ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:55
    Баскетбол: Мач на звездите от Националната баскетболна лига пряко предаване от "Арена Ботевград"
  • 18:00
    Пътят към ФИФА Световно първенство 2018 документална поредица
  • 18:30
    Спорт ТОТО
  • 19:00
    Какво се крие под Америка документален филм /САЩ, 2011г./
Пълна програма
  • 15:00
    "Сърдити старчета" - комедия (САЩ, 1993), режисьор - Доналд Петри, актьори - Джак Лемън, Уолтър Матау, Ан-Маргарет, Бърджис Мередит, Дарил Хана, Кевин Полак и др.
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
Пълна програма
  • 16:00
    "Аз обичам България" - забавно предаване на NOVA
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Кошмари в кухнята" - предаване на NOVA
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
Пълна програма
  • 16:30
    Операция "История" - предаване с Росен Петров
  • 17:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Необичайните заподозрени - недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов
Пълна програма
  • 16:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров /п./
  • 18:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 18:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 19:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 16:10
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Канада, 2012
  • 17:10
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Канада, 2012
  • 18:10
    Медиум; сезон 5, епизод 5, драма, САЩ, 2009
  • 19:10
    Медиум; сезон 5, епизод 6, драма, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 16:30
    Братя в блатата: Миризмата на смъртта
  • 16:58
    Братя в блатата: Заради любовта и един глиган
  • 17:25
    Братя в блатата: Имидж и разширяване
  • 17:53
    Братя в блатата: Образец за лошо поведение
Пълна програма
  • 16:10
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 17:00
    "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    Интервю
Пълна програма
  • 16:00
    "Ще ти подаря една изневяра" - комедия, ФРГ, 2002
  • 17:30
    Документация
  • 18:15
    Новини
  • 18:30
    Документация
Пълна програма
  • 14:45
    Hit Mix
  • 17:00
    Music Arena
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 15:40
    Концерт на Андрей Дреников и приятели /2010 г./
  • 16:45
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/
  • 17:15
    Посолството сериен тв филм /10 епизод/
  • 18:30
    Америка днес /п/
Пълна програма
  • 16:30
    The Mr. Bean Animated Series
  • 16:45
    Bunnicula
  • 16:55
    Bunnicula
  • 17:15
    Bunnicula
Пълна програма
  • 15:00
    "Стоте" сериал, с.4, еп.12,13
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
  • 18:00
    "Супер коли" - автомобилно предаване, с.3, еп.1
Пълна програма
  • 14:15
    "Обратно в игратa" - драма (САЩ, 2012), режисьор - Робърт Лоренц, актьори - Клинт Истууд, Скот Истууд, Челси Рос, Реймънд Антъни Томас, Джон Гудман, Джъстин Тимбърлейк, Робърт Патрик и др.
  • 16:45
    "Ергенският запой, част 3" - комедия (САЩ, 2013), режисьор - Тод Филипс, актьори - Брадли Купър, Ед Хелмс, Зак Галифанакис, Джъстин Барта, Кен Джонг, Джон Гудман, Мелиса Маккарти, Майк Ейпс, Джефри Тамбор, Хедър Греъм, Джейми Чънг и др.
  • 18:45
    "Заразяване" - екшън, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Мат Деймън, Кейт Уинслет,Гуинет Полтроу, Джуд Лоу, Марион Котияр, Лорънс Фишбърн, Деметри Мартин, Дженифър Ел, Браян Кранстън, Елиът Гулд, Джон Хоукс, Чин Хан, Джоузи Хо, Сан
  • 21:00
    "Прометей" - драма, екшън, ужаси, фантастика (САЩ, 2012), режисьор - Ридли Скот, актьори - Нуми Рапас, Майкъл Фасбендер, Чарлийз Терон, Идрис Елба, Шон Харис, Гай Пиърс, Логан Маршъл-Грийн, Шон Харис, Патрик Уилсън и др.
Пълна програма
  • 16:00
    "Закотвени" - сериал
  • 17:30
    "Щурите съседи" - сериал
  • 20:30
    "Наистина любов" - драма, комедия  (Великобритания, САЩ, Франция, 2003), режисьор - Ричард Къртис, актьори - Хю Грант, Мартин Маккъчън, Лиъм Нийсън, Грегър Фишър, Крис Маршал, Колин Фърт, Ема Томпсън,  Кийра Найтли, Роуан Аткинсън, Клаудия Шифър и др.
