ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:35
    Семеен бизнес тв филм /23 епизод/
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:25
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.38
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 53
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира" - забавно предаване /п/
Пълна програма
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 15:50
    Професионалист - сериал, военен
  • 16:40
    Едно френско село - исторически сериал /п./
  • 17:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Иноватори - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 15:10
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 16:05
    Медиум; сезон 3, епизод 3, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 17:05
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 14, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 18:00
    Възприятия; сезон 2, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 15:35
    Диви и истински: Нападението на южния морски слон
  • 16:30
    Експедициите на Джеф Коруин: Къде е Джеф?
  • 17:25
    Питбули и бивши затворници: В окото на бурята
  • 18:20
    Котки срещу кучета: Трябва да си успокоиш котката!
Пълна програма
  • 15:10
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Хрътката" - сериен филм, сезон 1, еп. 1
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:10
    "Жираф, къртица и ко" - истории от зоопарка
Пълна програма
  • 14:45
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard BG
Пълна програма
  • 15:30
    Благуните детски куклен тв сериал /2 сезон, 12 епизод/п/
  • 15:55
    Информация за времето - по градове
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Пловдив/
Пълна програма
  • 15:45
    Малки истории
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Пловдив/
  • 18:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 15:45
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 16:00
    Inspector Gadget
  • 16:15
    Inspector Gadget
  • 16:30
    The Mr. Bean Animated Series
Пълна програма
  • 15:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.22
  • 16:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.2, еп. 9
  • 17:00
    "Стрелата" - сериал, с.4, еп. 14
  • 18:00
    "Извън играга" - сериал, с.7, еп.3
Пълна програма
  • 14:15
    "Империя: Август" (първа част) - драма, екшън (САЩ, 2003), режисьор - Роджър Йънг, актьори -Питър О'Тул, Шарлот Рамплинг, Витория Белведере, Бенджамин Садлър, Анна Вале, Хуан Диего Бото, Ръсъл Бар, Мартина Стела, Масимо Гини и др.
  • 16:15
    "Робинзон Крузо" - анимация (САЩ, 2016), режисьори - Винсент Кестелуут, Бен Стейсън, актьори - Маттиас Шфайгхьовер, Кая Янар, Илка Бесин.
  • 18:30
    "Бандата на Оушън 2" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 2004), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Джаред Харис, Джордж Клуни, Мат Деймън, Анди Гарсия, Дон Чийдъл, Бърни Мак, Джулия Робъртс, Кейси Афлек, Скот Каан, Венсан Касел, Еди Джеймисън, Катрин З
  • 21:00
    "Мръсни пари" - криминален, драма (САЩ, 2014), режисьор - Майкъл Р. Роскам, актьори - Том Харди, Нуми Рапас, Джеймс Гандолфини, Матиас Шьонертс, Джон Ортиз, Елизабет Родригез, Джеймс Фречвил и др.
