ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:05
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:45
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок
  • 09:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 04:30
    "Времето лети"- сериал, с.3, еп.16
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
Пълна програма
  • 04:00
    "Войната на розите" - сериен филм /п/
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 04:50
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 05:40
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Историята на Манчестър Юнайтед
Пълна програма
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 04:35
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 19, екшън, криминален, САЩ, 2014
  • 05:15
    Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 06:00
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 10, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 07:05
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 11, драма, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 05:02
    Планетата на мутантите: Намибия
  • 05:49
    Диви и истински: Изненадващи нападения
  • 06:36
    Братя в блатата: Разярени крокодили
  • 07:00
    Братя в блатата: Педикюр за прасета
Пълна програма
  • 05:00
    "Извънредно включване" (п)
  • 05:30
    Интервю
  • 06:00
    Новини
  • 06:30
    "На жълтите павета" (п)
Пълна програма
  • 05:10
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 05:45
    Документация
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • 04:30
    Америка днес /п/
  • 05:30
    Знаете ли, че...
  • 05:40
    Днес и утре /п/
  • 06:00
    Велико, бяла българко фолклор
Пълна програма
  • 04:30
    Денят започва с Култура /п/
  • 05:45
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 05:10
    Grizzy and the Lemmings
  • 05:16
    Grizzy and the Lemmings
  • 05:22
    Grizzy and the Lemmings
  • 05:30
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 05:00
    "На крачка от небето" - сериал, с.1, еп. 8
  • 06:00
    "Аватар: Легенда за Анк " - анимация
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.10, еп.17
  • 09:00
    "На крачка от небето" - сериал, с.1, еп.8
Пълна програма
  • 04:00
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп.9
  • 06:00
    "Революция Z" - сериал, с.1, еп.10
  • 07:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.4
  • 08:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп.8
Пълна програма
  • 05:00
    "Моето семейство" - сериал
  • 06:00
    "По средата" - сериал, с.5
  • 07:00
    "Моето семейство" - сериал
  • 08:00
    "Онези от партера" - сериал, с.1
Пълна програма
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 06:00
    "Милост" - сериал, с.1, еп.16
  • 07:30
    "Сияйна луна" - сериал
  • 08:00
    "Земя на бунтовници" - сериал
Пълна програма
  • 05:10
    Анджело е върхът
  • 05:25
    Анджело е върхът
  • 05:35
    Анджело е върхът
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 05:10
    "Строшек", комедийна драма, Германия, 1977; реж. Вернер Херцог, с Бруно С., Ева Матес, Клеменс Шайтц, Вилхелм фон Хомбург, Буркхард Дрийст, [12+]
  • 07:00
    "Клеър в действие", драма, САЩ, 2016; реж. Лиза Робинсън, Ани Дж. Хауъл, с Бетси Бранд, Крис Бийтъм, Зев Хауърт, Анна Маргарет Холиман, Сакина Джафри, [12+]
  • 08:25
    "Икалуит", драма, Канада, 2016; реж. Беноа Пилон, с Мари-Жосе Кроз, Франсоа Папинеу, Натар Унгалаак, Себастиен Хубърдау, Кристин Туту, [12+]
  • 10:05
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    "Любовта или родината: Историята на Артуро Сандовал", биографична драма, САЩ, 2000; реж. Джоузеф Сарджънт, с Анди Гарсия, Миа Маестро, Глория Естефан, Дейвид Пеймър, Чарлз С. Дътън, [12+]
  • 07:00
    "Селска война", комедийна драма, Италия, 2017; реж. Давиде Барлети, Лоренцо Конте, с Паскуале Патруно, Летиция Пиа Картоларо, Донато Патерно, Анджело Пинятели, Алиса Азарити, [12+]
  • 08:40
    "Повелителят на мухите (1963)", приключенска драма, Великобритания, 1963; реж. Питър Брук, с Джеймс Обри, Том Чаплин, Хю Едуардс, Роджър Елуин, Том Гаман, [15+]
  • 10:10
    "Най-дългата нощ", мистерия - трилър, Люксембург, 2016; реж. Върджил Уидрич, с Лорънс Руп, Амира Казар, Барбара Петрич, Елизабет Рат, Линд Прелог, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Amanpour
