ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:35
    Семеен бизнес тв филм /20 епизод/
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:25
    Телепазарен прозорец
  • 16:40
    Малки истории /п/
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.35
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 50
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми"(премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) -сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване/п/
Пълна програма
  • 15:50
    Професионалист - сериал, военен
  • 16:40
    Едно френско село - исторически сериал /п./
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
Пълна програма
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 15:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 16:05
    Медиум; сезон 2, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 17:05
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 11, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 18:00
    Възприятия; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 15:35
    Диви и истински: Челен сблъсък
  • 16:30
    Експедициите на Джеф Коруин: Северна Америка: големият лош вълк?
  • 17:25
    Войната за спасяването на китовете: Лудият Айвън
  • 18:20
    Правосъдие в горите на Мейн: Денят на Страшния съд
Пълна програма
  • 15:10
    Избрано от "Добро утро, българи"
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Безценна перла" - сериен филм, 57 еп.
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 11:00
    Спортна програма
  • 19:50
    "От приятелство: Младите лекари" - сериал
  • 21:00
    Новини
  • 22:45
    "Комисията по убийствата в Истанбул: Последният гост" - игрален филм, ФРГ, 2017
Пълна програма
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard RO
Пълна програма
  • 15:30
    Съвременници: "Съвременни чудеса" документален филм /п/
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Варна/
  • 18:00
    Истории с преселници документален филм /БНТ 2 Пловдив/
Пълна програма
  • 15:45
    Малки истории
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Варна/
  • 18:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 15:46
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 16:00
    Inspector Gadget
  • 16:15
    Inspector Gadget
  • 16:30
    The Mr. Bean Animated Series
Пълна програма
  • 15:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.19
  • 16:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.2, еп. 6
  • 17:00
    "Стрелата" - сериал, с.4 еп. 11
  • 18:00
    "Извън играга" - сериал, с.6, еп.18
Пълна програма
  • 14:30
    "Жената на пътешественика във времето" - драма, романтичен,( САЩ, 2009 г.)
  • 16:45
    "Рио 2" - анимация, приключенски, комедия, семеен (САЩ, 2014)
  • 19:00
    "Империя: Август" (първа част) - драма, екшън (САЩ, 2003)
  • 21:00
    "Зодиак" - трилър, драма, криминален (САЩ, 2007)
Пълна програма
  • 15:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал
  • 16:00
    "Приятели" - сериал
  • 17:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.9
  • 18:00
    "Щурите съседи" - сериал
Пълна програма
  • 15:45
    "Истински истории"
  • 17:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 18:00
    "Земя на бунтовници" - сериал, с.1, еп.1
  • 19:00
    "Любов и вендета" - сериал, с.1, еп. 7
Пълна програма
  • 15:45
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 16:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 16:20
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 16:45
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
Пълна програма
  • 14:20
    "Игра на дама", шпионска комедия, САЩ, 1980; реж. Роналд Нийм, с Уолтър Матау, Гленда Джаксън, Сам Уотърстън, Нед Бийти, Хърбърт Лом, [12+]
  • 16:05
    "Тим (1979)", романтична драма, Австралия, 1979; реж. Майкъл Пейт, с Пайпър Лори, Мел Гибсън, Алвин Къртс, Пат Евисън, Питър Гуин, [12+]
  • 17:55
    "Двама отстранени", трилър - комедия, Великобритания, 2015; реж. Матю Бътлър, с Алекс Хасъл, Тори Харт, Греъм Бътлър, Фелисити Монтагю, Конлет Хил, [15+]
  • 19:25
    "Морска звезда", драма, Великобритания, 2016; реж. Бил Кларк, с Джоан Фрогът, Том Райли, Фийби Никълс, Микеле Дотрис, Саймън Бамфорд, [12+]
Пълна програма
  • 14:30
    "Момичешки работи", комедия, САЩ, 2016; реж. Дори Бартън, с Кейти Сакоф, Джейд Петиджон, Джеръми Систо, Хедър Матарацо, Джуди Рейес, [12+]
  • 16:10
    "Рок училище", комедия, САЩ, 2003; реж. Ричард Линклейтър, с Джак Блек, Джон Кюсак, Майк Уайт, Сара Силвърман, Джоуи Гайдъс, [12+]
  • 18:00
    "Корпоративна политика", драма, Франция, 2017; реж. Никола Силол, със Селин Салет, Ламбърт Уилсън, Стефан де Гроод, Виолайн Фумеу, Алис Дьо Льонкюсан, [12+]
