ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:35
    Семеен бизнес тв филм /21 епизод/
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:25
    Специализирано предаване за хора с увреден слух
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.36
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 51
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми"(премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) -сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване/п/
Пълна програма
  • 15:50
    Професионалист - сериал, военен
  • 16:40
    Едно френско село - исторически сериал /п./
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
Пълна програма
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 15:15
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 16:10
    Медиум; сезон 3, епизод 1, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 17:10
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 12, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 18:05
    Възприятия; сезон 2, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 15:35
    Диви и истински: Лъвове, Камера, Работи!
  • 16:30
    Експедициите на Джеф Коруин: Бразилия: спасяването на тамарините
  • 17:25
    Зоологическата градина в Бронкс: Епизод 6
  • 18:20
    Семейството от планините: Бавно, но славно
Пълна програма
  • 15:40
    Народна музика
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Безценна перла" - сериен филм, 58 еп.
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:30
    СК Ски алпин: финали
Пълна програма
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard SRB
Пълна програма
  • 14:30
    2012: Денят на Страшния съд игрален филм /п/
  • 15:55
    Информация за времето - по градове
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 София/
Пълна програма
  • 15:45
    Малки истории /п/
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 София/
  • 18:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 15:45
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 16:00
    Inspector Gadget
  • 16:15
    Inspector Gadget
  • 16:30
    The Mr. Bean Animated Series
Пълна програма
  • 15:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.20
  • 16:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.2, еп. 7
  • 17:00
    "Стрелата" - сериал, с.4, еп. 12
  • 18:00
    "Извън играта" - сериал, с.7, еп.1
Пълна програма
  • 15:00
    "Тайният живот на вторите съпруги" - драма, романтика (САЩ, 2008)
  • 17:00
    "Отмъстителите" - екшън, приключенски (САЩ, 1998)
  • 19:00
    "Империя: Август" (втора част - драма, екшън (САЩ, 2003)
  • 21:00
    "Бандата на Оушън 2" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 2004)
Пълна програма
  • 15:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал
  • 16:00
    "Приятели" - сериал
  • 17:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.9
  • 18:00
    "Щурите съседи" - сериал
Пълна програма
  • 15:45
    "Бригада Нов дом"
  • 17:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 18:00
    "Земя на бунтовници" - сериал, с.1, еп.2
  • 19:00
    "Любов и вендета" - сериал, с.1, еп. 8
Пълна програма
  • 15:45
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 16:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 16:20
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 16:45
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
Пълна програма
  • 15:40
    "Ченгето от Бевърли Хилс 2", екшън - комедия, САЩ, 1987; реж. Тони Скот, с Еди Мърфи, Джъдж Рейнхолд, Рони Кокс, Джон Аштън, Брижит Нилсен, [15+]
  • 17:25
    "Четири стаи", комедия, САЩ, 1995; реж. Куентин Тарантино, Робърт Родригес, Алисън Андърс, Александър Рокуел, с Тим Рот, Антонио Бандерас, Мадона, Мариса Томей, Куентин Тарантино, [15+]
  • 19:05
    "Стар Трек VІІІ: Първи контакт", приключенска научна фантастика, САЩ, 1996; реж. Джонатан Фрейкс, с Патрик Стюарт, Джонатан Фрейкс, Брент Спинър, Левар Бъртън, Майкъл Дорн, [12+]
  • 21:00
    "Кралят на рибарите", комедийна драма, САЩ, 1991; реж. Тери Джилиъм, с Робин Уилямс, Джеф Бриджис, Мерседес Руел, Аманда Плъмър, Дейвид Пиърс, [18+]
Пълна програма
  • 14:20
    "Софи и изгряващото слънце", романтична драма, САЩ, 2016; реж. Маги Грийнуолд, с Джулиан Никълсън, Такаши Ямагучи, Марго Матиндейл, Даян Лад, Лорейн Тусейнт, [15+]
  • 16:05
    "Полицейско надбягване", криминален екшън, Италия, 1977; реж. Стелвио Маси, с Маурицио Мерли, Джанкарло Сбраджа, Анджело Инфанти, Лили Карати, Глауко Онорато, [12+]
  • 17:45
    "Старски и Хъч", драма съспенс, САЩ, 2004; реж. Тод Филипс, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Снуп Дог, Фред Уилямсън, Винс Вон, [15+]
