ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок
  • 09:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура културен информационен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
  • 10:30
    Здравето отблизо здравно предаване с водеща Мария Андонова
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Историята на Манчестър Юнайтед
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 07:55
    Профилиране; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2011
  • 09:05
    Профилиране; сезон 3, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2011
  • 10:10
    Морски детективи; сезон 11, епизод 15, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 11:05
    Медиум; сезон 4, епизод 5, криминален, мистерия, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 08:15
    Меконг: река с душа: Камбоджа
  • 09:10
    Кучета 101: Боксер, бишон фризе, нюфаундленд, бийгъл, дакел
  • 10:05
    Планетата на мутантите: Намибия
  • 11:00
    Братя в блатата: Имидж и разширяване
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    "Путин - пътят на Русия към бъдещето" - документален филм
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
Пълна програма
  • 07:30
    Денят започва с Култура /п/
  • 08:45
    Япония днес /п/
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
Пълна програма
  • 08:05
    Wacky Races
  • 08:20
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 08:29
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 08:45
    The Tom and Jerry Show - Elements
Пълна програма
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.10, еп.17
  • 09:00
    "На крачка от небето" - сериал, с.1, еп.8
  • 10:00
    "Синове на анархията" - сериал, с.6, еп.9
  • 11:15
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп.9
Пълна програма
  • 08:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп.8
  • 09:30
    "Романс за камъка"- екшън, комедия, приключенски, романтичен (САЩ, 1984), режисьор - Робърт Земекис, актьори - Дани Де Вито, Майкъл Дъглас, Катлийн Търнър, Холанд Тейлър, Мануел Охеда и др.
  • 11:45
    "Революция Z" - сериал, с.2, еп.1
  • 12:45
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.5
Пълна програма
  • 08:00
    "Онези от партера" - сериал, с.1
  • 09:00
    "Комиците и приятели 2018" - комедийно шоу
  • 10:00
    "Артър" - комедия (САЩ, 2011), ррежисьор - Джейсън Уинър, актьори - Ръсел Бранд, Хелън Мирън, Дженифър Гарнър,  Луис Гузмън, Ник Нолти и др.
  • 12:00
    "Модерно семейство" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    "Земя на бунтовници" - сериал
  • 09:00
    "Клиника край езерото." - сериал
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 11:00
    "Майка" - сериал
Пълна програма
  • 08:10
    Малки Титани: В готовност
  • 08:25
    Реактивните момичета
  • 08:36
    Реактивните момичета
  • 08:50
    Mighty Magiswords - Episodes
Пълна програма
  • 07:00
    "Клеър в действие", драма, САЩ, 2016; реж. Лиза Робинсън, Ани Дж. Хауъл, с Бетси Бранд, Крис Бийтъм, Зев Хауърт, Анна Маргарет Холиман, Сакина Джафри, [12+]
  • 08:25
    "Икалуит", драма, Канада, 2016; реж. Беноа Пилон, с Мари-Жосе Кроз, Франсоа Папинеу, Натар Унгалаак, Себастиен Хубърдау, Кристин Туту, [12+]
  • 10:05
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
  • 11:35
    "Игра на дама", шпионска комедия, САЩ, 1980; реж. Роналд Нийм, с Уолтър Матау, Гленда Джаксън, Сам Уотърстън, Нед Бийти, Хърбърт Лом, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Селска война", комедийна драма, Италия, 2017; реж. Давиде Барлети, Лоренцо Конте, с Паскуале Патруно, Летиция Пиа Картоларо, Донато Патерно, Анджело Пинятели, Алиса Азарити, [12+]
  • 08:40
    "Повелителят на мухите (1963)", приключенска драма, Великобритания, 1963; реж. Питър Брук, с Джеймс Обри, Том Чаплин, Хю Едуардс, Роджър Елуин, Том Гаман, [15+]
  • 10:10
    "Най-дългата нощ", мистерия - трилър, Люксембург, 2016; реж. Върджил Уидрич, с Лорънс Руп, Амира Казар, Барбара Петрич, Елизабет Рат, Линд Прелог, [12+]
  • 11:40
    "Плът на раздора", криминална драма, САЩ, 1993; реж. Стив Клоувс, с Денис Куейд, Мег Райън, Джеймс Каан, Гуинет Полтроу, Скот Уилсън, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    African Voices
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    Special
