ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:50
    Колекцията тв филм /7 и 8, последен епизод/п/(14)
  • 03:50
    Каблуи игрален филм/п/
  • 05:00
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:45
    Панорама с Бойко Василев /п/
Пълна програма
  • 00:30
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.11
  • 01:30
    "Космос" - научно-популярна поредица
  • 02:30
    "Пътешествие до центъра на Земята" - екшън, приключенски, семеен (САЩ, 2008), режисьор - Ерик Бревиг, актьори - Джош Хътчерсън, Анита Брием, Брендън Фрейзър и др.
  • 04:00
    "Cool…T" /п./ - токшоу
Пълна програма
  • 00:40
    "Игри на сърцето" - с уч. на Джерард Бътлър, Джесика Бийл, Катрин Зита-Джоунс, Ума Търман, Денис Куейд и др.п/
  • 02:50
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA/п/
  • 04:40
    "Булка на прицел" - с уч. на Кариса Лий Стейпълс, Стийв Барън, Синди Бъзби, Лия Франкланд и др./п/
  • 06:00
    "Войната на розите"- сериен филм /п/
Пълна програма
  • 00:20
    Фамилно - токшоу с Доника Ризова /п./02:00 Характери /п./
  • 02:20
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 03:10
    VIB /п./
  • 03:40
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Коментари на седмицата
  • 02:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Tech Star - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 02:10
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 02:50
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 03:30
    Медиум; сезон 4, епизод 11, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 04:15
    Медиум; сезон 4, епизод 12, криминален, мистерия, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 00:45
    Нощ: Кайман
  • 01:13
    Нощ: Ботропс
  • 01:40
    Нощ: Нощни маймуни
  • 02:08
    Нощ: Койот
Пълна програма
  • 00:40
    "Неделя - ден Господен" - предаване за православна култура /п/
  • 02:00
    "Капиталът" - публицистично предаване /п/
  • 03:00
    Повторения
  • 08:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
Пълна програма
  • 00:35
    "Темите на деня" - новини и коментари
  • 01:00
    "Мария Верн: И боговете мълчат" - криминален филм, Швеция, 2010
  • 02:35
    Параолимпийските игри в Пьонгчанг
  • 05:00
    Параолимпийските игри в Пьонгчанг
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 00:30
    България новини /п/
  • 01:00
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
  • 01:30
    Череп и кости сериен тв филм /9, последен епизод/п/ (14)
  • 02:15
    Царете на магията шоу спектакъл /п/
Пълна програма
  • 00:30
    The Flintstones
  • 01:00
    The HAPPOS Family
  • 01:05
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 01:15
    The Jungle Bunch: To the Rescue
Пълна програма
  • 00:15
    "Човекът отвътре" - трилър, драма (САЩ, 2006), режисьор - Спайк Лий, актьори - Крисотофър Плъмър,  Клайв Оуен, Джоди Фостър, Уилям Дефо, Карлос Андрес Гомез, Дензъл Уошингтън и др.
  • 02:30
    "Кости" - сериал, с.9, еп.16,17
  • 04:15
    "Стомана" - екшън, фантастика, криминален (САЩ, 1997), режисьор - Кенет Джонсън, актьори - Шакил О’Нийл, Ричард Раундтри, Анабет Гиш, Джъд Нелсън и др.
  • 05:00
    "Последователите" - сериал, с.3, еп.2
Пълна програма
  • 01:30
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 02:30
    "Жената на пътешественика във времето" - драма, романтичен,( САЩ, 2009), режисьор- Робърт Швентке, актьори- Арлис Хауърд, Рейчъл Макадамс, Ерик Бана, Рон Ливингстън, Стивън Тоболовски, Алекс Ферис, Мишел Нолдън, Джейн Маклийн, Бруклин Прулкс и др.
  • 06:00
    "Елегия" - драма, романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Исабел Куишет, актьори - Питър Сарсгаард, Патриша Кларксън, Пенелопе Крус, Антонио Купо, Бен Кингсли, Денис Хопър и др.
