ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:45
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок
  • 09:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура културен информационен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
Пълна програма
  • 05:40
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Михаел Шумахер: Червеният барон
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
Пълна програма
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 05:20
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 20, екшън, криминален, САЩ, 2014
  • 06:00
    Медиум; сезон 4, епизод 7, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 07:10
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 3, криминален, САЩ, 2014
  • 07:20
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 12, драма, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 05:49
    Диви и истински: Скъпоструващи грешки
  • 06:36
    Братя в блатата: Педикюр за прасета
  • 07:00
    Братя в блатата: Стоическо спокойствие
  • 07:25
    Братя в блатата: Гръмотевици и капани за алигатори
Пълна програма
  • 05:00
    "Неделя - ден Господен" - първа част (п)
  • 06:00
    Новини
  • 06:30
    "На жълтите павета" (п)
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 05:20
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:00
    "Заглавия, тези, темпераменти"
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 05:30
    Днес и утре /п/
  • 06:00
    Завръщане към началото фолклор
  • 06:30
    Непозната земя /избрано/
  • 07:00
    Часът на зрителите /избрано/
Пълна програма
  • 05:45
    Малки истории /п/
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Денят започва с Култура
Пълна програма
  • 05:44
    Pat the Dog
  • 05:55
    Pat the Dog
  • 06:02
    Pat the Dog
  • 06:08
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 05:00
    "На крачка от небето" - сериал, с.1, еп.9
  • 06:00
    "Аватар: Легенда за Анк " - анимация
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.10, еп.18
  • 09:00
    "На крачка от небето" - сериал, с.1, еп.9
Пълна програма
  • 04:00
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп.10
  • 06:00
    "Революция Z" - сериал, с.2, еп.1
  • 07:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.5
  • 08:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп.9
Пълна програма
  • 05:00
    "Моето семейство" - сериал
  • 06:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.3
  • 07:00
    "Моето семейство" - сериал
  • 08:00
    "Онези от партера" - сериал, с.1
Пълна програма
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 06:00
    "Милост" - сериал, с.1, еп.17
  • 07:30
    "Сияйна луна" - сериал
  • 08:00
    "Земя на бунтовници" - сериал
Пълна програма
  • 05:35
    Анджело е върхът
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:11
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 05:15
    "Игра на дама", шпионска комедия, САЩ, 1980; реж. Роналд Нийм, с Уолтър Матау, Гленда Джаксън, Сам Уотърстън, Нед Бийти, Хърбърт Лом, [12+]
  • 07:00
    "На запад от нея", романтична драма, САЩ, 2016; реж. Итън Уорън, с Райън Карауей, Келси Сийпсър, Хали Херцог, Корд Скварек, Кейтлин Хърст, [12+]
  • 08:35
    "Купон с дявола", комедия, САЩ, 1996; реж. Дейвид О. Ръсел, с Бен Стилър, Патриша Аркет, Тиа Леони, Мери Тейлър Мур, Джордж Сегал, [12+]
  • 10:10
    "Малки жени I, 1 еп.", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Ванеса Касуил, с Емили Уотсън, Мая Хоук, Катрин Нютън, Уила Фицджералд, Анс Елуи, [12+]
Пълна програма
  • 05:15
    "Едуард Мейбридж", биографична драма, Канада, 2015; реж. Кайл Райдаут, с Майкъл Екланд, Сара Каннинг, Кристофър Хейърдал, Чарли Карик, Джоди Балфор, [15+]
  • 07:00
    "Ангел унищожител", комедийна драма, Мексико, 1962; реж. Луис Бунюел, със Силвия Пинал, Енрике Рамбал, Жаклин Андере, Енрике Рамбал, Клаудио Брук, [12+]
  • 08:35
    "Пътуване до Баунтифул (1985)", драма, САЩ, 1985; реж. Питър Мастърсън, с Джералдин Пейдж, Джон Хърд, Карлин Глин, Ричард Брадфорд, Ребека Де Морни, [12+]
  • 10:25
    "Последното пътуване на загадъчния Пол У. Р.", късометражна научна фантастика, Франция, 2015; реж. Роман Киро, с Уго Бекер, Бруно Лоше, Жан-Люк Кушар, Николас Жиро, Доркас Коппин, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    Special