  • 05:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Каменно цвете" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 02:20
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Гаражът на Джей Лено" - риалити, сезон 1
  • 07:00
    "Мускетарите" - сериал, сезон 2 /п/
  • 08:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 5 /п/
Пълна програма
  • 05:00
    "Улични престъпници" срещу "Бързи и шумни": Тунинг за мега състезанието 1
  • 06:00
    Двойно оцеляване: Спускането от мъгливата планина
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 14
  • 07:30
    Бързи и шумни: Бандитска кола - първа част
Пълна програма
  • 05:00
    Фабрика за храна: САЩ: Бирено коремче
  • 05:24
    Стани богат изобретател: Суперсили за продан
  • 06:12
    Невидими светове: В нашия свят
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 7
Пълна програма
  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    Щурите Ронкс
Пълна програма
  • 05:00
    "Имало едно време… планета Земя"
  • 05:30
    "Имало едно време… планета Земя"
  • 06:00
    "Имало едно време… планета Земя"
  • 06:30
    "Имало едно време… планета Земя"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:30
    Страници от живота - 23 еп. - Сериал
  • 05:15
    Изумрудената огърлица - 52 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 05:00
    Футбол: MLS, Канзас Сити - Сиатъл
  • 06:30
    Световен Супербайк шампионат: Състезание в Арагон
  • 08:00
    Колоездене на писта: Шест дни на Майорка
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Алпите, първи етап
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Алпите, първи етап
  • 06:00
    Колоездене: Амстел Голд
  • 07:15
    Мотокрос: Световен шампионат в Португалия
  • 09:15
    Формула Е: Състезание в Рим
Пълна програма
  • 00:15
    Мащабни продажби, сезон 2, еп. 13
  • 06:05
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 3
  • 07:20
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 5
  • 08:10
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 3
Пълна програма
  • 05:00
    Fantasy Factory
  • 05:25
    Fantasy Factory
  • 05:55
    Pro Bull Riders
  • 07:00
    Strongman Champions League
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 10:30
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:20
    Чудеса с Хестън - първи сезон, еп. 7
  • 05:15
    Бъди мъж - първи сезон, еп. 1
  • 06:00
    Чудеса с Хестън - първи сезон, еп. 7
  • 06:50
    Имало едно време - пети сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 04:25
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 18
  • 05:15
    Честни измамници - четвърти сезон, еп. 11
  • 06:00
    Безследно изчезнали - първи сезон, еп. 22
  • 06:45
    Безследно изчезнали - първи сезон, еп. 23
Пълна програма
  • 04:35
    "Феръл превзема терена", комедия-документален, САЩ, 2015; реж. Брайън МакГин, с Уил Феръл, [15+]
  • 07:00
    "Бързи и яростни 5: Удар в Рио", криминален екшън, САЩ, 2011; реж. Джъстин Лин, с Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брюстър, Тайрийз Гибсън, Крис "Лудакрис" Бриджис, [12+]
  • 09:10
    "Коралайн", анимация, САЩ, 2009; реж. Хенри Селик, [7+]
  • 10:55
    "Дарба", драма, САЩ, 2017; реж. Марк Уеб, с Крис Евънс, , [12+]
Пълна програма
  • 04:30
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 4
  • 05:15
    Забранена история, сезон 4, еп. 5
  • 06:00
    Разбойници, пирати и измамници, сезон 1, еп. 2
  • 07:00
    Забранена история, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 05:05
    Спецове в заложната къща: Монументален залог
  • 05:25
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Партньори
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: На търг за бутафории
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проверка за алкохол
Пълна програма
  • 05:00
    Риболовен филм
  • 06:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 20 еп.
  • 06:30
    Крал сред рибарите – тв поредица, 8 еп.
  • 07:30
    Спорт и обучение на кучето
Пълна програма
  • 04:50
    "Строителят Боб"
  • 05:20
    "Пингу"
  • 05:35
    "Анджелина балерина"
  • 06:00
    "Конни"
Пълна програма
  • 01:30
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:00
    "Злато" - екшън филм с Роджър Мур, Сузана Йорк.