Пълна програма
  • 15:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал
  • 16:00
    "Приятели" - сериал
  • 17:00
    "Столичани в повече"- сериал, с.10
  • 18:00
    "Щурите съседи" - сериал, с.3
Пълна програма
  • 15:45
    "Търси се" - телевизионно предаване с водещи Меги и Нели
  • 17:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 18:00
    "Земя на бунтовници" - сериал, с.1, еп.4
  • 19:00
    "Любов и вендета" - сериал, с.1, еп. 10
Пълна програма
  • 15:45
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 16:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 16:20
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 16:45
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
Пълна програма
  • 15:45
    "През Бруклинския мост", комедия, САЩ, 1984; реж. Менахем Голан, с Елиът Гулд, Марго Хемингуей, Сид Сизър, Каръл Кейн, Бърт Йънг, [12+]
  • 17:30
    "Тайната съставка", комедийна драма, Македония, 2017; реж. Гьорче Ставрески, с Благой Веселинов, Анастас Тановски, Аксел Мехмед, Александър Микич, Мирослав Петкович, [15+]
  • 19:15
    "Химиoтерапия", комедийна драма, Полша, 2015; реж. Бартош Прокопович, с Агниешка Зулевска, Томаш Шухард, Данута Стенка, Ерик Любос, Анита Янча, [12+]
  • 21:00
    "Отклонение", късометражна драма, Великобритания, 2016; реж. Кристофър Смит, с Тай Шеридан, Емори Коен, Бел Паули, Стивън Мойър, Джаред Ейбрахамсън, [18+]
Пълна програма
  • 14:45
    "Мираж", комедийна драма, Канада, 2015; реж. Рикардо Троджи, с Луи Морисет, Жули Перо, Кристин Болю, Патрис Робитал, Натали Тибо, [12+]
  • 16:25
    "Канон инверсо - Да правиш любов", драма, Италия, 2000; реж. Рики Тоняци, с Ханс Матисън, Мелани Тиери, Лий Уилямс, Гейбриъл Бърн, Рики Тоняци, [12+]
  • 18:15
    "О, Луси!", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Ацуко Хираянаги, с Шинобу Тераджима, Джош Хартнет, Кахо Минами, Шиоли Куцуна, Коджи Якушо, [15+]
  • 19:50
    "Лен и компания", комедийна драма, Канада, 2015; реж. Тим Годсол, с Рис Айфънс, Джуно Темпъл, Джак Килмър, Киър Гилкрист, Катрин Хан, [12+]
Пълна програма
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    Quest Express
Пълна програма
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал /п/
  • 16:30
    "Бон апети" - предаване
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Моят живот" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 15:00
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 2
  • 16:00
    "Питайте Джим" - сериал, сезон 3
  • 16:30
    "Пазители на Галактиката" - екшън-фантастика с уч. на Крис Прат, Вин Дизел, Брадли Купър, Зоуи Салдана, Мики Рурк, Дейв Баутиста, Глен Клоуз, Бенисио Дел Торо, Джимон Хонсу и др. /п/
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 16
Пълна програма
  • 15:00
    Треска за злато: Багерът потъва
  • 16:00
    Треска за злато: Двоен проблем
  • 17:00
    Историята под лупа: Съкровищата на Теракотената армия
  • 18:00
    Търсачи на антики: Да живее Лас Вегас
Пълна програма
  • 15:26
    Ловци на митове: Невидими убийци
  • 16:14
    Ловци на митове: Експлозии
  • 17:02
    Решени да избягат: Кабинетът на изследователя
  • 17:50
    Как изобретихме света: Автомобили
Пълна програма
  • 15:30
    Елена от Авалор
  • 16:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 17:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
Пълна програма
  • 15:30
    "Да изобретяваме"
  • 15:55
    "Да изобретяваме"
  • 16:15
    "Да изобретяваме"
  • 16:40
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 18:55
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
Пълна програма
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 15:45
    Колоездене: Обиколка на Каталуния, първи етап
  • 16:45
