ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 23:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Безсмислици игрален филм /копродукция, 2005г./, режисьор Ричард Грант, в ролите: Гейбриъл Бърн, Емили Уотсън, Джули Уолтърс и др.
Пълна програма
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емиси
Пълна програма
  • 23:00
    "Господари на ефира" - забавно предаване
  • 23:30
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 23:00
    Канбе стратегът - исторически сериал
Пълна програма
  • 23:00
    Investbook с Александър Костадинов/п./
  • 23:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 22:50
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 23:45
    Профилиране; сезон 6, епизод 5, криминален, трилър, Франция, 2015
Пълна програма
  • 22:55
    Дивият Индокитай: Камбоджа
  • 23:50
    Диви и истински: Нападението на южния морски слон
Пълна програма
  • 23:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - сутрешен блок /п/
Пълна програма
  • 23:15
    "Темите на деня" - новини и коментари
  • 23:45
    "Вайсензее" - сериал
Пълна програма
  • 23:10
    Концерт на Тони Момрел & Бенд Джаз фестивал "Банско 2017"
Пълна програма
  • 23:10
    The Garfield Show
  • 23:30
    The Garfield Show
  • 23:41
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 22:00
    "Разплата" - драма, екшън, криминален, трилър (САЩ, 1999), режисьор - Брайън Хелгеланд, актьори - Мел Гипсън, Грег Хенри, Мария Бело, Дейвид Пеймър, Крис Кристоферсон, Луси Лиу и др.
Пълна програма
  • 23:15
    "Мордекай" - екшън, комедия (САЩ, 2015), режисьор - Дейвид Коп, актьори - Оливия Мън, Майкъл Бирни, Оливър Плат, Джеф Голдблум, Пол Бетани, Гуинет Полтроу, Обри Плаза, Юън Макгрегър, Джони Деп, Джейми Бърнадети др.
Пълна програма
  • 23:00
    "Проби и грешки" - сериал
  • 23:30
    "На по-добро място" - сериал
Пълна програма
  • 23:00
    "Сега и завинаги" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 23:00
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 23:25
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 23:45
    Шаолински хроники
Пълна програма
  • 22:40
    "Ответен удар V, 7 еп.", криминален екшън, САЩ, 2017; реж. Бил Ийгълс, с Уорън Браун, Даниел МакФърсън, Роксан МакКий, Алин Сумаруота, Кори Джонсън, [18+]
  • 23:30
    "Хрътките на любовта", криминална драма, Австралия, 2016; реж. Бен Йънг, с Ема Буут, Ашли Къмингс, Стивън Къри, Сузи Портър, Деймиън Де Монтемас, [18+]
Пълна програма
  • 23:10
    "Джиа", биографична драма, САЩ, 1998; реж. Майкъл Кристофър, с Анджелина Джоли, Елизабет Мичъл, Кайли Травис, Мерседес Руел, Фей Дънауей, [18+]
Пълна програма
  • 23:00
    Amanpour
  • 23:30
    World Sport
Пълна програма
  • 23:00
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 22:00
    "Опасен човек" - екшън с уч. на Стивън Сегал, Джес Хъч, Байрън Ман, Тери Чен и др.
Пълна програма
  • 23:00
    Разрушителят: Светият Граал
  • 23:30
    Разрушителят: Апокалиптично
Пълна програма
  • 22:50
    Как изобретихме света: Автомобили
  • 23:40
    Ловци на митове: Разрушителите на загубени митове
Пълна програма
  • 23:00
    11
  • 23:30
    Виолета (Violetta)
Пълна програма
  • 23:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 23:30
    "Кадри от "Хъбъл"
Пълна програма
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 20:45
    Снукър: Шампионат на играчите, ден 2, директно
Пълна програма
  • 22:30
    Фехтовка: Гран При в Анахайм
  • 23:25
    Новини
  • 23:30
    Колоездене: Обиколка на Ланкауи, втори етап
  • 23:45
    Колоездене: Обиколка на Каталуния, втори етап
Пълна програма
  • 22:45
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 2
  • 23:30
    Търсачи на съкровища в пустинята, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 22:35
    Immaf World Championships
  • 23:30
    Monster Knock Outs
  • 23:55
    Monster Knock Outs
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 23:00
    Ловци на острови
  • 23:30
    Ловци на острови
Пълна програма
  • 22:55
    Наръчник за разведени - трети сезон, еп. 7
  • 23:55
    Малки сладки лъжкини - пети сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 23:00
    Военни престъпления - седми сезон, еп. 5
  • 23:55
    Честни измамници - трети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 22:20
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
  • 23:50
    "Карибски пирати: Проклятието на черната перла", фентъзи - комедия, САЩ, 2003; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
Пълна програма
  • 22:50
    Империя на царе: Русия по времето на династията Романови с Луси Уърсли, сезон 1, еп. 2
  • 23:55
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 23:00
    В търсене на Хитлер: Мишената е САЩ
Пълна програма
  • 23:00
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 23:10
    "Кипър"
  • 23:30
    "Томас и приятели"
  • 23:50
    "Джармис
Пълна програма
  • 22:30
    "Денят на живо"/п/
  • 23:30
    "Патарински Live"/п/
Пълна програма
  • 22:45
    CAUETivi
  • 23:45
    Интеграл
Пълна програма
  • 23:00
    "В обувките на Сатаната 5.10" - сериал
  • 23:50
    "Проповедникът 1.3" - сериал
Пълна програма
  • 23:00
    Абсурди
  • 23:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 23:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 23:40
    All Night Session
Пълна програма
  • 22:40
    Най-добрите родители в животинския свят, сезон 1, еп. 3
  • 23:35
    Котки или кучета: Какво е по-добре?, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 22:25
    Ледена мечка, еп. 1
  • 23:20
    Акула срещу хищник, еп. 1
Пълна програма
  • 22:15
    Футбол: Фулъм - Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 23:05
    "А при нас в двора..." Сериен филм
Пълна програма
  • 23:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 23:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 23:15
    "Семеен човек" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Бойни вечери
  • 23:40
    Италия, Серия А: СПАЛ - Ювентус
Пълна програма
  • 23:15
    "Лекарски дневник: Мъжете са по-доброто лекарство" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 23:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 21:15
    "Любов от първия трик" - романтична комедия, ФРГ, 2018
  • 23:20
    "Дело 2018"
Пълна програма
  • 22:30
    "Директно за културата" - повторение
Пълна програма