  • 08:30
    "Империя: Август" (първа част) - драма, екшън (САЩ, 2003), режисьор - Роджър Йънг, актьори -Питър О'Тул, Шарлот Рамплинг, Витория Белведере, Бенджамин Садлър, Анна Вале, Хуан Диего Бото, Ръсъл Бар, Мартина Стела, Масимо Гини и др.
Пълна програма
  • 02:30
    "Мутра по заместване" - сериал
  • 03:00
    "По средата"/п./ - сериал
  • 04:00
    "Клуб Веселие" - сериал
  • 05:00
    "Загадките на Лора" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 00:30
    "Изборът на Лара" - сериал
  • 02:00
    "Екатерина Велика" - сериал
  • 03:10
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
Пълна програма
  • 00:52
    Кунг фу пилета
  • 01:15
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:40
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 01:05
    "Натрупан гняв", драма, Холандия, 2016; реж. Андре Ван Дурен, с Хана Хукстра, Беня Бруйнинг, Хадевич Минис, Гийс Шолтен Ван Ашхат, Франк Ламерс, [18+]
  • 03:00
    "Порочна", драма, Словакия, 2017; реж. Тереза Нвотова, с Доминика Моравкова-Зеленикова, Анна Раковска, Патрик Холубарш, Роберт Якаб, Джулиана Ол'ова, [18+]
  • 04:25
    "Ответен удар V, 7 еп.", криминален екшън, САЩ, 2017; реж. Бил Ийгълс, с Уорън Браун, Даниел МакФърсън, Роксан МакКий, Алин Сумаруота, Кори Джонсън, [18+]
  • 05:20
    "Тристана", драма, Испания, 1970; реж. Луис Бунюел, с Катрин Деньов, Фернандо Рей, Франко Неро, Лола Гаос, Антонио Касас, [12+]
Пълна програма
  • 00:55
    "Волният ездач", драма, САЩ, 1969; реж. Денис Хопър, с Питър Фонда, Денис Хопър, Джак Никълсън, Тони Базил, Карън Блек, [18+]
  • 02:30
    "От здрач до зори", екшън - хорър, САЩ, 1996; реж. Робърт Родригес, с Джордж Клуни, Куентин Тарантино, Харви Кийтъл, Джулиет Люис, Ърнест Лиу, [18+]
  • 04:15
    "Тъмната страна на Луната", трилър, Германия, 2015; реж. Щефан Рик, с Мориц Блайбтрой, Юрген Прохнов, Нора Фон Владщетен, Дорис Шрецмайер, Андре Хенике, [18+]
  • 05:20
    "Отнетият живот на Тимофей Берьозин ", драма, САЩ, 2006; реж. Скот Бърнс, с Пади Консидайн, Рада Мичъл, Оскар Айзък, Николай Лий Каас, Джейсън Флеминг, [15+]
Пълна програма
  • 00:30
    African Voices
  • 01:00
    CNN Newsroom
  • 01:30
    World Sport
  • 02:00
    Marketplace Africa
Пълна програма
  • 00:00
    "Неувяхващи мечти" - романтичен филм с уч. на Паскал Алеарди, Надя Бекер, Мануел Кортез, Инез Бьорг Дейвид и др., /п/
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Корабът на мечтите: Малайзия" - романтичен филм с уч. на Зигфрид Раух, Хайди Келер, Ники Вилдер, Мари Грюбер и др., /п/
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
Пълна програма
  • 00:10
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Най-доброто оръжие" - риалити, сезон 1
  • 07:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 8, 3 епизода
Пълна програма
  • 00:00
    Тежко избавление: Епизод 5
  • 01:00
    Какво може да е това?: Да откриеш Содом
  • 02:00
    Какво може да е това?: Нещо неочаквано
  • 03:00
    Австралийски железници: Епизод 7
Пълна програма
  • 00:30
    Големи умове: Водопад
  • 01:20
    Големи умове: Уайлд кард
  • 02:10
    Големи умове: Да спреш колата
  • 03:00
    Големи умове: Битката на моста
Пълна програма
  • 00:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 01:00
    Ханк Зипзър
  • 01:25
    Ханк Зипзър
  • 01:50
    Хрониките на Евърмур
Пълна програма
  • 00:30
    "e?: Транспорт"
  • 01:00
    "Градината на Дарвин"
  • 02:00
    "Възходът на жените: Цивилизация"
  • 03:00
    "Как се създава"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 03:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 04:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 00:30
