ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Зелената линейка Здравно риалити с водеща Ива Димитрова
Пълна програма
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.19
  • 09:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.2, еп. 6
  • 10:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп.16
Пълна програма
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 3, /п/
  • 08:45
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
  • 10:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4, /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 16, /п/
Пълна програма
  • 07:00
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, мъже
  • 08:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, супер Г, жени
  • 09:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, супер Г, мъже
  • 10:15
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм, състезание
Пълна програма
  • 07:00
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм
  • 08:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени
  • 09:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, мъже
  • 10:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, супер Г, мъже
Пълна програма
  • 07:00
    Strongman Champions League
  • 07:55
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 08:50
    Nhra Sportsman Series
  • 09:45
    Nhra Sportsman Series
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Билярд: Мастърс 2018, трети ден, втора сесия, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Валенсия - Билбао, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 07:00
    УЕФА Лига Европа: 
  • 09:00
    УЕФА Лига Европа: 
  • 11:00
    УЕФА Лига Европа: 
  • 13:00
    УЕФА Лига Европа: 
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
Пълна програма

Сериали

Fox Crime 07:50
Глейдс - втори сезон, еп. 11
EPIC Drama 07:55
Полдарк, сезон 2, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2016
AXN 07:55
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2015
e-kids 08:00
Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
bTV Comedy 08:00
"Клуб Веселие" - сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Дунав - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Eurosport 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
Eurosport HD 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
MAX Sport 1 08:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Ричмънд

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 07:55
Полдарк, сезон 2, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2016
AXN 07:55
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2015
MGM 07:55
"Операция: Съседска стража!" - семеен филм с Денис Ричардс, Люк Коломберо.
TVT 08:00
Туристически посоки в Средните Родопи (образователен филм за планински туризъм)
Vivacom Arena 08:01
Две опашчици Анимация, Приключенски 2018

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}