  • 23:00
    "Фитнес Тони" - сериал
Пълна програма
  • 15:15
    "Гласът на България" - музикално шоу
  • 17:00
    "Бригада "Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър
  • 18:00
    "Смени жената" - семейно реалити
  • 19:00
    "Истински истории"
Пълна програма
  • 16:21
    Реактивните момичета
  • 16:35
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
  • 16:46
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
  • 17:00
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 15:50
    "Разполовен", научно-фантастична драма, Дания, 2017; реж. Макс Кестнер, с Карстен Бьорнлунд, София Хелин, Марияна Янкович, Стина Екбалд, Джоузеф Мауъл, [12+]
  • 17:20
    "Старски и Хъч", драма съспенс, САЩ, 2004; реж. Тод Филипс, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Снуп Дог, Фред Уилямсън, Винс Вон, [15+]
  • 19:00
    "Салют-7", екшън - драма, Русия, 2017; реж. Клим Шипенко, с Владимир Вдовиченков, Павел Деревянко, Александър Самояиленко, Виталий Хаев, Оксана Фандера, [12+]
  • 21:00
    "Малки жени I, 3 еп.", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Ванеса Касуил, с Емили Уотсън, Мая Хоук, Катрин Нютън, Уила Фицджералд, Анс Елуи, [12+]
Пълна програма
  • 16:05
    "Химиoтерапия", комедийна драма, Полша, 2015; реж. Бартош Прокопович, с Агниешка Зулевска, Томаш Шухард, Данута Стенка, Ерик Любос, Анита Янча, [12+]
  • 17:50
    "Истерична слепота", драма, САЩ, 2002; реж. Мира Наир, с Ума Търман, Джена Роуландс, Джулиет Люис, Джъстин Чамбърс, Бен Газара, [15+]
  • 19:35
    "Чикаго", комедия - мюзикъл, САЩ, 2002; реж. Роб Маршал, с Рене Зелуегер, Катрин Зита-Джоунс, Ричард Гиър, Куин Латифа, Джон Кристофър Рийли, [12+]
  • 21:30
    "Слънце в полунощ", приключенска драма, Канада, 2016; реж. Кирстен Картю, с Девъри Джейкъбс, Дуейн Хауърд, Марк Андерако, Сара Джеръм, Уилям Грийнланд, [12+]
Пълна програма
  • 16:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    World Sport
  • 18:30
    CNN World Rugby
Пълна програма
  • 16:00
    "Медици" - сериал, сезон 5
  • 17:00
    "Стая 309" (премиера) - сериал, 3 епизода
  • 20:00
    "Изпратено с надежда: Сплотено семейство" - романтичен филм с уч. на Ерик Мейбиъс, Кристин Буут, Кристъл Лоу, Джеф Густафсън и др.
  • 21:50
    "Диаманти и любов" - романтична драма с уч. на Майкъл Фитц, Сибил Каноника, Ралф Гасман и др. /п/
Пълна програма
  • 15:30
    "Имало едно време в Мексико" - екшън с уч. на Антонио Бандерас, Салма Хайек, Джони Деп, Мики Рурк, Ева Мендес, Дани Трехо, Енрике Иглесиас, Марко Леонарди, Чик Марин и др.
  • 17:45
    "Опасно синьо" - приключенски екшън с уч. на Пол Уокър, Джесика Алба, Скот Каан, Ашли Скот, Джеймс Фрейн и др. /п/
  • 20:00
    "Опасно синьо: Рифът" - приключенски екшън с уч. на Марша Томасън, Крис Кармак, Лора Вандервурт и др.
