ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 07:25
    Нощ: Леопарди
  • 07:50
    Нощ: Миграция
  • 08:15
    Експедициите на Джеф Коруин: Бразилия: спасяването на тамарините
  • 09:10
    Най-големите и най-лошите: Тигри
Пълна програма
  • 07:30
    Бързи и шумни: Драгстър
  • 08:30
    Как се прави...: Пластмасови формички/Филтри за масло/Шкафове/Стъкло
  • 09:00
    Как се прави...: Капак на шахта/Абсорбатор/Изкуствени трупи/ Снегоходи
  • 09:30
    Как са го направили?: Епизод 16
Пълна програма
  • 07:26
    Големи умове: Битката на моста
  • 08:14
    Ловци на митове: Битови произшествия
  • 09:02
    Решени да избягат: Китайският ресторант
  • 09:50
    Как са го направили?: Пожарогасители/ Круизни кораби
Пълна програма
  • 07:05
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 8
  • 07:50
    Братски проекти, сезон 2, еп. 5
  • 08:15
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 8
  • 08:40
    По-трудно, отколкото изглежда, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 07:25
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 4
  • 08:10
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 6
  • 08:55
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 4
  • 09:25
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 6
Пълна програма
  • 07:20
    Търсачи на автомобили: Пътища на славата
  • 07:40
    Търсачи на автомобили: Возило за специална двойка
  • 08:00
    Спецове в заложната къща: Монументален залог
  • 08:20
    Спецове в заложната къща: Ар Си - Ди Си
Пълна програма
  • 07:20
    Животински лудории, сезон 1, еп. 6
  • 07:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 7
  • 08:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 8
  • 08:40
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 07:05
    Спасителен отряд в ада, еп. 8
  • 08:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 1
  • 09:00
    Прекрасният нов свят, еп. 2
  • 10:00
    Без закони: Компилации , еп. 4
Пълна програма
  • 07:30
    Дивата страна на Китай, еп. 1
  • 08:15
    Най-смъртоносните: Челюсти и грехове, еп. 1
  • 09:05
    Най-смъртоносните: Челюсти и грехове, еп. 2
  • 09:50
    Дивите Филипини, еп. 1
Пълна програма
  • 07:30
    Вода
  • 08:00
    Война на похабяването - с.2, еп.2
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Българската следа в "Рали Дакар", част 2
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 07:35
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 4
PRO 7 07:40
"Теория за големия взрив" - сериал
Viasat Explorer 07:45
GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 14
Fox Life 07:45
Войната вкъщи - първи сезон, еп. 19
Fox Crime 07:50
Глейдс - втори сезон, еп. 11

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Дунав - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Eurosport 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
Eurosport HD 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
MAX Sport 1 08:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Ричмънд

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 07:55
Полдарк, сезон 2, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2016
AXN 07:55
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2015
MGM 07:55
"Операция: Съседска стража!" - семеен филм с Денис Ричардс, Люк Коломберо.
TVT 08:00
Туристически посоки в Средните Родопи (образователен филм за планински туризъм)
Vivacom Arena 08:01
Две опашчици Анимация, Приключенски 2018

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}