ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок
  • 09:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура културен информационен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
  • 10:30
    Здравето отблизо здравно предаване с водеща Мария Андонова
Пълна програма
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Пеле: Кралят на футбола - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 08:10
    Възприятия; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 09:10
    Морски детективи; сезон 11, епизод 18, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 10:10
    Морски детективи; сезон 11, епизод 19, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 11:10
    Медиум; сезон 4, епизод 8, криминален, мистерия, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 08:15
    Меконг: река с душа: Китай
  • 09:10
    Кучета 101: Сенюбер, йоркширски териер, немски дог, шицу, родезийски риджбек
  • 10:05
    Северна Америка: Дивото зове
  • 11:00
    Братя в блатата: Румсървиз за влечуги
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Документален филм
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:30
    Денят започва с Култура /п/
  • 08:45
    Пътуване в миналото /п/
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
Пълна програма
  • 08:05
    Wacky Races
  • 08:20
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 08:29
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 08:45
    The Tom and Jerry Show - Elements
Пълна програма
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.10, еп.19
  • 09:00
    "На крачка от небето" - сериал, с.1, еп. 10
  • 10:00
    "Синове на анархията" - сериал, с.6, еп.11
  • 11:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 11
Пълна програма
  • 08:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп.10
  • 09:30
    "Ледена Епоха 2: Разтопяването" - анимация (САЩ, 2006), режисьор - Карлос Салдана, актьори: Рей Романо, Джон Легуизамо, Денис Лиъри, Шон Уилям Скот и др.
  • 11:30
    "Революция Z" - сериал, с.2, еп.3
  • 12:30
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.7
Пълна програма
  • 08:00
    "Онези от партера" - сериал, с.1
  • 09:00
    "Комиците и приятели 2018" - комедийно шоу
  • 10:00
    "Отмъщение по женски" - комедия, романтичен (САЩ, 2014), режисьор - Ник Касаветис, актьори - Камерън Диас, Лесли Ман, Николай Костер-Валдау, Дон Джонсън, Кейт Ъптан, Тейлър Кини, Ники Минаж и др.
  • 12:00
    "Модерно семейство" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    "Земя на бунтовници" - сериал
  • 09:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 11:00
    "Майка" - сериал
Пълна програма
  • 08:09
    Малки Титани: В готовност
  • 08:25
    Реактивните момичета
  • 08:35
    Реактивните момичета
  • 08:50
    Mighty Magiswords - Episodes
Пълна програма
  • 07:00
    "Мираж", комедийна драма, Канада, 2015; реж. Рикардо Троджи, с Луи Морисет, Жули Перо, Кристин Болю, Патрис Робитал, Натали Тибо, [12+]
  • 08:40
    "Центърът на моята вселена", драма, Германия, 2016; реж. Якоб М. Ерва, с Луис Хофман, Забине Тимотео, Яник Шюман, Ада Филине Щапенебек, Инка Фрийдрих, [15+]
  • 10:35
    "Враждебна зона", военна драма, Испания, 2017; реж. Адолфо Мартинес Перес, с Адридана Хил, Раул Мерида, Роберто Аламо, Антонио Гаридо, Ингрид Гарсия Йонсон, [15+]
  • 12:10
    "Икономика на брака", драма, Франция, 2016; реж. Жоаким Лафоше, с Беренис Бежо, Седрик Кан, Марте Келер, Жад Сонтийенс, Марго Сонтийенс, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Калифорния (2015)", романтична драма, Бразилия, 2015; реж. Марина Персон, с лара Гало, Кайо Блат, Кайо Хорович, Ливия Хихон, Летисия Фанани, [12+]
  • 08:30
    "Деветият живот на Луи Дракс", трилър - мистерия, Канада, 2015; реж. Александър Аджа, с Джейми Дорнан, Сара Гадън, Ейдън Лонгоуърт, Аарън Пол, Оливър Плат, [15+]
  • 10:15
    "Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
  • 12:30
    "Ангел мой", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Хари Клевен, с Елина Льовенсон, Фльор Гефрие, Хана Будро, Мая Дори, Франсоа Вансонтели, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    TBD
