ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:20
    Здравето отблизо /п/
  • 05:05
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
Пълна програма
  • 04:30
    "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.20
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
Пълна програма
  • 04:00
    "Войната на розите"- сериен филм /п/
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 03:40
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 04:40
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 05:40
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
Пълна програма
  • 01:30
    Повторени
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова
  • 09:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 04:30
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 3, епизод 2, криминален, риалити, САЩ, 2015
  • 05:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 06:00
    Медиум; сезон 2, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 07:00
    AXN Отвътре-Престъпления без граници; документален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 04:15
    Правосъдие в горите на Мейн: Денят на Страшния съд
  • 05:02
    Най-дивото от Близкия Изток: Арабия
  • 05:49
    Диви и истински: Пазете се от бика Чарли
  • 06:36
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Седем бебета за новото семейство (Част 1)
Пълна програма
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Народна музика
Пълна програма
  • 03:05
    Параолимпийските игри в Пьонгчанг
  • 06:30
    Параолимпийските игри в Пьонгчанг
  • 08:00
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
Пълна програма
  • 03:50
    Америка днес /п/
  • 04:45
    Местно време /БНТ 2 Варна/п/
  • 05:25
    България днес информационен блок /п/
  • 06:55
    5 минути София /п/
Пълна програма
  • 04:20
    LazyTown
  • 04:45
    The Garfield Show
  • 04:56
    The Garfield Show
  • 05:10
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 04:30
    "Извън играга" - сериал, с.6, еп.18
  • 05:00
    "Последователите" - сериал, с.2, еп.15
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.18
Пълна програма
  • 03:30
    "Убийството" сериал, с.4, еп.4
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.2
  • 07:00
    "Никита: Отмъщението" - сериал, еп.2
  • 08:30
    "Зелена зона" -  драма, екшън, трилър, военен (САЩ, Франция,  Испания, Великобритания, 2010)
Пълна програма
  • 04:00
    "Щурите съседи" - сериал
  • 05:00
    "Загадките на Лора" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.3
  • 07:00
    "Загадките на Лора" - сериал
Пълна програма
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
Пълна програма
  • 04:32
    Кунг фу пилета
  • 05:00
    Анджело е върхът
  • 05:10
    Анджело е върхът
  • 05:25
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 03:10
    "Мъртва точка", криминален трилър, Белгия, 2017; реж. Набил Бен Ядир, с Петер Ван Ден Бегин, Суфяне Хилах, Ян Деклер, Дейвид Мургиа, Рут Бекарт, [18+]
  • 04:55
    "Игра на дама", шпионска комедия, САЩ, 1980; реж. Роналд Нийм, с Уолтър Матау, Гленда Джаксън, Сам Уотърстън, Нед Бийти, Хърбърт Лом, [12+]
  • 05:40
    "Спящо момиче", комедийна драма, Австралия, 2015; реж. Розмари Майърс, с Бетани Уитмор, Харисън Фелдман, Матю Уитет, Амбър МакМаон, Еймън Фарън, [12+]
  • 07:00
    "Държавата срещу Фриц Бауер", биографична драма, Германия, 2015; реж. Ларс Крауме, с Бургарт Клауснер, Роналд Зеерфелд, Зебастиан Бломберг, Йорг Шютауф, Лилит Щангенберг, [12+]
Пълна програма
  • 02:40
    "Пазителите", екшън, САЩ, 2009; реж. Зак Снайдър, с Малин Акерман, Били Кръдъп, Матю Гуд, Карла Гуджино, Джаки Ърл Хейли, [18+]
  • 05:15
    "Бъдещето", драма, Франция, 2016; реж. Миа Хансен-Лов, с Изабел Юпер, Андре Маркон, Роман Колинка, Едит Скоб, Сара Льо Пикар, [15+]
  • 07:00
    "Летящото кану: Легендата", трилър - мистерия, Канада, 2016; реж. Жан-Филип Дювал, с Франсис Дюшарм, Каролин Даверн, Франсоа Папину, Венсан-Гийом Оти, Фабиен Клутие, [12+]
  • 08:50
    "Чукайки на вратата на Дейв", късометражна комедия, Великобритания, 2016; реж. Бен Палмър, с Еди Марсан, Пол Ритър, Катрин Паркинсън, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Каменно цвете" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 01:10
