ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:15
    Кой унищожи Хинденбург? документален филм /п/
  • 02:00
    Семейство Петуния игрален филм/п/ (12)
  • 03:50
    Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 04:50
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
Пълна програма
  • 01:30
    "Космос" - научно-популярна поредица
  • 02:30
    "Клуб "Веселие" - концертът" - документален филм (САЩ, 2011), режисьор - Кевин Танчарон, актьори - Диана Агрон, Кевин Макхейл, Лиа Мишел, Дарън Крис,Кори Монтейт, Крис Колфър, Корд Оверстрит, Ная Ривера, Хезер Морис, Марк Салинг и др.
  • 04:00
    "Търси се…" /п./ - токшоу
  • 05:00
    "Двама мъже и половина" - сериал /п./
Пълна програма
  • 01:20
    "Бързи и яростни 2" - с уч. наПол Уокър, Кол Хаузър, Тайрийз Гибсън, Ева Мендес и др. /п/
  • 03:40
    "Мистериите на Аурора Тийгардън: Улики" - с уч. наКандис Камерън Бър, Лекса Доинг, Марилу Хенър, Брус Доусън и др./п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Непорочната Джейн" - сериен филм
Пълна програма
  • 01:00
    Фамилно - токшоу с Доника Ризова /п./
  • 02:50
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 03:50
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
  • 04:40
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Коментари на седмицата
  • 02:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Tech Star - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 02:20
    Праведен; сезон 4, епизод 7, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 03:00
    Праведен; сезон 4, епизод 8, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 03:45
    Ханибал; сезон 1, епизод 11, драма, трилър, САЩ, 2013
  • 04:30
    Ханибал; сезон 1, епизод 12, драма, трилър, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 01:40
    Експедициите на Джеф Коруин: Камбоджа: змии в менюто
  • 02:35
    Експедициите на Джеф Коруин: Индонезия: освобождението на орангутаните
  • 03:25
    Експедициите на Джеф Коруин: Северна Америка: големият лош вълк?
  • 04:15
    Експедициите на Джеф Коруин: Бразилия: спасяването на тамарините
Пълна програма
  • 01:30
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 03:30
    Повторения
  • 07:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
Пълна програма
  • 01:05
    "Кокосовият герой" - драма, ФРГ, 2015
  • 02:45
    "В царството на фантазията" - фентъзи / приключенски филм, U, 2006
  • 06:30
    Параолимпийските игри в Пьонгчанг
  • 08:00
    "Клуб на тигровите патета" - детска програма
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
Пълна програма
  • 01:05
    Посолството сериен тв филм /1 епизод/п/
  • 02:20
    2010: Моби Дик игрален филм /п/ (14)
  • 03:45
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
  • 04:15
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
Пълна програма
  • 01:35
    LazyTown
  • 02:00
    LazyTown
  • 02:25
    The Garfield Show
  • 02:36
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 00:00
    "Осми отряд на морските тюлени: В тила на врага" - екшън, драма, военен (САЩ, 2014), режисьор - Роел Рейн, актьори - Том Сайзмор, Лекс Шрапнел, Антъни Осейми,  Майкъл Евърсън и др.
  • 02:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.19,20
  • 04:00
    "Осми отряд на морските тюлени: В тила на врага" - екшън, драма, военен (САЩ, 2014), режисьор - Роел Рейн, актьори - Том Сайзмор, Лекс Шрапнел, Антъни Осейми,  Майкъл Евърсън и др.
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    "Зодиак" - трилър, драма, криминален (САЩ, 2007), режисьор - Дейвид Финчър, актьори -Джун Даян Рафаел, Елиас Котеас, Джейк Джиленхол, Марк Ръфало, Брайън Кокс, Антъни Едуардс, Робърт Дауни-мл. и др.
