ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:10
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 01:20
    Денят започва с Култура /п/
  • 03:00
    Едно голямо семейство 3 тв филм /8 епизод/п/
  • 04:00
    Семеен бизнес тв филм /23 епизод/п/
Пълна програма
  • 00:00
    "Кости"- сериал, с.9, еп. 14
  • 01:00
    "Шест сестри" /п./- сериал
  • 02:00
    bTV Новините
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
Пълна програма
  • 00:00
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA
  • 01:00
    "Черният списък" - сериен филм, 1 сезон
  • 02:00
    "Непростимо" - сериен филм
  • 03:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
Пълна програма
  • 00:00
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
  • 02:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
  • 03:50
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 04:50
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
Пълна програма
  • 00:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 01:00
    Цитати на деня
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова
Пълна програма
  • 00:55
    Незабравимо; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 01:45
    Незабравимо; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 02:25
    Медиум; сезон 3, епизод 15, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 03:05
    Медиум; сезон 4, епизод 1, криминален, мистерия, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 00:45
    Експедициите на Джеф Коруин: Къде е Джеф?
  • 01:40
    Малко и ужасно: Кутре-чудовище
  • 02:35
    Плячка срещу хищник: Свръхразмери
  • 03:00
    Плячка срещу хищник: Армии
Пълна програма
  • 01:00
    Избрано от "В окото на бурята" - публицистично предаване
  • 03:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:20
    Нощен журнал
  • 01:40
    "Големият котарак" - политическа сатира, С, 2010
  • 03:05
    "Вайсензее" - сериал
  • 04:40
    "Горещи теми" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • 00:10
    България новини /п/
  • 00:40
    Семейство Даръл 2 сериен тв филм /2 епизод/п/
  • 01:30
    Регионални новини /п/
  • 02:15
    Добро утро с БНТ 2 /п/
Пълна програма
  • 00:30
    The Flintstones
  • 01:00
    The HAPPOS Family
  • 01:05
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 01:15
    The Jungle Bunch: To the Rescue
Пълна програма
  • 00:00
    "Последният кораб" - сериал,с.3,еп.3
  • 01:00
    "Час Пик" - сериал, с.1, еп.3
  • 02:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.22
  • 03:00
    "Стрелата"- сериал, с.4, еп. 14
Пълна програма
  • 01:30
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.6
  • 02:30
    "Никита: Отмъщението" - еп.6
  • 03:30
    "Отново и отново" - сериал, еп.1
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.5
Пълна програма
  • 00:00
    "Аз, моя милост и Айрийн" - комедия, романтичен (САЩ, 2000), режисьори - Боби Фарели и Питър Фарели, актьори - Джим Кери, Рене Зелуигер, Крис Купър, Рикард Дженкинс и др.
  • 02:00
    "Кое е това момиче" - сериал
  • 03:00
    "По средата" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Проби и грешки" - сериал
Пълна програма
  • 00:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 02:00
    "Сияйна луна" - сериал
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
Пълна програма
  • 00:30
    Кунг фу пилета
  • 00:52
    Кунг фу пилета
  • 01:15
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:25
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 01:20
    "Войцек", драма, Германия, 1979; реж. Вернер Херцог, с Клаус Кински, Ева Матес, Волфганг Райхман, Вили Земелроге, Йозеф Бийрбихлер, [18+]
  • 02:40
    "Феномени", хорър - мистерия, Италия, 1985; реж. Дарио Ардженто, с Дженифър Конъли, Дария Николоди, Фиоре Ардженто, Федерика Мастрояни, Доналд Плезънс, [18+]
  • 04:30
    "Напаст", късометражен хорър, Ирландия, 2015; реж. Брайън Дийн, с Джордж Благдън, Донъка Кроули, Алиша Джерард, Джо Ханли, Тристан Хийню, [18+]
  • 04:50
    "Невинният", драма, Италия, 1976; реж. Лучино Висконти, с Джанкарло Джанини, Лаура Антонели, Дженифър О'Нийл, Рина Морели, Масимо Джироти, [15+]
