ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова
Пълна програма
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - сериал, с.1, еп.1,2
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп. 20
  • 09:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.2, еп. 7
  • 10:00
    "Час пик" - сериал, с.1, еп. 1
Пълна програма
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 3 /п/
  • 08:45
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4 /п/
  • 10:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 16, /п/
Пълна програма
  • 07:00
    Колоездене: Милано - Сан Ремо
  • 08:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, гигантски слалом, мъже, втори манш
  • 08:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, слалом, мъже, втори манш
  • 09:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, гигантски слалом, жени, втори манш
Пълна програма
  • 07:00
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд
  • 08:00
    Колоездене: Милано - Сан Ремо
  • 09:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, щафета, мъже
  • 10:30
    Северна комбинация: Световна купа в Клингентал
Пълна програма
  • 07:00
    Strongman Champions League
  • 07:55
    Night Of The Jumps
  • 08:50
    Nhra Sportsman Series
  • 09:45
    Nhra Sportsman Series
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Гингам - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Болтън Уондърърс - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: СПАЛ - Ювентус
  • 12:00
    Италия, Серия А: Сампдория - Интер
Пълна програма
  • 07:30
    Футбол Мундиал
  • 08:00
    Кайтбординг
  • 08:30
    Тенис: Турнир на Клиф Ричард 2005
  • 09:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 07:35
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 4
PRO 7 07:40
"Теория за големия взрив" - сериал
Viasat Explorer 07:45
GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 14
Fox Life 07:45
Войната вкъщи - първи сезон, еп. 19
Fox Crime 07:50
Глейдс - втори сезон, еп. 11

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Дунав - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Eurosport 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
Eurosport HD 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
MAX Sport 1 08:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Ричмънд

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 07:55
Полдарк, сезон 2, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2016
AXN 07:55
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2015
MGM 07:55
"Операция: Съседска стража!" - семеен филм с Денис Ричардс, Люк Коломберо.
TVT 08:00
Туристически посоки в Средните Родопи (образователен филм за планински туризъм)
Vivacom Arena 08:01
Две опашчици Анимация, Приключенски 2018

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}