ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 03:50
    Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 04:50
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 05:15
    Бразди /п/
  • 05:45
    Иде нашенската музика /п/
Пълна програма
  • 04:00
    "Търси се…" /п./ - токшоу
  • 05:00
    "Двама мъже и половина" - сериал /п./
  • 05:30
    "Чудовища срещу извънземни" - /п./
  • 06:00
    "Чудовища срещу извънземни" - анимация
Пълна програма
  • 03:40
    "Мистериите на Аурора Тийгардън: Улики" - с уч. наКандис Камерън Бър, Лекса Доинг, Марилу Хенър, Брус Доусън и др./п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Непорочната Джейн" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
Пълна програма
  • 03:50
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
  • 04:40
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 05:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 06:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Tech Star - док. поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
  • 03:45
    Ханибал; сезон 1, епизод 11, драма, трилър, САЩ, 2013
  • 04:30
    Ханибал; сезон 1, епизод 12, драма, трилър, САЩ, 2013
  • 05:40
    Вестителите; сезон 1, епизод 11, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 07:00
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 3, криминален, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 04:15
    Експедициите на Джеф Коруин: Бразилия: спасяването на тамарините
  • 05:02
    Най-големите и най-лошите: Слонове
  • 05:49
    Най-големите и най-лошите: Соленоводни крокодили
  • 06:36
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Седем бебета за новото семейство (Част 2)
Пълна програма
  • 03:30
    Повторения
  • 07:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:45
    "В царството на фантазията" - фентъзи / приключенски филм, U, 2006
  • 06:30
    Параолимпийските игри в Пьонгчанг
  • 08:00
    "Клуб на тигровите патета" - детска програма
  • 09:05
    "CheXperiment" - доку-поредица
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
Пълна програма
  • 04:15
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
  • 04:45
    Световните градове на България Плевен - вълни по равнината /п/
  • 05:25
    Китай на фокус Китайско кунг-фу /първа част/п/
  • 06:00
    Вкусни изкушения кулинарно предаване /3 епизод/п/
Пълна програма
  • 04:20
    LazyTown
  • 04:45
    The Garfield Show
  • 04:56
    The Garfield Show
  • 05:10
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 04:00
    "Осми отряд на морските тюлени: В тила на врага" - екшън, драма, военен (САЩ, 2014), режисьор - Роел Рейн, актьори - Том Сайзмор, Лекс Шрапнел, Антъни Осейми,  Майкъл Евърсън и др.
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 07:30
    "Кости" - сериал, с.9, еп. 18,19,20
  • 10:30
    "Стомана" - екшън, фантастика, криминален (САЩ, 1997), режисьор - Кенет Джонсън, актьори - Шакил О’Нийл, Ричард Раундтри, Анабет Гиш, Джъд Нелсън и др.
Пълна програма
  • 04:00
    "Убийството" - сериал, с.4, еп.5
  • 06:00
    "Изкуството да се скатаваш" - драма, (САЩ, 2011 г.), режисьор - Гавин Уисен, актьори - Алисия Силвърстоун, Елизабет Рийсър, Фреди Хаймор, Рита Уилсън, Блеър Ъндърууд, Ема Робъртс, Майкъл Ангарано, Сам Робардс и др.
  • 08:00
    "Сладурани" - трилър, (Канада, 2015), режисьор - Моника Митчел, актьори - Алисън Стоунър, Тайра Сковбай, Сара Дъгдейл и др.
