ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Семена от древността - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова
  • 09:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 08:25
    Възприятия; сезон 2, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 09:20
    Профилиране; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2009
  • 10:20
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 11:20
    Медиум; сезон 3, епизод 1, криминален, мистерия, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 08:15
    Експедициите на Джеф Коруин: Бразилия: спасяването на тамарините
  • 09:10
    Най-големите и най-лошите: Тигри
  • 10:05
    Най-дивото от Близкия Изток: Египет
  • 11:00
    Нощ: Леопарди
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Интервютата на Алфа Тв
  • 09:40
    Народна музика
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
  • 10:00
    Пиренеите документална поредица /1 епизод/п/
  • 10:30
    Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
Пълна програма
  • 08:25
    The Mr. Bean Animated Series
  • 08:35
    The Mr. Bean Animated Series
  • 08:50
    Miss Moon
  • 09:01
    Miss Moon
Пълна програма
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп. 20
  • 09:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.2, еп. 7
  • 10:00
    "Час пик" - сериал, с.1, еп. 1
  • 11:00
    "Извън играта" - сериал, с.7, еп.1
Пълна програма
  • 08:00
    "Убийството" - сериал, с.4, еп.5
  • 09:15
    "Тъмни сенки" - комедия, фентъзи, ужаси (Dark Shadows, САЩ, Австралия, 2012), режисьор - Тим Бъртън, актьори - Джони Деп, Мишел Пфайфър, Хелена Бонъм Картър, Ева Грийн, Бела Хийткоут, Джаки Ърл Хейли и др.
  • 11:45
    "Вътрешна сигурност " - сериал, с.3, еп.5
  • 12:45
    "Никита: Отмъщението" - еп.6
Пълна програма
  • 08:00
    "По средата" - сериал, с.5
  • 09:00
    "Столичани в повече" - сериал
  • 10:00
    "Сексът и градът 2" - комедия, романтичен (САЩ, 2010), режисьор - Майкъл Патрик Кинг, актьори - Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, Алис Ийв, Лин Коен, Уили Гарсон, Марио Кантоне, Джейсън Леуис, Дейвид Ейгенберг, Крис Нот, Пене
  • 12:00
    "Проби и грешки" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    "Земя на бунтовници" - сериал
  • 09:00
    "Любов и вендета" - сериал
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 11:00
    "Майка" - сериал
Пълна програма
  • 08:25
    Реактивните момичета
  • 08:35
    Реактивните момичета
  • 08:50
    Могъщите Магимечове
  • 09:00
    Могъщите Магимечове
Пълна програма
  • 07:00
    "Зима", драма, Великобритания, 2015; реж. Хайди Грийнсмит, с Томи Фланаган, Том Пейн, Стейси Мартин, Бил Милнър, Жюдит Годреш, [15+]
  • 08:35
    "Селска война", комедийна драма, Италия, 2017; реж. Давиде Барлети, Лоренцо Конте, с Паскуале Патруно, Летиция Пиа Картоларо, Донато Патерно, Анджело Пинятели, Алиса Азарити, [12+]
  • 10:15
    "Завръщането на Ринго", уестърн - екшън, Италия, 1965; реж. Дучо Тесари, с Джулиано Джема, Фернандо Санчо, Лорела Де Лука, Ниевес Наваро, Антонио Касас, [15+]
  • 11:55
    "Пистолет за Ринго", уестърн - екшън, Италия, 1965; реж. Дучо Тесари, с Джулиано Джема, Фернандо Санчо, Лорела Де Лука, Ниевес Наваро, Антонио Касас, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Хеди", драма, Тунис, 2016; реж. Мохамед Бен Атия, с Майд Мастура, Рим Бен Месауд, Саба Бузуита, Омния Бен Гали, Хаким Бумсауди, [12+]
  • 08:35
    "Красиви момичета", комедийна драма, САЩ, 1996; реж. Тед Деми, с Мат Дилън, Лорън Холи, Тимъти Хътън, Натали Портман, Ума Търман, [15+]
  • 10:25
    "Адолф, художникът", късометражен, Великобритания, 2017; реж. Дан Зеф, с Иуан Рион, Рупърт Гринт, [12+]
  • 11:00
    "Младост в Орегон", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джоел Дейвид Мур, с Франк Лангела, Били Кръдъп, Кристина Апългейт, Мери Кей Плейс, Джош Лукас, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 11:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 12:00
    New Day
  • 13:00
    CNN Talk
Пълна програма
  • 08:00
    "Каменно цвете" - сериен филм /п/
  • 09:30
    "Сезонът на черешите" - сериен филм /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 3 /п/