Пълна програма
  • 08:00
    "Каменно цвете" (премиера) - сериен филм
  • 09:30
    "Сезонът на черешите" - сериен филм /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 08:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 5 /п/
  • 09:45
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 2 /п/
  • 10:45
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 19 /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18 /п/
Пълна програма
  • 07:30
    Бързи и шумни: Бандитска кола - първа част
  • 08:30
    Как се прави...: Епизод 35
  • 09:00
    Как се прави...: Пожарогасител/ Поничка/ Амортисьор
  • 09:30
    Как са го направили?: Гуакамоле/ Бъги за тресавища/ Ножица
Пълна програма
  • 08:14
    Ловци на митове: Кастингът: Завръщане на шпионската кола
  • 09:02
    Невидими светове: В нашия свят
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 7
  • 10:14
    Фабрика за храна: САЩ: Бирено коремче
Пълна програма
  • 08:00
    Групата на Алекс
  • 08:30
    Клонинги в мазето
  • 09:00
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 09:15
    Кити не е котка
Пълна програма
  • 08:00
    "Артзука"
  • 08:25
    "Артзука"
  • 08:50
    "Артзука"
  • 09:15
    "Артзука"
Пълна програма
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:10
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Страници от живота - 23 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 08:10
    Спортен журнал
  • 08:23
    Магазин
  • 08:46
    Преглед на програмата / Анализи
  • 08:50
    Актуални новини 1
Пълна програма
  • 08:00
    Колоездене на писта: Шест дни на Майорка
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Алпите, първи етап
  • 10:30
    Колоездене: Амстел Голд
  • 11:30
    "Техническа надпревара"
Пълна програма
  • 07:15
    Мотокрос: Световен шампионат в Португалия
  • 09:15
    Формула Е: Състезание в Рим
  • 10:00
    Световен Супербайк шампионат: Състезание в Арагон
  • 11:00
    Колоездене на писта: Шест дни на Майорка
Пълна програма
  • 08:10
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 3
  • 08:55
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 2, еп. 1
  • 09:40
    GRIP - Ускорение, сезон 1, еп. 11
  • 10:25
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 1
Пълна програма
  • 07:55
    Fantasy Factory Season 3
  • 08:20
    Fantasy Factory Season 3
  • 08:50
    Nhra Sportsman Series
  • 09:45
    Dew Tour Highlights
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 10:30
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 08:00
    Карибски живот
  • 08:30
    Карибски живот
  • 09:00
    Живот на остров
  • 09:30
    Живот на остров
Пълна програма
  • 08:10
    Майк и Моли - трети сезон, еп. 15
  • 08:40
    Обвързани - първи сезон, еп. 3
  • 09:05
    Обвързани - първи сезон, еп. 4
  • 09:35
    Подли камериерки - трети сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 07:40
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 15
  • 08:40
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 16
  • 09:30
    Шерлок - втори сезон, еп. 2
  • 11:30
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 14
Пълна програма
  • 07:00
    "Бързи и яростни 5: Удар в Рио", криминален екшън, САЩ, 2011; реж. Джъстин Лин, с Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брюстър, Тайрийз Гибсън, Крис "Лудакрис" Бриджис, [12+]
  • 09:10
    "Коралайн", анимация, САЩ, 2009; реж. Хенри Селик, [7+]
  • 10:55
    "Дарба", драма, САЩ, 2017; реж. Марк Уеб, с Крис Евънс, , [12+]
  • 12:35
    "В кадър ХV, 16 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 07:45
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 11
  • 08:30
    Тайните на египетските пирамиди, сезон 1, еп. 1
  • 09:25
    Тайните на египетските пирамиди, сезон 1, еп. 2
  • 10:20
    Конспирация, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 08:00
    Спецове в заложната къща: Ар Си - Ди Си
  • 08:20
    Спецове в заложната къща: Тайнственият Худини
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Различия между поколенията
  • 09:00
    Хората от блатата: Страната на канибалите
Пълна програма
  • 08:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон
  • 08:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 61 еп.