  • 09:45
    "Рио 2" - анимация, приключенски, комедия, семеен (САЩ, 2014), сценаристи - Дон Раймър, Карлос Салдана, режисьор - Карлос Салдана
Пълна програма
  • 04:00
    "Клуб Веселие" - сериал
  • 05:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 06:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.3
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.2
Пълна програма
  • 03:10
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Земя на честта" - сериал
Пълна програма
  • 04:10
    Кунг фу пилета
  • 04:32
    Кунг фу пилета
  • 05:00
    Анджело е върхът
  • 05:10
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 03:15
    "Ужас в операта", ужаси, Италия, 1987; реж. Дарио Ардженто, с Кристина Марсилач, Иън Чарлсън, Урбано Барберини, Дария Николоди, Коралина Каталди-Тасони, [18+]
  • 05:15
    "Междинна спирка", драма, Франция, 2016; реж. Делфин Кулин, Мюриел Кулин, със Соко, Ариан Лабед, Джинджер Роман, Карим Леклу, Андреас Константину, [15+]
  • 07:00
    "Разполовен", научно-фантастична драма, Дания, 2017; реж. Макс Кестнер, с Карстен Бьорнлунд, София Хелин, Марияна Янкович, Стина Екбалд, Джоузеф Мауъл, [12+]
  • 08:30
    "Животът и смъртта на Питър Селърс", биографична драма, САЩ, 2004; реж. Стивън Хопкинс, с Джефри Ръш, Шарлийз Терон, Емили Уотсън, Джон Литгоу, Мириам Марголийс, [15+]
Пълна програма
  • 02:20
    "Ловецът на хвърчила", драма, САЩ, 2007; реж. Марк Форстър, с Халид Абдала, Зекерия Ебрахими, Ахмад хан Махмидзада, Хомаюн Ершади, Атоса Леони, [15+]
  • 04:30
    "Съпротива I, 6 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Джон Ридли, с Идрис Елба, Фрида Пинто, Бабу Сийзий, Рори Киниър, Патрик Гибсън, [15+]
  • 05:55
    "6-и А", драма, Швеция, 2016; реж. Петер Модестий, с Емин Йозкан, Тайра Олин, Омея Лундквист, Каролин Сьодерстрьом, Ева Меландър, [12+]
  • 07:00
    "Тигър и Дракон", приключенски екшън, Китай, 2000; реж. Анг Лий , с Юн-Фат Чоу, Мишел Йох, Зии Джанг, Чън Чанг, Пей-Пей Ченг, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 05:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 05:30
    Inside Africa
  • 06:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 04:00
    "Корабът на мечтите: Пърт" - романтичен филм с уч. на Саша Хен, Хайди Келер, Ники Вилдер, Катя Флинт и др., /п/
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 05:45
    "Най-доброто оръжие" - риалити, сезон 1
  • 06:30
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 2, /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 8, 3 епизода
Пълна програма
  • 04:00
    Треска за злато: Мътна вода: Цунами на сушата
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Ягуар МК II
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Джип Уилис
  • 07:00
    Как са го направили?: Подводница/Земекопна машина/Бирено гориво
Пълна програма
  • 03:48
    Ловци на митове: Ярост на пътя
  • 04:36
    Ловци на митове: Търговски митове
  • 05:00
    Как са го направили?: Тъмно пиво/ Коприна/ Тенекиени кутии
  • 05:24
    Фабрика за храна: Епизод 10
Пълна програма
  • 04:20
    Ранди Кънингам
  • 04:45
    Ранди Кънингам
  • 05:05
    Стридок
  • 05:30
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 04:00
    "e?: Проект"
  • 04:30
    "e?: Проект"
  • 05:00
    "Имало едно време… Америка"
  • 05:30
    "Имало едно време… Америка"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:30
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 05:00
    Момичетата от площад Испания - 5 еп. - Сериал
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд
  • 05:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, гигантски слалом, мъже, втори манш
  • 06:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, слалом, жени, втори манш
