ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Зелената линейка Здравно риалити с водеща Ива Димитрова
Пълна програма
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
Пълна програма
  • 05:40
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Игри на ума - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
Пълна програма
  • 01:30
    Повторени
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова
  • 09:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 05:55
    Медиум; сезон 2, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 07:00
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 1, криминален, САЩ, 2014
  • 07:10
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 2, криминален, САЩ, 2014
  • 07:20
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 11, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 05:49
    Диви и истински: Челен сблъсък
  • 06:36
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Седем бебета за новото семейство (Част 2)
  • 07:00
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Живот под карантина
  • 07:25
    Нощ: Хипопотами
Пълна програма
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 03:50
    Параолимпийските игри в Пьонгчанг
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Pepe, der Paukerschreck" - комедия, ФРГ, 1969
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 05:15
    България днес информационен блок /п/
  • 06:45
    Европейски маршрути /п/
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2"
Пълна програма
  • 06:00
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 06:10
    LazyTown
  • 06:35
    LazyTown
  • 07:00
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.19
  • 09:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.2, еп. 6
  • 10:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп.16
Пълна програма
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.2
  • 07:15
    "Никита: Отмъщението" - еп.3
  • 08:30
    "Зодиак" - трилър, драма, криминален (САЩ, 2007)
  • 11:45
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.4
Пълна програма
  • 06:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.3
  • 07:00
    "Загадките на Лора" - сериал
  • 08:00
    "По средата" - сериал, с.5
  • 09:00
    "Столичани в повече" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Земя на бунтовници" - сериал
  • 09:00
    "Любав и вендета" - сериал
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:11
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:36
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 04:55
    "Риалити +", късометражна научна фантастика, Франция, 2015; реж. Корали Фаржа, с Ванеса Хеслер, Венсан Коломб, Орелиан Мюлер, Орелиа Поарие, Самуел Трепание, [12+]
  • 06:40
    "На буксир", късометражен - романтика, САЩ, 2015; реж. Грант Джейнс, със Селеста Дийстис, Боби Морено, Бенджамин Норис, Луиза Абърнати, [12+]
  • 07:00
    "Тим (1979)", романтична драма, Австралия, 1979; реж. Майкъл Пейт, с Пайпър Лори, Мел Гибсън, Алвин Къртс, Пат Евисън, Питър Гуин, [12+]
  • 08:55
    "Четири стаи", комедия, САЩ, 1995; реж. Куентин Тарантино, Робърт Родригес, Алисън Андърс, Александър Рокуел, с Тим Рот, Антонио Бандерас, Мадона, Мариса Томей, Куентин Тарантино, [15+]
Пълна програма
  • 05:20
    "Гленгъри Глен Рос", драма, САЩ, 1992; реж. Джеймс Фоли, с Ал Пачино, Джак Лемън, Алек Болдуин, Ед Харис, Алън Аркин, [12+]
  • 07:00
    "Рок училище", комедия, САЩ, 2003; реж. Ричард Линклейтър, с Джак Блек, Джон Кюсак, Майк Уайт, Сара Силвърман, Джоуи Гайдъс, [12+]
  • 08:45
    "Старски и Хъч", драма съспенс, САЩ, 2004; реж. Тод Филипс, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Снуп Дог, Фред Уилямсън, Винс Вон, [15+]
  • 10:25
    "Вечност", драма, Франция, 2016; реж. Ан Хунг Тран, с Одре Тоту, Беренис Бежо, Мелани Лоран, Жереми Рение, Пиер Деладоншон, [12+]
Пълна програма
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    Inside Africa
  • 11:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Каменно цвете" - сериен филм, /п/
  • 09:30
    "Сезонът на черешите"- сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 06:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3, /п/
  • 06:30
    "Младият Херкулес" - сериал, 2 епизода
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 3, /п/
  • 08:45
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Двойно оцеляване: Заседнали в калта
  • 07:00
    Как са го направили?: Шамфъстък/Забраненият град/Радар
  • 07:30
    Бързи и шумни: Невероятен олдсмобил
  • 08:30
    Как се прави...: Букети/Тиксо/Тофу/Лотарийни билети
Пълна програма
  • 05:24
    Обикновен човек срещу експерт: Епизод 3
  • 06:12
    Решени да избягат: Битка в бара
  • 07:00
    Как са го направили?: Тъмно пиво/ Коприна/ Тенекиени кутии
  • 07:26
    Големи умове: Да спреш колата
Пълна програма
  • 06:00
    Щурите Ронкс
  • 06:25
    Мики Маус
