ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:25
    Здравето отблизо /п/
  • 05:05
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.23
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
Пълна програма
  • 04:00
    "Войната на розите" - сериен филм /п/
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 03:50
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 04:50
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 05:40
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
Пълна програма
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова
  • 09:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 03:50
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 3, епизод 7, криминален, риалити, САЩ, 2015
  • 04:30
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 11, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 07:00
    AXN Отвътре-Престъпления без граници; документален, САЩ, 2013
  • 07:25
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 13, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 04:15
    Котки срещу кучета: Трябва да си успокоиш котката!
  • 05:02
    Най-дивото от Близкия Изток: Каспийско море
  • 05:49
    Диви и истински: Гаучо, Ауч-О!
  • 06:36
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Казанова от "Рая на шимпанзетата"
Пълна програма
  • 03:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Интервютата на Алфа Тв
Пълна програма
  • 03:05
    "Вайсензее" - сериал
  • 04:40
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 05:10
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 05:45
    Документация
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • 04:25
    Пътешествия документална поредица /п/
  • 04:55
    Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 05:25
    България днес информационен блок /п/
  • 06:55
    Стъпка по стъпка /п/
Пълна програма
  • 04:20
    LazyTown
  • 04:45
    The Garfield Show
  • 04:55
    The Garfield Show
  • 05:10
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 04:00
    "Извън играга" - сериал, с.7, еп. 3
  • 05:15
    "Последователите" - сериал, с.3, еп.3
  • 06:00
    "Легендата за Кора " - анимация
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.21
Пълна програма
  • 03:30
    "Отново и отново" - сериал, еп.1
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.5
  • 07:00
    "Никита: Отмъщението" - еп.5
  • 08:00
    "Убийството" - сериал, с.4, еп.6
Пълна програма
  • 04:00
    "Проби и грешки" - сериал
  • 04:30
    "На по-добро място" - сериал
  • 05:00
    "Загадките на Лора" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.3
Пълна програма
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Земя на бунтовници" - сериал
Пълна програма
  • 04:10
    Кунг фу пилета
  • 04:32
    Кунг фу пилета
  • 05:00
    Анджело е върхът
  • 05:10
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 02:40
    "Феномени", хорър - мистерия, Италия, 1985; реж. Дарио Ардженто, с Дженифър Конъли, Дария Николоди, Фиоре Ардженто, Федерика Мастрояни, Доналд Плезънс, [18+]
  • 04:30
    "Напаст", късометражен хорър, Ирландия, 2015; реж. Брайън Дийн, с Джордж Благдън, Донъка Кроули, Алиша Джерард, Джо Ханли, Тристан Хийню, [18+]
  • 04:50
    "Невинният", драма, Италия, 1976; реж. Лучино Висконти, с Джанкарло Джанини, Лаура Антонели, Дженифър О'Нийл, Рина Морели, Масимо Джироти, [15+]
  • 05:05
    "Завръщането на Ринго", уестърн - екшън, Италия, 1965; реж. Дучо Тесари, с Джулиано Джема, Фернандо Санчо, Лорела Де Лука, Ниевес Наваро, Антонио Касас, [15+]
Пълна програма
  • 02:55
    "С чисто сърце", екшън - комедия, Унгария, 2016; реж. Атила Тил, със Саболч Туроци, Золтан Фенвеши, Адам Фекете, Моника Балшай, Лидия Даниш, [18+]
  • 04:35
    "Приключенията на барон Мюнхаузен", фентъзи - комедия, Великобритания, 1988; реж. Тери Джилиъм, с Джон Невил, Ерик Айдъл, Сара Поли, Оливър Рийд, Ума Търман, [12+]
  • 05:25
    "Юнакът и веселякът", комедия, САЩ, 2016; реж. Джеф Грейс, с Алекс Карповски, Уайът Ръсел, Мередит Хагнер, Мелани Лински, Хана Симон, [15+]
  • 07:00
    "Божия благодат", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Стивън Честър Принс, с Били Бърк, Патрик Уорбъртън, Джоел Дейвид Мур, Сара Шахи, Гари Коул, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Каменно цвете" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Питайте Джим" - сериал, сезон 3 /п/
  • 06:30
    "Младият Херкулес" - сериал, 2 епизода
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 3 /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Австралийски железници: Епизод 8
  • 05:00
    В дивата пустош с Беър Грилс: Линдзи Вон
  • 06:00
    Двойно оцеляване: Покори и изгори
  • 07:00
    Как са го направили?: Мрамор/Маджонг/Аварийни пързалки
Пълна програма
  • 03:48
    Ловци на митове: Разрушителите на загубени митове
  • 04:36
    Как са го направили?: Сюнгер/ Изпит за шофьор на такси
  • 05:00
    Фабрика за храна: Епизод 15
  • 05:24
    Ловци на митове: Невидими убийци
Пълна програма
  • 04:20
    Ранди Кънингам
  • 04:45
    Бранди и господин Уискърс
  • 05:05
    Стридок
  • 05:30
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 04:00
    "Дъбът - изкуството на оцеляването" - 1 ч.
