ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:35
    Бакстър тв филм
  • 16:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:25
    Капри тв филм /7 епизод/
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.55
  • 16:00
    Премиера: "Лекар в планината" - сериал, с.10, еп. 15
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира" - забавно предаване /п/
Пълна програма
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 15:50
    Ковбой - сериал, криминален
  • 16:40
    Едно френско село - исторически сериал /п./
  • 17:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Иноватори - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 15:00
    Морски детективи; сезон 11, епизод 14, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 16:00
    Медиум; сезон 4, епизод 5, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 16:55
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 11, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 17:50
    Профилиране; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2011
Пълна програма
  • 15:35
    Диви и истински: Изненадващи нападения
  • 16:30
    Меконг: река с душа: Камбоджа
  • 17:25
    Супер калмарът-човекоядец
  • 18:20
    Нощем с акулите
Пълна програма
  • 15:10
    "Българска душа" (п)
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Безценната перла" - сериен филм
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:10
    "Жираф, къртица и ко" - истории от зоопарка
Пълна програма
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard MNG
Пълна програма
  • 15:30
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
  • 16:30
    Стани богат /п/
  • 17:25
    Евровизия 2018 /клипове/
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Русе/
Пълна програма
  • 15:35
    My Knight and Me
  • 15:50
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 16:00
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 16:20
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
Пълна програма
  • 15:00
    "Кости" - сериал, с.10, еп.17
  • 16:00
    "На крачка от небето" - сериал, с.1, еп.8
  • 17:00
    "Стрелата" - сериал, с.5, еп. 10
  • 18:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп.9
Пълна програма
  • 15:00
    "Целувка под имела" - драма, фентъзи, романтичен (Канада, 2006), режисьор - Джордж Менделюк, актьори - Джейми Рей Нюман, Майкъл Шанкс, Конън Греъм и др.
  • 16:45
    "Изчезването" - трилър, психо (САЩ, 1993), режисьор - Жорж Слюицер, актьори - Кийфър Съдърланд, Сандра Бълок, Джеф Бриджис, Нанси Травис и др.
  • 19:15
    "Принцесите на Родеото" - семеен (Бразилия, 2012), режисьор - Тимъти Армстронг, актьори - Байли Медисън, Дъста Кимзи, Ричард Леви и др.
  • 21:00
    Премиера: "На ръба на утрешния ден" - екшън, фантастика (САЩ, 2014), режисьор - Дъг Лаймън, актьори - Лара Пълвър, Мариан Жан-Батист, Джеръми Пивън, Джонас Армстронг, Том Круз, Бил Пакстън, Емили Блънт, Шарлот Райли, Тони Уей и др.
Пълна програма
  • 15:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал
  • 16:00
    "Приятели" - сериал
  • 17:00
    "Комиците и приятели 2018" - комедийно шоу
  • 18:00
    "Щурите съседи" - сериал
Пълна програма
  • 15:45
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 17:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 18:00
    "Земя на бунтовници" - сериал, с.1, еп.23
  • 19:00
    "Клиника край езерото" - сериал, с.1, еп. 11
Пълна програма
  • 15:40
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 16:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 16:10
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 16:20
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
Пълна програма
  • 14:45
    "Тишината на нощта", криминален трилър, САЩ, 1982; реж. Робърт Бентън, с Рой Шайдър, Мерил Стрийп, Джесика Танди, Джо Грифаси, Сара Ботсфорд, [15+]
  • 16:20
    "Клеър в действие", драма, САЩ, 2016; реж. Лиза Робинсън, Ани Дж. Хауъл, с Бетси Бранд, Крис Бийтъм, Зев Хауърт, Анна Маргарет Холиман, Сакина Джафри, [12+]
  • 17:45
    "Седмица и един ден", комедийна драма, Израел, 2016; реж. Асаф Полонски, с Шай Авиви, Евгения Додина, Томер Капон, Ури Гавриел, Шарон Александер, [15+]
  • 19:25
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
Пълна програма
  • 15:05
    "Планина", драма, Израел, 2015; реж. Яеле Кайам, с Шани Клайн, Авшалом Полак, Хаитам Ибрахем Омари, [12+]
  • 16:30
    "Селска война", комедийна драма, Италия, 2017; реж. Давиде Барлети, Лоренцо Конте, с Паскуале Патруно, Летиция Пиа Картоларо, Донато Патерно, Анджело Пинятели, Алиса Азарити, [12+]