  • 04:00
    "Убийството" - сериал, с.4, еп.5
  • 06:00
    "Изкуството да се скатаваш" - драма, (САЩ, 2011 г.), режисьор - Гавин Уисен, актьори - Алисия Силвърстоун, Елизабет Рийсър, Фреди Хаймор, Рита Уилсън, Блеър Ъндърууд, Ема Робъртс, Майкъл Ангарано, Сам Робардс и др.
  • 08:00
    "Сладурани" - трилър, (Канада, 2015), режисьор - Моника Митчел, актьори - Алисън Стоунър, Тайра Сковбай, Сара Дъгдейл и др.
Пълна програма
  • 02:30
    "Мутра по заместване" - сериал
  • 03:00
    "По средата" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Клуб Веселие" - сериал
  • 05:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 00:30
    "Изборът на Лара" - сериал
  • 02:00
    "Екатерина Велика" - сериал
  • 03:10
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
Пълна програма
  • 01:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 01:55
    "Очите на моята майка", драма - хорър, САЩ, 2016; реж. Никълъс Пес, с Кика Махаляес, Уил Брил, Флора Диас, Пол Назак, Клара Уонг, [18+]
  • 03:15
    "Ужас в операта", ужаси, Италия, 1987; реж. Дарио Ардженто, с Кристина Марсилач, Иън Чарлсън, Урбано Барберини, Дария Николоди, Коралина Каталди-Тасони, [18+]
  • 05:15
    "Междинна спирка", драма, Франция, 2016; реж. Делфин Кулин, Мюриел Кулин, със Соко, Ариан Лабед, Джинджер Роман, Карим Леклу, Андреас Константину, [15+]
  • 07:00
    "Разполовен", научно-фантастична драма, Дания, 2017; реж. Макс Кестнер, с Карстен Бьорнлунд, София Хелин, Марияна Янкович, Стина Екбалд, Джоузеф Мауъл, [12+]
Пълна програма
  • 00:40
    "Лов на диви хора", приключенска комедия, Нова Зеландия, 2016; реж. Тейка Уейтити, със Сам Нийл, Джулиан Денисън, Рис Дарби, Рима Те Виата, Рейчъл Хаус, [12+]
  • 02:20
    "Ловецът на хвърчила", драма, САЩ, 2007; реж. Марк Форстър, с Халид Абдала, Зекерия Ебрахими, Ахмад хан Махмидзада, Хомаюн Ершади, Атоса Леони, [15+]
  • 04:30
    "Съпротива I, 6 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Джон Ридли, с Идрис Елба, Фрида Пинто, Бабу Сийзий, Рори Киниър, Патрик Гибсън, [15+]
  • 05:55
    "6-и А", драма, Швеция, 2016; реж. Петер Модестий, с Емин Йозкан, Тайра Олин, Омея Лундквист, Каролин Сьодерстрьом, Ева Меландър, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    CNN Today (with World Sport)
  • 02:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 02:30
    Inside Africa
  • 03:00
    Marketplace Africa
Пълна програма
  • 00:00
    "Слънце над Майорка" - романтична комедия с уч. на Валери Нихаус, Стефан Лука, Мерседес Мюлер и др., /п/
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Корабът на мечтите: Пърт" - романтичен филм с уч. на Саша Хен, Хайди Келер, Ники Вилдер, Катя Флинт и др., /п/
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
Пълна програма
  • 00:10
    "Фрактура" - предаване за рок музика
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 05:45
    "Най-доброто оръжие" - риалити, сезон 1
  • 06:30
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Избавлението на чифлика: Епизод 13
  • 02:00
    Тежко избавление: Епизод 7
  • 03:00
    Полярни води: Епизод 3
  • 04:00
    Треска за злато: Мътна вода: Цунами на сушата
Пълна програма
  • 01:20
    Решени да избягат: Китайският ресторант
  • 02:10
    Хакер в дивата природа: Черният залив
  • 03:00
    Ловци на митове: Опитайте да направите това вкъщи
  • 03:48
    Ловци на митове: Ярост на пътя
Пълна програма
  • 01:50
    Хрониките на Евърмур
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 01:00
    "Историята на математиката"
  • 02:00
    "Задача "Нулева емисия" - фабриката на бъдещето"
  • 02:45
    "Футурис"
  • 03:00
    "Изумителният свят на графитацията"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 00:30
    Шесто чувство
  • 02:30
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 05:00