  • 19:25
    "Звезден прах", приключенски - фентъзи, Великобритания, 2007; реж. Матю Вон, с Клеър Дейнс, Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Чарли Кокс, Сиена Милър, [12+]
Пълна програма
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    International Desk
  • 17:15
    Marketplace Africa
Пълна програма
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 16:30
    "Бон апети" - предаване
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 15:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4
  • 16:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3
  • 16:30
    "Теория за големия взрив"- сериал, сезон 10
  • 17:00
    "Икона" - трилър с уч. на Патрик Суейзи, Майкъл Йорк, Джеф Фейхи, Патрик Бергин, Аника Петърсън, Бен Крос, Джос Акланд и др., II част
Пълна програма
  • 15:00
    Австралийски железници: Епизод 4
  • 16:00
    Австралийски железници: Епизод 5
  • 17:00
    Историята под лупа: Секс, лъжи и Тадж Махал
  • 18:00
    Търсачи на антики: Награда от родео
Пълна програма
  • 15:26
    Обикновен човек срещу експерт: Епизод 3
  • 16:14
    Ловци на митове: Междузведни войни: отмъщението на мита
  • 17:02
    Решени да избягат: Битка в бара
  • 17:50
    Големи умове: Битката на моста
Пълна програма
  • 15:30
    Елена от Авалор
  • 16:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 17:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
Пълна програма
  • 15:30
    "Да изобретяваме"
  • 15:55
    "Да изобретяваме"
  • 16:15
    "Да изобретяваме"
  • 16:40
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Изумрудената огърлица - 31 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 15:45
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, супер Г, мъже
  • 16:45
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, отборно, директно
  • 18:30
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд, квалификация, директно
  • 19:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени
Пълна програма
  • 15:00
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм
  • 16:30
    Колоездене: Хандзаме Класик, директно
  • 18:00
    Ски бягане: Световна купа във Фалун, спринт
  • 19:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, отборно
Пълна програма
  • 15:30
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 6
  • 16:15
    Опасни пътища, сезон 3, еп. 3
  • 17:15
    В епицентъра на петролния бум, сезон 1, еп. 4
  • 18:00
    Братски проекти, сезон 3, еп. 10
Пълна програма
  • 15:15
    Pro Bull Riders
  • 16:10
    Nhra Sportsman Series
  • 17:05
    X Games - Aspen
  • 18:00
    Alpine Adventurer Series 3
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 15:30
    От скъпо в евтино
  • 16:00
    Експресни ремонти
  • 17:00
    Преобразяване на двора
  • 17:30
    Преобразяване на двора
Пълна програма
  • 15:10
    Любовни авантюри - трети сезон, еп. 8
  • 16:05
    Малки сладки лъжкини - пети сезон, еп. 9
  • 17:05
    Наръчник за разведени - трети сезон, еп. 4
  • 18:00
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 15:15
    Късметлията - първи сезон, еп. 7
  • 16:10
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 6
  • 17:05
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 7
  • 19:10
    От местопрестъплението, еп. 3
Пълна програма
  • 15:35
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
  • 17:10
    "… и никой не остана, Втора част", криминална драма, Великобритания, 2015; реж. Крейг Вивейрос, с Тоби Стивънс, Ноа Тейлър, Миранда Ричардсън, Мейв Дърмъди, Дъглас Буут, [18+]
  • 18:40
    "Филми и звезди Х, 11 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 19:10
    "Дяволът и дълбокото синьо море", драма, САЩ, 2016; реж. Бил Пърпъл, с Джейсън Съдейкис, Мейзи Уилямс, Джесика Бийл, Пол Райзър, Мери Стийнбъргън, [12+]
Пълна програма
  • 15:35
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 2
  • 16:25
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 12
  • 16:55
    Престъпността през войната, сезон 1, еп. 1
  • 17:45
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 6
Пълна програма
  • 15:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Браво, Джери!
  • 16:20
    Изковани в огъня: Копие за лов на глигани
  • 17:15
    В търсене на Хитлер: Последната воля на Хитлер
  • 18:10
    Планинари: На път
Пълна програма
  • 15:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, втори сезон, 8 еп.
  • 16:30
    КОНЕТЕ
  • 17:00
    Риболовен филм
  • 18:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 2 еп. /п/
Пълна програма
  • 15:50
    "Томас и приятели"
  • 16:15
    "Бож"
  • 16:35
    "Конни"
  • 17:00
    "Каква е голямата идея?"
