ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:05
    Войната за спасяването на китовете: Лудият Айвън
  • 22:00
    Правосъдие в горите на Мейн: Денят на Страшния съд
  • 22:55
    Най-дивото от Близкия Изток: Йордания
  • 23:50
    Диви и истински: Челен сблъсък
Пълна програма
  • 21:00
    Ловци на митове: Ще се търкалят глави
  • 22:00
    Тежко избавление: Епизод 5
  • 23:00
    Историята под лупа: Изгубените храмове на джунглата
Пълна програма
  • 21:10
    Решени да избягат: Битка в бара
  • 22:00
    Обикновен човек срещу експерт: Епизод 3
  • 22:50
    Големи умове: Да спреш колата
  • 23:40
    Ловци на митове: Междузведни войни: отмъщението на мита
Пълна програма
  • 21:35
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 16
  • 22:00
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 5
  • 22:45
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 1
  • 23:30
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 4
Пълна програма
  • 21:50
    Смъртоносно известна ДНК, сезон 1, еп. 2
  • 22:45
    Престъпността през войната, сезон 1, еп. 6
  • 23:35
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 21:30
    Надпревара за находки: Маями: Нищо не е по-хубаво от малко пяна
  • 22:00
    Премиера В търсене на Хитлер: Последната воля на Хитлер
  • 23:00
    Изковани в огъня: Елизабет Рейпиър
Пълна програма
  • 21:45
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 6
  • 22:40
    Кучетата и техният таен живот, сезон 2, еп. 2
  • 23:35
    Дивото Борнео, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 21:00
    На вражеска територия, еп. 5
  • 22:00
    Командна верига, еп. 6
  • 23:00
    Ад на земята: Падането на Сирия и възходът на ИДИЛ, еп. 1
Пълна програма
  • 21:40
    Невероятният д-р Пол, еп. 6
  • 22:25
    Светкавични акули, еп. 1
  • 23:20
    Когато акулите атакуват: да избегнеш челюстите, еп. 1
Пълна програма
  • 21:30
    Спорт и приключения - Лавинни серии на БАССЕС 9,10,11,12 еп.
  • 22:00
    Песента на водопадите, част 2
  • 22:30
    Балкан фолк - Избрани видеоклипове
  • 23:00
    Война на похабяването - с.1, еп.2
Пълна програма

Сериали

Utilisima 22:05
Антъни Бурдейн: Без задръжки - седми сезон, еп. 3
AXN 22:10
Забравена; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
Nova TV 22:30
"София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
Viasat Nature 22:40
Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 10
EPIC Drama 22:45
Династията на Тюдорите, сезон 2, еп. 3, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически, 2008

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 22:05
Свободна зона с Коритаров /п/
Diema Sport 23:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 12-и епизод, директно
Eurosport 23:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Зандвоорт
Eurosport HD 23:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Зандвоорт
Nova Sport 23:00
Футбол: Ница - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение

Всички предавания

Филми

AXN 22:10
Забравена; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
HBO3 22:35
"Съвременно семейство IX, 21 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Стивън Левитан, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Cinemax 22:40
"Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
AXN White 22:45
Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2015
HBO 22:50
"Маса 19", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Блиц, с Анна Кендрик, Крейг Робинсън, Джун Скуиб, Лиса Кудроу, Стивън Мърчант, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}