    Колоездене: Обиколка на Каталуния, втори етап, директно
  • 18:15
    Футбол: ФИФА футбол магазин
  • 18:45
    Футбол: MLS, обзор на кръга
Пълна програма
  • 14:45
    Снукър: Шампионат на играчите, ден 2, директно
  • 18:30
    Колоездене: Милано - Сан Ремо
  • 20:00
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд
  • 21:25
    Новини
Пълна програма
  • 15:30
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 8
  • 16:15
    Опасни пътища, сезон 2, еп. 2
  • 17:15
    В епицентъра на петролния бум, сезон 1, еп. 2
  • 18:00
    Братски проекти, сезон 3, еп. 12
Пълна програма
  • 15:15
    Pro Bull Riders
  • 16:10
    Nhra Sportsman Series
  • 17:05
    X Games - Aspen
  • 18:00
    Alpine Adventurer Series 3
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 15:30
    Хавайски живот
  • 16:00
    Основен ремонт във Виктория
  • 16:30
    Основен ремонт във Виктория
  • 17:00
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 15:10
    Любовни авантюри - трети сезон, еп. 10
  • 16:05
    Малки сладки лъжкини - пети сезон, еп. 11
  • 17:05
    Наръчник за разведени - трети сезон, еп. 6
  • 18:00
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 15:15
    Късметлията - първи сезон, еп. 9
  • 16:10
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 8
  • 17:05
    Убийства в Мидсъмър - осми сезон, еп. 2
  • 19:10
    От местопрестъплението, еп. 7
Пълна програма
  • 15:45
    "Бебе Бос", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Том МакГрат, [7+]
  • 17:25
    "Мистериите на Хейли Дийн: Убийство, с любов", мистерия, САЩ, 2016; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Синди Бъзби, Вив Лийкок, Джеси Мос, [12+]
  • 18:50
    "Шоуто на Джон Оливър V, 4 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
  • 19:25
    "Дете във времето", драма, Великобритания, 2017; реж. Джулиън Фарино, с Бенедикт Къмбърбач, Кели МакДоналд, Стивън Кембъл Мур, Саския Рийвс, Анна Мейдъли, [12+]
Пълна програма
  • 15:35
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 4
  • 16:20
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 14
  • 16:50
    Престъпността през войната, сезон 1, еп. 3
  • 17:40
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 8
Пълна програма
  • 15:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Супер находка
  • 15:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Дебеланата загрява
  • 16:20
    Изковани в огъня: Кавалерийска сабя
  • 17:15
    Спецове в заложната къща: Виж кой те гледа!
Пълна програма
  • 15:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 16:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 17:00
    Риболовен филм
  • 18:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 17 еп.
Пълна програма
  • 15:30
    "Кипър"
  • 15:50
    "Томас и приятели"
  • 16:15
    "Бож"
  • 16:35
    "Конни"
Пълна програма
  • 15:30
    "Всеки следобед"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:25
    Телемаркет
  • 17:30
    "Имате думата"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:30
    "Соломон и Савската царица" - приключенски филм / драма с Юл Бринър, Джина Лолобриджида.
  • 15:50
    "Приключенията на Херкулес" - фентъзи с Лу Фериньо, Мили Карлучи.
  • 17:20
    "Омъжена за мафията" - комедия / криминален с Мишел Пфайфър, Матю Модайн, Дийн Стокуел, Мерседес Руел.
  • 19:05
    "Принцът и аз" - комедия / семеен с участието на Джулия Стайлс, Люк Мейбли.
Пълна програма
  • 15:30
    AFRICA ECO RACE HIGHLIGHTS
  • 16:30
    GSERIES
  • 17:00
    FLAT OUT
  • 17:30
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
  • 16:30
    Пич, оправи ми колата
  • 17:00
    Срещи катастрофи
Пълна програма
  • 15:30
    Eminem: Hitlist
  • 16:00
    MTV Crashes Plymouth 2016: The...