Пълна програма
  • 15:30
    "Всеки следобед"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:25
    Телемаркет
  • 17:30
    "Имате думата"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 15:25
    "Братята Уорнър" - документален филм с Денис Хопър, Деби Рейнолдс.
  • 16:20
    "Рефлекс на убиец" - екшън с Мод Адамс, Бо Свенсън.
  • 17:55
    "Извънземен агент" - екшън филм с Марк Дакаскос, Амелия Кук.
  • 19:30
    "Къфс" - екшън / комедия с Крисчън Слейтър, Тони Голдуин, Мила Йовович, Брус Бокслайтнър.
Пълна програма
  • 15:30
    DUNLOP SUPER 2 SERIES
  • 16:30
    BIKE WORLD
  • 17:00
    FIM SIDECARCROSS WORLD CHAMPIONSHIP
  • 18:30
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
  • 16:30
    Пич, оправи ми колата
  • 17:00
    Срещи катастрофи
Пълна програма
  • 15:30
    Justin Timberlake: Hitlist
  • 16:00
    Sean Paul: MTV Live Stage
  • 16:25
    Anne-Marie: MTV Live Stage
  • 16:50
    Craig David Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 15:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 5
  • 15:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 6
  • 16:25
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 10
  • 17:20
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 15:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 8
  • 16:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 1
  • 17:00
    Бугати Широн: Следващата супер кола, еп. 1
  • 18:00
    Прекрасният нов свят, еп. 2
Пълна програма
  • 15:30
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 1
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 3
  • 17:05
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 3
  • 18:00
    Царе на изчезване: Лъвове от пустинята Намиб, еп. 1
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Гингам - Ница, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Анже, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Лион - Каен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 13:35
    Филм "Екипаж"
  • 16:15
    Юбилеен концерт на Раймонд Паулс
  • 18:00
    Комедия "Любов и гълъби"
  • 20:00
    "Време"
Пълна програма
  • 15:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:10
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 14:35
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:55
    "По средата" - сериал
  • 16:45
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 15:30
    Италия, Серия А - обзор 
  • 16:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Удинезе
  • 18:00
    Италия, Серия А: Интер - Наполи
  • 20:00
    Италия, Серия А - преди кръга 
Пълна програма
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • 11:00
    "Утрото на Русия"
  • 16:00
    Вести
  • 16:35
    Вести-Москва
  • 16:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Кейс"
Пълна програма
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
Пълна програма
  • 15:10
    "Дискусионно студио" /повторение
  • 16:30
    Нови хоризонти /повторение /
  • 17:30
    Новини /на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт / на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 15:40
    Angelo!
  • 16:00
    King Julien
  • 16:30
    Ninjago - Die Meister der Zeit
  • 16:55
    Dragons - Auf zu neuen Ufern
Пълна програма
  • 15:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 16:00
    Внучката на троянския зограф- документален филм
  • 16:30
    Новини
  • 16:50
    Исторически календар
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Мила
  • 16:00
    Сестри по кръв: Кой е баща ти?
  • 17:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Грозният камион
  • 17:30
    Медиумът от Лонг Айлънд: Хавайското парти на Капуто
Пълна програма
  • 15:30
    Големият потапник в планината Чанбай
  • 16:00
    Виж България - Боянската църква, Ренесансов извор
  • 16:30
    Виж България - Бургас, мегаполисът на брега
  • 17:00
    Холандия и домът на портокала
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 15:05
    Правилата на Джорджия, САЩ, комедия/драма, 2007
  • 16:55
    Тайната вечеря, САЩ, комедия/криминален/драма, 1995
  • 18:25
    Небеса (2002), Германия,Италия,САЩ, драма/трилър, 2002
  • 20:00
    Семеен сблъсък, САЩ, драма/трилър, 2001
Пълна програма
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:45
    Супер храни с Джейми - кулинарно предаване, еп. 6
  • 16:40
    Вкусът - кулинарно предаване, еп. 1
  • 17:30
    Тайните рецепти на баба - кулинарно предаване, еп. 3
  • 18:00
    Тайните рецепти на баба - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 13:00
    2000+ срещу 2010+: Топ 50
  • 18:00
    Нека патрито да започне!
