ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:25
    Здравето отблизо /п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
Пълна програма
  • 04:40
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 05:40
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Семена от древността - филм
Пълна програма
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова
  • 09:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 05:10
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, Канада, 2011
  • 05:55
    Вестителите; сезон 1, епизод 12, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 07:00
    Тоталкар; сезон 1, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 07:30
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 12, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 05:02
    Най-големите и най-лошите: Диви прасета
  • 05:49
    Най-големите и най-лошите: Птици
  • 06:36
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Живот под карантина
  • 07:00
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Казанова от "Рая на шимпанзетата"
Пълна програма
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Интервютата на Алфа Тв
Пълна програма
  • 05:15
    "Заглавия, тези, темпераменти"
  • 05:50
    Световен журнал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • 05:30
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 06:00
    Вкусни изкушения кулинарно предаване /4 епизод/
  • 06:30
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
Пълна програма
  • 05:35
    The Garfield Show
  • 05:45
    The HAPPOS Family
  • 05:50
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 06:00
    The Jungle Bunch: To the Rescue
Пълна програма
  • 04:45
    "Пета предавка"- автомобилно предаване, с.14, еп.10
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - сериал, с.1, еп.1,2
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп. 20
  • 09:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.2, еп. 7
Пълна програма
  • 03:15
    "Убийството" - сериал, с.4. еп.6
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.4
  • 07:00
    "Никита: Отмъщението" - еп.4
  • 08:00
    "Убийството" - сериал, с.4, еп.5
Пълна програма
  • 05:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 06:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.3
  • 07:00
    "Загадките на Лора" - сериал
  • 08:00
    "По средата" - сериал, с.5
Пълна програма
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 08:00
    "Земя на бунтовници" - сериал
Пълна програма
  • 05:35
    Анджело е върхът
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:11
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 05:00
    "Любовта или родината: Историята на Артуро Сандовал", биографична драма, САЩ, 2000; реж. Джоузеф Сарджънт, с Анди Гарсия, Миа Маестро, Глория Естефан, Дейвид Пеймър, Чарлз С. Дътън, [12+]
  • 07:00
    "Зима", драма, Великобритания, 2015; реж. Хайди Грийнсмит, с Томи Фланаган, Том Пейн, Стейси Мартин, Бил Милнър, Жюдит Годреш, [15+]
  • 08:35
    "Селска война", комедийна драма, Италия, 2017; реж. Давиде Барлети, Лоренцо Конте, с Паскуале Патруно, Летиция Пиа Картоларо, Донато Патерно, Анджело Пинятели, Алиса Азарити, [12+]
  • 10:15
    "Завръщането на Ринго", уестърн - екшън, Италия, 1965; реж. Дучо Тесари, с Джулиано Джема, Фернандо Санчо, Лорела Де Лука, Ниевес Наваро, Антонио Касас, [15+]
Пълна програма
  • 05:25
    "Фил Спектър", биографична драма, САЩ, 2013; реж. Дейвид Мамет, с Ал Пачино, Хелън Мирън, Джефри Тамбър, Чиуетел Еджиофор, Джон Пиручело, [12+]
  • 07:00
    "Хеди", драма, Тунис, 2016; реж. Мохамед Бен Атия, с Майд Мастура, Рим Бен Месауд, Саба Бузуита, Омния Бен Гали, Хаким Бумсауди, [12+]
  • 08:35
    "Красиви момичета", комедийна драма, САЩ, 1996; реж. Тед Деми, с Мат Дилън, Лорън Холи, Тимъти Хътън, Натали Портман, Ума Търман, [15+]
  • 10:25
    "Адолф, художникът", късометражен, Великобритания, 2017; реж. Дан Зеф, с Иуан Рион, Рупърт Гринт, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    African Voices
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 11:00
    Fareed Zakaria GPS
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Каменно цвете" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 03:00
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Питайте Джим" - сериал, сезон 3 /п/
  • 06:30
    "Младият Херкулес" - сериал, 2 епизода
