ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 85
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите" - сериен филм
Пълна програма
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 11:05
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 14:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
Пълна програма
  • 11:15
    Медиум; сезон 3, епизод 2, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 12:10
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 13, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 13:05
    Възприятия; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 14:05
    Профилиране; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2009
Пълна програма
  • 11:00
    Плячка срещу хищник: Скорост
  • 11:28
    Плячка срещу хищник: Свръхсетива
  • 11:55
    Леговището на смъртоносните крокодили
  • 12:50
    След нападението: Вълк и бизон
Пълна програма
  • 11:10
    АТАКА в действие
  • 11:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 12:00
    "Новините в 12" - обедна емисия
  • 12:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
Пълна програма
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
  • 14:45
    Music Arena
Пълна програма
  • 11:00
    Семеен бизнес тв филм /22 епизод/
  • 11:25
    Сагуа - сиамската котка анимационен филм
  • 11:40
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 11:55
    Информация за времето - по градове
Пълна програма
  • 11:17
    Pink Panther and Pals
  • 11:24
    Pink Panther and Pals
  • 11:40
    Scooby Doo Where Are You!
  • 12:05
    Scooby Doo Where Are You!
Пълна програма
  • 11:00
    "Извън играга" - сериал, с.7, еп.2
  • 12:00
    "Стрелата" - сериал, с.4, еп. 13
  • 13:00
    "Осми отряд на морските тюлени: В тила на врага" - екшън, драма, военен (САЩ, 2014), режисьор - Роел Рейн, актьори - Том Сайзмор, Лекс Шрапнел, Антъни Осейми,  Майкъл Евърсън и др.
  • 15:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.22
Пълна програма
  • 11:15
    "Вътрешна сигурност " - сериал, с.3, еп.5
  • 12:15
    "Никита: Отмъщението" - еп.6
  • 13:15
    "Отново и отново" - сериал, еп.1
  • 14:15
    "Империя: Август" (първа част) - драма, екшън (САЩ, 2003), режисьор - Роджър Йънг, актьори -Питър О'Тул, Шарлот Рамплинг, Витория Белведере, Бенджамин Садлър, Анна Вале, Хуан Диего Бото, Ръсъл Бар, Мартина Стела, Масимо Гини и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Аз, моя милост и Айрийн" - комедия, романтичен (САЩ, 2000), режисьори - Боби Фарели и Питър Фарели, актьори - Джим Кери, Рене Зелуигер, Крис Купър, Рикард Дженкинс и др.
  • 12:00
    "Проби и грешки" - сериал
  • 12:30
    "На по-добро място" - сериал
  • 13:00
    "Щурите съседи" - сериал
Пълна програма
  • 11:00
    "Майка" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    "Вечно твоя" - сериал
  • 14:15
    MasterChef - кулинарно шоу
Пълна програма
  • 11:15
    Ние, мечоците
  • 11:25
    Ние, мечоците
  • 11:35
    Ние, мечоците
  • 11:50
    Време за приключения
Пълна програма
  • 10:15
    "Спасителен отряд", екшън, САЩ, 2006; реж. Андрю Дейвис, с Кевин Костнър, Аштън Къчър, Села Уорд, Кланси Браун, Мелиса Сейджмилър, [12+]
  • 12:30
    "Тъй близо до слънцето", драма, Франция, 2015; реж. Ив Анджело, със Силви Тесюд, Грегори Гадбоа, Матилд Бисон, Закари Часериауд, Джон Арнолд, [12+]
  • 14:15
    "Пирати! Банда неудачници", анимация, Великобритания, 2012; реж. Питър Лорд, Джеф Нюит, [7+]
  • 15:45
    "През Бруклинския мост", комедия, САЩ, 1984; реж. Менахем Голан, с Елиът Гулд, Марго Хемингуей, Сид Сизър, Каръл Кейн, Бърт Йънг, [12+]
Пълна програма
  • 10:20
    "Изтощително лято", драма, Италия, 2016; реж. Габриеле Мучино, с Брендо Пачито, Матилда Луц, Тейлър Фрей, Джоузеф Харо, Джесика Рот, [15+]
  • 12:05
    "Семетери Джънкшън", комедийна драма, Великобритания, 2010; реж. Рики Джървейс, Стивън Мърчант, с Крисчън Кук, Том Хюз, Джак Дулан, Фелисити Джоунс, Ралф Файнс, [12+]
  • 13:40
    "Наистина съм изгубил слънцето на Земята", драма, Швейцария, 2017; реж. Елен Навериани, с Катя Нозадзе, Даниъл Антъни Онуука, Бианка Шигурова, Нино Джиоргобиани, Мариам Чачия, [12+]
  • 14:45
    "Мираж", комедийна драма, Канада, 2015; реж. Рикардо Троджи, с Луи Морисет, Жули Перо, Кристин Болю, Патрис Робитал, Натали Тибо, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Amanpour
