ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 18:15
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    10 неща или по-малко двусериен тв филм /2, последен епизод/
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
Пълна програма
  • 18:00
    Премиера: "Скъпи наследници" - сериал, с.1, еп. 45
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп. 76
  • 21:00
    Премиера: "Столичани в повече" - сериал, с.12, еп.3
Пълна програма
  • 18:00
    "Семейни войни" (премиера) - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Откраднат живот: Критична точка" (премиера) - сериен филм, 5 сезон
  • 21:00
    "Полицаите от края на града" (премиера) - комедиен сериал
Пълна програма
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 20:30
    Едно френско село - исторически сериал
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 20:00
    Investbook с Александър Костадинов
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
Пълна програма
  • 18:05
    Възприятия; сезон 2, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 19:05
    Профилиране; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2009
  • 20:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 21:00
    Медиум; сезон 4, епизод 11, криминален, мистерия, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 17:25
    Зоологическата градина в Бронкс: Епизод 6
  • 18:20
    Семейството от планините: Бавно, но славно
  • 19:15
    Най-големите и най-лошите: Тигри
  • 20:10
    Нощ: Леопарди
Пълна програма
  • 18:00
    "Държавата днес" - информационно - публицистичен блок
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
Пълна програма
  • 17:30
    СК Ски алпин: финали
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 19:00
    Куиз шоу
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 18:00
    Пиренеите документална поредица /1 епизод/п/
  • 18:30
    Япония днес
  • 18:45
    Световните градове на България Плевен - вълни по равнината
  • 19:30
    България новини
Пълна програма
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:15
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Българската епопея - река Драва, Унгария, март 1945 документален филм /2017 г./, сценарист и режисьор Цветана Маринова
  • 19:30
    Малки истории /п/
Пълна програма
  • 18:06
    Bunnicula
  • 18:20
    Bunnicula
  • 18:30
    Bunnicula
  • 18:50
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 18:00
    "Извън играта" - сериал, с.7, еп.1
  • 19:00
    "Час Пик" - сериал, с.1, еп. 1
  • 20:00
    Премиера: "Последният кораб" - сериал, с.3, еп.1
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 17:00
    "Отмъстителите" - екшън, приключенски (САЩ, 1998)
  • 19:00
    "Империя: Август" (втора част - драма, екшън (САЩ, 2003)
  • 21:00
    "Бандата на Оушън 2" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 2004)
  • 23:30
    "Децата на хората" - драма, фантастика (САЩ, 2006)
Пълна програма
  • 18:00
    "Щурите съседи" - сериал
  • 19:00
    "Загадките на Лора" - сериал, с.2
  • 20:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал, с.1
  • 21:00
    "Приятели" - сериал, с.3
Пълна програма
  • 18:00
    "Земя на бунтовници" - сериал, с.1, еп.2
  • 19:00
    "Любов и вендета" - сериал, с.1, еп. 8
  • 20:00
    Премиера: "Истинска звезда" - сериал, еп.95
  • 21:00
    "Тайни" - сериал
Пълна програма
  • 18:06
    Малки Титани: В готовност
  • 18:16
    Малки Титани: В готовност
  • 18:35
    Могъщите Магимечове
  • 18:45
    Могъщите Магимечове
Пълна програма
  • 17:25
    "Четири стаи", комедия, САЩ, 1995; реж. Куентин Тарантино, Робърт Родригес, Алисън Андърс, Александър Рокуел, с Тим Рот, Антонио Бандерас, Мадона, Мариса Томей, Куентин Тарантино, [15+]
  • 19:05
    "Стар Трек VІІІ: Първи контакт", приключенска научна фантастика, САЩ, 1996; реж. Джонатан Фрейкс, с Патрик Стюарт, Джонатан Фрейкс, Брент Спинър, Левар Бъртън, Майкъл Дорн, [12+]
  • 21:00
    "Кралят на рибарите", комедийна драма, САЩ, 1991; реж. Тери Джилиъм, с Робин Уилямс, Джеф Бриджис, Мерседес Руел, Аманда Плъмър, Дейвид Пиърс, [18+]
  • 23:20
    "Беатрис на вечеря", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Мигел Артета, със Салма Хайек, Джон Литгоу, Кони Бритън, Джей Дуплас, Ейми Ландекър, [15+]
Пълна програма