  • 08:45
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4 /п/
  • 10:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 16, /п/
Пълна програма
  • 08:30
    Как се прави...: Пластмасови формички/Филтри за масло/Шкафове/Стъкло
  • 09:00
    Как се прави...: Капак на шахта/Абсорбатор/Изкуствени трупи/ Снегоходи
  • 09:30
    Как са го направили?: Епизод 16
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: епизод 9
Пълна програма
  • 08:14
    Ловци на митове: Битови произшествия
  • 09:02
    Решени да избягат: Китайският ресторант
  • 09:50
    Как са го направили?: Пожарогасители/ Круизни кораби
  • 10:14
    Фабрика за храна: Епизод 14
Пълна програма
  • 08:30
    Клонинги в мазето: Специални части
  • 09:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 09:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 10:00
    Кей Си под прикритие
Пълна програма
  • 08:25
    "Да изобретяваме"
  • 08:50
    "Да изобретяваме"
  • 09:15
    "Да изобретяваме"
  • 09:40
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:10
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
Пълна програма
  • 08:23
    Магазин
  • 08:46
    Преглед на програмата / Анализи
  • 08:50
    Актуални новини 1
  • 09:10
    ЕКЮ
Пълна програма
  • 08:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, слалом, мъже, втори манш
  • 09:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, гигантски слалом, жени, втори манш
  • 09:30
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд
  • 10:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, преследване, жени
Пълна програма
  • 08:00
    Колоездене: Милано - Сан Ремо
  • 09:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, щафета, мъже
  • 10:30
    Северна комбинация: Световна купа в Клингентал
  • 11:00
    Шорттрек: Световно първенство в Монреал, ден 3
Пълна програма
  • 08:15
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 8
  • 08:40
    По-трудно, отколкото изглежда, сезон 1, еп. 8
  • 09:05
    Дроновете, сезон 1, еп. 6
  • 09:30
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 07:55
    Night Of The Jumps
  • 08:50
    Nhra Sportsman Series
  • 09:45
    Nhra Sportsman Series
  • 10:40
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 08:30
    Карибски живот
  • 09:00
    Живот на остров
  • 09:30
    Живот на остров
  • 10:00
    Основен ремонт в Детройт
Пълна програма
  • 08:10
    Сготвено с любов- втори сезон, еп. 19
  • 08:40
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 3
  • 09:35
    Любовни авантюри - трети сезон, еп. 8
  • 10:30
    Малки сладки лъжкини - пети сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 07:40
    Късметлията - първи сезон, еп. 7
  • 08:40
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 6
  • 09:30
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 7
  • 11:30
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 07:00
    "Феята на зъбките", семейна комедия, САЩ, 2010; реж. Майкъл Лембек, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Ашли Джъд, Стивън Мърчант, Райън Шеклър, Джули Андрюс, [7+]
  • 08:40
    "Шимпанзе", документален, САЩ, 2012; реж. Алистър Фодърджил, Марк Линфийлд, [0+]
  • 10:00
    "Хитч", романтична комедия, САЩ, 2005; реж. Анди Тенант, с Уил Смит, Ева Мендес, Кевин Джеймс, Амбър Валета, Джули Ан Емъри, [12+]
  • 11:55
    "Трансформърс: Последният рицар", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Майкъл Бай, с Марк Уолбърг, Антъни Хопкинс, Джош Дъмел, Лора Хадок, Стенли Тучи, [12+]
Пълна програма
  • 08:10
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 6
  • 08:55
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 4
  • 09:25
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 6
  • 10:10
    Забранена история, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 08:20
    Спецове в заложната къща: Ар Си - Ди Си
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Тайнственият Худини
  • 09:00
    КАМИОНИ ПО ЛЕДА: Конвоят
  • 09:55
    Планинари: Без шанс за отмора
Пълна програма
  • 08:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 5 еп.