  • 06:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, преследване, мъже
Пълна програма
  • 04:00
    Шорттрек: Световно първенство в Монреал, ден 2
  • 05:00
    Ски бягане: Световна купа във Фалун, 15 км, мъже
  • 05:30
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд, състезание
  • 07:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, слалом, жени, втори манш
Пълна програма
  • 00:25
    По-трудно, отколкото изглежда, сезон 1, еп. 4
  • 06:05
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 13
  • 07:15
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 5
  • 08:00
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 6
Пълна програма
  • 04:05
    Immaf European Open
  • 05:00
    Mantracker Season 5
  • 05:55
    X Games - Austin
  • 07:00
    Red Bull Global Rallycross Lites
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, премиера/
  • 05:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 04:00
    Карибски живот
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:00
    Имало едно време - седми сезон, еп. 10
  • 04:45
    Бивши - четвърти сезон, еп. 8
  • 05:10
    Бивши - четвърти сезон, еп. 5
  • 05:35
    Бивши - четвърти сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 04:00
    Извън играта - трети сезон, еп. 7
  • 04:45
    Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 6
  • 05:10
    Пропукване - първи сезон, еп. 4
  • 06:00
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 04:00
    "Тук и сега I, 6 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Лиса Колоденко, с Холи Хънтър, Тим Робинс, Даниел Зовато, Джерика Хинтън, Реймънд Лий, [15+]
  • 05:05
    "Изпечено убийство: Само десерт", криминална драма, Канада, 2017; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Гейбриъл Хогън, [12+]
  • 06:30
    "Филми и звезди Х, 11 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Братя Грим", фентъзи - комедия, САЩ, 2005; реж. Тери Джилиъм, с Мат Деймън, Хийт Леджър, Лина Хийди, Моника Белучи, Питър Стормър, [12+]
Пълна програма
  • 04:20
    Конспирация, сезон 1, еп. 6
  • 05:25
    Митове и чудовища, сезон 1, еп. 4
  • 06:10
    Забранена история, сезон 1, еп. 5
  • 07:00
    Мускетарите, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 04:25
    Търсачи на автомобили: Добра авто-инвестиция
  • 04:55
    Спецове в заложната къща: Залогът на джедаите
  • 05:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Понякога губиш, понякога печелиш спортна шейна
  • 05:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Добро утро, Аркадия
Пълна програма
  • 05:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 65 еп.
  • 06:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
Пълна програма
  • 04:25
    "Отгатни колко те обичам"
  • 04:50
    "Детско творчество с пакостливата врана"
  • 05:00
    "Строителят Боб"
  • 05:20
    "Пингу"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
  • 08:00
    "Уикенд с Роси"/п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 03:35
    "Големия Жорж" - биографичен филм / драма с Ксавиер Галле, Мари Денарно.
  • 05:35
    "Сред приятели" - драма / криминален с Майкъл Артура, Брет Ламбсон.
  • 07:00
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.15 - Пол Верховен" - поредица
  • 07:30
    "Надпреварата за "Янки Зефир" - драма с Кен Уол, Лесли Ан Уорън, Доналд Плезънс и Джордж Пепард.
Пълна програма
  • 04:00
    FIA WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP BEST OF
  • 05:00
    GSERIES
  • 05:30
    AFRICA ECO RACE HIGHLIGHTS
  • 06:30
    FLAT OUT
Пълна програма
  • 04:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Зона за приятели
  • 08:30
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 04:00
    Global Girls! Top 20
  • 05:30
    Drake: Hitlist
  • 06:00
    Hot Right Now!
