ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:30
    Спортна треска Обзорно спортно предаване
  • 18:30
    Спорт ТОТО
  • 19:05
    Кой унищожи Хинденбург? документален филм /САЩ, 2012г./
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
Пълна програма
  • 18:00
    "Пета предавка" - автомобилно предаване
  • 18:45
    "Лара Крофт Томб Рейдър: Люлката на животa" -  приключенски, екшън (САЩ, Великобритания, Япония, Германия, 2003), режисьор - Ян Де Бон, актьори - Анджелина Джоли, Джерард Бътлър, Ноа Тейлър,  Крис Бари, Киъран Хайндс, Тил Швайгер и др.
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
Пълна програма
  • 17:30
    "Игрите на глада: Сойка-присмехулка - Част 1 " - приключенски филм с уч. на Дженифър Лорънс, Джош Хъчърсън, Лиам Хемсуърт, Джулиан Мур, Елизабет Банкс, Джена Малоун, Уди Харелсън, Доналд Съдърланд, Стенли Тучи, Филип Сиймур Хофман и др., /п/
  • 20:00
    "Автомобил 19" - екшън-трилър с уч. на Пол Уокър, Найма Маклийн, Лейла Хайдариан и др.
  • 21:40
    "Играчът" - сериал
  • 22:30
    "Теория за големия взрив"- сериал, сезон 10, /п/
Пълна програма
  • 17:15
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд, състезание, директно
  • 19:15
    Биатлон: Световна купа в Осло, щафета, мъже
  • 20:15
    Биатлон: Световна купа в Осло, преследване, жени
  • 20:40
    Новини
Пълна програма
  • 16:30
    Футбол: Бундеслига, Кьолн - Байер Леверкузен, директно
  • 18:30
    Футбол: Бундеслига, Лайпзиг - Байерн Мюнхен, директно
  • 21:00
    Футбол: Бундеслига, обзор на кръга
  • 22:10
    Новини
Пълна програма
  • 18:00
    Red Bull Global Rallycross Lites
  • 18:25
    X-Traordinary
  • 18:55
    Pro Bull Riders
  • 19:50
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 18:00
    (Live) FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP
  • 19:00
    DUNLOP SUPER 2 SERIES
  • 20:00
    FIA WRC BEST OF
  • 21:00
    THE WINDSOR INTERVIEWS
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Сент Етиен - Гингам, мач от френската Лига 1, директно
  • 20:00
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 31-и епизод
  • 20:30
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 20:45
    Баскетбол: Бургос - Барселона, мач от испанската баскетболна лига, запис
Пълна програма
  • 18:00
    Жилет световен спорт
  • 18:30
    Мобил 1
  • 19:00
    Екстремни спортове
  • 21:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 17:00
    Коледното педаване на Джими Хил
  • 18:30
    Голове в неделя
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма

Сериали

AXN 18:10
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2016
Viasat History 18:15
Забранена история, сезон 5, еп. 4
Viasat Nature 18:20
Дивите Филипини с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 1
Viasat Explorer 18:25
Мегапревозвачи, сезон 1, еп. 8
e-kids 18:30
Ангели и приятели - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Film Plus 18:30
"Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
BiT 19:00
BIT СПОРТ LIVE
Mtel Sport 1 19:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
Diema Sport 19:00
Футбол: Верея - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
Mtel Sport 2 19:00
Голф

Всички предавания

Филми

HBO 18:15
"Съвременно семейство IX, 21 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Стивън Левитан, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
HBO HD 18:15
"Съвременно семейство IX, 21 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Стивън Левитан, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
HBO 2 18:20
"В бурята", драма, Великобритания, 2009; реж. Тадеуш О'Съливан, с Брендън Глийсън, Джанет МакТиър, Лен Карю, Джеймс Д'Арси, Йън Глен, Бил Патерсън, [12+]
HBO3 18:20
"Аферата ІV, 1 еп.", драма, САЩ, 2018, [15+]
MCM 18:30
Драконова топка Z (анимация)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}