Пълна програма
  • 01:10
    "Отбой в полунощ", военна драма, САЩ, 1992; реж. Кийт Гордън, с Питър Бърг, Кевин Дилън, Ерай Грос, Итън Хоук, Гари Синийз, [18+]
  • 02:55
    "С чисто сърце", екшън - комедия, Унгария, 2016; реж. Атила Тил, със Саболч Туроци, Золтан Фенвеши, Адам Фекете, Моника Балшай, Лидия Даниш, [18+]
  • 04:35
    "Приключенията на барон Мюнхаузен", фентъзи - комедия, Великобритания, 1988; реж. Тери Джилиъм, с Джон Невил, Ерик Айдъл, Сара Поли, Оливър Рийд, Ума Търман, [12+]
  • 05:25
    "Юнакът и веселякът", комедия, САЩ, 2016; реж. Джеф Грейс, с Алекс Карповски, Уайът Ръсел, Мередит Хагнер, Мелани Лински, Хана Симон, [15+]
Пълна програма
  • 00:30
    CNN Today (with World Sport)
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 00:00
    "Моята карма" - сериен филм /п/
  • 01:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела /п/
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
Пълна програма
  • 00:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 5 /п/
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Питайте Джим" - сериал, сезон 3 /п/
  • 06:30
    "Младият Херкулес" - сериал, 2 епизода
Пълна програма
  • 00:00
    Тежко избавление: Епизод 4
  • 01:00
    Строеж сред пущинаците: Епизод 1
  • 02:00
    Опасно за живота: Изобретатели от задния двор
  • 03:00
    Треска за злато: Сезон за 9 милиона долара
Пълна програма
  • 00:30
    Как са го направили?: Сюнгер/ Изпит за шофьор на такси
  • 00:55
    Фабрика за храна: Епизод 16
  • 01:20
    Строителни постижения: Военен кораб амфибия
  • 02:10
    Преобрази ума ми: Направи ме по-умен
Пълна програма
  • 00:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 01:00
    Ханк Зипзър
  • 01:25
    Ханк Зипзър
  • 01:50
    Хрониките на Евърмур
Пълна програма
  • 00:00
    "Енергия 2050 - живот без петрол"
  • 00:45
    "Футурис"
  • 01:00
    "Дъбът - изкуството на оцеляването" - 1 ч.
  • 02:00
    "Историята на електричеството"
Пълна програма
  • 07:00
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 03:00
    Ченгета под прикритие - 15 еп. - Сериал
  • 03:45
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 00:30
    Новини
  • 00:35
    Формула Е: Състезание в Пунта Дел Есте, обзор
  • 01:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуния, втори етап
  • 02:30
    Снукър: Шампионат на играчите, ден 2
Пълна програма
  • 00:55
    Новини
  • 01:00
    Снукър: Шампионат на играчите, ден 2
  • 02:30
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд
  • 04:00
    Биатлон: Световна купа в Осло, преследване, мъже
Пълна програма
  • 00:15
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 11
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 8
  • 07:05
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 9
  • 07:50
    Братски проекти, сезон 2, еп. 6
Пълна програма
  • 00:25
    Strongman Champions League
  • 01:20
    Nhra Sportsman Series
  • 02:15
    X Games - Aspen
  • 03:10
    Monster Knock Outs
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 01:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 01:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 00:30
    Нова къща, нов живот
  • 01:00
    Евтин дом на плажа
  • 01:30
    Живот на остров
  • 02:00
    Ловци на къщи: къщи на плажа
Пълна програма
  • 00:50
    Любовни авантюри - трети сезон, еп. 10
  • 01:45
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 5
  • 02:20
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 21
  • 02:40
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 23
Пълна програма
  • 00:55
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 19
  • 01:50
    Убийства в Мидсъмър - осми сезон, еп. 2
  • 03:35
    Късметлията - първи сезон, еп. 9
  • 04:25
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 02:10
    "S.W.A.T. - Специален отряд", екшън - крими - трилър, САЩ, 2003; реж. Кларк Джонсън, със Самюъл Л. Джаксън, Колин Фарел, Мишел Родригес, Ел Ел Куул Джей, Джош Чарлс, [15+]
  • 04:05
    "Пич, къде ми е колата?", комедия, САЩ, 2000; реж. Дани Лaйнър, с Аштън Къчър, Шон Уилям Скот, Дженифър Гарнър, Марла Соколоф, Кристи Суонсън, [12+]
