САЩ, 2013
  • 07:25
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 10, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 05:02
    Най-дивото от Близкия Изток: Арабия
  • 05:49
    Диви и истински: Пазете се от бика Чарли
  • 06:36
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Седем бебета за новото семейство (Част 1)
  • 07:00
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Седем бебета за новото семейство (Част 2)
Пълна програма
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Народна музика
Пълна програма
  • 03:05
    Параолимпийските игри в Пьонгчанг
  • 06:30
    Параолимпийските игри в Пьонгчанг
  • 08:00
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
Пълна програма
  • 05:25
    България днес информационен блок /п/
  • 06:55
    5 минути София /п/
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
Пълна програма
  • 05:21
    The Garfield Show
  • 05:35
    The Garfield Show
  • 05:45
    The HAPPOS Family
  • 05:50
    The Jungle Bunch: To the Rescue
Пълна програма
  • 05:00
    "Последователите" - сериал, с.2, еп.15
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.18
  • 09:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.2, еп. 5
Пълна програма
  • 03:30
    "Убийството" сериал, с.4, еп.4
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.2
  • 07:00
    "Никита: Отмъщението" - сериал, еп.2
  • 08:30
    "Зелена зона" -  драма, екшън, трилър, военен (САЩ, Франция,  Испания, Великобритания, 2010)
Пълна програма
  • 05:00
    "Загадките на Лора" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.3
  • 07:00
    "Загадките на Лора" - сериал
  • 08:00
    "По средата" - сериал, с.5
Пълна програма
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 09:00
    "Любов и вендета" - сериал
Пълна програма
  • 05:25
    Анджело е върхът
  • 05:35
    Анджело е върхът
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:00
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 04:55
    "Игра на дама", шпионска комедия, САЩ, 1980; реж. Роналд Нийм, с Уолтър Матау, Гленда Джаксън, Сам Уотърстън, Нед Бийти, Хърбърт Лом, [12+]
  • 05:40
    "Спящо момиче", комедийна драма, Австралия, 2015; реж. Розмари Майърс, с Бетани Уитмор, Харисън Фелдман, Матю Уитет, Амбър МакМаон, Еймън Фарън, [12+]
  • 07:00
    "Държавата срещу Фриц Бауер", биографична драма, Германия, 2015; реж. Ларс Крауме, с Бургарт Клауснер, Роналд Зеерфелд, Зебастиан Бломберг, Йорг Шютауф, Лилит Щангенберг, [12+]
  • 08:50
    "Двама отстранени", трилър - комедия, Великобритания, 2015; реж. Матю Бътлър, с Алекс Хасъл, Тори Харт, Греъм Бътлър, Фелисити Монтагю, Конлет Хил, [15+]
Пълна програма
  • 05:15
    "Бъдещето", драма, Франция, 2016; реж. Миа Хансен-Лов, с Изабел Юпер, Андре Маркон, Роман Колинка, Едит Скоб, Сара Льо Пикар, [15+]
  • 07:00
    "Летящото кану: Легендата", трилър - мистерия, Канада, 2016; реж. Жан-Филип Дювал, с Франсис Дюшарм, Каролин Даверн, Франсоа Папину, Венсан-Гийом Оти, Фабиен Клутие, [12+]
  • 08:50
    "Чукайки на вратата на Дейв", късометражна комедия, Великобритания, 2016; реж. Бен Палмър, с Еди Марсан, Пол Ритър, Катрин Паркинсън, [12+]
  • 09:15
    "Корпоративна политика", драма, Франция, 2017; реж. Никола Силол, със Селин Салет, Ламбърт Уилсън, Стефан де Гроод, Виолайн Фумеу, Алис Дьо Льонкюсан, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Amanpour
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 11:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Каменно цвете" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 01:10
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3
  • 06:30
    "Младият Херкулес" - сериал, 2 епизода
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 3, /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Улични престъпници: Тежък жребий
  • 06:00
    Двойно оцеляване: Потъващи
  • 07:00
    Как са го направили?: Танцуващият лъв/Тунел/Машина за стадион
  • 07:30
    Бързи и шумни: Лудост по "Модел А"
Пълна програма
  • 05:24
    Тайни под земята: Последните тайни на Тесла
  • 06:12
    Решени да избягат: Катинар на класната стая
  • 07:00
    Как са го направили?: Мрамор/Табаско/Чадъри
  • 07:26
    Големи умове: Уайлд кард
Пълна програма
  • 05:30
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    Щурите Ронкс
  • 06:25
    Мики Маус
Пълна програма
  • 05:30
    "Имало едно време… Животът"
  • 06:00
    "Имало едно време… Животът"
  • 06:30
    "Имало едно време… Животът"
  • 07:00
    "Марви Хамър"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:15