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 14:00
    Авантаджии - Комедия, 2012, Режисьор: Дан Росен, В ролите: Оливия Мън, Джейн Сиймур, Натали Моралес, Зоуи Бойл, Клифтън Колинс - мл., Дейв Фоули,
  • 16:00
    Инстинкт за отмъщение - Криминален, Драма, Трилър, 2007, Режисьор: Франк. Рейес, В ролите: Даня Рамирес, Майкъл Филип Дел Рио, Рик Гонзалес, Мани Перез, Уонда Де Хесус
  • 18:00
    Колумбиана - Екшън, Криминален, Драма, 2011, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Зоуи Салдана, Майкъл Вартан, Джорди Молла, Лени Джеймс, Сам Дъглас
  • 20:00
    Балистик - Екшън, Криминален, Фантастика, 2002, Режисьор: Каос, В ролите: Антонио Бандерас, Луси Лиу, Талиса Сото
Пълна програма
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
  • 16:30
    Ретро музика
  • 17:00
    Публицистика
Пълна програма
  • 15:45
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 4
  • 16:15
    Последният мъж на света - трети сезон, еп. 19
  • 16:40
    Последният мъж на света - трети сезон, еп. 20
  • 17:10
    Касъл - осми сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    New Music Fridays
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 15:30
    BRIDAL
  • 15:55
    FASHION WEEK
  • 16:00
    FTV SPECIAL
  • 16:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 14:00
    Big Fat Hits
  • 17:00
    New Music Fridays
  • 18:00
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 15:20
    "Лов на неизрядни платци" - 2 и 3 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 239 и 240 eп.
  • 17:00
    "Кеш и Кари" - 7 и 8 еп.
  • 17:50
    "Истински спасителни операции" - 10 еп.
Пълна програма
  • 15:45
    ч.- Телепазар
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Бизнес дейли
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:35
    Клевое место
  • 16:00
    Прикладная ихтиология
  • 16:30
    Сомы Европы
  • 17:00
    Охота с луком
Пълна програма
  • 15:30
    "Пълководци" - екшън с уч. на Джет Ли, Анди Лау, Такеши Канеширо и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 6
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 15:38
    Extreme Cheapskates: Feast Or Famine
  • 16:00
    Weird Creatures With Nick Baker: Anteaters
  • 16:45
    Deadliest Catch: It's Not All Mai Tais and Yahtzee
  • 17:30
    How the Universe Works: End of the Universe
Пълна програма
  • 15:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:00
    Режи!
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 15:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:20
    Бънсен зверчето
  • 16:45
    Кръстници вълшебници
  • 17:15
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 15:45
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, супер Г, мъже
  • 16:45
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, отборно, директно
  • 18:30
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд, квалификация, директно
  • 19:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени
Пълна програма
  • 15:35
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
  • 17:10
    "… и никой не остана, Втора част", криминална драма, Великобритания, 2015; реж. Крейг Вивейрос, с Тоби Стивънс, Ноа Тейлър, Миранда Ричардсън, Мейв Дърмъди, Дъглас Буут, [18+]
  • 18:40
    "Филми и звезди Х, 11 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 19:10
    "Дяволът и дълбокото синьо море", драма, САЩ, 2016; реж. Бил Пърпъл, с Джейсън Съдейкис, Мейзи Уилямс, Джесика Бийл, Пол Райзър, Мери Стийнбъргън, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:30
    Tangled
  • 16:00
    Elena of Avalor: Realm of the...
  • 16:45
    Minnie's Bow-Toons
  • 17:00
    PJ Masks
Пълна програма
  • 15:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:20
    Бънсен зверчето
  • 16:45
    Кръстници вълшебници
  • 17:15
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Welcome To The Weekend!
Пълна програма
  • 15:35
    I Am Homicide: What The Toddler Saw
  • 16:30
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Never Stop Looking
  • 17:25
    Swamp Murders: River Monster
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got Dumped
Пълна програма
  • 15:30
    Rising Star: Rugby New Zealand
  • 16:00
    The Truth About...: Women's Football
  • 16:25
    Top: Women in Football
  • 16:55
    Star Rated: Women's Favourites
Пълна програма
  • 15:45
    Nick's Wild Ride
  • 16:05
    Nick's Wild Ride
  • 16:30
    Major League Fishing
  • 17:15
    Speargun Hunter
Пълна програма
  • 15:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Браво, Джери!