  • 05:25
    "Първа реколта", драма, Франция, 2015; реж. Жером Льо Мер, с Жерар Ланвен, Джалил Леспърт, Алис Талиони, Лора Смет, Ланик Готри, [12+]
  • 07:00
    "Тролчета", анимация - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Уолт Дорн, Майк Мичъл, [0+]
Пълна програма
  • 00:50
    Престъпността през войната, сезон 1, еп. 6
  • 01:40
    Вълци, сезон 1, еп. 2
  • 02:35
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 2
  • 03:20
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 8
Пълна програма
  • 00:00
    В търсене на Хитлер: Последната воля на Хитлер
  • 00:55
    Спецове в заложната къща: Наполеон сред Спецовете
  • 01:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Произшествие с фиксатор
  • 01:55
    Проклятието на остров Оук: Знаците на кръста
Пълна програма
  • 00:30
    Крал сред рибарите – тв поредица, 4 еп.
  • 01:30
    Спорт и обучение на кучето
  • 02:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 3 еп.
  • 02:30
    МОТОХОБИ – тв поредица
Пълна програма
  • 00:15
    "Хип хип ура"
  • 00:45
    "ЯЯ и Зук"
  • 00:55
    "Осуалд"
  • 01:20
    "Герои на града"
Пълна програма
  • 00:30
    "Спорт в обектива"/п/
  • 01:30
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 00:45
    Тюбс
  • 01:00
    Драконова топка Z (анимация)
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Тюбс
Пълна програма
  • 00:40
    "Смъртоносна комбинация" - екшън / трилър с Лиса Боне, Майкъл Медсън.
  • 02:15
    "Фобия" - драма / съспенс / мистъри с Гося Добровска, Шон Скали.
  • 03:45
    "Цветове" - екшън / криминален филм с Шон Пен, Робърт Дювал, Мария К. Алонсо, Дон Чийдъл.
  • 05:25
    "Смъртоносна комбинация" - екшън / трилър с Лиса Боне, Майкъл Медсън.
Пълна програма
  • 00:30
    2017 BTPA UK TRACTOR PULLING
  • 01:30
    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 02:30
    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 03:30
    EUROPEAN LE MANS SERIES 2017 BEST OF
Пълна програма
  • 00:00
    Фактор страх
  • 01:00
    Джорди Шор
  • 02:00
    Джорди Шор
  • 03:00
    Само хитове - маратон
Пълна програма
  • 00:00
    Boys Of The 10s: MTV Top 20
  • 01:30
    Hot Right Now!
  • 03:00
    MTV Presents Gibraltar Calling
  • 03:45
    David Guetta: World Stage
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 00:35
    Кучето с коефициент на интелигентност 102
  • 01:25
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 9
  • 02:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 9
  • 02:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 10
Пълна програма
  • 00:00
    Гранични войни, еп. 7
  • 01:00
    Гранични войни, еп. 8
  • 01:55
    Подземният свят на маите: Истинският апокалипсис, еп. 1
  • 02:40
    Магистрала през ада: САЩ , еп. 1
Пълна програма
  • 00:10
    Пингвини, пингвини, пингвини, еп. 1
  • 01:00
    Неплодородни области, еп. 1
  • 01:50
    Фантастичните животни на Мадагаскар, еп. 1
  • 02:35
    Сляпата маймуна, еп. 1
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Метц - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 00:55
    "Времето ще покаже"
  • 02:10
    "Нека да говорят"
  • 03:05
    "Златната орда". Сериен филм
  • 04:00
    Новости
Пълна програма
  • 00:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 01:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 00:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
Пълна програма
  • 00:30
    "Златен хит" - музикална рубрика
  • 00:35
    "От А до Я" - рецитали
  • 01:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 01:05
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 00:10
    "Изкуството на меча" - анимационен сериал, Япония
  • 01:00
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 02:55
    "ran eSports" - журнал за професионален гейминг
  • 03:50
    "Светкавицата" - екшън сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Италия, Серия А: Наполи - Дженоа
  • 03:20
    Италия, Серия А: Лацио - Болоня
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 01:00
    Нощни новини
  • 01:35
    "Кости" - драма/крими сериал