    Изумрудената огърлица - 29 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 11:00
    Ключът към успеха
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 05:30
    Колоездене: Ньокере - Кьорсе
  • 07:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, спускане, мъже
  • 07:45
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, спускане, жени
  • 08:30
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм, квалификация
Пълна програма
  • 05:30
    Футбол: ФИФА футбол магазин
  • 06:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, спускане, мъже
  • 07:00
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм, квалификация
  • 08:00
    Северна комбинация: Световна купа в Трьондхайм
Пълна програма
  • 00:20
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 9
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 5
  • 07:10
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 6
  • 07:55
    Братски проекти, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 05:00
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 05:55
    Pro Bull Riders
  • 07:00
    Strongman Champions League
  • 07:55
    Red Bull Global Rallycross Highlights
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 05:15
    Следващият топмодел на Америка - 22 сезон, еп. 10
  • 06:00
    Великото британско меню, еп. 17
  • 06:30
    Великото британско меню, еп. 18
  • 07:10
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 05:15
    Честни измамници - трети сезон, еп. 4
  • 06:00
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 22
  • 06:45
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 23
  • 07:40
    Късметлията - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 04:15
    "Ханкок", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Питър Бърг, с Уил Смит, Шарлийз Терон, Джейсън Бейтман, Еди Марсън, Джони Галеки, Томас Ленън, [12+]
  • 06:25
    "В кадър ХV, 11 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Играта на играчките", анимация, САЩ, 1995; реж. Джон Ласитър, [0+]
  • 08:20
    "Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
Пълна програма
  • 05:20
    Плантагенетите: Най-кървавата британска династия, сезон 1, еп. 2
  • 06:10
    Забранена история, сезон 2, еп. 3
  • 07:00
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 12
  • 07:25
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 05:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Готвачът, шефът, синът му и неговите братя
  • 05:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Това хранилище е само и единствено мое
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Това хранилище все така е само мое
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Картината остава същата
Пълна програма
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 06:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 59 еп.
  • 07:00
    Моето хоби: Моделите
  • 08:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 66 еп.
Пълна програма
  • 05:20
    "Пингу"
  • 05:35
    "Анджелина балерина"
  • 05:50
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври "
  • 06:00
    "Конни"
Пълна програма
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:15
    "Удобни непознати" - драма / трилър с Рупърт Еверет, Хелън Мирън.
  • 07:00
    "Суматоха в Холивуд" - комедия с Робърт Таунсенд, Крейг Р. Джонсън, Хелън Мартин, Старлета Дюбоа.
  • 08:20
    "Отворено сърце" - драма с Жулиет Бинош, Едгар Рамирес.
  • 09:50
    "Нищо лично" - комедия с Доналд Съдърланд, Сюзан Самърс.
Пълна програма
  • 05:00
    EUROPEAN LE MANS SERIES 2017 BEST OF
  • 06:00
    DUNLOP SUPER 2 SERIES
  • 07:00
    RALLYX ON ICE
  • 08:00
    MRF CHALLENGE FORMULA 2000
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 05:00
    Mabel's Best Brits! Top 20
  • 06:30
    ZAYN: Hitlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Ed Sheeran: From The Beginning
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 05:00
    Големи бесни риби, сезон 5, еп. 2
  • 05:50
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 9
  • 06:20
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 10
  • 06:50
    Животински лудории, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 05:15
    Жив или Мъртъв, еп. 15
  • 05:35
    Мигове от катастрофата, еп. 6
  • 06:00
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 20
  • 06:45
    Не знаех това, еп. 7
Пълна програма
  • 05:15
    Каубой с хеликоптер, еп. 6
  • 05:40
    Човек срещу природа, еп. 3
