ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:05
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
Пълна програма
  • 04:50
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 05:40
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Семена от древността - филм
Пълна програма
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова
  • 09:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 04:30
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 11, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 07:00
    AXN Отвътре-Престъпления без граници; документален, САЩ, 2013
  • 07:25
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 13, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 08:20
    Възприятия; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 05:02
    Най-дивото от Близкия Изток: Каспийско море
  • 05:49
    Диви и истински: Гаучо, Ауч-О!
  • 06:36
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Казанова от "Рая на шимпанзетата"
  • 07:00
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Бягството на Джозефин
Пълна програма
  • 03:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Интервютата на Алфа Тв
Пълна програма
  • 05:10
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 05:45
    Документация
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • 05:25
    България днес информационен блок /п/
  • 06:55
    Стъпка по стъпка /п/
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
Пълна програма
  • 05:35
    The Garfield Show
  • 05:45
    The HAPPOS Family
  • 05:50
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 06:00
    The Jungle Bunch: To the Rescue
Пълна програма
  • 05:15
    "Последователите" - сериал, с.3, еп.3
  • 06:00
    "Легендата за Кора " - анимация
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.21
  • 09:00
    "Библиотекарите" - сериал, с2, еп. 8
Пълна програма
  • 03:30
    "Отново и отново" - сериал, еп.1
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.5
  • 07:00
    "Никита: Отмъщението" - еп.5
  • 08:00
    "Убийството" - сериал, с.4, еп.6
Пълна програма
  • 05:00
    "Загадките на Лора" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.3
  • 07:00
    "Загадките на Лора" - сериал
  • 08:00
    "По средата" - сериал, с.5
Пълна програма
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Земя на бунтовници" - сериал
  • 09:00
    "Любов и вендета" - сериал
Пълна програма
  • 05:35
    Анджело е върхът
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:11
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 05:05
    "Завръщането на Ринго", уестърн - екшън, Италия, 1965; реж. Дучо Тесари, с Джулиано Джема, Фернандо Санчо, Лорела Де Лука, Ниевес Наваро, Антонио Касас, [15+]
  • 07:00
    "Рара", драма, Чили, 2015; реж. Пепа Сан Мартин, с Джулия Люберт, Емилия Осандон, Мариана Лойола, Агустина Муньос, Кока Гуазини, [12+]
  • 08:30
    "Тайната съставка", комедийна драма, Македония, 2017; реж. Гьорче Ставрески, с Благой Веселинов, Анастас Тановски, Аксел Мехмед, Александър Микич, Мирослав Петкович, [15+]
  • 10:15
    "Спасителен отряд", екшън, САЩ, 2006; реж. Андрю Дейвис, с Кевин Костнър, Аштън Къчър, Села Уорд, Кланси Браун, Мелиса Сейджмилър, [12+]
Пълна програма
  • 05:25
    "Юнакът и веселякът", комедия, САЩ, 2016; реж. Джеф Грейс, с Алекс Карповски, Уайът Ръсел, Мередит Хагнер, Мелани Лински, Хана Симон, [15+]
  • 07:00
    "Божия благодат", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Стивън Честър Принс, с Били Бърк, Патрик Уорбъртън, Джоел Дейвид Мур, Сара Шахи, Гари Коул, [12+]
  • 08:45
    "О, Луси!", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Ацуко Хираянаги, с Шинобу Тераджима, Джош Хартнет, Кахо Минами, Шиоли Куцуна, Коджи Якушо, [15+]
  • 10:20
    "Изтощително лято", драма, Италия, 2016; реж. Габриеле Мучино, с Брендо Пачито, Матилда Луц, Тейлър Фрей, Джоузеф Харо, Джесика Рот, [15+]
Пълна програма
  • 05:00
    Amanpour
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    African Voices
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Каменно цвете" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Питайте Джим" - сериал, сезон 3 /п/
  • 06:30
    "Младият Херкулес" - сериал, 2 епизода
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 3 /п/