  • 17:45
    "Старски и Хъч", драма съспенс, САЩ, 2004; реж. Тод Филипс, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Снуп Дог, Фред Уилямсън, Винс Вон, [15+]
  • 19:25
    "Звезден прах", приключенски - фентъзи, Великобритания, 2007; реж. Матю Вон, с Клеър Дейнс, Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Чарли Кокс, Сиена Милър, [12+]
  • 21:30
    "Горчива жътва (2016)", романтична драма, Канада, 2017; реж. Джордж Мендълък, с Макс Айрънс, Саманта Баркс, Бари Пепър, Теймър Хасан, Терънс Стамп, [18+]
  • 23:15
    "Гражданинът", драма, Унгария, 2016; реж. Роланд Враник, с Др. Марцело Кейк-Бали, Агнеш Мар, Аргхаван Шекари, Тибор Гашпар, Тунде Салонтаи, [12+]
Пълна програма
  • 18:00
    Quest Express
  • 18:30
    Inside Africa
  • 19:00
    Wolf
  • 20:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 18:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 19:00
    "Сезонът на черешите"- сериен филм
  • 20:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 21:00
    "Черна любов" (премиера) - сериал, 2 сезон
Пълна програма
  • 17:00
    "Икона" - трилър с уч. на Патрик Суейзи, Майкъл Йорк, Джеф Фейхи, Патрик Бергин, Аника Петърсън, Бен Крос, Джос Акланд и др., II част
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 16
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 17
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 5
Пълна програма
  • 18:00
    Търсачи на антики: Награда от родео
  • 18:30
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 1
  • 19:00
    Как се прави...: Хартиени ветрила, орехово масло, мед
  • 19:30
    Как са го направили?: Епизод 13
Пълна програма
  • 17:50
    Големи умове: Битката на моста
  • 18:40
    Ловци на митове: Битови произшествия
  • 19:30
    Хакер в дивата природа: Черният залив
  • 20:20
    Как са го направили?: Пожарогасители/ Круизни кораби
Пълна програма
  • 18:00
    Soy Luna S2
  • 19:00
    БИЗААРДВАРК
  • 19:30
    Клонинги в мазето: Специални части
  • 20:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
Пълна програма
  • 18:05
    "Въпросите на Мили"
  • 18:15
    "Въпросите на Мили"
  • 18:20
    "Въпросите на Мили"
  • 18:30
    "Въпроси от науката"
Пълна програма
  • 18:10
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 18:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Бакуган - анимационен сериал
Пълна програма
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Изумрудената огърлица - 31 еп. - Сериал
  • 20:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
Пълна програма
  • 16:45
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, отборно, директно
  • 18:30
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд, квалификация, директно
  • 19:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени
  • 20:30
    Новини
Пълна програма
  • 18:00
    Ски бягане: Световна купа във Фалун, спринт
  • 19:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, отборно
  • 20:00
    Ски бягане: Световна купа във Фалун, спринт
  • 20:30
    Футбол: ФИФА футбол магазин
Пълна програма
  • 18:00
    Братски проекти, сезон 3, еп. 10
  • 18:25
    Мащабни продажби, сезон 2, еп. 2
  • 18:50
    Бягство, сезон 1, еп. 4
  • 19:40
    GRIP - Ускорение, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 18:00
    Alpine Adventurer Series 3
  • 18:55
    Strongman Champions League
  • 19:50
    Nhra Sportsman Series
  • 20:45
    Red Bull Global Rallycross Highlights
Пълна програма
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 18:00
    Безплатна ваканционна къща
  • 19:00
    Купихме си ферма
  • 19:30
    Купихме си ферма
  • 20:00
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 18:00
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 3
  • 19:00
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 19
  • 19:30
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 20
  • 20:00
    Сготвено с любов- втори сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 17:05
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 7
  • 19:10
    От местопрестъплението, еп. 3
  • 20:05
    От местопрестъплението, еп. 4
  • 21:05
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 17:10
    "… и никой не остана, Втора част", криминална драма, Великобритания, 2015; реж. Крейг Вивейрос, с Тоби Стивънс, Ноа Тейлър, Миранда Ричардсън, Мейв Дърмъди, Дъглас Буут, [18+]
