ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 03:50
    Здравето отблизо /п/
  • 05:45
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок
  • 09:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 04:30
    "Времето лети"- сериал, с.3, еп.15
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
Пълна програма
  • 04:00
    "Войната на розите" - сериен филм /п/
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 04:40
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 05:40
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Кака: Пътят на една легенда - филм
Пълна програма
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 05:05
    Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 05:45
    Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 07:00
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 1, криминален, САЩ, 2014
  • 07:10
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 2, криминален, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 05:02
    Кучета 101: Френски булдог, пудел, ерделтериер, чихуахуа, лабрадор
  • 05:49
    Кучета 101: Ротвайлер, бостънски териер, басетхаунд, шарпей, санбернар
  • 06:36
    Братя в блатата: Дълги шии и къси предпазители
  • 07:00
    Братя в блатата: Разярени крокодили
Пълна програма
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Публицистично предаване на телевизия RT
Пълна програма
  • 04:25
    Документация
  • 05:15
    Журнал Европа
  • 05:50
    Световен журнал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • 04:30
    Иде нашенската музика /п/
  • 05:10
    Знаете ли... /п/
  • 05:35
    Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
  • 06:05
    Поколенията на ансамбъл "Пиринче" фолклор
Пълна програма
  • 04:30
    Денят започва с Култура /п/
  • 05:30
    Опознай България /избрано/ /п/
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 05:03
    Grizzy and the Lemmings
  • 05:10
    Grizzy and the Lemmings
  • 05:16
    Grizzy and the Lemmings
  • 05:23
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 04:15
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп.9
  • 06:00
    "Аватар: Легенда за Анк " - анимация
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.10, еп. 16
  • 09:00
    "На крачка от небето" - сериал, с.1, еп. 7
Пълна програма
  • 04:00
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп.8
  • 06:00
    "Революция Z" - сериал, с.1, еп.9
  • 07:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.3
  • 08:15
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп.7
Пълна програма
  • 05:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 05:30
    "Предградие" - сериал
  • 06:00
    "По средата" - сериал, с.5
  • 07:00
    "Моето семейство" - сериал
Пълна програма
  • 04:30
    "Сияйна луна" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 08:00
    "Земя на бунтовници" - сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Анджело е върхът
  • 05:10
    Анджело е върхът
  • 05:25
    Анджело е върхът
  • 05:35
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 03:25
    "Племената от Палос Вердес", драма, САЩ, 2017; реж. Брендън Малой, Емет Малой, с Майка Монро, Коди Фърн, Дженифър Гарнър, Джъстин Кърк, Ноа Силвър, [15+]
  • 05:25
    "Изчезването на Лена", трилър, Германия, 2016; реж. Флориан Гааг, с Емилия Шуле, Янник Шюман, Зина Ткоч, Кира София Каре, Анна Бедерке, [12+] 
  • 07:00
    "Лов на диви хора", приключенска комедия, Нова Зеландия, 2016; реж. Тейка Уейтити, със Сам Нийл, Джулиан Денисън, Рис Дарби, Рима Те Виата, Рейчъл Хаус, [12+]
  • 08:40
    "Нийл Геймън представя "Не може да бъде": Затваряме", късометражен - мистерия, Великобритания, 2016; реж. Иън Форсайт, Джейн Полард, с Монсерат Ломбард, Джони Вегас, Йохан Майърс, Моника Долан, Пол Ритър, [15+]
Пълна програма
  • 03:45
    "Порто", романтична драма, Португалия, 2016; реж. Гейб Клингер, с Антон Йелчин, Люси Лука, Пауло Каларе Франсоа Льобран, Флори-Ауклерк Виаленс, [15+]
  • 05:35
    "Човек за човека", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Дъстин Гай Дефа, с Аби Джейкъбсън, Майкъл Сера, Тави Гевинсън, Бен Купърсмит, Джордж Сампли III, [12+]
  • 07:00
    "Асфалт", комедийна драма, Франция, 2015; реж. Самуел Беншетрит, с Изабел Юпер, Густав Кервер, Валерия Бруни Тедески, Тасадит Манди, Жул Бенчетрит, [12+]
  • 08:55
    "Борсови войни", комедийна драма, САЩ, 1993; реж. Глен Джордан, с Джеймс Гарнър, Джонатан Прайс, Питър Ригерт, Джоана Касиди, Фред Далтън Томпсън, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    African Voices