Пълна програма
  • 05:00
    В дивата пустош с Беър Грилс: Линдзи Вон
  • 06:00
    Двойно оцеляване: Покори и изгори
  • 07:00
    Как са го направили?: Мрамор/Маджонг/Аварийни пързалки
  • 07:30
    Бързи и шумни: Галакси
Пълна програма
  • 05:24
    Ловци на митове: Невидими убийци
  • 06:12
    Решени да избягат: Кабинетът на изследователя
  • 07:00
    Как са го направили?: Самолетни гуми/ Револвери/ Настилка за стадиони
  • 07:26
    Как изобретихме света: Небостъргачи
Пълна програма
  • 05:30
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    Щурите Ронкс
  • 06:25
    Мики Маус
Пълна програма
  • 05:30
    "Имало едно време… Америка"
  • 06:00
    "Имало едно време… Америка"
  • 06:30
    "Имало едно време… Америка"
  • 07:00
    "Марви Хамър"
Пълна програма
  • 07:00
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:15
    Изумрудената огърлица - 32 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 05:00
    Снукър: Шампионат на играчите, ден 1
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуния, първи етап
  • 08:00
    Снукър: Шампионат на играчите, ден 1
  • 09:30
    Фехтовка: Гран При в Анахайм
Пълна програма
  • 05:30
    Колоездене: Тирено - Адриатико, седми етап
  • 07:00
    Мотокрос: Световен шампионат във Валкенсваард
  • 08:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуния, първи етап
  • 09:30
    Шорттрек: Световно първенство в Монреал, ден 3
Пълна програма
  • 00:15
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 11
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 8
  • 07:05
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 9
  • 07:50
    Братски проекти, сезон 2, еп. 6
Пълна програма
  • 05:00
    Night Of The Jumps
  • 05:55
    Pro Bull Riders
  • 07:00
    Strongman Champions League
  • 07:55
    Night Of The Jumps
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 10:30
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 05:15
    Следващият топмодел на Америка - 22 сезон, еп. 13
  • 06:00
    Великото британско меню, еп. 23
  • 06:30
    Великото британско меню, еп. 24
  • 07:10
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 05:15
    Честни измамници - трети сезон, еп. 7
  • 06:00
    От местопрестъплението, еп. 5
  • 06:45
    От местопрестъплението, еп. 6
  • 07:40
    Късметлията - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 05:25
    "Първа реколта", драма, Франция, 2015; реж. Жером Льо Мер, с Жерар Ланвен, Джалил Леспърт, Алис Талиони, Лора Смет, Ланик Готри, [12+]
  • 07:00
    "Тролчета", анимация - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Уолт Дорн, Майк Мичъл, [0+]
  • 08:35
    "Увлечен по Мери", драма, Великобритания, 2007; реж. Стивън Полякоф, с Маги Смит, Дейвид Уилямс, Дани Лий Уинтър, Рут Уилсън, Джема Артъртън, [12+]
  • 10:20
    "Смърфовете: Забравеното селце", анимация, САЩ, 2017; реж. Кели Осбъри, [0+]
Пълна програма
  • 05:15
    Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 4
  • 06:10
    Забранена история, сезон 2, еп. 5
  • 07:00
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 3
  • 07:25
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 05:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тази лампа е за теб
  • 05:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Родното място е най-добро
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да живее виното
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Духът на аукционера в теб
Пълна програма
  • 05:00
    Риболовен филм
  • 06:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 17 еп.
  • 06:30
    Крал сред рибарите – тв поредица, 4 еп.
  • 07:30
    Спорт и обучение на кучето
Пълна програма
  • 05:35
    "Анджелина балерина"
  • 05:50
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври "
  • 06:00
    "Конни"
  • 06:25
    "Дот"
Пълна програма
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Беновска пита"/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:25
    "Смъртоносна комбинация" - екшън / трилър с Лиса Боне, Майкъл Медсън.
  • 07:00
    "Още един шанс" - драма с Джон Ламота, Кърсти Али, Логън Кларк.
  • 08:25
    "Клас" - комедия / романтичен с Жаклин Бисе, Роб Лоуи.
  • 10:00
    "Двойна беда" - екшън / комедия с Питър Пол, Дейвид Пол, Роди Макдауъл, Дейвид Карадайн.