  • 09:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 65 еп. /п/
  • 10:00
    Риболовен филм – тв поредица
  • 11:00
    КОНЕТЕ
Пълна програма
  • 08:30
    "Пингу"
  • 08:35
    "Анджелина балерина"
  • 08:50
    "Кипър"
  • 09:00
    "Каква е голямата идея?"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Офанзива" с Любо Огнянов/п/
  • 11:00
    Време, календар, хороскоп
  • 11:15
    Топ Шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:00
    "Завръщането на Сабата" - уестърн с Лий Ван Клийф, Райнер Шьоне.
  • 08:45
    "Надпревара по роднински" - комедия с Кристи Али, Бил Пулман, Кери Фишър, Джейми Герц.
  • 10:10
    "Интимен кръг" - драма / младежки с Донован Лийч, Джо Пантолиано.
  • 11:45
    "Ох в Охайо" - комедия / драма с Паркър Поуси, Пол Ръд.
Пълна програма
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Urban All-Stars! Top 20
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 08:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 8
  • 08:40
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 11
  • 09:10
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 1
  • 09:35
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 08:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 1
  • 09:00
    Прекрасният нов свят, еп. 2
  • 10:00
    Без закони: Компилации , еп. 4
  • 11:00
    Златна треска 2, еп. 6
Пълна програма
  • 08:15
    Най-смъртоносните: Челюсти и грехове, еп. 1
  • 09:05
    Най-смъртоносните: Челюсти и грехове, еп. 2
  • 09:50
    Дивите Филипини, еп. 1
  • 10:40
    Дивата страна на Китай, еп. 1
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Гингам - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Болтън Уондърърс - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 08:15
    "Пробни покупки"
  • 08:45
    "Живей здравословно!"
  • 09:45
    "Модна присъда"
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
Пълна програма
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
Пълна програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 07:40
    "Последният мъж на света" - сериал
  • 09:00
    "Странната двойка" - комедиен сериал
  • 09:50
    "The Grinder: Дробилка" - комедиен сериал
  • 10:40
    "Младият Шелдън" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: СПАЛ - Ювентус
  • 12:00
    Италия, Серия А: Сампдория - Интер
  • 14:00
    Италия, Серия А: Кротоне - Рома
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:15
    "Битката за луната"
  • 09:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 10:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 11:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 08:00
    "Цената на победата"
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "В рамките на седмицата"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Напълно здрави!" - консултация
  • 11:30
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Концерт
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 08:30
    Тенис: Турнир на Клиф Ричард 2005
  • 09:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
Пълна програма
  • 08:25
    Caillou
  • 08:45
    Peppa Pig
  • 09:10
    Peter Hase
  • 09:30
    Ranger Rob
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 08:00
    Необичайни раждания с Кейти Пайпър
  • 09:00
    Обичай ме въпреки недостатъците ми: Епизод 7
  • 10:00
    Кралят на тортите: Сили Сюс и изненада!