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 3 /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Нисан скайлайн
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Триумф ТР6
  • 07:00
    Как са го направили?: Пътна помощ/Рокфор/Преместване на дървета
  • 07:30
    Бързи и шумни: Драгстър
Пълна програма
  • 05:24
    Ловци на митове: Междузведни войни: отмъщението на мита
  • 06:12
    Ловци на митове: Битови произшествия
  • 07:00
    Как са го направили?: Пожарогасители/ Круизни кораби
  • 07:26
    Големи умове: Битката на моста
Пълна програма
  • 05:30
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    Щурите Ронкс
  • 06:25
    Мики Маус
Пълна програма
  • 05:30
    "Имало едно време… Америка"
  • 06:00
    "Имало едно време… Америка"
  • 06:30
    "Имало едно време… Америка"
  • 07:00
    "Марви Хамър"
Пълна програма
  • 07:00
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:15
    Изумрудената огърлица - 31 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 05:30
    Футбол: MLS, Далас - Сиатъл
  • 07:00
    Колоездене: Милано - Сан Ремо
  • 08:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, гигантски слалом, мъже, втори манш
  • 08:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, слалом, мъже, втори манш
Пълна програма
  • 05:30
    Мотокрос: Световен шампионат във Валкенсваард
  • 07:00
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд
  • 08:00
    Колоездене: Милано - Сан Ремо
  • 09:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, щафета, мъже
Пълна програма
  • 00:25
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 10
  • 06:05
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 1
  • 07:05
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 8
  • 07:50
    Братски проекти, сезон 2, еп. 5
Пълна програма
  • 05:00
    Mantracker Season 5
  • 05:55
    X Games - Austin
  • 07:00
    Strongman Champions League
  • 07:55
    Night Of The Jumps
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 06:45
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 05:35
    Бивши - четвърти сезон, еп. 10
  • 06:00
    Великото британско меню, еп. 21
  • 06:30
    Великото британско меню, еп. 22
  • 07:10
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 05:10
    Пропукване - първи сезон, еп. 5
  • 06:00
    От местопрестъплението, еп. 3
  • 06:45
    От местопрестъплението, еп. 4
  • 07:40
    Късметлията - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 05:05
    "Стълба 49", екшън - драма, САЩ, 2004; реж. Джей Ръсел, с Хоакин Финикс, Джон Траволта, Джасинда Барет, Робърт Патрик, Морис Честнът, [12+]
  • 07:00
    "Феята на зъбките", семейна комедия, САЩ, 2010; реж. Майкъл Лембек, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Ашли Джъд, Стивън Мърчант, Райън Шеклър, Джули Андрюс, [7+]
  • 08:40
    "Шимпанзе", документален, САЩ, 2012; реж. Алистър Фодърджил, Марк Линфийлд, [0+]
  • 10:00
    "Хитч", романтична комедия, САЩ, 2005; реж. Анди Тенант, с Уил Смит, Ева Мендес, Кевин Джеймс, Амбър Валета, Джули Ан Емъри, [12+]
Пълна програма
  • 05:10
    Митове и чудовища, сезон 1, еп. 5
  • 06:00
    Забранена история, сезон 3, еп. 5
  • 07:00
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 13
  • 07:25
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 05:35
    Спецове в заложната къща: Време е за парти в заложната къща
  • 05:55
    Спецове в заложната къща: Лек сблъсък
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Наполеон сред Спецовете
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Лице в лице с опасността
Пълна програма
  • 05:00
    КОНЕТЕ
  • 06:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 38 еп. /п/
  • 06:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, втори сезон, 8 еп.
  • 07:30
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
Пълна програма
  • 05:35
    "Анджелина балерина"
  • 05:50
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври "
  • 06:00
    "Конни"
  • 06:25
    "Дот"
Пълна програма
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Офанзива" с Любо Огнянов/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:15
    "Пратката" - екшън / криминален филм с Джоана Касиди, Денис Франц.
  • 07:00
    "Завръщането на Сабата" - уестърн с Лий Ван Клийф, Райнер Шьоне.
  • 08:45
    "Надпревара по роднински" - комедия с Кристи Али, Бил Пулман, Кери Фишър, Джейми Герц.
  • 10:10
    "Интимен кръг" - драма / младежки с Донован Лийч, Джо Пантолиано.