Пълна програма
  • 05:30
    FLAT OUT
  • 06:00
    ASIAN LE MANS SERIES
  • 07:00
    AFRICA ECO RACE HIGHLIGHTS
  • 08:00
    AIR RACE1 WORLD CUP, THAILAND
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 05:00
    Bruno Vs Ed Vs JT! Top 20
  • 06:30
    Dua Lipa: Hitlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Dua Lipa's Hotter Than Hell Hits
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 05:00
    Големи бесни риби, сезон 5, еп. 5
  • 05:50
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 7
  • 06:20
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 8
  • 06:50
    Животински лудории, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 05:35
    Мигове от катастрофата, еп. 9
  • 06:00
    Куфар за края на света 3, еп. 3
  • 06:45
    Не знаех това, еп. 10
  • 07:05
    Спасителен отряд в ада, еп. 6
Пълна програма
  • 05:15
    Дивата Франция с Рей Миърс, еп. 2
  • 05:40
    Каубой с хеликоптер, еп. 1
  • 06:00
    Дивата Франция с Рей Миърс, еп. 3
  • 06:20
    Дивата Франция с Рей Миърс, еп. 4
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Метц - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Донкастър Роувърс - Брадфорд Сити, мач от английската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 07:05
    Избори 2018
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 05:10
    "The Grinder: Дробилка" - комедиен сериал
  • 05:55
    "Малколм" - сериал
  • 06:35
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
  • 07:15
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: Лацио - Болоня
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Кротоне - Рома
Пълна програма
  • 05:35
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
Пълна програма
  • 05:20
    "Бялата гвардия"
  • 06:50
    "Изкуственият отбор"
  • 07:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 08:15
    "Храм за Онегин. След славата"
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    "Вечерни новини от Америка"
Пълна програма
  • 05:00
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Облаче ле, бяло - повторение
  • 06:00
    "Изповедта на черните гарги"- документален филм, награден от "Минифилм Попово 2009"
  • 06:15
    "Всички на мегдана" - Поздравителен концерт /повторение/
  • 07:00
    "Трявна"- 2 част - документален филм
Пълна програма
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
  • 07:45
    Скай спортс класика
  • 08:00
    Приключенски спортове
Пълна програма
  • 01:30
    Infomercials
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Bob der Baumeister
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Много шаферки и много рокли
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Мама познава шаферките
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Спорове с шаферки
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Толкова различни близначки
Пълна програма
  • 05:30
    Песента на Монголия
  • 06:00
    Да хванеш тен зад Полярния кръг
  • 06:30
    Поморие - Слънце и бриз
  • 07:00
    Несебър - Почувствай вечността
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 03:05
    Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш, САЩ, драма, 1995
  • 06:10
    Момчето на Уинслоу, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 1999
  • 07:55
    Убийствени мадами, Германия,САЩ, комедия/романтичен/трилър, 1999
  • 09:30
    Какъвто бащата, такъв и синът, САЩ, комедия/фентъзи, 1987
Пълна програма
  • 05:30
    "Неофициалната история на живота след Бийтълс" - документален филм
  • 06:30
    "Историята на Кристиано Роналдо" - кратки документални филми
  • 07:00
    "Класически коли" - 5 еп., документална поредица
  • 07:30
    Новини
Пълна програма
  • 05:30
    Палитра от вкусове - кулинарно предаване , еп. 18
  • 06:00
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 23
  • 06:25
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 24
  • 06:50
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Калифорния - Криминален, Трилър, 1993, Режисьор: Доминик Сена, В ролите: Брад Пит, Джулиет Луис, Кати Ларсън
  • 06:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 08:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
Пълна програма
  • 01:30
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Публицистика /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
Пълна програма
  • 05:10
    Тиранин - първи сезон, еп. 1
  • 06:00
    От местопрестъплението: Маями, еп. 3
  • 06:45
    От местопрестъплението: Маями, еп. 4
  • 07:35
    Последният мъж на света - трети сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    DESIGNERS
  • 06:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 05:25
    "48 часа" - 1 еп.
  • 06:10
    "Истински спасителни операции" - 11 еп.
  • 07:00
    "Уличен патрул" - 7 еп.
