ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:00
    Умно село Майка Кураж от Пирдоп /Димитрина Савова/п/
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 20:30
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Код Лондон" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Великобритания, България, 2016), режисьор - Бабак Наджафи, актьори - Джерард Бътлър, Арън Екхарт, Морган Фрийман, Шарлът Райли, Мартин Петрушев, Юлиан Костов, Патрик Кенеди, Анджела Басет и др. 
  • 22:30
    "Аватар" - екшън, трилър, фантастика (САЩ, 2009.), режисьор - Джеймс Камерън, актьори - Сам Уортингтън, Джовани Рибизи, Сигорни Уивър, Мишел Родригес, Зоуи Салдана, Стивън Ланг и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:30
    НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
  • 20:00
    "Идеалната непозната" - с уч. на Холи Бери, Брус Уилис, Джовани Рибизи, Ричард Портноу, Гари Дърдън, Флоренша Лозано и др.
  • 22:15
    "Трасьори" - с уч. на Рафи Гаврон, Скот Джонсън, Мери Авгеропулос, Тейлър Лаутнър, Адам Рейнър, Сам Медина и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова
  • 19:50
    Доктор Живаго - историческа двама, сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Мистериите на Лисабон - историческа драма, сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
  • 20:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков
  • 21:00
    В света на Бритни Спиърс - док. филм
Пълна програма
  • 18:10
    Скорпион; сезон 1, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 19:10
    Скорпион; сезон 1, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 20:10
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Канада, 2012
  • 21:05
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Канада, 2012
Пълна програма
  • 18:20
    Дивият Индокитай: Виетнам
  • 19:15
    Дивият Индокитай: Китай
  • 20:10
    Дивият Индокитай: Малайзия
  • 21:05
    Дивият Индокитай: Тайланд
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Игрален филм
Пълна програма
  • 19:00
    Спортен преглед
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Малки срещу големи: Невероятният дуел"
Пълна програма
  • 18:15
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 18:35
    За възможността да се живее документален филм за поета Валери Петров
  • 19:30
    Часът на зрителите
  • 20:00
    По света и нас
  • 20:30
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:04
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 19:20
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 19:50
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 20:15
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
Пълна програма
  • 19:00
    "Х-мен: Последният сблъсък" -- трилър, екшън, фентъзи (САЩ, 2006), режисьор - Брет Ратнър, актьори - Хю Джакман, Иън Маккелън, Хали Бери, Патрик Стюарт,  Ребека Ромийн,  Ана Пакуин, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Елън Пейдж, Бен Фостър, Вини Джоунс, Келси Г
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    Студио "Купата на краля"
Пълна програма
  • 19:00
    "Перлата на Нил"- екшън, комедия, приключенски, романтичен (САЩ, 1985), режисьор - Люис Тийг, актьори - Майкъл Дъглас, Катлийн Търнър, Дани де Вито, Холанд Тейлър, Питър Депалма и др.
  • 21:00
    "Живот назаeм" - трилър, фантастика (САЩ, Канада, 2010), режисьор - Мигел Сапочник, актьори - Джъд Лоу, Форест Уитъкър, Алис Брага, Лив Шрайбър, Карис ван Хоутен,  Джо Пинг, Лиза Лапира и др. 
  • 23:15
    Cinema X: "Видението" - трилър, ужаси (САЩ, 2012), режисьор - Тод Линкълн, актьори -  Ашли Грийн, Том Фелтън, Себастиан Стан, Джулиана Гил, Рик Гомез, Ана Кларк, Сюзан Форд и др.
Пълна програма
  • 17:30
    "Щурите съседи" - сериал
  • 20:30
    "Момичета и момчета" - тийнейджърски, романтичен (Великобритания, 2006), режисьор - Ник Хъран, актьори - Самер Армстронг, Кевин Зегърс, Шери Милър, Робърт Джой, Шарън Озбърн, Мори Чейкин и др.