  • 05:00
    "Имало едно време… Америка"
  • 05:30
    "Имало едно време… Америка"
  • 06:00
    "Имало едно време… Америка"
Пълна програма
  • 07:00
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 03:45
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 04:30
    Страници от живота - 3 еп. - Сериал
  • 05:15
    Изумрудената огърлица - 32 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Ньокере - Кьорсе
  • 05:00
    Снукър: Шампионат на играчите, ден 1
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуния, първи етап
  • 08:00
    Снукър: Шампионат на играчите, ден 1
Пълна програма
  • 04:00
    Биатлон: Световна купа в Осло, преследване, мъже
  • 04:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, щафета, мъже
  • 05:30
    Колоездене: Тирено - Адриатико, седми етап
  • 07:00
    Мотокрос: Световен шампионат във Валкенсваард
Пълна програма
  • 00:15
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 11
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 8
  • 07:05
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 9
  • 07:50
    Братски проекти, сезон 2, еп. 6
Пълна програма
  • 04:05
    Immaf World Championships
  • 05:00
    Night Of The Jumps
  • 05:55
    Pro Bull Riders
  • 07:00
    Strongman Champions League
Пълна програма
  • 01:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 04:00
    Карибски живот
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:15
    Великото британско меню, еп. 23
  • 04:45
    Великото британско меню, еп. 24
  • 05:15
    Следващият топмодел на Америка - 22 сезон, еп. 13
  • 06:00
    Великото британско меню, еп. 23
Пълна програма
  • 04:25
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 8
  • 05:15
    Честни измамници - трети сезон, еп. 7
  • 06:00
    От местопрестъплението, еп. 5
  • 06:45
    От местопрестъплението, еп. 6
Пълна програма
  • 04:05
    "Пич, къде ми е колата?", комедия, САЩ, 2000; реж. Дани Лaйнър, с Аштън Къчър, Шон Уилям Скот, Дженифър Гарнър, Марла Соколоф, Кристи Суонсън, [12+]
  • 05:25
    "Първа реколта", драма, Франция, 2015; реж. Жером Льо Мер, с Жерар Ланвен, Джалил Леспърт, Алис Талиони, Лора Смет, Ланик Готри, [12+]
  • 07:00
    "Тролчета", анимация - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Уолт Дорн, Майк Мичъл, [0+]
  • 08:35
    "Увлечен по Мери", драма, Великобритания, 2007; реж. Стивън Полякоф, с Маги Смит, Дейвид Уилямс, Дани Лий Уинтър, Рут Уилсън, Джема Артъртън, [12+]
Пълна програма
  • 03:50
    Средновековните мъртъвци, сезон 2, еп. 2
  • 04:40
    Конспирация, сезон 1, еп. 8
  • 05:15
    Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 4
  • 06:10
    Забранена история, сезон 2, еп. 5
Пълна програма
  • 04:20
    Спецове в заложната къща: Различия между поколенията
  • 04:40
    Спецове в заложната къща: Живей дълго и в благоденствие
  • 05:05
    Спецове в заложната къща: Тайнственият Худини
  • 05:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тази лампа е за теб
Пълна програма
  • 04:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 05:00
    Риболовен филм
  • 06:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 17 еп.