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Каменно цвете" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 03:15
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Питайте Джим" - сериал, сезон 4
  • 06:30
    "Гаражът на Джей Лено" - риалити, сезон 1
  • 07:30
    "Мускетарите" - сериал, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 05:00
    "Улични престъпници" срещу "Бързи и шумни": Тунинг за мега състезанието 2
  • 06:00
    Двойно оцеляване: Краят не се вижда: първа част
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 15
  • 07:30
    Бързи и шумни: Бандитска кола - втора част
Пълна програма
  • 05:24
    Строителни постижения: Абу Даби
  • 06:12
    Невидими светове: Във въздуха
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 8
  • 07:26
    Създай прототип: Морски авантюри
Пълна програма
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    Щурите Ронкс
  • 06:25
    Мики Маус
  • 06:30
    Пижамаски
Пълна програма
  • 05:30
    "Имало едно време… Животът"
  • 06:00
    "Имало едно време… Животът"
  • 06:30
    "Имало едно време… Животът"
  • 07:00
    "Марви Хамър"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:15
    Изумрудената огърлица - 53 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 09:45
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
  • 10:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, първи етап
  • 06:00
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 06:30
    Футбол: ФИФА футбол магазин
  • 07:00
    Световен Суперспорт шампионат: Състезание в Арагон
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Алпите, втори етап
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, първи етап
  • 07:00
    Световен Супербайк шампионат: Състезание в Арагон
  • 08:00
    Колоездене: Шест дни на Майорка
Пълна програма
  • 00:15
    Мащабни продажби, сезон 2, еп. 1
  • 06:05
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 4
  • 07:20
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 6
  • 08:10
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 4
Пълна програма
  • 05:25
    Fantasy Factory Season 3
  • 05:55
    Pro Bull Riders
  • 07:00
    Strongman Champions League
  • 07:55
    Fantasy Factory Season 3
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 05:15
    Бъди мъж - първи сезон, еп. 2
  • 06:00
    В света на Хестън - първи сезон, еп. 1
  • 06:50
    Имало едно време - пети сезон, еп. 8
  • 07:45
    Майк и Моли - трети сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 05:15
    Честни измамници - четвърти сезон, еп. 12
  • 06:00
    Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 1
  • 06:45
    Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 2
  • 07:40
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 05:20
    "Стъпка по стъпка", комедия, Канада, 2015; реж. Андрю Кюри, с Еманюел Шрики, Джеймс Бролин, Джейсън Ритър, Кристин Лахти, Кейт Корбет, [12+] 
  • 07:00
    "Колите", анимационна комедия, САЩ, 2006; реж. Джон Ласитър, Джо Ранфт, [0+]
  • 08:55
    "Венсан и краят на света", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Кристоф Ван Рампи, с Александра Лами, Спенсър Богарт, Барбара Сарафиан, Герт Ван Рампелберг, Фредерик Епу, [15+]
  • 10:55
    "(500) мига от любовта", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Марк Уеб, с Джоузеф Гордън-Левит, Зоуи Дешанел, Джефри Ерънд, Клоу Грейс Мориц, Матю Грей Гъблър, [12+]
Пълна програма
  • 05:15
    Забранена история, сезон 4, еп. 6
  • 06:05
    Жени воини, сезон 1, еп. 2
  • 07:05
    Забранена история, сезон 1, еп. 2
  • 07:55
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 12
Пълна програма
  • 05:25
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Стратегии
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ангелите на Бари
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Светилището
  • 07:00
    Пета предавка: Епизод 6
Пълна програма
  • 05:00
    Традиции и обичаи
  • 06:00
    Киноложка изложба
  • 06:30
    24-ри кадъра – тв поредица
  • 07:30
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 69 еп.
Пълна програма
  • 05:35
    "Анджелина балерина"
  • 06:00
    "Конни"
  • 06:25
    "Дот"
  • 07:00
    "Герои на града"
Пълна програма
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:20
    "Диамант 13" - екшън / криминален с Жерар Депардийо, Оливие Маршал.
