ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:15
    Кой унищожи Хинденбург? документален филм /п/
  • 02:00
    Семейство Петуния игрален филм/п/ (12)
  • 03:50
    Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 04:50
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
Пълна програма
  • 00:00
    "Осми отряд на морските тюлени: В тила на врага" - екшън, драма, военен (САЩ, 2014), режисьор - Роел Рейн, актьори - Том Сайзмор, Лекс Шрапнел, Антъни Осейми,  Майкъл Евърсън и др.
  • 02:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.19,20
  • 04:00
    "Осми отряд на морските тюлени: В тила на врага" - екшън, драма, военен (САЩ, 2014), режисьор - Роел Рейн, актьори - Том Сайзмор, Лекс Шрапнел, Антъни Осейми,  Майкъл Евърсън и др.
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
Пълна програма
  • 00:10
    "Фрактура" - предаване за рок музика
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 05:45
    "Най-доброто оръжие" - риалити, сезон 1
  • 06:30
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 00:15
    Биатлон: Световна купа в Осло, щафета, мъже
  • 01:15
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд
  • 02:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, слалом, мъже, втори манш
  • 03:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, гигантски слалом, жени, втори манш
Пълна програма
  • 01:10
    Новини
  • 01:15
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, гигантски слалом, жени втори манш
  • 01:45
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, слалом, мъже, втори манш
  • 02:15
    Биатлон: Световна купа в Осло, преследване, жени
Пълна програма
  • 00:25
    Blood, Sweat & Gears
  • 01:20
    Enfusion
  • 02:15
    Enfusion
  • 03:10
    Immaf European Open
Пълна програма
  • 00:30
    SUPER UTES SERIES
  • 01:30
    BISHOP GARAGE SEASON 2
  • 02:00
    IRISH RALLYING
  • 02:30
    MOTORSPORT NEWS CIRCUIT RALLY CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 00:45
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 31-и епизод, повторение
  • 01:15
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 01:30
    Еротичен телепазар
  • 03:30
    Край на програмата
Пълна програма
  • 01:30
    Италия, Серия А: Сампдория - Интер
  • 03:20
    Италия, Серия А: Кротоне - Рома
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма

Сериали

AXN White 01:00
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2015
Viasat Nature 01:00
Разговор с животните, сезон 1, еп. 2
Utilisima 01:00
Лесни рецепти - пети сезон, еп. 24
bTV Comedy 01:00
"Приятели" - сериал
EPIC Drama 01:10
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 7, Канада, военен, 2015

Всички предавания

Спорт

БНТ САТ 01:00
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
BNT 3 01:00
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
Film Plus 01:00
Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Film Plus HD 01:00
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио - полуфинали (WTA Premier - повторение)
Nova Sport 01:55
Дартс: Шампионска лига, първи ден, втора сесия, запис

Всички предавания

Филми

AXN White 01:00
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2015
Fen TV 01:00
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
BNT2 01:00
Гласове от Халоцена документален филм /п/
ORT 01:05
Филм "Брат"
HBO3 01:10
"Историята на прислужницата I, 6 еп.", фантастична драма, САЩ, 2017; реж. Флория Сигизмонди, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Алексис Бледъл, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}