  • 06:30
    Крал сред рибарите – тв поредица, 4 еп.
Пълна програма
  • 04:25
    "Отгатни колко те обичам"
  • 04:50
    "Детско творчество с пакостливата врана"
  • 05:00
    "Строителят Боб"
  • 05:20
    "Пингу"
Пълна програма
  • 01:30
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:45
    "Цветове" - екшън / криминален филм с Шон Пен, Робърт Дювал, Мария К. Алонсо, Дон Чийдъл.
  • 05:25
    "Смъртоносна комбинация" - екшън / трилър с Лиса Боне, Майкъл Медсън.
  • 07:00
    "Още един шанс" - драма с Джон Ламота, Кърсти Али, Логън Кларк.
  • 08:25
    "Клас" - комедия / романтичен с Жаклин Бисе, Роб Лоуи.
Пълна програма
  • 03:30
    EUROPEAN LE MANS SERIES 2017 BEST OF
  • 04:30
    GSERIES
  • 05:30
    FLAT OUT
  • 06:00
    ASIAN LE MANS SERIES
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 03:45
    David Guetta: World Stage
  • 04:30
    The Chainsmokers: World Stage
  • 05:00
    Bruno Vs Ed Vs JT! Top 20
  • 06:30
    Dua Lipa: Hitlist
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 04:05
    Тайният живот на зоопарка, сезон 1, еп. 2
  • 05:00
    Големи бесни риби, сезон 5, еп. 5
  • 05:50
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 7
  • 06:20
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 04:10
    Магистрала през ада: САЩ , еп. 1
  • 04:55
    Строителна зона, еп. 3
  • 05:15
    Brain Games, еп. 3
  • 05:35
    Мигове от катастрофата, еп. 9
Пълна програма
  • 04:10
    Животни на годината за 2017 г., еп. 1
  • 04:55
    Дивата Франция с Рей Миърс, еп. 3
  • 05:15
    Дивата Франция с Рей Миърс, еп. 2
  • 05:40
    Каубой с хеликоптер, еп. 1
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Метц - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Донкастър Роувърс - Брадфорд Сити, мач от английската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 04:05
    "Златната орда". Продължение
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 07:05
    Избори 2018
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 03:50
    "Светкавицата" - екшън сериал
  • 05:10
    "The Grinder: Дробилка" - комедиен сериал
  • 05:55
    "Малколм" - сериал
  • 06:35
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: Лацио - Болоня
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Кротоне - Рома
Пълна програма
  • 03:20
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
  • 05:10
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 05:35
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
Пълна програма
  • 03:45
    Игрален филм: "Лятна отпуска"
  • 05:20
    "Бялата гвардия"
  • 06:50
    "Изкуственият отбор"
  • 07:35
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 04:00
    "Обложката"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 04:15
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 04:55
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 05:00
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Пълна програма
  • 03:00
    "Фронтално" повторение
  • 05:00
    Облаче ле, бяло - повторение
  • 06:00
    "Изповедта на черните гарги"- документален филм, награден от "Минифилм Попово 2009"
  • 06:15
    "Всички на мегдана" - Поздравителен концерт /повторение/
Пълна програма
  • 02:30
    Футбол екстра
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
  • 07:45
    Скай спортс класика
Пълна програма
  • 01:30
    Infomercials
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Bob der Baumeister
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:24
    Голямото пазаруване: Стефани Фейлио, Кели Джеймс, Джил Дибънс, Мими Рийд
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Много шаферки и много рокли
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Мама познава шаферките
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Спорове с шаферки
Пълна програма
  • 04:00
    Бързо и сигурно, яйчената технология на Япония
  • 04:30
    Професия турист
  • 05:00
    Пътека към Мазалат
  • 05:30
    Песента на Монголия
Пълна програма
  • 04:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 03:05
    Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш, САЩ, драма, 1995
  • 06:10
    Момчето на Уинслоу, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 1999
  • 07:55
    Убийствени мадами, Германия,САЩ, комедия/романтичен/трилър, 1999
  • 09:30
    Какъвто бащата, такъв и синът, САЩ, комедия/фентъзи, 1987