  • 07:00
    "Светът на Хенри Ориент" - комедия / драма с Питър Селърс, Типи Уокър.
  • 08:45
    "Надпревара по роднински" - комедия с Кристи Али, Бил Пулман, Кери Фишър, Джейми Герц.
  • 10:10
    "Омъжена за мафията" - комедия / криминален с Мишел Пфайфър, Матю Модайн, Дийн Стокуел, Мерседес Руел.
Пълна програма
  • 03:15
    VIRGIN AUSTRALIA SUPERCARS CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 06:15
    FIM SUPERMOTO EUROPEAN CHAMPIONSHIP
  • 06:30
    AUTO MUNDIAL
  • 07:00
    DUNLOP SUPER 2 SERIES
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Зона за приятели
  • 08:30
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 05:00
    1D Lads Vs Bieber Vs Sheeran!
  • 06:30
    Maroon 5: Hitlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 05:35
    Парк за всички сезони, сезон 1, еп. 13
  • 06:10
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 12
  • 06:40
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 1
  • 07:15
    Животински лудории, сезон 1, еп. 12
Пълна програма
  • 05:35
    Мигове от катастрофата, еп. 30
  • 06:00
    Свободен живот, еп. 6
  • 06:45
    Изоставени, еп. 11
  • 07:05
    Магистрала през ада: САЩ , еп. 6
Пълна програма
  • 05:40
    Диво меню, еп. 17
  • 06:00
    Диво меню, еп. 7
  • 06:20
    Диво меню, еп. 8
  • 06:45
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 1
Пълна програма
  • 02:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Троа - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Мидълзбро - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 05:05
    "Частица от вселената". Продължение
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 05:15
    "Готъм" - сериал
  • 06:05
    "Малколм" - сериал
  • 06:50
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
  • 07:10
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: Торино - Милан
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Аталанта - Интер
Пълна програма
  • 05:35
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
Пълна програма
  • 04:35
    Таврида
  • 06:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 07:05
    Игрален филм
  • 15:15
    "Безсмертнова"
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
Пълна програма
  • 04:30
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 05:50
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 05:00
    "Разбулване" - повторение
  • 06:00
    " Рисувам по небето с поглед" - Документален филм
  • 06:15
    "Всички на мегдана" - Поздравителен концерт
  • 07:00
    " Да намериш верния път" - документален филм
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс футбол
  • 08:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 08:30
    Моторници
  • 09:00
    Футбол от Азия
Пълна програма
  • 02:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Нестандартни рокли
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 25
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 26
  • 07:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Преди да се появи бебето
Пълна програма
  • 05:30
    Магията на Китай - Танцьорите
  • 06:00
    Водите на Тунис
  • 06:30
    Художник на послания
  • 07:00
    Поморие - Полетът на мечтите
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:10
    Отново заедно, 2001
  • 06:15
    Могъщият (1998), САЩ, комедия/драма, 1998
  • 08:00
    Убий ме три пъти, САЩ, екшън/комедия/трилър, 2014
  • 09:30
    Опасно привличане, САЩ, комедия, 1989
Пълна програма
  • 05:35
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 17
  • 06:00
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 1
  • 06:25
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 2
  • 06:50
    В Италия с Джино Д'Акампо: Скритата Италия - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 04:00
    Инстинкт - "Колкото толкова") в този провокативен психологически трилър от режисьора на "Феномен" и "Докато ти спеше"!", Anthony Hopkins, Cuba Gooding Jr., Donald Sutherland, Режисьор: Драма, Трилър, В ролите: Джон Търтълтауб
  • 06:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 08:00
    Астерикс: Имението на боговете  - Анимация, 2014, Режисьор: Александър Астие, Луи Клиши, В ролите: Роджър Карел
  • 09:30
    Омагьосаното езеро - Семеен, 2011, Режисьор: Клод Нуридсани, Мари Перену, В ролите: Симон Делан, Линдзи Енок, Жан-Клод Ериняк, Денис Подалид
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Публицистика /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
Пълна програма
  • 05:10
    Тиранин - втори сезон, еп. 12
  • 06:00
    Кости - пети сезон, еп. 19
  • 06:45
    Кости - пети сезон, еп. 20
  • 07:35
    Последният мъж на света - пети сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    DESIGNERS
  • 06:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 05:25
    "Бебета: особено раждане" - 2 еп.
