ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:00
    Концерт на Теодосий Спасов и Мино Синелу /САЩ/ Джаз фестивал "Жълтите павета" 2016
  • 01:00
    Денят започва с Култура /п/
  • 02:40
    Колекцията тв филм /6 епизод/п/(14)
  • 03:35
    Как се прави? документална поредица/п/
Пълна програма
  • 00:00
    "Кости"- сериал, с.9, еп. 12
  • 01:00
    "Шест сестри" /п./- сериал
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.21
Пълна програма
  • 00:00
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA
  • 01:00
    "Черният списък" - сериен филм, 1 сезон
  • 02:00
    "Непростимо"- сериен филм
  • 04:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
Пълна програма
  • 00:00
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
  • 02:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
  • 03:40
    Опорни хора с Ганиела Ангелова /п./
  • 04:30
    Брюксел 1 с Милена Милотинова /п./
Пълна програма
  • 00:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 01:00
    Цитати на деня
  • 01:30
    Повторени
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова
Пълна програма
  • 00:40
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 20, криминален, екшън, САЩ, 2017
  • 01:35
    Медиум; сезон 4, епизод 11, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 02:20
    Медиум; сезон 4, епизод 12, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 03:00
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 3, епизод 2, криминален, риалити, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 00:45
    Експедициите на Джеф Коруин: Бразилия: спасяването на тамарините
  • 01:40
    Най-големите и най-лошите: Тигри
  • 02:35
    Нощ: Леопарди
  • 03:00
    Нощ: Миграция
Пълна програма
  • 00:30
    Избрано от "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 02:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок /п/
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 00:30
    "Убийство във висшето общество: Краят на песента" - игрален филм, ФРГ, 2011
  • 02:00
    Нощен журнал
  • 02:20
    "Територията за относителността на любовта" - комедия, ФРГ, 2010
  • 03:50
    Параолимпийските игри в Пьонгчанг
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
Пълна програма
  • 00:30
    Семейство Даръл сериен тв филм /6, последен епизод/п/
  • 01:20
    Регионални новини /п/
  • 02:05
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2" /п/
  • 03:05
    Китай на фокус Китайско кунг-фу /първа част/п/
Пълна програма
  • 00:30
    The Flintstones
  • 01:00
    The HAPPOS Family
  • 01:05
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 01:15
    The Jungle Bunch: To the Rescue
Пълна програма
  • 00:00
    "Последният кораб" - сериал,с.3 еп.1
  • 01:00
    "Час пик" - сериал, с.1, еп. 1
  • 02:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.20
  • 03:00
    "Стрелата" - сериал, с.4, еп.12
Пълна програма
  • 01:45
    "Натрапници" - ужас, трилър (САЩ, 2011)
  • 03:45
    На червения килим: Победителите
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.2
  • 07:15
    "Никита: Отмъщението" - еп.3
Пълна програма
  • 00:00
    "Агент в оставка" - екшън, комедия (САЩ, 2006), режисьор - Джон Уайтсел, актьори - Дейвид Аркет, Майкъл Кларк Дънкан, Лесли Боб, Джо Витерели, Ангъс Т. Джоунс, Антъни Андерсън, Стив Ширипа, Пол Сорвино, Ким Хоторн и др.