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    CNN World Rugby
Пълна програма
  • 08:00
    "Каменно цвете" (премиера) - сериен филм
  • 09:30
    "Сезонът на черешите" - сериен филм /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 07:30
    "Мускетарите" - сериал, сезон 2 /п/
  • 08:45
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 5 /п/
  • 10:00
    "Да се посмеем"
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 20 /п/
Пълна програма
  • 07:30
    Бързи и шумни: Ролс-ройс по избор
  • 08:30
    Как се прави...: Епизод 37
  • 09:00
    Как се прави...: Бронзови камбани/ Дървени самолетни витла/ Брикети/ Газови камини
  • 09:30
    Как са го направили?: Уиски/ Нощно виждане/ Сауна
Пълна програма
  • 08:14
    Ловци на митове: Истории от окопите
  • 09:02
    Невидими светове: Във водата
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 9
  • 10:14
    Фабрика за храна: САЩ: Гладни очи
Пълна програма
  • 08:00
    Групата на Алекс
  • 08:30
    Клонинги в мазето
  • 09:00
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 09:15
    Кити не е котка
Пълна програма
  • 08:00
    "Артзука"
  • 08:25
    "Артзука"
  • 08:50
    "Артзука"
  • 09:15
    "Артзука"
Пълна програма
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:10
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 11:00
    Ключът към успеха
  • 11:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
Пълна програма
  • 08:10
    Спортен журнал
  • 08:23
    Магазин
  • 08:46
    Преглед на програмата / Анализи
  • 08:50
    Актуални новини 1
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 08:30
    Формула Е: Състезание в Рим, обзор
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Алпите, трети етап
  • 10:30
    Колоездене: Флеш Валон
Пълна програма
  • 08:00
    Колоездене: Флеш Валон
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, втори етап
  • 10:30
    Колоездене: Обиколка на Алпите, трети етап
  • 11:30
    Световен Супербайк шампионат: Състезание в Арагон
Пълна програма
  • 08:10
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 5
  • 08:55
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 2, еп. 3
  • 09:40
    GRIP - Ускорение, сезон 1, еп. 13
  • 10:25
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 3
Пълна програма
  • 07:55
    Fantasy Factory Season 3
  • 08:20
    Fantasy Factory Season 3
  • 08:50
    Nhra Sportsman Series
  • 09:45
    Dew Tour Highlights
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 08:00
    Карибски живот
  • 08:30
    Карибски живот
  • 09:00
    Живот на остров
  • 09:30
    Живот на остров
Пълна програма
  • 08:10
    Майк и Моли - трети сезон, еп. 19
  • 08:40
    Обвързани - първи сезон, еп. 7
  • 09:05
    Обвързани - втори сезон, еп. 1
  • 09:35
    Подли камериерки - трети сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 07:40
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 19
  • 08:40
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 20
  • 09:30
    Шерлок - трети сезон, еп. 1
  • 11:30
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 16
Пълна програма
  • 07:00
    "Колите 2", анимация, САЩ, 2011; реж. Джон Ласитър, Брад Люис, [0+]
  • 08:45
    "Пазители на галактиката Vol.2", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Майкъл Рукър, Карън Гилън, [12+]
  • 11:00
    "Късометражни анимации на Дисни III", анимация, САЩ, 2015, [0+]
  • 11:30
    "Късометражни анимации на Дисни IV", анимация, САЩ, 2015, [0+]
Пълна програма
  • 07:30
    Забранена история, сезон 2, еп. 5
  • 08:20
    Империята на Хитлер: планът за след войната, сезон 1, еп. 4
  • 09:10
    Империята на Хитлер: планът за след войната, сезон 1, еп. 5
  • 10:00
    Конспирация, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 08:00
    Спецове в заложната къща: Козът "Уайлд"
  • 08:20
    Спецове в заложната къща: Мотоциклетен хаос
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Рик Гиганта
  • 09:00
    Хората от блатата: Финална права
Пълна програма
  • 08:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 71 еп.