    Момичетата от площад Испания - 5 еп. - Сериал
  • 07:00
    Ekids- Анимация
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 01:15
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд
  • 02:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, слалом, мъже, втори манш
  • 03:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, гигантски слалом, жени, втори манш
  • 03:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, преследване, жени
Пълна програма
  • 01:45
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, слалом, мъже, втори манш
  • 02:15
    Биатлон: Световна купа в Осло, преследване, жени
  • 02:45
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд
  • 04:00
    Шорттрек: Световно първенство в Монреал, ден 2
Пълна програма
  • 00:25
    По-трудно, отколкото изглежда, сезон 1, еп. 4
  • 06:05
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 13
  • 07:15
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 5
  • 08:00
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 6
Пълна програма
  • 01:20
    Enfusion
  • 02:15
    Enfusion
  • 03:10
    Immaf European Open
  • 04:05
    Immaf European Open
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, премиера/
  • 05:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 01:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 02:00
    Купихме си ферма
  • 02:30
    Купихме си ферма
  • 03:00
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 01:40
    Отчаяни съпруги - трети сезон, еп. 1
  • 02:30
    Грозната Бети - втори сезон, еп. 11
  • 03:15
    Грозната Бети - втори сезон, еп. 12
  • 04:00
    Имало едно време - седми сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 01:50
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 12
  • 02:30
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 13
  • 03:15
    Извън играта - трети сезон, еп. 6
  • 04:00
    Извън играта - трети сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 01:05
    "Петна от трева", драма, САЩ, 2017; реж. Кайл Виламовски, с Тaй Шеридан, Кeйтлин Дивър, Остин Ейбрамс, Паула Малкъмсън, Бо Мирчоф, [12+]
  • 02:30
    "Тотем", хорър, САЩ, 2017; реж. Марсел Сармиенто, с Ана О'Райли, Лорънс Пресман, Лиа МакХю, Алисън Каетано, [18+]
  • 04:00
    "Тук и сега I, 6 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Лиса Колоденко, с Холи Хънтър, Тим Робинс, Даниел Зовато, Джерика Хинтън, Реймънд Лий, [15+]
  • 05:05
    "Изпечено убийство: Само десерт", криминална драма, Канада, 2017; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Гейбриъл Хогън, [12+]
Пълна програма
  • 01:20
    Забранена история, сезон 4, еп. 2
  • 02:10
    Загадки в музея, сезон 9, еп. 13
  • 03:00
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 8
  • 03:30
    Средновековните мъртъвци, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 01:50
    Екстремни колела: Джентълменски хотрод
  • 02:45
    Проклятието на остров Оук: Френската връзка
  • 03:35
    В търсене на Хитлер: Последната воля на Хитлер
  • 04:25
    Търсачи на автомобили: Добра авто-инвестиция
Пълна програма
  • 05:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 65 еп.
  • 06:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
Пълна програма
  • 01:45
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 02:10
    "Чурулик"
  • 02:30
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 02:40
    "Паленца"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
  • 08:00
    "Уикенд с Роси"/п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 01:50
    "Завръщането на Сабата" - уестърн с Лий Ван Клийф, Райнер Шьоне.
  • 03:35
    "Големия Жорж" - биографичен филм / драма с Ксавиер Галле, Мари Денарно.
  • 05:35
    "Сред приятели" - драма / криминален с Майкъл Артура, Брет Ламбсон.