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3
  • 06:30
    "Младият Херкулес" - сериал, 2 епизода
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 3, /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Тежко избавление: Епизод 5
  • 05:00
    Улични престъпници: Тежък жребий
  • 06:00
    Двойно оцеляване: Потъващи
  • 07:00
    Как са го направили?: Танцуващият лъв/Тунел/Машина за стадион
Пълна програма
  • 03:48
    Ловци на митове: Междузведни войни: отмъщението на мита
  • 04:36
    Как са го направили?: Тъмно пиво/ Коприна/ Тенекиени кутии
  • 05:00
    Фабрика за храна: Епизод 12
  • 05:24
    Тайни под земята: Последните тайни на Тесла
Пълна програма
  • 04:20
    Ранди Кънингам
  • 04:45
    Ранди Кънингам
  • 05:05
    Стридок
  • 05:30
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 04:00
    "Това е цивилизация"
  • 05:00
    "Имало едно време… Животът"
  • 05:30
    "Имало едно време… Животът"
  • 06:00
    "Имало едно време… Животът"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:30
    Наследницата - 200 еп. - Сериал
  • 05:15
    Изумрудената огърлица - 29 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм, състезание
  • 05:00
    Футбол: ФИФА футбол магазин
  • 05:30
    Колоездене: Ньокере - Кьорсе
  • 07:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, спускане, мъже
Пълна програма
  • 04:15
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени
  • 04:45
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, мъже
  • 05:00
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 05:30
    Футбол: ФИФА футбол магазин
Пълна програма
  • 00:20
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 9
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 5
  • 07:10
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 6
  • 07:55
    Братски проекти, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 04:05
    Immaf World Championships
  • 05:00
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 05:55
    Pro Bull Riders
  • 07:00
    Strongman Champions League
Пълна програма
  • 01:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:15
    Великото британско меню, еп. 17
  • 04:45
    Великото британско меню, еп. 18
  • 05:15
    Следващият топмодел на Америка - 22 сезон, еп. 10
  • 06:00
    Великото британско меню, еп. 17
Пълна програма
  • 04:25
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 5
  • 05:15
    Честни измамници - трети сезон, еп. 4
  • 06:00
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 22
  • 06:45
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 23
Пълна програма
  • 04:15
    "Ханкок", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Питър Бърг, с Уил Смит, Шарлийз Терон, Джейсън Бейтман, Еди Марсън, Джони Галеки, Томас Ленън, [12+]
  • 06:25
    "В кадър ХV, 11 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Играта на играчките", анимация, САЩ, 1995; реж. Джон Ласитър, [0+]
  • 08:20
    "Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
Пълна програма
  • 04:20
    Конспирация, сезон 1, еп. 3
  • 05:20
    Плантагенетите: Най-кървавата британска династия, сезон 1, еп. 2
  • 06:10
    Забранена история, сезон 2, еп. 3
  • 07:00
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 12
Пълна програма
  • 04:20
    Спецове в заложната къща: Най-старият номер
  • 04:40
    Спецове в заложната къща: Старецът Кори
  • 05:05
    Спецове в заложната къща: В търсене на Рафаел
  • 05:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Готвачът, шефът, синът му и неговите братя
Пълна програма
  • 04:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 06:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 59 еп.
  • 07:00
    Моето хоби: Моделите
Пълна програма
  • 04:25
    "Отгатни колко те обичам"
  • 04:50
    "Детско творчество с пакостливата врана"
  • 05:00
    "Строителят Боб"
  • 05:20
    "Пингу"
Пълна програма
  • 01:30
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:35
    "Злато" - екшън филм с Роджър Мур, Сузана Йорк.
  • 05:15
    "Удобни непознати" - драма / трилър с Рупърт Еверет, Хелън Мирън.
  • 07:00
    "Суматоха в Холивуд" - комедия с Робърт Таунсенд, Крейг Р. Джонсън, Хелън Мартин, Старлета Дюбоа.