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 21:15
    Vielleicht, vielleicht auch nicht
  • 23:25
    Nine Months
Пълна програма
  • 23:00
    Кралят на тортите: Денят на мама, цветни аромати и клиника за торти
  • 23:30
    Кралят на тортите: Празник на цветовете, дипломирането на София и среща с бои
Пълна програма
  • 23:00
    Война на похабяването - с.1, еп.7
  • 23:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 23:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
Пълна програма
  • 23:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
Пълна програма
  • 23:15
    Супер яки, САЩ, комедия, 2007
Пълна програма
  • 23:00
    "Свободна зона: Къде са опорите на новия консерватизъм? гост: Димитър Иванов" - публицистично предаване (повторение)
Пълна програма
  • 23:05
    Супер храни за семейството с Джейми - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 22:00
    Твърде лично - Екшън, Трилър, 2008, Режисьор: Пиер Морел, В ролите: Маги Грейс, Фамке Янсен, Ксандър Бъркли, Лиам Нийсън, Кейти Касиди, Лилънд Орсър, Джон Гриес, Дейвид Уаршовски
Пълна програма
  • 21:15
    "Вечни герои" - спортна доку-поредица
Пълна програма
  • 22:55
    Касъл - осми сезон, еп. 7
  • 23:50
    От местопрестъплението: Маями, еп. 5
Пълна програма
  • 23:00
    Decade's Biggest Tunes
Пълна програма
  • 23:00
    FTV SPECIAL
  • 23:30
    FTV SPECIAL
  • 23:55
    F-PARTIES
Пълна програма
  • 22:50
    "Да замиташ след звездите" - 8 еп.
  • 23:40
    "Лов на неизрядни платци" - 6 и 7 еп.
Пълна програма
  • 22:05
    Свободна зона с Коритаров /п/
Пълна програма
  • 23:05
    Загадки толстолобика
  • 23:30
    Охотничьи меридианы
Пълна програма
  • 21:00
    "Каубои и извънземни" - екшън-фантастика с уч. на Даниел Крейг, Харисън Форд, Оливия Уайлд, Сам Рокуел, Пол Дано, Адам Бийч, Абигейл Спенсър, Кланси Браун и др.
  • 23:20
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8 /п/
Пълна програма
  • 22:45
    Finding Bigfoot: Pilot
  • 23:30
    I Almost Got Away With It: Got Shot Above a Deli
Пълна програма
  • 23:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 23:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 23:10
    Костенурките нинджа
  • 23:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 20:45
    Снукър: Шампионат на играчите, ден 2, директно
Пълна програма
  • 22:20
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
  • 23:50
    "Карибски пирати: Проклятието на черната перла", фентъзи - комедия, САЩ, 2003; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
Пълна програма
  • 23:00
    Sofia The First
  • 23:30
    Elena Of Avalor
Пълна програма
  • 23:10
    Костенурките нинджа
  • 23:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 22:55
    Murder In The Heartland: The Wishing Well Mystery
  • 23:50
    Kiss Of Death: The Hunted
Пълна програма
  • 23:15
    Top: Social Networks
  • 23:40
    Sports Celebs and...: Social Networks
Пълна програма
  • 23:15
    The Gunfather
  • 23:35
    Gun Stories
Пълна програма
  • 23:00
    В търсене на Хитлер: Мишената е САЩ
Пълна програма
  • 23:00
    Гранични войни, еп. 7
Пълна програма
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емиси
Пълна програма
  • 23:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 10, драма, трилър, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 22:35
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 8, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 23:35
    Медиум; сезон 5, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 23:00
    Какво е нужно за убийство
  • 23:30
    Какво е нужно за убийство
Пълна програма
  • 23:00
    Т/с "Котовский", 3 с
Пълна програма
  • 23:00
    South Park
  • 23:25
    South Park
  • 23:50
    Успех в Холивуд
Пълна програма
  • 23:00
    Doggystyle Hero Dunks GF In Bath (18+)
  • 23:22
    Amateur Cowgirl Fucks For Cash (18+)
  • 23:48
    XXX-Men: The Hellfire Club (18+)
Пълна програма
  • 21:30
    Футбол: Реал /М/ - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 23:30
    Тенис: Лука Пуи - Пиер-Юг Ербер (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 23:15
    Динамика на основните 5
  • 23:20
    Агрокоментар
  • 23:25
    Агротема
  • 23:35
    Агромаркет
Пълна програма
  • 20:20
    One Fight Show
  • 23:20
    Ultimate FightBox Armageddon
Пълна програма
  • 23:15
    Бойни кораби (Series 1): Торпеда във война (Episode 8)
Пълна програма
  • 22:00
    Класика и джаз по ТВ1
Пълна програма
  • 21:30
    The Sleeping Beauty by Marius Petipa and Konstantin Sergeev, Mariinsky Theater Ballet of St Petersburg
Пълна програма
  • 23:00
    Футбол: Септември - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Стоук Сити - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 22:55
    Убийство в Средния Запад: Мистерията на кладенеца на желанията
  • 23:50
    Целувката на смъртта: Преследваната
Пълна програма
  • 23:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 21:40
    "Бързи и яростни 5: Удар в Рио", криминален екшън, САЩ, 2011; реж. Джъстин Лин, с Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брюстър, Тайрийз Гибсън, Крис "Лудакрис" Бриджис, [12+]
  • 23:50
    "Тук и сега I, 6 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Лиса Колоденко, с Холи Хънтър, Тим Робинс, Даниел Зовато, Джерика Хинтън, Реймънд Лий, [15+]
Пълна програма
  • 22:55
    "Фарго ІІ, 6 еп.", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Джефри Райнър, с Кирстен Дънст, Патрик Уилсън, Джеси Племънс, Тед Дансън, Джийн Смарт, [18+]
  • 23:40
    "… и никой не остана, Втора част", криминална драма, Великобритания, 2015; реж. Крейг Вивейрос, с Тоби Стивънс, Ноа Тейлър, Миранда Ричардсън, Мийв Дърмъди, Дъглас Буут, [18+]
Пълна програма
  • 23:00
    Завръщане: Къщата на Хиндлиян (образователен филм за туристическа дестинация)
  • 23:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 23:10
    Рибки Гупи
  • 23:35
    Малкото царство на Бен и Холи
  • 23:45
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 23:00
    Борджиите, сезон 3, еп. 3, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2013
  • 23:55
    Борджиите, сезон 3, еп. 4, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2013
Пълна програма
  • 22:00
    Сериозно ли говориш?
  • 23:25
    Показанията на една майка
Пълна програма
  • 22:00
    Хамил - чука
  • 23:45
    Примамката
Пълна програма