  • 22:30
    "Мутра по заместване" - сериал, с.4
  • 23:30
    "Закотвени" - сериал
Пълна програма
  • 17:00
    MasterChef - кулинарно шоу
  • 20:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 21:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.1, еп. 28
  • 22:30
    "Кралица на красотата" - сериал, с.1, еп.6
Пълна програма
  • 19:00
    Малки Титани: В готовност
  • 19:08
    Малки Титани: В готовност
  • 19:25
    Малки Титани: В готовност
  • 19:33
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 17:30
    "Чък за късмет ", комедия, САЩ, 2007; реж. Майкъл Хелфрич, с Дейн Кук, Джесика Алба, Дан Фоглър, Лони Рос, Мишел Харисън, [15+]
  • 19:10
    "От втория път", романтична комедия, Канада, 2016; реж. Лион Мар, с Линда Торсън, Стюарт Марголин, Лора Де Картере, Луи Дел Гранде, Алексис Харисън, [12+]
  • 21:00
    "Гомор ІІІ, 2 еп.", криминална драма, Италия, 2017; реж. Клаудио Купелини, Франческа Коменчини, с Марко Д'Аморе, Салваторе Еспозито, Кристина Донадио, Кристиана Дел'Анна, Артуро Мусели, [18+]
  • 21:55
    "Аш срещу злите мъртви ІІІ, 3 еп.", хорър - комедия, САЩ, 2018; реж. Андрес Меса-Валдес, Диего Меса-Валдес, с Брус Кемпбъл, Рей Сантяго, Дана ДеЛоренцо, Люси Лоулес, [18+]
Пълна програма
  • 17:55
    "Малер", биографична драма, Великобритания, 1974; реж. Кен Ръсел, с Робърт Пауъл, Джорджина Хейл, Лий Монтагю, Мириам Карлин, Розали Кръчли, [12+]
  • 19:50
    "Маслиновото дръвче (2016)", драма, Испания, 2016; реж. Исиар Боляин, с Анна Кастило, Хавиер Гутиерес, Пеп Амброс, Мануел Кукала, Мигел Анхел Аладрен, [12+]
  • 21:30
    "Бразилци", комедия, Унгария, 2017; реж. Цаба М. Киш, Габор Рохони, с Ерик Лакатош, Барнабас Бергенди, Даниел Виктор Наги, Бела Дора, Цаба Лакатош, [12+]
  • 23:10
    "В края на тунела (2016)", криминален трилър, Аржентина, 2016; реж. Родриго Гранде, с Леонардо Сбаралия, Пабло Ечари, Клара Лаго, Федерико Лупи, Ума Салдуенде, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    CNN Newsroom
  • 19:30
    Inside Africa
  • 20:00
    CNN Newsroom
  • 20:30
    Vital Signs with Dr. Sanjay Gupta
Пълна програма
  • 17:00
    "Стая 309" (премиера) - сериал, 3 епизода
  • 20:00
    "Изпратено с надежда: Свободата да простиш" - романтичен филм с уч. на Ерик Мейбиъс, Кристин Буут, Кристъл Лоу, Джеф Густафсън и др.
  • 21:50
    "Неочаквани обрати" - романтична драма с уч. на Херберт Улрих, Наталия Авелон, Уши Глас, Леони Тепе и др. /п/
  • 23:50
    "Любов, деца и едно ново начало" - романтичен филм с уч. на Марион Крахт, Михаел Рол, Джулия Бремерман, Кристиане Блумхоф и др. /п/
Пълна програма
  • 18:00
    "Бевърли Хилс нинджа" - екшън комедия с уч. на Крис Фарли, Николет Шеридън, Крис Рок, Робин Шу и др.
  • 20:00
    "Опасно синьо" - приключенски екшън с уч. на Пол Уокър, Джесика Алба, Скот Каан, Ашли Скот, Джеймс Фрейн и др.
