ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок
  • 09:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура културен информационен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
  • 10:30
    Здравето отблизо здравно предаване с водеща Мария Андонова
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Михаел Шумахер: Червеният барон
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 08:10
    Възприятия; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 09:10
    Морски детективи; сезон 11, епизод 16, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 10:10
    Морски детективи; сезон 11, епизод 17, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 11:10
    Медиум; сезон 4, епизод 7, криминален, мистерия, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 08:15
    Меконг: река с душа: Лаос
  • 09:10
    Кучета 101: Бял териер, ирландски сетер, доберман, минипинчер, уипет
  • 10:05
    Планетата на мутантите: Централна Америка
  • 11:00
    Братя в блатата: Гръмотевици и капани за алигатори
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    "Капиталът" (п)
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:30
    Денят започва с Култура /п/
  • 08:45
    Евроновини: В бъдещето /п/
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
Пълна програма
  • 08:29
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 08:45
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 08:54
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 09:15
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.10, еп.18
  • 09:00
    "На крачка от небето" - сериал, с.1, еп.9
  • 10:00
    "Синове на анархията" - сериал, с.6, еп. 10
  • 11:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 10
Пълна програма
  • 08:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп.9
  • 09:30
    Премиера: "На ръба на утрешния ден" - екшън, фантастика (САЩ, 2014), режисьор - Дъг Лаймън, актьори - Лара Пълвър, Мариан Жан-Батист, Джеръми Пивън, Джонас Армстронг, Том Круз, Бил Пакстън, Емили Блънт, Шарлот Райли, Тони Уей и др.
  • 12:00
    "Революция Z" - сериал, с.2, еп.2
  • 13:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.6
Пълна програма
  • 08:00
    "Онези от партера" - сериал, с.1
  • 09:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 10:00
    "Откачалки зад волана" - комедия (САЩ, 1985), режисьор - Нийл Израел, актьори - Джон Мърей, Дженифър Тили, Джеймс Кийч и др.
  • 12:00
    "Модерно семейство" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    "Земя на бунтовници" - сериал
  • 09:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 11:00
    "Майка" - сериал
Пълна програма
  • 08:36
    Реактивните момичета
  • 08:50
    Mighty Magiswords - Episodes
  • 09:00
    Mighty Magiswords - Episodes
  • 09:15
    Бен 10
Пълна програма
  • 08:35
    "Купон с дявола", комедия, САЩ, 1996; реж. Дейвид О. Ръсел, с Бен Стилър, Патриша Аркет, Тиа Леони, Мери Тейлър Мур, Джордж Сегал, [12+]
  • 10:10
    "Малки жени I, 1 еп.", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Ванеса Касуил, с Емили Уотсън, Мая Хоук, Катрин Нютън, Уила Фицджералд, Анс Елуи, [12+]
  • 11:10
    "Малки жени I, 2 еп.", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Ванеса Касуил, с Емили Уотсън, Мая Хоук, Катрин Нютън, Уила Фицджералд, Анс Елуи, [12+]
  • 12:15
    "Разруха", късометражна драма, Румъния, 2014; реж. Раду Михай, с Павле Чемерикик, Ана Чонтеа, Небойса Глоговак, Ремус Маргинеану, Сербан Павлу, [12+]
Пълна програма
  • 08:35
    "Пътуване до Баунтифул (1985)", драма, САЩ, 1985; реж. Питър Мастърсън, с Джералдин Пейдж, Джон Хърд, Карлин Глин, Ричард Брадфорд, Ребека Де Морни, [12+]
  • 10:25
    "Последното пътуване на загадъчния Пол У. Р.", късометражна научна фантастика, Франция, 2015; реж. Роман Киро, с Уго Бекер, Бруно Лоше, Жан-Люк Кушар, Николас Жиро, Доркас Коппин, [12+]
  • 10:45
    "Един живот другаде", драма, Франция, 2017; реж. Оливие Пейон, с Изабел Каре, Рамзи Бедиа, Мария Дуплаа, Дилън Кортес, Вирджиния Мендес, [12+]
  • 12:20
    "Червената пустиня", драма, Италия, 1964; реж. Микеланджело Антониони, с Моника Вити, Ричард Харис, Карло Чионети, Ксения Валдери, Рита Реноар, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    Special
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    Vital Signs with Dr. Sanjay Gupta
Пълна програма
  • 08:00
    "Каменно цвете" (премиера) - сериен филм
  • 09:30
    "Сезонът на черешите" - сериен филм /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 07:30
    "Мускетарите" - сериал, сезон 2 /п/
  • 08:45
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 5 /п/
  • 10:00
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 2 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 19 /п/
Пълна програма
  • 08:30
    Как се прави...: Епизод 36
  • 09:00
    Как се прави...: Макет за рокля/ Перка на лодка/ Юрган/ Кранче
  • 09:30
    Как са го направили?: Висящ мост/ Арбалет/ Складова наличност
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 1
Пълна програма
  • 08:14
    Ловци на митове: Кастингът: Грандиозният финал
  • 09:02
    Невидими светове: Във въздуха
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 8
  • 10:14
    Фабрика за храна: САЩ: Ха наздраве, Джими!