  • 10:30
    Кралят на тортите: Бира, лютичета и бъркотия
Пълна програма
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Българската следа в "Рали Дакар", част 2
  • 10:00
    Зелен свят - Натура 2000
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 07:15
    Ожених се за убийца, САЩ, комедия/криминален/романтичен, 1993
  • 08:45
    Небеса (2002), Германия,Италия,САЩ, драма/трилър, 2002
  • 10:20
    Правилата на Джорджия, САЩ, комедия/драма, 2007
  • 12:10
    Невинни години, САЩ, драма/романтичен, 1993
Пълна програма
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 08:20
    Супер храни с Джейми - кулинарно предаване, еп. 6
  • 09:15
    Вкусът - кулинарно предаване, еп. 2
  • 10:10
    "Лятната ваканция на Матилда Рамзи" - кулинарно предаване, еп. 2
  • 10:25
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 08:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 09:30
    Цветна мозайка - Комедия, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Робърт Родригес, В ролите: Джими Бенет, Джеймс Спейдър, Кат Денингс
  • 11:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 12:30
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:25
    Новобранци - първи сезон, еп. 9
  • 08:55
    Пазители на Времето - първи сезон, еп. 5
  • 09:50
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 21
  • 10:45
    Кости - осми сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 08:30
    MAKE-UP
  • 08:55
    FASHION WEEK
  • 09:00
    TOP MODELS
  • 09:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 07:50
    "Хванати на местопрестъплението" - 3 и 4 еп.
  • 08:40
    "Лов на неизрядни платци" - 4 и 5 еп.
  • 09:30
    "Обрано, ограбено, върнато" - 9 еп.
  • 09:55
    "Истински спасителни операции" - 11 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 08:25
    Рецепты старого Тифлиса
  • 08:35
    Секреты "трудных" водоемов
  • 09:05
    На зарубежных водоемах
  • 09:35
    Один дeнь из жизни
Пълна програма
  • 08:30
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 1
  • 11:00
    "Касъл" - сериал, сезон 5 /п/
  • 12:00
    "Да изненадаш любовта" - романтичен с уч. на Лекси Джоиваньоли, Брант Дохърти, Лекси Аткинс, Ранди Уейн и др.
  • 13:50
    "Затворът на миналото" - драма с уч. на Антон Йелчин, Робин Уилямс, Теа Леони, Дейвид Духовни, Ерика Баду, Франк Лангела и др.
Пълна програма
  • 08:30
    How the Universe Works: Jupiter
  • 09:15
    Kitchen Boss: Pasta Party
  • 09:37
    Kitchen Boss: Old Family Favourites
  • 10:00
    Alaska Monsters: The Alaskan Tiger
Пълна програма
  • 08:15
    Кухнята
  • 09:05
    Гражданка в ранчото
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
  • 09:55
    Трапезата на Сиба
Пълна програма
  • 08:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:35
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 08:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, слалом, мъже, втори манш
  • 09:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, гигантски слалом, жени, втори манш
  • 09:30
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд
  • 10:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, преследване, жени
Пълна програма
  • 07:00
    "Феята на зъбките", семейна комедия, САЩ, 2010; реж. Майкъл Лембек, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Ашли Джъд, Стивън Мърчант, Райън Шеклър, Джули Андрюс, [7+]
  • 08:40
    "Шимпанзе", документален, САЩ, 2012; реж. Алистър Фодърджил, Марк Линфийлд, [0+]
  • 10:00
    "Хитч", романтична комедия, САЩ, 2005; реж. Анди Тенант, с Уил Смит, Ева Мендес, Кевин Джеймс, Амбър Валета, Джули Ан Емъри, [12+]
  • 11:55
    "Трансформърс: Последният рицар", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Майкъл Бай, с Марк Уолбърг, Антъни Хопкинс, Джош Дъмел, Лора Хадок, Стенли Тучи, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 08:30
    Jungle Junction
  • 08:50
    Handy Manny
  • 09:10
    PJ Masks
  • 09:30
    Vampirina
Пълна програма
  • 08:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:35
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    90s Boys Vs 90s Girls