  • 03:20
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
  • 05:10
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 00:35
    Вести-Москва
  • 01:00
    Вести
  • 02:00
    "Хуморина"
  • 03:45
    Игрален филм: "Лятна отпуска"
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Обложката"
Пълна програма
  • 00:10
    "Шпигел ТВ"
  • 01:15
    Късно нощно ток шоу
  • 02:20
    "Най-силно губещият тегло" - шоу
  • 04:15
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 00:30
    Новини. Прогноза за времето. / повторение /
  • 01:00
    "Дискусионно студио" / повторение /
  • 02:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
  • 03:00
    "Фронтално" повторение
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол от Азия
  • 02:30
    Футбол екстра
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
Пълна програма
  • 01:30
    Infomercials
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Bob der Baumeister
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 00:00
    Hip Hop & RnB
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
Пълна програма
  • 00:00
    Абсурдни спешни случаи: Изненадващи нападения
  • 01:00
    Съсипани тела: Епизод 5
  • 02:00
    Луди италиански сватби: Епизод 6
  • 02:24
    Луди италиански сватби: Епизод 7
Пълна програма
  • 00:30
    Професия турист
  • 01:00
    Зелен свят - Туристически паркове
  • 01:30
    Библиотеката на конгреса
  • 02:00
    Община Годеч - Храм Св. Троица
Пълна програма
  • 00:00
    Алкохолно пътешествие
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 02:30
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
Пълна програма
  • 00:00
    Алкохолно пътешествие
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 02:30
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
Пълна програма
  • 01:05
    Мария Антоанета, САЩ, 2006
  • 03:05
    Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш, САЩ, драма, 1995
  • 06:10
    Момчето на Уинслоу, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 1999
  • 07:55
    Убийствени мадами, Германия,САЩ, комедия/романтичен/трилър, 1999
Пълна програма
  • 00:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
  • 01:00
    "Непознатите изобретения" - 7 еп., документална поредица
  • 01:30
    "Златна мисия" - 7 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Нона Йотова" - документална поредица
Пълна програма
  • 00:30
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 7
  • 01:00
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 8
  • 01:30
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 11
  • 02:00
    Тайните рецепти на баба - кулинарно предаване, еп. 7
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 00:00
    Погрешен ход - Екшън, Криминален, 2009, Режисьор: Franck Khalfoun, В ролите: Куба Гудинг Младши, Харви Кейтъл
  • 02:00
    Хрониките на една заложна къща - Екшън, Комедия , 2013, Режисьор: Уейн Креймър, В ролите: Пол Уокър, Ашли Симпсън, Мат Дилън, Винсънт Д'Онофрио, Илайджа Уд
  • 04:00
    Калифорния - Криминален, Трилър, 1993, Режисьор: Доминик Сена, В ролите: Брад Пит, Джулиет Луис, Кати Ларсън
  • 06:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
Пълна програма
  • 00:10
    "Сбогом, Германия! Преселниците" - доку-поредица
  • 01:30
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
Пълна програма
  • 00:00
    Eкология
  • 01:00
    Документална поредица/п/
  • 02:00
    Eкология /
  • 03:00
    Документален филм /п/
Пълна програма
  • 00:50
    От местопрестъплението: Маями, еп. 6
  • 01:45
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон, еп. 7
  • 02:10
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон, еп. 8
  • 02:30
    Тиранин - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 00:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 00:55
    F-PARTIES
  • 01:00
    TOP MODELS
  • 01:30
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 00:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 00:30
    "Хладнокръвно" - 2 еп.
  • 01:25
    "Прелюбодейци" - 12 еп.
  • 02:15
    "Джигитите отвръщат на удара" - 2 еп.