  • 12:00
    New Day
  • 13:00
    CNN Newsroom
  • 13:30
    World Sport
Пълна програма
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 13:30
    "Черна любов" - сериал, 2 сезон /п/
Пълна програма
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 16 /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 17 /п/
  • 13:00
    "Викингите" - сериал, сезон 3
  • 14:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 5
Пълна програма
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 5
  • 12:00
    Да продадеш колата си: MGA - Калифорния
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Сняг до замайване
  • 14:00
    Треска за злато: Паркър срещу Рик
Пълна програма
  • 10:38
    Ловци на митове: Невидими убийци
  • 11:26
    Как изобретихме света: Небостъргачи
  • 12:14
    Ловци на митове: Експлозии
  • 13:02
    Как са го направили?: Самолетни гуми/ Револвери/ Настилка за стадиони
Пълна програма
  • 11:00
    Хрониките на Евърмур
  • 11:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 12:00
    БИЗААРДВАРК
  • 12:30
    Аз съм по средата
Пълна програма
  • 11:00
    "Всичко за децата"
  • 11:25
    "Всичко за децата"
  • 11:50
    "За играчките"
  • 12:00
    "Марви Хамър"
Пълна програма
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 11:55
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Страници от живота - 3 еп. - Сериал
  • 14:00
    Изумрудената огърлица - 32 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
Пълна програма
  • 10:25
    Футбол: MLS, Далас - Сиатъл
  • 12:00
    Колоездене: Милано - Сан Ремо
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуния, първи етап
  • 14:00
    Биатлон: Световна купа в Осло, преследване, жени
Пълна програма
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуния, първи етап
  • 12:00
    Северна комбинация: Световна купа в Клингентал
  • 12:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, преследване, жени
  • 13:00
    Биатлон: Световна купа в Осло, щафета, мъже
Пълна програма
  • 10:55
    Супер-превозвачи, сезон 1, еп. 5
  • 11:40
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 17
  • 12:00
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 18
  • 12:25
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 3
Пълна програма
  • 10:40
    Pro Bull Riders
  • 11:35
    X Games - Aspen
  • 12:30
    Alpine Adventurer Series 3
  • 13:25
    Night Of The Jumps
Пълна програма
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 12:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
  • 12:30
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 10:30
    Малки сладки лъжкини - пети сезон, еп. 10
  • 11:30
    Наръчник за разведени - трети сезон, еп. 6
  • 12:25
    Г-н 1000: Историята на Кори Уайсман - игрален филм
  • 14:15
    Следващият топмодел на Америка - 22 сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 09:35
    Убийства в Мидсъмър - осми сезон, еп. 1
  • 11:30
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 18
  • 12:25
    Честни измамници - трети сезон, еп. 7
  • 13:20
    Военни престъпления - седми сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 10:20
    "Смърфовете: Забравеното селце", анимация, САЩ, 2017; реж. Кели Осбъри, [0+]
  • 11:50
    "В кадър ХV, 12 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 12:20
    "Гимназиална тръпка", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръл Розалес, с Паулина Сингър, Франсоа Арно, Лана Кондор, Джулия Джоунс, Джеймс Франко, [15+]
  • 13:45
    "Ад (2016)", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Рон Хауърд, с Том Ханкс, Фелисити Джоунс, Омар Си, Ирфан Хан, Сидсе Бабет Кнудсен, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Апокалипсисът на неандерталците, сезон 1, еп. 1
  • 11:55
    Апокалипсисът на неандерталците, сезон 1, еп. 2
  • 12:50
    Жени воини, сезон 1, еп. 3
  • 13:45
    Империята на Хитлер: планът за след войната, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: В пълна готовност
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Залогът на джедаите
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Приятел, ще ми услужиш ли с 1000 долара?