  • 09:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 10:00
    През планини и морета – тв поредица
Пълна програма
  • 08:10
    "Рейнбоу Руби"
  • 08:35
    "Барни и приятели"
  • 09:00
    "Баданаму"
  • 09:15
    "Каква е голямата идея?"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Беновска пита"/п/
  • 11:00
    Време, календар, хороскоп
  • 11:15
    Топ Шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:00
    "Моторизирано ченге" - трилър / екшън с Робърт Блейк, Били Грийн Буш, Джанин Райли, Мичъл Райън.
  • 08:50
    "Саунд ефект" - криминален / трилър с Джон Траволта, Нанси Алън, Джон Литгоу, Денис Франц.
  • 10:35
    "Ронин" - екшън / криминален с Робърт де Ниро, Жан Рено, Наташа Макелоун.
  • 12:35
    "Нищо лично" - комедия с Доналд Съдърланд, Сюзан Самърс.
Пълна програма
  • 08:00
    Зона за приятели
  • 08:30
    Зона за приятели
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Rihanna Vs The World!
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    Busted: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 07:45
    Животински лудории, сезон 1, еп. 12
  • 08:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 7
  • 08:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 8
  • 09:15
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 08:00
    Магистрала през ада: САЩ , еп. 5
  • 09:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 10
  • 09:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 1
  • 10:00
    Северна Корея отблизо: Династията Ким, еп. 1
Пълна програма
  • 08:15
    Смърт, смут и сурикати, еп. 5
  • 09:05
    Изобретателните убийци на Африка, еп. 3
  • 09:50
    Най-известният тигър в света, еп. 1
  • 10:40
    Лъвска гангстерска земя, еп. 1
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Анже - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Фулъм - Брентфорд, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:30
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
Пълна програма
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 07:45
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:55
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 11:10
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Аталанта - Интер
  • 12:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Сампдория
  • 14:00
    Италия, Серия А: Дженоа - Кротоне
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 07:00
    "Утрото на Русия"
  • 12:00
    Вести
  • 12:35
    Вести-Москва
  • 12:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 08:00
    "Вечерни новини от Америка"
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Германия през седмицата"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 08:00
    "Ранни вести" /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Директно за културата" /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 08:00
    Приключенски спортове
  • 08:30
    Гинес ръгби
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
Пълна програма
  • 08:15
    Исторически календар
  • 08:30
    Паралелни светове-фантастика,САЩ ,2015,Режисьор: Кристофър Леоне,Актьори: Джесика Рот,Марк Гапка,Ерик Джангман,Констанс Ву,Йорго Константин,Майкъл Монкс,Йън Касълбери,
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 08:00
    Моето 1500 кг семейство: Времето е важно
  • 09:00
    Не искам кожата ми да виси: Епизод 4
  • 10:00
    Кралят на тортите: Ухапването на алигатора
  • 10:30
    Кралят на тортите: Отново на път
Пълна програма
  • 08:00
    Война на похабяването - с.1, еп.4
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    На колела
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
Пълна програма
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
Пълна програма
  • 06:20
    Пробуждане, САЩ, 1990
  • 08:20
    Тайната вечеря, САЩ, комедия/криминален/драма, 1995
  • 09:50
    200 цигари, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1999
  • 11:30
    Карантина, САЩ, ужаси/фантастика/трилър, 2008
Пълна програма
  • 07:50
    Среща в кухнята - кулинарно предаване, еп. 12
  • 08:25
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 11
  • 08:55
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 12
  • 09:25
    Вкусът - кулинарно предаване, еп. 14
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 08:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
  • 11:00
    What if - Комедия, 2014, Режисьор: Майкъл Доус, В ролите: Даниел Радклиф, Джемима Рупър, Меган Хефърн, Адам Драйвър, Меган Парк, Рейф Спол, Зои Казан, Аманда Крю
  • 12:30
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:00
    Последният мъж на света - пети сезон, еп. 18
  • 08:25
    "Секс, наркотици и рокендрол" - втори сезон, еп. 7
  • 08:55
    Завинаги - първи сезон, еп. 10
  • 09:50
    Излъжи ме - втори сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 08:00
    DESIGNERS
  • 08:25
    F-PEOPLE
  • 08:30
    HAIRSTYLES
  • 08:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 07:50
    "На косъм" - 10 и 11 еп.