  • 16:20
    Изковани в огъня: Копие за лов на глигани
  • 17:15
    В търсене на Хитлер: Последната воля на Хитлер
  • 18:10
    Планинари: На път
Пълна програма
  • 15:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 1
  • 16:00
    Бугати Широн: Следващата супер кола, еп. 1
  • 17:00
    Прекрасният нов свят, еп. 2
  • 18:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 10
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.36
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 51
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 15:10
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
  • 16:05
    Тоталкар; сезон 3, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 16:40
    Тоталкар; сезон 3, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 17:15
    Тоталкар; сезон 3, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 15:40
    Отмъщението; сезон 1, епизод 30, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 17:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 18:10
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 6, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 19:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 5, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 15:00
    Ловецът на убийци
  • 16:00
    Неразрешени случаи
  • 17:00
    Часовете преди убийство
  • 18:00
    Какво е нужно за убийство
Пълна програма
  • 15:25
    Oгъст Ръш
  • 17:40
    Вързан за теб
  • 19:20
    Измишльотини
  • 21:05
    Жената в черно
Пълна програма
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 7 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 8 с
  • 18:00
    Новости
Пълна програма
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 15:46
    Hot Dutch Model Fucked In The Arse (18+)
  • 16:11
    Pretty Hitchhiker Has A Nice Ass (18+)
  • 16:36
    Swinger Business MILF Sex Tape (18+)
  • 17:00
    What's Taking Her So Long? (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - четвъртфинали (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 19:00
    Футбол: Атлетик /Б/ - Леганес (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 21:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 22:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - четвъртфинали (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
Пълна програма
  • 14:15
    Световно първенство по фигурно пързаляне за юноши и девойки - галаконцерт
  • 16:00
    Формула Е: Е-при на Мексико сити - V кръг от световния шампионат за електроболиди
  • 17:20
    Футбол: Среща-реванш от осминафиналите на турнира "Лига Европа"
  • 19:10
    Футбол: Среща-реванш от осминафиналите на турнира "Лига Европа"
Пълна програма
  • 15:10
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
  • 15:55
    Музикална пауза
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 15:00
    MARIACHI, THE
  • 16:00
    FORCE OF THE AIR, THE - MIST IN FRAY JORGE
  • 17:00
    ZOO DIARIES EP 1
  • 17:30
    ZOO DIARIES EP 2
Пълна програма
  • 15:30
    Built To Shred
  • 16:00
    Firsthand
  • 16:30
    Firsthand
  • 17:00
    On Surfari
Пълна програма
  • 15:30
    Дивото Борнео (Series 1): Крокодил на детската площадка (Episode 1)
  • 15:55
    Дивото Борнео (Series 1): Бълване на лава (Episode 2)
  • 16:20
    Животинска полиция "Финикс" (Series 1): На воля (Episode 10)
  • 17:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 601 (Episode 1)
Пълна програма
  • 15:00
    "Музикална академия"
  • 16:30
    "Светът на домашните любимци"
  • 17:00
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 17:30
    "Добре дошли в Ковачевци" - док. поредица
Пълна програма
  • 15:20
    Mariss Jansons conducts Rossini, Shostakovich and Prokofiev at the Concertgebouw
  • 16:50
    InterMezzo
  • 17:30
    The Golden Age choreography by Yuri Grigorovich
  • 19:12
    Herbert Blomstedt and the Gewandhausorchester Leipzig : Beethoven
Пълна програма
  • 15:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 24-и епизод, повторение
  • 16:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 36-и епизод, повторение
  • 17:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 17:30
    Футбол: Септември - Верея, мач от Първа професионална лига, директно
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: Давид Гофен - Решар Гаске (Open Sud de France, Монпелие; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
  • 16:00
    Тенис: Джо-Вилфрид Цонга - Лука Пуи (Open Sud de France, Монпелие; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
  • 17:15
    Тенис: Ришар Гаске - Лука Пуи (Open Sud de France, Монпелие; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 19:00
    "Кристиано Роналдо: Португалското чудо" - документален филм
Пълна програма