  • 07:00
    "Моторизирано ченге" - трилър / екшън с Робърт Блейк, Били Грийн Буш, Джанин Райли, Мичъл Райън.
  • 08:50
    "Саунд ефект" - криминален / трилър с Джон Траволта, Нанси Алън, Джон Литгоу, Денис Франц.
  • 10:35
    "Ронин" - екшън / криминален с Робърт де Ниро, Жан Рено, Наташа Макелоун.
Пълна програма
  • 05:00
    EUROPEAN LE MANS SERIES REPEAT
  • 06:30
    MSA BRITISH RALLYCROSS CHAMPIONSHIP
  • 07:30
    HONDA RACING AT SPEED
  • 08:00
    MSA BRITISH RALLYCROSS CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Зона за приятели
  • 08:30
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 05:00
    Urban All-Stars! Top 20
  • 06:30
    Rita Ora: Hitlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Rihanna Vs The World!
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 05:05
    Парк за всички сезони, сезон 1, еп. 11
  • 05:30
    Парк за всички сезони, сезон 1, еп. 12
  • 06:10
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 11
  • 06:40
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 12
Пълна програма
  • 04:55
    Строителна зона, еп. 23
  • 05:15
    Brain Games 3, еп. 10
  • 05:35
    Мигове от катастрофата, еп. 29
  • 06:00
    Свободен живот, еп. 5
Пълна програма
  • 04:55
    Диво меню, еп. 5
  • 05:15
    Диво меню, еп. 4
  • 05:40
    Диво меню, еп. 15
  • 06:00
    Диво меню, еп. 5
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Анже - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Фулъм - Брентфорд, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 05:05
    "Частица от вселената". Продължение
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 03:45
    "Светкавицата" - екшън сериал
  • 05:20
    "Истинските О'Нийл " - комедиен сериал
  • 05:40
    "Истинските О'Нийл " - комедиен сериал
  • 06:05
    "Малколм" - сериал
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: Лацио - Рома
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Аталанта - Интер
Пълна програма
  • 05:10
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 05:35
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 05:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 06:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 07:00
    "Утрото на Русия"
  • 12:00
    Вести
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    "Вечерни новини от Америка"
Пълна програма
  • 04:50
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 06:15
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Облаче ле, бяло - повторение
  • 06:00
    "Един свят без граници" - документален филм
  • 06:15
    "Всички на мегдана" - Поздравителен концерт /повторение/
  • 07:00
    "Белият Пирин " 2-ра част - документален филм
Пълна програма
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
  • 07:45
    Скай спортс класика
  • 08:00
    Приключенски спортове
Пълна програма
  • 04:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:48
    Истински истории за изневяра: Епизод 24
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Драматична рокля
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Моята сватба, моята рокля
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 23
Пълна програма
  • 05:00
    Богинята майка Рила, част 1
  • 05:30
    Рай на края на земята
  • 06:00
    Хаммет
  • 06:30
    Чудото на каменнaта сватба
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 03:05
    Прекъсната връзка, САЩ, драма/трилър, 2012
  • 06:20
    Пробуждане, САЩ, 1990
  • 08:20
    Тайната вечеря, САЩ, комедия/криминален/драма, 1995
  • 09:50
    200 цигари, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1999
Пълна програма
  • 04:55
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 1
  • 05:20
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 17
  • 05:35
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 15
  • 06:00
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 25
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Калифорния - Криминален, Трилър, 1993, Режисьор: Доминик Сена, В ролите: Брад Пит, Джулиет Луис, Кати Ларсън
  • 06:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 08:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
Пълна програма
  • 01:35
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Публицистика /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
Пълна програма
  • 05:10
    Тиранин - втори сезон, еп. 11
  • 06:00
    Кости - пети сезон, еп. 17
  • 06:45
    Кости - пети сезон, еп. 18
  • 07:35
    Последният мъж на света - пети сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 05:00
    TOP MODELS
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 254-256 еп.