  • 06:30
    Пижамаски
  • 06:55
    Мики Маус
Пълна програма
  • 06:00
    "Имало едно време… Животът"
  • 06:30
    "Имало едно време… Животът"
  • 07:00
    "Марви Хамър"
  • 07:30
    "Марви Хамър"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    1,2,3 - 5 еп. - Сериал
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 05:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени
  • 07:00
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, мъже
  • 08:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, супер Г, жени
  • 09:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, супер Г, мъже
Пълна програма
  • 05:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, супер Г, мъже
  • 06:15
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, супер Г, жени
  • 07:00
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм
  • 08:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени
Пълна програма
  • 00:10
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 5
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 6
  • 07:10
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 7
  • 07:55
    Братски проекти, сезон 2, еп. 4
Пълна програма
  • 05:55
    Pro Bull Riders
  • 07:00
    Strongman Champions League
  • 07:55
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 08:50
    Nhra Sportsman Series
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
  • 07:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 06:00
    Великото британско меню, еп. 19
  • 06:30
    Великото британско меню, еп. 20
  • 07:10
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 18
  • 07:40
    Сготвено с любов- втори сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 06:00
    От местопрестъплението, еп. 1
  • 06:45
    От местопрестъплението, еп. 2
  • 07:40
    Късметлията - първи сезон, еп. 6
  • 08:40
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 05:50
    "Ейми Шумър: На живо от "Аполо"", стенд-ъп комедия, САЩ, 2015; реж. Крис Рок, с Ейми Шумър, [15+]
  • 07:00
    "Аз, проклетникът", анимация, САЩ, 2010; реж. Пиер Кофин, Крис Рено, [0+]
  • 08:35
    "Късометражни анимации на Дисни I", анимация, САЩ, 2015, [0+]
  • 09:05
    "Роботите", анимация, САЩ, 2005; реж. Крис Уедж, Карлос Салдана, [0+]
Пълна програма
  • 05:10
    Смъртоносно известна ДНК, сезон 1, еп. 2
  • 06:05
    Забранена история, сезон 2, еп. 4
  • 07:00
    Забранена история, сезон 3, еп. 2
  • 07:45
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 05:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Като каубой в стил "кунг-пао"
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Половин порция стриди
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стари номера, нови хубавини
  • 07:00
    Търсачи на автомобили: Баща и син в съдружие
Пълна програма
  • 06:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 2 еп. /п/
  • 06:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 5 еп.
  • 07:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 38 еп.
  • 07:30
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 60 еп.
Пълна програма
  • 06:00
    "Конни"
  • 06:25
    "Дот"
  • 07:00
    "Герои на града"
  • 07:30
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
Пълна програма
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:35
    "Плашила" - ужаси с Тед Вернон, Майкъл Дейвид Симс.
  • 07:00
    "Нощният мениджър 1.5" - мини сериал
  • 08:00
    "Срамежливи хора" - драма с Мерит Бътрик, Джил Клейбърг.
  • 09:55
    "Гърненце с мед" - комедия / криминален със Сюзън Хейуърд, Рекс Харисън.
Пълна програма
  • 04:30
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 06:05
    STOP AND GO
  • 06:30
    SUPER UTES SERIES
  • 07:30
    NZ JETSPRINTS
Пълна програма
  • 03:45
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 05:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 06:30
    Dua Lipa: Hitlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Urban All-Stars! Top 20
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 05:50
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 11
  • 06:20
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 12
  • 06:50
    Животински лудории, сезон 1, еп. 11
  • 07:20
    Животински лудории, сезон 1, еп. 12
Пълна програма
  • 06:00
    Куфар за края на света 3, еп. 1
  • 06:45
    Не знаех това, еп. 8
  • 07:05
    Спасителен отряд в ада, еп. 4
  • 08:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 7
Пълна програма
  • 06:00
    Каубой с хеликоптер, еп. 1
  • 06:20
    Каубой с хеликоптер, еп. 2
  • 06:45
    Дивото Конго, еп. 1
  • 07:30
    Дивата Намибия, еп. 1
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Билярд: Мастърс 2018, трети ден, втора сесия, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Валенсия - Билбао, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 05:35
    Оцветен филм. Комедия "Елате утре..."