  • 08:20
    "Отворено сърце" - драма с Жулиет Бинош, Едгар Рамирес.
Пълна програма
  • 04:00
    VIRGIN AUSTRALIA SUPERCARS CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 05:00
    EUROPEAN LE MANS SERIES 2017 BEST OF
  • 06:00
    DUNLOP SUPER 2 SERIES
  • 07:00
    RALLYX ON ICE
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 04:30
    Stormzy Live @ V Festival 2017
  • 05:00
    Mabel's Best Brits! Top 20
  • 06:30
    ZAYN: Hitlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 04:05
    Ветеринарите отблизо, сезон 1, еп. 10
  • 05:00
    Големи бесни риби, сезон 5, еп. 2
  • 05:50
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 9
  • 06:20
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 04:10
    Магистрала през ада, еп. 11
  • 04:55
    Тайнствени досиета 2, еп. 13
  • 05:15
    Жив или Мъртъв, еп. 15
  • 05:35
    Мигове от катастрофата, еп. 6
Пълна програма
  • 04:10
    Родени да убиват, еп. 3
  • 04:55
    Каубой с хеликоптер, еп. 7
  • 05:15
    Каубой с хеликоптер, еп. 6
  • 05:40
    Човек срещу природа, еп. 3
Пълна програма
  • 02:45
    Край на програмата
  • 09:00
    Билярд: Мастърс 2018, трети ден, първа сесия, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Барселона - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 03:25
    Филм "За витрината на универмага"
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 05:10
    "Гении и злодеи"
  • 05:50
    Филм "Жени"
Пълна програма
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 03:20
    "Свръхестествено" - мистъри сериал
  • 04:45
    "Берлин късно нощем" - шоу
  • 05:05
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
  • 05:25
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    УЕФА Лига Европа: 
  • 06:00
    Дивата муха
  • 07:00
    УЕФА Шампионска лига: Бешикташ - Байерн М
  • 09:00
    УЕФА Шампионска лига: Барселона - Челси
Пълна програма
  • 01:35
    "Тревога за Кобра 11" - екшън сериал
  • 05:40
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 02:00
    Игрален филм
  • 05:00
    "Бялото студио"
  • 05:40
    "Романтиката на романса"
  • 06:35
    Игрален филм
Пълна програма
  • 04:00
    "48 минути"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 01:05
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
  • 04:55
    "Елементарно" - криминален сериал
  • 05:15
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Пълна програма
  • 04:00
    "Дневниците на уфолога" - повторение
  • 05:30
    "Час по България" - с водещ Пламен Павлов / повторение/
  • 06:30
    "По стъпките на Комня Стоянова" - музикален филм - повторение
  • 07:00
    "Живей като другите и бъди благосовен" - документален филм
Пълна програма
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 05:00
    Футбол
  • 06:30
    Футбол
  • 08:00
    Супер лига: обзор на годината
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Bob der Baumeister
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 03:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 05:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Сянката на Елена- ТВ сериал - Бразилия - 39 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:24
    Голямото пазаруване: Най-доброто
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Дизайнерски мечти и нерешителни булки
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Шаферки срещу благоприличието
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Пауни, розово и лилаво
Пълна програма
  • 04:30
    Професия турист
  • 05:00
    Мото тур Мароко 2010- еп.2
  • 05:30
    Да преживееш Макао
  • 06:00
    Чуй песента на Прага
Пълна програма
  • 04:00
    Разсекретяване на тъмните тайни на Америка
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:00
    Разсекретяване на тъмните тайни на Америка
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 02:45
    Бръсначът, САЩ, драма, 1996
  • 05:45
    О като Отело, САЩ, драма, 2001
  • 07:20
    Полетът на навигатора, САЩ, приключенски/семеен/фантастика, 1986
  • 08:50
    Между два свята, САЩ, комедия/драма/фентъзи/мистерия, 2007
Пълна програма
  • 04:30
    "Непознатите изобретения" - 11 еп., документална поредица
  • 05:00
    "Златна мисия" - 10 еп., туристически пътеводител
  • 05:30