  • 19:35
    "Вечност", драма, Франция, 2016; реж. Ан Хунг Тран, с Одре Тоту, Беренис Бежо, Мелани Лоран, Жереми Рение, Пиер Деладоншон, [12+]
Пълна програма
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    Quest Express
Пълна програма
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 16:30
    "Бон апети" - предаване
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 15:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4
  • 16:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3
  • 16:30
    "Теория за големия взрив"- сериал, сезон 10
  • 17:00
    "Икона" - трилър с уч. на Патрик Суейзи, Майкъл Йорк, Джеф Фейхи, Патрик Бергин, Аника Петърсън, Бен Крос, Джос Акланд и др., I част
Пълна програма
  • 15:00
    Голи и уплашени: Опасността отвътре
  • 16:00
    Голи и уплашени: Смъртоносни паяци
  • 17:00
    Историята под лупа: Призраците на Стоунхендж
  • 18:00
    Търсачи на антики: Филмов автограф
Пълна програма
  • 15:26
    Тайни под земята: Последните тайни на Тесла
  • 16:14
    Ловци на митове: Търговски митове
  • 17:02
    Решени да избягат: Катинар на класната стая
  • 17:50
    Големи умове: Да спреш колата
Пълна програма
  • 15:30
    Елена от Авалор
  • 16:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 17:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
Пълна програма
  • 15:55
    "Да изобретяваме"
  • 16:15
    "Да изобретяваме"
  • 16:40
    "Доказано от опит"
  • 16:50
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Изумрудената огърлица - 30 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 15:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, мъже, директно
  • 17:00
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм, квалификация
  • 17:45
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм, състезание, директно
  • 19:45
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени
Пълна програма
  • 15:45
    Златен фонд: Пьонгчанг 2018
  • 16:45
    "Техническа надпревара"
  • 17:45
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени
  • 18:45
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, мъже
Пълна програма
  • 15:30
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 5
  • 16:15
    Опасни пътища, сезон 3, еп. 2
  • 17:15
    В епицентъра на петролния бум, сезон 1, еп. 3
  • 18:00
    Братски проекти, сезон 3, еп. 9
Пълна програма
  • 15:15
    Pro Bull Riders
  • 16:10
    Nhra Sportsman Series
  • 17:05
    X Games - Aspen
  • 18:00
    Alpine Adventurer Series 3
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 15:30
    Хавайски живот
  • 16:00
    Основен ремонт в Детройт
  • 16:30
    Основен ремонт в Детройт
  • 17:00
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 15:10
    Любовни авантюри - трети сезон, еп. 7
  • 16:05
    Малки сладки лъжкини - пети сезон, еп. 8
  • 17:05
    Наръчник за разведени - трети сезон, еп. 3
  • 18:00
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 15:15
    Късметлията - първи сезон, еп. 6
  • 16:10
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 5
  • 17:05
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 6
  • 19:10
    От местопрестъплението, еп. 1
Пълна програма
  • 15:10
    "Анна и Кралят", романтична драма, САЩ, 1999; реж. Анди Тенант, с Джоди Фостър, Юн-Фат Чоу, Бай Линг, Том Фелтън, Саид Алви, [12+]
  • 17:35
    "Уилсън", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Крейг Джонсън, с Уди Харелсън, Лора Дърн, Джуди Гриър, Изабела Амара, Черил Хайнс, [15+]
  • 19:10
    "Тайният живот на двойките І, 3 еп.", драма - трилър, Бразилия, 2017; реж. Карлос Алберто Ричели, с Бруна Ломбарди, Пауло Горгульо, Алехандро Клево, Лечисия Колин, Карлос Алберто Ричели, [15+]
  • 20:15
    "Отвъд І, 4 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Сам Хил, с Бъркли Дъфийлд, Джонатан Уайтсел, Джеф Пиер, Дилън Гуин, Роми Роузмънт, [12+]
Пълна програма
  • 15:35
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 1
  • 16:20
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 11
  • 16:50
    Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 6
  • 17:45
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 5
Пълна програма
  • 15:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Доволни ли сте, че Дан го продаде отново?
  • 16:20
    Изковани в огъня: Нож хунга-мунга
  • 17:15
    Изковани в огъня: Ножове от еленов рог
  • 18:10
    Планинари: Без риск няма печалба
Пълна програма
  • 15:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 16:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
  • 17:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 18:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 59 еп.
