ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва сутрешен информационен блок с водещи Боряна Черганова, Илия Илиев и Иво Никодимов
  • 10:00
    Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Михаил Заимов
  • 10:30
    Здравето отблизо здравно предаване с водеща Мария Андонова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 123
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите" - сериен филм
Пълна програма
  • 09:30
    Кисинджър - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
Пълна програма
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
Пълна програма
  • 09:15
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 22, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 10:15
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 11, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 11:15
    Откуп; сезон 1, епизод 3, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 12:15
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, Канада, 2011
Пълна програма
  • 09:10
    Лошо куче!: Дивотии и дребно хулиганство
  • 10:05
    Дивият Индокитай: Китай
  • 11:00
    Дивият свят на Тим Фоукнър: Епизод 13
  • 11:28
    Дивият свят на Тим Фоукнър: Епизод 14
Пълна програма
  • 09:05
    "Онази България" - документален филм
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Българска душа" (п)
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 09:15
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
  • 10:15
    Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 10:45
    Български уроци - аз уча български /п/
  • 11:15
    Знаете ли... /п/
Пълна програма
  • 09:30
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 09:45
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 09:54
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 10:15
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 09:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.4, еп.4
  • 10:00
    "Лонгмайър " - сериал, с.3, еп. 5
  • 12:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал , с.1, еп. 7
  • 13:00
    "Невидимия" - екшън , комедия, криминален, САЩ, 1996 г. Режисьор - Джон Грей; Актьори: Стивън Сегал, Кийнън Айвъри Уейънс, Боб Гунтън, Брайън Кокс и др.
Пълна програма
  • 09:15
    "Посейдон" - приключенски, екшън, драма (САЩ, 2006), режисьор - Волфганг Петерсен, актьори - Ричард Драйфус, Андре Броуър, Джош Лукас, Джими Бенет,Кърт Ръсел, Ейми Росъм, Майк Фогел, Миа Маестро, Фреди Родригес, Майк Вогъл и др.
  • 11:30
    "Революция Z" - сериал, с.3, еп.11
  • 12:30
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.5, еп.3
  • 13:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.7, еп.13
Пълна програма
  • 09:00
    "Комиците и приятели 2018" - комедийно шоу
  • 10:00
    "С жени на море" - комедия, романтичен (САЩ, 2009), режисьор - Питър Билингсли, актьори - Винс Вон, Джейсън Бейтман, Кристен Бел, Фейзан Лъв, Кристин Дейвис, Кали Хоук, Жан Рено и др.
  • 12:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 12:30
    "Щурите съседи" - сериал
Пълна програма
  • 09:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 10:00
    "Клиника на кораловия остров" - сериал
  • 11:00
    Сърцето на града"" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
Пълна програма
  • 09:25
    Бен 10
  • 09:35
    Бен 10
  • 09:50
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
  • 10:00
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
Пълна програма
  • 08:30
    "Икалуит", драма, Канада, 2016; реж. Беноа Пилон, с Мари-Жосе Кроз, Франсоа Папинеу, Натар Унгалаак, Себастиен Хубърдау, Кристин Туту, [12+]
  • 10:10
    "Планина", драма, Израел, 2015; реж. Яеле Кайам, с Шани Клайн, Авшалом Полак, Хаитам Ибрахем Омари, [12+]
  • 11:30
    "Тигър и Дракон", приключенски екшън, Китай, 2000; реж. Анг Лий , с Юн-Фат Чоу, Мишел Йох, Зии Джанг, Чън Чанг, Пей-Пей Ченг, [12+]
  • 13:30
    "Живи", приключенска драма, САЩ, 1993; реж. Франк Маршал, с Итън Хоук, Винсент Спано, Джош Хамилтън, Брус Рамзи, Джон Нютън, [15+]
Пълна програма
  • 09:15
    "Маймуна", драма, България, 2016; реж. Димитър Коцев, с Александра Костова, Радина Боршош, Юлиан Вергов, Ана Пападопулу, Валентин Ганев, [12+]
  • 10:50
    "Нощ се спуска над Манхатън", криминална драма, САЩ, 1996; реж. Сидни Лъмет, с Анди Гарсия, Иън Холм, Джеймс Гандолфини, Лена Олин, Ричард Драйфус, [15+]
  • 12:50
    "Ергени", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Кърт Волкър, с Дж. К. Симънс, Джули Делпи, Джош Уигинс, Одея Ръш, Кевин Дън, [12+]
  • 14:30
    "Аритмия", драма, Русия, 2017; реж. Борис Хлебников, с Александр Яценко, Ирина Горбачьова, Николай Шрайбер, Максим Лагашкин, Сергей Наседкин, [15+]
