ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 22:00
    Колекцията тв филм /8, последен епизод/ (14)
  • 23:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Международен фестивал "София Филм Фест" 2018
Пълна програма
  • 22:00
    "Лара Крофт: Tomb Raider" - екшън, приключенски (САЩ, Великобритания, Япония, Германия, 2001), режисьор - Саймън Уест, актьори - Анджелина Джоли, Джон Войт, Ноа Тейлър, Йън Глен,  Даниел Крейг, Крис Бари и др.
Пълна програма
  • 22:00
    "Море в пламъци" - екшън с уч. на Марк Уолбърг, Кърт Ръсел, Дилън О'Браян, Джон Малкович, Дъглъс Ем Грифин, Кейт Хъдсън и др.
Пълна програма
  • 21:30
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд, квалификация
  • 22:15
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени
  • 23:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, отборно, директно
Пълна програма
  • 21:30
    Футбол: Бундеслига, Фрайбург - Щутгарт, директно
  • 23:25
    Новини
  • 23:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени
Пълна програма
  • 21:40
    X Games - Aspen
  • 22:35
    Immaf World Championships
  • 23:30
    Monster Knock Outs
  • 23:55
    Monster Knock Outs
Пълна програма
  • 22:00
    FIA WRC BEST OF
  • 23:00
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 23:30
    2017 GLOBAL RALLYCROSS CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 21:45
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 22-и епизод, повторение
  • 22:15
    Баскетбол: Барселона - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 22:00
    Бойни вечери
  • 23:40
    Италия, Серия А: Рома - Торино
Пълна програма
  • 22:00
    Крикет: специално издание
Пълна програма

Сериали

AXN 22:10
Забравена; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
Nova TV 22:30
"София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
Viasat Nature 22:40
Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 10
EPIC Drama 22:45
Династията на Тюдорите, сезон 2, еп. 3, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически, 2008
AXN White 22:45
Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 22:05
Свободна зона с Коритаров /п/
Diema Sport 23:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 12-и епизод, директно
Eurosport 23:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Зандвоорт
Eurosport HD 23:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Зандвоорт
Nova Sport 23:00
Футбол: Ница - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение

Всички предавания

Филми

AXN 22:10
Забравена; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
HBO3 22:35
"Съвременно семейство IX, 21 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Стивън Левитан, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Cinemax 22:40
"Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
AXN White 22:45
Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2015
HBO 22:50
"Маса 19", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Блиц, с Анна Кендрик, Крейг Робинсън, Джун Скуиб, Лиса Кудроу, Стивън Мърчант, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}