  • 22:00
    "Тринайсет" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 16:30
    Съкровища в склада: Епизод 3
  • 17:00
    Австралийски железници: Епизод 7
  • 18:00
    Да продадеш колата си: Ван Додж А100
  • 19:00
    На лов за коли: Отнесени от циклона
Пълна програма
  • 16:14
    Екополис: Градеж на бъдещето
  • 17:02
    Екополис: Енергията на бъдещето
  • 17:50
    Екополис: Съвършеният екополис
  • 18:40
    Комарите
Пълна програма
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 17:00
    Ducktales S1
  • 17:30
    MERCURY PROJECT
  • 19:10
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
Пълна програма
  • 16:30
    "Въпроси от науката"
  • 17:10
    "Изглежда супер"
  • 17:30
    "Изглежда супер"
  • 17:50
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 16:15
    Франклин - анимационен сериал
  • 16:45
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 17:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 17:00
    Клуб Уинкс - 59 еп.- Анимация
  • 17:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:00
    Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж, директно
  • 18:15
    Снукър: Световно първенство, ден 2, директно
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, шести етап
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 16:15
    Футбол: Бундеслига, Аугсбург - Майнц, директно
  • 18:30
    Футбол: ФИФА футбол магазин
  • 19:00
    Футбол: Бундеслига, Кьолн - Шалке 04, директно
  • 21:00
    Футбол: Бундеслига, обзор на кръга
Пълна програма
  • 16:20
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 3
  • 17:15
    Големият див север, сезон 1, еп. 3
  • 18:00
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 5
  • 18:45
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 16:10
    Mantracker Season 6
  • 17:05
    Ama Motocross Series Highlights
  • 18:00
    Crusty Demons: No Borders 6
  • 18:25
    Freeride World Tour 2016
Пълна програма
  • 15:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 19:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 16:30
    Основен ремонт с Даръл Хол
  • 17:00
    Преобразяване на двора
  • 17:30
    Преобразяване на двора
  • 18:00
    Невероятно пространство
Пълна програма
  • 16:05
    Кралски особи - сериал, еп. 3
  • 17:00
    Споразумението - втори сезон, еп. 4
  • 18:00
    Скандал - седми сезон, еп. 15
  • 19:00
    Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 16:20
    Бул - първи сезон, еп. 8
  • 17:15
    Бул - първи сезон, еп. 9
  • 18:15
    Пропукване - втори сезон, еп. 2
  • 19:15
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 24
Пълна програма
  • 16:30
    "Коледна мелодия", комедия, САЩ, 2015; реж. Марая Кери, с Лейси Чабърт, Бренън Елиът, Фина Страза, Кати Наджими, Мария Кери, [12+]
  • 17:55
    "Мъже в черно", комедия - фентъзи, САЩ, 1997; реж. Бари Зоненфелд, с Томи Лий Джоунс, Уил Смит, Линда Фиорентино, Винсънт Д'Онофрио, Рип Торн, [12+]
  • 19:30
    "Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносно имение", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Матю МакКол, Вив Лийкок, Нанси Грейс, [12+]
  • 21:00
    "Човекът с желязното сърце", биографичен трилър, Франция, 2017; реж. Седрик Хименес, с Джейсън Кларк, Розамунд Пайк, Джак О'Конъл, Джак Рейнър, Миа Вашиковска, [15+]
Пълна програма
  • 16:10
    Завръщането на Черната смърт
  • 17:00
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения, сезон 1, еп. 1
  • 18:00
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения, сезон 1, еп. 2
  • 19:05
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 15:50
    Изковани в огъня: Кама халади
  • 16:45
    Изковани в огъня: Меч цвайхандер
  • 17:40
    Изковани в огъня: Меч пата
  • 18:35
    Спецове в заложната къща: Наполеонов комплекс
Пълна програма
  • 16:00
    През планини и морета - тв поредица
  • 17:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 70 еп. /п/
  • 18:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 19:00
    Киноложка изложба
Пълна програма
  • 16:15
    "Рейнбоу Руби"
  • 16:35
    "Конни"
  • 17:00
    "Баданаму"
  • 17:15
    "Каква е голямата идея?"
Пълна програма
  • 16:00
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
  • 17:00
    "Беновска пита"
  • 19:00
    НОВИНИ
  • 19:30
    "Интервю" с Наделина Анева
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 16:30
    "Черният жребец се завръща" - приключенски / семеен филм с Тери Гар, Кели Рено.
  • 18:10
    "Кенгуруто Джоуи" - комедия / семеен, Австралия, с Ед Бегли, Тони Бригс.
  • 19:45
    "Кънки с остър връх" - драма / романтичен филм с Д.Б. Суини, Мойра Кели.
  • 21:25
    "Човекът с отговорите" - комедия / романтичен филм с Джеф Даниелс, Лорън Греъм.