  • 18:05
    "Борсови войни", комедийна драма, САЩ, 1993; реж. Глен Джордан, с Джеймс Гарнър, Джонатан Прайс, Питър Ригерт, Джоана Касиди, Фред Далтън Томпсън, [12+]
  • 19:55
    "Най-дългата нощ", мистерия - трилър, Люксембург, 2016; реж. Върджил Уидрич, с Лорънс Руп, Амира Казар, Барбара Петрич, Елизабет Рат, Линд Прелог, [12+]
Пълна програма
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    Quest Express
Пълна програма
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал /п/
  • 16:30
    "Бон апети" - предаване
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Моят живот" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 15:00
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 2
  • 16:00
    "Лоши момчета 2" - екшън-комедия с уч. на Уил Смит, Мартин Лорънс, Джо Пантолиано, Тереза Рандъл, Джорди Молла, Питър Стормеър, Джон Седа и др. /п/
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 19
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18
Пълна програма
  • 15:00
    Империята на трошките: Да гасиш пожари
  • 16:00
    Империята на трошките: Нов ден, нов долар
  • 17:00
    Строителни постижения: Канал и язовир в Перу
  • 18:00
    Търсачи на антики: Мотоциклетна изненада
Пълна програма
  • 15:26
    Как функционира Вселената?: Епизод 2
  • 16:14
    Ловци на митове: Кастингът: Холивудско приземяване на самолет
  • 17:02
    От любопитство: Слънчева буря
  • 17:50
    Създай прототип: Автоматизирана доставка на пица
Пълна програма
  • 15:45
    Кити не е котка
  • 16:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 17:00
    Ducktales S1
Пълна програма
  • 15:25
    "Артзука"
  • 15:50
    "Артзука"
  • 16:15
    "Артзука"
  • 16:40
    "Фактология"
Пълна програма
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Изумрудената огърлица - 52 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 15:00
    Колоездене: Обиколка на Алпите, първи етап, директно
  • 16:30
    Футбол: MLS, Канзас Сити - Сиатъл
  • 18:00
    Световен Супербайк шампионат: Състезание в Арагон
  • 19:00
    Формула Е: Състезание в Рим
Пълна програма
  • 14:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Португалия
  • 16:30
    Колоездене: Амстел Голд
  • 18:00
    Футбол: Бундеслига, Байерн Мюнхен - Борусия Мьонхенгладбах
  • 19:00
    Футбол: Бундеслига, Шалке 04 - Борусия Дортмунд
Пълна програма
  • 15:05
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 4
  • 15:55
    GRIP - Ускорение, сезон 1, еп. 3
  • 16:40
    GRIP - Ускорение, сезон 1, еп. 4
  • 17:25
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 15:15
    Pro Bull Riders
  • 16:10
    Dew Tour Highlights
  • 17:05
    Wild Ride
  • 17:30
    Wild Ride
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 15:30
    Хавайски живот
  • 16:00
    Основен ремонт в Детройт
  • 16:30
    Основен ремонт в Детройт
  • 17:00
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 15:10
    Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 3
  • 16:05
    Отчаяни съпруги - първи сезон, еп. 5
  • 17:05
    Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 1
  • 17:30
    Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 15:15
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 15
  • 16:10
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 16
  • 17:05
    Шерлок - втори сезон, еп. 2
  • 19:10
    Безследно изчезнали - първи сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 14:35
    "Патерно", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Бари Левинсън, с Райли Кеоу, Ал Пачино, Ани Парис, Кати Бейкър, Грег Грънберг, [15+]
  • 16:40
    "Коралайн", анимация, САЩ, 2009; реж. Хенри Селик, [7+]
  • 18:20
    "Съвременно семейство IX, 11 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джим Хенз, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 18:45
    "В кадър ХV, 16 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 15:20
    Забранена история, сезон 4, еп. 6
  • 16:10
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 1
  • 16:40
    Империята на Хитлер: планът за след войната, сезон 1, еп. 3
  • 17:30
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 10
Пълна програма
  • 15:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проверка за алкохол
  • 15:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Големия срещу Бореца
  • 16:15
    Изковани в огъня: Меч "кацбалгер"
  • 17:15
    Хангар 1: НЛО досиета: Правителство в сянка
Пълна програма
  • 15:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 68 еп. /п/
  • 16:00
    Риболовен филм – тв поредица, 14 еп.