Пълна програма
  • 05:00
    RALLYX ON ICE
  • 06:00
    2017 BTPA UK TRACTOR PULLING
  • 08:00
    2017 FIM SIDECARCROSS WORLD CHAMPIONSHIP
  • 09:30
    GSERIES
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 05:30
    Eminem: Hitlist
  • 05:55
    Solo 1D Boys: MTV Top 10
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Urban All-Stars! Top 20
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 05:00
    Големи бесни риби, сезон 5, еп. 4
  • 05:50
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 5
  • 06:20
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 6
  • 06:50
    Животински лудории, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 05:35
    Мигове от катастрофата, еп. 5
  • 06:00
    Куфар за края на света 3, еп. 2
  • 06:45
    Не знаех това, еп. 9
  • 07:05
    Спасителен отряд в ада, еп. 8
Пълна програма
  • 05:15
    Каубой с хеликоптер, еп. 6
  • 05:40
    Човек срещу природа, еп. 11
  • 06:00
    Дивата Франция с Рей Миърс, еп. 1
  • 06:20
    Дивата Франция с Рей Миърс, еп. 2
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Гингам - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Болтън Уондърърс - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 07:05
    Избори 2018
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:30
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 05:55
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 06:15
    "По приятелски" - комедиен сериал
  • 06:55
    "Моята най-кошмарна седмица" - сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: СПАЛ - Ювентус
Пълна програма
  • 01:55
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
Пълна програма
  • 05:20
    "Бялата гвардия"
  • 06:50
    "Културната революция"
  • 07:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 08:15
    "Битката за луната"
Пълна програма
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Страната и хората"
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    "Цената на победата"
Пълна програма
  • 05:25
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Напълно здрави!" - консултация
  • 11:30
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 05:30
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева / повторение/
  • 07:00
    "Трявна"- 1част - док. филм
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
Пълна програма
  • 04:45
    Футбол
  • 06:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 07:00
    Ръгби
  • 07:30
    Футбол Мундиал
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:45
    Zeo
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 05:36
    Кралят на тортите: Цветно стъкло и изненаданият Дани
  • 06:00
    Кралят на тортите: Бързи ръце и огнена перла
  • 06:30
    Кралят на тортите: Старания, нерви и първи рожден ден
  • 07:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Изкуство от пепел
Пълна програма
  • 05:30
    Човекът и чайките
  • 06:00
    Природа
  • 06:30
    Турция - приказка без край
  • 07:00
    Виж България - Добрич, в сърцето на всеки българин
Пълна програма
  • 05:00
    Мистерии в замъка
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Мистерии в замъка
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 02:55
    Свещен дим, САЩ, драма, 1999
  • 05:50
    Хелоуин: 20 години по-късно, САЩ, ужаси/трилър, 1998
  • 07:15
    Ожених се за убийца, САЩ, комедия/криминален/романтичен, 1993
  • 08:45
    Небеса (2002), Германия,Италия,САЩ, драма/трилър, 2002
Пълна програма
  • 05:30
    "Запеяли две планини" - биографичен филм за народната певица Надка Вълчанова
  • 06:30
    "Съдбата на принц Уилям" - документален филм
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:35
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 35
  • 06:00
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 21
  • 06:25
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 22
  • 06:50
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 04:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
  • 06:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 08:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 09:30
    Цветна мозайка - Комедия, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Робърт Родригес, В ролите: Джими Бенет, Джеймс Спейдър, Кат Денингс
Пълна програма
  • 01:35
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Сериен филм /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
Пълна програма
  • 05:35
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон, еп. 2
  • 06:00
    Агент Картър - втори сезон, еп. 1
  • 06:45
    От местопрестъплението: Маями, еп. 2
  • 07:35
    Последният мъж на света - трети сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    DESIGNERS
  • 06:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 05:05
    "Кошмарни съседи" - 6 еп.
  • 06:00
    "Уличен патрул" - 9 еп.