  • 07:00
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.15 - Пол Верховен" - поредица
Пълна програма
  • 01:00
    Световна сцена
  • 02:00
    Абсурди
  • 02:30
    Абсурди
  • 03:00
    Краш караоке
Пълна програма
  • 01:00
    Dua Lipa's Hotter Than Hell Hits
  • 02:30
    Drake: Hitlist
  • 03:00
    MTV Presents Gibraltar Calling
  • 04:00
    Global Girls! Top 20
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 01:25
    Планетата Европа, сезон 1, еп. 5
  • 02:20
    Ветеринарите отблизо, сезон 1, еп. 4
  • 03:20
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 5
  • 03:45
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 6
Пълна програма
  • 01:00
    Джейн, еп. 1
  • 02:40
    Магистрала през ада, еп. 9
  • 03:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 11
  • 03:50
    Жив или Мъртъв, еп. 14
Пълна програма
  • 01:50
    Най-смъртоносното трио, еп. 3
  • 02:35
    Най-смъртоносното трио, еп. 1
  • 03:20
    Най-смъртоносното трио, еп. 2
  • 04:10
    Най-чудатите твари в света: животни табу, еп. 1
Пълна програма
  • 01:30
    Еротичен телепазар
  • 03:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Фулъм - Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:40
    Филм "Нямаше скръб"
  • 02:50
    "Модный приговор"
  • 05:00
    Новини
  • 05:10
    "Гении и злодеи"
Пълна програма
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 00:50
    "Хищници" - фантастика / ужаси, U, 2010
  • 02:45
    "Интерстелар" - фантастика, U, 2014
  • 06:30
    "Снежен ден" - комедия, U, 2000
  • 07:55
    "Безпосен ум: High School High" - комедия, U, 1996
Пълна програма
  • 01:30
    Италия, Серия А: Сампдория - Интер
  • 03:20
    Италия, Серия А: Кротоне - Рома
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
Пълна програма
  • 01:10
    "Шеф под прикритие" - доку/реалити
  • 03:10
    "Адвокати на мъртъвците: Съдебните медици правят разкрития" - поредица
  • 05:20
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:15
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:00
    Вести
  • 02:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 06:20
    "Енигма. Кристиан Тилеман"
  • 07:10
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 00:30
    Игрален филм
  • 02:00
    "Забранено за тъпаци"
  • 03:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Документален екран
Пълна програма
  • 01:10
    "The Voice Kids" - музикално шоу
  • 03:15
    "МакГайвър" - екшън сериал
  • 04:45
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 05:35
    "Семейство Брейди в Белия дом" - комедия, U, 2002
Пълна програма
  • 01:30
    Новини.Прогноза за времето/повторение/
  • 02:00
    "Паралакс" - повторение
  • 03:30
    Прокудени от бащин край - повторение
  • 04:30
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт /повторение/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Bob der Baumeister
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 00:20
    Лабиринтът на Пан - военен, исторически, психологическа драма, фентъзи с умерено страховити елементи, Испания/Мароко, 2006, Не се препоръчва за деца под 12-годишна възраст , режисьор Гилермо Торо, с Ариадна Гил, Серхи Лопес, Марибел Верду, Ивана Бакеро, А
  • 02:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал -42 епизод
  • 07:00
    Детски свят: Уинкс - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 01:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Епизод 4
  • 02:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Епизод 6
  • 02:48
    Това е животът: Да повярваш в шанса и да намериш семейство
  • 03:36
    Различни хора, различни сватби - Америка: Епизод 2