  • 08:40
    "Кошмарни съседи" - 3 еп.
  • 09:30
    "Обрано, ограбено, върнато" - 10 еп.
  • 09:55
    "Истински спасителни операции" - 12 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
Пълна програма
  • 07:55
    Великие ружья
  • 08:20
    Охотничья и рыболовная кухня
  • 08:35
    Большой троллинг
  • 09:05
    Нахлыст
Пълна програма
  • 07:45
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
  • 08:40
    "Кучето, което спаси Хелоуин" - семейна комедия с уч. на Гари Валентин, Дийн Кейн, Елиза Донован, Ланс Хенриксен и др. /п/
  • 10:50
    "Адел и проклятието на пирамидите" - приключенски филм с уч. на Луис Бургун , Матьо Амалрик, Жил Льолуш, Жан-Пол Рув и др. /п/
  • 13:00
    "Рубиненочервено" - фантастика с уч. на Мария Ерих, Янис Нивюнер, Лаура Берлин, Дженифър Лои, Жозефин Пройс, Флориан Бартоломей, Костя Улман, Вероника Ферес, Уве Коскиш, Петер Симонишек, Катарина Тхалбах и др.
Пълна програма
  • 08:15
    Kitchen Boss: Feast Of The 7 Fishes
  • 08:37
    Kitchen Boss: Buona Sera Altamura
  • 09:00
    Deadliest Catch: Down to the Wire
  • 09:45
    Deadliest Catch: Payback Time
Пълна програма
  • 08:15
    Кухнята
  • 09:05
    Гражданка в ранчото
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
  • 09:55
    Трапезата на Сиба
Пълна програма
  • 08:05
    Алвин и Катеричоците
  • 08:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:10
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 08:00
    Колоездене на писта: Шест дни на Майорка
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Алпите, първи етап
  • 10:30
    Колоездене: Амстел Голд
  • 11:30
    "Техническа надпревара"
Пълна програма
  • 07:00
    "Бързи и яростни 5: Удар в Рио", криминален екшън, САЩ, 2011; реж. Джъстин Лин, с Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брюстър, Тайрийз Гибсън, Крис "Лудакрис" Бриджис, [12+]
  • 09:10
    "Коралайн", анимация, САЩ, 2009; реж. Хенри Селик, [7+]
  • 10:55
    "Дарба", драма, САЩ, 2017; реж. Марк Уеб, с Крис Евънс, , [12+]
  • 12:35
    "В кадър ХV, 16 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 08:00
    Trulli Tales
  • 08:30
    Jungle Junction
  • 08:50
    Handy Manny
  • 09:10
    PJ Masks
Пълна програма
  • 08:05
    Алвин и Катеричоците
  • 08:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:10
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    00s Boys Vs 00s Girls
  • 12:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 08:15
    Blood Relatives: Duct Tape Divorce
  • 09:10
    Suspicion: A Mormon Mom's Mission
  • 10:05
    Evil Stepmothers: Caught in Her Crosshairs
  • 11:00
    Obsession: Dark Desires: Texts, Lies, And Videotape
Пълна програма
  • 07:56
    Up Close With: Wojciech Szczesny
  • 08:20
    Football Headliners: Episode 24
  • 08:50
    Top: Short Champions
  • 09:16
    Up Close With: Michael Mancienne
Пълна програма
  • 08:15
    Saltwater Series
  • 08:35
    Speargun Hunter
  • 09:00
    Carter's W.A.R
  • 09:45
    Wardens
Пълна програма
  • 08:00
    Спецове в заложната къща: Ар Си - Ди Си
  • 08:20
    Спецове в заложната къща: Тайнственият Худини
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Различия между поколенията
  • 09:00
    Хората от блатата: Страната на канибалите
Пълна програма
  • 08:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 10
  • 08:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 1
  • 09:00
    Северна Корея отблизо: Династията Ким, еп. 1
  • 10:00
    Златна треска, еп. 7
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    AXN Отвътре-Престъпления без граници; документален, САЩ, 2013
  • 10:25
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2014