Пълна програма
  • 08:30
    Клонинги в мазето
  • 09:00
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 09:15
    Кити не е котка
  • 09:30
    Ducktales S1
Пълна програма
  • 08:25
    "Артзука"
  • 08:50
    "Артзука"
  • 09:15
    "Артзука"
  • 09:40
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:10
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 09:45
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
  • 10:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 11:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 08:23
    Магазин
  • 08:46
    Преглед на програмата / Анализи
  • 08:50
    Актуални новини 1
  • 09:10
    ЕКЮ
Пълна програма
  • 08:30
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, първи етап
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Алпите, втори етап
  • 10:30
    Формула Е: Състезание в Рим, обзор
  • 11:30
    Снукър: Световно първенство в Шефийлд 2017, финал
Пълна програма
  • 08:00
    Колоездене: Шест дни на Майорка
  • 09:00
    Футбол: ФИФА футбол магазин
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, първи етап
  • 10:30
    Колоездене: Обиколка на Алпите, втори етап
Пълна програма
  • 08:10
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 4
  • 08:55
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 2, еп. 2
  • 09:40
    GRIP - Ускорение, сезон 1, еп. 12
  • 10:25
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 2
Пълна програма
  • 08:20
    Fantasy Factory Season 3
  • 08:50
    Nhra Sportsman Series
  • 09:45
    Dew Tour Highlights
  • 10:40
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 08:30
    Карибски живот
  • 09:00
    Живот на остров
  • 09:30
    Живот на остров
  • 10:00
    Основен ремонт във Виктория
Пълна програма
  • 08:40
    Обвързани - първи сезон, еп. 5
  • 09:05
    Обвързани - първи сезон, еп. 6
  • 09:35
    Подли камериерки - трети сезон, еп. 4
  • 10:30
    Д-р Хаус - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 08:40
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 18
  • 09:30
    Шерлок - втори сезон, еп. 3
  • 11:30
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 15
  • 12:25
    Честни измамници - четвърти сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 07:00
    "Колите", анимационна комедия, САЩ, 2006; реж. Джон Ласитър, Джо Ранфт, [0+]
  • 08:55
    "Венсан и краят на света", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Кристоф Ван Рампи, с Александра Лами, Спенсър Богарт, Барбара Сарафиан, Герт Ван Рампелберг, Фредерик Епу, [15+]
  • 10:55
    "(500) мига от любовта", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Марк Уеб, с Джоузеф Гордън-Левит, Зоуи Дешанел, Джефри Ерънд, Клоу Грейс Мориц, Матю Грей Гъблър, [12+]
  • 12:30
    "Джеръд Кармайкъл: 8", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Бо Бърнам, с Джеръд Кармайкъл, [15+]
Пълна програма
  • 08:40
    Империята на Хитлер: планът за след войната, сезон 1, еп. 4
  • 09:25
    Империята на Хитлер: планът за след войната, сезон 1, еп. 5
  • 10:15
    Конспирация, сезон 1, еп. 12
  • 11:05
    Забранена история, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: В търсене на Рафаел
  • 09:00
    Хората от блатата: Голям нокът
  • 09:55
    Планинари: Чукът си знае работата
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Удвои залозите
Пълна програма
  • 08:30
    С въдица в ръка – тв поредица, 60 еп. /п/
  • 09:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 10:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 11:00
    Традиции и обичаи
Пълна програма
  • 08:35
    "Барни и приятели"
  • 09:00
    "Баданаму"
  • 09:15
    "Каква е голямата идея?"