  • 02:00
    "Кое е това момиче" /п./ - сериал
  • 03:00
    "По средата" /п./- сериал
  • 04:00
    "Щурите съседи" - сериал
Пълна програма
  • 00:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 02:00
    "Сияйна луна" - сериал
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
Пълна програма
  • 00:30
    Кунг фу пилета
  • 00:52
    Кунг фу пилета
  • 01:15
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:25
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 00:45
    "Прецакването", криминален трилър, САЩ, 2001; реж. Франк Оз, с Робърт Де Ниро, Едуард Нортън, Марлон Брандо, Анджела Басет, Гари Фармър, [12+]
  • 02:50
    "Кървавочервено", трилър - хорър, Италия, 1975; реж. Дарио Ардженто, с Дейвид Хемингс, Дария Николоди, Габриеле Лавия, Маца Мерил, Ерос Пани, [18+]
  • 04:55
    "Риалити +", късометражна научна фантастика, Франция, 2015; реж. Корали Фаржа, с Ванеса Хеслер, Венсан Коломб, Орелиан Мюлер, Орелиа Поарие, Самуел Трепание, [12+]
  • 06:40
    "На буксир", късометражен - романтика, САЩ, 2015; реж. Грант Джейнс, със Селеста Дийстис, Боби Морено, Бенджамин Норис, Луиза Абърнати, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    "Обикновено сърце", драма, САЩ, 2014; реж. Райън Мърфи, с Марк Ръфало, Мат Бомър, Тейлър Kич, Джим Парсънс, Джулия Робъртс, [18+]
  • 03:10
    "Зарови сърцето ми в Ундид Ний", драма, САЩ, 2007; реж. Ив Симоно, с Ейдън Куин, Адам Бийч, Ана Пакуин, Аугуст Шеленбърг, Дж. К. Симънс, [12+]
  • 05:20
    "Гленгъри Глен Рос", драма, САЩ, 1992; реж. Джеймс Фоли, с Ал Пачино, Джак Лемън, Алек Болдуин, Ед Харис, Алън Аркин, [12+]
  • 07:00
    "Рок училище", комедия, САЩ, 2003; реж. Ричард Линклейтър, с Джак Блек, Джон Кюсак, Майк Уайт, Сара Силвърман, Джоуи Гайдъс, [12+]
Пълна програма
  • 00:30
    CNN Talk
  • 01:00
    CNN Newsroom
  • 01:30
    World Sport
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
Пълна програма
  • 00:00
    "Моята карма"- сериен филм, /п/
  • 01:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела, /п/
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
Пълна програма
  • 00:10
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 5, /п/
  • 01:10
    "Фрактура" - предаване за рок музика, /п/
  • 03:40
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3, /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Опасно за живота: Гаражни гении
  • 01:00
    С влак през Аляска: Нападението на мечката
  • 02:00
    Опасно за живота: Странностите на природата
  • 03:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 4
Пълна програма
  • 00:30
    Как са го направили?: Пожарогасители/ Круизни кораби
  • 00:55
    Фабрика за храна: Епизод 14
  • 01:20
    Хакер в дивата природа: Черният залив
  • 02:10
    Решени да избягат: Китайският ресторант
Пълна програма
  • 00:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 01:00
    Ханк Зипзър
  • 01:25
    Ханк Зипзър
  • 01:50
    Хрониките на Евърмур
Пълна програма
  • 00:00
    "Туберкулоза: бялата смърт"
  • 00:40
    "Футурис"
  • 01:00
    "Вечна младост" - 1 и 2 ч.
  • 02:00
    "Последен шанс да видим"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 03:00
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 03:30
    Ключът към успеха
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 00:30
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд, квалификация
  • 01:15
    Футбол: ФИФА футбол магазин
  • 01:45
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени
  • 02:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, мъже
Пълна програма
  • 00:15
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, мъже
  • 01:00
    Колоездене: Хандзаме Класик
  • 02:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, отборно
  • 03:00
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд, квалификация
Пълна програма
  • 00:10
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 5
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 6
  • 07:10
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 7
  • 07:55
    Братски проекти, сезон 2, еп. 4
Пълна програма
  • 00:25
    Strongman Champions League
  • 01:20
    Nhra Sportsman Series
  • 02:15
    X Games - Aspen
  • 03:10
    Monster Knock Outs
Пълна програма
  • 02:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 00:30
    От скъпо в евтино
  • 01:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 01:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 02:00
    На гости при Джада
Пълна програма
  • 00:50
    Любовни авантюри - трети сезон, еп. 8
  • 01:45
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 3
  • 02:40
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 19
  • 03:05
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 00:55
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 17
  • 01:50
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 7
  • 03:35
    Късметлията - първи сезон, еп. 7
  • 04:25
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 00:25
    "Признак на живот", хорър - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Еспиноса, с Джейк Джилънхол, Ребека Фъргюсън, Райън Рейнолдс, Хироюки Санада, Ариън Бакър, [15+]
  • 02:10
    "Централна новина", драма, Румъния, 2017; реж. Юлия Руджина, с Анди Васлуиану, Войка Олтеан, Дорин Андоне, Йоана Флора, Давид Блаш, [12+]
  • 03:35
    "Ти Джей Милър: Педантично смехотворен", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Джеф Томсик, с Ти Джей Милър, [15+]
  • 04:40
    "Не познавате Джак", биографична драма, САЩ, 2010; реж. Бари Левинсън, с Ал Пачино, Сюзан Сарандън, Дани Хюстън, Бренда Вакаро, Джон Гудман, [12+]
Пълна програма
  • 00:25
    Престъпността през войната, сезон 1, еп. 4
  • 01:15
    Софи Шол
  • 02:10
    Загадки в музея, сезон 9, еп. 11
  • 02:55
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 6
Пълна програма
  • 00:55
    Спецове в заложната къща: Време е за парти в заложната къща
  • 01:25
    Надпревара за находки: Маями: Не мрази алигатора, а вратата
  • 01:55
    Американски антиквари: Кралицата на късмета
  • 02:50
    Най-великите бягства от затвор в Америка: Епизод 1
Пълна програма
  • 00:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 5 еп.