  • 07:15
    Комедия "Момичета"
  • 09:00
    Новини (със субтитри)
  • 09:10
    Оцветен филм. "Пролет на улица Заречна"
Пълна програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 05:30
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 06:05
    "Малколм" - сериал
  • 06:45
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
  • 07:05
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 07:00
    УЕФА Лига Европа: 
  • 09:00
    УЕФА Лига Европа: 
  • 11:00
    УЕФА Лига Европа: 
Пълна програма
  • 05:15
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:05
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 05:30
    Игрален филм
  • 07:05
    Игрален филм
  • 08:40
    Игрален филм
  • 11:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 05:45
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 05:00
    "Край Босфора" повторение
  • 06:15
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт
  • 07:00
    "Пенчо Славейков и Мара Белчева"- Документален филм
  • 07:30
    "Приказки с Ванчето "
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
Пълна програма
  • 01:00
    Infomercials
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Bob der Baumeister
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 02:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Сянката на Елена- ТВ сериал - Бразилия - 40 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Кожени маншони и неверни приятели
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Булки срещу шаферки
  • 07:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Портрет
  • 07:30
    Медиумът от Лонг Айлънд: Молитви за Пийти
Пълна програма
  • 06:00
    Светлината на Холандия
  • 07:00
    Мъдростта на историята, част 1
  • 07:30
    Импресия Полша
  • 08:00
    Война на похабяването - с.2, еп.1
Пълна програма
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:20
    Свещен дим, САЩ, драма, 1999
  • 07:10
    Клуб "Закуска", САЩ, комедия/драма, 1985
  • 08:45
    Клубът на бавачките, САЩ, комедия/драма/семеен, 1995
  • 10:20
    Когато звънне непознат, САЩ, ужаси/трилър, 2006
Пълна програма
  • 05:30
    "Историята на "Манчестър Юнайтед"" - документален филм
  • 06:30
    "Свободна зона: Как се живее в три епохи? гост: Ева Соколова" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 19
  • 06:25
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 20
  • 06:50
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 5
  • 07:20
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 06:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 08:00
    Тарзан - Анимация, 2013, Режисьор: Райнхард Клос, В ролите: Келан Луц, Робърт Капрон, Спенсър Лок
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
  • 11:00
    Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:15
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
  • 08:30
    Спорт
Пълна програма
  • 06:00
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 19
  • 06:45
    От местопрестъплението: Маями, еп. 1
  • 07:35
    Последният мъж на света - трети сезон, еп. 17
  • 08:00
    Последният мъж на света - трети сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 06:00
    DESIGNERS
  • 06:30
    DESIGNERS
  • 06:55
    F-PARTIES
  • 07:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    New Music Fridays
Пълна програма
  • 05:25
    "Бърз отклик" - 7 и 8 еп.
  • 06:10
    "Истински спасителни операции" - 9 еп.
  • 07:00
    "Уличен патрул" - 5 еп.
  • 07:50
    "Хванати на местопрестъплението" - 1 и 2 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:35
    Сезон охоты
  • 06:05
    Клевое место
  • 06:30
    Прикладная ихтиология
  • 07:00
    На охотничьей тропе (Сезон 2)
Пълна програма
  • 05:50
    "Кевин може да почака" - сериал, сезон 1
  • 06:15
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 07:15
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
  • 08:15
    "Хора като нас" - драма с уч. на Крис Пайн, Елизабет Банкс, Мишел Пфайфър, Оливия Уайлд, Майкъл Хол Дадарио, Марк Дуплас, и др., /п/
Пълна програма
  • 05:30
    How the Universe Works: End of the Universe
  • 06:15
    Kitchen Boss: Italian Street Food
  • 06:37
    Kitchen Boss: Mauro's Favourites
  • 07:00
    Weird Creatures With Nick Baker: Slow Loris
Пълна програма
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:50
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
Пълна програма
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Нела,принцесата-рицар
  • 06:55
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 05:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени
  • 07:00
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, мъже
  • 08:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, супер Г, жени