  • 05:30
    Special
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Каменно цвете" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 03:00
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Питайте Джим" - сериал, сезон 4 /п/
  • 06:30
    "Гаражът на Джей Лено" - риалити, сезон 1
  • 07:30
    "Мускетарите" - сериал, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Милионите на Ескобар: Факторът "Х"
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Chevy LUV от 1980
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 13
  • 07:30
    Бързи и шумни: Шелби - втора част
Пълна програма
  • 04:36
    Как са го направили?: Епизод 7
  • 05:24
    Ловци на митове: Кастингът: Предизвикателството на специалните служби
  • 06:12
    Ловци на митове: Кастингът: Холивудско приземяване на самолет
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 6
Пълна програма
  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    Щурите Ронкс
Пълна програма
  • 05:00
    "Имало едно време… планета Земя"
  • 05:30
    "Имало едно време… планета Земя"
  • 06:00
    "Имало едно време… планета Земя"
  • 06:30
    "Имало едно време… планета Земя"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:30
    Страници от живота - 22 еп. - Сериал
  • 05:15
    Изумрудената огърлица - 51 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Алпите, първи етап
  • 05:30
    Колоездене: Амстел Голд
  • 07:00
    Футбол: MLS, Канзас Сити - Сиатъл
  • 08:30
    Световен Супербайк шампионат: Състезание в Арагон
Пълна програма
  • 04:00
    Световен Супербайк шампионат: Състезание в Арагон
  • 06:00
    Световен Супербайк шампионат: Състезание в Арагон
  • 07:00
    Формула Е: Състезание в Рим
  • 07:45
    Колоездене: Амстел Голд
Пълна програма
  • 00:15
    Мащабни продажби, сезон 2, еп. 12
  • 06:05
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 2, еп. 3
  • 07:20
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 4
  • 08:10
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 2
Пълна програма
  • 05:00
    Mantracker Season 6
  • 05:55
    Ama Motocross Series Highlights
  • 07:00
    Strongman Champions League
  • 07:55
    Fantasy Factory
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 06:45
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:30
    Чудеса с Хестън - първи сезон, еп. 6
  • 05:10
    Кое е това момиче? - втори сезон, еп. 6
  • 05:35
    Кое е това момиче? - втори сезон, еп. 7
  • 06:00
    Чудеса с Хестън - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 04:25
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 16
  • 05:10
    Пропукване - първи сезон, еп. 13
  • 06:00
    Безследно изчезнали - първи сезон, еп. 20
  • 06:45
    Безследно изчезнали - първи сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 05:00
    "Размяната", комедия, САЩ, 2011; реж. Дейвид Добкин, с Райън Рейнолдс, Джейсън Бейтман, Лесли Ман, Оливия Уайлд, Алън Аркин, [15+]
  • 07:00
    "Берголио, папа Франсиско", биографична драма, Аржентина, 2015; реж. Беда Докампо Фейхоо, с Дарио Грандинети, Силвия Абаскал, Летисия Бредиче, Лаура Новоа, Леонор Мансо, [12+]
  • 08:45
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
  • 10:20
    "Хрониките на Нарния: Плаването на "Разсъмване"", семеен - фентъзи, САЩ, 2010; реж. Майкъл Аптид, с Джорджи Хенли, Скендър Кийнс, Бен Барнс, Уил Полтър, Гари Суит, [7+]
Пълна програма
  • 04:30
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 3
  • 05:10
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения, сезон 1, еп. 2
  • 06:10
    Забранена история, сезон 1, еп. 2
  • 07:15
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 10
Пълна програма
  • 05:05
    Спецове в заложната къща: Всяка роза става за залог
  • 05:30
    Спецове в заложната къща: Рик императора
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Залогът е пистолети
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Заложно дерби
Пълна програма
  • 05:00
    КОНЕТЕ
  • 06:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 42 еп. /п/
  • 06:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, трети сезон, 5 еп.
  • 07:30
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
Пълна програма
  • 04:50
    "Строителят Боб"
  • 05:20
    "Пингу"
  • 05:35
    "Анджелина балерина"
  • 06:00
    "Конни"
Пълна програма
  • 01:30
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:00
    "Пази се от живите мъртви 4.1" - сериал
  • 06:00
    "Братята Уорнър" - документален филм с Денис Хопър, Деби Рейнолдс.