  • 01:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 38 еп.
  • 01:30
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 60 еп.
  • 02:30
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 00:15
    "Хип хип ура"
  • 00:45
    "ЯЯ и Зук"
  • 00:55
    "Осуалд"
  • 01:20
    "Герои на града"
Пълна програма
  • 00:30
    "Спорт в обектива"/п/
  • 01:30
    09:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 00:45
    Синемаскоп
  • 01:00
    Драконова топка Z (анимация)
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Тюбс
Пълна програма
  • 01:15
    "Казанова на Фелини" - биографически филм / драма с Доналд Съдърланд, Тина Омонт.
  • 03:50
    "Омайни лъжи" - комедия / романтичен с Трийт Уилямс, Джоана Пакула, Джулиан Филипс, Лаура Мански.
  • 05:35
    "Плашила" - ужаси с Тед Вернон, Майкъл Дейвид Симс.
  • 07:00
    "Нощният мениджър 1.5" - мини сериал
Пълна програма
  • 00:30
    GSERIES
  • 01:00
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 01:30
    DUNLOP SUPER 2 SERIES
  • 02:30
    SUPER UTES SERIES
Пълна програма
  • 00:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 01:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 02:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 03:00
    Световна сцена
Пълна програма
  • 00:00
    Charlie Puth: In The Zone
  • 01:00
    MTV Asks Anne-Marie
  • 01:30
    The 20 Biggest US Number Ones
  • 03:00
    Taylor Swift: MTV Top 10
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
Пълна програма
  • 00:05
    Топ 10 на най-смъртоносните животни, сезон 1, еп. 5
  • 00:35
    Нашествие на вредители, сезон 1, еп. 4
  • 01:25
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 7
  • 02:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 5
Пълна програма
  • 00:00
    Гранични войни, еп. 3
  • 01:00
    Гранични войни, еп. 4
  • 01:55
    Мегаколи, еп. 3
  • 02:40
    Магистрала през ада, еп. 12
Пълна програма
  • 00:10
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 3
  • 01:00
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 2
  • 01:50
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 1
  • 02:35
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 2
Пълна програма
  • 00:15
    Еротичен телепазар
  • 02:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Билярд: Мастърс 2018, трети ден, втора сесия, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 00:20
    "Влюбени жени". Сериен филм
  • 02:10
    Филм "Забравена мелодия за флейта"
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 05:10
    "Гении и злодеи"
Пълна програма
  • 00:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 01:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 00:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
Пълна програма
  • 00:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 00:35
    "От А до Я" - рецитали
  • 01:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 01:05
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 00:25
    "Заразно зло: Възмездие" - фантастика / екшън филм, U, 2012
  • 02:05
    "Огледала" - филм / трилър, U, 2008
  • 04:25
    "Огледала 2" - филм на ужасите, U, 2010
  • 05:30
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Италия, Серия А: Дженоа - Милан
  • 03:20
    Италия, Серия А: Интер - Наполи
  • 06:00
    Дивата муха
  • 07:00
    УЕФА Лига Европа: 
Пълна програма
  • 01:00
    Нощни новини
  • 01:30
    "Изведи ме" - шоу
  • 03:25
    "Хайде да танцуваме" - шоу
  • 05:15
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 00:35
    Вести-Москва
  • 01:00
    Вести
  • 02:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 05:30
    Игрален филм
Пълна програма
  • 00:00
    "Скенер"
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 00:20
    "Страхотни момчета" - комедийно шоу
  • 00:50
    "Ladykracher" - комедийно шоу