  • 07:00
    2017 MTV EMA
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 04:10
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 7
  • 04:35
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 8
  • 05:00
    Животински лудории, сезон 1, еп. 9
  • 05:30
    Животински лудории, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 04:10
    Магистрала през ада, еп. 12
  • 04:55
    Строителна зона, еп. 1
  • 05:15
    Жив или Мъртъв, еп. 16
  • 05:35
    Мигове от катастрофата, еп. 4
Пълна програма
  • 04:10
    Най-чудатите твари в света: животни табу, еп. 1
  • 04:55
    Каубой с хеликоптер, еп. 5
  • 05:15
    Каубой с хеликоптер, еп. 4
  • 05:40
    Човек срещу природа, еп. 9
Пълна програма
  • 03:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Фулъм - Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Класика от Висшата лига - Съндърланд - Ливърпул (2002-03), повторение
Пълна програма
  • 02:50
    "Модный приговор"
  • 05:00
    Новини
  • 05:10
    "Гении и злодеи"
  • 05:35
    Филм "Стопанинът на тайгата"
Пълна програма
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 02:45
    "Интерстелар" - фантастика, U, 2014
  • 06:30
    "Снежен ден" - комедия, U, 2000
  • 07:55
    "Безпосен ум: High School High" - комедия, U, 1996
  • 09:30
    "Галилей" - научен журнал
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: Кротоне - Рома
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 03:10
    "Адвокати на мъртъвците: Съдебните медици правят разкрития" - поредица
  • 05:20
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:15
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 09:10
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
Пълна програма
  • 02:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 06:20
    "Енигма. Кристиан Тилеман"
  • 07:10
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 09:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 03:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 03:15
    "МакГайвър" - екшън сериал
  • 04:45
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 05:35
    "Семейство Брейди в Белия дом" - комедия, U, 2002
  • 07:10
    "Комисарят Рекс" - криминален сериал
Пълна програма
  • 03:30
    Прокудени от бащин край - повторение
  • 04:30
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт /повторение/
  • 05:00
    " Концерт на корейски хор Хюн-янг - 2 част / повторение/
  • 05:20
    "Мраморният град Лютица" - документален филм
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Bob der Baumeister
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 02:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал -42 епизод
  • 07:00
    Детски свят: Уинкс - анимация
  • 07:30
    Детски свят: Маша и мечока - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 04:24
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 11
  • 04:48
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 12
  • 05:12
    Кралят на тортите: Огромна торта, круиз и церемонията на Карло
  • 06:00
    Кралят на тортите: Боклук, завъртания и твърд подход
Пълна програма
  • 04:00
    Иуами Кагура - От древен ритуал до модерно фолклорно изкуство
  • 04:30
    Боженци през пролетта
  • 05:00
    Професия турист
  • 05:30
    Големият потапник в планината Чанбай
Пълна програма
  • 04:00
    Ловци на духове по света
  • 05:00
    Мистерии в замъка
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:00
    Ловци на духове по света
  • 05:00
    Мистерии в замъка
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 03:10
    Почти известни, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2000
  • 05:55
    Свещен дим, САЩ, драма, 1999
  • 07:45
    Бойно поле Земя, САЩ, екшън/приключенски/фантастика, 2000
  • 09:40
    Тя е пич, Канада, САЩ, комедия/романтичен/спортен, 2006
Пълна програма
  • 04:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 05:30
    "Гудууд Ривайвъл 2015: Най - голямото състезание за ретро коли в света" - 2 еп., документална поредица
  • 06:30
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
  • 08:30
    "Какво е да си холистичен нутриционист?" - забавно-информационно предаване
Пълна програма
  • 03:40
    Великото британско меню, еп. 45
  • 04:40
    Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 1
  • 05:15
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 34
  • 05:40
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 33
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:15
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:55
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:00
    "ТВ меню"/п/
  • 04:30
    Документална поредица /п/
  • 05:00
    Сериен филм /п/
  • 06:00
    Eкология
Пълна програма
  • 04:00
    Империя - четвърти сезон, еп. 7
  • 04:45
    Агент Картър - втори сезон, еп. 2
  • 05:35
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 20
  • 06:00
    Кости - осми сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
Пълна програма
  • 04:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 04:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 04:55
    F-PARTIES
  • 05:00
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 04:15
    "48 часа" - 18 еп.
  • 05:05
    "Кошмарни съседи" - 5 еп.
  • 06:00
    "Уличен патрул" - 8 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 43 и 44 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 04:10
    Блондинка на охоте
  • 04:35
    Я и моя собака
  • 05:20
    По рекам России
  • 05:50
    Истории охоты от Павла Гусева
Пълна програма
  • 00:10
    "Най-търсеният човек" - трилър с уч. на Филип Сиймур Хофман, Рейчъл Макадамс, Уилям Дефо, Робин Райт, Даниел Брюл, Нина Хос, Григорий Добригин и др.