  • 06:00
    Каубой с хеликоптер, еп. 7
  • 06:20
    Каубой с хеликоптер, еп. 8
Пълна програма
  • 02:45
    Край на програмата
  • 09:00
    Билярд: Мастърс 2018, трети ден, първа сесия, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Барселона - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 05:10
    "Гении и злодеи"
  • 05:50
    Филм "Жени"
  • 07:35
    Комедия "Блондинката зад ъгъла"
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 05:25
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
  • 06:05
    "Малколм" - сериал
  • 06:45
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
  • 07:05
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    УЕФА Лига Европа: 
  • 06:00
    Дивата муха
  • 07:00
    УЕФА Шампионска лига: Бешикташ - Байерн М
  • 09:00
    УЕФА Шампионска лига: Барселона - Челси
Пълна програма
  • 01:35
    "Тревога за Кобра 11" - екшън сериал
  • 05:40
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 05:00
    "Бялото студио"
  • 05:40
    "Романтиката на романса"
  • 06:35
    Игрален филм
  • 08:05
    Игрален филм
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
Пълна програма
  • 05:15
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 05:30
    "Час по България" - с водещ Пламен Павлов / повторение/
  • 06:30
    "По стъпките на Комня Стоянова" - музикален филм - повторение
  • 07:00
    "Живей като другите и бъди благосовен" - документален филм
  • 07:45
    Новини/ повторение/
Пълна програма
  • 05:00
    Футбол
  • 06:30
    Футбол
  • 08:00
    Супер лига: обзор на годината
  • 08:30
    Приключенски спортове
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Bob der Baumeister
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 05:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Сянката на Елена- ТВ сериал - Бразилия - 39 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Дизайнерски мечти и нерешителни булки
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Шаферки срещу благоприличието
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Пауни, розово и лилаво
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Конфликт между сестри
Пълна програма
  • 05:30
    Да преживееш Макао
  • 06:00
    Чуй песента на Прага
  • 06:30
    Талант и човеколюбие
  • 07:00
    Прозорец към културно - историческото наследство на София
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 02:45
    Бръсначът, САЩ, драма, 1996
  • 05:45
    О като Отело, САЩ, драма, 2001
  • 07:20
    Полетът на навигатора, САЩ, приключенски/семеен/фантастика, 1986
  • 08:50
    Между два свята, САЩ, комедия/драма/фентъзи/мистерия, 2007
Пълна програма
  • 05:30
    "Паралелните политики на семейство Клинтън" - документален филм
  • 06:30
    "Вечната принцеса Даяна" - документален филм
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:30
    Палитра от вкусове - кулинарно предаване , еп. 15
  • 06:00
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 17
  • 06:25
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 18
  • 06:50
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Огън в Кръвта: Високо Напрежение - Екшън, Криминален, Сай-Фай, 2009, Режисьор: Марк Невълдин, Браян Тейлър, В ролите: Клифтън Колинс - мл., Бай Линг, Джейсън Стейтъм, Ейми Смарт, Ефрен Рамирез, Кори Хайм, Дейвид Карадайн, Дуайт Йоаким, Холи Уебър, Дуайт Й
  • 06:00
    Неизживян живот - Драма, 2005, Режисьор: Ласе Халмстриом, В ролите: Джош Лукас, Морган Фрийман, Робърт Редфорд, Дженифър Лопес
  • 08:00
    Чудовището от Париж - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Бибо Бержерон, В ролите: Матьо Шеди, Ванеса Паради, Гад Елмалех
  • 09:30
    Клечко попада в приключение - Приключенски, Комедия, Семеен, 2010, Режисьор: Мартин Лунд, В ролите: Ян Гунар, Ейдриън Смит, Перниле Сьоренсен, Аслейк Енгмарк
Пълна програма
  • 04:30
    "3 дни да убиеш" - трилър / екшън филм, Франция/САЩ, 2014
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Документален филм /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
Пълна програма
  • 05:10
    Клопка - първи сезон, еп. 11
  • 06:00
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 17
  • 06:45
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 18
  • 07:35
    Последният мъж на света - трети сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    DESIGNERS
  • 06:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 05:25
    "Бърз отклик" - 5 и 6 еп.
  • 06:10
    "Истински спасителни операции" - 8 еп.
  • 07:00
    "Уличен патрул" - 4 еп.