  • 12:35
    Спецове в заложната къща: Патент за залагане
Пълна програма
  • 11:00
    Риболовен филм
  • 12:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 17 еп.
  • 12:30
    Крал сред рибарите – тв поредица, 4 еп.
  • 13:30
    Спорт и обучение на кучето
Пълна програма
  • 11:15
    " Кайю"
  • 11:35
    "Джармис"
  • 12:03
    "Кит и Кейт"
  • 12:15
    "Яя и Зук"
Пълна програма
  • 11:15
    Топ Шоп
  • 11:30
    "Пулс"/п/
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:00
    "Двойна беда" - екшън / комедия с Питър Пол, Дейвид Пол, Роди Макдауъл, Дейвид Карадайн.
  • 11:25
    "Ограбеният крадец" - екшън / комедия, Хонконг, с Джеки Чан, Майкъл Хюи.
  • 13:30
    "Соломон и Савската царица" - приключенски филм / драма с Юл Бринър, Джина Лолобриджида.
  • 15:50
    "Приключенията на Херкулес" - фентъзи с Лу Фериньо, Мили Карлучи.
Пълна програма
  • 11:00
    BIKE WORLD
  • 11:30
    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 12:30
    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 13:30
    NZ JETSPRINTS
Пълна програма
  • 11:00
    Зона за приятели
  • 11:30
    Зона за приятели
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки
Пълна програма
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    DNCE Isle Of MTV 2017: World Stage
  • 12:45
    Clean Bandit Live @ V Festival...
  • 13:10
    Charli XCX: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 10:55
    Спасяването на Сърга, сезон 1, еп. 1
  • 11:55
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 1
  • 12:20
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 2
  • 12:50
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 11:00
    Златна треска 2, еп. 7
  • 12:00
    Куфар за края на света 3, еп. 5
  • 13:00
    Древните досиета Х - втори сезон, еп. 3
  • 14:00
    Древните досиета Х - втори сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 10:40
    Различният леопард, еп. 1
  • 11:25
    Животни на годината за 2017 г., еп. 1
  • 12:15
    Кралица на тигрите, еп. 1
  • 13:00
    Завръщането на лъвовете, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Метц - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Донкастър Роувърс - Брадфорд Сити, мач от английската Лига 1, повторение
  • 14:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 27-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 11:15
    "Времето ще покаже"
  • 14:00
    Новини (със субтитри)
  • 14:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 15:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 11:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 11:05
    "По средата" - сериал
  • 12:00
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:45
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 13:40
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Италия, Серия А: Кротоне - Рома
  • 12:00
    Италия, Серия А: Лацио - Болоня
  • 14:00
    Италия, Серия А: Сампдория - Интер
  • 16:00
    Италия, Серия А: Наполи - Дженоа
Пълна програма
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:00
    "Утрото на Русия"
  • 16:00
    Вести
  • 16:35
    Вести-Москва
  • 16:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 11:00
    "Германия през седмицата"
  • 11:30
    "Американски ликбез"
  • 12:00
    "Пълен Албац"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 10:30
    "Директно за културата" /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /
Пълна програма
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Футболна екстра
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 11:05
    Zip Zip
  • 11:30
    Die Dschungelhelden
  • 12:00
    Sammy - Kleine Flossen, gro.e Abenteuer
  • 12:30
    Die Tom und Jerry Show
Пълна програма
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    Airplay Chart
  • 14:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 11:00
    Голямото пазаруване: Алис, Мелиса, Аштън, Линдзи
  • 12:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Сеанс за звездите
  • 13:00
    В търсене на още една жена: Дали три съпруги са по-добре от една?