  • 11:25
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 9, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 27, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 08:00
    Ловецът на убийци: Пей, малка птичке
  • 09:00
    Първите 48 часа: Смъртоносни лъжи/Остани долу
  • 10:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Джейсън Дауни
  • 11:00
    Разтърсващи престъпления: Джон Суини
Пълна програма
  • 06:55
    Ото е носорог
  • 08:35
    Рай
  • 10:20
    Церемонията
  • 12:10
    Противообществено
Пълна програма
  • 06:30
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 2 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 08:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    The King of Queens
  • 09:30
    The King of Queens
Пълна програма
  • 08:01
    The Replacement Masseuse (18+)
  • 08:21
    Science Friction (18+)
  • 08:42
    Afternoon Affair (18+)
  • 09:00
    Spring Cleaning (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: Grand Prix Hassan II, Маракеш (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 10:00
    Футбол: Барселона - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    "Историята на "Манчестър Юнайтед"" - документален филм
  • 13:00
    Тенис: Claro Open Colsanitas, Богота (WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    Документален филм - повторение
  • 08:40
    Прогноза и агропрогноза
  • 08:45
    Агротема
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • 08:00
    MAGICAL MOUNTAIN OF TIBET, THE
  • 09:00
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - CAPE TOWN
  • 09:30
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - SENEGAL
  • 10:00
    GLOBETROTTER - LE MARCHE REGION ITALY
Пълна програма
  • 08:15
    Ultimate First League
  • 08:30
    Japan Queen Tournament
  • 08:40
    Osaka Funny Wrestling
  • 09:00
    World Karate Federation 2016
Пълна програма
  • 08:00
    Stupidface
  • 09:00
    Every Third Thursday
  • 09:06
    Every Third Thursday
  • 09:14
    Every Third Thursday
Пълна програма
  • 08:00
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 109 (Episode 9)
  • 08:25
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 08:50
    Супер-ветеринар (Series 5): Попи, Берлиоз и Дилън (Episode 11)
  • 09:40
    Кучетата и техният таен живот (Series 1): 104 (Episode 4)
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /п./
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 07:18
    InterMezzo
  • 09:30
    Castor et Pollux by Rameau at the Theatre des Champs-Elysees
  • 11:30
    Ensemble Amarillis plays Rameau at Versailles
  • 12:38
    InterMezzo
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Берое - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: ЦСКА - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2017-18), 30-и епизод, повторение
  • 13:00
    Баскетбол: Мач от НБА, повторение
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Claro Open Colsanitas, Богота (WTA International - полуфинали, повторение)
  • 10:30
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 2 еп., документална поредица
  • 11:00
    "Възходът на Бекъм" - документален филм
  • 12:00
    Футбол: Малага - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Китай, повторение
  • 09:30
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Китай, повторение
  • 11:00
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Китай, повторение
  • 12:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 27-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 08:15
    Кръвожадни роднини: Развод с тиксо
  • 09:10
    Подозирам те: Мисия на майка-мормонка
  • 10:05