  • 09:25
    "Моите приятели животните"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:00
    "Светът на Хенри Ориент" - комедия / драма с Питър Селърс, Типи Уокър.
  • 08:45
    "Надпревара по роднински" - комедия с Кристи Али, Бил Пулман, Кери Фишър, Джейми Герц.
  • 10:10
    "Омъжена за мафията" - комедия / криминален с Мишел Пфайфър, Матю Модайн, Дийн Стокуел, Мерседес Руел.
  • 11:50
    "Кралица на танца" - екшън / драма с Одри Рейд, Пол Кемпбъл, Карл Брадшоу, Карл Дейвис.
Пълна програма
  • 08:30
    Зона за приятели
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Фактор страх
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    Charlie Puth: In The Zone
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 08:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 1
  • 08:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 2
  • 09:15
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 12
  • 09:40
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 13
Пълна програма
  • 08:00
    Магистрала през ада: САЩ , еп. 7
  • 09:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 9
  • 09:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 15
  • 10:00
    Бедствие Земя, еп. 1
Пълна програма
  • 08:15
    Царете на убийството, еп. 1
  • 09:05
    Възходът на черния вълк, еп. 1
  • 09:50
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 1
  • 10:40
    Райски места, еп. 15
Пълна програма
  • 02:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Троа - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Мидълзбро - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:30
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
Пълна програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 08:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:55
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 11:10
    "По средата" - сериал
  • 12:00
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Аталанта - Интер
  • 12:00
    Италия, Серия А: Интер - Каляри
  • 14:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Сампдория
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 07:05
    Игрален филм
  • 15:15
    "Безсмертнова"
  • 16:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
  • 17:50
    Концерт
Пълна програма
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Израел през седмицата"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести - /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Парламентарен живот / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 08:30
    Моторници
  • 09:00
    Футбол от Азия
  • 09:30
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
Пълна програма
  • 08:30
    Благотворителен спектакъл"Пепеляшка" в подкрепа на малкия Митко
  • 10:00
    Новини
  • 10:12
    Исторически календар
  • 11:00
    Концерт на Джъстийн Тиймбърлейк
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 08:00
    В търсене на още една жена: Епизод 5
  • 09:00
    Богинята на косите: Какво е бъдещето ти?
  • 10:00
    Кралят на тортите: Да живее Кралят на тортите!
  • 10:30
    Кралят на тортите: Оправи ми тортата
Пълна програма
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Мото тур Мароко 2010- еп.3
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Поддържан Резерват Тъмната гора
Пълна програма
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 08:00
    Убий ме три пъти, САЩ, екшън/комедия/трилър, 2014
  • 09:30
    Опасно привличане, САЩ, комедия, 1989
  • 11:10
    Президентска стража 2, САЩ, екшън/драма/трилър, 2002
  • 12:40
    Късо съединение 2, САЩ, комедия/драма/семеен, 1988
Пълна програма
  • 08:25
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 13
  • 08:55
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 14
  • 09:25
    Вкусът - кулинарно предаване, еп. 15
  • 10:20
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 08:00
    Астерикс: Имението на боговете  - Анимация, 2014, Режисьор: Александър Астие, Луи Клиши, В ролите: Роджър Карел
  • 09:30
    Омагьосаното езеро - Семеен, 2011, Режисьор: Клод Нуридсани, Мари Перену, В ролите: Симон Делан, Линдзи Енок, Жан-Клод Ериняк, Денис Подалид
  • 11:00
    Непоносима жестокост - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Джоел Коен, В ролите: Джордж Клуни, Катрин Зита-Джоунс, Били Боб Торнтън
  • 12:30
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:25
    "Секс, наркотици и рокендрол" - втори сезон, еп. 8
  • 08:55
    Завинаги - първи сезон, еп. 11
  • 09:50
    Излъжи ме - втори сезон, еп. 8
  • 10:45
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 08:30
    MAKE-UP
  • 08:55
    FASHION WEEK
  • 09:00
    TOP MODELS
  • 09:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 08:40
    "Кошмарни съседи" - 4 еп.
