ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:45
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 05:50
    Малки истории /п/
  • 06:50
    Неделно евангелие
  • 07:00
    Внимание, роботика анимационен филм
Пълна програма
  • 04:00
    "Времето лети"- сериал, с.3, еп.21
  • 05:30
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Робо и Страшко" - анимация
  • 07:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
Пълна програма
  • 04:00
    "Героят на моите мечти" - с уч. на Антонио Сабато мл., Мегън Прайс, Джейк Сандвиг, Брук Невин и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Нощна смяна" - сериен филм, сезон 1
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
Пълна програма
  • 04:40
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 05:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 06:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 07:30
    Великите - филм
Пълна програма
  • 02:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Здравей, свят - док. поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
  • 04:15
    Възприятия; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 05:35
    Възприятия; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 06:20
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 6, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 07:05
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 5, криминален, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 05:02
    Кучета 101: Боксер, бишон фризе, нюфаундленд, бийгъл, дакел
  • 05:49
    Кучета 101: Бял териер, ирландски сетер, доберман, минипинчер, уипет
  • 06:36
    Братя в блатата: Разярени крокодили
  • 07:00
    Братя в блатата: Педикюр за прасета
Пълна програма
  • 04:00
    Концерт
  • 06:00
    Новини
  • 06:30
    "Извънредно включване" (п)
  • 07:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 04:20
    Ан Вил
  • 05:50
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
  • 06:55
    "Знанията те правят ас" - детска програма
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
Пълна програма
  • 04:00
    Библиотеката /п/
  • 05:20
    Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 05:50
    Земята е само една Водата, която се влива в морето - река Ота
  • 06:05
    Вкусни изкушения кулинарно предаване /14 епизод/
Пълна програма
  • 05:00
    В кадър /п/
  • 05:30
    Непозната земя /п/
  • 06:00
    Животворният Хеброс научнопопулярен филм
  • 06:30
    Неродена мома концерт на Фортисимо фамилия с участието на актьорите Илиана Коджабашева и Иван Бърнев, диригент Георги Андреев
Пълна програма
  • 05:02
    Grizzy and the Lemmings
  • 05:10
    Grizzy and the Lemmings
  • 05:16
    Grizzy and the Lemmings
  • 05:23
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 04:00
    "Синове на анархията" - сериал, с.6, еп.11, 12
  • 06:00
    "Аватар: Легенда за Анк " - анимация
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.10, еп. 19,20,21
  • 11:00
    "Не умирай сам" - драма,екшън,трилър (САЩ, 2004) , режисьор - Ърнест Дикърсън, актьори - Дрю Сидора, DMX, Майкъл Иъли, Дженифър Скай, Майкъл Айли, Клифтън Пауъл, Дейвид Аркет и др.
Пълна програма
  • 03:30
    "Живот назаeм" - трилър, фантастика (САЩ, Канада, 2010), режисьор - Мигел Сапочник, актьори - Джъд Лоу, Форест Уитъкър, Алис Брага, Лив Шрайбър, Карис ван Хоутен,  Джо Пинг, Лиза Лапира и др. 
  • 06:00
    "Принцесата на Монако" - биографичен,драма (САЩ,Франция, Белгия, Италия, 2014), режисьор - Оливие Даан, актьори - Никол Кидман, Роджър Аштън-Грифитс, Робърт Линдзи, Джералдин Съмървил и др.
  • 08:30
    "Снежната кралица 2" - анимация (Русия, 2014), режисьор - Алексей Цицилин
  • 10:15
    "Принцесите на Родеото" - семеен (Бразилия, 2012), режисьор - Тимъти Армстронг, актьори - Байли Медисън, Дъста Кимзи, Ричард Леви и др.