  • 22:15
    "Тринайсет" - сериал, сезон 1
  • 23:15
    Професионална борба: "Първична сила"
Пълна програма
  • 19:00
    Мега влакове: Канада - водният влак
  • 20:00
    Как изобретихме света: Самолети
  • 21:00
    Автоработилница "Гоблин Уъркс": Потрошеният Ленд Роувър
  • 22:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 7
Пълна програма
  • 18:40
    Ловци на митове: Нощ на ужасите
  • 19:30
    Стани богат изобретател: Суперсили за продан
  • 20:20
    Строителни постижения: Абу Даби
  • 21:10
    Тайни под земята: Епизод 8
Пълна програма
  • 17:30
    Размяна на телата
  • 19:10
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 19:30
    Къмпиране
  • 20:00
    Ducktales S1
Пълна програма
  • 19:00
    "Въпросите на Мили"
  • 19:05
    "Въпросите на Мили"
  • 19:15
    "Въпросите на Мили"
  • 19:20
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 18:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 19:20
    Покемон - анимационен сериал
  • 19:45
    Кученце в джобче - сериал
  • 20:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 18:15
    Семейство Серано - 3 еп. - Сериал
  • 20:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 21:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 22:00
    Преследвачът - 20 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 16:30
    Снукър: Световно първенство, ден 1, директно
  • 19:30
    Конен спорт: Тур на шампионите в Шанхай
  • 20:30
    Световен Супербайк шампионат: Първо състезание в Асен
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 18:30
    Футбол: Бундеслига, Айнтрахт - Херта
  • 19:30
    Футбол: Бундеслига, Борусия Дортмунд - Байер Леверкузен, директно
  • 21:30
    Мотоциклетизъм: 24 часа на Льо Ман, директно
Пълна програма
  • 18:55
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 11
  • 19:15
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 12
  • 19:40
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 5
  • 20:25
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 6
Пълна програма
  • 18:55
    Pro Bull Riders
  • 19:50
    Pro Bull Riders
  • 20:45
    Night Of The Jumps
  • 21:40
    Mantracker Season 6
Пълна програма
  • 19:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Мразя моя двор
  • 19:30
    Мразя моя двор
  • 20:00
    Помощ след ремонт
  • 20:30
    Помощ след ремонт
Пълна програма
  • 19:00
    Безценно време - игрален филм
  • 21:00
    Кое е това момиче? - втори сезон, еп. 9
  • 21:30
    Кое е това момиче? - втори сезон, еп. 10
  • 22:00
    Кое е това момиче? - втори сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 18:15
    Пропукване - втори сезон, еп. 1
  • 19:15
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 22
  • 20:05
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 23
  • 21:00
    Роко Скиавоне - първи сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 17:05
    "Междузвездни войни: Епизод ІІІ - Отмъщението на ситите", екшън - фантастика, САЩ, 2005; реж. Джордж Лукас, с Юън Макгрегър, Натали Портман, Хейдън Кристенсън, Иън Макдайърмид, Самюъл Л. Джаксън, [12+]
  • 19:25
    "Хотел "Трансилвания"", анимация, САЩ, 2012; реж. Дженди Тартаковски, [0+]
  • 21:00
    "Париж може да почака", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Елинор Копола, с Даян Лейн, Арно Виард, Алек Болдуин, Елизе Тилрой, Елоди Наваре, [12+]
  • 22:35
    "Патерно", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Бари Левинсън, с Райли Кеоу, Ал Пачино, Ани Парис, Кати Бейкър, Грег Грънберг, [15+]
Пълна програма
  • 19:00
    Историята на Египет, сезон 1, еп. 3
  • 20:05
    В изгнание, сезон 1, еп. 3
  • 21:00
    Селцето, сезон 1, еп. 3
  • 22:00
    Линдън Джонсън - заемайки президентския пост след Кенеди
Пълна програма
  • 18:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Страх и омраза в Пласентия
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Бари Даутфайър
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Битка между велики умове
  • 20:00
    Детройтска стомана: Великото откриване
Пълна програма
  • 19:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 22 еп.
  • 19:30
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 20:30
    Дестинация България
  • 21:00
    ХОБИ НОВИНИ
Пълна програма
  • 18:55
    "Чурулик"
  • 19:15
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 19:25
    "Паленца"
  • 20:10
    "Меси отива в Окидо"
Пълна програма
  • 19:00
    НОВИНИ
  • 19:30
    "Интервю" с Наделина Анева
  • 20:00
    "Патарински Live"/п/
  • 20:30
    "Коктейл" с Деси Жаблянова
Пълна програма
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
Пълна програма
  • 18:05
    "Радио дни" - комедия с Мия Фароу, Даян Уийст.