  • 17:00
    КОНЕТЕ
  • 18:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 42 еп. /п/
Пълна програма
  • 15:35
    "Кипър"
  • 15:55
    "Томас и приятели"
  • 16:15
    "Рейнбоу Руби"
  • 16:35
    "Конни"
Пълна програма
  • 15:30
    "Всеки следобед"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:25
    Телемаркет
  • 17:30
    "Имате думата"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 15:20
    "Приключенията на Херкулес" - фентъзи с Лу Фериньо, Мили Карлучи.
  • 16:45
    "Моторизирано ченге" - трилър / екшън с Робърт Блейк, Били Грийн Буш, Джанин Райли, Мичъл Райън.
  • 18:35
    "Нищо лично" - комедия с Доналд Съдърланд, Сюзан Самърс.
  • 20:15
    "Саунд ефект" - криминален / трилър с Джон Траволта, Нанси Алън, Джон Литгоу, Денис Франц.
Пълна програма
  • 15:15
    BRITISH F3 CHAMPIONSHIP
  • 16:15
    MSA BRITISH RALLYCROSS CHAMPIONSHIP
  • 17:15
    IRISH RALLYING
  • 17:45
    FLAT OUT
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Труден живот
  • 16:30
    Труден живот
  • 17:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
Пълна програма
  • 14:00
    2017 MTV EMA
  • 16:00
    1D Lads Vs Bieber Vs Sheeran!
  • 17:30
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Rihanna Vs The World!
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 15:35
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 5
  • 16:00
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 6
  • 16:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 5
  • 16:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 6
Пълна програма
  • 15:00
    Магистрала през ада: САЩ , еп. 4
  • 16:00
    Магистрала през ада: САЩ , еп. 5
  • 17:00
    Голям, по-голям, най-голям, еп. 2
  • 18:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 15:30
    Най-чудатите твари в света, еп. 3
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол, еп. 1
  • 17:05
    Най-чудатите твари в света, еп. 1
  • 18:00
    Най-известният тигър в света, еп. 1
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Троа - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Баскетбол: Уникаха - Барселона, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Монпелие - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
  • 17:00
    "Времето ще покаже"
  • 18:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
Пълна програма
  • 15:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 14:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:50
    "По средата" - сериал
  • 16:45
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 14:00
    Италия, Серия А: Милан - Наполи
  • 16:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Сампдория
  • 18:00
    Италия, Серия А: Лацио - Рома
  • 20:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 15:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 15:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 16:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 18:00
    Вести
  • 18:30
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Пълен албац"
Пълна програма
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
Пълна програма
  • 15:10
    Паралакс 2 - повторение
  • 16:00
    Първото благо - повторение
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол
  • 17:00
    Жилет футбол
  • 19:00
    Футбол
  • 21:30
    Спортна програма
Пълна програма
  • 15:30
    Детски свят - Смешковци - анимация
  • 16:00
    Детски свят - Приказките на Маша - анимация
  • 16:30
    Новини
  • 16:50
    Исторически календар
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Трейси
  • 17:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Да си спомним за Пийти
  • 17:30
    Медиумът от Лонг Айлънд: Преди сватбата
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Драматична рокля
Пълна програма
  • 15:30
    Историята на Джинуичи
  • 16:00
    Виж България - Каварна, синята рок столица
  • 16:30
    Виж България - Копривщица, градът музей
  • 17:00
    Сахара - По - малките Богове, част 1
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Раят на храните
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Раят на храните
Пълна програма
  • 14:30
    Смъртна заплаха, САЩ, екшън/криминален/драма, 2007
  • 16:10
    Чикаго, САЩ, Германия, Канада, комедия/криминален/мюзикъл, 2002
  • 18:00
    Джурасик парк III, САЩ, приключенски/фентъзи/трилър, 2001
  • 19:35
    Обявявам ви за законни Чък и Лари, САЩ, комедия/романтичен, 2007
Пълна програма
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:35
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 11
  • 16:05
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 12
  • 16:35
    Вкусът - кулинарно предаване, еп. 13
  • 17:30
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 25
Пълна програма
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
Пълна програма
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 16:00
    И още нещо - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Уди Алън, Джейсън Бигс, Кристина Ричи, Фишър Стивънс, Дани Де Вито
  • 18:00
    Само през трупа й - Романтичен, Комедия, 2008, Режисьор: Джеф Лоуъл, В ролите: Ева Лонгория, Линдзи Слоун, Пол Ръд, Джейсън Бигс, Лейк Бел, Стивън Рут, Али Хилис
  • 20:00
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
Пълна програма
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
  • 16:30
    Ретро музика
  • 17:00
    Публицистика
Пълна програма
  • 15:20
    Кости - пети сезон, еп. 16
  • 16:15
    Последният мъж на света - пети сезон, еп. 17
  • 16:40
    Последният мъж на света - пети сезон, еп. 18
  • 17:10
    Агент Картър - втори сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 15:30
    BRIDAL
  • 15:55
    FASHION WEEK
  • 16:00
    FTV SPECIAL
  • 16:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 15:20
    "Кошмарни съседи" - 2 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 191 и 192 eп.