  • 16:45
    MTV Asks Charlie Puth
  • 17:15
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 15:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 9
  • 15:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 10
  • 16:25
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 12
  • 17:20
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 15:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 2
  • 16:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 9
  • 17:00
    Технически постижения, еп. 2
  • 18:00
    Прекрасният нов свят, еп. 4
Пълна програма
  • 15:30
    Животни на годината за 2017 г., еп. 1
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 5
  • 17:05
    Ледена мечка, еп. 1
  • 18:00
    Дивите малки котки, еп. 1
Пълна програма
  • 15:35
    Класика от Висшата лига - Уигън Атлетик - Арсенал (2010-11), повторение
  • 16:00
    Баскетбол: Баскония - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Монако - Лил, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 15:00
    "Мъжко / Женско"
  • 16:00
    "Времето ще покаже"
  • 17:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 17:25
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 15:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 14:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:50
    "По средата" - сериал
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 14:00
    Италия, Серия А: Сампдория - Интер
  • 16:00
    Италия, Серия А: Наполи - Дженоа
  • 18:00
    Италия, Серия А: СПАЛ - Ювентус
  • 20:00
    Италия, Серия А - обзор
Пълна програма
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • 11:00
    "Утрото на Русия"
  • 16:00
    Вести
  • 16:35
    Вести-Москва
  • 16:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 15:00
    "Особено мнание"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Обложката"
Пълна програма
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
Пълна програма
  • 15:15
    "Край Босфора" /повторение/
  • 16:15
    "Ако зажалиш" повторение /
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" - Поздравителен концерт /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 15:10
    Nexo Knights - Die Ritter der Zukunft
  • 15:55
    King Julien
  • 16:20
    Ninjago - Die Meister der Zeit
  • 16:45
    Dragons - Auf zu neuen Ufern
Пълна програма
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Лупе и Ашли Ди
  • 17:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Курс по самозащита
  • 17:30
    Медиумът от Лонг Айлънд: След сеанса V
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Сладки булки и сестри-съпернички
Пълна програма
  • 15:30
    Варна - Зовът на цивилизациите
  • 16:00
    Виж България - Копривщица, градът музей
  • 16:30
    Виж България - Копривщица
  • 17:00
    Бавария - Да намериш партньори и приятели
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 14:25
    Щуротии в лунапарка, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2009
  • 16:10
    Децата на хората, Великобритания,САЩ, драма/фантастика/трилър, 2006
  • 17:55
    Хъдсън Хоук, САЩ, екшън/приключенски/комедия, 1991
  • 19:35
    Линия на смъртта, САЩ, Научна фантастика/трилър, 1990
Пълна програма
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:25
    Супер храни за семейството с Джейми - кулинарно предаване, еп. 2
  • 16:20
    Вкусът - кулинарно предаване, еп. 3
  • 17:10
    "Лятната ваканция на Матилда Рамзи" - кулинарно предаване, еп. 3
  • 17:30
    Тайните рецепти на баба - кулинарно предаване, еп. 7
Пълна програма
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
Пълна програма
  • 14:00
    Колко е важно да бъдеш сериозен - Комедия, Романтичен, Исторически, 2002, Режисьор: Оливър Паркър, В ролите: Рупърт Еверет, Рийз Уидърспун, Колин Фърт, Франсис Оконър, Джуди Денч, Том Уилкинсън
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.9 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    22 Куршума - Криминален, Екшън, Трилър, 2010, Режисьор: Ришар Бери, В ролите: Жан Рено, Жозефин Бери, Кад Мерад, Ришар Бери, Габриела Рай
  • 19:00
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
Пълна програма
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
  • 16:30
    Ретро музика
  • 17:00
    Публицистика
Пълна програма
  • 15:45
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 8
  • 16:15
    Последният мъж на света - четвърти сезон, еп. 1
  • 16:40
    Последният мъж на света - четвърти сезон, еп. 2
  • 17:10
    Касъл - осми сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 15:30
    BRIDAL
  • 15:55
    FASHION WEEK
  • 16:00
    FTV SPECIAL
  • 16:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 15:20
    "Лов на неизрядни платци" - 6 и 7 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 243 и 244 eп.
  • 17:00
    "Кеш и Кари" - 11 и 12 еп.
  • 17:50
    "Истински спасителни операции" - 12 еп.
Пълна програма
  • 15:45
    Телепазар
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Бизнес дейли
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:35
    Клевое место
  • 16:00
    Прикладная ихтиология
  • 16:30
    Сомы Европы
  • 17:00
    Охота с луком
Пълна програма
  • 14:15
    "Моята рецепта за щастие" - комедия с уч. на Джейк Торем, Шърли Бренър, Лука Берковичи, Грег Бейкър, Кристофър Найт, Дейвид Фостър и др.