Пълна програма
  • 09:00
    CNN Newsroom
  • 12:30
    TBD
  • 13:00
    Amanpour
  • 13:30
    MainSail
Пълна програма
  • 09:30
    "Сезонът на черешите" - сериен филм /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
Пълна програма
  • 09:30
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 3 /п/
  • 10:30
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 22 /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20 /п/
  • 13:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 09:30
    Как са го направили?: Пътна помощ/Рокфор/Преместване на дървета
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 2
  • 10:30
    Съкровища в склада: Епизод 8
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 8
Пълна програма
  • 09:02
    Ловци на митове: Семейство Симпсън
  • 09:50
    Как се прави...: Килими/Питейна вода/Акустични китари
  • 10:14
    Фабрика за храна: САЩ: Почти Нова Англия
  • 10:38
    Как се прави...: Спираловидни стълби, арабски питки
Пълна програма
  • 09:30
    Ducktales S1
  • 09:55
    Коланимация
  • 10:00
    Кей Си под прикритие
  • 10:30
    Домът на Рейвън
Пълна програма
  • 09:15
    "Изумителни постижения"
  • 09:40
    "Доказано от опит"
  • 09:55
    "Доказано от опит"
  • 10:15
    "Уголемена наука"
Пълна програма
  • 09:10
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:10
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:40
    Плодчетата - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 11:00
    Ключът към успеха
  • 11:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
Пълна програма
  • 09:15
    Селскостопански новини
  • 09:41
    Европа днес
  • 09:46
    Фокус
  • 10:10
    Спортът днес
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, единадесети етап
  • 11:00
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Нюрбургринг Нордшлайфе, обзор
  • 11:30
    Формула Е: Преди старта в Берлин
  • 12:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, четвърти етап
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, четвърти етап
  • 11:00
    "Футболни легенди"
  • 11:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, единадесети етап
  • 13:00
    "Футболни легенди"
Пълна програма
  • 08:55
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 2, еп. 1
  • 09:40
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 12
  • 10:25
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 5
  • 11:15
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 1
Пълна програма
  • 09:30
    Mantracker Season 5
  • 10:20
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 11:10
    Monster Jam
  • 12:00
    Ama Motocross Series Highlights
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 09:30
    Живот на остров
  • 10:00
    Основен ремонт във Виктория
  • 10:30
    Основен ремонт във Виктория
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 09:05
    Обвързани - четвърти сезон, еп. 13
  • 09:35
    Това сме ние - първи сезон, еп. 2
  • 10:30
    Д-р Хаус - втори сезон, еп. 2
  • 11:30
    Как се запознах с майка ви - пети сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 09:30
    Броукънуд - трети сезон, еп. 4
  • 11:30
    От местопрестъплението, еп. 12
  • 12:25
    Честни измамници - пети сезон, еп. 15
  • 13:20
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - втори сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 08:25
    "Избирай!", романтична комедия, Франция, 2017; реж. Ерик Лавейн, с Александра Лами, Арно Дюкре, Джейми Бамбър, Ан Маривин, Сабрина Озани, [12+]
  • 10:00
    "Пингвините на г-н Попър", семейна комедия, САЩ, 2011; реж. Марк Уотърс, с Джим Кери, Карла Гуджино, Анджела Лансбъри, Офилия Ловибонд, Маделин Керъл, [12+]
  • 11:35
    "Ангелите на Чарли", екшън, САЩ, 2000; реж. МакДжи (Джоузеф МакДжинти Никъл), с Камерън Диас, Дрю Баримор, Луси Лиу, Бил Мъри, Сам Рокуел, [12+]
  • 13:15
    "Тъмната кула", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Николай Арсел, с Идрис Елба, Матю МакKонъхи, Том Тейлър, Клаудия Ким, Фран Кранц, [12+]
Пълна програма
  • 09:05
    Мъртвият викинг, сезон 1, еп. 5
  • 10:10
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 4
  • 11:00
    Забранена история, сезон 3, еп. 3
  • 11:45
    Гении на древния свят, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 09:00
    Хората от блатата: Жестоко преследване
  • 09:55
    Изковани в огъня: Бойна брадва "табар"
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Премии
  • 11:20
    Спецове в заложната къща: Декларация за величие
Пълна програма
  • 09:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 10:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 68 еп.