  • 07:50
    "Хванати на местопрестъплението" - 5 и 6 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:35
    Один дeнь из жизни
  • 06:05
    Клевое место
  • 06:30
    Прикладная ихтиология
  • 07:00
    Рыбный день
Пълна програма
  • 00:20
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 1 /п/
  • 06:00
    "Кевин може да почака" - сериал, сезон 1
  • 06:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
Пълна програма
  • 05:30
    How the Universe Works: First Second
  • 06:15
    Kitchen Boss: Winter Supper
  • 06:37
    Kitchen Boss: Pizza Night
  • 07:00
    Weird Creatures With Nick Baker: Pygmy Sloth
Пълна програма
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Нела,принцесата-рицар
Пълна програма
  • 05:00
    Снукър: Шампионат на играчите, ден 1
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуния, първи етап
  • 08:00
    Снукър: Шампионат на играчите, ден 1
  • 09:30
    Фехтовка: Гран При в Анахайм
Пълна програма
  • 05:25
    "Първа реколта", драма, Франция, 2015; реж. Жером Льо Мер, с Жерар Ланвен, Джалил Леспърт, Алис Талиони, Лора Смет, Ланик Готри, [12+]
  • 07:00
    "Тролчета", анимация - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Уолт Дорн, Майк Мичъл, [0+]
  • 08:35
    "Увлечен по Мери", драма, Великобритания, 2007; реж. Стивън Полякоф, с Маги Смит, Дейвид Уилямс, Дани Лий Уинтър, Рут Уилсън, Джема Артъртън, [12+]
  • 10:20
    "Смърфовете: Забравеното селце", анимация, САЩ, 2017; реж. Кели Осбъри, [0+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
Пълна програма
  • 05:30
    Henry Hugglemonster
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
  • 06:00
    Art Attack
  • 06:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Нела,принцесата-рицар
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    80s Boys Vs 80s Girls
Пълна програма
  • 05:20
    I Almost Got Away With It: Got to Sing Karaoke
  • 06:10
    Blood Relatives: Til We Cheat Again
  • 07:00
    California Investigator: Hot for Teacher
  • 07:25
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Never Stop Looking
Пълна програма
  • 05:30
    Rising Star: Gisela Pulido
  • 06:00
    The Contenders: Russia 2018: Costa Rica
  • 06:25
    Star Rated: Footballing Icons
  • 06:55
    Top: Dumb Soccer Questions
Пълна програма
  • 05:35
    Nick's Wild Ride
  • 06:00
    Speargun Hunter
  • 06:20
    Speargun Hunter
  • 06:45
    Nick's Wild Ride
Пълна програма
  • 05:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тази лампа е за теб
  • 05:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Родното място е най-добро
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да живее виното
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Духът на аукционера в теб
Пълна програма
  • 05:00
    Куфар за края на света 3, еп. 3
  • 05:45
    Не знаех това, еп. 10
  • 06:05
    Спасителен отряд в ада, еп. 6
  • 07:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 3
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 5, криминален, САЩ, 2014
  • 10:15
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 2, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 7, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 13:05
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:30
    Какво е нужно за убийство
  • 06:00
    Неразрешени случаи
  • 07:00
    Първите 48 часа
  • 08:00
    Какво е нужно за убийство
Пълна програма
  • 05:10
    Мери и Макс
  • 07:05
    Дивата Америка
  • 09:10
    Последният Робин Худ
  • 11:00
    Още чакам
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:45
    Сквозной эфир. Гость
  • 06:05
    Сквозной эфир
  • 06:30
    "Особое мнение"
Пълна програма
  • 05:30
    "Песента на водопадите" - документален филм
  • 06:00
    "През планини и морета: Риболов на зимен кефал" - документална поредица
  • 06:30
    "Рила" - документален фил
  • 07:00
    "Да уловиш красотата" - документален филм
Пълна програма
  • 05:15
    Another Period
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 05:18
    Boat Bang (18+)
  • 05:44
    Picnic In The Woods (18+)
  • 06:00
    There's Something About Kerry (18+)
  • 06:22
    Italian Babe Has Multiple Orgasms (18+)
Пълна програма
  • 05:30
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 6 еп., документална поредица
  • 06:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 10:00
    Футбол: Реал /М/ - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    MYSTERY OF ATLIT YAM
  • 06:00
    OF ISLANDS AND MEN - WALLIS ET FUTUNA
  • 07:00
    IN CONCERT - SERGIU POPA ENSEMBLE
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - LAOS
Пълна програма
  • 04:15
    Cage contender
  • 05:45
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
  • 07:00
    Ultimate First League
  • 07:15
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 05:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 06:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 06:30
    Built To Shred
  • 07:00
    The 808
Пълна програма
  • 05:20
    Страхотни изобретения (Series 1): Барабаните (Episode 7)
  • 05:50
    Загадки в музея (Series 7): Научно-фантастична атомна бомба, Форд срещу Ферари, колорадските петна (Episode 13)
  • 06:35
    Страхотни изобретения (Series 1): Безмоторен самолет (Episode 9)
  • 07:10
    Спасяване на диви мечки (Series 1): Травмите на мечетата (Episode 4)
Пълна програма
  • 05:30
    "Под дъгата" - анимации от НБУ
  • 05:45
    "Здравей, Китай"- документална поредица
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 06:30
    "Viva la Musica!"