Пълна програма
  • 15:40
    (Live) BLANCPAIN GT SERIES ENDURANCE CUP
  • 19:15
    THE ALLAN MC NISH SELECTION
  • 19:30
    DUNLOP SUPER 2 SERIES
  • 20:30
    MICHELIN LE MANS CUP
Пълна програма
  • 16:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 17:00
    Фактор страх
  • 18:00
    Фактор страх
  • 19:00
    Фактор страх
Пълна програма
  • 16:00
    Charlie Puth: In The Zone
  • 17:00
    Ed Sheeran: From The Beginning
  • 18:00
    Bang On Boys! Top 20
  • 19:30
    Katy Perry Vs The World!
Пълна програма
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Super Massive Rock Stars!
  • 19:00
    Ultimate Weekend Anthems!
Пълна програма
  • 16:30
    Свирепа Земя, сезон 1, еп. 2
  • 17:20
    Опасна Земя, сезон 1, еп. 1
  • 18:15
    Опасна Земя, сезон 1, еп. 2
  • 19:10
    Опасна Земя, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 16:00
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 1
  • 17:00
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 3
  • 18:00
    Пресушаване на океана: Мистерии от дълбините, еп. 1
  • 19:00
    Новите воини на океана, еп. 1
Пълна програма
  • 16:20
    Най-дивите острови: Шри Ланка, еп. 2
  • 17:05
    Най-дивите острови: Шри Ланка, еп. 3
  • 18:00
    Симфония за Земята, еп. 1
  • 18:50
    Животни на годината за 2017 г., еп. 1
Пълна програма
  • 16:30
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 36-и епизод
  • 17:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 17:30
    Футбол: Пирин - Витоша, мач от Първа професионална лига, директно
  • 19:30
    Баскетбол: Валенсия - Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 15:50
    Премиера. Юбилеен концерт на Валерия
  • 17:35
    Премиера на сезона. "Ледена епоха. Деца"
  • 19:25
    "Най-добър от всички!"
  • 21:00
    Неделно "Време". Информационно-аналитическа програма
Пълна програма
  • 16:05
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 16:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 17:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
Пълна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 17:10
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 17:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 14:40
    "Аз, роботът" - фантастика / трилър, U, 2004
  • 16:45
    "Големите филми на Галилей: Дивият живот!: 50 истории за животни" - шоу
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Големите филми на Галилей: Дивият живот!: 50 истории за животни" - шоу
Пълна програма
  • 16:00
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Лацио - Сампдория
  • 18:00
    Жилет световен спорт 
  • 18:30
    Мобил 1
  • 19:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 16:00
    "Германия търси суперзвездата" - 2-то мото шоу
  • 18:45
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Завръщане или отказване завинаги?" - шоу
Пълна програма
  • 15:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 17:00
    Вести
  • 17:30
    Вести-Москва
  • 17:50
    Вести
Пълна програма
  • 16:30
    "Руски кцент"
  • 17:00
    "Забранено за тъпаци"
  • 18:00
    "В рамките на седмицата"
  • 19:00
    Документален екран
Пълна програма
  • 14:35
    "Карибски пирати: В непознати води" - приключенски филм, U, 2011
  • 17:00
    "МакГайвър" - екшън сериал
  • 18:55
    "Хотел Разтуптяно сърце: Късно влюбване" - доку-сериал
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 16:00
    Първото благо / на живо/
  • 17:00
    Живият Валери Петров - документален филм
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    Джон Лоутън представя Община Бургас - 2-ра част" - док.поредица на ТВ Скат
Пълна програма
  • 15:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 17:00
    Коледното педаване на Джими Хил
  • 18:30
    Голове в неделя
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
Пълна програма
  • 16:25
    Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!
  • 16:45
    Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!
  • 18:20
    Scooby-Doo!
  • 18:45
    Trolljager - Geschichten aus Arcadia
Пълна програма
  • 16:30
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 17:00
    Духлес-Драма, Русия/2012,Режисьор: Роман Пригунов,В ролите: Данила Козловски, Мария Андреева,Михаил Ефремов, Артур Смолянинов, Артьом Михалков др.