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд, състезание
  • 02:00
    Биатлон: Световна купа в Осло, преследване, мъже
  • 02:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, гигантски слалом, мъже, втори манш
  • 03:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, слалом, жени, втори манш
Пълна програма
  • 00:00
    Колоездне: Милано - Сан Ремо
  • 01:00
    Биатлон: Световна купа в Осло, щафета, жени
  • 01:55
    Новини
  • 02:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, слалом, жени, втори манш
Пълна програма
  • 00:15
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 11
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 7
  • 07:10
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 7
  • 07:35
    Дивото зове, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 00:25
    Blood, Sweat & Gears
  • 01:20
    Enfusion
  • 02:15
    Enfusion
  • 03:10
    Immaf European Open
Пълна програма
  • 02:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 00:30
    От скъпо в евтино
  • 01:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 01:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 02:00
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 00:45
    Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 21
  • 01:40
    Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 22
  • 02:30
    Грозната Бети - втори сезон, еп. 9
  • 03:15
    Грозната Бети - втори сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 00:00
    Извън играта - трети сезон, еп. 4
  • 00:55
    Извън играта - трети сезон, еп. 5
  • 01:50
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 10
  • 02:30
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 00:25
    "Подземен свят: Кървави войни", екшън - хорър - трилър, САЩ, 2016; реж. Анна Фостър, с Кейт Бекинсейл, Тио Джеймс, Тобайъс Мензийс, Лара Пулвър, Чарлз Данс, [18+]
  • 02:00
    "Предизвестена смърт 3", хорър, САЩ, 2017; реж. Ф. Хавиер Гутиерес, с Матилда Луц, Винсънт Д'Онофрио, Джони Галеки, Ейми Тийгардън, Алекс Роу, [15+]
  • 03:40
    "Скъпа мъртва мамо", документален, САЩ, 2017; реж. Ерин Лий Кар, [15+]
  • 07:00
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
Пълна програма
  • 00:45
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 5
  • 01:35
    Забранена история, сезон 4, еп. 1
  • 02:25
    Загадки в музея, сезон 9, еп. 12
  • 03:15
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 7
Пълна програма
  • 00:00
    Изковани в огъня: Мечове пеперуда
  • 00:55
    Изковани в огъня: Меч фалката
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Рев в стил "Джурасик парк"
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Силата на пинбола
Пълна програма
  • 00:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 01:00
    Киноложка изложба
  • 01:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
  • 02:30
    НАСЛУКА - тв поредица
Пълна програма
  • 00:45
    "ЯЯ и Зук"
  • 00:55
    "Осуалд"
  • 01:20
    "Герои на града"
  • 01:45
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
Пълна програма
  • 00:30
    НОВИНИ/п/
  • 01:00
    09:00 - Повторения
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Интервю" с Наделина Анева /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 00:30
    "Смъртоносен удар" - екшън / криминален със Стивън Сегал, Айзек Хейз.
  • 02:05
    "Краят" - комедия с Бърт Рейнолдс, Дом де Луис, Джоан Удуорд, Сали Фийлд.
  • 03:45
    "Надпреварата за "Янки Зефир" - драма с Кен Уол, Лесли Ан Уорън, Доналд Плезънс и Джордж Пепард.
  • 05:25
    "Смъртоносен удар" - екшън / криминален със Стивън Сегал, Айзек Хейз.