  • 16:00
    "Аз, Франкенщайн" - екшън-фантастика с уч. на Арън Екхарт, Бил Най, Ивон Страховски, Миранда Ото, Джей Кортни, Сократис Отто, Кейтлин Стейси, Аден Йънг, Дениз Акдениз и др. /п/
  • 18:00
    "Касъл" - сериал, сезон 5
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
Пълна програма
  • 15:15
    Beasts of the Bayou: Loch Ness Swamp
  • 16:00
    Speed Of Life: Predators Of The Southwest
  • 16:45
    Deadliest Catch: The Island
  • 17:30
    How the Universe Works: First Second
Пълна програма
  • 15:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:00
    Режи!
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 15:20
    Като Вещиците
  • 15:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:20
    Бънсен зверчето
  • 16:30
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 15:45
    Колоездене: Обиколка на Каталуния, първи етап
  • 16:45
    Колоездене: Обиколка на Каталуния, втори етап, директно
  • 18:15
    Футбол: ФИФА футбол магазин
  • 18:45
    Футбол: MLS, обзор на кръга
Пълна програма
  • 15:45
    "Бебе Бос", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Том МакГрат, [7+]
  • 17:25
    "Мистериите на Хейли Дийн: Убийство, с любов", мистерия, САЩ, 2016; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Синди Бъзби, Вив Лийкок, Джеси Мос, [12+]
  • 18:50
    "Шоуто на Джон Оливър V, 4 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
  • 19:25
    "Дете във времето", драма, Великобритания, 2017; реж. Джулиън Фарино, с Бенедикт Къмбърбач, Кели МакДоналд, Стивън Кембъл Мур, Саския Рийвс, Анна Мейдъли, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:30
    Tangled
  • 16:00
    Sofia The First
  • 16:30
    Elena Of Avalor
  • 17:00
    PJ Masks
Пълна програма
  • 15:20
    Като Вещиците
  • 15:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:20
    Бънсен зверчето
  • 16:30
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 15:35
    Reel Crime/Real Story: Monster
  • 16:30
    Deadline: Crime with Tamron Hall: If I Can't Have You
  • 17:25
    Swamp Murders: Shoeprints In The Mud
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got to Go to Canada
Пълна програма
  • 15:30
    Up Close With: Keizer & Van Iersel
  • 16:00
    Top: Social Networks
  • 16:25
    The Truth About...: Social Media
  • 16:55
    Star Guide: Best Social Media
Пълна програма
  • 15:45
    Nick's Wild Ride
  • 16:05
    Nick's Wild Ride
  • 16:30
    Major League Fishing
  • 17:15
    Speargun Hunter
Пълна програма
  • 15:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Супер находка
  • 15:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Дебеланата загрява
  • 16:20
    Изковани в огъня: Кавалерийска сабя
  • 17:15
    Спецове в заложната къща: Виж кой те гледа!
Пълна програма
  • 15:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 9
  • 16:00
    Технически постижения, еп. 2
  • 17:00
    Прекрасният нов свят, еп. 4
  • 18:00
    Даян Фоси: Тайни в мъглата, еп. 1
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.38
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 53
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 15:10
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
  • 16:10
    Тоталкар; сезон 3, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 16:40
    Тоталкар; сезон 3, епизод 11, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 17:15
    Тоталкар; сезон 4, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 15:35
    Отмъщението; сезон 1, епизод 34, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 16:50
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 7, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 17:55
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 19:05
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 7, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 15:00
    Ловецът на убийци
  • 16:00
    Неразрешени случаи
  • 17:00
    Часовете преди убийство
  • 18:00
    Какво е нужно за убийство
Пълна програма
  • 15:05
    Мръсни танци: Хавански нощи
  • 16:50
    Всичко ни е наред
  • 18:50
    Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш
  • 21:05
    96 минути
Пълна програма