  • 19:00
    Час Пик - предаване на Телмедиа
  • 19:20
    Кланът-драма, криминален,Аржентина/Испания, 2015, Режисьор и сценарист: Пабло Траперо,В ролите: Гийермо Франсела, Петер Ландзани, Антония Бенгоечеа, Гастон Кокиарале, Стефания Коесл
Пълна програма
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
  • 19:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 16:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Моята сватба, моята рокля
  • 17:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Рокля от пръв поглед
  • 17:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Нестандартни рокли
  • 18:00
    Булки със стил: Рога и диадеми
Пълна програма
  • 16:30
    Тракийско наследство
  • 17:00
    Световно фолклорно изкуство
  • 17:30
    Поморие - Полетът на мечтите
  • 18:00
    Вода
Пълна програма
  • 16:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 17:00
    Кралете на басейните
  • 17:30
    Кралете на басейните
  • 18:00
    Строителство извън мрежата: Рай в Озарк
Пълна програма
  • 16:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 17:00
    Кралете на басейните
  • 17:30
    Кралете на басейните
  • 18:00
    Строителство извън мрежата: Рай в Озарк
Пълна програма
  • 15:45
    Ченгето на мола, САЩ, комедия/криминален, 2009
  • 17:20
    Изкупление, Великобритания, Франция, САЩ, драма/мистерия/романтичен, 2007
  • 19:20
    Момиче за милиони, САЩ, драма/спорт, 2004
  • 21:30
    Мрежата, САЩ, екшън/криминален/драма, 1995
Пълна програма
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване
  • 18:30
    Новини
Пълна програма
  • 16:30
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 12
  • 17:00
    Среща в кухнята - кулинарно предаване, еп. 13
  • 17:35
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - седми сезон, еп. 9
  • 18:25
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 13:00
    Пролетно надмощие: бой банди срещу гърл банди: Топ 50
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 22:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 16:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 18:00
    LOL - Комедия, Романтичен, 2012, Режисьор: Лиза Азуелос, В ролите: Майли Сайръс, Дъглас Буут, Ашли Грийн
  • 20:00
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 22:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
Пълна програма
  • 16:00
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
  • 19:15
    "Веднъж на къмпинг, винаги на къмпинг" - доку-поредица
  • 20:15
    "Марш в лехата" - доку-поредица
Пълна програма
  • 16:30
    Сериен филм/п/
  • 17:30
    "Географски ширини" - док. поредица
  • 18:30
    "Футболни герои"
  • 19:00
    Ретро музика
Пълна програма
  • 13:55
    Да откриеш Форестър - игрален филм
  • 16:45
    Светкавицата - трети сезон, еп. 1
  • 17:40
    Теория за Големия взрив - втори сезон, еп. 20
  • 18:05
    Теория за Големия взрив - втори сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 16:00
    DJ Duels
  • 17:00
    Club Bangers!
  • 20:00
    Dance Classics!
  • 23:00
    Decade's Biggest Tunes
Пълна програма
  • 16:30
    FTV SPECIAL
  • 16:55
    FASHION WEEK
  • 17:00
    TOP MODELS
  • 17:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 14:40
    Can't Stop The Hits
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 14:30
    "Съдия Джуди" - 26-30 еп.
  • 16:35
    "Ловци на глави в САЩ" - 7 еп.
  • 17:00
    "Джигитите отвръщат на удара"- 2-5 еп.
  • 18:40
    "Нерешени случаи с Доналд Макинтайър" - 3 еп.
Пълна програма
  • 16:05
    "Документите с Антон Тодоров 1"
  • 17:00
    Новини
  • 17:05
    "Документите с Антон Тодоров 2"
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 16:25
    Универсальный фидер
  • 16:50
    Тропа рыбака
  • 17:15
    Рыбалка сегодня
  • 17:30
    В Индийском океане...
Пълна програма
  • 14:50
    "Безсъници в Сиатъл" - романтична комедия с уч. на Том Ханкс, Мег Райън, Бил Пулман, Роузи О'Донъл, Роб Райнър, Рита Уилсън, Габи Хофман и др.
  • 17:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 3 епизода /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 6
  • 21:00
    "Хитч" - романтична комедия с уч. на Уил Смит, Ева Мендес, Кевин Джеймс, Амбър Валета, Джули Ан Емери, Адам Аркин и др.