    Зли мащехи: На прицел
  • 11:00
    Мрачна обсебеност: Текстове, лъжи и видео
Пълна програма
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 07:55
    "Хитч", романтична комедия, САЩ, 2005; реж. Анди Тенант, с Уил Смит, Ева Мендес, Кевин Джеймс, Амбър Валета, Джули Ан Емъри, [12+]
  • 09:55
    "Другата страна на всичко", документален, Сърбия, 2017; реж. Мила Тураджлик, [15+]
  • 11:45
    "Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
  • 13:40
    "Без ангажименти II, 7 еп.", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Лин Шелтън, с Микела Уаткинс, Томи Дюи, Тара Лин Бар, Франсис Конрой, Ниаша Хатенди, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
  • 09:05
    "Отворете очи", документален, САЩ, 2015; реж. Айрин Тейлър Бродски, [12+]
  • 09:40
    "Комарджии", драма, САЩ, 1998; реж. Джон Дал, с Мат Деймън, Едуард Нортън, Гретчен Мол, Джон Малкович, Джон Туртуро, [12+]
  • 11:40
    "Грейвс I, 3 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Боб Балабан, с Ник Нолти, Села Уорд, Скайлар Остин, Хълен Йорк, Крис Лоуел, [12+]
Пълна програма
  • 08:00
    От нишката до чергата (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Севлиево - пуритани в Ориента (1 част) на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 08:10
    Денят, в който Хенри срещна...
  • 08:20
    Дора Изследователката
  • 08:45
    Пламъчко и машините
  • 09:15
    Пес Парул
Пълна програма
  • 07:35
    Селцето, сезон 1, еп. 8, Франция, исторически/драма, 2009
  • 08:30
    Разследванията на Мърдок, сезон 1, еп. 8, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
  • 09:15
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 6, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 10:10
    Селцето, сезон 1, еп. 8, Франция, исторически/драма, 2009
Пълна програма
  • 08:10
    Мечо Пух
  • 09:05
    Малкият любител на птици
  • 10:20
    Пиу!
  • 11:40
    Лиза и саблезъбият тигър
Пълна програма
  • 08:00
    Всички на Запад: Новите приключения на Лъки Люк
  • 09:25
    Деликатност
  • 11:15
    Търсачът на съкровища Тимбър
  • 12:45
    Кметицата-кексче
Пълна програма
  • 08:10
    Товар за Африка Семеен Канада 2009
  • 09:40
    Благодаря, татко, благодаря, мамо Комедия Франция 2010
  • 11:10
    Писмо до краля Приключенски Холандия 2008
  • 13:00
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе Анимация, Семеен САЩ 2008
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 08:15
Съединените животински щати, сезон 1, еп. 4
e-kids 08:15
Кученце в джобче - анимационен сериал
Fox Crime 08:15
Каин - сериал, еп. 7
AXN 08:30
Картър; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2018
PRO 7 08:30
"Теория за големия взрив" - сериал

Всички предавания

Спорт

TV1000 08:15
Момиче за милиони, САЩ, драма/спорт, 2004
BNT 3 08:30
УЕФА Европейски квалификации обзор от 21 март
MAX Sport 2 08:30
Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Eurosport 2 09:00
Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени

Всички предавания

Филми

TV1000 08:15
Момиче за милиони, САЩ, драма/спорт, 2004
bTV Cinema 08:15
"Пистолет, куфар и 3 смърдящи варела" - екшън, комедия (България, 2012), режисьор Георги Костов, в ролите: Асен Блатечки, Деян Донков, Ивайло Захариев, Владислав Карамфилов, Георги Кадурин, Златка Керемедчиева, Йордан Данчев и др.
AXN 08:30
Картър; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2018
Cinemax 2 08:30
"Косвена красота", драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Франкъл, с Уил Смит, Едуард Нортън, Кейт Уинслет, Майкъл Пеня, Хелън Мирън, [12+]
Planeta Folk 08:30
"Музикален пъзел" - избрани песни

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}