  • 02:40
    "Да замиташ след звездите" - 8 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
Пълна програма
  • 00:25
    По следам Хемингуэя
  • 00:55
    Горная охота с Эдуардом Бендерским
  • 01:25
    Рецепты старого Тифлиса
  • 01:35
    Секреты "трудных" водоемов
Пълна програма
  • 00:20
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 1 /п/
  • 06:00
    "Кевин може да почака" - сериал, сезон 1
  • 06:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
Пълна програма
  • 00:15
    Kitchen Boss: Sicilian Soiree
  • 00:37
    Kitchen Boss: Sports Sunday
  • 01:00
    How the Universe Works: Saturn
  • 01:45
    Speed Of Life: Predators Of The Southwest
Пълна програма
  • 00:00
    Режи!
  • 01:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 01:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 02:00
    Извънгабаритни специалитети
Пълна програма
  • 00:05
    Кръстници вълшебници
  • 00:35
    Опасният Хенри
  • 00:55
    Опасният Хенри
  • 01:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 00:30
    Новини
  • 00:35
    Формула Е: Състезание в Пунта Дел Есте, обзор
  • 01:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуния, втори етап
  • 02:30
    Снукър: Шампионат на играчите, ден 2
Пълна програма
  • 02:10
    "S.W.A.T. - Специален отряд", екшън - крими - трилър, САЩ, 2003; реж. Кларк Джонсън, със Самюъл Л. Джаксън, Колин Фарел, Мишел Родригес, Ел Ел Куул Джей, Джош Чарлс, [15+]
  • 04:05
    "Пич, къде ми е колата?", комедия, САЩ, 2000; реж. Дани Лaйнър, с Аштън Къчър, Шон Уилям Скот, Дженифър Гарнър, Марла Соколоф, Кристи Суонсън, [12+]
  • 05:25
    "Първа реколта", драма, Франция, 2015; реж. Жером Льо Мер, с Жерар Ланвен, Джалил Леспърт, Алис Талиони, Лора Смет, Ланик Готри, [12+]
  • 07:00
    "Тролчета", анимация - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Уолт Дорн, Майк Мичъл, [0+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
Пълна програма
  • 00:30
    PJ Masks
  • 01:00
    PJ Masks
  • 01:30
    Art Attack
  • 01:55
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 00:05
    Кръстници вълшебници
  • 00:35
    Опасният Хенри
  • 00:55
    Опасният Хенри
  • 01:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 00:00
    The Rock Show
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
Пълна програма
  • 00:45
    House of Horrors: Kidnapped: Sensory Recall / Hollywood Hells
  • 01:40
    Alaskan Temptress: People Magazine Investigates
  • 02:35
    Murder In The Heartland: The Wishing Well Mystery
  • 03:30
    Kiss Of Death: The Hunted
Пълна програма
  • 00:30
    Top: Loyals
  • 01:00
    Up Close With: Keizer & Van Iersel
  • 01:30
    The Contenders: Russia 2018: Costa Rica
  • 02:00
    Star Rated: Footballing Icons
Пълна програма
  • 00:20
    Speargun Hunter
  • 00:45
    Nick's Wild Ride
  • 01:05
    Nick's Wild Ride
  • 01:30
    Major League Fishing
Пълна програма
  • 00:00
    В търсене на Хитлер: Последната воля на Хитлер
  • 00:55
    Спецове в заложната къща: Наполеон сред Спецовете
  • 01:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Произшествие с фиксатор
  • 01:55
    Проклятието на остров Оук: Знаците на кръста
Пълна програма
  • 00:00
    Гранични войни, еп. 8
  • 00:55
    Подземният свят на маите: Истинският апокалипсис, еп. 1
  • 01:40
    Магистрала през ада: САЩ , еп. 1
  • 02:25
    Строителна зона, еп. 3
Пълна програма
  • 00:00
    "Кости"- сериал, с.9, еп. 14
  • 01:00
    "Шест сестри" /п./- сериал
  • 02:00
    bTV Новините
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
Пълна програма
  • 00:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 11, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 01:00
    Конан; сезон 1, епизод 12, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 02:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 11, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 02:55
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2015
Пълна програма
  • 00:35
    Медиум; сезон 5, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 01:35