  • 18:40
    "Филми и звезди Х, 11 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 19:10
    "Дяволът и дълбокото синьо море", драма, САЩ, 2016; реж. Бил Пърпъл, с Джейсън Съдейкис, Мейзи Уилямс, Джесика Бийл, Пол Райзър, Мери Стийнбъргън, [12+]
  • 21:00
    "От другата страна I, 5 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2018; реж. Стивън Уилямс, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
Пълна програма
  • 17:45
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 6
  • 18:30
    Забранена история, сезон 1, еп. 6
  • 19:20
    География на убийствата, сезон 1, еп. 2
  • 20:10
    Личният живот на кралските особи, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 18:10
    Планинари: На път
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Това хранилище все така е само мое
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Картината остава същата
  • 20:05
    Американски антиквари: Най-великата находка на земята
Пълна програма
  • 18:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 2 еп. /п/
  • 18:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 5 еп.
  • 19:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 38 еп.
  • 19:30
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 60 еп.
Пълна програма
  • 18:05
    "Герои на града"
  • 18:30
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 18:55
    "Чурулик"
  • 19:15
    "Чъгингтън - състезания за значки"
Пълна програма
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 19:00
    "Патарински Live"
  • 19:30
    НОВИНИ
  • 20:00
    "Денят на живо"
Пълна програма
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 17:55
    "Извънземен агент" - екшън филм с Марк Дакаскос, Амелия Кук.
  • 19:30
    "Къфс" - екшън / комедия с Крисчън Слейтър, Тони Голдуин, Мила Йовович, Брус Бокслайтнър.
  • 21:10
    "Без изход" - екшън / драма с Кевин Костнър, Хауърд Дъф.
  • 23:00
    "В обувките на Сатаната 5.8" - сериал
Пълна програма
  • 17:00
    FIM SIDECARCROSS WORLD CHAMPIONSHIP
  • 18:30
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 18:45
    STOP AND GO
  • 19:00
    MRF CHALLENGE FORMULA 2000
Пълна програма
  • 18:00
    MTV Къщурки
  • 18:30
    MTV Къщурки
  • 19:00
    Само хитове
  • 20:00
    Важни за MTV: Кейти Пери срещу Тейлър Суифт
Пълна програма
  • 18:00
    The Vamps: In The Zone
  • 19:00
    Totally Uninterrupted Global Hits!
  • 22:00
    MTV Presents Gibraltar Calling
  • 23:00
    MTV World Stage
Пълна програма
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 17:20
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 7
  • 18:15
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 8
  • 19:10
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 1
  • 20:00
    Топ 10 на най-смъртоносните животни, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 18:00
    Прекрасният нов свят, еп. 2
  • 19:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 10
  • 20:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 11
  • 21:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 4
Пълна програма
  • 18:00
    Царе на изчезване: Лъвове от пустинята Намиб, еп. 1
  • 18:50
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 1
  • 19:45
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 2
  • 20:40
    Царе на изчезване: Лъвове от пустинята Намиб, еп. 1
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Лион - Каен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 26-и епизод, повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:15
    "Преди кръга във френската Лига 1" (2017-18), 30-и епизод
Пълна програма
  • 18:00
    Комедия "Любов и гълъби"
  • 20:00
    "Време"
  • 20:20
    "Клуб на Веселите и Находчивите" Висшата лига
  • 22:20
    Филм
Пълна програма
  • 18:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 19:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
Пълна програма
  • 18:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 18:30
    "Планета Мюзик" - горещи хитове
  • 19:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 19:05
    "От А до Я" - рецитали
Пълна програма
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
Пълна програма
  • 18:00