Пълна програма
  • 15:50
    "Томас и приятели"
  • 16:15
    "Бож"
  • 16:35
    "Конни"
  • 17:00
    "Каква е голямата идея?"
Пълна програма
  • 15:30
    "Всеки следобед"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:25
    Телемаркет
  • 17:30
    "Имате думата"
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 15:10
    "Важни клечки" - комедия с Уолтър Матау, Чарлз Гродин, Винсент Гардения, Тайн Дейли.
  • 16:30
    "Ако е вторник, значи сме в Белгия" - комедия / приключенски със Сюзан Плешет, Иан Макшейн, Милдред Нетуик, Мъри Хамилтън.
  • 18:05
    "Гърненце с мед" - комедия / криминален със Сюзън Хейуърд, Рекс Харисън.
  • 21:15
    "Саунд ефект" - криминален / трилър с Джон Траволта, Нанси Алън, Джон Литгоу, Денис Франц.
Пълна програма
  • 15:30
    LAT IMAGES, AN ENDURING LEGACY
  • 16:00
    IRISH RALLYING
  • 16:30
    MOTORSPORT NEWS CIRCUIT RALLY CHAMPIONSHIP
  • 17:00
    RALLYX ON ICE
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
  • 16:30
    Пич, оправи ми колата
  • 17:00
    Срещи катастрофи
Пълна програма
  • 15:30
    Sia: Hitlist
  • 16:00
    Isle Of MTV Malta 2017 Highlights
  • 16:45
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
  • 17:30
    MTV Presents Varna Beach 2017
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 15:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4
  • 16:25
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 9
  • 17:20
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 5
  • 18:15
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 15:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 4
  • 16:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 7
  • 17:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 1
  • 18:00
    Прекрасният нов свят, еп. 1
Пълна програма
  • 15:30
    Родени да убиват, еп. 3
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 2
  • 17:05
    Светкавични акули, еп. 1
  • 18:00
    Териториални войни: Лъвове и хипопотами, еп. 1
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Анже, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Астън Вила - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Страсбург - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 14:15
    Оцветен филм. "Пролет на улица Заречна"
  • 16:30
    Премиера. Концерт "За какво пеят мъжете"
  • 18:35
    Комедии "Съученици: Нов обрат"
  • 20:00
    "Време"
Пълна програма
  • 15:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 15:50
    "По средата" - сериал
  • 16:45
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:00
    УЕФА Шампионска лига: Бешикташ - Байерн М
  • 17:00
    УЕФА Шампионска лига: Барселона - Челси
  • 19:00
    Италия, Серия А - обзор 
  • 19:45
    УЕФА Лига Европа
Пълна програма
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • 15:20
    Вести-Москва
  • 16:00
    Вести
  • 16:15
    "Русия, моя любов"
  • 16:45
    "Смехът е разрешен"
Пълна програма
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "48 минути"
Пълна програма
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
Пълна програма
  • 15:30
    Облаче ле, бяло - повторение
  • 16:30
    Паралакс - повторение
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт / на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма
  • 15:40
    Angelo!
  • 16:00
    King Julien
  • 16:30
    Ninjago - Tag der Erinnerungen (Teil 2)
  • 16:55
    Dragons - Auf zu neuen Ufern
Пълна програма
  • 15:55
    Талант и човеколюбие- документален филм
  • 16:30
    Новини
  • 16:50
    Исторически календар
  • 17:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия -39 епизод
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Терета
  • 16:00
    Сестри по кръв: Предсватбени съмнения
  • 17:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Да сложиш пръстен
  • 17:30
    Медиумът от Лонг Айлънд: Ново куче, стари номера
Пълна програма
  • 15:30
    Модерното изкуство на Китай
  • 16:30
    Виж България - Подводното съкровище, Черно море
  • 17:00
    Турция - приказка без край
  • 17:30
    Варна - Морски съкровища
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 14:55
    Чикаго, САЩ,Германия,Канада, комедия/криминален/мюзикъл, 2002
  • 16:45
    Всичко ни е наред, САЩ, Приключенски/драма, 2009
  • 18:25
    Зеленият път, САЩ, криминален/драма/фентъзи, 1999
  • 21:30
    Мрежата, САЩ, екшън/криминален/драма, 1995
Пълна програма
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:25
    Супер храни с Джейми - кулинарно предаване, еп. 5
  • 16:20
    Великото британско меню, еп. 45
  • 17:30
    Тайните рецепти на баба - кулинарно предаване, еп. 1
  • 18:00
    Тайните рецепти на баба - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
Пълна програма
  • 14:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 19:00
    Любов, Сватба, Брак - Комедия, 2011, Режисьор: Дермът Мълроуни, В ролите: Манди Мур, Келан Лъц, Джейн Сиймур, Джесика Зор, Джеймс Бролин
Пълна програма
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
  • 16:30
    Ретро музика
  • 17:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 15:45
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 2
  • 16:15
    Последният мъж на света - трети сезон, еп. 17
  • 16:40
    Последният мъж на света - трети сезон, еп. 18
  • 17:10
    Касъл - осми сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 15:55
    FASHION WEEK
  • 16:00
    FTV SPECIAL
  • 16:25
    F-PEOPLE
  • 16:30
    FTV SPECIAL
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 15:20
    "Лов на неизрядни платци" - 26 и 1 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 237 и 238 eп.