  • 14:00
    Богинята на косите: Неуспешна премиера
Пълна програма
  • 11:00
    Музеят на китовете - островите Сан Хуан
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Мирково - Храбрият страж на миналото
  • 12:30
    Виж България - Каварна, синята рок столица
Пълна програма
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:10
    Тя е пич, Канада, САЩ, комедия/романтичен/спортен, 2006
  • 12:55
    Ченге и половина, САЩ, 1992
  • 14:25
    Щуротии в лунапарка, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2009
  • 16:10
    Децата на хората, Великобритания,САЩ, драма/фантастика/трилър, 2006
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
Пълна програма
  • 11:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 6
  • 11:30
    Вкусове от света с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 3
  • 12:00
    Вкусове от света с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 4
  • 12:30
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 11
Пълна програма
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 11:00
    What if - Комедия, 2014, Режисьор: Майкъл Доус, В ролите: Даниел Радклиф, Джемима Рупър, Меган Хефърн, Адам Драйвър, Меган Парк, Рейф Спол, Зои Казан, Аманда Крю
  • 12:30
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
  • 14:00
    Колко е важно да бъдеш сериозен - Комедия, Романтичен, Исторически, 2002, Режисьор: Оливър Паркър, В ролите: Рупърт Еверет, Рийз Уидърспун, Колин Фърт, Франсис Оконър, Джуди Денч, Том Уилкинсън
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.9 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Сериен филм /п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Мустанг" - драма, Франция/ Турция/ Германия, режисьор Дениз Гамзе Ергювен, участват: Гюнеш Сенсой, Дога Догушлу, Тугба Сунгьороглу, Елит Исджан, Илайда Акдоган /п/
Пълна програма
  • 10:45
    Кости - осми сезон, еп. 15
  • 11:40
    Кости - осми сезон, еп. 16
  • 12:35
    "Досиетата Х" - сериал, еп. 9
  • 13:30
    От местопрестъплението: Маями, еп. 3
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 11:00
    FTV SPECIAL
  • 11:25
    F-PEOPLE
  • 11:30
    FTV SPECIAL
  • 11:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 10:45
    "Кеш и Кари" - 11 и 12 еп.
  • 11:35
    "Джигити" - 7 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 73 и 74 еп.
  • 12:50
    "Съдебни медици" - 10 еп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 11:00
    Сомы Европы
  • 11:30
    Охота с луком
  • 12:00
    Охотничьи меридианы
  • 12:30
    По Якутии с Александром Борисовым
Пълна програма
  • 11:00
    "Касъл" - сериал, сезон 5 /п/
  • 12:00
    "Анабел Хупър и призракът от Нантъкет" - приключенски филм с уч. на Бейли Мадисън, Робърт Капрон, Рейчъл Решеф, Маврик Морено и др.
  • 14:15
    "Моята рецепта за щастие" - комедия с уч. на Джейк Торем, Шърли Бренър, Лука Берковичи, Грег Бейкър, Кристофър Найт, Дейвид Фостър и др.
  • 16:00
    "Аз, Франкенщайн" - екшън-фантастика с уч. на Арън Екхарт, Бил Най, Ивон Страховски, Миранда Ото, Джей Кортни, Сократис Отто, Кейтлин Стейси, Аден Йънг, Дениз Акдениз и др. /п/
Пълна програма
  • 10:45
    Beasts of the Bayou: Loch Ness Swamp
  • 11:30
    Deadliest Catch: The Island
  • 12:15
    Weird Creatures With Nick Baker: Pygmy Sloth
  • 13:00
    How the Universe Works: First Second
Пълна програма
  • 10:55
    Гражданка в ранчото
  • 11:25
    Гражданка в ранчото
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Да готвиш наистина
Пълна програма
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:25
    Футбол: MLS, Далас - Сиатъл
  • 12:00
    Колоездене: Милано - Сан Ремо
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуния, първи етап
  • 14:00
    Биатлон: Световна купа в Осло, преследване, жени
Пълна програма
  • 10:20
    "Смърфовете: Забравеното селце", анимация, САЩ, 2017; реж. Кели Осбъри, [0+]
  • 11:50
    "В кадър ХV, 12 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 12:20
    "Гимназиална тръпка", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръл Розалес, с Паулина Сингър, Франсоа Арно, Лана Кондор, Джулия Джоунс, Джеймс Франко, [15+]
  • 13:45
    "Ад (2016)", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Рон Хауърд, с Том Ханкс, Фелисити Джоунс, Омар Си, Ирфан Хан, Сидсе Бабет Кнудсен, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:00
    Puppy Dog Pals
  • 11:30
    Puppy Dog Pals
  • 12:00
    The Lion Guard
  • 12:30
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 11:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Guess The Year
  • 15:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 11:00
    A Crime to Remember: The Gentleman Killer
  • 11:55
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Witness to Murder
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Sing Karaoke
  • 13:45
    Blood Relatives: Til We Cheat Again
Пълна програма
  • 11:00
    Star Rated: Football: Annoying Things
  • 11:30
    The Truth About...: Football Physiques
  • 11:55
    Football Headliners: Episode 20
  • 12:20
    Untold Stories: Manuel De Los Santos
Пълна програма
  • 11:15
    Nick's Wild Ride
  • 11:35
    Nick's Wild Ride
  • 12:00
    Major League Fishing
  • 12:45
    Speargun Hunter
Пълна програма
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: В пълна готовност
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Залогът на джедаите
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Приятел, ще ми услужиш ли с 1000 долара?