Пълна програма
  • 01:30
    Виж България - Мистичният храм в Добърско
  • 02:00
    Мото тур Мароко 2010- еп.3
  • 02:30
    Война на похабяването - с.1, еп.5
  • 03:00
    Разлог - Триединството на планините
Пълна програма
  • 01:00
    Разсекретяване на тъмните тайни на Америка
  • 02:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 03:00
    Загадки в музея
  • 04:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 01:00
    Разсекретяване на тъмните тайни на Америка
  • 02:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 03:00
    Загадки в музея
  • 04:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 01:10
    История от Бронкс, САЩ, криминален/драма, 1993
  • 03:10
    Почти известни, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2000
  • 05:55
    Свещен дим, САЩ, драма, 1999
  • 07:45
    Бойно поле Земя, САЩ, екшън/приключенски/фантастика, 2000
Пълна програма
  • 01:00
    "Запеяли две планини" - биографичен филм за народната певица Надка Вълчанова
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Искрен Пецов" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си лъмбърсексуален?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Археологическо проучване в местността Градище край град Враца" - документален филм
Пълна програма
  • 01:35
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 36
  • 02:05
    Тайните рецепти на баба - кулинарно предаване, еп. 3
  • 02:30
    Тайните рецепти на баба - кулинарно предаване, еп. 4
  • 02:55
    Бойният клуб на Джейми и Джими - шести сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 00:00
    Хрониките на една заложна къща - Екшън, Комедия , 2013, Режисьор: Уейн Креймър, В ролите: Пол Уокър, Ашли Симпсън, Мат Дилън, Винсънт Д'Онофрио, Илайджа Уд
  • 02:00
    Боксьорската - Драма, Спортен, Режисьор: Карин Кусама, В ролите: Мишел Родригес, Сантяго Дъглас, Джейми Тирели
  • 04:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:15
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:55
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:45
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 19
  • 02:30
    От местопрестъплението: Маями, еп. 1
  • 03:15
    Империя - четвърти сезон, еп. 6
  • 04:00
    Империя - четвърти сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
Пълна програма
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    MIDNITE HAUTE
  • 02:30
    MIDNITE HAUTE
  • 02:55
    F-PARTIES
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 00:30
    "Най-злите убийци в света" - 7 и 8 еп.
  • 02:10
    "Дневниците на надзорника" - 5 еп.
  • 03:00
    "Обрано, ограбено, върнато" - 12 еп.
  • 03:25
    "Криминални истории" - 2 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:10
    Рыболовные путешествия
  • 02:05
    Рыбалка в Нижнем Прикамье
  • 02:35
    Морская подводная охота
  • 03:00
    Охота без оружия
Пълна програма
  • 00:10
    "Най-търсеният човек" - трилър с уч. на Филип Сиймур Хофман, Рейчъл Макадамс, Уилям Дефо, Робин Райт, Даниел Брюл, Нина Хос, Григорий Добригин и др.
  • 05:50
    "Срещи с известни личности" - токшоy
  • 06:20
    "Актьорско студио" - токшоy
  • 07:20
    "Специалитетът на деня" - комедия с уч. на Асиф Мандви, Джес Уикслър, Кевин Кориган, Дийн Уинтърс, Насирудин Шах, Хариш Пател, Амир Арисън, Мадхур Джафри и др., /п/
Пълна програма
  • 01:45
    I Almost Got Away With It: Got a Dead Man's ID
  • 02:30
    I Almost Got Away With It: Got Plastic Surgery
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Episode 17
  • 04:00
    Deadliest Catch: Frontier Medicine
Пълна програма
  • 01:00
    Режи в Южна Африка!