  • 01:45
    "Шестимата" - комедиен сериал
  • 03:10
    "Дръзката тройка" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 00:30
    Новини. Прогноза за времето. / повторение/
  • 01:00
    "Дискусионно студио" /повторение/
  • 02:00
    "Прокудени от бащин край" /повторение/
  • 03:00
    "Директно за култура " с водещ Любомир Захариев /повторение/
Пълна програма
  • 00:00
    Футболна сутрин
  • 01:00
    Висшата лига в аванс
  • 01:30
    Крикет: специално издание
  • 03:30
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 00:20
    Alf
  • 01:00
    Infomercials
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 00:20
    Папа Хемингуей в Куба- драма, биографичен, 2015, Канада/САЩ,
  • 02:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Сянката на Елена- ТВ сериал - Бразилия - 40 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 00:00
    Линейка в Лондон: Епизод 7
  • 01:00
    Съсипани тела: Епизод 3
  • 02:00
    Половин дузина деца: Пълна къща
  • 02:48
    Моето 1500 кг семейство: Семейното пътешествие започва
Пълна програма
  • 00:30
    Професия турист
  • 01:00
    Зелен свят - Презастрояването
  • 01:30
    Мощта на коня
  • 02:00
    Община Годеч - Църква Свети Николай Чудотворец
Пълна програма
  • 00:00
    Разсекретяване на тъмните тайни на Америка
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 03:00
    Строителство извън мрежата: Ранчо в Биг Скай
Пълна програма
  • 00:00
    Разсекретяване на тъмните тайни на Америка
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 03:00
    Строителство извън мрежата: Ранчо в Биг Скай
Пълна програма
  • 01:25
    Неомъжена бяла жена, САЩ, драма/трилър, 1992
  • 03:10
    Карантина, САЩ, Ужаси/фантастика/трилър, 2008
  • 04:40
    Шумът на върбите, Великобритания, анимационен/семеен, 1995
  • 05:20
    Свещен дим, САЩ, драма, 1999
Пълна програма
  • 00:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
  • 01:00
    "Непознатите изобретения" - 12 еп., документална поредица
  • 01:30
    "Златна мисия" - 12 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Ованес Торосян" - документална поредица
Пълна програма
  • 00:30
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 3
  • 01:00
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 4
  • 01:30
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 9
  • 01:50
    Тайните рецепти на баба - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 00:00
    Петък 13-ти - Ужаси, 2009, Режисьор: Маркус Ниспел, В ролите: Джаред Падалеки, Аманда Ригети, Дерек Миърс
  • 02:00
    Пазителите - Екшън, Фантастика, 2009, Режисьор: Зак Шнайдер, В Ролите: Джаки Ърл Хейли, Патрик Уилсън, Карла Гуджино
  • 04:00
    Джакузи машина на времето - Комедия, Сай-Фай, 2010, Режисьор: Стив Пинк, В ролите: Джон Кюсак, Крейг Робинсън, Кларк Дюк, Роб Кордри, Линдзи Фонсека, Лизи Каплан, Криспин Глоувър, Чеви Чейс, Себастиан Стан
  • 06:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:15
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 00:30
    "Церемонията" - драма/трилър, Франция/Германия, режисьор: Клод Шаброл; участват: Изабел Юпер, Сандрин Бонер, Жан-Пиер Касел, Жаклин Бисе и др./п/
  • 02:00
    Документална поредица/п/
  • 03:00
    Eкология /п/
  • 04:00
    Документална поредица /п/
Пълна програма
  • 00:50
    От местопрестъплението: Маями, еп. 2
  • 01:45
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон, еп. 3
  • 02:10
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон, еп. 4
  • 02:30
    Клопка - първи сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 00:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 00:55
    F-PARTIES
  • 01:00
    TOP MODELS
  • 01:30
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 00:30
    "24 часа да убиеш" - 8 еп.
  • 01:25
    "Прелюбодейци" - 10 еп.
  • 02:15
    "Джигити" - 10 еп.