Пълна програма
  • 00:30
    1988 BIKE GP REVIEW
  • 01:30
    RALLYX ON ICE
  • 02:30
    VIRGIN AUSTRALIA SUPERCARS CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 04:40
    STOP AND GO
Пълна програма
  • 00:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 01:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 02:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 03:00
    Световна сцена
Пълна програма
  • 00:30
    Stormzy Live @ V Festival 2017
  • 01:00
    MTV World Stage
  • 02:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 03:30
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 00:30
    Планетата Европа, сезон 1, еп. 1
  • 01:25
    Планетата Европа, сезон 1, еп. 2
  • 02:20
    Ветеринарите отблизо, сезон 1, еп. 3
  • 03:20
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 1
Пълна програма
  • 00:00
    Затлъстялата планета, еп. 1
  • 01:00
    До ядрото на Земята, еп. 1
  • 02:40
    Магистрала през ада, еп. 8
  • 03:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 10
Пълна програма
  • 00:10
    Дивият Север, еп. 4
  • 01:00
    Дивата Канада, еп. 1
  • 01:50
    Дивата Канада, еп. 2
  • 02:35
    Дивата Канада, еп. 3
Пълна програма
  • 00:15
    Еротичен телепазар
  • 02:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Висша лига 2018, Нотингам, повторение
  • 12:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 00:00
    "А при нас в двора..." Сериен филм
  • 01:55
    Филм "Кукувица"
  • 03:35
    Филм "Всеки път е различно"
  • 05:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 01:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 00:35
    "От А до Я" - рецитали
  • 01:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 00:30
    "Големите филми на Галилей: 50 снимки, направени в решаващия момент" - шоу
  • 03:30
    "Големите филми на Галилей: По следите на 50 загадки" - шоу
  • 06:10
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 06:30
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Бойни вечери
  • 03:20
    Италия, Серия А: СПАЛ - Ювентус
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 00:00
    "Изведи ме: Господин Специален" - шоу
  • 01:10
    "Изведи ме" - шоу
  • 02:10
    "Германия търси суперзвездата" - Recall
  • 04:25
    "Изведи ме: Господин Специален" - шоу
Пълна програма
  • 00:35
    Вести-Москва
  • 01:00
    Вести
  • 02:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 05:20
    "Обречени. Нашата гражданска война. Капел-Чапаев"
Пълна програма
  • 00:30
    Игрален филм
  • 02:00
    "Код за достъп"
  • 04:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 00:50
    "Днес ще умреш" - екшън филм, U, 2005
  • 02:30
    "Костенурките Нинджа" - екшън комедия, U, 2014
  • 04:10
    "Днес ще умреш" - екшън филм, U, 2005
  • 05:00
    "Mord mit Ansage" - крими шоу
Пълна програма
  • 01:30
    Новини. Прогноза за времето /повторение/ + Другата история
  • 02:00
    "Карай да върви, това е блус" - с водещ Васко Кръпката /повторение/
  • 04:00
    "Изгнаници клети" - / повторение/
  • 04:30
    "Най-добре се чувствам пред статива си" - документален филм
Пълна програма
  • 02:30
    Жилет коледен футбол
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 00:25
    Alf
  • 01:05
    Infomercials
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 00:30
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 01:00
    Мацки параноички - Испания, 2015, Режисьор: Педро дел Санто
  • 06:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал -41 епизод
  • 07:00
    Детски свят: Уинкс - анимация
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 00:00
    Необичайни раждания с Кейти Пайпър
  • 01:00
    Богати и с наднормено тегло
  • 02:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Епизод 5
  • 02:48
    25 под 1 покрив: Успокой се и продължавай напред
Пълна програма
  • 05:00
    На колела
  • 05:30
    Модерното изкуство на Китай
  • 06:30
    Златната църква на Цар Симеон
  • 07:00