  • 02:00
    Тиа Маури у дома
  • 02:30
    Тиа Маури у дома
  • 03:00
    Кулинарната академия на Джени и Реза
Пълна програма
  • 01:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:05
    Костенурките нинджа
  • 02:25
    Костенурките нинджа
  • 02:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:15
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд
  • 02:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, слалом, мъже, втори манш
  • 03:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, гигантски слалом, жени, втори манш
  • 03:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, преследване, жени
Пълна програма
  • 01:05
    "Петна от трева", драма, САЩ, 2017; реж. Кайл Виламовски, с Тaй Шеридан, Кeйтлин Дивър, Остин Ейбрамс, Паула Малкъмсън, Бо Мирчоф, [12+]
  • 02:30
    "Тотем", хорър, САЩ, 2017; реж. Марсел Сармиенто, с Ана О'Райли, Лорънс Пресман, Лиа МакХю, Алисън Каетано, [18+]
  • 04:00
    "Тук и сега I, 6 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Лиса Колоденко, с Холи Хънтър, Тим Робинс, Даниел Зовато, Джерика Хинтън, Реймънд Лий, [15+]
  • 05:05
    "Изпечено убийство: Само десерт", криминална драма, Канада, 2017; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Гейбриъл Хогън, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Soft Music
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
Пълна програма
  • 01:55
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 02:05
    Loopdidoo
  • 02:20
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 02:35
    Calimero
Пълна програма
  • 01:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:05
    Костенурките нинджа
  • 02:25
    Костенурките нинджа
  • 02:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Smells Like The '90s
Пълна програма
  • 01:40
    A Haunting: Fear Feeders
  • 02:35
    My Father, The Serial Killer: People Magazine Investigates
  • 03:30
    Murder In The Heartland: The Wishing Well Mystery
  • 04:25
    The Perfect Suspect: Every Step You Take
Пълна програма
  • 01:30
    Top: Champions & Alcohol
  • 02:00
    Star Rated: Biggest Party Boys
  • 02:30
    Top: 10 Commandments
  • 03:00
    Rising Star: Danny Hart
Пълна програма
  • 01:50
    Buccaneers & Bones
  • 02:15
    Buccaneers & Bones
  • 02:35
    Buccaneers & Bones
  • 03:00
    Madfin Shark Series
Пълна програма
  • 01:50
    Екстремни колела: Джентълменски хотрод
  • 02:45
    Проклятието на остров Оук: Френската връзка
  • 03:35
    В търсене на Хитлер: Последната воля на Хитлер
  • 04:25
    Търсачи на автомобили: Добра авто-инвестиция
Пълна програма
  • 01:40
    Магистрала през ада, еп. 9
  • 02:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 11
  • 02:50
    Жив или Мъртъв, еп. 14
  • 03:10
    Магистрала през ада, еп. 12
Пълна програма
  • 01:30
    "Космос" - научно-популярна поредица
  • 02:30
    "Клуб "Веселие" - концертът" - документален филм (САЩ, 2011), режисьор - Кевин Танчарон, актьори - Диана Агрон, Кевин Макхейл, Лиа Мишел, Дарън Крис,Кори Монтейт, Крис Колфър, Корд Оверстрит, Ная Ривера, Хезер Морис, Марк Салинг и др.
  • 04:00
    "Търси се…" /п./ - токшоу
  • 05:00
    "Двама мъже и половина" - сериал /п./
Пълна програма
  • 01:05
    Злато; сезон 1, епизод 8, приключенски, драма, Франция, 2017
  • 02:10
    Тест драйв; сезон 1, епизод 5, документален, САЩ, 2012
  • 02:50
    Злато; сезон 1, епизод 7, приключенски, драма, Франция, 2017
  • 03:40
    Злато; сезон 1, епизод 8, приключенски, драма, Франция, 2017
Пълна програма
  • 01:55
    Медиум; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 02:55
    Медиум; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 03:40
    Кандис Реноар; сезон 2, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2014
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:00
    Единадесетте
  • 02:00
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики
  • 03:00
    Какво е нужно за убийство
  • 03:30
    Какво е нужно за убийство
Пълна програма
  • 00:05
    Пандемия
  • 02:00