  • 19:35
    "Космически топки" - комедия / фантастика с Мел Брукс, Джон Кенди, Рик Моранис, Бил Пулман.
  • 21:10
    "Шест степени на разделението" - драма / комедия/ с Уил Смит, Доналд Съдърланд, Стокард Чанинг, Йън МакКелън.
  • 23:00
    "Кървави улици" - екшън / криминален с Вал Килмър, "50 сент".
Пълна програма
  • 19:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 20:00
    Класация Евро Топ
  • 22:00
    Екс он дъ бийч
  • 22:30
    Екс он дъ бийч
Пълна програма
  • 18:00
    Global Girls! Top 20
  • 19:30
    Hot Right Now!
  • 20:00
    Totally Uninterrupted Hits From...
  • 23:00
    David Guetta: World Stage
Пълна програма
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 19:00
    Обучение на домашни любимци, сезон 1, еп. 5
  • 19:25
    Обучение на домашни любимци, сезон 1, еп. 6
  • 19:55
    Дивите Филипини с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 1
  • 20:45
    Дивите Филипини с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 19:00
    Морският път на коприната, еп. 1
  • 20:00
    Суша, еп. 1
  • 21:00
    Суша, еп. 2
  • 22:05
    От пепелта, еп. 1
Пълна програма
  • 18:50
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 1
  • 19:45
    Най-известният тигър в света, еп. 1
  • 20:40
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 2
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Марсилия - Лил, мач от френската Лига 1, запис
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:15
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 27-и епизод, повторение
  • 21:45
    Футбол: Кардиф Сити - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, директно
Пълна програма
  • 18:15
    Международен музикален фестивал "Жара". Гала концерт. За юбилея на София Ротару
  • 19:55
    "Днес вечерта"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:20
    "Днес вечерта"
Пълна програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 20:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 19:30
    "Златен хит" - музикална рубрика
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Аз, роботът" - фантастика / трилър, U, 2004
Пълна програма
  • 19:00
    Екстремни спортове
  • 19:30
    Жилет световен спорт
  • 20:00
    Мобил 1
  • 20:30
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
Пълна програма
  • 18:45
    "Най-доброто от… Най-бързите шоу класации" - шоу
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Експлозивно - уикенд" - журнал
  • 21:15
    "Германия търси суперзвездата" - 2-то мото шоу
Пълна програма
  • 18:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 19:35
    Вести-Москва
  • 20:00
    Вести
  • 21:00
    Сериал: "Обикновен живот"
Пълна програма
  • 19:00
    Документален екран
  • 20:00
    "Израел през седмицата"
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
Пълна програма
  • 18:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Без граници: Да открием света" - туристически журнал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Карибски пирати: В непознати води" - приключенски филм, U, 2011
Пълна програма
  • 18:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 19:50
    Другата история
  • 20:00
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /на живо/
Пълна програма
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 19:30
    Висшата лига в аванс
  • 20:00
    Бокс
Пълна програма
  • 18:20
    Scooby-Doo!
  • 19:10
    Sally Bollywood
  • 19:40
    Einfach tierisch
  • 20:10
    Tom und Jerry
Пълна програма
  • 19:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 19:20
    Чети по устните ми-трилър, Франция,2001г.,Режисьор: Жак Одиар, В ролите: Александър Деспла, Венсан Касел, Еманюел Дево, Оливие Гурме, Оливие Перие, Серж Бутлерофф, Франсоа Лорик
  • 22:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 22:30
    50 нюанса любов - Предаване на Теледемиа
Пълна програма
  • 19:00
    Closeup
  • 20:00
    We Love Music
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 19:00
    Хубава, секси или отблъскваща: Аннабел
  • 19:30
    Хубава, секси или отблъскваща: Тоши
  • 20:00
    Моето 1500 кг семейство: Семейното пътешествие започва
  • 21:00
    Моят голям, пищен, фантастичен живот: Спасете ме
Пълна програма
  • 19:00
    Бавария - традициите създават бъдещето
  • 19:30
    Бавария - Да намериш партньори и приятели
  • 20:00
    Какво знаете за селищата в България?