Пълна програма
  • 04:00
    "Новото познание: Пробуждането" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 04:30
    "Непознатите изобретения" - 7 еп., документална поредица
  • 05:00
    "Златна мисия" - 10 еп., туристически пътеводител
  • 05:30
    "Неофициалната история на живота след Бийтълс" - документален филм
Пълна програма
  • 03:40
    Вкусът - кулинарно предаване, еп. 4
  • 04:40
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 9
  • 05:05
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 8
  • 05:30
    Палитра от вкусове - кулинарно предаване , еп. 18
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Калифорния - Криминален, Трилър, 1993, Режисьор: Доминик Сена, В ролите: Брад Пит, Джулиет Луис, Кати Ларсън
  • 06:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 08:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
Пълна програма
  • 01:30
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:00
    Документална поредица /п/
  • 05:00
    Публицистика /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
Пълна програма
  • 04:25
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон, еп. 7
  • 04:50
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон, еп. 8
  • 05:10
    Тиранин - първи сезон, еп. 1
  • 06:00
    От местопрестъплението: Маями, еп. 3
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 04:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 04:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 04:55
    F-PARTIES
  • 05:00
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 194-196 еп.
  • 05:25
    "48 часа" - 1 еп.
  • 06:10
    "Истински спасителни операции" - 11 еп.
  • 07:00
    "Уличен патрул" - 7 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
Пълна програма
  • 04:25
    В поисках хорошего клева
  • 04:55
    Оружейный клуб
  • 05:05
    На зарубежных водоемах
  • 05:35
    Один дeнь из жизни
Пълна програма
  • 00:20
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 1 /п/
  • 06:00
    "Кевин може да почака" - сериал, сезон 1
  • 06:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Beasts of the Bayou: Half Man/Half Alligator
  • 04:45
    Finding Bigfoot: Pilot
  • 05:08
    Extreme Cheapskates: Diving For Dollars
  • 05:30
    How the Universe Works: First Second
Пълна програма
  • 04:00
    Човек, огън, храна
  • 04:30
    Човек, огън, храна
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
Пълна програма
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:45
    Опасният Хенри
  • 05:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Ньокере - Кьорсе
  • 05:00
    Снукър: Шампионат на играчите, ден 1
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуния, първи етап
  • 08:00
    Снукър: Шампионат на играчите, ден 1
Пълна програма
  • 04:05
    "Пич, къде ми е колата?", комедия, САЩ, 2000; реж. Дани Лaйнър, с Аштън Къчър, Шон Уилям Скот, Дженифър Гарнър, Марла Соколоф, Кристи Суонсън, [12+]
  • 05:25
    "Първа реколта", драма, Франция, 2015; реж. Жером Льо Мер, с Жерар Ланвен, Джалил Леспърт, Алис Талиони, Лора Смет, Ланик Готри, [12+]
  • 07:00
    "Тролчета", анимация - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Уолт Дорн, Майк Мичъл, [0+]
  • 08:35
    "Увлечен по Мери", драма, Великобритания, 2007; реж. Стивън Полякоф, с Маги Смит, Дейвид Уилямс, Дани Лий Уинтър, Рут Уилсън, Джема Артъртън, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
Пълна програма
  • 04:10
    Art Attack
  • 04:35
    Loopdidoo
  • 04:50
    Calimero
  • 05:05
    Art Attack
Пълна програма
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:45
    Опасният Хенри
  • 05:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    80s Boys Vs 80s Girls
Пълна програма
  • 04:25
    Swamp Murders: Shoeprints In The Mud
  • 05:20
    I Almost Got Away With It: Got to Sing Karaoke
  • 06:10
    Blood Relatives: Til We Cheat Again
  • 07:00
    California Investigator: Hot for Teacher
Пълна програма
  • 04:00
    The Truth About...: Football Physiques
  • 04:30
    Football Headliners: Episode 20
  • 05:00
    Top: Loyals
  • 05:30
    Rising Star: Gisela Pulido
Пълна програма
  • 04:05
    Gun Stories
  • 04:30
    Speargun Hunter
  • 04:50
    Speargun Hunter
  • 05:15
    Nick's Wild Ride
Пълна програма
  • 04:20
    Спецове в заложната къща: Различия между поколенията
  • 04:40