  • 06:10
    "Истински спасителни операции" - 12 еп.
  • 07:00
    "Дневниците на надзорника" -3 еп.
  • 07:50
    "На косъм" - 12 и 13 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
Пълна програма
  • 05:30
    Прикладная ихтиология
  • 06:00
    По Якутии с Александром Борисовым
  • 06:30
    Весенняя рыбалка
  • 06:55
    Водный мир
Пълна програма
  • 00:30
    "Сапфиреносиньо" - фантастика с уч. на Мария Ерих, Янис Нивюнер, Лаура Берлин, Дженифър Лои, Жозефин Пройс, Вероника Ферес, Флориан Бартоломей, Катарина Тхалбах, Руфъс Бек, Сандра Боргман и др. /п/
  • 06:15
    "Мъже на работa" - сериал, сезон 1
  • 06:45
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 1
  • 07:45
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
Пълна програма
  • 05:37
    Kitchen Boss: All In The Family
  • 06:00
    Groomer Has It: Recap Episode
  • 06:45
    Gold Rush: Secret Weapons
  • 07:30
    Smash Lab: Hurricane Proof House
Пълна програма
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Нела,принцесата-рицар
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, първи етап
  • 06:00
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 06:30
    Футбол: ФИФА футбол магазин
  • 07:00
    Световен Суперспорт шампионат: Състезание в Арагон
Пълна програма
  • 05:20
    "Стъпка по стъпка", комедия, Канада, 2015; реж. Андрю Кюри, с Еманюел Шрики, Джеймс Бролин, Джейсън Ритър, Кристин Лахти, Кейт Корбет, [12+] 
  • 07:00
    "Колите", анимационна комедия, САЩ, 2006; реж. Джон Ласитър, Джо Ранфт, [0+]
  • 08:55
    "Венсан и краят на света", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Кристоф Ван Рампи, с Александра Лами, Спенсър Богарт, Барбара Сарафиан, Герт Ван Рампелберг, Фредерик Епу, [15+]
  • 10:55
    "(500) мига от любовта", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Марк Уеб, с Джоузеф Гордън-Левит, Зоуи Дешанел, Джефри Ерънд, Клоу Грейс Мориц, Матю Грей Гъблър, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
  • 06:00
    Art Attack
  • 06:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 06:45
    Loopdidoo
Пълна програма
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Нела,принцесата-рицар
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    80s Boys Vs 80s Girls
Пълна програма
  • 05:20
    I Almost Got Away With It: Got to Be a Car Salesman
  • 06:10
    Suspicion: Murder In The Family
  • 07:00
    Who on Earth Did I Marry?: Badge of Dishonor
  • 07:25
    A Crime to Remember: Guess Who?
