ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:25
    Здравето отблизо /п/
  • 05:05
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
Пълна програма
  • 04:00
    "Извън играга" - сериал, с.7, еп. 3
  • 05:15
    "Последователите" - сериал, с.3, еп.3
  • 06:00
    "Легендата за Кора " - анимация
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.21
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Питайте Джим" - сериал, сезон 3 /п/
  • 06:30
    "Младият Херкулес" - сериал, 2 епизода
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 3 /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Ньокере - Кьорсе
  • 05:00
    Снукър: Шампионат на играчите, ден 1
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуния, първи етап
  • 08:00
    Снукър: Шампионат на играчите, ден 1
Пълна програма
  • 04:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, щафета, мъже
  • 05:30
    Колоездене: Тирено - Адриатико, седми етап
  • 07:00
    Мотокрос: Световен шампионат във Валкенсваард
  • 08:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуния, първи етап
Пълна програма
  • 04:05
    Immaf World Championships
  • 05:00
    Night Of The Jumps
  • 05:55
    Pro Bull Riders
  • 07:00
    Strongman Champions League
Пълна програма
  • 04:30
    GSERIES
  • 05:30
    FLAT OUT
  • 06:00
    ASIAN LE MANS SERIES
  • 07:00
    AFRICA ECO RACE HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Метц - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Донкастър Роувърс - Брадфорд Сити, мач от английската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: Лацио - Болоня
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Кротоне - Рома
Пълна програма
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
  • 07:45
    Скай спортс класика
  • 08:00
    Приключенски спортове
Пълна програма

Сериали

bTV 05:00
"Приятели"/п./- сериал
bTV Comedy 05:00
"Шегаджии" - сериал
bTV HD 05:00
"Приятели"/п./- сериал
bTV Lady 05:00
"Италианската булка" - сериал
RTVi 05:00
Сериал: "Бандитският Петербург"

Всички предавания

Спорт

BNT 3 05:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
БНТ САТ 05:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Mtel Sport 2 05:00
Голф: "Светът на голфа" 180 епизод
VOX 05:40
"авто мобил" - журнал

Всички предавания

Филми

Alfa 05:00
"Путин - пътят на Русия към бъдещето" - документален филм
Skat+ 05:10
"Професия актриса" - документален филм
TLC 05:12
Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Парти за Хелоуин
Cinemax 2 05:15
"Тайната съставка", комедийна драма, Македония, 2017; реж. Гьорче Ставрески, с Благой Веселинов, Анастас Тановски, Аксел Мехмед, Александър Микич, Мирослав Петкович, [15+]
HBO HD 05:20
"Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}