Пълна програма
  • 09:30
    "Дудбилу"
  • 09:40
    "Отгатни колко те обичам"
  • 10:05
    "Кипър"
  • 10:20
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 08:55
    "Д-р Голдфут и бомбастичните момичета" - екшън / фантастика с Винсент Прайс, Франко Франчи, Чичо Инграсия, Лаура Антонели.
  • 10:15
    "Воините на слънцето" - фантастика / ужаси с Джейми Гертц, Лукас Хаас.
  • 11:50
    "Неочаквана плячка" - комедия с Джоузеф Кампанела, Тери Копли.
  • 13:35
    "А сега нещо напълно различно" - комедия с Джон Клийз, Майкъл Пейлин.
Пълна програма
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Фактор страх
  • 12:00
    Само хитове
Пълна програма
  • 09:00
    James Arthur: In The Zone
  • 10:00
    MTV Asks Camila Cabello
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    2017 MTV Video Music Awards
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
Пълна програма
  • 09:10
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 4
  • 09:35
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 5
  • 10:05
    Кучетата и техният таен живот, сезон 1, еп. 2
  • 11:00
    Планетата Европа, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 09:30
    Теория на глупостта, еп. 12
  • 10:00
    Непознатата планета, еп. 8
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 4, еп. 8
  • 12:00
    Мигове от катастрофата 3, еп. 9
Пълна програма
  • 09:05
    Дивият Север, еп. 1
  • 09:50
    Животински боен клуб, еп. 1
  • 10:40
    Животински боен клуб, еп. 4
  • 11:25
    Дивият Север, еп. 3
Пълна програма
  • 08:30
    Билярд: Световна купа 2018, трети ден, първа сесия, директно
  • 12:30
    Класика от Висшата лига - Съндърланд - Тотнъм Хотспър (2009-10), повторение 13:00 Класика от Висшата лига - Чарлтън Атлетик - Кристъл Палас (2004-2005), повторение
  • 13:30
    Класика от Висшата лига - Уигън Атлетик - Манчестър Юнайтед (2008-2009), повторение
  • 14:00
    Билярд: Световна купа 2018, трети ден, втора сесия, директно
Пълна програма
  • 09:30
    "Пробни покупки"
  • 10:00
    "Живей здравословно!"
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 10:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
Пълна програма
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Златните хитове на Пайнер" - ретрото е модерно
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
Пълна програма
  • 09:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 10:50
    "По средата" - сериал
  • 11:40
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:35
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    УЕФА Шампионска Лига: Рома - Барселона
  • 10:00
    Италия, Серия А: Сампдория - Наполи
  • 12:00
    Италия, Серия А: Интер - Сасуоло
  • 14:00
    Италия, Серия А: Аталанта - Милан
Пълна програма
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Акушерки в действие" - доку поредица
Пълна програма
  • 07:45
    "Смехът е разрешен"
  • 10:00
    Вести
  • 10:15
    "Верни на клетвата"
  • 11:00
    "Пешком..."