    Италия, Серия А: Интер - Наполи
  • 20:00
    Италия, Серия А - преди кръга 
  • 20:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 21:00
    Мобил 1
Пълна програма
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
  • 19:30
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
Пълна програма
  • 17:45
    "Културният отдих"
  • 18:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 19:00
    Вести
  • 19:25
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 18:00
    "Кейс"
  • 19:00
    "Така е"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 17:45
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт / на живо/
  • 18:30
    "Златоустият Йоан Екзарх" - документален филм
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 17:50
    Grizzy & die Lemminge
  • 18:15
    Ninjago - Die Meister der Zeit
  • 18:45
    Die Tom und Jerry Show
  • 19:15
    Sally Bollywood
Пълна програма
  • 18:00
    Забравени от бога-криминален сериал
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    50 нюанса любов- Предаване на Телемедиа
  • 20:00
    Сент Амур - комедия, Франция/Белгия, 2016, режисьори Беноа Делепин и Гюстав Керверн, с Жерар Депардийо, Беноа Поелворд, Венсан Лакост, Селин Салет
Пълна програма
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
Пълна програма
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Обиди и несигурност
  • 18:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Тъмносиня рокля и шаферки на жена от армията
  • 19:00
    Кралят на тортите: Подводен свят
  • 19:30
    Кралят на тортите: Торти в небето
Пълна програма
  • 18:00
    Римско наследство в България
  • 18:30
    Община Дупница - Порта към светове
  • 19:00
    Легендите оживяват - Тополовград, с.2 еп.5
  • 19:30
    Зелен свят - Птиците в Черно море
Пълна програма
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 16:55
    Тайната вечеря, САЩ, комедия/криминален/драма, 1995
  • 18:25
    Небеса (2002), Германия,Италия,САЩ, драма/трилър, 2002
  • 20:00
    Семеен сблъсък, САЩ, драма/трилър, 2001
  • 21:30
    Другата Болейн, Великобритания, биографичен/драма/романтичен, 2008
Пълна програма
  • 18:00
    "България - вчера, днес и утре" - документална поредица
  • 18:30
    Новини
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
Пълна програма
  • 18:00
    Тайните рецепти на баба - кулинарно предаване, еп. 4
  • 18:30
    Вкусът на Лондон с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 9
  • 19:00
    Вкусът на Лондон с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 10
  • 19:30
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 9
Пълна програма
  • 18:00
    Нека патрито да започне!
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 18:00
    Колумбиана - Екшън, Криминален, Драма, 2011, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Зоуи Салдана, Майкъл Вартан, Джорди Молла, Лени Джеймс, Сам Дъглас
  • 20:00
    Балистик - Екшън, Криминален, Фантастика, 2002, Режисьор: Каос, В ролите: Антонио Бандерас, Луси Лиу, Талиса Сото
  • 22:00
    Българските Хип-Хоп Награди 2016 - Награди, 2016, Режисьор: Мария Бонева, В ролите: -
Пълна програма
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Първи срещи: Една маса за двама" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
Пълна програма
  • 18:00
    "Безценна перла" - тв сериал, Бразилия, реж. Амора Маутнер, Паоло Силвестрини, участват: Бруно Галясо, Бианка Бин, Мел Мая, Домингос Монтанер, Наталия Дил и др., 24 еп.
  • 19:00
    "Футболни герои" - премиера
  • 19:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 20:00
    Екология
Пълна програма
  • 18:05
    Пазители на Времето - първи сезон, еп. 5
  • 19:00
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 21
  • 20:00
    Кости - осми сезон, еп. 14
  • 21:00
    Дюс Бигалоу: Мъжко жиголо - игрален филм
Пълна програма
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 18:00
    TOP MODELS
  • 18:25
    F-PEOPLE
  • 18:30
    TOP MODELS
  • 18:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 18:00
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 17:50
    "Истински спасителни операции" - 10 еп.
  • 18:40
    "Съдебни медици" - 8 еп.
  • 19:05
    "Джигити" - 5 eп.
  • 19:30
    "Лов на неизрядни платци" - 2 и 3 еп.