  • 20:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 19:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата
  • 20:00
    Строителство извън мрежата: Фар в Мейн
  • 21:00
    Карибски пиратски съкровища
  • 21:30
    Карибски пиратски съкровища
Пълна програма
  • 19:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата
  • 20:00
    Строителство извън мрежата: Фар в Мейн
  • 21:00
    Карибски пиратски съкровища
  • 21:30
    Карибски пиратски съкровища
Пълна програма
  • 17:45
    Есен в Ню Йорк, САЩ, драма/романтичен, 2000
  • 19:30
    Почти известни, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2000
  • 21:30
    Лудории, САЩ, криминален/драма/мистерия, 1998
  • 23:15
    Изкуплението Шоушенк, САЩ, криминален/драма, 1994
Пълна програма
  • 04:30
    "Български надежди" - 1 еп., документална поредица за талантливите деца в България
Пълна програма
  • 18:55
    Аламинутите на Лорейн - кулинарно предаване, еп. 3
  • 19:30
    Аламинутите на Лорейн - кулинарно предаване, еп. 4
  • 20:00
    Ваканцията на Бил - кулинарно предаване, еп. 6
  • 20:30
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 18:00
    Пролетно надмощие: бой банди срещу гърл банди: Топ 50
  • 21:30
    Съботно нощно парти!
Пълна програма
  • 18:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 20:00
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 22:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
Пълна програма
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "Треньори на кучета" - доку-поредица
  • 21:15
    "Чудната петорка" - анимация/фентъзи/семеен, САЩ, 2012
  • 23:00
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Теория за Големия взрив - втори сезон, еп. 19
  • 19:30
    Да откриеш Форестър - игрален филм
  • 22:15
    Империя - четвърти сезон, еп. 13
  • 23:10
    Дълбоката държава - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
  • 20:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 19:00
    FASHION FILMS
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    FASHION FILMS
  • 19:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 18:40
    "Нерешени случаи с Доналд Макинтайър" - 2 еп.
  • 19:30
    "Бърз отклик" - 3 и 4 еп.
  • 20:20
    "Съдебни медици" - 5 и 6 еп.
  • 21:10
    "Кошмарни съседи" - 7 еп.
Пълна програма
  • 18:30
    Централна емисия Новини
  • 19:15
    "Ексклузивно" - публицистика
  • 20:00
    Новини
  • 20:20
    Спорт
Пълна програма
  • 18:50
    Мастер-класс
  • 19:05
    Морская подводная охота
  • 19:30
    Охота: собачья работа
  • 20:00
    На охотничьей тропе
Пълна програма
  • 18:00
    "Баща - мечта" - комедия с уч. на Адам Сандлър, Джоуи Лорън Адамс, Джон Стюарт, Лесли Ман, Роб Шнайдър и др.
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 6
  • 21:00
    "Безсъници в Сиатъл" - романтична комедия с уч. на Том Ханкс, Мег Райън, Бил Пулман, Роузи О'Донъл, Роб Райнър, Рита Уилсън, Габи Хофман и др.