  • 09:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 10:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 08:10
    "Рейнбоу Руби"
  • 08:35
    "Барни и приятели"
  • 09:00
    "Баданаму"
  • 09:15
    "Каква е голямата идея?"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:00
    "Лисички" - драма с Джоди Фостър, Сали Келерман, Шери Къри, Ранди Куейд.
  • 08:45
    "Макси" - комедия с Глен Клоуз, Джейн Къртин.
  • 10:20
    "Джоузеф Андрюс" - комедия / приключенски с Питър Фърт, Майкъл Хордърн.
  • 11:55
    "Малкият Галахад" - драма / комедия с Елвис Пресли, Джиг Йънг, Лола Олбрайт, Чарлз Бронсън.
Пълна програма
  • 08:00
    Зона за приятели
  • 08:30
    Зона за приятели
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Charlie Puth: In The Zone
  • 10:00
    Camila Cabello Vs The World!
  • 11:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 08:00
    Животински лудории, сезон 1, еп. 1
  • 08:35
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 3
  • 09:00
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4
  • 09:30
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 08:00
    Магистрала през ада: САЩ , еп. 9
  • 09:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 7
  • 09:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 12
  • 10:00
    Непознатата планета, еп. 3
Пълна програма
  • 08:15
    Животни на годината за 2017 г., еп. 1
  • 09:05
    Брегът на хиените, еп. 1
  • 09:50
    Човек срещу природа, еп. 5
  • 10:15
    Човек срещу природа, еп. 6
Пълна програма
  • 03:25
    Еротичен телепазар
  • 10:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Уникаха - Барселона, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:30
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
Пълна програма
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 07:45
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:50
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 11:10
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Интер - Каляри
  • 12:00
    Италия, Серия А: Кротоне - Ювентус
  • 14:00
    Италия, Серия А: Наполи - Удинезе
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:10
    Игрален филм
  • 09:15
    "Сам на себе си режисьор"
  • 09:55
    "Смехопанорама"
  • 10:20
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:06
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Страната и хората"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Парламентарен живот /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 08:00
    Супер лига: обзор на годината
  • 08:30
    Приключенски спортове
  • 09:00
    Нокаутите на 2005-а
  • 09:30
    Супер лига 2005: обзор на годината
Пълна програма
  • 08:15
    Исторически календар
  • 08:20
    Меси-Документален, Испания /2014,Режисьор: Алекс де ла Иглесия,С участието на Марадона, Сезар Луис Меноти, Хорхе Валдано, Жерар Пике, Йохан Кройф и др., Заснет в Барселона, Буенос Айрес и родния град на Меси - Росарио (Аржентина), филмът проследява началн
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 08:00
    Какво се крие под воала: Епизод 5
  • 08:30
    Какво се крие под воала: Епизод 6
  • 09:00
    Най-взискателните булки: Епизод 9
  • 10:00
    Кралят на тортите: Следващата велика булка
Пълна програма
  • 08:00
    Война на похабяването - с.1, еп.6
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Рали Мароко
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
Пълна програма
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
Пълна програма
  • 07:10
    Пътят към Невърленд, Великобритания,САЩ, Биография/драма/семеен, 2004
  • 08:50
    Изоставени, САЩ, трилър, 2014
  • 10:40
    Невинни години, САЩ, драма/романтичен, 1993
  • 12:55
    Мария Антоанета, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 07:50
    Среща в кухнята - кулинарно предаване, еп. 14
  • 08:25
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 15
  • 08:55
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 16
  • 09:25
    Вкусът - кулинарно предаване, еп. 16
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 08:00
    Чудовището от Париж - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Бибо Бержерон, В ролите: Матьо Шеди, Ванеса Паради, Гад Елмалех
  • 09:30
    Клечко попада в приключение - Приключенски, Комедия, Семеен, 2010, Режисьор: Мартин Лунд, В ролите: Ян Гунар, Ейдриън Смит, Перниле Сьоренсен, Аслейк Енгмарк
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:00
    Последният мъж на света - пети сезон, еп. 22
  • 08:25
    "Секс, наркотици и рокендрол" - втори сезон, еп. 9
  • 08:55
    Завинаги - първи сезон, еп. 12
  • 09:50
    Излъжи ме - втори сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 08:00
    DESIGNERS
  • 08:25
    F-PEOPLE
  • 08:30
    HAIRSTYLES
  • 08:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 07:50
    "На косъм" - 14 и 15 еп.