Пълна програма
  • 05:00
    "Мутра по заместване" - сериал
  • 06:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.3
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.3
  • 08:00
    "Майк и Моли" - сериал, с.5
Пълна програма
  • 03:10
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Земя на честта" - сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Анджело е върхът
  • 05:10
    Анджело е върхът
  • 05:25
    Анджело е върхът
  • 05:35
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 03:15
    "Чиста кръв", криминален трилър, Мексико, 2016; реж. Ное Сантилан-Лопес, с Ернан Мендоса, Хоакин Косио, Маурисио Аргуелес, Луис Роберто Гусман, Сесар Родригес, [18+]
  • 05:20
    "Завръщането на Ринго", уестърн - екшън, Италия, 1965; реж. Дучо Тесари, с Джулиано Джема, Фернандо Санчо, Лорела Де Лука, Ниевес Наваро, Антонио Касас, [15+]
  • 07:00
    "Старски и Хъч", драма съспенс, САЩ, 2004; реж. Тод Филипс, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Снуп Дог, Фред Уилямсън, Винс Вон, [15+]
  • 08:45
    "Салют-7", екшън - драма, Русия, 2017; реж. Клим Шипенко, с Владимир Вдовиченков, Павел Деревянко, Александър Самояиленко, Виталий Хаев, Оксана Фандера, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    "Експрес до Маракеш", приключенска комедия, Италия, 1989; реж. Габриел Салваторес, с Диего Абатантуоно, Фабрицио Бентивольо, Кристина Марсилач, Джузепе Чедерна, Джиджо Алберти, [15+]
  • 07:00
    "Истерична слепота", драма, САЩ, 2002; реж. Мира Наир, с Ума Търман, Джена Роуландс, Джулиет Люис, Джъстин Чамбърс, Бен Газара, [15+]
  • 08:40
    "Чикаго", комедия - мюзикъл, САЩ, 2002; реж. Роб Маршал, с Рене Зелуегер, Катрин Зита-Джоунс, Ричард Гиър, Куин Латифа, Джон Кристофър Рийли, [12+]
  • 10:30
    "Бразилци", комедия, Унгария, 2017; реж. Цаба М. Киш, Габор Рохони, с Ерик Лакатош, Барнабас Бергенди, Даниел Виктор Наги, Бела Дора, Цаба Лакатош, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 05:30
    Inside Africa
  • 06:00
    CNN Newsroom
  • 06:30
    World Sport
Пълна програма
  • 03:50
    "Изпратено с надежда: Сплотено семейство" - романтичен филм с уч. на Ерик Мейбиъс, Кристин Буут, Кристъл Лоу, Джеф Густафсън и др. /п/
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 2, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 02:20
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, сезон 9, 3 епизода /п/
  • 07:30
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 5, 3 епизода
  • 11:00
    "Бевърли Хилс нинджа" - екшън комедия с уч. на Крис Фарли, Николет Шеридън, Крис Рок, Робин Шу и др. /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Седмица на скорост: Тунинг и състезания: Срещу "Бързи и шумни": Създадени за мега надпревара 4
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Ford Mustang GT от 1988
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 2
  • 07:30
    Мъжете от Юкон: Тънък лед
Пълна програма
  • 05:02
    Как са го направили?: Епизод 10
  • 05:26
    Фабрика за храна: САЩ: Бирено коремче
  • 05:50
    Фабрика за храна: САЩ: Ха наздраве, Джими!
  • 06:14
    Фабрика за храна: САЩ: Гладни очи
Пълна програма
  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 05:00
    "Имало едно време… Животът"
  • 05:30
    "Имало едно време… Животът"
  • 06:00
    "Имало едно време… Животът"
  • 06:30
    "Имало едно време… Животът"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Семейство Серано - 3 еп. - Сериал
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 10:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Амстел Голд
  • 06:30
    Футбол: ФИФА футбол магазин
  • 07:00
    Световен Супербайк шампионат: Първо състезание в Асен
  • 07:30
    Снукър: Световно първенство, ден 1
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: Световно първенство, ден 2
  • 06:30
    Световен Супербайк шампионат: Първо състезание в Асен
  • 07:00
    Футбол: ФИФА футбол магазин
  • 07:15
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, пети етап
Пълна програма
  • 00:15
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 3
  • 06:05
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 5
  • 06:25
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 6
  • 07:05