  • 17:00
    "Кеш и Кари" - 5 и 6 еп.
  • 17:50
    "Истински спасителни операции" - 9 еп.
Пълна програма
  • 15:45
    Телепазар
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Бизнес дейли
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:35
    Клевое место
  • 16:00
    Прикладная ихтиология
  • 16:30
    Сомы Европы
  • 17:00
    Охота с луком
Пълна програма
  • 15:50
    "Отвлечен" - екшън-трилър с уч. на Тейлър Лаутнър, Алфред Молина, Мария Бело, Сигорни Уивър, Джейсън Айзъкс, Дензъл Уитакър, Антоник Смит, Лили Колинс и др., /п/
  • 18:00
    "Касъл" - сериал, сезон 5
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 15:15
    Alaska Monsters: The Northern Giant
  • 16:00
    Weird Creatures With Nick Baker: Slow Loris
  • 16:45
    Deadliest Catch: Birds, Bones and Blood
  • 17:30
    How the Universe Works: Journey from the Centre of the Sun
Пълна програма
  • 15:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:00
    Режи!
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 15:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:20
    Бънсен зверчето
  • 16:45
    Кръстници вълшебници
  • 17:15
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 15:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, мъже, директно
  • 17:00
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм, квалификация
  • 17:45
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм, състезание, директно
  • 19:45
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени
Пълна програма
  • 15:10
    "Анна и Кралят", романтична драма, САЩ, 1999; реж. Анди Тенант, с Джоди Фостър, Юн-Фат Чоу, Бай Линг, Том Фелтън, Саид Алви, [12+]
  • 17:35
    "Уилсън", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Крейг Джонсън, с Уди Харелсън, Лора Дърн, Джуди Гриър, Изабела Амара, Черил Хайнс, [15+]
  • 19:10
    "Тайният живот на двойките І, 3 еп.", драма - трилър, Бразилия, 2017; реж. Карлос Алберто Ричели, с Бруна Ломбарди, Пауло Горгульо, Алехандро Клево, Лечисия Колин, Карлос Алберто Ричели, [15+]
  • 20:15
    "Отвъд І, 4 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Сам Хил, с Бъркли Дъфийлд, Джонатан Уайтсел, Джеф Пиер, Дилън Гуин, Роми Роузмънт, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:30
    Tangled
  • 16:00
    Sofia The First
  • 16:30
    Elena Of Avalor
  • 17:00
    PJ Masks
Пълна програма
  • 15:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:20
    Бънсен зверчето
  • 16:45
    Кръстници вълшебници
  • 17:15
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Boys Vs 90s Girls
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 15:35
    Married With Secrets: Missing In Alaska
  • 16:30
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Payable Upon Death
  • 17:25
    Swamp Murders: Out of the Swamp
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got Remarried
Пълна програма
  • 15:31
    Rising Star: Sadam Ali
  • 16:00
    Up Close With: Michael Phelps
  • 16:25
    Ultimate Clash: Ryan Lochte vs James Magnussen
  • 16:56
    Rising Star: Sarah Sj?str?m
Пълна програма
  • 15:45
    Nick's Wild Ride
  • 16:05
    Nick's Wild Ride
  • 16:30
    Major League Fishing
  • 17:15
    Speargun Hunter
Пълна програма
  • 15:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Доволни ли сте, че Дан го продаде отново?