  • 17:00
    "Школа за опасни шофьори" - 1 еп.
  • 17:50
    "Истински спасителни операции" - 11 еп.
Пълна програма
  • 15:45
    Телепазар
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Бизнес дейли
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:30
    Сомы Европы
  • 16:00
    Оружие для ОХОТЫ
  • 16:30
    По Якутии с Александром Борисовым
  • 17:00
    Весенняя рыбалка
Пълна програма
  • 13:20
    " Усмивката на Мона Лиза" - драма с уч. на Джулия Робъртс, Кирстен Дънст, Джулия Стайлс, Маги Джиленхол, Дженифър Гудуин, Доминик Уест, Марша Гей Хардън, Джон Слатъри, Топър Грейс, Джулиет Стивънсън и др. /п/
  • 15:50
    "Сватбата на най-добрия ми приятел" - романтична комедия с уч. на Джулия Робъртс, Дърмът Мълроуни, Камерън Диас, Рупърт Евърет, Филип Боско, Рейчъл Грифитс, Кери Престън, Сюзан Съливан, М. Емет Уолш и др. /п/
  • 18:00
    "Касъл" - сериал, сезон 5
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
Пълна програма
  • 15:45
    Gold Rush: Million Dollar Season
  • 16:30
    Smash Lab: Crash Absorbing Concrete
  • 17:15
    Kitchen Boss: Feast Of The 7 Fishes
  • 17:37
    Kitchen Boss: Buona Sera Altamura
Пълна програма
  • 15:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:00
    Режи!
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 15:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 16:00
    Къщата на Шумникови
  • 16:15
    Бънсен зверчето
  • 16:45
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 15:00
    Колоездене: Обиколка на Алпите, първи етап, директно
  • 16:30
    Футбол: MLS, Канзас Сити - Сиатъл
  • 18:00
    Световен Супербайк шампионат: Състезание в Арагон
  • 19:00
    Формула Е: Състезание в Рим
Пълна програма
  • 14:35
    "Патерно", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Бари Левинсън, с Райли Кеоу, Ал Пачино, Ани Парис, Кати Бейкър, Грег Грънберг, [15+]
  • 16:40
    "Коралайн", анимация, САЩ, 2009; реж. Хенри Селик, [7+]
  • 18:20
    "Съвременно семейство IX, 11 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джим Хенз, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 18:45
    "В кадър ХV, 16 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:30
    Vampirina
  • 16:00
    Puppy Dog Pals
  • 16:30
    Sofia The First
  • 17:00
    Mickey Mouse Clubhouse
Пълна програма
  • 15:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 16:00
    Къщата на Шумникови
  • 16:15
    Бънсен зверчето
  • 16:45
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Boys Vs 90s Girls
  • 18:00
    Monday Memories
  • 22:00
    The Rock Show
Пълна програма
  • 15:35
    Obsession: Dark Desires: Texts, Lies, And Videotape
  • 16:30
    A Crime to Remember: Guess Who?