  • 09:30
    "Обрано, ограбено, върнато" - 11 еп.
  • 09:55
    "Истински спасителни операции" - 13 еп.
  • 10:45
    "Школа за опасни шофьори" - 3 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 08:35
    Особенности охоты на Руси
  • 09:05
    Нахлыст
  • 09:30
    Прикладная ихтиология
  • 10:00
    Сомы Европы
Пълна програма
  • 07:45
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
  • 08:50
    "Кучето, което спаси лятото" - семейна комедия с уч. на Гари Валентин, Дийн Кейн, Елиза Донован, Патрик Мълдуун, Джо Диаз, Мартин Ков и др. /п/
  • 11:00
    "Пич, къде ми е магарето? - комедия с уч. на с уч. на Мартин Клунс, Марк Уотън, Катрин Тейт, Адам Гарсия, Ралф Литъл, Силия Имри, Джейсън Уоткинс и др.
  • 13:15
    "Сапфиреносиньо" - фантастика с уч. на Мария Ерих, Янис Нивюнер, Лаура Берлин, Дженифър Лои, Жозефин Пройс, Вероника Ферес, Флориан Бартоломей, Катарина Тхалбах, Руфъс Бек, Сандра Боргман и др.
Пълна програма
  • 08:37
    Kitchen Boss: All In The Family
  • 09:00
    Gold Divers: Point of No Return
  • 09:45
    Gold Divers: Dead Men Gather No Gold
  • 10:30
    Gold Rush: Secret Weapons
Пълна програма
  • 08:15
    Кухнята
  • 09:05
    Гражданка в ранчото
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
  • 09:55
    Трапезата на Сиба
Пълна програма
  • 08:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:10
    Къщата на Шумникови
  • 09:20
    Къщата на Шумникови
  • 09:35
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 08:30
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, първи етап
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Алпите, втори етап
  • 10:30
    Формула Е: Състезание в Рим, обзор
  • 11:30
    Снукър: Световно първенство в Шефийлд 2017, финал
Пълна програма
  • 07:00
    "Колите", анимационна комедия, САЩ, 2006; реж. Джон Ласитър, Джо Ранфт, [0+]
  • 08:55
    "Венсан и краят на света", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Кристоф Ван Рампи, с Александра Лами, Спенсър Богарт, Барбара Сарафиан, Герт Ван Рампелберг, Фредерик Епу, [15+]
  • 10:55
    "(500) мига от любовта", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Марк Уеб, с Джоузеф Гордън-Левит, Зоуи Дешанел, Джефри Ерънд, Клоу Грейс Мориц, Матю Грей Гъблър, [12+]
  • 12:30
    "Джеръд Кармайкъл: 8", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Бо Бърнам, с Джеръд Кармайкъл, [15+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 08:30
    Jungle Junction
  • 08:50
    Handy Manny
  • 09:10
    PJ Masks
  • 09:30
    Vampirina
Пълна програма
  • 08:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:10
    Къщата на Шумникови
  • 09:20
    Къщата на Шумникови
  • 09:35
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 12:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 08:15
    Blood Relatives: Four Women and a Funeral
  • 09:10
    Suspicion: Murder In Montana
  • 10:05
    Evil Stepmothers: Nanny Nightmare
  • 11:00
    Gone: Devil Among Us
Пълна програма
  • 08:20
    Tennis Stars: Karolina Pliskova
  • 08:50
    Top: Most Difficult Races
  • 09:16
    Up Close With: Anastasia Ashley
  • 09:45
    Top: Fitness Routines
Пълна програма
  • 08:35
    Speargun Hunter
  • 09:00
    All Angles
  • 09:20
    All Angles
  • 09:45
    Wardens
Пълна програма
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: В търсене на Рафаел
  • 09:00
    Хората от блатата: Голям нокът
  • 09:55
    Планинари: Чукът си знае работата
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Удвои залозите
Пълна програма
  • 08:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 15
  • 09:00
    Бедствие Земя, еп. 1
  • 10:00
    Златна треска, еп. 8
  • 11:00
    Свободен живот, еп. 8
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 1, криминален, САЩ, 2015
  • 10:10
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 10, криминален, САЩ, 2015
  • 10:20