Пълна програма
  • 05:30
    Football Headliners: Episode 24
  • 06:00
    Top: Fitness Routines
  • 06:30
    Locker Room Secrets: Fitness Special
  • 07:00
    Special: Fashion vs Fitness
Пълна програма
  • 05:35
    Shootout Lane
  • 06:00
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 06:20
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 06:45
    Shootout Lane
Пълна програма
  • 05:25
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Стратегии
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ангелите на Бари
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Светилището
  • 07:00
    Пета предавка: Епизод 6
Пълна програма
  • 05:45
    Изоставени, еп. 11
  • 06:05
    Магистрала през ада: САЩ , еп. 6
  • 07:00
    Магистрала през ада: САЩ , еп. 7
  • 08:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 1, криминален, САЩ, 2015
  • 10:10
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 10, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 10, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 13:10
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Данило Рестиво: фетишист убиец
  • 06:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 25
  • 06:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 26
  • 07:00
    Неразрешени случаи: Изповед за Кармен/Момичетата
Пълна програма
  • 05:00
    Бели пясъци
  • 07:00
    Игор
  • 08:45
    Бегачът
  • 10:50
    На Земята
Пълна програма
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 3 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 05:30
    "Справка" - документален филм /2 част
  • 06:00
    "Взривената памет" - документален филм
  • 06:30
    "На борба със стихиите" - документален филм
  • 07:00
    "Ученикът на Майстора" - документален филм
Пълна програма
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 05:37
    Cock 'n' Roll Thanksgiving (18+)
  • 06:00
    Married To The Mob Part One (18+)
  • 06:21
    Look What I Found (18+)
  • 06:37
    Slim Hungarian Takes Fat Dick (18+)
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: Samsung Open Lugano, Лугано (WTA International - финал, повторение)
  • 07:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 09:00
    "Историята на "Манчестър Юнайтед"" - документален филм
  • 10:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Леванте (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 05:10
    Футбол: Среща - реванш от четвъртфиналите на турнира "Лига Европа"
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня
  • 07:30
    Ветроходството отблизо магазинно предаване /2 епизод/
  • 08:00
    Формула Е: Болид срещу гепард документален филм
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    IN CONCERT - MYSTIKI KOMPANIA
  • 06:00
    MEXICAN PEOPLE, THE - GEOGRAPHY AND DEMOGRAPHY
  • 06:30
    MEXICAN PEOPLE, THE - CULTURE AND IDENTITY IN THE GLOBAL AGE
  • 07:00
    KALAHARI MEERKATS - PART 3
Пълна програма
  • 07:00
    Taekwondo
  • 07:15
    Ultimate First League
  • 07:30
    Japan Queen Tournament
  • 07:40
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 05:30
    M80
  • 06:00
    M80
  • 06:30
    Built To Shred
  • 07:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
Пълна програма
  • 05:35
    Страхотни изобретения (Series 1): Радар (Episode 28)
  • 06:05
    Загадки в музея (Series 9): Мистериозната смърт на Ван Гог, жената маратон, пожар в Монтана (Episode 8)
  • 07:10
    Спасяване на диви мечки (Series 1): Крайпътно спешно отделение (Episode 7)
  • 07:35
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 110 (Episode 10)
Пълна програма
  • 05:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 06:30
    "Viva la Musica!"
  • 07:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 05:46
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Sabine Devieilhe at La Monnaie de Paris - Paris Mezzo Festival
  • 10:54
    Sabine Devieilhe and Les Siecles at the Philharmonie de Paris
Пълна програма
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Пирин - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Витоша - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение Футбол:
  • 12:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 29-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: Claro Open Colsanitas, Богота (WTA International - финал, повторение)
  • 08:00
    Тенис: Grand Prix Hassan II, Маракеш (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 11:00
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 3 еп., документална поредица
  • 11:30
    "Историята на Кристиано Роналдо" - кратки документални филми
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Студио "Формула 1", повторение
  • 08:30
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Китай, повторение
  • 09:30
    Студио "Формула 1", повторение
Пълна програма
  • 05:20
    Почти ми се размина: Продавач на коли
  • 06:10
    Подозирам те: Убийство в семейството
  • 07:00
    За кого съм се оженил?: Значката на позора
  • 07:25
    Престъплението, което ще се помни: Познай кой?