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 5
Пълна програма
  • 05:00
    Mantracker Season 6
  • 05:55
    Ama Motocross Series Highlights
  • 07:00
    Crusty Demons: No Borders 6
  • 07:25
    Freeride World Tour 2016
Пълна програма
  • 05:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, премиера/
  • 05:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:45
    Кое е това момиче? - втори сезон, еп. 13
  • 05:10
    Кое е това момиче? - втори сезон, еп. 10
  • 05:35
    Кое е това момиче? - втори сезон, еп. 11
  • 06:00
    Чудеса с Хестън - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 04:45
    Спасителен полет - първи сезон, еп. 3
  • 05:10
    Пропукване - втори сезон, еп. 1
  • 06:00
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 24
  • 06:45
    Лас Вегас - трети сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 04:00
    "Западен свят ІІ, 1 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Джонатан Нолан, с Евaн Рейчъл Ууд, Джеймс Марсдън, Танди Нютън, Джефри Райт, Ед Харис, [18+]
  • 07:00
    "Бандата на кравите", анимация, САЩ, 2004; реж. Уил Фин, Джон Санфорд, [7+]
  • 08:20
    "Воден ефект", романтична комедия, Франция, 2016; реж. Солвей Анспах, Жан-Люк Геже, с Флоранс Лоаре Каи, Самир Гуезми, Дида Йонсдотир, Филип Ребо, Естебан, [12+]
  • 09:45
    "Хотел "Трансилвания"", анимация, САЩ, 2012; реж. Дженди Тартаковски, [0+]
Пълна програма
  • 04:25
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 9
  • 05:20
    101 герои на 20-ти век, сезон 1, еп. 3
  • 06:10
    Забранена история, сезон 1, еп. 4
  • 07:15
    Студеният дом, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 05:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Хващай пушката, бабо
  • 05:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Родното място е най-добро
  • 05:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да живее виното
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Духът на аукционера в теб
Пълна програма
  • 05:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 70 еп. /п/
  • 06:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
Пълна програма
  • 04:50
    "Строителят Боб"
  • 05:20
    "Пингу"
  • 05:35
    "Анджелина балерина"
  • 06:00
    "Конни"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
  • 08:00
    "Уикенд с Роси"/п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 04:00
    "Пази се от живите мъртви 4.2" - сериал
  • 05:15
    "Пратката" - екшън / криминален филм с Джоана Касиди, Денис Франц.
  • 07:00
    "Съвременни момичета" - драма със Синтия Гиб, Вирджиния Медсън.
  • 08:25
    "Чудеса" - приключенски филм с Том Конти, Тери Гар.
Пълна програма
  • 05:00
    VIRGIN AUSTRALIA SUPERCARS CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 06:45
    FIM SUPERMOTO EUROPEAN CHAMPIONSHIP
  • 07:00
    NASCAR WHELEN EURO SERIES, ELITE 1
  • 08:00
    THE MOTORSPORT SHOW
Пълна програма
  • 04:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Бившите и причините
  • 08:30
    Бившите и причините
Пълна програма
  • 04:00
    Justin Timberlake Vs The World!
  • 05:30
    Beyonce: Hitlist
  • 06:00
    Hot Right Now!
  • 07:00
    MTV Asks Camila Cabello
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 04:50
    Бебета в зоопарка, сезон 6, еп. 1
  • 05:25
    Бебета в зоопарка, сезон 5, еп. 10
  • 06:00
    Вулканични одисеи, сезон 1, еп. 1
  • 06:25
    Вулканични одисеи, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 04:55
    Строителна зона, еп. 26
  • 05:15
    Brain Games 3, еп. 13
  • 05:35
    Мигове от катастрофата, еп. 29
  • 06:00
    Свободен живот, еп. 5
Пълна програма
  • 04:55
    Диво меню, еп. 15
  • 05:15
    Диво меню, еп. 14
  • 05:40
    Диво меню, еп. 25
  • 06:00
    Диво меню, еп. 15
Пълна програма
  • 03:30
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Висша лига 2018, Ротердам, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Класика от Висшата лига - Уест Бромич Албиън - Ливърпул (2002-03), повторение
Пълна програма
  • 05:00
    "Модна присъда"
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    "Смешен живот". Сериен филм
  • 08:00
    "Смешки. ПИН-код"
Пълна програма
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 02:45