  • 15:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 26-и епизод, повторение
  • 16:00
    "Висшата лига в цифри", магазинно предаване, 27-и епизод
  • 16:30
    Студио "Волейбол", директно
  • 17:00
    Волейбол: Мач от Националната волейболна лига за жени, директно
Пълна програма
  • 15:35
    Детектив Убийство: Какво е видяло детето
  • 16:30
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Никога не спирай да търсиш
  • 17:25
    Убийства в тресавището: Речно чудовище
  • 18:20
    Почти ми се размина: Изоставяне
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    Документален филм
  • 17:00
    "Историята оживява", (п)
  • 17:30
    "Майсторски клас", (п)
Пълна програма
  • 14:50
    "Джон Картър", научна фантастика, САЩ, 2012; реж. Андрю Стентън, с Тейлър Kич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Марк Стронг, [12+]
  • 17:00
    "Малката Британия І, 5 еп.", комедия, Великобритания, 2003; реж. Стийв Бенделак, с Мат Лукас, Дейвид Уолиамс, Антъни Хеед, Пол Пътнър, Джоан Кондън, [15+]
  • 17:30
    "Малката Британия І, 6 еп.", комедия, Великобритания, 2003; реж. Стийв Бенделак, с Мат Лукас, Дейвид Уолиамс, Антъни Хеед, Пол Пътнър, Джоан Кондън, [15+]
  • 18:05
    "Защо точно той?", комедия, САЩ, 2016; реж. Джон Хамбърг, с Джеймс Франко, Брайън Кранстън, Меган Мълали, Зоуи Дойч, Седрик Ди Ентъртейнър, [15+]
Пълна програма
  • 15:15
    "Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [7+]
  • 16:50
    "Вмешателство (2016)", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Клеа Дювал, с Клеа Дювал, Мелани Лински, Наташа Лайон, Винсънт Пиаца, Джейсън Ритър, [15+]
  • 18:20
    "Ловци на духове (2016)", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Пол Фийг, с Кристън Уийг, Мелиса МакKарти, Кейт МакКинън, Лесли Джоунс, Крис Хемсуърт, [12+]
  • 20:15
    "Туин Пийкс (2017) I, 10 част", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Линч, с Кайл МакЛоклан, Мейдчън Еймик, Дейна Ашбрук, Шерил Лий, Еверет МакГил, [18+]
Пълна програма
  • 14:55
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 15:55
    Новини
  • 16:00
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 18:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
Пълна програма
  • 14:15
    Баскетбол: Евролига
  • 16:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
  • 17:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 17:55
    Новини
Пълна програма
  • 15:35
    Пес Патрул
  • 16:05
    Пес Патрул
  • 16:25
    Дора Изследователката
  • 16:50
    Денят, в който Хенри срещна
Пълна програма
  • 15:10
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 19, Испания, драма/исторически, 2013
  • 15:55
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 3, Великобритания, драма/исторически, 2013
  • 16:40
    Мускетарите, сезон 1, еп. 3, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 17:35
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 12, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 14:10
    "Младите предприемачи" ООД
  • 16:05
    Кунфуистка
  • 18:10
    Нечий герой
  • 19:55
    Наградата
Пълна програма
  • 15:00
    Баща на четири деца: На море
  • 16:20
    Преди да кажеш "Да"
  • 17:50
    Рисковете на любовта
  • 19:15
    Проклятието на Тутанкамон, част 2
Пълна програма
  • 14:55
    Сниф участва във войната
  • 16:35
    Чичо Нино
  • 18:15
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки
  • 19:35
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит
Пълна програма

Сериали

National Geographic HD 16:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 7
RTVi 16:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Utilisima 16:00
Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 11
bTV 16:00
Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 28
bTV Action 16:00
"Под наблюдение" - сериал, с.5, еп.9

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 16:00
Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
Mtel Sport 1 16:30
Тенис: ATP 500 Лондон 2018
Nova Sport 16:00
Футбол: Дарби Каунти - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение
Ring.BG 16:00
УЕФА Шампионска лига: Бешикташ - Монако

Всички предавания

Филми

TV1000 15:55
Ема, Германия,САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
HBO 2 16:00
"Джаспър Джоунс", драма - мистерия, Австралия, 2017; реж. Рейчъл Пъркинс, с Ливай Милър, Тони Колет, Хюго Уийвинг, Ангъри Райс, Мат Нейбъл, [12+]
Viasat Nature/History HD 16:00
Инстинкт за отмъщение - Криминален, Драма, Трилър, 2007, Режисьор: Франк. Рейес, В ролите: Даня Рамирес, Майкъл Филип Дел Рио, Рик Гонзалес, Мани Перез, Уонда Де Хесус
TVT 16:00
Цар Самуил в битка за България (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Bulgaria ON AIR 16:00
Класически коли - филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}