    Мездра - Живот от милиони години
Пълна програма
  • 00:00
    Ловци на духове по света
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Експедиция в неизвестното
  • 03:00
    Разсекретяване на тъмните тайни на Америка
Пълна програма
  • 00:00
    Ловци на духове по света
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Експедиция в неизвестното
  • 03:00
    Разсекретяване на тъмните тайни на Америка
Пълна програма
  • 00:35
    Подземен свят, Германия, Великобритания,САЩ, екшън/фентъзи/трилър, 2003
  • 02:35
    Почти известни, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2000
  • 06:15
    Ченге и половина, САЩ, 1992
  • 07:45
    Животното, САЩ, комедия/фантастика, 2001
Пълна програма
  • 01:00
    "Елвис Пресли живее и до днес в сърцата ни" - документален филм
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Параскева Джукелова" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си геймър?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Трагедията на Беломорска Тракия: село Пишманкьой" - документален филм
Пълна програма
  • 00:05
    Супер храни с Джейми - кулинарно предаване, еп. 3
  • 01:05
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 33
  • 01:40
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 34
  • 02:10
    Тайните рецепти на баба - кулинарно предаване, еп. 1
Пълна програма
  • 02:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 00:00
    Целуни момичетата - Криминален, Драма, Мистерия, 1997, Режисьор: Гари Фледър, В ролите: Морган Фрийман, Ашли Джъд, Кари Елуис
  • 02:00
    Пийпълс - Комедия, Романтичен, 2013, Режисьор: Тина Гордън Чизъм, В ролите: Крейг Робинсън, Кери Уошънгтън, Дейвид Алън Гриър
  • 04:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
  • 06:00
    Подводен риф 2: Висок прилив - Анимация, 2012, Режисьор: Марк А. З. Дипе, В ролите: Анимиран
Пълна програма
  • 05:35
    "авто мобил" - журнал
  • 06:40
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 11:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 00:30
    Документална поредица /п/
  • 03:30
    Документален филм/п/
  • 04:00
    "ТВ меню"/п/
  • 04:30
    Документална поредица /п/
Пълна програма
  • 00:50
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 13
  • 01:45
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 14
  • 02:30
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 15
  • 03:15
    Империя - четвърти сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 00:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 00:55
    F-PARTIES
  • 01:00
    TOP MODELS
  • 01:30
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 02:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 00:30
    "Най-злите убийци в света" - 5 и 6 еп.
  • 02:10
    "Дневниците на надзорника" - 4 еп.
  • 03:00
    "Обрано, ограбено, върнато" - 11 еп.
  • 03:25
    "Криминални истории" - 1 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
Пълна програма
  • 00:30
    Рыбалка сегодня XL
  • 00:55
    Рецепты старого Тифлиса
  • 01:10
    Рыболовные путешествия
  • 02:10
    Рыбалка в Нижнем Прикамье
Пълна програма
  • 00:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8, /п/
  • 01:00
    "Студена светлина" - екшън-трилър с уч. на Хенри Кавил, Брус Уилис, Сигорни Уивър, Вероника Ечегуи, Каролайн Гудал, Рошди Зем и др., /п/
  • 05:50
    "Срещи с известни личности" - токшоy
  • 06:20
    "Актьорско студио" - токшоy
Пълна програма
  • 00:15
    I Almost Got Away With It: Got Caught in the Shower
  • 01:00
    I Almost Got Away With It: Got Two Homes in Mexico
  • 01:45
    I Almost Got Away With It: Got a Video Rental Store
  • 02:30
    I Almost Got Away With It: Got a Gun Made of Toilet Paper
Пълна програма
  • 00:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 01:00
    Човек, огън, храна
  • 01:30
    Човек, огън, храна
  • 02:00
    Ресторанти под надзор
Пълна програма
  • 00:35
    Опасният Хенри
  • 01:00
    Опасният Хенри