  • 07:00
    "Уличен патрул" - 6 еп.
  • 07:50
    "Хванати на местопрестъплението" - 3 и 4 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
Пълна програма
  • 05:35
    Плaнета рыбака
  • 06:00
    Рыбалка в Нижнем Прикамье
  • 06:30
    Морская подводная охота
  • 07:00
    Рыбалка сегодня XL
Пълна програма
  • 00:00
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 1 /п/
  • 06:00
    "Кевин може да почака" - сериал, сезон 1
  • 06:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
Пълна програма
  • 05:30
    Deadliest Catch: It's Not All Mai Tais and Yahtzee
  • 06:15
    Deadliest Catch: Pirate School
  • 07:00
    Weird Creatures With Nick Baker: Anteaters
  • 07:45
    Deadliest Catch: Pirate School
Пълна програма
  • 05:00
    Режи в Южна Африка!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Нела,принцесата-рицар
Пълна програма
  • 05:30
    Футбол: MLS, Далас - Сиатъл
  • 07:00
    Колоездене: Милано - Сан Ремо
  • 08:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, гигантски слалом, мъже, втори манш
  • 08:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, слалом, мъже, втори манш
Пълна програма
  • 05:05
    "Стълба 49", екшън - драма, САЩ, 2004; реж. Джей Ръсел, с Хоакин Финикс, Джон Траволта, Джасинда Барет, Робърт Патрик, Морис Честнът, [12+]
  • 07:00
    "Феята на зъбките", семейна комедия, САЩ, 2010; реж. Майкъл Лембек, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Ашли Джъд, Стивън Мърчант, Райън Шеклър, Джули Андрюс, [7+]
  • 08:40
    "Шимпанзе", документален, САЩ, 2012; реж. Алистър Фодърджил, Марк Линфийлд, [0+]
  • 10:00
    "Хитч", романтична комедия, САЩ, 2005; реж. Анди Тенант, с Уил Смит, Ева Мендес, Кевин Джеймс, Амбър Валета, Джули Ан Емъри, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 05:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
  • 06:00
    Art Attack
  • 06:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Нела,принцесата-рицар
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    90s Boys Vs 90s Girls
Пълна програма
  • 05:20
    Reasonable Doubt: Murder In A Bottle
  • 06:10
    Disappeared: American Gothic
  • 07:00
    California Investigator: Nosey Neighbour
  • 07:25
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Payable Upon Death
Пълна програма
  • 05:30
    Rising Star: Malm? FC
  • 06:00
    Untold Stories: Manuel De Los Santos
  • 06:28
    Sport Stars Uncovered: Oscar Pistorius
  • 06:56
    Untold Stories: Dutoit & Nhlapo
Пълна програма
  • 05:35
    Midways USA's Rapid Fire
  • 06:00
    Speargun Hunter
  • 06:20
    Speargun Hunter
  • 06:45
    Nick's Wild Ride
Пълна програма
  • 05:35
    Спецове в заложната къща: Време е за парти в заложната къща
  • 05:55
    Спецове в заложната къща: Лек сблъсък
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Наполеон сред Спецовете
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Лице в лице с опасността
Пълна програма
  • 05:00
    Куфар за края на света 3, еп. 2
  • 05:45
    Не знаех това, еп. 9
  • 06:05
    Спасителен отряд в ада, еп. 8
  • 07:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 1
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 4, криминален, САЩ, 2014
  • 10:15
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 1, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 6, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 13:10
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:00
    Единадесетте
  • 06:00
    Неразрешени случаи
  • 07:00
    Първите 48 часа
  • 08:00
    Какво е нужно за убийство
Пълна програма
  • 03:00
    Харесвам работата ти
  • 06:15
    Островът на яретата
  • 08:10
    Преживей го
  • 09:55
    Златни години
Пълна програма
  • 05:15
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
  • 06:50
    Т/с "Дом на Озерной", 5 с
  • 07:55
    Т/с "Дом на Озерной", 6 с
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 1 с
Пълна програма
  • 05:30
    "Фолклорна дъга": ДАНПТ "Родопа" /1 част
  • 06:00
    Класическа музика: Концерт "20 г. от земетресението в Армения" /1 част
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": "Гласове от Странджа" - Георги Павлов
  • 07:00
    "Той нарисува българската история" - документален филм
Пълна програма
  • 05:15
    Jackass
  • 05:40
    Jackass
  • 06:05
    Jackass
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 05:18
    All Work And No Play (18+)
  • 05:40
    Ghost Story Shenanigans (18+)
  • 06:00
    Nailin' The Mail Order Bride (18+)
  • 06:25
    Full Busty Jacket (18+)
Пълна програма
  • 05:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 06:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 10:00
    Футбол: Барселона - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
Пълна програма
  • 05:35
    Агротема
  • 05:45
    История на храните - п.