  • 05:50
    "Срещи с известни личности" - токшоy
  • 06:20
    "Актьорско студио" - токшоy
  • 07:20
    "Специалитетът на деня" - комедия с уч. на Асиф Мандви, Джес Уикслър, Кевин Кориган, Дийн Уинтърс, Насирудин Шах, Хариш Пател, Амир Арисън, Мадхур Джафри и др., /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Deadliest Catch: Frontier Medicine
  • 04:45
    Deadliest Catch: Birds, Bones and Blood
  • 05:30
    Weird Creatures With Nick Baker: Marsupial Mole
  • 06:15
    Weird Creatures With Nick Baker: Slow Loris
Пълна програма
  • 04:00
    Режи!
  • 05:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 05:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
Пълна програма
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:45
    Опасният Хенри
  • 05:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 04:00
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд
  • 05:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, гигантски слалом, мъже, втори манш
  • 06:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, слалом, жени, втори манш
  • 06:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, преследване, мъже
Пълна програма
  • 04:00
    "Тук и сега I, 6 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Лиса Колоденко, с Холи Хънтър, Тим Робинс, Даниел Зовато, Джерика Хинтън, Реймънд Лий, [15+]
  • 05:05
    "Изпечено убийство: Само десерт", криминална драма, Канада, 2017; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Гейбриъл Хогън, [12+]
  • 06:30
    "Филми и звезди Х, 11 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Братя Грим", фентъзи - комедия, САЩ, 2005; реж. Тери Джилиъм, с Мат Деймън, Хийт Леджър, Лина Хийди, Моника Белучи, Питър Стормър, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 04:10
    Art Attack
  • 04:35
    Loopdidoo
  • 04:50
    Calimero
  • 05:05
    Art Attack
Пълна програма
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:45
    Опасният Хенри
  • 05:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Smells Like The '90s
Пълна програма
  • 04:25
    The Perfect Suspect: Every Step You Take
  • 05:20
    Kiss Of Death: The Hunted
  • 06:10
    Evil Stepmothers: Price Of Greed
  • 07:00
    California Investigator: I Do, I Do
Пълна програма
  • 04:00
    Top: Dancefloor Champions
  • 04:30
    Star Guide: We Wish We Could Invite to Our Birthday Party
  • 05:00
    Top: Beautiful Houses
  • 05:30
    Rising Star: Danny Hart
Пълна програма
  • 04:05
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 04:30
    Midways USA's Rapid Fire
  • 04:50
    Midways USA's Rapid Fire
  • 05:15
    Midways USA's Rapid Fire
Пълна програма
  • 04:25
    Търсачи на автомобили: Добра авто-инвестиция
  • 04:55
    Спецове в заложната къща: Залогът на джедаите
  • 05:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Понякога губиш, понякога печелиш спортна шейна
  • 05:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Добро утро, Аркадия
Пълна програма
  • 04:15
    Brain Games, еп. 10
  • 04:35
    Мигове от катастрофата, еп. 5
  • 05:00
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 18
  • 05:45
    Не знаех това, еп. 5
Пълна програма
  • 04:00
    "Търси се…" /п./ - токшоу
  • 05:00
    "Двама мъже и половина" - сериал /п./
  • 05:30
    "Чудовища срещу извънземни" - /п./
  • 06:00
    "Чудовища срещу извънземни" - анимация
Пълна програма
  • 03:40
    Злато; сезон 1, епизод 8, приключенски, драма, Франция, 2017
  • 04:35
    Тест драйв; сезон 1, епизод 5, документален, САЩ, 2012
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 03:40
    Кандис Реноар; сезон 2, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2014
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 2, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 04:00
    Единадесетте
  • 05:00
    Деца медиуми
  • 06:00
    Неразрешени случаи
  • 07:00
    Неразрешени случаи
Пълна програма
  • 04:00
    Страдание
  • 06:30
    Едно осем седем
  • 08:50
    Игор
  • 10:35
    На Земята
Пълна програма
  • 02:50
    "Модный приговор"
  • 05:00
    Новости
  • 05:10