Пълна програма
  • 16:30
    Gold Rush: Game Changer
  • 17:15
    Gold Divers: Greedy People
  • 18:00
    Gold Divers: No Snivelin'
  • 18:45
    Gold Divers: Dirtville
Пълна програма
  • 16:30
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 17:00
    Гражданка в ранчото
  • 17:30
    Гражданка в ранчото
  • 18:00
    Трапезата на Сиба
Пълна програма
  • 16:25
    Като Вещиците
  • 16:55
    Като Вещиците
  • 17:25
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 17:55
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 15:00
    Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж, директно
  • 18:15
    Снукър: Световно първенство, ден 2, директно
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, шести етап
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 16:30
    "Коледна мелодия", комедия, САЩ, 2015; реж. Марая Кери, с Лейси Чабърт, Бренън Елиът, Фина Страза, Кати Наджими, Мария Кери, [12+]
  • 17:55
    "Мъже в черно", комедия - фентъзи, САЩ, 1997; реж. Бари Зоненфелд, с Томи Лий Джоунс, Уил Смит, Линда Фиорентино, Винсънт Д'Онофрио, Рип Торн, [12+]
  • 19:30
    "Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносно имение", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Матю МакКол, Вив Лийкок, Нанси Грейс, [12+]
  • 21:00
    "Човекът с желязното сърце", биографичен трилър, Франция, 2017; реж. Седрик Хименес, с Джейсън Кларк, Розамунд Пайк, Джак О'Конъл, Джак Рейнър, Миа Вашиковска, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 16:30
    Doc McStuffins Toy Hospital
  • 17:00
    Vampirina
  • 17:30
    Puppy Dog Pals
  • 18:00
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 16:25
    Като Вещиците
  • 16:55
    Като Вещиците
  • 17:25
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 17:55
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 16:30
    Evil Stepmothers: Nanny Nightmare
  • 17:25
    Evil Stepmothers: A Murder You Can't Ignore
  • 18:20
    Evil Stepmothers: She Can't Hide
  • 19:15
    Murder Comes to Town: Roses Are Red, Murder Is Too
Пълна програма
  • 16:31
    Up Close With: Blanka Vlasic
  • 17:00
    The Contenders: Russia 2018: Brazil
  • 17:25
    The Truth About...: Brazil Football Team
  • 17:55
    Football Clash: R. Carlos vs Luiz
Пълна програма
  • 16:30
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 16:50
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 17:15
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 17:35
    Field & Stream's The Gun Nuts
Пълна програма
  • 15:50
    Изковани в огъня: Кама халади
  • 16:45
    Изковани в огъня: Меч цвайхандер
  • 17:40
    Изковани в огъня: Меч пата
  • 18:35
    Спецове в заложната къща: Наполеонов комплекс
Пълна програма
  • 16:00
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 3
  • 17:00
    Пресушаване на океана: Мистерии от дълбините, еп. 1
  • 18:00
    Новите воини на океана, еп. 1
  • 19:00
    Море на надеждата: Подводните съкровища на Америка, еп. 1
Пълна програма
  • 15:00
    "Сърдити старчета" - комедия (САЩ, 1993), режисьор - Доналд Петри, актьори - Джак Лемън, Уолтър Матау, Ан-Маргарет, Бърджис Мередит, Дарил Хана, Кевин Полак и др.
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
Пълна програма
  • 16:00
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 11, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 17:00
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 12, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 18:00
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 18:35
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 8, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 15:40
    Отмъщението; сезон 2, епизод 3, драма, мистерия, 2014
  • 16:50
    Отмъщението; сезон 2, епизод 4, драма, мистерия, 2014
  • 18:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 5, драма, мистерия, 2014
  • 19:10
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 8, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 16:00
    Единадесетте: Изгубеният рай
  • 17:00
    Единадесетте: Руска рулетка
  • 18:00
    Какво е нужно за убийство: Лудия Максим
  • 18:30
    Какво е нужно за убийство: Убийствата в Клиър Лейк
Пълна програма
  • 14:50
    Правилата на Джорджия
  • 17:00
    Мераклии
  • 18:55
    Примирие
  • 21:05
    Смъртта и момичето
Пълна програма
  • 15:50
    Премьера. Юбилейный концерт Валерии
  • 17:35
    Премьера сезона. "Ледниковый период. Дети"
  • 19:25
    "Лучше всех!"