  • 05:50
    Музикална пауза
  • 06:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
  • 06:00
    "OF ISLANDS AND MEN - MAYOTTE
  • 07:00
    IN CONCERT - MATSU TAKE
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - MALAYSIA
Пълна програма
  • 05:55
    Art of Fighting
  • 06:45
    Ultimate First League
  • 07:00
    Japan Queen Tournament
  • 07:15
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 05:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 06:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 06:30
    Built To Shred
  • 07:00
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 05:20
    Забранена история (Series 1): Тайните на Фатима (Episode 2)
  • 06:10
    Страхотни изобретения (Series 2): 220 (Episode 20)
  • 06:35
    Страхотни изобретения (Series 1): Превозно средство на въздушна възглавница (Episode 6)
  • 07:10
    Спасяване на диви мечки (Series 1): Хванати и освободени (Episode 3)
Пълна програма
  • 05:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 07:00
    Българско документално кино
  • 07:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 05:05
    John Coltrane - Comblain La Tour Jazz Festival 1966
  • 05:50
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Giselle at the Mariinsky Theater
Пълна програма
  • 05:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Славия - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Черно море - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Волейбол: Мач от Националната волейболна лига за жени, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: Пабло Куевас - Фабио Фонини (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
  • 06:25
    Тенис: Николас Ярри - Орасио Себайос (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
  • 08:45
    Тенис: Николас Ярри - Фабио Фонини (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 10:30
    "Класически коли" - 1 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 04:00
    Край на програмата
  • 08:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 24-и епизод, повторение
  • 09:00
    Баскетбол: Ню Орлийнс Пеликанс - Бостън Селтикс, мач от НБА, повторение
  • 11:30
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 37-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 05:20
    Спорни убийства: Убийство в бутилка
  • 06:10
    Изчезнали: Американска готика
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Любопитният съсед
  • 07:25
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Изплаща се в случай на смърт
Пълна програма
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 05:30
    "Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносно имение", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Матю МакКол, Вив Лийкок, Нанси Грейс, [12+]
  • 07:00
    "Минута мълчание", романтична драма, Германия, 2016; реж. Торстен Шмит, с Йонас Най, Юлия Кошиц, Уве Прайс, Йоханес Алмайер, Хени Рентс, [12+]
  • 08:30
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 09:50
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
Пълна програма
  • 03:20
    "Т2: Трейнспотинг", драма, Великобритания, 2017; реж. Дани Бойл, с Юън Макгрегър, Юън Бремнър, Джони Лий Милър, Робърт Карлайл, Шърли Хендерсън, [18+]
  • 05:50
    "Тайният живот на двойките І, 3 еп.", драма - трилър, Бразилия, 2017; реж. Карлос Алберто Ричели, с Бруна Ломбарди, Пауло Горгульо, Алехандро Клево, Лечисия Колин, Карлос Алберто Ричели, [15+]
  • 07:00
    "Джак Рийчър: Не се връщай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Едуард Зуик, с Том Круз, Коби Смълдърс, Алдис Ходж, Даника Ярош, Патрик Хойзингер, [15+]
  • 09:00
    "Справедливост", драма, САЩ, 2016; реж. Мийра Менън, с Ана Гън, Джеймс Пюрфой, Сара Меган Томас, Алисиа Райнър, Крейг Бийрко, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Ус килима: магията на нишките (образователен филм за семеен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 05:05
    Мотоциклетизъм: Moto 2
  • 06:45
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 08:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 10:00
    Футбол: Руска Премиер лига
Пълна програма
  • 03:15
    Баскетбол: Евролига
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL
  • 10:30
    Колоездене: "На колела"
  • 11:00
    Професионални майстори на родеото
Пълна програма
  • 05:35
    Денят, в който Хенри срещна
  • 05:40
    Денят, в който Хенри срещна
  • 05:45
    Денят, в който Хенри срещна
  • 05:50
    Денят, в който Хенри срещна
Пълна програма
  • 05:15
    Ченге, сезон 1, еп. 10, САЩ, екшън/приключенски, 2012
  • 06:00
    Близо до врага, сезон 1, еп. 7, Великобритания, военен, 2016
  • 07:25
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 4, Великобритания, драма/исторически, 2013
  • 08:10
    Мускетарите, сезон 1, еп. 4, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
Пълна програма
  • 03:45
    Ръцете на Роксана
  • 06:35
    Черният кон
  • 08:35
    Всичко на Цукер!
  • 10:35
    Копнеещи сърца
Пълна програма
  • 05:35
    Куче-ченге
  • 07:05
    Клара и тайната на мечките
  • 08:40
    Островът на шепотите
  • 10:00
    Г-н Батиньол
Пълна програма
  • 05:35
    Писмо до краля
  • 07:25
    В галоп с Торнадо
  • 09:20
    Коко
  • 10:55
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 06:00
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 1
bTV Comedy 06:00
"Без пукната пара" - сериал
bTV Lady 06:00
"Твоят мой живот" - сериал
Fox Channel 06:00
Кости - седми сезон, еп. 4
Fox Crime 06:00
Комисар Монталбано - девети сезон, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 06:00
Колоездене: Евтометропол
Diema 06:30
"Гореща зона" - сериал
Eurosport 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport HD 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
BNT 3 07:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл

Всички предавания

Филми

HBO3 05:35
"Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносно имение", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Матю МакКол, Вив Лийкок, Нанси Грейс, [12+]
PRO 7 05:35
"Мис Лети и аз" - драма, U, 2002
ORT 05:50
"Любимата учителка". Сериен филм
Diema Family 06:00
"Малката булка" - сериен филм
Agro TV 06:00
Документален филм - повторение

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}