  • 12:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 08:15
    Swamp Murders: River Monster
  • 09:10
    The Perfect Murder: Deadly Divorce
  • 10:05
    Suspicion: The Boogieman
  • 11:00
    I Am Homicide: What The Toddler Saw
Пълна програма
  • 08:15
    Spirit of Sport: Stephen Donald
  • 08:45
    Top: WAGs 2014
  • 09:10
    Rising Star: Danny Hart
  • 09:40
    Untold Stories: Manuel De Los Santos
Пълна програма
  • 08:15
    Speargun Hunter
  • 08:35
    Speargun Hunter
  • 09:00
    Carter's W.A.R
  • 09:45
    The Gunfather
Пълна програма
  • 08:20
    Спецове в заложната къща: Ар Си - Ди Си
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Тайнственият Худини
  • 09:00
    КАМИОНИ ПО ЛЕДА: Конвоят
  • 09:55
    Планинари: Без шанс за отмора
Пълна програма
  • 08:00
    Прекрасният нов свят, еп. 2
  • 09:00
    Без закони: Компилации , еп. 4
  • 10:00
    Златна треска 2, еп. 6
  • 11:00
    Куфар за края на света 3, еп. 4
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 4, криминален, САЩ, 2014
  • 10:15
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 1, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 11:20
    Тоталкар; сезон 3, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 6, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 6, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 08:30
    Какво е нужно за убийство
  • 09:00
    Не съм го извършил аз
  • 10:00
    Не съм го извършил аз
  • 11:00
    Не съм го извършил аз
Пълна програма
  • 08:10
    Преживей го
  • 09:55
    Златни години
  • 11:50
    Обиколка за милиони
  • 13:35
    Завинаги с теб
Пълна програма
  • 07:55
    Т/с "Дом на Озерной", 6 с
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 1 с
  • 10:00
    Новые итоги
  • 11:05
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
Пълна програма
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    The King of Queens
  • 09:30
    The King of Queens
  • 10:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 08:14
    Hot Teen In Red Dress And Stockings (18+)
  • 08:38
    Euro Blonde - Hard First Anal (18+)
  • 09:00
    Creampie For New American Model (18+)
  • 09:22
    Mom's Got A Meeting (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 10:00
    Футбол: Барселона - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 18:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 08:30
    Ключът към успеха - Агрозона - повт.
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 09:20
    Борсова информация
Пълна програма
  • 08:30
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:45
    WUSHU Championship
  • 09:00
    LNK Boxing Night 5, Arena Riga
  • 12:00
    King of Kings Heroes Grand Prix
Пълна програма
  • 08:00
    Wave Of Compassion
  • 09:00
    Battle at the Silver Dragon
  • 09:24
    Thin Line With Nic Von Rupp
  • 09:30
    American Misfits
Пълна програма
  • 08:25
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 105 (Episode 5)
  • 08:50
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 106 (Episode 6)
  • 09:15
    Водени от дълга (Series 1): Кора и Макс / Фърн и Бела (Episode 6)
  • 09:40
    Супер-ветеринар (Series 5): Попи, Берлиоз и Дилън (Episode 11)
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1/п./
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Giselle at the Mariinsky Theater
  • 11:20
    Valery Gergiev conducts Shostakovich: Symphonies No.14 & 5
  • 13:05
    InterMezzo
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Славия - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Черно море - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Волейбол: Мач от Националната волейболна лига за жени, повторение
  • 14:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 26-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 06:25
    Тенис: Николас Ярри - Орасио Себайос (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
  • 08:45
    Тенис: Николас Ярри - Фабио Фонини (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 10:30
    "Класически коли" - 1 еп., документална поредица
  • 11:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 24-и епизод, повторение