  • 02:40
    "Да замиташ след звездите" - 6 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • 00:30
    Первый лед - последний лед
  • 00:45
    Кодекс охотника
  • 01:00
    Территория льда
  • 01:25
    Охотник-одиночка
Пълна програма
  • 00:00
    "Дяволски възел" - криминален с уч. на Рийз Уидърспун, Колин Фърт, Ейми Райън, Мирей Инос, Стивън Мойер, Алесандро Нивола, Дейн Дехаан и др.
  • 05:50
    "Кевин може да почака" - сериал, сезон 1
  • 06:15
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 07:15
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 00:15
    Kitchen Boss: Pasta Party
  • 00:37
    Kitchen Boss: Old Family Favourites
  • 01:00
    How the Universe Works: Jupiter
  • 01:45
    Weird Creatures With Nick Baker: Anteaters
Пълна програма
  • 00:00
    Режи!
  • 01:00
    Градски печива с Пол Холивуд
  • 01:30
    Градски печива с Пол Холивуд
  • 02:00
    Реза, принцът на подправките: Индия
Пълна програма
  • 00:05
    Кръстници вълшебници
  • 00:35
    Опасният Хенри
  • 00:55
    Опасният Хенри
  • 01:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 00:30
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд, квалификация
  • 01:15
    Футбол: ФИФА футбол магазин
  • 01:45
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени
  • 02:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, мъже
Пълна програма
  • 00:25
    "Признак на живот", хорър - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Еспиноса, с Джейк Джилънхол, Ребека Фъргюсън, Райън Рейнолдс, Хироюки Санада, Ариън Бакър, [15+]
  • 02:10
    "Централна новина", драма, Румъния, 2017; реж. Юлия Руджина, с Анди Васлуиану, Войка Олтеан, Дорин Андоне, Йоана Флора, Давид Блаш, [12+]
  • 03:35
    "Ти Джей Милър: Педантично смехотворен", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Джеф Томсик, с Ти Джей Милър, [15+]
  • 04:40
    "Не познавате Джак", биографична драма, САЩ, 2010; реж. Бари Левинсън, с Ал Пачино, Сюзан Сарандън, Дани Хюстън, Бренда Вакаро, Джон Гудман, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Soft music
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
Пълна програма
  • 00:30
    PJ Masks
  • 01:00
    PJ Masks
  • 01:30
    Art Attack
  • 01:55
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 00:05
    Кръстници вълшебници
  • 00:35
    Опасният Хенри
  • 00:55
    Опасният Хенри
  • 01:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 00:00
    The Rock Show
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
Пълна програма
  • 00:45
    House of Horrors: Kidnapped: Wired To Kill / Unbroken
  • 01:40
    The 1980s: The Deadliest Decade: The Libertyville Horror
  • 02:35
    Horror In The Woods: People Magazine Investigates
  • 03:30
    Murder In The Heartland: The Kind Sister
Пълна програма
  • 00:30
    Top: Scandalous
  • 01:00
    Rising Star: Rugby New Zealand
  • 01:30
    Up Close With: Michael Phelps
  • 02:00
    Ultimate Clash: Ryan Lochte vs James Magnussen
Пълна програма
  • 00:20
    Speargun Hunter
  • 00:45
    Nick's Wild Ride
  • 01:05
    Nick's Wild Ride
  • 01:30
    Major League Fishing
Пълна програма
  • 00:55
    Спецове в заложната къща: Време е за парти в заложната къща
  • 01:25
    Надпревара за находки: Маями: Не мрази алигатора, а вратата
  • 01:55
    Американски антиквари: Кралицата на късмета
  • 02:50
    Най-великите бягства от затвор в Америка: Епизод 1
Пълна програма
  • 00:00
    Гранични войни, еп. 4
  • 00:55
    Мегаколи, еп. 3
  • 01:40
    Магистрала през ада, еп. 12
  • 02:25
    Строителна зона, еп. 1
Пълна програма
  • 00:00
    "Кости"- сериал, с.9, еп. 12
  • 01:00
    "Шест сестри" /п./- сериал
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.21
Пълна програма
  • 00:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 9, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 01:00
    Конан; сезон 1, епизод 10, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 02:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 9, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 02:55