  • 08:40
    "Кошмарни съседи" - 5 еп.
  • 09:30
    "Обрано, ограбено, върнато" - 12 еп.
  • 09:55
    "Истински спасителни операции" - 14 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
Пълна програма
  • 07:50
    Охотничьи собаки
  • 08:20
    Дело вкуса
  • 08:35
    Сезон охоты
  • 09:05
    Нахлыст
Пълна програма
  • 07:45
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
  • 08:50
    "Трябваше да си ти" - романтичен филм с уч. на Корбин Бърнсен, Дженифър Луис, Тори ДеВито, Майкъл Рейди и др. /п/
  • 11:00
    "Любовни хроники" - романтична комедия с уч. на Мерит Патерсън, Джъстин Кели, Лейни Макоули, Джина Холдън и др. 
  • 13:10
    "Смарагдовозелено" - фантастика с уч. на Мария Ерих, Янис Нивюнер, Лаура Берлин, Дженифър Лои, Жозефин Пройс, Вероника Ферес, Флориан Бартоломей, Катарина Тхалбах, Руфъс Бек, Сандра Боргман и др.
Пълна програма
  • 08:15
    Kitchen Boss: Seaside Favourites
  • 08:37
    Kitchen Boss: Comfort Food
  • 09:00
    Gold Divers: Nice Guys Finish Last
  • 09:45
    Gold Divers: Gold Gettin' Hound Dog
Пълна програма
  • 08:15
    Кухнята
  • 09:05
    Гражданка в ранчото
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
  • 09:55
    Трапезата на Сиба
Пълна програма
  • 08:05
    Алвин и Катеричоците
  • 08:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:10
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 08:30
    Формула Е: Състезание в Рим, обзор
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Алпите, трети етап
  • 10:30
    Колоездене: Флеш Валон
Пълна програма
  • 07:00
    "Колите 2", анимация, САЩ, 2011; реж. Джон Ласитър, Брад Люис, [0+]
  • 08:45
    "Пазители на галактиката Vol.2", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Майкъл Рукър, Карън Гилън, [12+]
  • 11:00
    "Късометражни анимации на Дисни III", анимация, САЩ, 2015, [0+]
  • 11:30
    "Късометражни анимации на Дисни IV", анимация, САЩ, 2015, [0+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 08:00
    Trulli Tales
  • 08:30
    Jungle Junction
  • 08:50
    Handy Manny
  • 09:10
    PJ Masks
Пълна програма
  • 08:05
    Алвин и Катеричоците
  • 08:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:10
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    90s Boys Vs 90s Girls
  • 12:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 08:15
    Blood Relatives: Murder Mansion
  • 09:10
    Suspicion: Murder In The Family
  • 10:05
    Evil Stepmothers: A Murder You Can't Ignore
  • 11:00
    Chandra Levy: A Mistress Murdered: He Called Himself Phoenix
Пълна програма
  • 07:55
    Top: Mishaps
  • 08:20
    Star Rated: Most Boring Sports
  • 08:50
    Top: Weirdest By-Products
  • 09:15
    Up Close With: Filip Jicha
Пълна програма
  • 08:15
    Speargun Hunter
  • 08:35
    Speargun Hunter
  • 09:00
    All Angles
  • 09:20
    All Angles
Пълна програма
  • 08:00
    Спецове в заложната къща: Козът "Уайлд"
  • 08:20
    Спецове в заложната къща: Мотоциклетен хаос
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Рик Гиганта
  • 09:00
    Хората от блатата: Финална права
Пълна програма
  • 08:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 7
  • 08:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 12
  • 09:00
    Непознатата планета, еп. 3
  • 10:00
    Златна треска, еп. 9
Пълна програма
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    AXN Отвътре-Престъпления без граници; документален, САЩ, 2013
  • 10:25
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2014
  • 11:25
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 2, спорт, риалити, 2012