  • 09:00
    Баскетбол: Ню Орлийнс Пеликанс - Бостън Селтикс, мач от НБА, повторение
  • 11:30
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 37-и епизод, повторение
  • 12:00
    Футбол: Стоук Сити - Евертън, мач от английската Висша лига, запис
Пълна програма
  • 08:15
    Убийства в тресавището: Речно чудовище
  • 09:10
    Перфектното убийство: Смъртоносен развод
  • 10:05
    Подозирам те: Караконджулът
  • 11:00
    Детектив Убийство: Какво е видяло детето
Пълна програма
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Наръчник на приключенеца", документално риалити, (п)
Пълна програма
  • 08:30
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 09:50
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
  • 11:25
    "Когато баща ми стана храст", семейна драма, Холандия, 2016; реж. Никол Ван Килсдонк, със Силесте Холсхаймер, Матсен Монтсма, Теун Куилбоер, Нортйе Херлаар, Анеке Блок, [12+]
  • 12:55
    "Силициевата долина ІV, 5 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Тим Рош, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Джак Рийчър: Не се връщай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Едуард Зуик, с Том Круз, Коби Смълдърс, Алдис Ходж, Даника Ярош, Патрик Хойзингер, [15+]
  • 09:00
    "Справедливост", драма, САЩ, 2016; реж. Мийра Менън, с Ана Гън, Джеймс Пюрфой, Сара Меган Томас, Алисиа Райнър, Крейг Бийрко, [15+]
  • 10:40
    "Филми и звезди Х, 7 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 11:10
    "Животът и смъртните случаи на Робърт Дърст, 6 еп.", документален, САЩ, 2015; реж. Андрю Джареки, [12+]
Пълна програма
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Завръщане на село в Родопите (1 част) (образователен филм за туристическа дестинация)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    Завръщане на село в Родопите (2 част) (образователен филм за туристическа дестинация)
Пълна програма
  • 08:20
    Дора Изследователката
  • 08:45
    Пламъчко и Машините
  • 09:15
    Пес Патрул
  • 09:40
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 08:10
    Мускетарите, сезон 1, еп. 4, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 09:05
    Близо до врага, сезон 1, еп. 2, Великобритания, военен, 2016
  • 10:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 12, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 11:00
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 20, Испания, драма/исторически, 2013
Пълна програма
  • 06:35
    Черният кон
  • 08:35
    Всичко на Цукер!
  • 10:35
    Копнеещи сърца
  • 13:00
    Джонатана и вещицата
Пълна програма
  • 07:05
    Клара и тайната на мечките
  • 08:40
    Островът на шепотите
  • 10:00
    Г-н Батиньол
  • 11:40
    Коледна целувка
Пълна програма
  • 07:25
    В галоп с Торнадо
  • 09:20
    Коко
  • 10:55
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит
  • 12:30
    Пистата
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 08:30
Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 8
Fox Life 08:40
Майк и Моли - трети сезон, еп. 16
Fox Crime 08:40
Лас Вегас - трети сезон, еп. 23
e-kids 08:45
Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Diema 08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 15 /п/

Всички предавания

Спорт

Moviestar 08:40
Футбол и философия
Travel TV 09:00
Спорт и приключения - Лавинни серии на БАССЕС 6 еп.
Sky Sports 09:00
Футбол от Азия
ТВ Европа 09:05
Свободна зона с Коритаров
Film Plus HD 09:10
Тенис: Катерина Синякова - Каролине Вожняцки (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - III четвъртфинал, повторение)

Всички предавания

Филми

Cinemax 08:30
"Американска басня", трилър, САЩ, 2016; реж. Ан Хамилтън, с Пейтън Кенеди, Ричард Шиф, Кип Пардю, Марси Милър, Гавин Макинтош, [15+]
Planeta Folk 08:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
TV1000 08:35
Есен в Ню Йорк, САЩ, драма/романтичен, 2000
HBO 2 08:40
"Х-мен: Първа вълна", екшън, САЩ, 2011; реж. Матю Вон, с Джеймс МакАвой, Михаел Фасбендер, Роуз Бърн, Дженифър Лорънс, Дженюари Джоунс, [12+]
AXN 08:50
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}