    "Паралелните политики на семейство Клинтън" - документален филм
  • 06:30
    "Вечната принцеса Даяна" - документален филм
Пълна програма
  • 03:40
    Вкусът - кулинарно предаване, еп. 1
  • 04:40
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 3
  • 05:05
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 2
  • 05:30
    Палитра от вкусове - кулинарно предаване , еп. 15
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Огън в Кръвта: Високо Напрежение - Екшън, Криминален, Сай-Фай, 2009, Режисьор: Марк Невълдин, Браян Тейлър, В ролите: Клифтън Колинс - мл., Бай Линг, Джейсън Стейтъм, Ейми Смарт, Ефрен Рамирез, Кори Хайм, Дейвид Карадайн, Дуайт Йоаким, Холи Уебър, Дуайт Й
  • 06:00
    Неизживян живот - Драма, 2005, Режисьор: Ласе Халмстриом, В ролите: Джош Лукас, Морган Фрийман, Робърт Редфорд, Дженифър Лопес
  • 08:00
    Чудовището от Париж - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Бибо Бержерон, В ролите: Матьо Шеди, Ванеса Паради, Гад Елмалех
  • 09:30
    Клечко попада в приключение - Приключенски, Комедия, Семеен, 2010, Режисьор: Мартин Лунд, В ролите: Ян Гунар, Ейдриън Смит, Перниле Сьоренсен, Аслейк Енгмарк
Пълна програма
  • 04:30
    "3 дни да убиеш" - трилър / екшън филм, Франция/САЩ, 2014
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:00
    Документална поредица /п/
  • 05:00
    Документален филм /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
Пълна програма
  • 04:25
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон, еп. 1
  • 04:50
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон, еп. 2
  • 05:10
    Клопка - първи сезон, еп. 11
  • 06:00
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 04:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 04:55
    F-PARTIES
  • 05:00
    TOP MODELS
  • 05:30
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 185-187 еп.
  • 05:25
    "Бърз отклик" - 5 и 6 еп.
  • 06:10
    "Истински спасителни операции" - 8 еп.
  • 07:00
    "Уличен патрул" - 4 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • 04:25
    Охотник-одиночка
  • 04:55
    Водоемы России. Рыбинское водохранилище
  • 05:20
    Зимняя рыбалка в Приволжье
  • 05:35
    Особенности охоты на Руси
Пълна програма
  • 00:30
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 7, /п/
  • 06:00
    "Кевин може да почака" - сериал, сезон 1
  • 06:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Alaska Monsters: The Alaskan Tiger
  • 04:45
    Alaska Monsters: The Sasquatch of the South
  • 05:30
    How the Universe Works: Journey from the Centre of the Sun
  • 06:15
    Kitchen Boss: Date Night
Пълна програма
  • 04:30
    Човек, огън, храна
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:45
    Опасният Хенри
  • 05:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 04:00
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм, състезание
  • 05:00
    Футбол: ФИФА футбол магазин
  • 05:30
    Колоездене: Ньокере - Кьорсе
  • 07:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, спускане, мъже
Пълна програма
  • 04:15
    "Ханкок", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Питър Бърг, с Уил Смит, Шарлийз Терон, Джейсън Бейтман, Еди Марсън, Джони Галеки, Томас Ленън, [12+]
  • 06:25
    "В кадър ХV, 11 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Играта на играчките", анимация, САЩ, 1995; реж. Джон Ласитър, [0+]
  • 08:20
    "Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 04:10
    Art Attack
  • 04:35
    Loopdidoo
  • 04:50
    Calimero
  • 05:05
    Art Attack
Пълна програма
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:45
    Опасният Хенри
  • 05:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    90s Boys Vs 90s Girls
Пълна програма
  • 04:25
    Swamp Murders: Out of the Swamp
  • 05:20
    I Almost Got Away With It: Got Revenge
  • 06:10
    The Perfect Murder: Death of a Salesman
  • 07:00
    California Investigator: Gambling on Love
Пълна програма
  • 04:30
    Star Rated: Biggest Sport Idiots
  • 05:00
    Top: African Scandals
  • 05:32
    Rising Star: Sloane Stephens
  • 06:00
    The Truth About...: Biggest Losers
Пълна програма
  • 04:30
    Hook N' Look
  • 04:50
    Hook N' Look
  • 05:15
    Hollywood Weapons
  • 05:35
    Hollywood Weapons
Пълна програма