  • 12:35
    Спецове в заложната къща: Патент за залагане
Пълна програма
  • 11:00
    Куфар за края на света 3, еп. 5
  • 12:00
    Древните досиета Х - втори сезон, еп. 3
  • 13:00
    Древните досиета Х - втори сезон, еп. 4
  • 14:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 2
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 85
Пълна програма
  • 11:20
    Тоталкар; сезон 3, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 2, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 15:10
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 7, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 7, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 11:00
    Градски кошмари
  • 12:00
    Първите 48 часа
  • 13:00
    Часовете преди убийство
  • 14:00
    Ловецът на убийци
Пълна програма
  • 11:00
    Още чакам
  • 12:50
    Зад кулисите
  • 15:05
    Мръсни танци: Хавански нощи
  • 16:50
    Всичко ни е наред
Пълна програма
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 1 с
Пълна програма
  • 11:00
    "Златен извор" - конкурс за детска песен на фолклорна основа /4 част
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    "През планини и морета: Риболов на зимен кефал" - документална поредица /повторение/
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 11:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 11:40
    Lip Sync Battle
  • 12:05
    Lip Sync Battle
  • 12:30
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 11:22
    The Slutty Babysitter: Part One (18+)
  • 11:47
    Hung Voyeur Gets Love From Roomie (18+)
  • 12:10
    Chores For A Whore (18+)
  • 12:32
    Would Taking Off My Alge-Bra Help? (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Реал /М/ - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 20:30
    "Състезанието на живота им" - 2 сезон, 1 еп., документална поредица
  • 21:30
    Футбол: Реал /М/ - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:25
    Борсова информация
  • 11:30
    Агрокоментар
  • 11:35
    Агротема
Пълна програма
  • 11:00
    GUIDES & GURUS - PERU
  • 11:30
    GUIDES & GURUS - WALES
  • 12:00
    AFGHANS TO THE TOP
  • 13:00
    ANIMAL X NATURAL MYSTERY UNIT - ALIEN BIG CATS
Пълна програма
  • 10:30
    Superkombat Fighting Championship
  • 11:50
    NEW Extreme 2017
  • 13:55
    Journey Fight
  • 15:00
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 11:10
    CPH Open 2017
  • 11:30
    The Great Ride Open
  • 12:00
    The 808
  • 12:30
    On Surfari
Пълна програма
  • 11:20
    Търсенето на Фидо (Series 1): Търсенето на Мат (Episode 1)
  • 11:45
    Съединените животински щати (Series 1): Кранове, самолети и автомобили (Episode 7)
  • 12:10
    Планетата Европа (Series 1): 116 (Episode 16)
  • 13:00
    Топ 10 на най-смъртоносните животни (Series 1): Убийствени стратегии (Episode 3)
Пълна програма
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Боклук" - документална поредица
  • 12:00
    "Viva la Musica!"