  • 05:25
    "Бебета: особено раждане" - 1 еп.
  • 06:10
    "Истински спасителни операции" - 11 еп.
  • 07:00
    "Дневниците на надзорника" -2 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:05
    Нахлыст
  • 05:30
    Прикладная ихтиология
  • 06:00
    Рыбный день
  • 06:25
    Нож-помощник
Пълна програма
  • 00:20
    "Рубиненочервено" - фантастика с уч. на Мария Ерих, Янис Нивюнер, Лаура Берлин, Дженифър Лои, Жозефин Пройс, Флориан Бартоломей, Костя Улман, Вероника Ферес, Уве Коскиш, Петер Симонишек, Катарина Тхалбах и др. /п/
  • 06:15
    "Мъже на работa" - сериал, сезон 1
  • 06:45
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 1
  • 07:45
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
Пълна програма
  • 04:30
    Smash Lab: Hurricane Proof House
  • 05:15
    Kitchen Boss: Feast Of The 7 Fishes
  • 05:37
    Kitchen Boss: Buona Sera Altamura
  • 06:00
    Groomer Has It: Down to Business
Пълна програма
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 05:00
    Футбол: MLS, Канзас Сити - Сиатъл
  • 06:30
    Световен Супербайк шампионат: Състезание в Арагон
  • 08:00
    Колоездене на писта: Шест дни на Майорка
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Алпите, първи етап
Пълна програма
  • 04:35
    "Феръл превзема терена", комедия-документален, САЩ, 2015; реж. Брайън МакГин, с Уил Феръл, [15+]
  • 07:00
    "Бързи и яростни 5: Удар в Рио", криминален екшън, САЩ, 2011; реж. Джъстин Лин, с Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брюстър, Тайрийз Гибсън, Крис "Лудакрис" Бриджис, [12+]
  • 09:10
    "Коралайн", анимация, САЩ, 2009; реж. Хенри Селик, [7+]
  • 10:55
    "Дарба", драма, САЩ, 2017; реж. Марк Уеб, с Крис Евънс, , [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
Пълна програма
  • 05:05
    ART ATTACK
  • 05:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
  • 06:00
    Art Attack
Пълна програма
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    00s Boys Vs 00s Girls
Пълна програма
  • 04:25
    Blood Relatives: Four Women and a Funeral
  • 05:20
    I Almost Got Away With It: Got to Burn a Truck
  • 06:10
    Suspicion: Murder In Montana
  • 07:00
    Who on Earth Did I Marry?: The Sympathy Card
Пълна програма
  • 05:00
    Top: Drivers and Pilots
  • 05:30
    The Truth About...: Ferrari
  • 06:00
    The Contenders: Russia 2018: Episode 16
  • 06:30
    The Truth About...: Goalkeepers
Пълна програма
  • 04:50
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 05:15
    Trip Gone Bad
  • 05:35
    Shootout Lane
  • 06:00
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 05:05
    Спецове в заложната къща: Монументален залог
  • 05:25
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Партньори
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: На търг за бутафории
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проверка за алкохол
Пълна програма
  • 05:00
    Свободен живот, еп. 5
  • 05:45
    Изоставени, еп. 10
  • 06:05
    Магистрала през ада: САЩ , еп. 4
  • 07:00
    Магистрала през ада: САЩ , еп. 5
Пълна програма
  • 04:30
    "Времето лети"- сериал, с.3, еп.16
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    AXN Отвътре-Престъпления без граници; документален, САЩ, 2013
  • 10:25
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2014
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 9, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 13:10
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:00
    Какво е нужно за убийство: Информаторът
  • 05:30
    Какво е нужно за убийство: Смъртоносна отплата
  • 06:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 22
  • 06:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 24
Пълна програма
  • 02:50
    Безсърдечен
  • 06:55
    Ото е носорог
  • 08:35
    Рай
  • 10:20
    Церемонията
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:45
    Сквозной эфир. Гость
  • 06:05
    Сквозной эфир
  • 06:30
    "Особое мнение"