Пълна програма
  • 09:06
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Страната и хората"
  • 12:00
    "В кръга на светлината"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Парламентарен живот /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 09:30
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
Пълна програма
  • 08:30
    Паралелни светове-фантастика,САЩ ,2015,Режисьор: Кристофър Леоне,Актьори: Джесика Рот,Марк Гапка,Ерик Джангман,Констанс Ву,Йорго Константин,Майкъл Монкс,Йън Касълбери
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Исторически календар
  • 10:30
    Холивудски знаменитости- Киану Рийвс
Пълна програма
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 09:00
    Сватбено имение: Епизод 4
  • 10:00
    Съживяване на английски вили: Пентил
  • 11:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 17
  • 11:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 18
Пълна програма
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Зелен свят - На крилете на орела
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Музей Отри в Лос Анджелис
Пълна програма
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 08:05
    Убийствени мадами, Германия,САЩ, комедия/романтичен/трилър, 1999
  • 09:40
    Мраз, Великобритания, САЩ, трилър, 2007
  • 11:10
    Земните момичета са лесни, Великобритания, САЩ, комедия/музикален/романтичен, 1988
  • 12:50
    Последната целувка, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2006
Пълна програма
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:30
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 6
  • 10:30
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 8
  • 11:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 9
  • 11:30
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 27
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 09:30
    Клечко попада в приключение - Приключенски, Комедия, Семеен, 2010, Режисьор: Мартин Лунд, В ролите: Ян Гунар, Ейдриън Смит, Перниле Сьоренсен, Аслейк Енгмарк
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
  • 14:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
Пълна програма
  • 07:55
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:30
    "Тяло и душа" - документална поредица
  • 10:00
    Eкология
  • 10:30
    Сериен филм /п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
Пълна програма
  • 08:55
    "Досиетата Х" - сериал, еп. 4
  • 09:50
    Излъжи ме - трети сезон, еп. 7
  • 10:45
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 3
  • 11:40
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    Reggaeton Beats
Пълна програма
  • 09:30
    TOP MODELS
  • 09:55
    FASHION WEEK
  • 10:00
    MODEL TALKS
  • 10:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 09:30
    "Джигитите отвръщат на удара" - 6 еп.
  • 09:55
    "Необичайна медицина" - 11 и 12 еп.
  • 10:45
    "Удивителни медицински истории" - 2 еп.
  • 11:35
    "Джигити" - 12 eп.
Пълна програма
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:30
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 10:00
    Рыбалка без границ
  • 10:30
    Оружейные дома мира
  • 11:00
    Морская охота
Пълна програма
  • 08:45
    "Снежна магия " - семейна комедия с уч. на Кристина Милиан, Ерин Карплък, Хилда Дохърти, Джеймс Кот, Джейсън Шомбинг и др. /п/
  • 11:00
    "Костюмари" - сериал, сезон 5
  • 12:00
    "Венчален шок" - романтична комедия с уч. на Джон Ларокет, Карън Валънтайн, Френч Стюарт, Марина Блек, Кели Овъртън, Джейми Рей Нюман, Себастиан Тилинджър и др.
  • 14:00
    "Желязната лейди" - биографична драма с уч. на Мерил Стрийп, Джим Броудбент,, Александра Роуч, Хари Лойд, Оливия Колман, Джон Сешънс и др.
Пълна програма
  • 09:15
    Cake Boss: Fireworks, Falling Fondant & Fathers
  • 09:38
    Cake Boss: Painters, Pool & Pink!
  • 10:00
    Science of the Movies: The Explosive Science of '24'
  • 10:45
    Science of the Movies: The Force is with You: Skywalker Sound
Пълна програма
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
  • 09:55
    Трапезата на Сиба
  • 10:25
    Трапезата на Сиба
  • 10:55
    Домашните рецепти на Валъри
Пълна програма
  • 09:20
    Къщата на Шумникови
  • 09:35
    Бънсен зверчето
  • 10:00
    Костенурките Нинджа
  • 10:25
    Костенурките Нинджа
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, единадесети етап
  • 11:00
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Нюрбургринг Нордшлайфе, обзор
  • 11:30
    Формула Е: Преди старта в Берлин
  • 12:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, четвърти етап
Пълна програма
  • 08:25
    "Избирай!", романтична комедия, Франция, 2017; реж. Ерик Лавейн, с Александра Лами, Арно Дюкре, Джейми Бамбър, Ан Маривин, Сабрина Озани, [12+]