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 09:30
    Alcina by Handel at La Monnaie in Brussels
  • 12:40
    InterMezzo
  • 13:30
    Valery Gergiev conducts Rachmaninov and Scriabin with the Mariinsky Orchestra
  • 15:25
    Madrigals (Book VIII: Canti Guerrieri) by Monteverdi - Les Arts Florissants
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Созопол - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига, 26-и епизод, повторение
  • 12:30
    Баскетбол: Милуоки Бъкс - Атланта Хоукс, мач от НБА, повторение
  • 15:00
    Футбол: Берое - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 10:00
    Тенис: Федерико Делбонис/Максимо Гонсалес - Андрей Василевски/Ханс Подлипник-Кастийо (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 11:30
    "Класически коли" - 2 еп., документална поредица
  • 12:00
    Футбол: Барселона - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион - повторение)
  • 14:00
    "Неофициалната история на живота след Бийтълс" - документален филм
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Лестър Сити - Челси, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 12:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 25-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Суонси Сити - Тотнъм Хотспър, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 15:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Брайтън & Хоув Албиън, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
Пълна програма
  • 11:00
    Престъплението, което ще се помни: Убиецът-джентълмен
  • 11:55
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Свидетел на убийство
  • 12:50
    Почти ми се размина: Караоке
  • 13:45
    Кръвожадни роднини: Докато измамим отново
Пълна програма
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 09:55
    "Другата страна на всичко", документален, Сърбия, 2017; реж. Мила Тураджлик, [15+]
  • 11:40
    "Пазители на галактиката Vol.2", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Майкъл Рукър, Карън Гилън, [12+]
  • 13:55
    "Силициевата долина ІV, 6 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Клей Тарвър, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
  • 14:25
    "Централа Берлин ІІ, 5 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2017; реж. Бронуен Хюз, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, [15+]
Пълна програма
  • 09:20
    "Продуцентите (2005)", музикална комедия, САЩ, 2005; реж. Сюзън Строман, с Нейтън Лейн, Матю Бродерик, Ума Търман, Уил Феръл, [12+]
  • 11:30
    "Новият живот на Пол Снайдер", драма, Франция, 2016; реж. Томас Венсан, с Тиери Лермит, Жералдин Пелас, Пиер Кюрзи, Гийом Сир, Уго Дубе, [12+]
  • 13:25
    "Добрата битка I, 1 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Брук Кенеди, с Кристин Барански, Роуз Лесли, Ерика Тазъл, Куш Джъмбо, Делорой Линдо, [15+]
  • 14:20
    "Отвъд І, 4 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Сам Хил, с Бъркли Дъфийлд, Джонатан Уайтсел, Джеф Пиер, Дилън Гуин, Роми Роузмънт, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Рецепти от Северозапада: От мамалигата, през рибената чорба до пикате (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Майсторите, които върнаха времето (1 част) на английски, с български титри (образователен документален филм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 10:00
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Баскетбол: Евролига
  • 12:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP
Пълна програма
  • 09:45
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
  • 13:15
    Футбол: Барса ТВ
  • 14:00
    Баскетбол: Еврокупа
  • 14:30
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 11:20
    Sunny Day
  • 11:45
    Нела, Принцесата-рицар
  • 12:15
    Искрица и Сияйница
  • 12:40
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 11:00
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 21, Испания, драма/исторически, 2013
  • 11:45
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 5, Великобритания, драма/исторически, 2013
  • 12:30
    Мускетарите, сезон 1, еп. 5, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 13:25
    Близо до врага, сезон 1, еп. 3, Великобритания, военен, 2016
Пълна програма
  • 09:45
    Бубонашествие
  • 11:35
    Даниел и суперкучетата
  • 13:50
    Мюмю
  • 15:50
    Бандата на Голямата стъпка
Пълна програма
  • 11:05
    Специална доставка
  • 12:40
    Неговото дело и слава
  • 14:30
    Малки жълти лимони
  • 16:05
    Проклятието на Тутанкамон, част 2
Пълна програма
  • 11:05
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, II
  • 12:40
    Благодаря, татко, благодаря, мамо
  • 14:10
    Децата на сестра ми сами вкъщи
  • 15:30
    "Канейдиънс" завинаги
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 11:30
Ендевър, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
Bulgaria ON AIR 11:30
Едно френско село - исторически сериал
PRO 7 11:30
"Майк и Моли" - комедиен сериал
Viasat History 11:40
Невидимите градове на Италия, сезон 1, еп. 2
e-kids 11:40
Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 11:30
Колоездене: Обиколка на Франция, обзор
Eurosport HD 11:30
Колоездене: Обиколка на Франция, обзор
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 12:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 9-и епизод, повторение
Eurocom 12:00
Политика и спорт - с Иван Търпоманов

Всички предавания

Филми

HBO 2 11:25
"Увлечен по Мери", драма, Великобритания, 2007; реж. Стивън Полякоф, с Маги Смит, Дейвид Уилямс, Дани Лий Уинтър, Рут Уилсън, Джема Артъртън, [12+]
Diema Family 11:30
"Прости ми" - сериен филм /п/
TV1000 11:30
Нокаут, САЩ, драма/спортен, 2016
Planeta Folk 11:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
Fen TV 11:30
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}