  • 07:50
    "Хванати на местопрестъплението" - 19 и 20 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:20
    Зимняя рыбалка в Приволжье
  • 05:35
    Особенности охоты на Руси
  • 06:05
    Клевое место
  • 06:30
    Прикладная ихтиология
Пълна програма
  • 00:30
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 7, /п/
  • 06:00
    "Кевин може да почака" - сериал, сезон 1
  • 06:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 05:30
    How the Universe Works: Journey from the Centre of the Sun
  • 06:15
    Kitchen Boss: Date Night
  • 06:37
    Kitchen Boss: Family Dinner
  • 07:00
    Weird Creatures With Nick Baker: Marsupial Mole
Пълна програма
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Нела,принцесата-рицар
Пълна програма
  • 05:30
    Колоездене: Ньокере - Кьорсе
  • 07:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, спускане, мъже
  • 07:45
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, спускане, жени
  • 08:30
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм, квалификация
Пълна програма
  • 04:15
    "Ханкок", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Питър Бърг, с Уил Смит, Шарлийз Терон, Джейсън Бейтман, Еди Марсън, Джони Галеки, Томас Ленън, [12+]
  • 06:25
    "В кадър ХV, 11 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Играта на играчките", анимация, САЩ, 1995; реж. Джон Ласитър, [0+]
  • 08:20
    "Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 05:30
    Henry Hugglemonster
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
  • 06:00
    Art Attack
  • 06:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Нела,принцесата-рицар
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    90s Boys Vs 90s Girls
Пълна програма
  • 05:20
    I Almost Got Away With It: Got Revenge
  • 06:10
    The Perfect Murder: Death of a Salesman
  • 07:00
    California Investigator: Gambling on Love
  • 07:25
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Harvesting Murder
Пълна програма
  • 05:32
    Rising Star: Sloane Stephens
  • 06:00
    The Truth About...: Biggest Losers
  • 06:25
    Star Rated: Football Flops
  • 06:55
    Top: Biggest Trashings
Пълна програма
  • 05:15
    Hollywood Weapons
  • 05:35
    Hollywood Weapons
  • 06:00
    Hook N' Look
  • 06:20
    Hook N' Look
Пълна програма
  • 05:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Готвачът, шефът, синът му и неговите братя
  • 05:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Това хранилище е само и единствено мое
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Това хранилище все така е само мое
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Картината остава същата
Пълна програма
  • 05:00
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 20
  • 05:45
    Не знаех това, еп. 7
  • 06:05
    Спасителен отряд в ада, еп. 8
  • 07:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 10
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 1, криминален, САЩ, 2014
  • 10:15
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 2, криминален, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 13:10
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:00
    Истории с призраци: Документирано на запис
  • 06:00
    Неразрешени случаи
  • 07:00
    Първите 48 часа
  • 08:00
    Какво е нужно за убийство
Пълна програма
  • 03:25
    Нощта, в която не се срещнахме
  • 06:30
    Момчета и момичета
  • 08:25
    Хелън
  • 10:45
    Поглед от върха
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 06:00
    Сквозной эфир
  • 06:25
    "Особое мнение"
Пълна програма
  • 05:15
    Moonbeam City
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 05:17
    Gimme a Peek! (18+)
  • 05:35
    Exotic Flavors (18+)
  • 06:00
    Best Tits In The Office (18+)
  • 06:25
    Big in Japan (18+)
Пълна програма
  • 04:30
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 8 еп., документална поредица
  • 06:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - I и II четвъртфинали (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 10:00
    Футбол: Лас Палмас - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Гаел Монфис/Дориан Дюкоа - Марсело де Молинер/Пурав Раджа (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    IN CONCERT - CORDES ORIENT
  • 06:00
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE MEXICAN ART
  • 06:30
    MEXICAN PEOPLE, THE - SCIENCE AND TECHNOLOGY
  • 07:00
    LOOKING FOR SARKOZY
Пълна програма
  • 02:45
    Xtreme Fighting Championship
  • 05:45
    Ultimate FightBox Armageddon
  • 07:00
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:15
    Taekwondo
Пълна програма
  • 05:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 06:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 06:30
    Built To Shred
  • 07:00
    Firsthand
Пълна програма
  • 05:10
    Страхотни изобретения (Series 1): Велосипед (Episode 4)
  • 05:40
    Загадки в музея (Series 7): Сестрите Чери, кравата на президента, зараждането на бунт (Episode 10)
  • 06:30
    Страхотни изобретения (Series 1): Превозно средство на въздушна възглавница (Episode 6)
  • 07:10
    Спасяване на диви мечки (Series 1): Мечка страх, мен не страх (Episode 5)
Пълна програма
  • 05:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 06:30
    "Животът на звездите" - биографии