  • 09:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, супер Г, мъже
Пълна програма
  • 05:50
    "Ейми Шумър: На живо от "Аполо"", стенд-ъп комедия, САЩ, 2015; реж. Крис Рок, с Ейми Шумър, [15+]
  • 07:00
    "Аз, проклетникът", анимация, САЩ, 2010; реж. Пиер Кофин, Крис Рено, [0+]
  • 08:35
    "Късометражни анимации на Дисни I", анимация, САЩ, 2015, [0+]
  • 09:05
    "Роботите", анимация, САЩ, 2005; реж. Крис Уедж, Карлос Салдана, [0+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 06:00
    Art Attack
  • 06:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 06:45
    Loopdidoo
  • 07:00
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Нела,принцесата-рицар
  • 06:55
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    80s Boys Vs 80s Girls
Пълна програма
  • 05:20
    I Almost Got Away With It: Got Remarried
  • 06:10
    The Perfect Murder: Deadly Divorce
  • 07:00
    California Investigator: Paper Trail
  • 07:25
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Fool's Gold
Пълна програма
  • 06:00
    Up Close With: Michael Phelps
  • 06:25
    Ultimate Clash: Ryan Lochte vs James Magnussen
  • 06:56
    Rising Star: Sarah Sj?str?m
  • 07:20
    Body & Soul: Cameron Van Der Burgh
Пълна програма
  • 06:00
    Hook N' Look
  • 06:20
    Speargun Hunter
  • 06:45
    Nick's Wild Ride
  • 07:05
    Nick's Wild Ride
Пълна програма
  • 05:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Като каубой в стил "кунг-пао"
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Половин порция стриди
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стари номера, нови хубавини
  • 07:00
    Търсачи на автомобили: Баща и син в съдружие
Пълна програма
  • 05:45
    Не знаех това, еп. 8
  • 06:05
    Спасителен отряд в ада, еп. 4
  • 07:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 7
  • 08:00
    Прекрасният нов свят, еп. 1
Пълна програма
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 3, криминален, САЩ, 2014
  • 10:10
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 4, криминален, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 13:10
    Телешоп
Пълна програма
  • 06:00
    Неразрешени случаи
  • 07:00
    Първите 48 часа
  • 08:00
    Какво е нужно за убийство
  • 08:30
    Какво е нужно за убийство
Пълна програма
  • 05:25
    Поглед от върха
  • 07:15
    Откакто те няма
  • 09:10
    Тайният смях на жените
  • 11:10
    Рецитал на сърцето
Пълна програма
  • 06:00
    Сквозной эфир
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 5 с
  • 10:00
    Новости
Пълна програма
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 06:00
    Husband's Away, Time To Get Laid (18+)
  • 06:22
    Dirty Knives (18+)
  • 06:40
    Madame's Finishing School For Whores (18+)
  • 07:00
    Naughty Black Nympho Needs A Fuck (18+)
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: Андрей Мартин - Роберто Карбайес Баена (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
  • 07:40
    Тенис: Роберто Карбайес Баена - Алберт Рамос-Виньолас (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 10:00
    Футбол: Атлетик /Б/ - Леганес (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - четвъртфинали (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
Пълна програма
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:25
    Борсова информация
  • 06:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 06:00
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE INSTITUTIONS
  • 06:30
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE CHALLENGES OF THE MEXICAN PEOPLE
  • 07:00
    WILD CULTURE EP 3
  • 08:00
    SCEPTICS - CLIMATE CHANGE
Пълна програма
  • 05:20
    CFC - Cage Fighting Championships
  • 07:10
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:25
    Taekwondo
  • 07:45
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 06:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 06:30
    Built To Shred
  • 07:00
    Firsthand
  • 07:30
    Firsthand
Пълна програма
  • 05:40
    Загадки в музея (Series 7): Останките на влака за Киптън, първа ваксинация, скафандър (Episode 11)
  • 06:30
    Страхотни изобретения (Series 1): Барабаните (Episode 7)
  • 07:10
    Спасяване на диви мечки (Series 1): Отворени врати (Episode 6)
  • 07:35
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 106 (Episode 6)
Пълна програма
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 07:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
Пълна програма
  • 05:30
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Antonio Sanchez & Migration, Jazz a Junas
  • 10:20
    John Coltrane - Comblain La Tour Jazz Festival 1966
Пълна програма
  • 03:00
    Футбол: Септември - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 08:00