  • 07:00
    "Наполеон" - драма / семеен с Адам Уайли, Бронсон Пиншо.
  • 08:20
    "Черният жребец" - приключенски / семеен филм с Тери Гар, Кели Рено.
Пълна програма
  • 05:00
    BATHURST 12 HOURS
  • 07:00
    FLAT OUT
  • 07:30
    HONDA RACING AT SPEED
  • 08:00
    BRITISH GT CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Зона за приятели
  • 08:30
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 04:35
    Jonas Blue Live @ V Festival 2017
  • 05:30
    Charlie Puth: In The Zone
  • 06:30
    Taylor Swift: Hitlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 04:05
    Ветеринарите отблизо, сезон 1, еп. 1
  • 05:20
    Бебета в зоопарка, сезон 5, еп. 8
  • 06:10
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 10
  • 06:40
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 04:55
    Строителна зона, еп. 22
  • 05:15
    Brain Games 3, еп. 9
  • 05:35
    Мигове от катастрофата, еп. 28
  • 06:00
    Свободен живот, еп. 4
Пълна програма
  • 04:55
    Диво меню, еп. 3
  • 05:15
    Диво меню, еп. 2
  • 05:40
    Диво меню, еп. 13
  • 06:00
    Диво меню, еп. 3
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Лион - Амиен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 04:25
    "Частица от вселената". Сериен филм
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:40
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 05:40
    "Не стават за срещи" - комедиен сериал
  • 06:20
    "Моята най-кошмарна седмица" - сериал
  • 08:10
    "Последният мъж на света" - сериал
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: Лацио - Рома
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Дженоа - Кротоне
Пълна програма
  • 01:55
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
  • 06:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 05:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 06:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 07:00
    "Утрото на Русия"
  • 12:00
    Вести
Пълна програма
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Страната и хората"
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    "Цената на победата"
Пълна програма
  • 04:05
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
  • 05:10
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Напълно здрави!" - консултация
Пълна програма
  • 03:00
    Телевизионен форум - повторение
  • 05:30
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева / повторение/
  • 07:00
    Белият Пирин" 1 част - док. филм
  • 07:30
    "Приказки с Ванчето"
Пълна програма
  • 04:45
    Футбол
  • 06:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 07:00
    Ръгби
  • 07:30
    Футбол Мундиал
Пълна програма
  • 03:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:48
    Истински истории за изневяра: Епизод 22
  • 05:12
    Кралят на тортите: Златна възможност
  • 05:36
    Кралят на тортите: Играчи, адвокати и шегаджии
  • 06:00
    Кралят на тортите: Операция "Торта-танк"
Пълна програма
  • 05:00
    Професия турист - Грац, част 1
  • 05:30
    Магията на Китай - Черните елфи
  • 06:00
    Импресия - Тъмната река
  • 06:30
    Пътешествие в Тунис
Пълна програма
  • 05:00
    Раят на храните
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Раят на храните
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 02:55
    Опасно привличане, САЩ, комедия, 1989
  • 05:45
    Момчето на Уинслоу, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 1999
  • 07:30
    Огън на свети Елмо, САЩ, драма/романтичен, 1985
  • 09:15
    Добре дошъл у дома, Роско Дженкинс, САЩ, комедия/романтичен, 2008
Пълна програма
  • 05:00
    "Репортажът: Индия - величието на монголите" - информационно предаване (повторение)
  • 05:30
    "Нашенското: Деведжии в Лесново" - документална поредица
  • 06:30
    "Кристализирано: Историята на Мадона" - документален филм
  • 07:30
    Новини
Пълна програма
  • 05:00
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 51
  • 05:35
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 52
  • 06:00
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 23
  • 06:25
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 24
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 04:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
  • 06:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 08:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 09:30
    Цветна мозайка - Комедия, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Робърт Родригес, В ролите: Джими Бенет, Джеймс Спейдър, Кат Денингс
Пълна програма
  • 01:30
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Сериен филм /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
Пълна програма
  • 04:50
    Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 3
  • 05:35
    Семейство Симпсън - двадесети сезон, еп. 21
  • 06:00
    Кости - пети сезон, еп. 15
  • 06:45
    Кости - пети сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 05:00
    TOP MODELS
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 05:05
    "Кошмарни съседи" - 8 еп.