  • 07:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 05:15
    Becca Stevens at MOODS
  • 06:15
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Prokofiev by Valery Gergiev: Symphonies Nos.1 & 2, Piano Concerto No.1, Violin Concerto No.1
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Литекс - Ботев Гълъбово, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Левски - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 36-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 04:30
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - III четвъртфинал (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 06:00
    "Хот Род автомобили и адски машини" - документален филм
  • 06:50
    Тенис: Адриан Манарино - Сам Куери (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
  • 09:00
    Тенис: Кей Нишикори - Кевин Андерсън (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Челси - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2017-18), 27-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 05:20
    Почти ми се размина: Отмъщение
  • 06:10
    Перфектното убийство: Смъртта на търговския пътник
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Да заложиш на любовта
  • 07:25
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Убийство по време на ваканция
Пълна програма
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
  • 06:30
    BIT СПОРТ, (п)
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
Пълна програма
  • 05:20
    "Завръщане при мама", комедия, Франция, 2016; реж. Ерик Лавен, с Александра Лами, Жозиан Баласко, Матилд Сение, Филип Льофевр, Жером Командор, [12+]
  • 07:00
    "Междузвездни войни: Епизод VІ - Завръщането на джедаите", екшън - фантастика, САЩ, 1983; реж. Ричард Марканд, с Марк Хамил, Харисън Форд, Кари Фишър, Били Дий Уилямс, Антъни Даниелс, [12+]
  • 09:15
    "Mежду чука и наковалнята", документален, САЩ, 2017; реж. Матю О'Нийл, Джон Алпърт, [15+]
  • 10:40
    "Стилист от запаса", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Денис Дюгън, с Адам Сандлър, Джон Туртуро, Еманюел Шрики, Ник Суордсън, Роб Шнайдер, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    "Бягство от затвора в Ню Йорк: Прелъстяването на Джойс Мичъл", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Стивън Толкин, с Пенелъпи Ан Милър, Джо Андерсън, Мик Уотфорд, Даниъл Роубък, Майк Остроски, [15+]
  • 07:00
    "Цветарница на мистериите: Прилежно складирани", криминален - мистерия, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренан Елиът, Кейт Дръмънд, Селесте Десджардинс, Бо Бриджис, [12+]
  • 08:25
    "Див живот", семейна комедия, САЩ, 2006; реж. Стив 'Спаз' Уилямс, [0+]
  • 09:45
    "Бамби", анимация, САЩ, 1942; реж. Дейвид Ханд, [0+]
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 05:35
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 07:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 08:00
    Футбол: Байерн ТВ
Пълна програма
  • 03:30
    Баскетбол: Евролига
  • 07:30
    Голф: "Светът на голфа"
  • 08:30
    Хокей на лед: NHL
  • 11:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
Пълна програма
  • 05:20
    Нела, Принцесата-рицар
  • 05:40
    Искрица и Сияйница
  • 06:05
    Искрица и Сияйница
  • 06:25
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 05:15
    Бърза обиколка
  • 05:40
    Единичен тест
  • 05:45
    Единичен тест
  • 05:50
    Новини
Пълна програма
  • 05:15
    Мускетарите, сезон 1, еп. 2, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 06:10
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 18, Испания, драма/исторически, 2013
  • 07:30
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 2, Великобритания, драма/исторически, 2013
  • 08:15
    Мускетарите, сезон 1, еп. 2, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
Пълна програма
  • 03:20
    Изкуплението на призрака
  • 06:20
    Бандата на Голямата стъпка
  • 07:45
    Малкият любител на птици
  • 09:15
    Регина
Пълна програма
  • 04:05
    Луди празници: Коледата, която едва не се размина
  • 06:15
    Кречетало
  • 07:35
    Островът на шепотите
  • 08:55
    Търсачът на съкровища Тимбър
Пълна програма
  • 04:15
    Крокодилите 2
  • 06:25
    Изборът на Адел
  • 07:55
    Пипи Дългото Чорапче, част 1
  • 09:25
    "Канейдиънс" завинаги
Пълна програма

Сериали

Fox Life 05:35
Без пукната пара - първи сезон, еп. 17
Fox Channel 05:35
От Ел Ей до Вегас - първи сезон, еп. 6
RTR 05:35
Сериал: "Семеен детектив"
Utilisima 05:35
Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 21
Viasat Nature 06:00
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 06:00
Колоездене: Евтометропол
Diema 06:30
"Гореща зона" - сериал
Eurosport 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport HD 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
BNT 3 07:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл

Всички предавания

Филми

HBO3 05:35
"Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносно имение", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Матю МакКол, Вив Лийкок, Нанси Грейс, [12+]
PRO 7 05:35
"Мис Лети и аз" - драма, U, 2002
ORT 05:50
"Любимата учителка". Сериен филм
Diema Family 06:00
"Малката булка" - сериен филм
Agro TV 06:00
Документален филм - повторение

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}