ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 07:25
    Войната за спасяването на китовете: Лудият Айвън
  • 08:15
    Диви и истински: Нападението на акулата
  • 09:10
    Диви и истински: Нападението на леопарда
  • 10:05
    Диви и истински: Пазете се от бика Чарли
Пълна програма
  • 07:30
    Ед Стафърд: Изоставен: България: Родопите
  • 08:30
    Двойно оцеляване: Всеки край е ново начало
  • 09:30
    Двойно оцеляване: Никой не е самотен остров
  • 10:30
    Как се прави...: Кожено палто/Катафалка/ Външна лампа/ Голф площадка
Пълна програма
  • 07:26
    Фабрика за храна: Епизод 10
  • 07:50
    Фабрика за храна: Епизод 11
  • 08:14
    Фабрика за храна: Епизод 12
  • 08:38
    Фабрика за храна: Епизод 13
Пълна програма
  • 07:10
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 7
  • 07:35
    Дивото зове, сезон 1, еп. 1
  • 08:20
    Дивото зове, сезон 1, еп. 2
  • 09:05
    В епицентъра на петролния бум, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 07:05
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 29
  • 07:40
    Престъпността през войната, сезон 1, еп. 1
  • 08:30
    Престъпността през войната, сезон 1, еп. 2
  • 09:20
    Престъпността през войната, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 07:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Понякога губиш, понякога печелиш спортна шейна
  • 07:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Добро утро, Аркадия
  • 08:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Удавен и насечен
  • 08:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Находки днес, на път отново утре
Пълна програма
  • 07:10
    Животински лудории, сезон 1, еп. 5
  • 07:40
    Животински лудории, сезон 1, еп. 6
  • 08:15
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 9
  • 09:00
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 10
Пълна програма
  • 07:05
    Разглоби ме 2, еп. 3
  • 08:00
    Разглоби ме 2, еп. 4
  • 09:00
    Да поговорим за звездите, еп. 17
  • 10:00
    Да поговорим за звездите, еп. 1
Пълна програма
  • 07:30
    Лед, еп. 1
  • 08:15
    Фатално привличане, еп. 1
  • 09:05
    Дивата Антарктика, еп. 1
  • 09:50
    Дива зима, еп. 1
Пълна програма
  • 07:30
    Импресия Гърция
  • 08:00
    Виж България - Мистичният храм в Добърско
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Лозенградската операция, октомври 1912
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 07:35
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 4
PRO 7 07:40
"Теория за големия взрив" - сериал
Viasat Explorer 07:45
GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 14
Fox Life 07:45
Войната вкъщи - първи сезон, еп. 19
Fox Crime 07:50
Глейдс - втори сезон, еп. 11

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Дунав - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Eurosport 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
Eurosport HD 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
MAX Sport 1 08:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Ричмънд

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 07:55
Полдарк, сезон 2, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2016
AXN 07:55
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2015
MGM 07:55
"Операция: Съседска стража!" - семеен филм с Денис Ричардс, Люк Коломберо.
TVT 08:00
Туристически посоки в Средните Родопи (образователен филм за планински туризъм)
Vivacom Arena 08:01
Две опашчици Анимация, Приключенски 2018

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}