    "Марсианецът: Спесете Марк Уотни" - фантастика, U, 2015
  • 05:10
    "JCVD: Ж.К.В.Д." - крими пародия, В, 2008
  • 06:45
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 07:05
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 04:10
    Италия, Серия А: Наполи - Киево
  • 06:00
    Дивата муха
  • 07:00
    Канадска борба: Държавно първенство 
  • 08:00
    УЕФА Шампионска лига: Реал М - Ювентус
Пълна програма
  • 05:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 05:30
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 05:45
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:15
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 05:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
  • 06:00
    "Утрото на Русия"
  • 11:00
    Вести
Пълна програма
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Детски филми
Пълна програма
  • 05:05
    "Константин" - фентъзи трилър, U, 2005
  • 07:10
    "Комисарят Рекс" - криминален сериал
  • 09:25
    "Ladykracher" - комедийно шоу
  • 09:55
    "Пастевка" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Прокудени от бащин край - повторение
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 07:00
    Die Oktonauten
  • 07:10
    Die Oktonauten
  • 07:25
    Der Phantastische Paul
Пълна програма
  • 02:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 07:00
    Детски свят: Приказките на Маша - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 04:48
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 22
  • 05:12
    Кралят на тортите: Операция "Торта-танк"
  • 05:36
    Кралят на тортите: Фокус-покус
  • 06:00
    Кралят на тортите: Лунапарк, въртележки и катастрофа
Пълна програма
  • 05:00
    Професия турист - Сардиния, част 1
  • 05:30
    Песента на Монголия
  • 06:00
    Импресия Португалия
  • 06:30
    Сахара - Забранената цивилизация, част 2
Пълна програма
  • 05:00
    Раят на храните
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Раят на храните
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 03:10
    200 цигари, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1999
  • 05:55
    Новите приключения на Пипи Дългото чорапче, Швеция,САЩ, приключенски/семеен/фентъзи, 1988
  • 07:35
    Яростни топки, САЩ, комедия/криминален/спортен, 2007
  • 09:05
    Братя Грим, Чехия,Великобритания,САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 2005
Пълна програма
  • 04:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 05:30
    "Анзак: В лицето на войната" - документален филм
  • 06:30
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
  • 08:30
    "Какво е да си шампион?" - забавно-информационно предаване
Пълна програма
  • 04:45
    Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 22
  • 05:10
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 53
  • 05:35
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 54
  • 06:00
    Вкусът - кулинарно предаване, еп. 16
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
Пълна програма
  • 01:15
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:40
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 15:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 16:00
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Сериен филм /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 07:30
    Пътешествия
  • 08:00
    Ретро музика
Пълна програма
  • 04:45
    Светкавицата - трети сезон, еп. 1
  • 05:15
    Агент Картър - втори сезон, еп. 10
  • 06:00
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 11
  • 06:45
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
Пълна програма
  • 05:00
    TOP MODELS
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 05:05
    "Кошмарни съседи" - 9 еп.
  • 06:00
    "Нерешени случаи с Доналд Макинтайър" - 3 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 63 и 64 еп.
  • 07:50
    "Океански патрул" - 4-7 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 05:05
    Уральская рыбалка
  • 05:30
    Морская подводная охота
  • 06:00
    На рыбалку с охотой
  • 06:30
    Один дeнь из жизни
Пълна програма
  • 00:30
    "Дяволски възел" - криминален с уч. на Рийз Уидърспун, Колин Фърт, Ейми Райън, Мирей Инос, Стивън Мойер, Алесандро Нивола, Дейн Дехаан и др.