  • 23:10
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 6 /п/
Пълна програма
  • 18:45
    Smash Lab: Earthquake Proof House
  • 19:30
    Smash Lab: Train Crash
  • 20:15
    American Loggers: Hell on the Road
  • 21:00
    Kitchen Boss: Feast Of The 7 Fishes
Пълна програма
  • 19:00
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 19:30
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 20:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 20:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    Костенурките Нинджа
  • 19:35
    Рок Училище
  • 20:00
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 16:30
    Снукър: Световно първенство, ден 1, директно
  • 19:30
    Конен спорт: Тур на шампионите в Шанхай
  • 20:30
    Световен Супербайк шампионат: Първо състезание в Асен
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 17:05
    "Междузвездни войни: Епизод ІІІ - Отмъщението на ситите", екшън - фантастика, САЩ, 2005; реж. Джордж Лукас, с Юън Макгрегър, Натали Портман, Хейдън Кристенсън, Иън Макдайърмид, Самюъл Л. Джаксън, [12+]
  • 19:25
    "Хотел "Трансилвания"", анимация, САЩ, 2012; реж. Дженди Тартаковски, [0+]
  • 21:00
    "Париж може да почака", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Елинор Копола, с Даян Лейн, Арно Виард, Алек Болдуин, Елизе Тилрой, Елоди Наваре, [12+]
  • 22:35
    "Патерно", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Бари Левинсън, с Райли Кеоу, Ал Пачино, Ани Парис, Кати Бейкър, Грег Грънберг, [15+]
Пълна програма
  • 19:00
    Sofia The First
  • 19:30
    Vampirina
  • 20:00
    PJ Masks
  • 20:30
    P-King Duckling
Пълна програма
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    Костенурките Нинджа
  • 19:35
    Рок Училище
  • 20:00
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 18:20
    Forbidden: Dying for Love: Laws of Attraction
  • 19:15
    I Am Homicide: Two Sides Of Charlotte
  • 20:10
    Obsession: Dark Desires: The Salon Stalker
  • 21:05
    Your Worst Nightmare: Black Widow
Пълна програма
  • 18:50
    The Truth About...: Inspiring Moments
  • 19:15
    Perfection: Tiger Woods
  • 19:45
    Up Close With: Primoz Kozmus
  • 20:10
    Top: Coaches for Celebs
Пълна програма
  • 18:45
    Buccaneers & Bones
  • 19:05
    Buccaneers & Bones
  • 19:30
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
  • 19:50
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
Пълна програма
  • 18:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Страх и омраза в Пласентия
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Бари Даутфайър
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Битка между велики умове
  • 20:00
    Детройтска стомана: Великото откриване
Пълна програма
  • 19:00
    Суша, еп. 1
  • 20:00
    Суша, еп. 2
  • 21:05
    От пепелта, еп. 1
  • 22:50
    Бедствие Земя, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Код Лондон" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Великобритания, България, 2016), режисьор - Бабак Наджафи, актьори - Джерард Бътлър, Арън Екхарт, Морган Фрийман, Шарлът Райли, Мартин Петрушев, Юлиан Костов, Патрик Кенеди, Анджела Басет и др. 
  • 22:30
    "Аватар" - екшън, трилър, фантастика (САЩ, 2009.), режисьор - Джеймс Камерън, актьори - Сам Уортингтън, Джовани Рибизи, Сигорни Уивър, Мишел Родригес, Зоуи Салдана, Стивън Ланг и др.
Пълна програма
  • 18:50
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 10, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 19:50
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 11, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 20:50
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 12, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 21:50
    Тоталкар; сезон 1, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 18:40
    Отмъщението; сезон 2, епизод 3, драма, мистерия, 2014
  • 19:50
    Отмъщението; сезон 2, епизод 4, драма, мистерия, 2014
  • 21:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 5, драма, мистерия, 2014
  • 22:10
    Медиум; сезон 5, епизод 15, драма, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 19:00
    Какво е нужно за убийство: Зелената вдовица
  • 19:30
    Какво е нужно за убийство: Информаторът убиец
  • 20:00
    Какво е нужно за убийство: Роднинството е по-важно от брака
  • 20:30
    Какво е нужно за убийство: Твърде късно за съжаление
Пълна програма
  • 18:45
    Предател
  • 21:00
    Пътят
  • 23:10
    Съдният ден
Пълна програма
  • 18:15
    Международный музыкальный фестиваль "Жара". Гала-концерт. К юбилею Софии Ротару
  • 19:55
    "Сегодня вечером" (16+)
  • 21:00
    "Время"
  • 21:20
    "Сегодня вечером" (16+)
Пълна програма
  • 18:30
    Сквозной эфир. Гость
  • 21:25
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 22:00
    Израиль за неделю
  • 23:00
    Т/с "Чкалов", 3 с
Пълна програма
  • 18:05
    Привет, Андрей!