    Нощна смяна
  • 04:00
    Страдание
  • 06:30
    Едно осем седем
Пълна програма
  • 01:40
    Леонид Куравлёв, Татьяна Пельтцер, Ольга Остроумова в фильме "Не было печали" (12+)
  • 02:50
    "Модный приговор"
  • 05:00
    Новости
  • 05:10
    "Гении и злодеи" (12+)
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:30
    Т/с "Парфюмерша", 1 с
  • 03:25
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
  • 05:40
    Т/с "Главные роли", 4 с
Пълна програма
  • 01:00
    Молодожены. Х/ф
  • 02:30
    К теще на блины. Х/ф
  • 04:15
    Когда все дома с Тимуром Кизяковым
  • 05:00
    Обратная сторона любви. Х/ф
Пълна програма
  • 01:55
    Drawn Together
  • 02:20
    Ugly Americans
  • 02:45
    Ugly Americans
  • 03:10
    Ugly Americans
Пълна програма
  • 01:43
    Spilling The Boobs (18+)
  • 02:09
    Survey My Pussy (18+)
  • 02:33
    You Feel So Good In Me (18+)
  • 02:59
    Anal Time For My Valentine (18+)
Пълна програма
  • 00:30
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - финал (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 03:00
    Футбол: Виляреал - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 06:20
    Тенис: Гильермо Гарсия-Лопес/Роберто Карбайес Баена - Гаел Монфис/Дориан Дюкоа (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 07:45
    Тенис: Андре Са/Томас Белучи - Ромен Арнеодо/Антонио Санчич (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 05:20
    Седмичен обзор - п
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:20
    Bangkok Fight Night
  • 07:00
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:15
    WUSHU Championship
  • 07:30
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 01:30
    American Misfits
  • 02:00
    Thrillbillies
  • 02:30
    Thrillbillies
  • 03:00
    Wave Of Compassion
Пълна програма
  • 01:10
    Машини за убиване (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 02:05
    Машини за убиване (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 03:00
    Загадки в музея (Series 5): Провалено убийство. "Макс Фактор", маймуната от Марс (Episode 8)
  • 03:45
    Загадки в музея (Series 6): Измама със сутиени, полет за живот, силите на злото (Episode 1)
Пълна програма
  • 00:00
    "Viva la Musica!"
  • 02:00
    Документално кино
  • 02:30
    "Пъстра шевица" - фолклор
  • 04:00
    "Класически коли"- документална поредица
Пълна програма
  • 01:55
    Chick Corea & Mc Coy Tyner, piano duo (1983)
  • 02:05
    Doug Hammond New Quartet - Porgy And Bess (Vienna. Austria)
  • 03:00
    Chet Baker Quintet, 1964 - Jazz Archive
  • 03:30
    Ben Harper and Charlie Musselwhite - Jazz a Vienne
Пълна програма
  • 00:15
    Футбол: ЦСКА - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 02:15
    Футбол: Етър - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 04:15
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 26-и епизод, повторение
  • 08:00
    Футбол: Берое - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 02:00
    "Дейвид Бекъм: Издръжливост" - документален филм
  • 03:00
    Футбол: Барселона - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 06:30
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 07:30
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - полуфинали (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
Пълна програма
  • 00:00
    Баскетбол: Ню Орлийнс Пеликанс - Бостън Селтикс, мач от НБА, директно
  • 02:10
    Футбол: Лестър Сити - Челси, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 04:10
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Брайтън & Хоув Албиън, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Истории за духове: Епизод 11
  • 02:35
    Баща ми, серийният убиец: Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 03:30
    Убийство в Средния Запад: Мистерията на кладенеца на желанията
  • 04:25
    Съвършеният заподозрян: Където и да отидеш
Пълна програма
  • 01:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
  • 03:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 00:30