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2014
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 10, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 28, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 08:00
    Ловецът на убийци: Няма връщане обратно
  • 09:00
    Първите 48 часа: Другата съпруга
  • 10:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Дерик Пърси
  • 11:00
    Разтърсващи престъпления: Кристофър Фостър
Пълна програма
  • 07:00
    Игор
  • 08:45
    Бегачът
  • 10:50
    На Земята
  • 12:45
    Вързан за теб
Пълна програма
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 3 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    The King of Queens
  • 09:30
    The King of Queens
  • 10:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 08:41
    Giving Holly A Ride (18+)
  • 09:00
    Cute Teen Drips With Pussy Juices (18+)
  • 09:25
    Juicy Julia (18+)
  • 09:51
    Let Your Freak Flag Fuck (18+)
Пълна програма
  • 07:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 09:00
    "Историята на "Манчестър Юнайтед"" - документален филм
  • 10:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Леванте (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    "Животът на Нелсън Мандела" - документален филм
Пълна програма
  • 08:40
    Земеделие на фокус - п
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 09:20
    Борсова информация
Пълна програма
  • 08:00
    INTO THE ARCTIC II
  • 09:30
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - SHANGHAI
  • 10:00
    GLOBETROTTER - MADRID
  • 10:30
    GLOBETROTTER - MAMAK REST LANGKAWI
Пълна програма
  • 08:30
    Ultimate First League
  • 08:50
    Japan Queen Tournament
  • 09:00
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 11:00
    LNK Boxing Night 6, Arena Riga
Пълна програма
  • 08:30
    Firsthand
  • 09:00
    Maverick Moments
  • 09:30
    American Misfits: Quest for Gnar
  • 10:00
    Strange Rumblings in Shangri-La
Пълна програма
  • 08:25
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 08:50
    Супер-ветеринар (Series 5): Лулу, Мъфин и Флорънс (Episode 12)
  • 09:40
    Кучетата и техният таен живот (Series 2): 201 (Episode 1)
  • 10:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 305 (Episode 5)
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1 /п./
  • 10:30
    "Петолиния" - музикални фрагменти
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Sabine Devieilhe at La Monnaie de Paris - Paris Mezzo Festival
  • 10:54
    Sabine Devieilhe and Les Siecles at the Philharmonie de Paris
  • 12:26
    InterMezzo
Пълна програма
  • 08:00
    Пирин - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Витоша - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение Футбол:
  • 12:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 29-и епизод, повторение
  • 13:00
    Волейбол: Нефтохимик - ЦСКА, втори финален мач от плейофите на Суперлигата, повторение
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: Grand Prix Hassan II, Маракеш (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 11:00
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 3 еп., документална поредица
  • 11:30
    "Историята на Кристиано Роналдо" - кратки документални филми
  • 12:00
    Футбол: Барселона - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 08:30
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Китай, повторение
  • 09:30
    Студио "Формула 1", повторение
  • 10:00
    Футбол: Ливърпул - АФК Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 30-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 08:15
    Кръвожадни роднини: Четири жени и едно погребение
  • 09:10
    Подозирам те: Убийство в Монтана
  • 10:05
    Зли мащехи: Кошмарната детегледачка
  • 11:00
    Потънали вдън земя: Дяволът сред нас
Пълна програма
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 08:40