    "Гении и злодеи" (12+)
  • 05:35
    Валерий Золотухин, Владимир Высоцкий, Лионелла Пырьева в фильме "Хозяин тайги" (12+)
Пълна програма
  • 03:25
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
  • 05:40
    Т/с "Главные роли", 4 с
  • 06:30
    Т/с "Главные роли", 5 с
  • 07:20
    Т/с "Главные роли", 6 с
Пълна програма
  • 04:00
    "Жеравна 2015 - фестивал на фолклорната носия" - фолклорен филм
  • 04:30
    "През планини и морета: Риболов на паламуд в Егейско море" - документална поредица
  • 05:00
    Класическа музика: Изпълнения на Камерен ансамбъл Снежана Барова - Борислав Киндалов
  • 05:30
    "Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Загоре" - Стара Загора - Пазарджик 2014
Пълна програма
  • 04:15
    Когда все дома с Тимуром Кизяковым
  • 05:00
    Обратная сторона любви. Х/ф
  • 08:15
    Сам себе режиссер
  • 08:55
    Смехопанорама Евгения Петросяна
Пълна програма
  • 04:25
    Nitro Circus
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Nitro Circus
  • 05:40
    Jackass
Пълна програма
  • 04:09
    A Knob Well Done (18+)
  • 04:35
    Busty Slut Fucks Outdoors (18+)
  • 04:57
    Domination = Relaxation (18+)
  • 05:15
    Busted (18+)
Пълна програма
  • 03:00
    Футбол: Виляреал - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 06:20
    Тенис: Гильермо Гарсия-Лопес/Роберто Карбайес Баена - Гаел Монфис/Дориан Дюкоа (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 07:45
    Тенис: Андре Са/Томас Белучи - Ромен Арнеодо/Антонио Санчич (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 09:10
    Тенис: Федерико Делбонис/Максимо Гонсалес - Андрей Василевски/Ханс Подлипник-Кастийо (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 05:20
    Седмичен обзор - п
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:00
    DESTINATION: ANTARCTICA
  • 05:00
    DRAGON HOUSE, THE
  • 06:00
    OF ISLANDS AND MEN - WALLIS ET FUTUNA
  • 07:00
    WILD CULTURE EP 4
Пълна програма
  • 05:20
    Bangkok Fight Night
  • 07:00
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:15
    WUSHU Championship
  • 07:30
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 04:23
    Every Third Thursday
  • 04:30
    The Great Ride Open
  • 05:00
    Occ-Cast
  • 06:00
    Master Debaters with Jay Mohr
Пълна програма
  • 03:45
    Загадки в музея (Series 6): Измама със сутиени, полет за живот, силите на злото (Episode 1)
  • 04:30
    Забранена история (Series 4): Тайните на ватиканския архив (Episode 2)
  • 05:15
    Забранена история (Series 1): Изгубеното съкровище на тамплиерите (Episode 1)
  • 06:05
    Страхотни изобретения (Series 2): 219 (Episode 19)
Пълна програма
  • 04:00
    "Класически коли"- документална поредица
  • 04:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 05:30
    "Светът на домашнителюбимци"
  • 06:00
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 03:30
    Ben Harper and Charlie Musselwhite - Jazz a Vienne
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Jordi Savall and Le Concert des Nations: Tribute to the Earth
  • 11:25
    Avi Avital - Paris Mezzo Festival
Пълна програма
  • 04:15
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 26-и епизод, повторение
  • 08:00
    Футбол: Берое - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 03:00
    Футбол: Барселона - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 06:30
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 07:30
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - полуфинали (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 11:30
    Тенис: Карлос Берлок/Николас Кикер - Уесли Кулхоф/Артем Ситак (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - двойки финал, повторение)
Пълна програма
  • 04:10
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Брайтън & Хоув Албиън, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 10:00
    Класика от Висшата лига - Манчестър Юнайтед - Рединг (2006-07), повторение
  • 10:30
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, запис
Пълна програма
  • 04:25
    Съвършеният заподозрян: Където и да отидеш