  • 06:00
    "Нерешени случаи с Доналд Макинтайър" - 2 еп.
  • 07:00
    "Дневниците на надзорника" -1 еп.
  • 07:50
    "На косъм" - 8 и 9 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
Пълна програма
  • 05:05
    Уральская рыбалка
  • 05:30
    Морская подводная охота
  • 06:00
    Рыбалка сегодня XL
  • 06:25
    По следам Хемингуэя
Пълна програма
  • 00:30
    "Филаделфия" - драма с уч. на Том Ханкс, Дензъл Уошингтън, Антонио Бандерас, Джейсън Робардс, Мери Стийнбърджън, Джоан Удуърд, Чарлс Глен, Брадли Ухиторд, Рон Ваут, Карън Финли, Чарлз Нейпиър, Трейси Уолтър, Роберта Максел и др. /п/
  • 06:15
    "Мъже на работa" - сериал, сезон 1
  • 06:45
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 1
  • 07:45
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
Пълна програма
  • 04:30
    Smash Lab: Blast Proof Building
  • 05:15
    Gold Rush: Judgment Day
  • 06:00
    Groomer Has It: House Calls
  • 06:45
    Gold Rush: Million Dollar Season
Пълна програма
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 04:50
    Опасният Хенри
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Алпите, първи етап
  • 05:30
    Колоездене: Амстел Голд
  • 07:00
    Футбол: MLS, Канзас Сити - Сиатъл
  • 08:30
    Световен Супербайк шампионат: Състезание в Арагон
Пълна програма
  • 05:00
    "Размяната", комедия, САЩ, 2011; реж. Дейвид Добкин, с Райън Рейнолдс, Джейсън Бейтман, Лесли Ман, Оливия Уайлд, Алън Аркин, [15+]
  • 07:00
    "Берголио, папа Франсиско", биографична драма, Аржентина, 2015; реж. Беда Докампо Фейхоо, с Дарио Грандинети, Силвия Абаскал, Летисия Бредиче, Лаура Новоа, Леонор Мансо, [12+]
  • 08:45
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
  • 10:20
    "Хрониките на Нарния: Плаването на "Разсъмване"", семеен - фентъзи, САЩ, 2010; реж. Майкъл Аптид, с Джорджи Хенли, Скендър Кийнс, Бен Барнс, Уил Полтър, Гари Суит, [7+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 05:05
    ART ATTACK
  • 05:30
    Henry Hugglemonster
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
  • 06:00
    Art Attack
Пълна програма
  • 04:50
    Опасният Хенри
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    90s Boys Vs 90s Girls
Пълна програма
  • 04:25
    Blood Relatives: Duct Tape Divorce
  • 05:20
    The Perfect Murder: Fade To Black
  • 06:10
    Shadow of Doubt: The Lawyer, The Dancer, And The Hitman
  • 07:00
    Who on Earth Did I Marry?: A Dangerous Affair
Пълна програма
  • 05:00
    Fight Stars: Conor Mcgregor
  • 05:30
    Spirit of Champions: Hector Lombard
  • 05:44
    Spirit of Champions: Antonio Rodrigo Nogueira
  • 06:00
    The Truth About...: Red Bull Racing
Пълна програма
  • 04:50
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 05:15
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
  • 05:35
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
  • 06:00
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 05:05
    Спецове в заложната къща: Всяка роза става за залог
  • 05:30
    Спецове в заложната къща: Рик императора
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Залогът е пистолети
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Заложно дерби
Пълна програма
  • 05:00
    Свободен живот, еп. 4
  • 05:45
    Изоставени, еп. 9
  • 06:05
    Магистрала през ада: САЩ , еп. 2
  • 07:00
    Магистрала през ада: САЩ , еп. 3
Пълна програма
  • 04:30
    "Времето лети"- сериал, с.3, еп.15
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 5, криминален, САЩ, 2015
  • 10:10
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 11, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 13:10
    Телешоп
Пълна програма
  • 04:00
    Разтърсващи престъпления: Джема Макклъски
  • 05:30
    Какво е нужно за убийство: Изчезналият стажант
  • 06:00
    Неразрешени случаи: Задният прозорец/Воайорът
  • 07:00
    Неразрешени случаи: Семейството/Упорита улика