  • 06:00
    "Срещи с известни личности" - токшоy
  • 06:40
    "Преди да кажеш "Да" - романтичен филм с уч. на Бека Тобин, Райън Кели, Джейсън Ландън, Джак Колман и др. /п/
  • 08:50
    "Ейс Вентура Джуниър: Зоодетектив" - приключенска комедия с уч. на Джош Флитър, Ема Локхарт, Ан Кюсак, Кълън Дъглас, Арт Лафльор, Остин Роджърс и др. /п/
Пълна програма
  • 04:30
    Gold Rush: The Ultimatum
  • 05:15
    Dogs 101: Specials: Best Family Dogs
  • 06:00
    Groomer Has It: Down to Business
  • 06:45
    Groomer Has It: Recap Episode
Пълна програма
  • 05:00
    Извънгабаритни специалитети
  • 05:30
    Извънгабаритни специалитети
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 04:45
    Опасният Хенри
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Амстел Голд
  • 06:30
    Футбол: ФИФА футбол магазин
  • 07:00
    Световен Супербайк шампионат: Първо състезание в Асен
  • 07:30
    Снукър: Световно първенство, ден 1
Пълна програма
  • 04:00
    "Западен свят ІІ, 1 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Джонатан Нолан, с Евaн Рейчъл Ууд, Джеймс Марсдън, Танди Нютън, Джефри Райт, Ед Харис, [18+]
  • 07:00
    "Бандата на кравите", анимация, САЩ, 2004; реж. Уил Фин, Джон Санфорд, [7+]
  • 08:20
    "Воден ефект", романтична комедия, Франция, 2016; реж. Солвей Анспах, Жан-Люк Геже, с Флоранс Лоаре Каи, Самир Гуезми, Дида Йонсдотир, Филип Ребо, Естебан, [12+]
  • 09:45
    "Хотел "Трансилвания"", анимация, САЩ, 2012; реж. Дженди Тартаковски, [0+]
Пълна програма
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 05:05
    ART ATTACK
  • 05:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
  • 06:00
    Art Attack
Пълна програма
  • 04:45
    Опасният Хенри
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 04:25
    Bride Killa: Twice The Danger
  • 05:20
    Murder Chose Me: Episode 1
  • 06:10
    Your Worst Nightmare: Black Widow
  • 07:00
    Who on Earth Did I Marry?: A Deadly Secret
Пълна програма
  • 05:01
    Up Close With: Valery Rozov
  • 05:30
    The Burning Issue: Episode 51
  • 06:00
    The Truth About...: One Hit Wonders
  • 06:30
    Star Rated: Biggest Spectacles
Пълна програма
  • 04:50
    Nick's Wild Ride
  • 05:15
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
  • 05:35
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
  • 06:00
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
Пълна програма
  • 05:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Хващай пушката, бабо
  • 05:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Родното място е най-добро
  • 05:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да живее виното
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Духът на аукционера в теб
Пълна програма
  • 05:00
    Свободен живот, еп. 5
  • 05:45
    Изоставени, еп. 10
  • 06:05
    Древните досиета Х - втори сезон, еп. 11
  • 07:00
    Древните досиета Х - втори сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 04:00
    "Времето лети"- сериал, с.3, еп.21
  • 05:30
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Робо и Страшко" - анимация
  • 07:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 11, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 11:00
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 12, екшън, приключенски, САЩ, 1999
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 9, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 13:10
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:00
    Прокълнат: Страдание "под наем"
  • 06:00
    Неразрешени случаи: Търговците/Зърнат случайно
  • 07:00
    Неразрешени случаи: Дейв Райчърт и Убиеца от Зелената река
  • 08:00
    Какво е нужно за убийство: Смъртоносна амбиция
Пълна програма
  • 04:35
    Любовта е сега
  • 06:45
    Омагьосаното царство
  • 08:30
    Космически воини
  • 10:25
    Адаптация
Пълна програма
  • 03:25
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
  • 05:40
    Т/с "Главные роли", 4 с
  • 06:30
    Т/с "Главные роли", 5 с
  • 07:20
    Т/с "Главные роли", 6 с
Пълна програма
  • 05:00
    "Славянският Олимп" - документален филм
  • 05:30
    Конкурс за патриотично стихотворение
  • 06:00
    "Фолклорна дъга": "Орфеево изворче 2005" /2 част
  • 06:30
    Изпълнения на група "Блек Даймънд"