    Отмъщението; сезон 1, епизод 35, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 02:45
    Отмъщението; сезон 1, епизод 36, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 03:45
    Медиум; сезон 5, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 00:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО
  • 01:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО
  • 02:00
    Първите 48 часа
  • 03:00
    Какво е нужно за убийство
Пълна програма
  • 00:55
    Пандемия
  • 02:45
    Отрова
  • 04:35
    Американско оръжие
  • 05:10
    Мери и Макс
Пълна програма
  • 00:00
    Т/с "Котовский", 4 с
  • 00:55
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
Пълна програма
  • 00:30
    "От архивите на "СКАТ" /повторение/
  • 01:00
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение/
  • 02:30
    "Скалните манастири" - документален филм /1 част
  • 03:00
    "Минифилм Попово 2009" - наградени филми на Тодор Лазаров /повторение/
Пълна програма
  • 00:15
    Успех в Холивуд
  • 00:40
    Drawn Together
  • 01:05
    Ugly Americans
  • 01:30
    Jackass
Пълна програма
  • 00:14
    Asian Pussy Rubbed On Teen's Face (18+)
  • 00:37
    Learning The Hard Way (Roxxxy Lea) (18+)
  • 01:00
    Deep Anal For Cock Loving Nympho (18+)
  • 01:20
    Bodystocking Rubdown 2 (18+)
Пълна програма
  • 01:40
    Тенис: Филип Краинович - Жил Симон (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 03:10
    Тенис: Жил Мюлер - Никола Маю (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 05:30
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 6 еп., документална поредица
  • 06:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 00:00
    NOMAD'S LAND - INDIA
  • 01:00
    TRACK RIDER - BIRMANIE
  • 02:00
    TOUGH ENOUGH
  • 03:00
    SCEPTICS - OCCULT SCIENCES
Пълна програма
  • 00:15
    Art of Fighting
  • 01:05
    Ultimate Combat Experience - UCE
  • 02:35
    Fighting Rookies
  • 04:15
    Cage contender
Пълна програма
  • 00:30
    The Captain and Casey Show
  • 01:00
    Poney Session 2015
  • 01:23
    The Search
  • 01:30
    American Misfits
Пълна програма
  • 00:00
    Загадки в музея (Series 6): Радиоактивният скаут, срещата на века, неочаквана зараза (Episode 6)
  • 00:45
    Невидими убийци от епохата на Тюдорите
  • 01:50
    Личният живот на кралските особи (Series 1): Крал Луи XIV (Episode 3)
  • 02:40
    Личният живот на кралските особи (Series 1): Крал Чарлз II (Episode 4)
Пълна програма
  • 00:00
    "Viva la Musica!"
  • 01:30
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 02:00
    "Светът на домашните любимци"
  • 02:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
Пълна програма
  • 00:30
    VICENTE AMIGO - Jazz a Sete
  • 01:30
    Archie Shepp, Art song et Spirituals - Jazz a la Villette
  • 02:30
    Darcy James Argue's Secret Society at the Istanbul Jazz Festival
  • 03:30
    Keith Brown Trio feat. Baptiste Herbin - Jazz En Tete
Пълна програма
  • 01:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 25-и епизод, повторение
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Мач от плейофите на Суперлигата, повторение
  • 10:00
    Футбол: Созопол - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Барселона - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион - повторение)
  • 04:00
    "Неофициалната история на живота след Бийтълс" - документален филм
  • 05:00
    Тенис: Томас Белучи/Андре Са - Федерико Делбонис/Максимо Гонсалес (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 07:00
    Тенис: Гильермо Гарсия-Лопес/Роберто Карбайес Баена - Гаел Монфис/Дориан Дюкоа (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 00:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 27-и епизод, повторение
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лестър Сити - Челси, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
Пълна програма
  • 00:45
    Къща на ужасите: отвличания: Епизод 3
  • 01:40
    Изкусителката от Аляска: Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 02:35
    Убийство в Средния Запад: Мистерията на кладенеца на желанията
  • 03:30