  • 20:00
    Вести в субботу
  • 21:00
    Незнакомка в зеркале. Х/ф
Пълна програма
  • 18:40
    Lip Sync Battle
  • 19:05
    Stand Up and More
  • 19:30
    Punk'd
  • 20:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 18:49
    Toilet Room Fucking For Hot Patient (18+)
  • 19:15
    To Live And Fuck In L.A. Part 2 (18+)
  • 19:40
    Apple Pie And I Scream (18+)
  • 20:06
    Euro Medicare Makes Me Medicum (18+)
Пълна програма
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 19:15
    Тенис: Симона Халеп - Петра Мартич (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory 2018 - I четвъртфинал, повторение)
  • 21:50
    Тенис: Наоми Осака - Каролина Плишкова (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory 2018 - II четвъртфинал, повторение)
  • 23:20
    Тенис: Анджелик Кербер - Дария Касаткина (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory 2018 - III четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 19:00
    Акценти
  • 19:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 19:15
    Борсова информация
  • 19:20
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 08:45
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 19:00
    Wave Of Compassion
  • 20:00
    Harvey Spannos
  • 21:00
    World of X Games 2015
  • 22:00
    Firsthand
Пълна програма
  • 19:00
    Забранена история (Series 3): Кървава съблазън: Истински вампири (Episode 4)
  • 19:50
    Забранена история (Series 3): Култът към Сатаната (Episode 5)
  • 20:40
    Забранена история (Series 3): Търсенето на крал Артур (Episode 6)
  • 21:30
    Елизабет I
Пълна програма
  • 18:30
    "Холистично учение" - документална поредица
  • 19:30
    "Viva la Musica!"
  • 20:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /премиерно/
  • 21:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 17:30
    Raphel Pichon conducts Bach's Saint Matthew Passion
  • 20:28
    InterMezzo
  • 21:30
    Le Roi Arthus by Chausson at the Opera de Paris
Пълна програма
  • 17:30
    Футбол: Ботев Пловдив - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, директно
  • 19:25
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 20:00
    Футбол: Берое - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, директно
  • 21:55
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис: Каролин Гарсия - Гарбине Мугуруса (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier - III четвъртфинал, повторение)
  • 21:00
    Тенис: Дария Касаткина - Елена Веснина (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier - IV четвъртфинал, повторение)
  • 22:50
    Тенис: Елина Свитолина - Анджелик Кербер (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 19:00
    Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
  • 19:15
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Тотнъм Хотспър, полуфинален мач за Купата на Футболната асоциация, директно
  • 21:10
    Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
  • 21:45
    Професионален бокс: Международна галавечер в Ливърпул, Великобритания, директно
Пълна програма
  • 18:20
    Забранено: Гладни за любов: Законите на привличането
  • 19:15
    Детектив Убийство: Двете страни на Шарлот
  • 20:10
    Мрачна обсебеност: Преследвач в салона
  • 21:05
    Най-лошият ти кошмар: Черната вдовица
Пълна програма
  • 19:00
    "Епизод", (п)
  • 20:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 21:00
    "Шоуто на играчите" вечерно токшоу с Павел и Христо, (п)
  • 22:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
Пълна програма
  • 18:30
    "Маса 19", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Блиц, с Анна Кендрик, Крейг Робинсън, Джун Скуиб, Лиса Кудроу, Стивън Мърчант, [12+]
  • 20:00
    "Т2: Трейнспотинг", драма, Великобритания, 2017; реж. Дани Бойл, с Юън Макгрегър, Юън Бремнър, Джони Лий Милър, Робърт Карлайл, Шърли Хендерсън, [18+]
  • 21:55
    "Уилсън", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Крейг Джонсън, с Уди Харелсън, Лора Дърн, Джуди Гриър, Изабела Амара, Черил Хайнс, [15+]
  • 23:30
    "Богатство I, 4 еп.", криминална драма, САЩ, 2018; реж. Дон Шадфорт, с Доналд Съдърланд, Хилари Суонк, Брендън Фрейзър, Майкъл Еспър, Харис Дикинсън, [18+]
Пълна програма
  • 18:25
    "В сенките I, 7 еп.", драма, Румъния, 2015; реж. Игор Кобилянски, с Шербан Павлу, Мария Обретин, Андреа Василе, Щефан Велничук, Серджиу Костаче, [18+]
  • 19:10
    "В сенките I, 8 еп.", драма, Румъния, 2015; реж. Игор Кобилянски, с Шербан Павлу, Мария Обретин, Андреа Василе, Щефан Велничук, Серджиу Костаче, [18+]
  • 19:55
    "Милиарди ІІІ, 4 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Колин Бъкси, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 20:55
    "Западен свят І, 1 еп.", фантастична драма, САЩ, 2016; реж. Джонатан Нолан, с Евaн Рейчъл Ууд, Антъни Хопкинс, Ед Харис, Джеймс Марсдън, Танди Нютън, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Градът на кипарисите: Севлиево (образователен филм за семеен туризъм)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    Видимото и невидимото на Родопите (образователен документален филм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 18:45
    Пламъчко и Машините
  • 19:10
    Пламъчко и Машините
  • 19:35
    Ръсти може всичко
  • 19:59
    Денят, в който Хенри срещна...