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 1 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 1 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 2 с
  • 18:00
    Новости
Пълна програма
  • 15:42
    "От архивите на "СКАТ": /продължение/
  • 16:00
    Класическа музика:
  • 16:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 16:40
    "Рила" - документален филм /повторение/
Пълна програма
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 15:48
    New Driver's First Day On The Job (18+)
  • 16:14
    Sexy Model Licks Her First Pussy (18+)
  • 16:37
    Bro, Your Mom's a Fox! (18+)
  • 17:00
    Nurse Seduces Computer Technician (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 20:30
    "Състезанието на живота им" - 2 сезон, 1 еп., документална поредица
  • 21:30
    Футбол: Реал /М/ - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 23:30
    Тенис: Лука Пуи - Пиер-Юг Ербер (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 15:00
    Баскетбол: Левски Лукойл - Академик Бултекс - среща от Националната баскетболна лига
  • 16:50
    Арена баскетбол обзорно предаване
  • 17:40
    Обзор "Лига Европа"
  • 18:10
    Футбол: Локомотив /Москва/ - Атлетико /Мадрид/ - среща-реванш от осминафиналите на турнира "Лига Европа"
Пълна програма
  • 15:10
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
  • 15:50
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 15:55
    Музикална пауза
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:30
    ANIMAL ALLIES - LACK OF VITAMIN A IN LIONS
  • 16:00
    TOUGH ENOUGH
  • 17:00
    ZOO DIARIES EP 5
  • 17:30
    ZOO DIARIES EP 6
Пълна програма
  • 15:10
    Fight Code
  • 17:00
    Superkombat Fighting Championship
  • 18:10
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 20:20
    One Fight Show
Пълна програма
  • 15:30
    Built To Shred
  • 16:00
    The 808
  • 16:30
    On Surfari
  • 17:00
    Stupidface
Пълна програма
  • 15:30
    Дивото Борнео (Series 1): Пътят към свободата (Episode 7)
  • 15:55
    Дивото Борнео (Series 1): Напред към върха (Episode 8)
  • 16:20
    Животинска полиция "Финикс" (Series 1): 112 (Episode 12)
  • 17:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 606 (Episode 6)
Пълна програма
  • 14:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 16:30
    Научнопопулярен филм
  • 17:00
    "Боклук" - документална поредица
  • 17:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 15:25
    Madrigals (Book VIII: Canti Guerrieri) by Monteverdi - Les Arts Florissants
  • 16:55
    InterMezzo
  • 17:30
    Katerina Izmailova by Shostakovich at the Bolshoi of Moscow
  • 20:30
    InterMezzo
Пълна програма
  • 15:00
    Футбол: Берое - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 17:00
    Футбол: ЦСКА - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 19:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 26-и епизод, повторение
  • 20:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 25-и епизод, директно
Пълна програма
  • 15:00
    Тенис: Дутра Силва/ Жебави - Делбонис/Гонзалес (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 16:10
    Тенис: Карлос Берлок/Николас Кикер - Уесли Кулхоф/Артем Ситак (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - двойки финал, повторение)
  • 17:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
Пълна програма
  • 15:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Брайтън & Хоув Албиън, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 17:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 27-и епизод, повторение
  • 18:00
    Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2017-18), 4-и епизод, повторение
  • 19:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 27-и епизод, директно
Пълна програма
  • 15:35
    Истинската история зад филма: Чудовище
  • 16:30
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Ако не мога да те имам
  • 17:25
    Убийства в тресавището: Стъпки в калта
  • 18:20
    Почти ми се размина: Канада
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Наръчник на приключенеца", документално риалити, (п)
  • 17:00
    "Историята оживява", (п)
  • 17:30
    "Епизод", (п)
Пълна програма
  • 15:15