    Целувката на смъртта: Преследваната
Пълна програма
  • 00:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 02:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
  • 00:55
    "Съвременно семейство IX, 7 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Бет МакКарти-Милър, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 01:15
    "Весело обслужване ІІ, 8 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Илайза Хитман, с Бен Синклер, [18+]
  • 01:45
    "Дедууд II, 8 еп.", уестърн - драма, САЩ, 2005; реж. Тимъти Ван Патън, с Тимъти Олифант, Иън МакШейн, Джон Хоукс, Моли Паркър, Брад Дуриф, [18+]
  • 02:40
    "В търсене на Фелини", драма, САЩ, 2016; реж. Тарън Лекстън, с Ксения Соло, Мария Бело, Мери Лин Раджскъб, Бет Рийзграф, Барбара Буше, [15+]
Пълна програма
  • 01:15
    "Зовът на героите", екшън - драма, Хонг Конг, 2016; реж. Бени Чан, с Луис Ку, Чинг Уан Лау, Еди Пенг, Джин Ву, Шуинг Цзян, [18+]
  • 03:15
    "Другарю инспектор І, 5 еп.", екшън - крими - комедия, САЩ, 2017; реж. Рис Томас, с Флорин Пиерсик - младши, Корнелиу Уличи, Оливия Нита, Флорин Галан, Адриан Падурару, [15+]
  • 03:50
    "Британия I, 9 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Кристоф Шрю, Шери Фолксън, Люк Уотсън, Сюзън Тъли, с Дейвид Мориси, Кели Райли, Николай Лий Каас, Лиана Корнел, Зоуи Уанамайкър, [18+]
  • 04:35
    "Декстър VIII, 5 еп.", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Ромео Тайрън, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Коя е Баба Марта (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 03:00
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 04:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 05:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
Пълна програма
  • 00:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
  • 01:00
    Хокей на лед: NHL
  • 03:30
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 04:30
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 00:15
    Искрица и Сияйница
  • 00:40
    Умизуми
  • 01:10
    Пес Патрул
  • 01:35
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 00:50
    Блудници, сезон 1, еп. 6, Великобритания,САЩ, политически, 2017
  • 01:35
    Близо до врага, сезон 1, еп. 7, Великобритания, военен, 2016
  • 02:35
    Селцето, сезон 2, еп. 1, Великобритания, исторически, 2014
  • 03:35
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 1, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 01:05
    Играчът
  • 02:55
    Париж 36
  • 06:45
    Мечо Пух
  • 07:40
    Броукън Хил
Пълна програма
  • 01:00
    Групов секс
  • 02:30
    Кралица на компанията
  • 04:30
    Многодетен баща: По японски
  • 06:35
    Търсачът на съкровища Тимбър
Пълна програма
  • 01:10
    Зловеща жътва
  • 02:35
    Седемте
  • 04:00
    Бандата на Робин Худ
  • 06:25
    Път към Рая
Пълна програма

Сериали

MGM 00:40
"Обадете се на Сол 3.03" - сериал
Fox Life 00:45
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 17
AXN 00:50
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2013
Viasat History 00:50
Въоръжени мъже: Изкуството на войната, сезон 1, еп. 6
Fox Crime 00:50
Престъпни намерения - осми сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

БНТ САТ 01:00
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
BNT 3 01:00
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
Film Plus 01:00
Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Film Plus HD 01:00
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио - полуфинали (WTA Premier - повторение)
Nova Sport 01:55
Дартс: Шампионска лига, първи ден, втора сесия, запис

Всички предавания

Филми

ARD 1 00:40
"Лейди Вегас" - комедия, U, 2012
Cinemax 2 00:40
"Сънища на чужд език", драма - фентъзи, Мексико, 2017; реж. Ернесто Контрерас, с Фернандо Алварес Ребейл, Хосе Мануел Пончелис, Елигио Мелендес, Фатима Молина, Хуан Пабло Де Сантяго, [12+]
AXN 00:50
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2013
Skat+ 00:55
"В огъня на борбата и любовта" - документален филм
AXN White 01:00
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}