Пълна програма
  • 05:00
    "Джулай 2008" - документален филм
  • 05:30
    "Фолклорна дъга": "Орфеево изворче 2005" /3 част
  • 06:00
    Класическа музика: Георги Костов - "Пет песни за моми хубавици"
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Здравец
Пълна програма
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Another Period
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 04:57
    Bedside Mammaries (18+)
  • 05:18
    Horny House Call (18+)
  • 05:42
    Dildos Are A Woman's Best Friend (18+)
  • 06:00
    Smalltown Girl, Big Cock Mentality (18+)
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: Samsung Open Lugano, Лугано (WTA International - полуфинали, повторение)
  • 06:00
    Тенис: Grand Prix Hassan II, Маракеш (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 10:00
    Футбол: Барселона - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    "Историята на "Манчестър Юнайтед"" - документален филм
Пълна програма
  • 03:30
    Световен рали шампионат: Рали Корсика - финален етап
  • 06:05
    Световен рали шампионат: Рали Корсика - обзорна програма
  • 07:00
    Арена баскетбол обзорно предаване
  • 07:50
    Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    IN CONCERT - SERGIU POPA ENSEMBLE
  • 06:00
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE NATIVE CIVILIZATIONS - HISTORY AND PRESENT
  • 06:30
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE FORMATION OF MIXED PEOPLE: HISTORY AND CURRENT
  • 07:00
    BONE DIGGERS
Пълна програма
  • 04:25
    Cage contender
  • 05:20
    Ultimate Combat Experience - UCE
  • 06:55
    Ultimate First League
  • 07:10
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 05:00
    M80
  • 05:30
    M80
  • 06:00
    M80
  • 06:30
    Built To Shred
Пълна програма
  • 04:45
    Останки от войните (Series 1): Италия - битката за Монте Касино (Episode 5)
  • 05:35
    Страхотни изобретения (Series 1): Лък (Episode 27)
  • 06:05
    Загадки в музея (Series 9): Народът на Сийланд, чудовището от Нантъкет, кралицата на разбойниците (Episode 7)
  • 07:10
    Спасяване на диви мечки (Series 1): Отворени врати (Episode 6)
Пълна програма
  • 05:00
    Научнопопулярен филм
  • 05:30
    "Под дъгата" - анимации от НБУ
  • 05:45
    "Здравей, Китай"- документална поредица
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 04:52
    Aaron Parks and Little Big - Winter Jazz Fest
  • 05:49
    Arturo O'Farrill's 'Boss Level' Septet - WINTER JAZZ FEST
  • 06:45
    Ella Fitzgerald at the Festival de Jazz d'Antibes 1964 - Jazz Archive
  • 07:18
    InterMezzo
Пълна програма
  • 04:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Берое - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: ЦСКА - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2017-18), 30-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Claro Open Colsanitas, Богота (WTA International - полуфинали, повторение)
  • 10:30
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 2 еп., документална поредица
  • 11:00
    "Възходът на Бекъм" - документален филм
  • 12:00
    Футбол: Малага - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 03:45
    Край на програмата
  • 08:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Китай, повторение
  • 09:30
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Китай, повторение
  • 11:00
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Китай, повторение
Пълна програма
  • 04:25
    Кръвожадни роднини: Четири жени и едно погребение
  • 05:20
    Почти ми се размина: Камионите
  • 06:10
    Подозирам те: Убийство в Монтана
  • 07:00
    За кого съм се оженил?: Добри пожелания
Пълна програма
  • 05:00
    BIT СПОРТ, (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
  • 06:30
    BIT СПОРТ, (п)
Пълна програма
  • 02:40
    "Хемингуей и Гелхорн", романтична драма, САЩ, 2012; реж. Филип Кауфман, с Никол Кидман, Клайв Оуен, Родриго Санторо, Робърт Дювал, Кони Нийлсън, [18+]