  • 17:25
    Blood Relatives: Duct Tape Divorce
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got to Burn a Truck
Пълна програма
  • 15:40
    Spirit of Champions: Hector Lombard
  • 15:54
    Spirit of Champions: Antonio Rodrigo Nogueira
  • 16:05
    Top: Short Champions
  • 16:31
    Up Close With: Michael Mancienne
Пълна програма
  • 15:45
    Trip Gone Bad
  • 16:05
    Shootout Lane
  • 16:30
    Field & Stream Icons
  • 16:50
    Field & Stream Icons
Пълна програма
  • 15:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проверка за алкохол
  • 15:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Големия срещу Бореца
  • 16:15
    Изковани в огъня: Меч "кацбалгер"
  • 17:15
    Хангар 1: НЛО досиета: Правителство в сянка
Пълна програма
  • 15:00
    Магистрала през ада: САЩ , еп. 5
  • 16:00
    Голям, по-голям, най-голям, еп. 2
  • 17:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 10
  • 17:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.55
  • 16:00
    Премиера: "Лекар в планината" - сериал, с.10, еп. 15
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 15:25
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 2, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 16:20
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 16:55
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 17:30
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 15:40
    Отмъщението; сезон 2, епизод 27, драма, мистерия, 2014
  • 16:40
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 17:50
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 9, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 19:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 26, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 15:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Трагедията в Порт Артър
  • 16:00
    Ловецът на убийци: Очевидецът изчезва яко дим
  • 17:00
    Джо Фрост за британските деца убийци: Даниъл Бартлам
  • 18:00
    Джо Фрост за британските деца убийци: Джеймс Феъруедър
Пълна програма
  • 15:35
    Oгъст Ръш
  • 17:50
    Вързан за теб
  • 19:30
    Измишльотини
  • 21:15
    Жената в черно
Пълна програма
  • 12:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 16:20
    Х/ф "Киндер-Вилейское привидение"
  • 18:00
    Новости
  • 18:15
    Сквозной эфир. Live
Пълна програма
  • 15:42
    "От архивите на "СКАТ": /продължение/
  • 16:00
    Класическа музика: Георги Костов - "Пет песни за моми хубавици"
  • 16:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 16:40
    "Осмият ден" - документален филм /повторение/
Пълна програма
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 15:47
    Stranded Cutie Gets Fucked (18+)
  • 16:09
    Hot Mom Fucks Daughter's Hipster Bf (18+)
  • 16:30
    Stay Behind The Camera (18+)
  • 17:00
    Bailey Fucks A Stranger (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: Claro Open Colsanitas, Богота (WTA International - четвъртфинали, повторение)
  • 18:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:30
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 8 еп., документална поредица
  • 20:00
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 15:10
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
  • 15:50
    История на храните - повт.
  • 15:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:30
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - CHINA
  • 16:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
  • 17:00
    WONDERS OF THE WORLD 1
  • 18:00
    AC: LAOS PDR'S BLESSING OR BANE
Пълна програма
  • 14:20
    Superkombat Fighting Championship
Пълна програма
  • 15:30
    Built To Shred
  • 16:00
    Thrillbillies
  • 16:30
    SLAM!
  • 17:00
    Sweet as… BMX in Oz
Пълна програма
  • 15:35
    Диви същества с Доминик Монахан (Series 3): Ай-ай (Episode 3)
  • 16:20
    Животинска полиция "Финикс" (Series 1): Котенца върху горещ покрив (Episode 5)
  • 17:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 303 (Episode 3)
  • 17:35
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 304 (Episode 4)
Пълна програма
  • 15:00
    "Музикална академия"
  • 17:00
    Научнопопулярен филм
  • 17:30
    "Под дъгата" - анимации от НБУ
  • 17:45
    "Здравей, Китай" - документална поредица
Пълна програма
  • 15:38
    Sidsel Endresen and Stian Westerhus - Porgy And Bess (Wien. Austria)
  • 16:38
    InterMezzo
  • 17:30
    Kristjan Jarvi conducts the Baltic Sea philharmonic : Prokofiev, Stravinsky, Part, Gelgotas
  • 19:46
    Brahms and Strauss by the Orchestre du Capitole de Toulouse
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Левски - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    Класика от Първа професионална лига - ЦСКА - Левски (2016-17), повторение
  • 16:30
    Студио "Втора професионална лига", директно
  • 17:00
    Футбол: Царско село - Ботев Враца, мач от Втора професионална лига, директно
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: Samsung Open Lugano, Лугано (WTA International - четвъртфинали, повторение)
  • 22:00
    Тенис: Grand Prix Hassan II, Маракеш (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
  • 16:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 29-и епизод, повторение
  • 17:00
    Футбол: Кристъл Палас - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, запис
  • 19:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 30-и епизод
Пълна програма
  • 15:35
    Мрачна обсебеност: Текстове, лъжи и видео
  • 16:30
    Престъплението, което ще се помни: Познай кой?