Пълна програма
  • 18:10
    Бизнес темите
  • 18:30
    Централна емисия Новини
  • 19:15
    Прогноза за времето
  • 19:20
    Спорт
Пълна програма
  • 18:10
    Природа мужской кухни с Сержем Марковичем
  • 18:25
    На рыбалку с охотой
  • 18:55
    В поисках хорошего клева
  • 19:25
    Оружейный клуб
Пълна програма
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 6
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8
  • 21:00
    "Психаротерапия" - комедия с уч. на Джак Никълсън, Адам Сандлър, Мариса Томей, Луис Гузман, Криста Алън, Джон Туртуро, Уди Харълсън и др.
Пълна програма
  • 17:30
    How the Universe Works: End of the Universe
  • 18:15
    Kitchen Boss: Pasta Party
  • 18:37
    Kitchen Boss: Old Family Favourites
  • 19:00
    Beasts of the Bayou: Swamp Werewolf
Пълна програма
  • 18:00
    Гражданка в ранчото
  • 18:30
    Гражданка в ранчото
  • 19:00
    Режи!
  • 20:00
    Режи, Джуниър!
Пълна програма
  • 18:10
    Геймърки
  • 18:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:05
    Алвин и Катеричоците
  • 19:20
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 16:45
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, отборно, директно
  • 18:30
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд, квалификация, директно
  • 19:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени
  • 20:30
    Новини
Пълна програма
  • 17:10
    "… и никой не остана, Втора част", криминална драма, Великобритания, 2015; реж. Крейг Вивейрос, с Тоби Стивънс, Ноа Тейлър, Миранда Ричардсън, Мейв Дърмъди, Дъглас Буут, [18+]
  • 18:40
    "Филми и звезди Х, 11 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 19:10
    "Дяволът и дълбокото синьо море", драма, САЩ, 2016; реж. Бил Пърпъл, с Джейсън Съдейкис, Мейзи Уилямс, Джесика Бийл, Пол Райзър, Мери Стийнбъргън, [12+]
  • 21:00
    "От другата страна I, 5 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2018; реж. Стивън Уилямс, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
Пълна програма
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
  • 20:00
    STARBOX
Пълна програма
  • 18:00
    The Lion Guard
  • 18:30
    Puppy Dog Pals
  • 19:00
    Trulli Tales
  • 19:30
    Mickey And The Roadster Racers
Пълна програма
  • 18:10
    Геймърки
  • 18:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:05
    Алвин и Катеричоците
  • 19:20
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Welcome To The Weekend!
Пълна програма
  • 17:25
    Swamp Murders: River Monster
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got Dumped
  • 19:15
    The Perfect Murder: Homicide Hotel
  • 20:10
    The Perfect Murder: Driving With The Devil
Пълна програма
  • 17:51
    Entourage: Fatmire Bajramaj
  • 18:15
    Premiere The Burning Issue: Episode 46
  • 18:46
    Rising Star: Sadam Ali
  • 19:10
    Top: Scandalous
Пълна програма
  • 18:00
    Carter's W.A.R
  • 18:45
    The Gunfather
  • 19:05
    The Gunfather
  • 19:30
    Hook N' Look
Пълна програма
  • 18:10
    Планинари: На път
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Това хранилище все така е само мое
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Картината остава същата
  • 20:05
    Американски антиквари: Най-великата находка на земята
Пълна програма
  • 18:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 10
  • 19:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 11
  • 20:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 4
  • 21:00
    Разглобяване: Суперсамолети, еп. 1
Пълна програма
  • 18:00
    Премиера: "Скъпи наследници" - сериал, с.1, еп. 45
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп. 76
  • 21:00
    Премиера: "Столичани в повече" - сериал, с.12, еп.3
Пълна програма
  • 17:50
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 1, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 19:10
    Конан; сезон 1, епизод 9, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 20:10
    Конан; сезон 1, епизод 10, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 21:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
Пълна програма
  • 18:10