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2009
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 29, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 08:00
    Ловецът на убийци: Не се доверявай
  • 09:00
    Първите 48 часа: Смъртоносен спор/Сърце до сърце
  • 10:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Сноутаун
  • 11:00
    Разтърсващи престъпления: Ейприл Джоунс
Пълна програма
  • 07:15
    Сидни Уайт
  • 09:25
    Екстракт
  • 11:15
    Танци по време на Лунаса
  • 13:10
    Островът на яретата
Пълна програма
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 4 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 08:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    The King of Queens
  • 09:30
    The King of Queens
Пълна програма
  • 08:17
    Sexy Tigerr (18+)
  • 08:42
    The Cunning Linguist (18+)
  • 09:00
    Toilet Room Fucking For Hot Patient (18+)
  • 09:25
    Virginity Club (18+)
Пълна програма
  • 07:00
    Тенис: Abierto GNP Seguros, Монтерей (WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 09:00
    "Животът на Нелсън Мандела" - документален филм
  • 10:00
    Футбол: Леганес - Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    ...
Пълна програма
  • 08:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 08:25
    Борсова информация
  • 08:30
    Агрокоментар
  • 08:35
    Агротема
Пълна програма
  • 08:00
    BEYOND THE SUMMITS
  • 09:00
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - REUNION ISLAND
  • 09:30
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - MOROCCO
  • 10:00
    GLOBETROTTER - MERIDA & YUCATAN
Пълна програма
  • 08:10
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:30
    Taekwondo
  • 08:45
    Ultimate First League
  • 09:00
    Superkombat Fighting Championship
Пълна програма
  • 08:00
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 08:30
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 09:00
    Castles Made of Snow
  • 09:30
    American Misfits: Quest for Gnar
Пълна програма
  • 08:00
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 113 (Episode 13)
  • 08:25
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 105 (Episode 5)
  • 08:50
    Супер-ветеринар (Series 5): Танк, Барни и Маус (Episode 13)
  • 09:40
    Кучетата и техният таен живот (Series 2): 202 (Episode 2)
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    Българско документално кино
  • 10:00
    "Под дъгата" - анимации от НБУ
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 07:50
    Bach and Italy: Concerto Koln in Malta
  • 09:30
    Pygmalion and Bach: Cantatas 34, 51, 31 & 191
  • 11:11
    The Four Seasons by Vivaldi with Concerto Koln
  • 12:41
    InterMezzo
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Верея - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2017-18), 24-и епизод, повторение
  • 13:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 15-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 08:00
    Студио "Формула 1", повторение
  • 08:40
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Китай, повторение
  • 10:40
    Студио "Формула 1", повторение
  • 11:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 30-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 08:15
    Кръвожадни роднини: Убийствено имение
  • 09:10
    Подозирам те: Убийство в семейството
  • 10:05
    Зли мащехи: Убийство, което не можеш да преглътнеш
  • 11:00
    Сенаторът ли уби любовницата си?: Той се представя като Финикс
Пълна програма
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 07:00
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