  • 01:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 00:30
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд, състезание
  • 02:00
    Биатлон: Световна купа в Осло, преследване, мъже
  • 02:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, гигантски слалом, мъже, втори манш
  • 03:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, слалом, жени, втори манш
Пълна програма
  • 00:25
    "Подземен свят: Кървави войни", екшън - хорър - трилър, САЩ, 2016; реж. Анна Фостър, с Кейт Бекинсейл, Тио Джеймс, Тобайъс Мензийс, Лара Пулвър, Чарлз Данс, [18+]
  • 02:00
    "Предизвестена смърт 3", хорър, САЩ, 2017; реж. Ф. Хавиер Гутиерес, с Матилда Луц, Винсънт Д'Онофрио, Джони Галеки, Ейми Тийгардън, Алекс Роу, [15+]
  • 03:40
    "Скъпа мъртва мамо", документален, САЩ, 2017; реж. Ерин Лий Кар, [15+]
  • 07:00
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 00:30
    Vampirina
  • 01:00
    Vampirina
  • 01:30
    Art Attack
  • 01:55
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 00:35
    Опасният Хенри
  • 01:00
    Опасният Хенри
  • 01:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Smells Like The '90s
Пълна програма
  • 00:45
    A Haunting: Fear Feeders
  • 01:40
    Horror At The Cecil Hotel: The Girl In The Water Tank
  • 02:35
    True Conviction: The Final Call
  • 03:30
    My Father, The Serial Killer: People Magazine Investigates
Пълна програма
  • 00:30
    Top: Money 2014
  • 01:00
    Rising Star: Danny Hart
  • 01:30
    The Truth About...: Women's Football
  • 02:00
    Top: Women in Football
Пълна програма
  • 00:45
    Midways USA's Rapid Fire
  • 01:05
    Midways USA's Rapid Fire
  • 01:30
    Buccaneers & Bones
  • 01:50
    Buccaneers & Bones
Пълна програма
  • 00:00
    Изковани в огъня: Мечове пеперуда
  • 00:55
    Изковани в огъня: Меч фалката
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Рев в стил "Джурасик парк"
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Силата на пинбола
Пълна програма
  • 00:00
    До ядрото на Земята, еп. 1
  • 01:40
    Магистрала през ада, еп. 8
  • 02:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 10
  • 02:50
    Жив или Мъртъв, еп. 13
Пълна програма
  • 00:30
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.11
  • 01:30
    "Космос" - научно-популярна поредица
  • 02:30
    "Пътешествие до центъра на Земята" - екшън, приключенски, семеен (САЩ, 2008), режисьор - Ерик Бревиг, актьори - Джош Хътчерсън, Анита Брием, Брендън Фрейзър и др.
  • 04:00
    "Cool…T" /п./ - токшоу
Пълна програма
  • 00:25
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
  • 01:25
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2015
  • 02:25
    Злато; сезон 1, епизод 6, приключенски, драма, Франция, 2017
  • 03:25
    Злато; сезон 1, епизод 7, приключенски, драма, Франция, 2017
Пълна програма
  • 00:20
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Канада, 2012
  • 01:20
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Канада, 2012
  • 02:20
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, Канада, 2012
  • 03:10
    Медиум; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 00:00
    Ловецът на убийци
  • 01:00
    Деца медиуми
  • 02:00
    Обладан
  • 03:00
    Ловецът на убийци
Пълна програма
  • 00:20
    Фалшива самоличност
  • 02:15
    Безсърдечен
  • 04:30
    Бели пясъци
  • 06:50
    Ото е носорог
Пълна програма
  • 00:00
    Сергей Пускепалис, Равшана Куркова в многосерийном фильме "А у нас во дворе..." (12+)
  • 01:55
    Виктор Бычков, Вилле Хаапасало в фильме Александра Рогожкина "Кукушка" (16+)
  • 03:35
    Борислав Брондуков, Армен Джигарханян, Леонид Куравлёв в фильме "Раз на раз не приходится" (12+)
  • 05:00
    Новости
Пълна програма
  • 00:00
    Т/с "Чкалов", 4 с
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Лиза из Сохо
  • 03:10
    Т/с "Главные роли", 1 с
Пълна програма
  • 00:30
    "От архивите на "СКАТ"
  • 01:00
    "Живата вечност" - документален филм
  • 01:30