Пълна програма
  • 04:45
    Серафим Фолс
  • 05:30
    Исус Хенри Христос
  • 07:25
    Откакто те няма
  • 09:20
    Тайният смях на жените
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:15
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
  • 06:50
    Т/с "Дом на Озерной", 5 с
  • 07:55
    Т/с "Дом на Озерной", 6 с
Пълна програма
  • 05:00
    "Жеравна" - документален филм
  • 05:30
    "Неизвървените пътеки на Пирин" - документален филм
  • 06:00
    "Осмият ден" - документален филм
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": "Орфеево изворче 2011" /1 част
Пълна програма
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Jackass
  • 05:40
    Jackass
  • 06:05
    Jackass
Пълна програма
  • 04:55
    Good Executive Fucktions (18+)
  • 05:18
    Bodystocking Rubdown 2 (18+)
  • 05:43
    Down At The Cock Wash (18+)
  • 06:00
    Exhibitionist Couple Share A Roomie (18+)
Пълна програма
  • 05:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 06:00
    Тенис: Grand Prix Hassan II, Маракеш (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 10:00
    Футбол: Малага - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Claro Open Colsanitas, Богота (WTA International - четвъртфинали, повторение)
Пълна програма
  • 05:00
    Баскетбол: Финал на Балканската баскетболна лига
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня
  • 07:30
    Обзор "Лига Европа"
  • 08:00
    Спортна треска
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 05:00
    IN CONCERT - MATSU TAKE
  • 06:00
    SAMUCHA: THE LAST JOURNEY OF A SHEPHERD
  • 07:00
    KALAHARI MEERKATS - PART 1
  • 07:30
    KALAHARI MEERKATS - PART 2
Пълна програма
  • 05:30
    Art of Fighting
  • 07:00
    Japan Queen Tournament
  • 07:10
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:30
    Taekwondo
Пълна програма
  • 05:00
    M80
  • 05:30
    M80
  • 06:00
    M80
  • 06:30
    Built To Shred
Пълна програма
  • 04:50
    Останки от войните (Series 1): Вими Ридж (Episode 4)
  • 05:25
    Забранена история (Series 2): Тайната на оракулите (Episode 4)
  • 06:10
    Страхотни изобретения (Series 2): 229 (Episode 29)
  • 06:35
    Страхотни изобретения (Series 1): Лиофилизация (Episode 14)
Пълна програма
  • 03:00
    "Музикална академия"
  • 05:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 07:00
    Българско документално кино
Пълна програма
  • 03:59
    Roberto Fonseca - Jazz a Vienne
  • 05:22
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:00
    Tatjana by John Neumeier, Hamburg Ballet
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Дунав - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 29-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Claro Open Colsanitas, Богота (WTA International - четвъртфинали, повторение)
  • 06:30
    Тенис: Grand Prix Hassan II, Маракеш (ATP WORLD TOUR 250 - двойки финал, повторение)
  • 08:00
    Тенис: Grand Prix Hassan II, Маракеш (ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 10:30
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 1 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 04:15
    Край на програмата
  • 08:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 28-и епизод, повторение
  • 09:00
    Баскетбол: Мач от НБА, повторение
  • 11:30
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 41-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 04:25
    Кръвожадни роднини: Развод с тиксо
  • 05:20
    Перфектното убийство: Затъмнение
  • 06:10
    Сянка на съмнение: Адвокатът, танцьорът и убиецът
  • 07:00
    За кого съм се оженил?: Опасна любов
Пълна програма
  • 05:00
    "Историята оживява", (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
Пълна програма
  • 04:20
    "Зеленият стършел", екшън - комедия, САЩ, 2011; реж. Мишел Гондри, със Сет Роугън, Джей Чоу, Камерън Диас, Том Уилкинсън, Кристоф Уолтц, [12+]