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 6, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 19:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 5, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 20:20
    Отмъщението; сезон 1, епизод 31, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 21:20
    Отмъщението; сезон 1, епизод 32, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 18:00
    Какво е нужно за убийство
  • 18:30
    Какво е нужно за убийство
  • 19:00
    Не съм го извършил аз
  • 20:00
    Не съм го извършил аз
Пълна програма
  • 17:40
    Вързан за теб
  • 19:20
    Измишльотини
  • 21:05
    Жената в черно
  • 23:00
    Дяволски шеги
Пълна програма
  • 18:00
    Новости
  • 18:15
    Сквозной эфир. Live
  • 19:00
    Новости
  • 19:15
    Сквозной эфир. Live
Пълна програма
  • 17:50
    The King of Queens
  • 18:15
    The King of Queens
  • 18:40
    I Live With Models
  • 19:05
    I Live With Models
Пълна програма
  • 17:59
    Slim Curly Haired Babe Sucks And Fucks In Casting Interview (18+)
  • 18:21
    Yoga Retreat (18+)
  • 18:39
    Hot Minx Returns For Rough Anal (18+)
  • 19:01
    Tital Wave (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - четвъртфинали (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 19:00
    Футбол: Атлетик /Б/ - Леганес (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 21:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 22:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - четвъртфинали (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
Пълна програма
  • 17:20
    Футбол: Среща-реванш от осминафиналите на турнира "Лига Европа"
  • 19:10
    Футбол: Среща-реванш от осминафиналите на турнира "Лига Европа"
  • 21:00
    Обзор "Лига Европа"
  • 21:30
    Арена спорт обзор на деня
Пълна програма
  • 18:00
    Ранна емисия новини
  • 18:25
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 18:35
    Борсова информация
  • 18:40
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 18:00
    INSPIRING LIVES GLOBAL 1
  • 18:30
    INSPIRING LIVES GLOBAL 2
  • 19:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
  • 20:00
    I HAVE SEEN THE EARTH CHANGE: MONGOLIA: A COUNTRY SWEPT BY WINDS
Пълна програма
  • 18:00
    The Kickback
  • 19:10
    CPH Open 2017
  • 19:30
    The Great Ride Open
  • 20:00
    16 Below - Generation 2
Пълна програма
  • 18:00
    Галапагос (Series 1): Произход (Episode 1)
  • 19:00
    Загадки в музея (Series 6): Чудото на ролковите бонбони, затворник с китара, операция "Кламер" (Episode 5)
  • 19:45
    Моцарт в Лондон
  • 20:45
    Дубровник: Републиката (Series 1): 106 (Episode 6)
Пълна програма
  • 18:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 18:30
    "На ринга" - спортно предаване
  • 19:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 17:30
    The Golden Age choreography by Yuri Grigorovich
  • 19:12
    Herbert Blomstedt and the Gewandhausorchester Leipzig : Beethoven
  • 20:40
    InterMezzo
  • 21:30
    Valery Gergiev conducts Shostakovich: Symphony No. 7, Violin concerto No. 2
Пълна програма
  • 17:30
    Футбол: Септември - Верея, мач от Първа професионална лига, директно
  • 19:25
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 20:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 11-и епизод, повторение
  • 21:00
    Класика от Първа професионална лига - Пирин - Славия (2016-17), повторение
Пълна програма
  • 17:15
    Тенис: Ришар Гаске - Лука Пуи (Open Sud de France, Монпелие; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 19:00
    "Кристиано Роналдо: Португалското чудо" - документален филм
  • 20:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 21:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - четвъртфинали (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
Пълна програма
  • 17:00
    Волейбол: Мач от Националната волейболна лига за жени, директно
  • 19:00
    Студио "Волейбол", директно
  • 19:30
    Волейбол: Мач от Суперлигата, директно
  • 21:30
    Студио "Волейбол", директно
Пълна програма
  • 17:25
    Убийства в тресавището: Речно чудовище
  • 18:20
    Почти ми се размина: Изоставяне
  • 19:15
    Перфектното убийство: Хотел "Убийство"
  • 20:10
    Перфектното убийство: Да шофираш с дявола
Пълна програма
  • 17:30