  • 04:20
    Спецове в заложната къща: Най-старият номер
  • 04:40
    Спецове в заложната къща: Старецът Кори
  • 05:05
    Спецове в заложната къща: В търсене на Рафаел
  • 05:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Готвачът, шефът, синът му и неговите братя
Пълна програма
  • 04:15
    Жив или Мъртъв, еп. 16
  • 04:35
    Мигове от катастрофата, еп. 7
  • 05:00
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 20
  • 05:45
    Не знаех това, еп. 7
Пълна програма
  • 04:30
    "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.20
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
Пълна програма
  • 04:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 1, криминален, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 04:05
    Медиум; сезон 4, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2015
Пълна програма
  • 04:00
    Първите 48 часа
  • 05:00
    Истории с призраци: Документирано на запис
  • 06:00
    Неразрешени случаи
  • 07:00
    Първите 48 часа
Пълна програма
  • 03:25
    Нощта, в която не се срещнахме
  • 06:30
    Момчета и момичета
  • 08:25
    Хелън
  • 10:45
    Поглед от върха
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 06:00
    Сквозной эфир
  • 06:25
    "Особое мнение"
Пълна програма
  • 04:25
    Ridiculousness
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Moonbeam City
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 04:10
    Blondes Have All The Fun (18+)
  • 04:34
    Slipping Into Shay's Big Wet Ass (18+)
  • 04:59
    Honey Hole (18+)
  • 05:17
    Gimme a Peek! (18+)
Пълна програма
  • 04:30
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 8 еп., документална поредица
  • 06:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - I и II четвъртфинали (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 10:00
    Футбол: Лас Палмас - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Гаел Монфис/Дориан Дюкоа - Марсело де Молинер/Пурав Раджа (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
  • 05:00
    IN CONCERT - CORDES ORIENT
  • 06:00
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE MEXICAN ART
  • 06:30
    MEXICAN PEOPLE, THE - SCIENCE AND TECHNOLOGY
Пълна програма
  • 02:45
    Xtreme Fighting Championship
  • 05:45
    Ultimate FightBox Armageddon
  • 07:00
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:15
    Taekwondo
Пълна програма
  • 04:30
    The Great Ride Open
  • 05:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 05:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 06:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
Пълна програма
  • 04:20
    Бойни кораби (Series 1): Най-малките кораби през войната (Episode 6)
  • 05:10
    Страхотни изобретения (Series 1): Велосипед (Episode 4)
  • 05:40
    Загадки в музея (Series 7): Сестрите Чери, кравата на президента, зараждането на бунт (Episode 10)
  • 06:30
    Страхотни изобретения (Series 1): Превозно средство на въздушна възглавница (Episode 6)
Пълна програма
  • 04:30
    "Добре дошли в Ковачевци" - документална поредица
  • 04:45
    "Петолиния" - музикален микс
  • 05:00
    "Боклук" - документална поредица
  • 05:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 03:40
    Laurent de Wilde & Ray Lema - Jazz a la Villette
  • 04:45
    Ella Fitzgerald - Brussels 1957 - Jazz Archive
  • 05:15
    Becca Stevens at MOODS
  • 06:15
    InterMezzo
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Литекс - Ботев Гълъбово, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Левски - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 36-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 04:30
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - III четвъртфинал (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 06:00
    "Хот Род автомобили и адски машини" - документален филм
  • 06:50
    Тенис: Адриан Манарино - Сам Куери (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
  • 09:00
    Тенис: Кей Нишикори - Кевин Андерсън (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Челси - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2017-18), 27-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 04:25
    Убийства в тресавището: Извън тресавището
  • 05:20