  • 06:25
    "Филми и звезди Х, 15 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Играта на играчките", анимация, САЩ, 1995; реж. Джон Ласитър, [0+]
  • 08:20
    "Играта на играчките 2", анимация, САЩ, 1999; реж. Джон Ласитър, Лий Ънкрич, Аш Бренън, [0+]
Пълна програма
  • 03:50
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
  • 05:55
    "Тайният живот на двойките І, 7 еп.", драма - трилър, Бразилия, 2017; реж. Карлос Алберто Ричели, с Бруна Ломбарди, Пауло Горгульо, Алехандро Клево, Лечисия Колин, Карлос Алберто Ричели, [15+]
  • 07:00
    "Късметлията", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Рон Хауърд, с Ръсел Кроу, Рене Зелуегър, Пол Джиамати, Крейг Биерко, Пади Консидайн, [12+]
  • 09:25
    "Изборът на краля", биографична драма, Норвегия, 2016; реж. Ерик Попе, с Йеспер Кристенсен, Андерш Босмо Кристиансен, Карл Марковиц, Тува Новотни, Катарина Шютлер, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Старопланински събор "Балкан фолк `2017", Велико Търново (образователен филм за семеен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
  • 08:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 10:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 11:55
    Новини
Пълна програма
  • 04:30
    Баскетбол: Еврокупа
  • 06:00
    Автомобилизъм: Рали крос
  • 07:00
    ММА: Класика от UFC
  • 08:00
    Голф: Европейски тур
Пълна програма
  • 05:00
    Пес Парул
  • 05:20
    Котарачетата
  • 05:25
    Котарачетата
  • 05:30
    Котарачетата
Пълна програма
  • 04:10
    Ресторантът, сезон 1, еп. 4, Швеция, исторически/драма, 2017
  • 05:20
    Ченге, сезон 1, еп. 4, САЩ, екшън/приключенски, 2012
  • 06:05
    В изгнание, сезон 1, еп. 4, Великобритания, политически, 2015
  • 07:35
    Селцето, сезон 1, еп. 7, Франция, исторически/драма, 2009
Пълна програма
  • 04:00
    Семейство Орхейм
  • 06:15
    Бубонашествие
  • 07:40
    Синът
  • 09:55
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
Пълна програма
  • 03:50
    Без следа
  • 05:20
    Пиу!
  • 06:40
    Фин
  • 08:10
    Островът на шепотите
Пълна програма
  • 03:30
    Софтбол модели Романтичен САЩ 2010
  • 06:40
    Най-смешните домашни видеоклипове на Америка Комедия, Семеен САЩ 2004
  • 07:05
    Най-смешните домашни видеоклипове на Америка Комедия, Семеен САЩ 2004
  • 07:30
    Жаби и жабчета Семеен Холандия 2009
Пълна програма

Сериали

Fox Life 05:10
"В търсене на малък дом" - първи сезон
Fox Channel 05:10
Легион - втори сезон
AXN 05:10
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 3, спорт, риалити, Финландия, 2012
EPIC Drama 05:10
Господин Селфридж, сезон 1, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2012
Eurocom 05:15
Изумрудената огърлица - 119 еп. - Сериал

Всички предавания

Спорт

AXN 05:40
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 4, спорт, риалити, Финландия, 2012
Film Plus HD 05:30
Тенис: Александър Зверев - Ян-Ленард Щруф (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - II четвъртфинал, повторение)
Mtel Sport 1 05:30
Колоездене: "На колела"
Eurosport 06:00
Формула Е: Състезание в Ню Йорк

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 05:10
Господин Селфридж, сезон 1, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2012
MGM 05:20
"На брега на реката" - драма / криминален с Денис Хопър, Киану Рийвс.
HBO HD 05:20
"Агент Солт", шпионски трилър, САЩ, 2010; реж. Филип Нойс, с Анджелина Джоли, Лив Шрайбър, Чиуетел Еджиофор, Даниел Олбрихски, Огъст Дийл, [15+]
HBO 05:20
"Агент Солт", шпионски трилър, САЩ, 2010; реж. Филип Нойс, с Анджелина Джоли, Лив Шрайбър, Чиуетел Еджиофор, Даниел Олбрихски, Огъст Дийл, [15+]
Cinemax 2 05:20
"Да говориш лъжи в Америка", комедийна драма, САЩ, 1997; реж. Гай Фърланд, с Кевин Бейкън, Брад Ренфро, Максимилиан Шел, Калиста Флокхарт, Пол Дули, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}