    Спецове в заложната къща: Живей дълго и в благоденствие
  • 05:05
    Спецове в заложната къща: Тайнственият Худини
  • 05:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тази лампа е за теб
Пълна програма
  • 04:15
    Brain Games, еп. 5
  • 04:35
    Мигове от катастрофата, еп. 10
  • 05:00
    Куфар за края на света 3, еп. 3
  • 05:45
    Не знаех това, еп. 10
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.23
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
Пълна програма
  • 03:45
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 1, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 04:40
    AXN Отвътре-Престъпления без граници; документален, САЩ, 2013
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 03:45
    Медиум; сезон 5, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 7, комедия, криминален, Франция, 2015
Пълна програма
  • 04:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО
  • 05:00
    Какво е нужно за убийство
  • 05:30
    Какво е нужно за убийство
  • 06:00
    Неразрешени случаи
Пълна програма
  • 02:45
    Отрова
  • 04:35
    Американско оръжие
  • 05:10
    Мери и Макс
  • 07:05
    Дивата Америка
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:45
    Сквозной эфир. Гость
  • 06:05
    Сквозной эфир
  • 06:30
    "Особое мнение"
Пълна програма
  • 04:00
    "Рила" - документален филм /повторение/
  • 04:30
    "Храмове на българската памет - Устра" - документален филм
  • 05:00
    "Минифилм Попово 2009" - наградени филми на Тодор Лазаров
  • 05:30
    "Песента на водопадите" - документален филм
Пълна програма
  • 04:25
    Ridiculousness
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Another Period
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 04:12
    Let's Try It Out (18+)
  • 04:36
    A Fantastic Fan (18+)
  • 04:58
    My Friend's Blindfolded Mom (18+)
  • 05:18
    Boat Bang (18+)
Пълна програма
  • 03:10
    Тенис: Жил Мюлер - Никола Маю (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 05:30
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 6 еп., документална поредица
  • 06:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 10:00
    Футбол: Реал /М/ - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:00
    MEXICAN PEOPLE, THE - GEOGRAPHY AND DEMOGRAPHY
  • 04:30
    MEXICAN PEOPLE, THE - CULTURE AND IDENTITY IN THE GLOBAL AGE
  • 05:00
    MYSTERY OF ATLIT YAM
  • 06:00
    OF ISLANDS AND MEN - WALLIS ET FUTUNA
Пълна програма
  • 04:15
    Cage contender
  • 05:45
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
  • 07:00
    Ultimate First League
  • 07:15
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 04:20
    AS+ Special Battle of Hastings 2017
  • 04:30
    The Great Ride Open
  • 05:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 05:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
Пълна програма
  • 04:20
    Бойни кораби (Series 1): Спасителни кораби (Episode 9)
  • 05:20
    Страхотни изобретения (Series 1): Барабаните (Episode 7)
  • 05:50
    Загадки в музея (Series 7): Научно-фантастична атомна бомба, Форд срещу Ферари, колорадските петна (Episode 13)
  • 06:35
    Страхотни изобретения (Series 1): Безмоторен самолет (Episode 9)
Пълна програма
  • 02:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 04:30
    Научнопопулярен филм
  • 05:00
    Научнопопулярен филм
  • 05:30
    "Под дъгата" - анимации от НБУ
Пълна програма
  • 04:25
    Becca Stevens at MOODS
  • 05:45
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Alcina by Handel at La Monnaie in Brussels
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Мач от плейофите на Суперлигата, повторение
  • 10:00
    Футбол: Созопол - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига, 26-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 04:00
    "Неофициалната история на живота след Бийтълс" - документален филм
  • 05:00
    Тенис: Томас Белучи/Андре Са - Федерико Делбонис/Максимо Гонсалес (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 07:00
    Тенис: Гильермо Гарсия-Лопес/Роберто Карбайес Баена - Гаел Монфис/Дориан Дюкоа (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 08:30
    Тенис: Дутра Силва/ Жебави - Делбонис/Гонзалес (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лестър Сити - Челси, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 12:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 25-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 04:25