  • 17:25
    Кръвожадни роднини: Развод с тиксо
  • 18:20
    Почти ми се размина: Камионите
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 17:00
    "Историята оживява", (п)
  • 17:30
    "Епизод", (п)
Пълна програма
  • 15:10
    "Хитч", романтична комедия, САЩ, 2005; реж. Анди Тенант, с Уил Смит, Ева Мендес, Кевин Джеймс, Амбър Валета, Джули Ан Емъри, [12+]
  • 17:05
    "Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
  • 19:05
    "От другата страна I, 9 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2018; реж. Алик Сахаров, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
  • 20:00
    "Мъже в черно", комедия - фентъзи, САЩ, 1997; реж. Бари Зоненфелд, с Томи Лий Джоунс, Уил Смит, Линда Фиорентино, Винсънт Д'Онофрио, Рип Торн, [12+]
Пълна програма
  • 15:25
    "Бари І, 3 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Алек Бърг, Бил Хедър, с Бил Хедър, Хенри Уинклър, Стивън Рут, Сара Голдбърг, Глен Флешлър, [18+]
  • 16:00
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
  • 18:10
    "Богатство I, 3 еп.", криминална драма, САЩ, 2018; реж. Дани Бойл, с Доналд Съдърланд, Хилари Суонк, Брендън Фрейзър, Майкъл Еспър, Харис Дикинсън, [18+]
  • 19:10
    "Барутният заговор I, 3 еп.", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Джей Блексън, с Кит Харингтън, Питър Мълан, Лив Тайлър, Марк Гатис, Шон Дули, [18+]
Пълна програма
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Велико Търново. В сърцето на историята (образователен документален филм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Елиас Канети от Русчук (образователен документален филм)
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: ATP 1000 Монте Карло 2018
  • 16:00
    Тенис: ATP 1000 Монте Карло 2018
  • 18:00
    Тенис: ATP 1000 Монте Карло 2018
  • 20:00
    Футбол: Руска Премиер лига
Пълна програма
  • 14:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
  • 17:25
    Новини
  • 17:30
    Голф: "Светът на голфа"
  • 18:30
    Хокей на лед: "Удар със стик"
Пълна програма
  • 15:35
    Пес Парул
  • 16:05
    Пес Парул
  • 16:25
    Дора Изследователката
  • 16:55
    Денят, в който Хенри срещна...
Пълна програма
  • 15:40
    Селцето, сезон 1, еп. 7, Франция, исторически/драма, 2009
  • 16:35
    Мускетарите, сезон 1, еп. 3, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 17:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 6, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 18:25
    Разследванията на Мърдок, сезон 1, еп. 8, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
Пълна програма
  • 15:30
    Като син
  • 16:50
    Красив хоризонт
  • 18:20
    Синът
  • 20:35
    Бързо момиче
Пълна програма
  • 14:20
    Смотанякът Макс
  • 16:00
    Бягство
  • 17:30
    Да се влюбиш в съседката
  • 18:55
    Упадъкът на мъжката империя
Пълна програма
  • 14:35
    Писмописецът Семеен САЩ 2011
  • 16:00
    Когато се намеси любовта мy Романтичен, Комедия Франция 2010
  • 17:35
    "Канейдиънс" завинаги Драма, Исторически, Спортен Канада 2009
  • 19:10
    Т.И.М. Приключенски, Драма, Семеен, Научна Фантастика Холандия, Дания 2014
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 15:50
Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 5
AXN Black 16:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2015
Diema Family 16:00
"Слънце и Луна" - сериал /п/
Viasat Nature 16:00
Дънди Кенгуруто, сезон 1, еп. 4
RTVi 16:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 16:00
Футбол: Марсилия - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение
Diema Sport 2 16:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 16-и епизод, повторение
Mtel Sport 1 16:00
Тенис: WTA Квебек
Ring.BG 16:00
УЕФА Шампионска лига: Реал М - Рома
BNT2 16:05
Магна Аура, изгубеният град - Разум и алчност тв сериен филм /7 серия/

Всички предавания

Филми

TVT 16:00
Без пътека. Белият Улей (образователен филм за природен туризъм)
AXN Black 16:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2015
Cinemax 2 16:00
"Любов и пътуване във времето", романиика - научна фантастика, Нова Зеландия, 2016; реж. Хейдън Джей Уийл, с Хейдън Джей Уийл, Мишел Най, Коен Холоуей, Ник Блейк, Джулиан Денисън, [12+]
Cinemax 16:00
"Без каишка", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Фин Тейлър, с Кейт Микучи, Джъстин Чатуин, Стив Хауи, Шон Остин, Хана Мей Лий, [12+]
Bulgaria ON AIR 16:00
Автентични храни - филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}