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2015
Пълна програма
  • 00:30
    Шерлок Холмс: Кошмарната булка; криминален, драма, Великобритания, 2016
  • 02:30
    Отмъщението; сезон 1, епизод 31, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 03:25
    Шерлок Холмс: Кошмарната булка; криминален, драма, Великобритания, 2016
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 00:30
    На живо: Полицейски патрул
  • 01:00
    Какво е нужно за убийство
  • 01:30
    Какво е нужно за убийство
  • 02:00
    Луда любов
Пълна програма
  • 00:45
    Гарванът на спасението
  • 02:45
    Благослови детето
  • 04:55
    Момчетата на мама
  • 05:25
    Поглед от върха
Пълна програма
  • 00:00
    Т/с "Чкалов", 2 с
  • 01:05
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
Пълна програма
  • 00:15
    Review
  • 00:40
    Drawn Together
  • 01:05
    Ugly Americans
  • 01:30
    Jackass
Пълна програма
  • 00:13
    Let's Welcome The New Student (18+)
  • 00:39
    If You Love Me... (18+)
  • 01:00
    Getting Off The Typing Pool (18+)
  • 01:24
    Fuck Of The Irish (18+)
Пълна програма
  • 04:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - полуфинали (WTA Premier Mandatory 2018)
  • 05:00
    Тенис: Андрей Мартин - Роберто Карбайес Баена (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
  • 07:40
    Тенис: Роберто Карбайес Баена - Алберт Рамос-Виньолас (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 10:00
    Футбол: Атлетик /Б/ - Леганес (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 00:00
    NEXOS - A SHARED FUTURE
  • 01:00
    ORPHANS OF TIBET
  • 02:00
    AVIATORS, THE S1 E11
  • 02:30
    AVIATORS, THE S1 E12
Пълна програма
  • 05:20
    CFC - Cage Fighting Championships
  • 07:10
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:25
    Taekwondo
  • 07:45
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 00:30
    The Captain and Casey Show
  • 01:00
    2017 VISSLA ISA World Junior Surfing Championship
  • 01:30
    2008 Roxy Chicken Jam
  • 02:00
    ISA World Jr Surfing Championships
Пълна програма
  • 00:10
    Загадки в музея (Series 6): Дойл и Худини, "Отровният отряд", Големият измамник (Episode 4)
  • 00:55
    Американски принцеси за милиони долари (Series 2): Водещите дами (Episode 4)
  • 01:45
    Денят, когато... (Series 1): Churchill (Episode 1)
  • 02:40
    Скритата страна на Втората световна война (Series 1): Холокостът (Episode 4)
Пълна програма
  • 00:00
    "Viva la Musica!"
  • 01:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 02:00
    Българско документално кино
  • 03:00
    "Музикална академия"
Пълна програма
  • 01:05
    Chick Corea & Mc Coy Tyner, piano duo (1983)
  • 01:15
    Dave Holland 'Prism' - Jazz en Tete
  • 02:20
    Erik Truffaz Quartet - Jazz sous les pommiers
  • 03:50
    Jason Moran 'Bandwagon' at MOODS
Пълна програма
  • 00:00
    Професионална борба: "Разбиване", 11-и епизод
  • 01:00
    Волейбол: Мач от Националната волейболна лига за жени, повторение
  • 03:00
    Футбол: Септември - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 08:00
    Футбол: Дунав - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Испания - Коста Рика (приятелска среща - повторение)
  • 04:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - полуфинали (WTA Premier Mandatory 2018)
  • 06:30
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - I и II четвъртфинали (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 10:30
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - IV четвъртфинал (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
Пълна програма
  • 01:00
    Волейбол: Мач от Суперлигата, повторение
  • 03:00
    "Преди кръга за Купата на Футболната асоциация" (2017-18), 4-и епизод, повторение
  • 03:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 00:45
    Къща на ужасите: отвличания: Епизод 1
  • 01:40
    Десетилетие на смъртта: 80-те: Ужасът в Либъртивил
  • 02:35
    Ужасът в гората: Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 03:30