Пълна програма
  • 04:25
    Becca Stevens at MOODS
  • 05:45
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Alcina by Handel at La Monnaie in Brussels
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Мач от плейофите на Суперлигата, повторение
  • 10:00
    Футбол: Созопол - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига, 26-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: Томас Белучи/Андре Са - Федерико Делбонис/Максимо Гонсалес (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 07:00
    Тенис: Гильермо Гарсия-Лопес/Роберто Карбайес Баена - Гаел Монфис/Дориан Дюкоа (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 08:30
    Тенис: Дутра Силва/ Жебави - Делбонис/Гонзалес (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 10:00
    Тенис: Федерико Делбонис/Максимо Гонсалес - Андрей Василевски/Ханс Подлипник-Кастийо (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лестър Сити - Челси, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 12:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 25-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 05:20
    Почти ми се размина: Караоке
  • 06:10
    Кръвожадни роднини: Докато измамим отново
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Секси учителка
  • 07:25
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Никога не спирай да търсиш
Пълна програма
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
  • 06:30
    BIT СПОРТ, (п)
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
Пълна програма
  • 04:50
    "Бързи и яростни 5: Удар в Рио", криминален екшън, САЩ, 2011; реж. Джъстин Лин, с Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брюстър, Тайрийз Гибсън, Крис "Лудакрис" Бриджис, [12+]
  • 07:00
    "Клубът на скитниците", приключенска комедия, Полша, 2015; реж. Томаш Шафрански, с Богдан Клаус, Франчишек Джидух, Якуб Вроблевски, Камила Буялска, Пьотр Януш, [12+]
  • 08:35
    "Играта на играчките", анимация, САЩ, 1995; реж. Джон Ласитър, [0+]
  • 09:55
    "Другата страна на всичко", документален, Сърбия, 2017; реж. Мила Тураджлик, [15+]
Пълна програма
  • 05:15
    "Слепота (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Мейлър, с Алек Болдуин, Деми Мур, Дилън МакДърмът, Вива Бианка, Джеймс МакКафри, [15+]
  • 07:00
    "Жена назаем", романтична комедия, САЩ, 2011; реж. Денис Дюгън, с Адам Сандлър, Дженифър Анистън, Никол Кидман, Ник Суордсън, Бруклин Декър, [12+]
  • 08:55
    "В кадър ХV, 8 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 09:20
    "Продуцентите (2005)", музикална комедия, САЩ, 2005; реж. Сюзън Строман, с Нейтън Лейн, Матю Бродерик, Ума Търман, Уил Феръл, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Коя е Баба Марта (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 05:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 06:15
    Футбол: Барса ТВ
  • 07:00
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 08:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 05:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
  • 06:00
    Футбол: Украинска Висша лига
  • 08:00
    Баскетбол: Евролига
  • 09:45
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
Пълна програма
  • 05:35
    Денят, в който Хенри срещна
  • 05:40
    Денят, в който Хенри срещна
  • 05:45
    Денят, в който Хенри срещна
  • 05:50
    Денят, в който Хенри срещна
Пълна програма
  • 05:20
    Мускетарите, сезон 1, еп. 5, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 06:15
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 21, Испания, драма/исторически, 2013
  • 07:25
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 5, Великобритания, драма/исторически, 2013
  • 08:10
    Мускетарите, сезон 1, еп. 5, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
Пълна програма
  • 02:55
    Париж 36
  • 06:45
    Мечо Пух
  • 07:40
    Броукън Хил
  • 09:45
    Бубонашествие
Пълна програма
  • 04:30
    Многодетен баща: По японски
  • 06:35
    Търсачът на съкровища Тимбър
  • 08:05
    Фин
  • 09:35
    Крокодилите 2
Пълна програма
  • 04:00
    Бандата на Робин Худ
  • 06:25
    Път към Рая
  • 07:55
    Изборът на Адел
  • 09:25
    Чичо Нино
Пълна програма

Сериали

Fox Life 05:35
Без пукната пара - първи сезон, еп. 17
Fox Channel 05:35
От Ел Ей до Вегас - първи сезон, еп. 6
RTR 05:35
Сериал: "Семеен детектив"
Utilisima 05:35
Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 21
Viasat Nature 06:00
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 06:00
Колоездене: Евтометропол
Diema 06:30
"Гореща зона" - сериал
Eurosport 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport HD 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
BNT 3 07:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл

Всички предавания

Филми

HBO3 05:35
"Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносно имение", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Матю МакКол, Вив Лийкок, Нанси Грейс, [12+]
PRO 7 05:35
"Мис Лети и аз" - драма, U, 2002
ORT 05:50
"Любимата учителка". Сериен филм
Diema Family 06:00
"Малката булка" - сериен филм
Agro TV 06:00
Документален филм - повторение

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}