  • 10:00
    "Пингвините на г-н Попър", семейна комедия, САЩ, 2011; реж. Марк Уотърс, с Джим Кери, Карла Гуджино, Анджела Лансбъри, Офилия Ловибонд, Маделин Керъл, [12+]
  • 11:35
    "Ангелите на Чарли", екшън, САЩ, 2000; реж. МакДжи (Джоузеф МакДжинти Никъл), с Камерън Диас, Дрю Баримор, Луси Лиу, Бил Мъри, Сам Рокуел, [12+]
  • 13:15
    "Тъмната кула", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Николай Арсел, с Идрис Елба, Матю МакKонъхи, Том Тейлър, Клаудия Ким, Фран Кранц, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 09:30
    Vampirina
  • 10:00
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 10:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 11:00
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 09:20
    Къщата на Шумникови
  • 09:35
    Бънсен зверчето
  • 10:00
    Костенурките Нинджа
  • 10:25
    Костенурките Нинджа
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 09:10
    Изчезнали: Отнесена от призрак
  • 10:05
    Гробовни тайни: Завой на пътя
  • 11:00
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Боядисаният парамедик
  • 11:55
    Убийствата сами ме избраха: Мечтите на майка ми
Пълна програма
  • 09:16
    Up Close With: Natasha Hastings
  • 09:45
    The Truth About...: Euro Championships
  • 10:10
    Star Rated: Great Football Teams
  • 10:40
    The Truth About...: The Serie A
Пълна програма
  • 09:20
    Big Water Adventure
  • 09:45
    Wardens
  • 10:30
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 10:50
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 09:00
    Хората от блатата: Жестоко преследване
  • 09:55
    Изковани в огъня: Бойна брадва "табар"
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Премии
  • 11:20
    Спецове в заложната къща: Декларация за величие
Пълна програма
  • 09:00
    Непознатата планета, еп. 8
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 4, еп. 8
  • 11:00
    Мигове от катастрофата 3, еп. 9
  • 12:00
    Мегаструктури от Втората Световна 2, еп. 4
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 123
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 10:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 11:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 11, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2012
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 49, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 08:50
    Първите 48 часа: Къща от карти
  • 09:35
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Дерик Пърси
  • 10:30
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Подли убийци: Ифтикар и Фарзана Ахмед
  • 11:25
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Възходът на Дейвид Мискавидж
Пълна програма
  • 08:45
    Рай
  • 10:30
    Церемонията
  • 12:20
    Противообществено
  • 14:25
    Семейство Джоунс
Пълна програма
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 4 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
Пълна програма
  • 09:30
    The King of Queens
  • 10:00
    Punk'd
  • 10:25
    Punk'd
  • 10:50
    Instant Mom
Пълна програма
  • 09:25
    Big French Boobs! (18+)
  • 09:47
    Dominant Stepmom In Suspenders (18+)
  • 10:12
    Natural Boobs On Cheating GF (18+)
  • 10:37
    Cop Squad: Magnificent Bust (18+)
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: Кевин Андерсън - Сам Куери (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 10:00
    Футбол: Еспаньол - Малага (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    ....
Пълна програма
  • 09:30
    Агротема
  • 09:40
    Агромаркет
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 09:30
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - MOROCCO
  • 10:00
    GLOBETROTTER - MERIDA & YUCATAN
  • 10:30
    GLOBETROTTER - NEW TUNIS HAMMAMET KAIROUIN
  • 11:00
    AVIATORS, THE S2 E7
Пълна програма
  • 09:00
    Superkombat Fighting Championship
  • 10:55
    NEW Cold Open
  • 13:25
    RCP 1, Poznan, Poland
  • 15:25
    Beyond MMA - Sambo
Пълна програма
  • 09:30
    New Pollution
  • 10:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 10:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 11:00
    Firsthand
Пълна програма
  • 09:30
    Най-добрият приятел на кучето (Series 1): Томи и Хъмфри / Джейк и Ру (Episode 9)
  • 09:55
    Най-добрият приятел на кучето (Series 1): Хонда и Матео / Куцият Бил и дребосъците (Episode 10)
  • 10:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 4): 403 (Episode 3)
  • 10:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 4): 404 (Episode 4)
Пълна програма
  • 09:30
    Българско документално кино
  • 10:00
    "Под дъгата" - анимации от НБУ
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 09:30