Пълна програма
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
  • 06:30
    BIT СПОРТ, (п)
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
Пълна програма
  • 05:15
    "Коледа по дяволите", драма - фентъзи, САЩ, 2015; реж. Майкъл Доуърти, с Адам Скот, Тони Колет, Дейвид Кохнър, Алисън Толман, Емджей Антъни, [15+]
  • 07:00
    "Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
  • 08:40
    "Темпъл Грандин", драма, САЩ, 2010; реж. Мик Джaксън, с Клеър Дейнс, Катрин О'Хара, Джулия Ормонд, Дейвид Стрейтърн, Стефани Фараси, [12+]
  • 10:30
    "Прегради", драма, САЩ, 2016; реж. Дензъл Уошингтън, с Дензъл Уошингтън, Вайола Дейвис, Стивън МакКинли Хендерсън, Джован Адепо, Ръсел Хорнсби, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    "Комарджии", драма, САЩ, 1998; реж. Джон Дал, с Мат Деймън, Едуард Нортън, Гретчен Мол, Джон Малкович, Джон Туртуро, [12+]
  • 07:00
    "Клубът на скитниците", приключенска комедия, Полша, 2015; реж. Томаш Шафрански, с Богдан Клаус, Франчишек Джидух, Якуб Вроблевски, Камила Буялска, Пьотр Януш, [12+]
  • 08:40
    "Джони Инглиш се завръща", комедия, САЩ, 2011; реж. Оливър Паркър, с Роуън Аткинсън, Джилиан Андерсън, Доминик Уест, Розамунд Пайк, Даниъл Калууя, [12+]
  • 10:20
    "Планетата на съкровищата", анимация, САЩ, 2002; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
Пълна програма
  • 05:45
    Fashion Focus
  • 06:00
    Design Genius
  • 06:15
    Design Genius
  • 06:30
    Design Genius
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Пътуване към оживялото Възраждане (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 06:00
    Тенис: ATP 1000 Монте Карло 2018
  • 08:00
    Тенис: ATP 1000 Монте Карло 2018
  • 10:00
    Футбол: Байерн ТВ
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 07:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 08:00
    MMA: UFC Fight Night
  • 10:00
    Футбол: Украинска Висша лига
Пълна програма
  • 05:35
    Искрица и Сияйница
  • 05:55
    Искрица и Сияйница
  • 06:20
    Пламъчко и Машините
  • 06:45
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 05:10
    Мускетарите, сезон 1, еп. 5, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 06:05
    Селцето, сезон 1, еп. 9, Франция, исторически/драма, 2009
  • 07:35
    Селцето, сезон 1, еп. 9, Франция, исторически/драма, 2009
  • 08:30
    Разследванията на Мърдок, сезон 1, еп. 9, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
Пълна програма
  • 04:25
    Пишман промоутъри
  • 06:25
    Мечо Пух
  • 07:20
    Мюмю
  • 08:55
    Ръцете на Роксана
Пълна програма
  • 05:15
    Крокодилите 2
  • 07:00
    Индианецът
  • 08:20
    Ангелите от Ийст Енд
  • 09:40
    Преди да кажеш "Да"
Пълна програма
  • 05:10
    Най-смешните домашни видеоклипове на Америка Комедия, Семеен САЩ 2004
  • 06:35
    Най-смешните домашни видеоклипове на Америка Комедия, Семеен САЩ 2004
  • 07:00
    Най-смешните домашни видеоклипове на Америка Комедия, Семеен САЩ 2004
  • 07:25
    Изборът на Адел Биографичен, Исторически Франция 2011
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 06:00
Животински лудории, сезон 1, еп. 3
National Geographic 06:00
Свободен живот - втори сезон, еп. 1
Viasat History 06:00
Жени воини, сезон 1, еп. 3
bTV Cinema 06:00
"Революция Z" - сериал, с.1, еп.6
bTV Comedy 06:00
"Кое е това момиче" - сериал, с.3

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:00
Колоездене: Обиколка на Романдия, първи етап
Eurosport HD 06:00
Колоездене: Обиколка на Романдия, първи етап
Mtel Sport 1 06:00
Футбол: Руска Премиер лига
BiT 06:30
BIT СПОРТ, (п)
SAT 1 06:30
Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 05:50
Най-смешните домашни видеоклипове на Америка Комедия, Семеен САЩ 2004
TV1000 05:55
Бръсначът, САЩ, драма, 1996
Diema Family 06:00
"Моята карма" - сериен филм
bTV 06:00
"Легендата за Кора" - анимация
bTV Action 06:00
"Аватар: Легенда за Анк " - анимация

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 10:30
"Олимпийски истории"
Eurosport HD 10:30
"Олимпийски истории"

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 10:30
"Олимпийски истории"
Eurosport HD 10:30
"Олимпийски истории"

Всички предавания



{START_COUNTER}