    Убийства в тресавището: Стъпки в калта
  • 05:20
    Почти ми се размина: Караоке
  • 06:10
    Кръвожадни роднини: Докато измамим отново
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Секси учителка
Пълна програма
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    BIT СПОРТ, (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
Пълна програма
  • 04:20
    "В кадър ХV, 12 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 04:50
    "Бързи и яростни 5: Удар в Рио", криминален екшън, САЩ, 2011; реж. Джъстин Лин, с Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брюстър, Тайрийз Гибсън, Крис "Лудакрис" Бриджис, [12+]
  • 07:00
    "Клубът на скитниците", приключенска комедия, Полша, 2015; реж. Томаш Шафрански, с Богдан Клаус, Франчишек Джидух, Якуб Вроблевски, Камила Буялска, Пьотр Януш, [12+]
  • 08:35
    "Играта на играчките", анимация, САЩ, 1995; реж. Джон Ласитър, [0+]
Пълна програма
  • 03:50
    "Британия I, 9 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Кристоф Шрю, Шери Фолксън, Люк Уотсън, Сюзън Тъли, с Дейвид Мориси, Кели Райли, Николай Лий Каас, Лиана Корнел, Зоуи Уанамайкър, [18+]
  • 04:35
    "Декстър VIII, 5 еп.", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Ромео Тайрън, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
  • 05:15
    "Слепота (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Мейлър, с Алек Болдуин, Деми Мур, Дилън МакДърмът, Вива Бианка, Джеймс МакКафри, [15+]
  • 07:00
    "Жена назаем", романтична комедия, САЩ, 2011; реж. Денис Дюгън, с Адам Сандлър, Дженифър Анистън, Никол Кидман, Ник Суордсън, Бруклин Декър, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Коя е Баба Марта (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 05:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 06:15
    Футбол: Барса ТВ
  • 07:00
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
Пълна програма
  • 03:30
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 04:30
    Хокей на лед: NHL
  • 05:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
  • 06:00
    Футбол: Украинска Висша лига
Пълна програма
  • 04:25
    Котарачета
  • 04:30
    Котарачета
  • 04:35
    Котарачета
  • 04:40
    Котарачета
Пълна програма
  • 03:35
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 1, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 04:35
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 6, Великобритания, драма/исторически, 2013
  • 05:20
    Мускетарите, сезон 1, еп. 5, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 06:15
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 21, Испания, драма/исторически, 2013
Пълна програма
  • 02:55
    Париж 36
  • 06:45
    Мечо Пух
  • 07:40
    Броукън Хил
  • 09:45
    Бубонашествие
Пълна програма
  • 02:30
    Кралица на компанията
  • 04:30
    Многодетен баща: По японски
  • 06:35
    Търсачът на съкровища Тимбър
  • 08:05
    Фин
Пълна програма
  • 04:00
    Бандата на Робин Худ
  • 06:25
    Път към Рая
  • 07:55
    Изборът на Адел
  • 09:25
    Чичо Нино
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 04:25
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 1, САЩ, военен, 2014
AXN 04:25
Кандис Реноар; сезон 1, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2013
Viasat Nature 04:40
Ветеринар на хълма, сезон 1, еп. 6
Fox Crime 04:45
Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 1
Fox Channel 04:50
Светкавицата - четвърти сезон, еп. 21

Всички предавания

Спорт

BNT 3 05:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
БНТ САТ 05:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Mtel Sport 2 05:00
Голф: "Светът на голфа" 180 епизод
VOX 05:40
"авто мобил" - журнал

Всички предавания

Филми

HBO 04:25
"Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
HBO HD 04:25
"Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
EPIC Drama 04:25
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 1, САЩ, военен, 2014
AXN 04:25
Кандис Реноар; сезон 1, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2013
HBO3 04:35
"Историята на прислужницата I, 10 еп.", фантастична драма, САЩ, 2017; реж. Кари Скогланд, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Алексис Бледъл, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}