Пълна програма
  • 18:55
    Разследванията на Мърдок, сезон 1, еп. 11, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
  • 19:45
    Разследванията на Мърдок, сезон 1, еп. 12, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
  • 20:30
    Ендевър, сезон 2, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерия, 2014
  • 22:00
    Миниатюристът, сезон 1, еп. 3, Великобритания, екранизация, 2017
Пълна програма
  • 18:10
    Десетте Божи заповеди, част 2
  • 19:35
    Париж 36
  • 21:35
    Философия на вкуса
  • 22:00
    Инспектор Банкс
Пълна програма
  • 17:40
    Рудниците на цар Соломон, част 2
  • 19:05
    Кметицата-кексче
  • 20:30
    Шерлок
  • 22:00
    Синът на дракона, част 1
Пълна програма
  • 18:05
    Метеор, еп.1 Научна Фантастика, Драма САЩ 2009
  • 19:40
    Брат и сестра Комедия Франция 2012
  • 21:15
    Индийският лекар 3/5 Биографичен Великобритания 2013
  • 22:00
    Внедрена екшън Канада, САЩ 2013
Пълна програма
  • 19:00
    Movie Talk
  • 19:25
    If I Was God
  • 19:35
    As I Am: The Life And Times Of DJ AM
  • 21:30
    Jacqueline Argentine
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 19:05
Болница на открито, сезон 1, еп. 10, Испания, 2015
Viasat Nature 19:05
Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 13
AXN 19:05
Скорпион; сезон 2, епизод 11, екшън, драма, САЩ, 2015
Fox Crime 19:05
Лас Вегас - трети сезон, еп. 19
AXN Black 19:10
Специален отряд; сезон 1, епизод 19, екшън, приключенски, САЩ, 2017

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 2 19:30
Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
Sky Sports 19:30
Футбол Мундиал
Bloomberg TV Bulgaria 20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
Eurosport 20:00
Биатлон: Световна купа в Хохфилцен, спринт, мъже
Eurosport 2 20:00
Футбол: Световно първенство за девойки до 17 г в Уругвай, финал

Всички предавания

Филми

AXN 19:05
Скорпион; сезон 2, епизод 11, екшън, драма, САЩ, 2015
Cinemax 19:10
"Последното пътуване", драма, Германия, 2017; реж. Ник Бейкър - Монтийс, с Юрген Прохнов, Петра Шмидт-Шалер, Тамбет Туиск, Сузане фон Борсоди, [12+]
AXN Black 19:10
Специален отряд; сезон 1, епизод 19, екшън, приключенски, САЩ, 2017
MGM 19:10
"Да наследиш вятъра" - драма със Спенсър Трейси, Фредерик Марч, Джийн Кели, Флорънс Елдридж.
HBO 19:15
"Патерно", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Бари Левинсън, с Райли Кеоу, Ал Пачино, Ани Парис, Кати Бейкър, Грег Грънберг, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}