    Ivan Fischer conducts Schubert and Bruckner with the Budapest Festival Orchestra
  • 11:00
    Ivan Fischer conducts Beethoven at the Concertgebouw: Symphonies 8 & 9
  • 12:40
    InterMezzo
  • 13:30
    Don Giovanni by Mozart at La Monnaie in Brussels
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Левски - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 44-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Берое - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 09:30
    Студио "Формула 1", повторение
  • 09:45
    Студио "Формула 1", повторение
  • 10:25
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Испания, повторение
  • 12:25
    Студио "Формула 1", повторение
Пълна програма
  • 09:10
    Изчезнали: Отнесена от призрак
  • 10:05
    Гробовни тайни: Завой на пътя
  • 11:00
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Боядисаният парамедик
  • 11:55
    Убийствата сами ме избраха: Мечтите на майка ми
Пълна програма
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
Пълна програма
  • 08:55
    "Лило и Стич", анимационна комедия, САЩ, 2002; реж. Крис Сандърс, Дийн ДеБлоис, [0+]
  • 10:20
    "Отворете очи", документален, САЩ, 2015; реж. Айрин Тейлър Бродски, [12+]
  • 11:00
    "Изборът на краля", биографична драма, Норвегия, 2016; реж. Ерик Попе, с Йеспер Кристенсен, Андерш Босмо Кристиансен, Карл Марковиц, Тува Новотни, Катарина Шютлер, [12+]
  • 13:15
    "Шоуто на Трейси Улман I, 3 еп.", комедийно скеч шоу, Великобритания, 2016; реж. Доминик Бригсток, с Трейси Улман, [15+]
Пълна програма
  • 08:20
    "Родени в Китай", документален, САЩ, 2016; реж. Чуан Лу, [0+]
  • 09:40
    "Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
  • 11:20
    "Колите 3", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Брайън Фий, [0+]
  • 13:00
    "Увиснал ІІ, 1 еп. - Само бакшиша", комедия, САЩ, 2010; реж. Даниъл Атиас, с Томас Джейн, Джейн Адамс, Ан Хечи, Чарли Сакстън, Дейвид Хенри, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    Живото съкровище на Леново (2 част) (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Дунав. Човешкото лице на реката (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: ATP 1000 Рим 2018
  • 10:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 11:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 12:55
    Новини
Пълна програма
  • 08:00
    Баскетбол: Евролига
  • 09:45
    Колоездене: "На колела"
  • 10:15
    Баскетбол: Евролига
  • 12:00
    Голф: Европейски тур
Пълна програма
  • 09:15
    Пес патрул
  • 09:40
    Нела, Принцесата-рицар
  • 09:50
    Нела, Принцесата-рицар
  • 10:10
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 08:50
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 3, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 09:40
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 1, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 10:35
    Едно френско село, сезон 3, еп. 5, Франция, исторически/драма, 2012
  • 11:30
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 5, САЩ, военен, 2014
Пълна програма
  • 08:20
    Тайната на лешникотрошачката
  • 09:45
    Венеция/Венеция
  • 11:30
    Малкият любител на птици
  • 12:45
    Херкулес
Пълна програма
  • 09:05
    Смотанякът Макс
  • 10:45
    Упадъкът на мъжката империя
  • 12:20
    Пиу!
  • 13:40
    Индианецът
Пълна програма
  • 08:15
    Т.И.М.
  • 09:40
    "Канейдиънс" завинаги
  • 11:15
    Сниф и летящия фантом
  • 12:50
    Пим и Пом: Голямото приключение
Пълна програма
  • 08:45
    Dead Ringers
  • 10:45
    Black
  • 11:00
    Movie Talk
  • 11:25
    Blues for Willadean
Пълна програма

Сериали

e-kids 09:30
Писма от Феликс - анимационен сериал
Viasat History 09:35
Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 14
Fox Life 09:35
Без пукната пара - втори сезон, еп. 9
Viasat Nature 09:35
Дивите Филипини с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 2
Viasat Explorer 09:40
Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 09:30
Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на САЩ, повторение
Mtel Sport 2 09:45
Футбол: Италианска Серия А
Diema Sport 10:00
Футбол: ЦСКА 1948 - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
Mtel Sport 1 10:00
Баскетбол: Евролига
Nova Sport 10:00
Футбол: Ним - Лион, мач от френската Лига 1, повторение

Всички предавания

Филми

BNT4 09:30
101 алпийски батальон - върховете се покоряват с приятели документален филм
Bulgaria ON AIR 09:30
Истината за преписването - филм
Diema Family 09:30
"Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
Vivacom Arena 09:30
Епоха на животните Анимация, Комедия, Семеен 2010
FilmBox Basic 09:35
Променливи басни: Три прасенца и едно бебе Анимация, Семеен САЩ 2008

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}