    "Спасители на плажа (2017)", крими - екшън - комедия, САЩ, 2017; реж. Сет Гордън, с Дуейн Джонсън, Зак Ефрън, Прийанка Чопра, Александра Дадарио, Кели Рорбах, [18+]
  • 02:25
    "Мъжът с железните юмруци", екшън - драма, САЩ, 2012; реж. АрЗетЕй (Робърт Фитцджералд Дигс), с АрЗетЕй (Робърт Фитцджералд Дигс), Рик Юн, Ръсел Кроу, Луси Лиу, Дейв Батиста, [18+]
  • 04:00
    "Мъжът с железните юмруци 2", екшън - драма, САЩ, 2015; реж. Роел Рейне, с АрЗетЕй (Робърт Фитцджералд Дигс), Дъстин Нгуйен, Кари-Хироюки Тагава, Пим Бъбър, Чарли Рудпоканън, [18+]
  • 06:10
    "Феръл превзема терена", комедия-документален, САЩ, 2015; реж. Брайън МакГин, с Уил Феръл, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    "Справедливост", драма, САЩ, 2016; реж. Мийра Менън, с Ана Гън, Джеймс Пюрфой, Сара Меган Томас, Алисиа Райнър, Крейг Бийрко, [15+]
  • 02:40
    "Дедууд II, 8 еп.", уестърн - драма, САЩ, 2005; реж. Тимъти Ван Патън, с Тимъти Олифант, Иън МакШейн, Джон Хоукс, Моли Паркър, Брад Дуриф, [18+]
  • 03:30
    "Другарю инспектор І, 5 еп.", екшън - крими - комедия, САЩ, 2017; реж. Рис Томас, с Флорин Пиерсик - младши, Корнелиу Уличи, Оливия Нита, Флорин Галан, Адриан Падурару, [15+]
  • 04:05
    "Когато стволът се пречупи (2016)", драма - хорър, САЩ, 2016; реж. Джон Касар, с Морис Честнът, Реджина Хол, Джаз Синклер, Ромъни Малко, Майкъл К. Уилямс, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Любаш (образователен филм за туристическа дестинация)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:55
    Ръсти Риветс
  • 02:20
    Пламъчко и Машините
  • 02:40
    Пламъчко и Машините
  • 03:05
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 01:45
    Борджиите, сезон 3, еп. 2, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2013
  • 02:40
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 5, САЩ, военен, 2016
  • 03:25
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 6, САЩ, военен, 2016
  • 04:30
    Ченге, сезон 1, еп. 9, САЩ, екшън/приключенски, 2012
Пълна програма
  • 00:15
    Пет невести
  • 02:25
    Париж 36
  • 06:20
    Симарон Стрип 21
  • 07:35
    Симарон Стрип 22
Пълна програма
  • 01:10
    Проблемът с Ди Ди
  • 02:30
    Прешъс: По романа "Подтик" на Сапфир
  • 06:15
    Къде е конят на Уинки?
  • 07:35
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
Пълна програма
  • 01:50
    Спунър
  • 03:10
    До септември
  • 06:30
    Пиколо, саксо и компания
  • 07:50
    Магическо сребро 2: Големият студ
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 02:00
Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 20
AXN Black 02:00
Ханибал; сезон 2, епизод 10, драма, трилър, САЩ, 2014
Fox Channel 02:00
Чикаго - първи сезон, еп. 1
AXN White 02:20
Отмъщението; сезон 1, епизод 36, драма, мистерия, Турция, 2013
EPIC Drama 02:30
Клондайк, сезон 1, еп. 1, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 02:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
MAX Sport 1 02:00
Хокей на лед: NHL Вашингтон Кепитълс - Бъфало Сейбърс
MAX Sport 3 02:00
Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Валенсия
BNT 3 02:10
Световно клубно първенство по футбол: Кашима Антлърс /Япония/ - Гуадалахара /Мексико/ - среща от втория кръг
Eurosport 2 02:30
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание

Всички предавания

Филми

AXN Black 02:00
Ханибал; сезон 2, епизод 10, драма, трилър, САЩ, 2014
Cinemax 2 02:10
"Бъгси", криминална драма, САЩ, 1991; реж. Бари Левинсън, с Уорън Бийти, Анет Бенинг, Харви Кийтъл, Бен Кингсли, Елиът Гулд, [18+]
MGM 02:10
"Посетители" - трилър / драма с Патрик МакВей, Патриша Джойс.
HBO3 02:15
"Криптон I, 7 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Марк Роскин, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
bTV Cinema 02:15
"Извличане" - драма, трилър (САЩ, 2007), режисьор - Гавин Худ, актьори - Джейк Джиленхол, Рийз Уидърспун, Мерил Стрийп, Алън Аркин, Питър Сарсгард, Игал Наор, Омар Метуали и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}