Пълна програма
  • 03:30
    К кому залетел певчий кенар... Х/ф
  • 05:30
    Обыкновенный концерт с Эдуардом Эфировым
  • 06:00
    Незнакомка в зеркале. Х/ф
  • 09:15
    Сам себе режиссер
Пълна програма
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Nitro Circus
  • 05:40
    Jackass
  • 06:05
    Jackass
Пълна програма
  • 04:39
    Young Lesbian's Passionate Orgasms (18+)
  • 05:14
    An Ass Fit For A King (18+)
  • 05:36
    A Big Big Favor For A Nice Nice Neighbor (18+)
  • 06:00
    Daddy's Hardest Worker (18+)
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: Симона Халеп - Наоми Осака (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory 2018 - II полуфинал, повторение)
  • 06:20
    Тенис: Наоми Осака - Дария Касаткина (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory 2018 - финал и награждаване, повторение)
  • 08:00
    Тенис: Йелена Остапенко - Слоун Стивънс (Miami Open presented by Itau, Маями; WTA Premier Mandatory - финал и награждаване, повторение)
  • 10:00
    Футбол: Ейбар - Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 04:10
    Формула Е: Е-при на Рим - VIІ кръг от световния шампионат за електроболиди
  • 05:20
    Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Португалия
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня
  • 07:30
    Формула Е: Пилоти на пътя магазинно предаване /12 епизод/
Пълна програма
  • 05:20
    Седмичен обзор - п
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    DRAGON HOUSE, THE
  • 06:00
    OF ISLANDS AND MEN - WALLIS ET FUTUNA
  • 07:00
    WILD CULTURE EP 4
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - LAOS
Пълна програма
  • 05:05
    Bangkok Fight Night
  • 07:05
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:20
    WUSHU Championship
  • 07:30
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 04:30
    New Pollution
  • 05:30
    Moments
  • 06:00
    Master Debaters with Jay Mohr
  • 06:30
    Oakley Arctic Challenge 2010
Пълна програма
  • 05:00
    Забранена история (Series 1): Съкровището на Соломон (Episode 5)
  • 05:50
    Забранена история (Series 2): Илюминатите (Episode 5)
  • 06:35
    Страхотни изобретения (Series 2): 230 (Episode 30)
  • 07:10
    Панда бебета
Пълна програма
  • 04:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 05:30
    "Светът на домашнителюбимци"
  • 06:00
    "Петолиния" - музикален микс
  • 06:30
    "Холистично учение" - документална поредица
Пълна програма
  • 04:38
    Arturo O'Farrill's 'Boss Level' Septet - WINTER JAZZ FEST
  • 05:34
    Omar Sosa, Quarteto Afrocubano - Jazz a Junas
  • 06:30
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
Пълна програма
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Берое - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Баскетбол: Ню Орлийнс Пеликанс - Портланд Трейл Блейзърс, четвъртфинален мач от плейофите на НБА , повторение
Пълна програма
  • 04:50
    Тенис: Карлос Берлок/Николас Кикер - Уесли Кулхоф/Артем Ситак (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - двойки финал, повторение)
  • 06:40
    Тенис: Пабло Карено-Буста/Гилермо Дуран - Гералд Мелцер/Серхио Галдос (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 08:00
    Тенис: Андре Са/Томас Белучи - Ромен Арнеодо/Антонио Санчич (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 09:25
    Тенис: Федерико Делбонис/Максимо Гонсалес - Андрей Василевски/Ханс Подлипник-Кастийо (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Уотфорд - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Тотнъм Хотспър, полуфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
Пълна програма
  • 04:25
    Булката и убиецът: Двойна опасност
  • 05:20
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 1
  • 06:10
    Най-лошият ти кошмар: Черната вдовица
  • 07:00
    За кого съм се оженил?: Смъртоносна тайна
Пълна програма
  • 05:00
    "Историята оживява", (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 07:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
Пълна програма
  • 03:35
    "Предизвестена смърт 3", хорър, САЩ, 2017; реж. Ф. Хавиер Гутиерес, с Матилда Луц, Винсънт Д'Онофрио, Джони Галеки, Ейми Тийгардън, Алекс Роу, [15+]
  • 05:40
    "Родени в Китай", документален, САЩ, 2016; реж. Чуан Лу, [0+]