    Убийство в Средния Запад: Добрата сестра
Пълна програма
  • 00:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 02:00
    "Майсторски клас", (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
  • 00:10
    "Обирът в Хатън Гардън", криминална драма, Великобритания, 2017; реж. Рони Томпсън, с Матю Гуд, Фил Даниелс, Марк Харис, Лари Ламб, Джоли Ричардсън, [15+]
  • 01:45
    "Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
  • 03:45
    "Тежка нощ", комедия, САЩ, 2017; реж. Лучия Аниело, със Скарлет Йохансон, Кейт МакКинън, Джилиън Бел, Илана Глейзър, Зоуи Кравиц, [15+]
  • 07:00
    "Първа реколта", драма, Франция, 2015; реж. Жером Льо Мер, с Жерар Ланвен, Джалил Леспърт, Алис Талиони, Лора Смет, Ланик Готри, [12+]
Пълна програма
  • 00:20
    "Другарю инспектор І, 4 еп.", екшън - крими - комедия, САЩ, 2017; реж. Рис Томас, с Флорин Пиерсик - младши, Корнелиу Уличи, Оливия Нита, Флорин Галан, Адриан Падурару, [15+]
  • 01:05
    "Дългият път на Били Лин", военна драма, САЩ, 2016; реж. Анг Лий , с Джо Алуин, Кристен Стюарт, Крис Тъкър, Гарет Хедлънд, Вин Дизел, [15+]
  • 03:00
    "Вмешателство (2016)", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Клеа Дювал, с Клеа Дювал, Мелани Лински, Наташа Лайон, Винсънт Пиаца, Джейсън Ритър, [15+]
  • 04:30
    "Весело обслужване ІІ, 8 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Илайза Хитман, с Бен Синклер, [18+]
Пълна програма
  • 01:10
    Футбол: Байерн ТВ
  • 03:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 03:30
    Баскетбол: Еврокупа
  • 04:00
    Trans World Sport
Пълна програма
  • 00:15
    ММА: Класика от UFC
  • 01:00
    Хокей на лед: NHL
  • 03:30
    Професионални майстори на родеото
  • 04:30
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 00:15
    Искрица и Сияйница
  • 00:40
    Умизуми
  • 01:10
    Пес Патрул
  • 01:35
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 00:30
    Бърза обиколка
  • 00:55
    Бърза обиколка
  • 01:20
    Новини
  • 01:25
    Репортаж: Движение - техника - сигурност
Пълна програма
  • 00:30
    Близо до врага, сезон 1, еп. 7, Великобритания, военен, 2016
  • 01:30
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 5, САЩ, военен, 2016
  • 02:15
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 6, САЩ, военен, 2016
  • 03:35
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 12, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 01:55
    Инспектор Банкс 2/6
  • 02:40
    Дежа вю
  • 06:15
    Фин
  • 07:45
    Най-смешните скечове на Абът и Костел 1
Пълна програма
  • 01:10
    Модус 1/6
  • 01:55
    Каквото посееш
  • 03:25
    Имало едно време на Север
  • 06:10
    Г-ца Минус
Пълна програма
  • 00:55
    Възкръсналата Мери
  • 02:25
    Кога ще ядем?
  • 03:55
    Последен пристан
  • 05:45
    Скаутско приключение
Пълна програма

Сериали

MGM 00:40
"Обадете се на Сол 3.03" - сериал
Fox Life 00:45
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 17
AXN 00:50
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2013
Viasat History 00:50
Въоръжени мъже: Изкуството на войната, сезон 1, еп. 6
Fox Crime 00:50
Престъпни намерения - осми сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

Discovery Science 00:30
Ловци на митове: Кастингът: Отмъщение на игла в купа сено
БНТ САТ 01:00
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
BNT 3 01:00
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
Film Plus 01:00
Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Film Plus HD 01:00
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио - полуфинали (WTA Premier - повторение)

Всички предавания

Филми

ARD 1 00:40
"Лейди Вегас" - комедия, U, 2012
Cinemax 2 00:40
"Сънища на чужд език", драма - фентъзи, Мексико, 2017; реж. Ернесто Контрерас, с Фернандо Алварес Ребейл, Хосе Мануел Пончелис, Елигио Мелендес, Фатима Молина, Хуан Пабло Де Сантяго, [12+]
AXN 00:50
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2013
Skat+ 00:55
"В огъня на борбата и любовта" - документален филм
AXN White 01:00
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}