    Почти ми се размина: Отмъщение
  • 06:10
    Перфектното убийство: Смъртта на търговския пътник
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Да заложиш на любовта
Пълна програма
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    BIT СПОРТ, (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
Пълна програма
  • 04:25
    "Филми и звезди Х, 10 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 04:50
    "Джон Картър", научна фантастика, САЩ, 2012; реж. Андрю Стентън, с Тейлър Kич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Марк Стронг, [12+]
  • 05:20
    "Завръщане при мама", комедия, Франция, 2016; реж. Ерик Лавен, с Александра Лами, Жозиан Баласко, Матилд Сение, Филип Льофевр, Жером Командор, [12+]
  • 07:00
    "Междузвездни войни: Епизод VІ - Завръщането на джедаите", екшън - фантастика, САЩ, 1983; реж. Ричард Марканд, с Марк Хамил, Харисън Форд, Кари Фишър, Били Дий Уилямс, Антъни Даниелс, [12+]
Пълна програма
  • 03:50
    "Дедууд II, 8 еп.", уестърн - драма, САЩ, 2005; реж. Тимъти Ван Патън, с Тимъти Олифант, Иън МакШейн, Джон Хоукс, Моли Паркър, Брад Дуриф, [18+]
  • 04:40
    "Декстър VIII, 3 еп.", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Ърнест Дикърсън, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
  • 05:30
    "Бягство от затвора в Ню Йорк: Прелъстяването на Джойс Мичъл", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Стивън Толкин, с Пенелъпи Ан Милър, Джо Андерсън, Мик Уотфорд, Даниъл Роубък, Майк Остроски, [15+]
  • 07:00
    "Цветарница на мистериите: Прилежно складирани", криминален - мистерия, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренан Елиът, Кейт Дръмънд, Селесте Десджардинс, Бо Бриджис, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 05:35
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 07:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 08:00
    Футбол: Байерн ТВ
Пълна програма
  • 03:30
    Баскетбол: Евролига
  • 07:30
    Голф: "Светът на голфа"
  • 08:30
    Хокей на лед: NHL
  • 11:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
Пълна програма
  • 04:10
    Пламъчко и Машините
  • 04:35
    Пламъчко и Машините
  • 04:55
    Нела, Принцесата-рицар
  • 05:20
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 04:20
    Изход - репортаж
  • 05:15
    Бърза обиколка
  • 05:40
    Единичен тест
  • 05:45
    Единичен тест
Пълна програма
  • 04:25
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 3, Великобритания, драма/исторически, 2013
  • 05:15
    Мускетарите, сезон 1, еп. 2, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 06:10
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 18, Испания, драма/исторически, 2013
  • 07:30
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 2, Великобритания, драма/исторически, 2013
Пълна програма
  • 03:20
    Изкуплението на призрака
  • 06:20
    Бандата на Голямата стъпка
  • 07:45
    Малкият любител на птици
  • 09:15
    Регина
Пълна програма
  • 04:05
    Луди празници: Коледата, която едва не се размина
  • 06:15
    Кречетало
  • 07:35
    Островът на шепотите
  • 08:55
    Търсачът на съкровища Тимбър
Пълна програма
  • 04:15
    Крокодилите 2
  • 06:25
    Изборът на Адел
  • 07:55
    Пипи Дългото Чорапче, част 1
  • 09:25
    "Канейдиънс" завинаги
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 04:40
Ветеринар на хълма, сезон 1, еп. 6
Fox Crime 04:45
Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 1
Fox Channel 04:50
Светкавицата - четвърти сезон, еп. 21
bTV 05:00
"Приятели"/п./- сериал
bTV Comedy 05:00
"Шегаджии" - сериал

Всички предавания

Спорт

BNT 3 05:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
БНТ САТ 05:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Mtel Sport 2 05:00
Голф: "Светът на голфа" 180 епизод
VOX 05:40
"авто мобил" - журнал

Всички предавания

Филми

HBO3 04:35
"Историята на прислужницата I, 10 еп.", фантастична драма, САЩ, 2017; реж. Кари Скогланд, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Алексис Бледъл, [18+]
Skat+ 05:10
"Професия актриса" - документален филм
Alfa 05:00
"Путин - пътят на Русия към бъдещето" - документален филм
TLC 05:12
Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Парти за Хелоуин

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}