    "Джони Инглиш се завръща", комедия, САЩ, 2011; реж. Оливър Паркър, с Роуън Аткинсън, Джилиан Андерсън, Доминик Уест, Розамунд Пайк, Даниъл Калууя, [12+]
  • 16:55
    "Реформация, първа част", биографична драма, Германия, 2017; реж. Уве Янзон, с Максимилиан Брюкнер, Ян Краутер, Йоханес Клауснер, Йоахим Крол, Армин Рооде, [15+]
  • 18:25
    "Реформация, втора част", биографична драма, Германия, 2017; реж. Уве Янзон, с Максимилиан Брюкнер, Ян Краутер, Йоханес Клауснер, Йоахим Крол, Армин Рооде, [15+]
  • 20:00
    "В търсене на Фелини", драма, САЩ, 2016; реж. Тарън Лекстън, с Ксения Соло, Мария Бело, Мери Лин Раджскъб, Бет Рийзграф, Барбара Буше, [15+]
Пълна програма
  • 15:05
    "Родени в Китай", документален, САЩ, 2016; реж. Чуан Лу, [0+]
  • 16:25
    "Трите Хикса: Отново в играта", екшън - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Джон Карузо Джуниър, с Вин Дизел, Дони Йен, Дипика Падуконе, Крис Ву, Руби Роуз, [12+]
  • 18:10
    "Правилата не важат", комедия, САЩ, 2016; реж. Уорън Бийти, с Олдън Ерънрайх, Анет Бенинг, Лили Колинс, Матю Бродерик, Уорън Бийти, [12+]
  • 20:15
    "Туин Пийкс (2017) I, 11 част", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Линч, с Кайл МакЛоклан, Мейдчън Еймик, Дейна Ашбрук, Шерил Лий, Еверет МакГил, [18+]
Пълна програма
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Пролетен спомен за Яврово (образователен филм за селски туризъм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Магията на Зелениковец (образователен филм за еко туризъм)
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 15:55
    Новини
  • 16:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 18:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
Пълна програма
  • 14:30
    Хокей на лед: NHL
  • 17:00
    Професионални майстори на родеото
  • 17:55
    Новини
  • 18:00
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма
  • 15:35
    Пес Патрул
  • 16:05
    Пес Патрул
  • 16:25
    Дора Изследователката
  • 16:50
    Денят, в който Хенри срещна
Пълна програма
  • 15:20
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 21, Испания, драма/исторически, 2013
  • 16:05
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 5, Великобритания, драма/исторически, 2013
  • 16:50
    Мускетарите, сезон 1, еп. 5, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 17:45
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 1, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 13:50
    Мюмю
  • 15:50
    Бандата на Голямата стъпка
  • 17:40
    Бързо момиче
  • 19:30
    Наградата
Пълна програма
  • 14:30
    Малки жълти лимони
  • 16:05
    Проклятието на Тутанкамон, част 2
  • 17:30
    Аутсайдерите
  • 19:05
    Нотите на любовта
Пълна програма
  • 15:30
    "Канейдиънс" завинаги
  • 17:05
    Красивия хоризонт
  • 18:35
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 2
  • 20:00
    Копнеещи сърца
Пълна програма

Сериали

National Geographic HD 16:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 7
RTVi 16:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Utilisima 16:00
Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 11
bTV 16:00
Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 28
bTV Action 16:00
"Под наблюдение" - сериал, с.5, еп.9

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 16:00
Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
Mtel Sport 1 16:30
Тенис: ATP 500 Лондон 2018
Nova Sport 16:00
Футбол: Дарби Каунти - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение
Ring.BG 16:00
УЕФА Шампионска лига: Бешикташ - Монако

Всички предавания

Филми

TV1000 15:55
Ема, Германия,САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
HBO 2 16:00
"Джаспър Джоунс", драма - мистерия, Австралия, 2017; реж. Рейчъл Пъркинс, с Ливай Милър, Тони Колет, Хюго Уийвинг, Ангъри Райс, Мат Нейбъл, [12+]
Viasat Nature/History HD 16:00
Инстинкт за отмъщение - Криминален, Драма, Трилър, 2007, Режисьор: Франк. Рейес, В ролите: Даня Рамирес, Майкъл Филип Дел Рио, Рик Гонзалес, Мани Перез, Уонда Де Хесус
TVT 16:00
Цар Самуил в битка за България (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Bulgaria ON AIR 16:00
Класически коли - филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}