    "Скалите проговарят" - документален филм /повторение
  • 02:00
    "Витоша, моя любов" - документален филм /повторение/
Пълна програма
  • 00:25
    Впервые замужем. Х/ф
  • 02:10
    Сердце без замка. Х/ф
  • 04:05
    Ближний круг Юрия Бутусова
  • 05:00
    Другая семья. Х/ф
Пълна програма
  • 00:40
    Inside Amy Schumer
  • 01:05
    Review
  • 01:30
    Drawn Together
  • 01:55
    Drawn Together
Пълна програма
  • 00:35
    The Czech Republic Never Disappoints (18+)
  • 01:00
    Hung Voyeur Gets Love From Roomie (18+)
  • 01:22
    Don't Tell My GF (18+)
  • 01:44
    Thick Booty Girlfriend's Bouncy Bum (18+)
Пълна програма
  • 01:30
    Тенис: Карлос Берлок/Николас Кикер - Уесли Кулхоф/Артем Ситак (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - двойки финал, повторение)
  • 02:50
    Тенис: Дутра Силва/ Жебави - Делбонис/Гонзалес (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 04:20
    Тенис: Томас Белучи/Андре Са - Федерико Делбонис/Максимо Гонсалес (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 08:30
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Акценти
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 01:00
    LOOKING FOR SARKOZY
  • 02:00
    AVIATORS, THE S1 E12
  • 02:30
    AVIATORS, THE S1 E13
  • 03:00
    SCEPTICS - ASTROLOGY
Пълна програма
  • 09:00
    FightBox King of Kings Heroes Series Vilnus 17.03.2018
  • 11:45
    World Karate Federation 2016
  • 13:15
    Fight Exclusive Night
  • 16:50
    NEW Extreme IV
Пълна програма
  • 00:30
    Cut Masters
  • 01:00
    World of X Games 2016
  • 02:00
    Surfing for Peace
  • 02:30
    Fuel Tv presents Mission: Caribbean
Пълна програма
  • 00:15
    Черни операции от далечното минало (Series 1): Асасините (Episode 1)
  • 01:05
    Машини за убиване (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 02:00
    Машини за убиване (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 02:55
    Загадки в музея (Series 5): Русата убийца, отвличането на Чарли Рос, Южната Голяма стъпка (Episode 7)
Пълна програма
  • 00:00
    "Анфас" - авторско предаване за култура
  • 01:00
    "Музикална академия"
  • 02:30
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 03:30
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
Пълна програма
  • 00:30
    Ella Fitzgerald - Brussels 1957 - Jazz Archive
  • 01:10
    Becca Stevens at MOODS
  • 02:10
    Chet Baker Quintet, 1964 - Jazz Archive
  • 02:40
    Roy Ayers - Worldwide festival
Пълна програма
  • 00:00
    Баскетбол: Милуоки Бъкс - Атланта Хоукс, мач от НБА, директно
  • 02:10
    Футбол: Ботев Пловдив - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 05:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Мач от Националната волейболна лига за жени, повторение
Пълна програма
  • 00:00
    Бокс: Владимир Кличко - Антъни Джошуа (HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP OF THE WORLD 2017 - повторение)
  • 03:15
    Тенис: Щефани Фьогеле - Леся Цуренко (Abierto Mexicano Telcel, Акапулко; WTA International - финал и награждаване, повторение)
  • 08:30
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 09:30
    "Кристиано Роналдо: Португалското чудо" - документален филм
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Ливърпул - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 02:00
    Футбол: Суонси Сити - Тотнъм Хотспър, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 04:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 00:45
    Истории за духове: Епизод 11
  • 01:40
    Смърт в хотел "Сесил": Момичето в резервоара за вода
  • 02:35
    Истинският извършител: Последен опит
  • 03:30
    Баща ми, серийният убиец: Разследванията на списание "Пийпъл"
Пълна програма
  • 00:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина, (п)
  • 01:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
  • 03:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
  • 05:00
    BIT СПОРТ, (п)
Пълна програма
  • 01:10