  • 16:20
    Изковани в огъня: Нож хунга-мунга
  • 17:15
    Изковани в огъня: Ножове от еленов рог
  • 18:10
    Планинари: Без риск няма печалба
Пълна програма
  • 15:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 7
  • 16:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 1
  • 17:00
    Прекрасният нов свят, еп. 1
  • 18:00
    Мафия, еп. 3
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.35
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 50
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 15:10
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2015
  • 16:10
    Тоталкар; сезон 3, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 16:45
    Тоталкар; сезон 3, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 17:20
    Тоталкар; сезон 3, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 15:35
    Отмъщението; сезон 1, епизод 28, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 16:55
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 18:05
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 19:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 4, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 15:00
    Ловецът на убийци
  • 16:00
    Неразрешени случаи
  • 17:00
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики
  • 18:00
    Какво е нужно за убийство
Пълна програма
  • 14:30
    Измишльотини
  • 16:15
    Екстракт
  • 18:05
    Облакът АТЛАС
  • 21:15
    Машината
Пълна програма
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 3 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 5 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 6 с
  • 18:00
    Новости
Пълна програма
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 15:50
    Big Butt Wedding Day (18+)
  • 16:13
    Spying Teen Fucked With Strap-On (18+)
  • 16:38
    Stud's Body Gives Agent A Wettie (18+)
  • 17:16
    Survey My Pussy (18+)
Пълна програма
  • 15:15
    Тенис: Роберто Карбайес Баена - Алберт Рамос-Виньолас (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 18:00
    Футбол: Лас Палмас - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 20:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - III четвъртфинал (WTA Premier Mandatory 2018)
  • 22:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - I четвъртфинал (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
Пълна програма
  • 15:40
    Световна купа по биатлон, 10 км спринт /мъже/ пряко предаване от Холменколен /Норвегия/
  • 17:05
    К-19 игрален филм
  • 19:25
    Обзор "Лига Европа"
  • 20:00
    Футбол: Среща-реванш от осминафиналите на турнира "Лига Европа" пряко предаване
Пълна програма
  • 15:00
    Говори България - повторение
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 16:15
    История на храните - повт.
Пълна програма
  • 15:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 20
  • 16:00
    ANIMAL X NATURAL MYSTERY UNIT - ANIMAL SUPER POWERS
  • 17:00
    ZOO DIARIES EP 3
  • 17:30
    ZOO DIARIES EP 4
Пълна програма
  • 15:15
    Beyond MMA - Sambo
  • 16:05
    Japan Queen Tournament
  • 16:20
    Osaka Funny Wrestling
  • 16:35
    Taekwondo
Пълна програма
  • 15:30
    Built To Shred
  • 16:00
    Firsthand
  • 16:30
    Firsthand
  • 17:00
    The Moto: Inside The Outdoors
Пълна програма
  • 15:55
    Дивото Борнео (Series 1): Училището на острова (Episode 10)
  • 16:20
    Животинска полиция "Финикс" (Series 1): Бързи и яростни (Episode 9)
  • 17:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 607 (Episode 7)
  • 17:35
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 608 (Episode 8)
Пълна програма
  • 15:00
    "Музикална академия"
  • 16:30
    "Добре дошли в Ковачевци" - документална поредица
  • 16:45
    "Петолиния" - музикален микс
  • 17:00
    "Боклук" - документална поредица
Пълна програма
  • 13:30
    Le Nozze di Figaro by Mozart
  • 16:10
    InterMezzo
  • 17:30
    Valery Gergiev conducts Shostakovich: Symphony No. 7, Violin concerto No. 2
  • 19:20
    Haydn: Symphonies Nos.22, 46 & 47 - Il Giardino Armonico, Giovanni Antonini
Пълна програма
  • 15:30
    Класика от Първа професионална лига - Пирин - Славия (2016-17)
  • 16:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2017-18), 20-и епизод, повторение
  • 17:00
    Футбол: Лудогорец - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 19:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 24-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Испания - Колумбия (приятелска среща - повторение)
  • 16:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - I и II четвъртфинали (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 20:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - III четвъртфинал (WTA Premier Mandatory 2018)
  • 22:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 15:00