  • 05:20
    Целувката на смъртта: Преследваната
  • 06:10
    Зли мащехи: Цената на алчността
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Кажи "да"
Пълна програма
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    Документален филм
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 04:00
    "Мъжът с железните юмруци 2", екшън - драма, САЩ, 2015; реж. Роел Рейне, с АрЗетЕй (Робърт Фитцджералд Дигс), Дъстин Нгуйен, Кари-Хироюки Тагава, Пим Бъбър, Чарли Рудпоканън, [18+]
  • 06:10
    "Феръл превзема терена", комедия-документален, САЩ, 2015; реж. Брайън МакГин, с Уил Феръл, [15+]
  • 07:00
    "Уолъс и Громит: Въпрос на хляб и смърт", анимация, Великобритания, 2008; реж. Ник Парк, [0+]
  • 07:30
    "Овцата Шон IV, 13 - 16 еп.", анимация, Великобритания, 2014; реж. Кристофър Садлър, [0+]
Пълна програма
  • 04:05
    "Когато стволът се пречупи (2016)", драма - хорър, САЩ, 2016; реж. Джон Касар, с Морис Честнът, Реджина Хол, Джаз Синклер, Ромъни Малко, Майкъл К. Уилямс, [15+]
  • 05:35
    "Воден ефект", романтична комедия, Франция, 2016; реж. Солвей Анспах, Жан-Люк Геже, с Флоранс Лоаре Каи, Самир Гуезми, Дида Йонсдотир, Филип Ребо, Естебан, [12+]
  • 07:00
    "Сезоните", документален, Франция, 2015; реж. Жак Перен, Жак Клузо, [7+]
  • 08:35
    "Смърфовете: Забравеното селце", анимация, САЩ, 2017; реж. Кели Осбъри, [0+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Любаш (образователен филм за туристическа дестинация)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 03:45
    Мотоциклетизъм: Moto 3
  • 07:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 09:30
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 11:25
    Новини
Пълна програма
  • 03:30
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 04:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
  • 05:30
    MMA: UFC Fight Night
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 04:25
    Котарачета
  • 04:30
    Котарачета
  • 04:35
    Котарачета
  • 04:40
    Котарачета
Пълна програма
  • 03:25
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 6, САЩ, военен, 2016
  • 04:30
    Ченге, сезон 1, еп. 9, САЩ, екшън/приключенски, 2012
  • 05:30
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 5, САЩ, военен, 2016
  • 06:15
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 6, САЩ, военен, 2016
Пълна програма
  • 02:25
    Париж 36
  • 06:20
    Симарон Стрип 21
  • 07:35
    Симарон Стрип 22
  • 09:00
    Променливи басни: Костенурка срещу заек
Пълна програма
  • 02:30
    Прешъс: По романа "Подтик" на Сапфир
  • 06:15
    Къде е конят на Уинки?
  • 07:35
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
  • 08:50
    Коледна история
Пълна програма
  • 03:10
    До септември
  • 06:30
    Пиколо, саксо и компания
  • 07:50
    Магическо сребро 2: Големият студ
  • 09:15
    Пипи в Южните морета
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 04:25
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 1, САЩ, военен, 2014
AXN 04:25
Кандис Реноар; сезон 1, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2013
Viasat Nature 04:40
Ветеринар на хълма, сезон 1, еп. 6
Fox Crime 04:45
Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 1
Fox Channel 04:50
Светкавицата - четвърти сезон, еп. 21

Всички предавания

Спорт

BNT 3 05:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
БНТ САТ 05:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Mtel Sport 2 05:00
Голф: "Светът на голфа" 180 епизод
VOX 05:40
"авто мобил" - журнал

Всички предавания

Филми

HBO 04:25
"Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
HBO HD 04:25
"Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
EPIC Drama 04:25
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 1, САЩ, военен, 2014
AXN 04:25
Кандис Реноар; сезон 1, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2013
HBO3 04:35
"Историята на прислужницата I, 10 еп.", фантастична драма, САЩ, 2017; реж. Кари Скогланд, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Алексис Бледъл, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}