    "Отвъд І, 4 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Сам Хил, с Бъркли Дъфийлд, Джонатан Уайтсел, Джеф Пиер, Дилън Гуин, Роми Роузмънт, [12+]
  • 01:55
    "Райскaта стая", драма, Холандия, 2015; реж. Йост Ван Гинкел, с Анжела Недялкова, Борис Исакович, Ерик Аделов, Исака Савадого, Ясна Джуричич, [18+]
  • 04:00
    "Карибски пирати: Отмъщението на Салазар", фентъзи - комедия, САЩ, 2017; реж. Йоахим Рьонинг, Еспен Сандберг, с Джони Деп, Хавиер Бардем, Брентън Туейтс, Кая Скоделарио, Джефри Ръш, [12+]
  • 05:25
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
Пълна програма
  • 00:50
    "Глутница ІІ, 4 еп.", криминална драма, Полша, 2017; реж. Кася Адамик, Ян П. Матушински, с Лешек Лихота, Александра Поплавска, Анджей Жилински, Дагмара Бак, Мачей Миколайчик, [15+]
  • 01:50
    "Глутница ІІ, 5 еп.", криминална драма, Полша, 2017; реж. Кася Адамик, Ян П. Матушински, с Лешек Лихота, Александра Поплавска, Анджей Жилински, Дагмара Бак, Мачей Миколайчик, [15+]
  • 02:50
    "Глутница ІІ, 6 еп.", криминална драма, Полша, 2017; реж. Кася Адамик, Ян П. Матушински, с Лешек Лихота, Александра Поплавска, Анджей Жилински, Дагмара Бак, Мачей Миколайчик, [15+]
  • 03:50
    "Заразно зло: Финалът", екшън - хорър - трилър, Великобритания, 2016; реж. Пол Уилямс Скот Андерсън, с Мила Йовович, Али Лартър, Шон Робъртс, Руби Роуз, Оуен Макен, [18+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Следовниците на Вазов (образователен филм за туристическа дестинация)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 00:10
    Trans World Sport
  • 01:00
    Хокей на лед: NHL
  • 03:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 05:00
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 01:30
    Футбол: Китайска суперлига
  • 03:30
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 07:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 00:40
    Умизуми
  • 01:10
    Пес Патрул
  • 01:35
    Пес Патрул
  • 01:55
    Ръсти Риветс
Пълна програма
  • 00:40
    Версай, сезон 1, еп. 9, Франция, Канада, исторически, 2015
  • 01:35
    Версай, сезон 1, еп. 10, Франция, Канада, исторически, 2015
  • 02:30
    Пан Ам, сезон 1, еп. 1, САЩ, 2011
  • 03:30
    Селцето, сезон 1, еп. 6, Великобритания, исторически, 2013
Пълна програма
  • 00:55
    Скръб и радост
  • 02:55
    Горилата
  • 06:30
    Състезателното прасе Руди Рюсел
  • 07:00
    Състезателното прасе Руди Рюсел
Пълна програма
  • 01:15
    Дневникът на едно пиянде
  • 03:15
    Отвъд лазурното небе
  • 05:30
    Малиново вълшебство
  • 06:50
    Подаръкът на Св. Никола
Пълна програма
  • 01:00
    Изтрезняване
  • 02:30
    Пурпурни реки 2
  • 04:10
    Крокодилите 3
  • 05:40
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
Пълна програма

Сериали

AXN White 01:00
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2015
Viasat Nature 01:00
Разговор с животните, сезон 1, еп. 2
Utilisima 01:00
Лесни рецепти - пети сезон, еп. 24
bTV Comedy 01:00
"Приятели" - сериал
EPIC Drama 01:10
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 7, Канада, военен, 2015

Всички предавания

Спорт

БНТ САТ 01:00
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
BNT 3 01:00
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
Film Plus 01:00
Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Film Plus HD 01:00
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио - полуфинали (WTA Premier - повторение)
Nova Sport 01:55
Дартс: Шампионска лига, първи ден, втора сесия, запис

Всички предавания

Филми

AXN White 01:00
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2015
Fen TV 01:00
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
BNT2 01:00
Гласове от Халоцена документален филм /п/
ORT 01:05
Филм "Брат"
HBO3 01:10
"Историята на прислужницата I, 6 еп.", фантастична драма, САЩ, 2017; реж. Флория Сигизмонди, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Алексис Бледъл, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}