    "Темпъл Грандин", драма, САЩ, 2010; реж. Мик Джaксън, с Клеър Дейнс, Катрин О'Хара, Джулия Ормонд, Дейвид Стрейтърн, Стефани Фараси, [12+]
  • 10:30
    "Прегради", драма, САЩ, 2016; реж. Дензъл Уошингтън, с Дензъл Уошингтън, Вайола Дейвис, Стивън МакКинли Хендерсън, Джован Адепо, Ръсел Хорнсби, [12+]
  • 12:45
    "Смяна на телата", комедия, Италия, 2017; реж. Симоне Годано, с Касия Смутняк, Пиерфранческо Фавино, Андреа Бруски, Марта Гастини, Франческа Агостини, [12+]
  • 14:30
    "Без ангажименти II, 8 еп.", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Лин Шелтън, с Микела Уаткинс, Томи Дюи, Тара Лин Бар, Франсис Конрой, Ниаша Хатенди, [12+]
Пълна програма
  • 08:40
    "Джони Инглиш се завръща", комедия, САЩ, 2011; реж. Оливър Паркър, с Роуън Аткинсън, Джилиан Андерсън, Доминик Уест, Розамунд Пайк, Даниъл Калууя, [12+]
  • 10:20
    "Планетата на съкровищата", анимация, САЩ, 2002; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
  • 11:55
    "Грейвс I, 5 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Робърт Уейд, с Ник Нолти, Села Уорд, Скайлар Остин, Хълен Йорк, Крис Лоуел, [12+]
  • 12:25
    "Грейвс I, 6 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Робърт Уейд, с Ник Нолти, Села Уорд, Скайлар Остин, Хълен Йорк, Крис Лоуел, [12+]
Пълна програма
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Перник - една внезапна спирка / на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    Сапарева баня - началото на началото / на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
Пълна програма
  • 08:20
    Дора Изследователката
  • 08:45
    Пламъчко и машините
  • 09:15
    Пес Парул
  • 09:40
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 08:30
    Разследванията на Мърдок, сезон 1, еп. 9, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
  • 09:15
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 7, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 10:10
    Селцето, сезон 1, еп. 9, Франция, исторически/драма, 2009
  • 11:05
    Ресторантът, сезон 1, еп. 5, Швеция, исторически/драма, 2017
Пълна програма
  • 07:20
    Мюмю
  • 08:55
    Ръцете на Роксана
  • 10:30
    Оръжия по пътя
  • 11:25
    Фин
Пълна програма
  • 08:20
    Ангелите от Ийст Енд
  • 09:40
    Преди да кажеш "Да"
  • 11:10
    Многодетен баща: Преимуществото на домакините
  • 12:40
    Малки жълти лимони
Пълна програма
  • 07:25
    Изборът на Адел Биографичен, Исторически Франция 2011
  • 08:55
    Племенниците ми в Ютланд Семеен Дания 2010
  • 10:15
    Крокодилите Семеен Германия 2009
  • 11:50
    Пипи отново на борда Приключенски, Семеен Швеция, Западна Германия 1969
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 08:40
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 8
Viasat Nature 08:40
Съединените животински щати, сезон 1, еп. 5
Fox Life 08:40
Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 9
e-kids 08:45
Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
EPIC Drama 08:50
Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 3, Канада, 2017

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Eurosport 2 09:00
Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени
Eurosport 09:30
Ски полети: Световна купа въПланица, квалификация
Eurosport HD 09:30
Ски полети: Световна купа въПланица, квалификация
MAX Sport 2 09:30
Голф: Европейски тур Maybank Championship, втора сесия

Всички предавания

Филми

Kino Nova 08:45
"Две майки, едно бебе" - романтична комедия с уч. на Надя Бекер, Щефен Грот, Аника Блендъл, Кристиане Крюгер, Диди Халерворден и др.
HBO 2 08:55
"Бикът Фердинанд", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Карлос Салдана, [0+]
TVT 09:00
Пътят на заточението (образователен филм за културно-исторически туризъм)
BNT 3 09:00
През коридорите на времето с Морган Фрийман 2 документален филм /9 епизод/
Telekabel 09:00
До тевно езеро и връх Каменица-документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}