  • 07:00
    "Маша и мечокът І, 17- 20 еп.", анимация, Русия, 2011, [0+]
  • 07:30
    "Уолъс и Громит: Погрешните панталони", анимация, Великобритания, 1993; реж. Ник Парк, [0+]
Пълна програма
  • 04:25
    "Подмазвачи", комедийна драма, Холандия, 2016; реж. Роберт Ян Вестейк, с Лиополд Уит, Тим Линд, Хелън Белбин, Джули МакЛелан, Майлс Джап, [12+]
  • 05:30
    "Западен свят І, 10 еп.", фантастична драма, САЩ, 2016; реж. Фредерик И. О. Той, с Евaн Рейчъл Ууд, Антъни Хопкинс, Ед Харис, Джеймс Марсдън, Танди Нютън, [18+]
  • 07:00
    "Изпечено убийство: Само десерт", криминална драма, Канада, 2017; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Гейбриъл Хогън, [12+]
  • 08:25
    "Стъпка по стъпка", комедия, Канада, 2015; реж. Андрю Кюри, с Еманюел Шрики, Джеймс Бролин, Джейсън Ритър, Кристин Лахти, Кейт Корбет, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    София. Историята на Европа / на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 05:00
    Trans World Sport
  • 06:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 06:45
    Автомобилизъм: Суперкарс 2018
  • 08:30
    Тенис: ATP 1000 Монте Карло 2018
Пълна програма
  • 05:00
    MMA: UFC Fight Night
  • 07:30
    Колоездене: "На колела"
  • 08:00
    Баскетбол: Еврокупа
  • 10:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
Пълна програма
  • 05:00
    Пес Парул
  • 05:20
    Котарачетата
  • 05:25
    Котарачетата
  • 05:30
    Котарачетата
Пълна програма
  • 04:55
    Изпитатели
  • 05:15
    Гаражи - Злато
  • 05:45
    Единичен тест
  • 05:50
    Единичен тест
Пълна програма
  • 04:15
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 4, еп. 6, САЩ, военен, 2014
  • 05:30
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 4, еп. 5, САЩ, военен, 2014
  • 06:15
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 4, еп. 6, САЩ, военен, 2014
  • 07:25
    Разследванията на Мърдок, сезон 1, еп. 8, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
Пълна програма
  • 04:00
    Изкуплението на призрака
  • 06:35
    Невинен
  • 07:30
    На кайманите
  • 09:00
    Нечий герой
Пълна програма
  • 04:25
    Многодетен баща: По японски
  • 06:10
    Баща на четири деца: На море
  • 07:30
    Всички на Запад: Новите приключения на Лъки Люк
  • 08:55
    Г-ца Минус
Пълна програма
  • 03:45
    Спунър Комедия, Драма САЩ 2009
  • 05:55
    Най-смешните домашни видеоклипове на Америка Комедия, Семеен САЩ 2004
  • 06:20
    Най-смешните домашни видеоклипове на Америка Комедия, Семеен САЩ 2004
  • 07:05
    Неговото дело и слава: Американският Сион Драма САЩ 2006
Пълна програма
  • 04:00
    The Rage In Placid Lake
  • 05:30
    Jacqueline Argentine
  • 07:00
    Operator
  • 08:30
    Isabella Rossellini's Green Porno Live
Пълна програма

Сериали

Fox Life 05:10
"В търсене на малък дом" - първи сезон
Fox Channel 05:10
Легион - втори сезон
AXN 05:10
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 3, спорт, риалити, Финландия, 2012
EPIC Drama 05:10
Господин Селфридж, сезон 1, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2012
Eurocom 05:15
Изумрудената огърлица - 119 еп. - Сериал

Всички предавания

Спорт

AXN 05:40
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 4, спорт, риалити, Финландия, 2012
Film Plus HD 05:30
Тенис: Александър Зверев - Ян-Ленард Щруф (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - II четвъртфинал, повторение)
Mtel Sport 1 05:30
Колоездене: "На колела"
Eurosport 06:00
Формула Е: Състезание в Ню Йорк

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 05:10
Господин Селфридж, сезон 1, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2012
MGM 05:20
"На брега на реката" - драма / криминален с Денис Хопър, Киану Рийвс.
HBO HD 05:20
"Агент Солт", шпионски трилър, САЩ, 2010; реж. Филип Нойс, с Анджелина Джоли, Лив Шрайбър, Чиуетел Еджиофор, Даниел Олбрихски, Огъст Дийл, [15+]
HBO 05:20
"Агент Солт", шпионски трилър, САЩ, 2010; реж. Филип Нойс, с Анджелина Джоли, Лив Шрайбър, Чиуетел Еджиофор, Даниел Олбрихски, Огъст Дийл, [15+]
Cinemax 2 05:20
"Да говориш лъжи в Америка", комедийна драма, САЩ, 1997; реж. Гай Фърланд, с Кевин Бейкън, Брад Ренфро, Максимилиан Шел, Калиста Флокхарт, Пол Дули, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}