  • 21:00
    Воскресное "Время". Информационно-аналитическая программа
Пълна програма
  • 16:05
    Т/с "Чкалов", 3 с
  • 18:05
    Сквозной эфир. Гость
  • 22:00
    Намедни в караоке
  • 22:30
    Т/с "Чкалов", 5 с
Пълна програма
  • 16:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 16:40
    "Ах, колко години, години, години ..." - документален филм
  • 17:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 17:50
    "Снежана Витанова" - фолклорен филм
Пълна програма
  • 15:00
    Храни тебя любовь моя. Х/ф
  • 18:30
    Всероссийский открытый телевизионный конкурс юных талантов "Синяя птица - Последний богатырь". Сказочный сезон
  • 20:00
    Вести недели
  • 22:00
    Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым
Пълна програма
  • 16:30
    The King of Queens
  • 17:00
    The King of Queens
  • 17:25
    Ridiculousness
  • 17:50
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 16:12
    The Russian Dentist (18+)
  • 16:35
    Busty Blonde Licks Her First Pussy (18+)
  • 17:00
    Blair's Private Shower (18+)
  • 17:22
    Hide and Cock Seek (18+)
Пълна програма
  • 15:15
    Футбол: Леванте - Малага (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Малага - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 19:15
    Тенис: Петра Квитова - Кристина Младенович (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier 2018 - финал и награждаване, повторение)
  • 21:15
    Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Пълна програма
  • 16:30
    Агрофорум - повт.
  • 17:00
    Акценти
  • 17:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 17:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 16:00
    TOUGH ENOUGH
  • 17:00
    WONDERS OF THE WORLD 3
  • 18:00
    INSPIRING LIVES GLOBAL 3
  • 18:30
    INSPIRING LIVES GLOBAL 4
Пълна програма
  • 16:00
    ISA World Jr Championships 2009
  • 17:00
    Firsthand
  • 17:30
    Firsthand
  • 18:00
    Every Third Thursday
Пълна програма
  • 16:20
    Галапагос (Series 1): Произход (Episode 1)
  • 17:15
    Свирепа Земя (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 18:00
    Свирепа Земя (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 19:00
    Хенри VII: Зимният крал
Пълна програма
  • 16:00
    "Класически коли"- документална поредица
  • 17:00
    "Петолиния" - музикален микс
  • 17:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
  • 18:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 16:18
    InterMezzo
  • 17:30
    Mozart's Mitridate at the Theatre des Champs-Elysees
  • 20:30
    InterMezzo
  • 21:30
    Valentina Lisitsa plays Beethoven, Brahms, Schumann
Пълна програма
  • 16:30
    Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
  • 17:00
    Футбол: Челси - Саутхямптън, полуфинален мач за Купата на Футболната асоциация, директно
  • 18:55
    Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
  • 19:25
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 16:30
    Тенис: Симона Халеп - Екатерина Макарова (Qatar Total Open 2018, Доха; WTA Premier 5 - повторение)
  • 17:55
    Тенис: Симона Халеп - Анастасия Севастова (Qatar Total Open 2018, Доха; WTA Premier 5 - повторение)
  • 19:10
    Тенис: Симона Халеп - Катрин Белис (Qatar Total Open 2018, Доха; WTA Premier 5 - II четвъртфинал, повторение)
  • 20:45
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 15:30
    Футбол: Арсенал - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
  • 17:25
    Студио "Висша лига", директно
  • 18:00
    Футбол: Манчестър Сити - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, директно
  • 19:55
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 16:30
    Зли мащехи: Кошмарната детегледачка
  • 17:25
    Зли мащехи: Убийство, което не можеш да преглътнеш
  • 18:20
    Зли мащехи: Тя не може да се скрие
  • 19:15
    В града витае убийство: Розите са червени, убийството също
Пълна програма
  • 16:30
    "Епизод", (п)
  • 17:30
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 18:30
    БЛИЦ НОВИНИ
  • 18:35
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
Пълна програма
  • 16:10
    "В кадър ХV, 16 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 16:40
