ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:25
    Телепазарен прозорец
  • 16:40
    Малки истории документален слот
Пълна програма
  • 16:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.2, еп. 8
  • 17:00
    "Стрелата" - сериал, с.4, еп. 13
  • 18:00
    "Извън играта" - сериал, с.7, еп.2
  • 19:00
    "Час пик- сериал, с.1, еп. 2
Пълна програма
  • 16:00
    "Питайте Джим" - сериал, сезон 3
  • 16:30
    "Теория за големия взрив" - сериал, сезон 10
  • 17:00
    "Автомобил 19" - екшън-трилър с уч. на Пол Уокър, Найма Маклийн, Лейла Хайдариан и др. /п/
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 16
Пълна програма
  • 15:45
    Колоездене: Милано - Сан Ремо
  • 16:45
    Колоездене: Обиколка на Каталуния, първи етап, директно
  • 18:15
    Биатлон: Световна купа в Осло, преследване, жени
  • 18:45
    Биатлон: Световна купа в Осло, щафета, мъже
Пълна програма
  • 15:00
    Кърлинг: Световно първенство за жени в Канада, директно
  • 18:00
    Снукър: Открито първенство на Гибралтар, финал
  • 19:45
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд
  • 21:00
    Северна комбинация: Световна купа в Клингентал
Пълна програма
  • 15:15
    Pro Bull Riders
  • 16:10
    Nhra Sportsman Series
  • 17:05
    X Games - Aspen
  • 18:00
    Alpine Adventurer Series 3
Пълна програма
  • 16:00
    AIR RACE1 WORLD CUP, THAILAND
  • 17:00
    ASIAN LE MANS SERIES
  • 18:00
    RALLYX ON ICE
  • 19:00
    FIA WRC BEST OF
Пълна програма
  • 16:00
    Баскетбол: Бургос - Барселона, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Ница - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Класика от Висшата лига - Норич Сити - Манчестър Юнайтед (2004-05), повторение
Пълна програма
  • 16:00
    Италия, Серия А: Лацио - Болоня
  • 18:00
    Италия, Серия А: Наполи - Дженоа
  • 20:00
    Екстремни спортове
  • 20:30
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол
  • 17:00
    Жилет футбол
  • 19:00
    Футбол
  • 21:30
    Спортна програма
Пълна програма

Сериали

AXN Black 16:10
Вестителите; сезон 1, епизод 9, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
Viasat History 16:10
Дните, които написаха историята, сезон 1, еп. 10
Fox Crime 16:10
Глейдс - втори сезон, еп. 5
ARD 1 16:10
"Буря от любов" - сериал
AXN 16:15
Царство; сезон 2, епизод 17, драма, романтичен, САЩ, 2015

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 16:30
Тенис: ATP 500 Лондон 2018
Diema Sport 17:00
Футбол: Витоша - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 17:00
Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Франция, директно
Eurosport 2 17:00
"Пътят на краля", предаване за световното първенство по футбол
Mtel Sport 2 17:00
Тенис: ATP 500 Хале 2018

Всички предавания

Филми

AXN Black 16:10
Вестителите; сезон 1, епизод 9, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
Skat 16:10
"Дълбочината на цветовете" - док.филм
AXN 16:15
Царство; сезон 2, епизод 17, драма, романтичен, САЩ, 2015
Cinemax 2 16:20
"Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
HBO3 16:20
"Ти Джей Милър: Педантично смехотворен", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Джеф Томсик, с Ти Джей Милър, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}