Сериали

Fox Life 23:25
Кое е това момиче? - трети сезон, еп. 2
Viasat Nature 23:30
Кучето не е виновно, сезон 1, еп. 4
Viasat Explorer 23:30
Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 4
Viasat History 23:40
История на оръжията, сезон 1, еп. 3
Kino Nova 23:40
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 11 /п/

Всички предавания

Спорт

Eurosport 23:15
Автомобилизъм: Мехди Бенани, документален филм
Eurosport HD 23:15
Автомобилизъм: Мехди Бенани, документален филм
BNT 3 23:25
Световно клубно първенство по футбол: полуфинална среща
MAX Sport 3 23:25
Студио "Футбол"
Film Plus 23:30
Тенис: Андре Са/Томас Белучи - Ромен Арнеодо/Антонио Санчич (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 23:25
"Тес (2016)", драма, ЮАР, 2016; реж. Мег Рикардс, с Кристиа Висър, Брендън Даниълс, Нсе Икпе-Етим, Дан Жак Мутън, Лий-Ан Ван Руи, [18+]
BNT2 23:25
Анна Герман сериен тв филм /3 и 4 епизод/
Planeta Folk 23:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
БНТ 23:30
Викингите 3 тв филм /8 епизод/(16)
Diema Family 23:30
"Прости ми" - сериен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}