  • 06:20
    "В кадър ХV, 16 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Уолъс и Громит: Прекрасен излет", анимация, Великобритания, 1989; реж. Ник Парк, [0+]
  • 07:25
    "Маша и мечокът ІІ, 17 - 20 еп.", анимация, Русия, 2014, [0+]
Пълна програма
  • 04:00
    "Барутният заговор I, 3 еп.", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Джей Блексън, с Кит Харингтън, Питър Мълан, Лив Тайлър, Марк Гатис, Шон Дули, [18+]
  • 05:15
    "Слепота (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Мейлър, с Алек Болдуин, Деми Мур, Дилън МакДърмът, Вива Бианка, Джеймс МакКафри, [15+]
  • 07:00
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
  • 09:05
    "Отворете очи", документален, САЩ, 2015; реж. Айрин Тейлър Бродски, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Призвание и съдба (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 05:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 06:00
    Тенис: ATP 1000 Монте Карло 2018
  • 08:00
    Тенис: ATP 1000 Монте Карло 2018
  • 10:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 03:00
    Голф: Европейски тур
  • 06:30
    Колоездене: "На колела"
  • 07:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 08:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
Пълна програма
  • 05:00
    Пес Парул
  • 05:20
    Котарачетата
  • 05:25
    Котарачетата
  • 05:30
    Котарачетата
Пълна програма
  • 05:10
    Мускетарите, сезон 1, еп. 4, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 06:05
    Селцето, сезон 1, еп. 8, Франция, исторически/драма, 2009
  • 07:35
    Селцето, сезон 1, еп. 8, Франция, исторически/драма, 2009
  • 08:30
    Разследванията на Мърдок, сезон 1, еп. 8, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
Пълна програма
  • 03:25
    Париж 36
  • 06:30
    Макс Мински и аз
  • 08:10
    Мечо Пух
  • 09:05
    Малкият любител на птици
Пълна програма
  • 03:50
    Ао - последният неандерталец
  • 06:30
    Крокодилите 2
  • 08:00
    Всички на Запад: Новите приключения на Лъки Люк
  • 09:25
    Деликатност
Пълна програма
  • 04:45
    Най-смешните домашни видеоклипове на Америка Комедия, Семеен САЩ 2004
  • 06:05
    Най-смешните домашни видеоклипове на Америка Комедия, Семеен САЩ 2004
  • 06:30
    Най-смешните домашни видеоклипове на Америка Комедия, Семеен САЩ 2004
  • 06:55
    Пим и Пом: Голямото приключение Анимация, Приключенски, Семеен Холандия 2014
Пълна програма

Сериали

Fox Life 05:10
"В търсене на малък дом" - първи сезон
Fox Channel 05:10
Легион - втори сезон
AXN 05:10
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 3, спорт, риалити, Финландия, 2012
EPIC Drama 05:10
Господин Селфридж, сезон 1, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2012
Eurocom 05:15
Изумрудената огърлица - 119 еп. - Сериал

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 05:30
Тенис: Александър Зверев - Ян-Ленард Щруф (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - II четвъртфинал, повторение)
Mtel Sport 1 05:30
Колоездене: "На колела"
AXN 05:40
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 4, спорт, риалити, Финландия, 2012
Eurosport 06:00
Формула Е: Състезание в Ню Йорк
Mtel Sport 2 06:00
Баскетбол: Еврокупа

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 05:10
Господин Селфридж, сезон 1, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2012
MGM 05:20
"На брега на реката" - драма / криминален с Денис Хопър, Киану Рийвс.
HBO HD 05:20
"Агент Солт", шпионски трилър, САЩ, 2010; реж. Филип Нойс, с Анджелина Джоли, Лив Шрайбър, Чиуетел Еджиофор, Даниел Олбрихски, Огъст Дийл, [15+]
HBO 05:20
"Агент Солт", шпионски трилър, САЩ, 2010; реж. Филип Нойс, с Анджелина Джоли, Лив Шрайбър, Чиуетел Еджиофор, Даниел Олбрихски, Огъст Дийл, [15+]
Cinemax 2 05:20
"Да говориш лъжи в Америка", комедийна драма, САЩ, 1997; реж. Гай Фърланд, с Кевин Бейкън, Брад Ренфро, Максимилиан Шел, Калиста Флокхарт, Пол Дули, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}