  • 08:40
    "Аз, проклетникът", анимация, САЩ, 2010; реж. Пиер Кофин, Крис Рено, [0+]
  • 10:15
    "Шимпанзе", документален, САЩ, 2012; реж. Алистър Фодърджил, Марк Линфийлд, [0+]
  • 11:35
    "Пич, къде ми е колата?", комедия, САЩ, 2000; реж. Дани Лaйнър, с Аштън Къчър, Шон Уилям Скот, Дженифър Гарнър, Марла Соколоф, Кристи Суонсън, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Социална мрежа", биографична драма, САЩ, 2010; реж. Дейвид Финчър, с Джеси Айзенберг, Джъстин Тимбърлейк, Андрю Гарфийлд, Рашида Джоунс, Бренда Сонг, [12+]
  • 09:00
    "В търсене на Фелини", драма, САЩ, 2016; реж. Тарън Лекстън, с Ксения Соло, Мария Бело, Мери Лин Раджскъб, Бет Рийзграф, Барбара Буше, [15+]
  • 10:45
    "Чудовищни камиони", комедия - фантастика, САЩ, 2016; реж. Крис Уедж, с Лукас Тил, Джейн Леви, Томас Ленън, Бари Пепър, Роб Лоу, [12+]
  • 12:30
    "Грейвс I, 7 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Йън Б. МакДоналд, с Ник Нолти, Села Уорд, Скайлар Остин, Хълен Йорк, Крис Лоуел, [12+]
Пълна програма
  • 08:00
    Сърцето на Бялата планина (образователен филм за планински туризъм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Враца - на път до края / на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 08:10
    Денят, в който Хенри срещна...
  • 08:20
    Дора Изследователката
  • 08:45
    Пламъчко и машините
  • 09:15
    Пес Парул
Пълна програма
  • 07:35
    Селцето, сезон 1, еп. 10, Франция, исторически/драма, 2009
  • 08:30
    Разследванията на Мърдок, сезон 1, еп. 10, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
  • 09:15
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 8, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 10:10
    Селцето, сезон 1, еп. 10, Франция, исторически/драма, 2009
Пълна програма
  • 07:25
    Таверна
  • 08:45
    Черният кон
  • 10:35
    Йонатана и вещицата
  • 11:55
    Синя птица
Пълна програма
  • 07:25
    Детегледачът-футболист
  • 09:00
    Да се влюбиш в съседката
  • 10:25
    Пиу!
  • 11:45
    Многодетен баща: По японски
Пълна програма
  • 07:00
    Коко Биографичен Франция 2008
  • 08:35
    Децата на сестра ми сами вкъщи Семеен Дания 2012
  • 09:55
    Крокодилите 2 Приключенски Германия 2010
  • 11:25
    Пипи в Южните морета Приключенски, Семеен Швеция, Западна Германия 1970
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 08:15
Съединените животински щати, сезон 1, еп. 4
e-kids 08:15
Кученце в джобче - анимационен сериал
Fox Crime 08:15
Каин - сериал, еп. 7
AXN 08:30
Картър; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2018
PRO 7 08:30
"Теория за големия взрив" - сериал

Всички предавания

Спорт

TV1000 08:15
Момиче за милиони, САЩ, драма/спорт, 2004
BNT 3 08:30
УЕФА Европейски квалификации обзор от 21 март
MAX Sport 2 08:30
Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Eurosport 2 09:00
Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени

Всички предавания

Филми

TV1000 08:15
Момиче за милиони, САЩ, драма/спорт, 2004
bTV Cinema 08:15
"Пистолет, куфар и 3 смърдящи варела" - екшън, комедия (България, 2012), режисьор Георги Костов, в ролите: Асен Блатечки, Деян Донков, Ивайло Захариев, Владислав Карамфилов, Георги Кадурин, Златка Керемедчиева, Йордан Данчев и др.
AXN 08:30
Картър; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2018
Cinemax 2 08:30
"Косвена красота", драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Франкъл, с Уил Смит, Едуард Нортън, Кейт Уинслет, Майкъл Пеня, Хелън Мирън, [12+]
Planeta Folk 08:30
"Музикален пъзел" - избрани песни

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}