    Футбол: Дунав - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Класика от Първа професионална лига - ЦСКА - Левски (2016-17), повторение
  • 10:30
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига, 25-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - полуфинали (WTA Premier Mandatory 2018)
  • 06:30
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - I и II четвъртфинали (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 10:30
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - IV четвъртфинал (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 12:00
    Футбол: Испания - Коста Рика (приятелска среща - повторение)
Пълна програма
  • 03:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Стоук Сити - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 24-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 05:20
    Почти ми се размина: Втори брак
  • 06:10
    Перфектното убийство: Смъртоносен развод
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Следите остават
  • 07:25
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Илюзии
Пълна програма
  • 06:00
    Новини, (п)
  • 06:30
    BIT СПОРТ, (п)
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 03:45
    "Тежка нощ", комедия, САЩ, 2017; реж. Лучия Аниело, със Скарлет Йохансон, Кейт МакКинън, Джилиън Бел, Илана Глейзър, Зоуи Кравиц, [15+]
  • 07:00
    "Първа реколта", драма, Франция, 2015; реж. Жером Льо Мер, с Жерар Ланвен, Джалил Леспърт, Алис Талиони, Лора Смет, Ланик Готри, [12+]
  • 08:40
    "Планът на Маги", романтична драма, САЩ, 2015; реж. Ребека Милър, с Грета Геруиг, Итън Хоук, Джулиан Мур, Бил Хедър, Мая Рудолф, [12+]
  • 10:20
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    "Хюстън, имаме проблем!", документален, Словения, 2016; реж. Жига Вирц, [12+]
  • 07:00
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
  • 08:45
    "Краят на света", фантастика - комедия, Великобритания, 2013; реж. Едгар Райт, със Саймън Пег, Ник Фрост, Мартин Фрийман, Пади Консидин, Еди Марсан, [15+]
  • 10:35
    "Отбор "Луди глави" - легендата е жива", приключенски - семеен, Германия, 2016; реж. Йоахим Мазанек, с Михаел Зомерер, Аарон Кисьоф, Рон Антони Рензенбринк, Вико Мюке, Бенет Майер, [7+]
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 08:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 10:00
    Футбол: Индийска суперлига
  • 11:40
    Новини
Пълна програма
  • 05:15
    Баскетбол: Евролига
  • 07:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL
  • 10:30
    Футбол: Украинска Висша лига
Пълна програма
  • 05:40
    Искрица и Сияйница
  • 06:05
    Искрица и Сияйница
  • 06:25
    Пламъчко и Машините
  • 06:50
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 05:55
    Бърза обиколка
  • 06:20
    Бърза обиколка
  • 06:45
    Бърза обиколка
  • 07:10
    Новини
Пълна програма
  • 05:15
    Мускетарите, сезон 1, еп. 3, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 06:10
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 19, Испания, драма/исторически, 2013
  • 07:20
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 3, Великобритания, драма/исторически, 2013
  • 08:05
    Мускетарите, сезон 1, еп. 3, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
Пълна програма
  • 02:40
    Дежа вю
  • 06:15
    Фин
  • 07:45
    Най-смешните скечове на Абът и Костел 1
  • 09:30
    Най-смешните скечове на Абът и Костел 2
Пълна програма
  • 03:25
    Имало едно време на Север
  • 06:10
    Г-ца Минус
  • 07:35
    Пиу!
  • 08:55
    Детегледачът-футболист
Пълна програма
  • 05:45
    Скаутско приключение
  • 07:10
    Пипи бяга от вкъщи
  • 08:45
    Машинист
  • 10:20
    Коко
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 06:05
72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 6
AXN 06:10
Кандис Реноар; сезон 1, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2013
Viasat Nature 06:25
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 2
Utilisima 06:25
Кения: Кулинарно приключение - първи сезон, еп. 7
Diema 06:30
"Гореща зона" - сериал

Всички предавания

Спорт

Diema 06:30
"Гореща зона" - сериал
Eurosport 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport HD 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
BNT 3 07:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл
БНТ САТ 07:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл

Всички предавания

Филми

Diema Family 06:00
"Малката булка" - сериен филм
Agro TV 06:00
Документален филм - повторение
bTV 06:00
"Трансформърс прайм" - анимация
bTV Action 06:00
"Аватар: Легенда за Анк" - анимация
bTV Cinema 06:00
"Вината в нашите звезди" - драма (САЩ, 2014), режисьор - Джош Бун, актьори - Шайлийн Уудли, Нат Улф, Лора Дърн, Ансел Елгорт, Лоте Вербек, Сам Трамел и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}