    "Майсторски клас", (п)
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
  • 19:00
    BIT СПОРТ LIVE
  • 19:30
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
Пълна програма
  • 18:05
    "Защо точно той?", комедия, САЩ, 2016; реж. Джон Хамбърг, с Джеймс Франко, Брайън Кранстън, Меган Мълали, Зоуи Дойч, Седрик Ди Ентъртейнър, [15+]
  • 20:00
    "Играта на играчките 2", анимация, САЩ, 1999; реж. Джон Ласетър, Лий Ънкрич, Аш Бренън, [0+]
  • 21:35
    "Тежка нощ", комедия, САЩ, 2017; реж. Лучия Аниело, със Скарлет Йохансон, Кейт МакКинън, Джилиън Бел, Илана Глейзър, Зоуи Кравиц, [15+]
  • 23:15
    "Номерът на ръката на прадядо", документален, САЩ, 2018; реж. Ейми Шатц, [15+]
Пълна програма
  • 16:50
    "Вмешателство (2016)", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Клеа Дювал, с Клеа Дювал, Мелани Лински, Наташа Лайон, Винсънт Пиаца, Джейсън Ритър, [15+]
  • 18:20
    "Ловци на духове (2016)", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Пол Фийг, с Кристън Уийг, Мелиса МакKарти, Кейт МакКинън, Лесли Джоунс, Крис Хемсуърт, [12+]
  • 20:15
    "Туин Пийкс (2017) I, 10 част", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Линч, с Кайл МакЛоклан, Мейдчън Еймик, Дейна Ашбрук, Шерил Лий, Еверет МакГил, [18+]
  • 21:10
    "Декстър VIII, 4 еп.", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Стефан Шуорц, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
Пълна програма
  • 18:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 19:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 21:00
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 23:05
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
Пълна програма
  • 18:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 19:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 19:30
    Студио "Баскетбол"
  • 19:45
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма
  • 17:55
    Искрица и Сияйница
  • 18:20
    Котарачета
  • 18:30
    Нела, Принцесата-рицар
  • 18:50
    Кива го може
Пълна програма
  • 17:35
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 12, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 18:30
    Близо до врага, сезон 1, еп. 2, Великобритания, военен, 2016
  • 19:30
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 20, Испания, драма/исторически, 2013
  • 20:20
    Мускетарите, сезон 1, еп. 4, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
Пълна програма
  • 18:10
    Нечий герой
  • 19:55
    Наградата
  • 22:00
    Черният кадилак
  • 23:55
    Увлечение
Пълна програма
  • 17:50
    Рисковете на любовта
  • 19:15
    Проклятието на Тутанкамон, част 2
  • 20:40
    Проект "Динозавър"
  • 22:00
    Сватбеният уикенд
Пълна програма
  • 16:35
    Чичо Нино
  • 18:15
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки
  • 19:35
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит
  • 21:10
    Призрачният час 3/23
Пълна програма

Сериали

AXN 18:10
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2016
Viasat History 18:15
Забранена история, сезон 5, еп. 4
Viasat Nature 18:20
Дивите Филипини с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 1
Viasat Explorer 18:25
Мегапревозвачи, сезон 1, еп. 8
e-kids 18:30
Ангели и приятели - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Film Plus 18:30
"Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
BiT 19:00
BIT СПОРТ LIVE
Mtel Sport 1 19:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
Diema Sport 19:00
Футбол: Верея - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
Mtel Sport 2 19:00
Голф

Всички предавания

Филми

HBO 18:15
"Съвременно семейство IX, 21 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Стивън Левитан, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
HBO HD 18:15
"Съвременно семейство IX, 21 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Стивън Левитан, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
HBO 2 18:20
"В бурята", драма, Великобритания, 2009; реж. Тадеуш О'Съливан, с Брендън Глийсън, Джанет МакТиър, Лен Карю, Джеймс Д'Арси, Йън Глен, Бил Патерсън, [12+]
HBO3 18:20
"Аферата ІV, 1 еп.", драма, САЩ, 2018, [15+]
MCM 18:30
Драконова топка Z (анимация)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}