    "Темпъл Грандин", драма, САЩ, 2010; реж. Мик Джaксън, с Клеър Дейнс, Катрин О'Хара, Джулия Ормонд, Дейвид Стрейтърн, Стефани Фараси, [12+]
  • 18:30
    "Петна от трева", драма, САЩ, 2017; реж. Кайл Виламовски, с Тaй Шеридан, Кeйтлин Дивър, Остин Ейбрамс, Паула Малкъмсън, Бо Мирчоф, [12+]
  • 20:00
    "Дете във времето", драма, Великобритания, 2017; реж. Джулиън Фарино, с Бенедикт Къмбърбач, Кели МакДоналд, Стивън Кембъл Мур, Саския Рийвс, Анна Мейдъли, [12+]
Пълна програма
  • 16:30
    "Грейвс I, 8 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Йън Б. МакДоналд, с Ник Нолти, Села Уорд, Скайлар Остин, Хълен Йорк, Крис Лоуел, [12+]
  • 17:00
    "Грейвс I, 9 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Франк Корачи, с Ник Нолти, Села Уорд, Скайлар Остин, Хълен Йорк, Крис Лоуел, [12+]
  • 17:30
    "Грейвс I, 10 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Йън Б. МакДоналд, с Ник Нолти, Села Уорд, Скайлар Остин, Хълен Йорк, Крис Лоуел, [12+]
  • 18:00
    "От другата страна I, 10 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2018; реж. Алик Сахаров, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
Пълна програма
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Велико Търново. В сърцето на историята (образователен филм за семеен туризъм)
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 18:00
    Капанска история (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
Пълна програма
  • 15:30
    Тенис: ATP 1000 Монте Карло 2018
  • 17:45
    Студио "Тенис"
  • 18:00
    Trans World Sport
  • 19:00
    Мотоциклетизъм: Moto 3
Пълна програма
  • 16:30
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 18:20
    Студио "Футбол"
  • 18:30
    Студио "Футбол"
  • 19:00
    Футбол: Купа на Холандия
Пълна програма
  • 16:25
    Нела, Принцесата-рицар
  • 16:55
    Нела, Принцесата-рицар
  • 17:20
    Искрица и Сияйница
  • 17:50
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 16:20
    Бърза обиколка
  • 16:45
    Бърза обиколка
  • 17:10
    Бърза обиколка
  • 17:40
    Репортаж: Движение - техника - сигурност
Пълна програма
  • 15:55
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 4, еп. 5, САЩ, военен, 2014
  • 16:40
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 4, еп. 6, САЩ, военен, 2014
  • 17:25
    Селцето, сезон 1, еп. 8, Франция, исторически/драма, 2009
  • 18:20
    Селцето, сезон 1, еп. 9, Франция, исторически/драма, 2009
Пълна програма
  • 16:30
    Херкулес
  • 17:55
    Мюмю
  • 19:30
    За какво се моли Реджи
  • 21:05
    Геоложко пътешествие, част 4
Пълна програма
  • 16:10
    Търсачът на съкровища Тимбър
  • 17:40
    Специална доставка
  • 19:15
    Да се влюбиш в съседката
  • 20:40
    Проект "Динозавър"
Пълна програма
  • 14:50
    Лято без пропуски Драма, Спортен Канада 2008
  • 16:35
    В галоп с Торнадо Драма САЩ 2008
  • 18:30
    Метеор, еп.2 Екшън САЩ 2008
  • 20:05
    Монти Уолш - последният каубой Семеен САЩ 2002
Пълна програма
  • 16:30
    Isabella Rossellini's Green Porno Live
  • 17:35
    A Ballerina's Tale
  • 19:00
    Cathedrals of Culture
  • 19:30
    Movie Talk
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 16:35
Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 6
Viasat Nature 16:35
Спасители на котки, сезон 1, еп. 2
PRO 7 16:40
"Теория за големия взрив" - сериал
Viasat History 16:45
Мъртвият викинг, сезон 1, еп. 2
Fox Life 16:55
Сексът и градът - шести сезон, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 16:30
Голф: "Светът на голфа"
Eurosport 2 17:00
Колоездене: Обиколка на Франция, обзор
Diema Sport 2 17:00
Футбол: Тотнъм Хотспър - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
Eurosport 17:30
Колоездене: Джиро Дела Тоскана
Eurosport HD 17:30
Колоездене: Джиро Дела Тоскана

Всички предавания

Филми

Nova TV 16:30
"Намери ме" (премиера) - сериен филм
БНТ 16:30
Дързост и красота тв филм /3987 епизод/
Bulgaria ON AIR 16:30
Червената кралица - исторически сериал, биографичен
Skat+ 16:40
"Българите живеят под храма на небето" - документален филм
TV1 16:45
"Петолиния" - музикален микс

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}