    Баскетбол: Минесота Тимбърулвс - Голдън Стейт Уориърс, мач от НБА, повторение
  • 17:30
    Класика от Висшата лига - Ливърпул - Уигън Атлетик (2008-09), повторение
  • 18:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 37-и епизод
  • 18:30
    "Преди кръга във френската Лига 1" (2017-18), 30-и епизод
Пълна програма
  • 15:35
    Тайните на семейния живот: Серийна измама
  • 16:30
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Изплаща се в случай на смърт
  • 17:25
    Убийства в тресавището: Извън тресавището
  • 18:20
    Почти ми се размина: Втори брак
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    Документален филм
  • 17:00
    "Историята оживява", (п)
  • 17:30
    "Майсторски клас", (п)
Пълна програма
  • 14:25
    "Първа реколта", драма, Франция, 2015; реж. Жером Льо Мер, с Жерар Ланвен, Джалил Леспърт, Алис Талиони, Лора Смет, Ланик Готри, [12+]
  • 16:00
    "Планът на Маги", романтична драма, САЩ, 2015; реж. Ребека Милър, с Грета Геруиг, Итън Хоук, Джулиан Мур, Бил Хедър, Мая Рудолф, [12+]
  • 17:40
    "Британия I, 8 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Кристоф Шрю, Шери Фолксън, Люк Уотсън, Сюзън Тъли, с Дейвид Мориси, Кели Райли, Николай Лий Каас, Лиана Корнел, Зоуи Уанамайкър, [18+]
  • 18:25
    "Завръщане при мама", комедия, Франция, 2016; реж. Ерик Лавен, с Александра Лами, Жозиан Баласко, Матилд Сение, Филип Льофевр, Жером Командор, [12+]
Пълна програма
  • 15:00
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
  • 16:40
    "Отбор "Луди глави" - легендата е жива", приключенски - семеен, Германия, 2016; реж. Йоахим Мазанек, с Михаел Зомерер, Аарон Кисьоф, Рон Антони Рензенбринк, Вико Мюке, Бенет Майер, [7+]
  • 18:20
    "Краят на света", фантастика - комедия, Великобритания, 2013; реж. Едгар Райт, със Саймън Пег, Ник Фрост, Мартин Фрийман, Пади Консидин, Еди Марсан, [15+]
  • 20:10
    "Туин Пийкс (2017) I, 9 част", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Линч, с Кайл МакЛоклан, Мейдчън Еймик, Дейна Ашбрук, Шерил Лий, Еверет МакГил, [18+]
Пълна програма
  • 15:55
    Новини
  • 16:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 16:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 17:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 15:30
    Хокей на лед: NHL
  • 17:55
    Новини
  • 18:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 19:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
Пълна програма
  • 15:35
    Пес Патрул
  • 16:05
    Пес Патрул
  • 16:25
    Дора Изследователката
  • 16:50
    Денят, в който Хенри срещна
Пълна програма
  • 15:55
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 2, Великобритания, драма/исторически, 2013
  • 16:40
    Мускетарите, сезон 1, еп. 2, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 17:35
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 11, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 18:30
    Близо до врага, сезон 1, еп. 1, Великобритания, военен, 2016
Пълна програма
  • 15:55
    Десетте Божи заповеди, част 1
  • 17:50
    Десетте Божи заповеди, част 2
  • 19:45
    Венеция/Венеция
  • 22:00
    Бебета в епруветки
Пълна програма
  • 14:55
    Баща на четири деца: Обратно в природата
  • 16:15
    Клара и тайната на мечките
  • 17:50
    Малиново вълшебство
  • 19:10
    Проклятието на Тутанкамон, част 1
Пълна програма
  • 15:20
    Сниф залавя крадеца
  • 16:40
    Писмо до краля
  • 18:30
    Променливи басни: Костенурка срещу заек
  • 19:45
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 2
Пълна програма

Сериали

National Geographic HD 16:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 7
RTVi 16:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Utilisima 16:00
Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 11
bTV 16:00
Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 28
bTV Action 16:00
"Под наблюдение" - сериал, с.5, еп.9

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 16:00
Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
Mtel Sport 1 16:30
Тенис: ATP 500 Лондон 2018
Nova Sport 16:00
Футбол: Дарби Каунти - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение
Ring.BG 16:00
УЕФА Шампионска лига: Бешикташ - Монако

Всички предавания

Филми

HBO 2 16:00
"Джаспър Джоунс", драма - мистерия, Австралия, 2017; реж. Рейчъл Пъркинс, с Ливай Милър, Тони Колет, Хюго Уийвинг, Ангъри Райс, Мат Нейбъл, [12+]
Viasat Nature/History HD 16:00
Инстинкт за отмъщение - Криминален, Драма, Трилър, 2007, Режисьор: Франк. Рейес, В ролите: Даня Рамирес, Майкъл Филип Дел Рио, Рик Гонзалес, Мани Перез, Уонда Де Хесус
TVT 16:00
Цар Самуил в битка за България (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Bulgaria ON AIR 16:00
Класически коли - филм
Telekabel 16:00
Детски свят - Приказките на Маша - анимация

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}