ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Светът е голям и спасение дебне отвсякъде игрален филм /България, 2008г./, режисьор Стефан Командарев, в ролите: Мики Манойлович, Карло Любек, Христо Мутафчиев и др.
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с. 2, еп. 23
  • 21:00
    "Бригада Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър
  • 22:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 20:00
    "Откраднат живот: Критична точка" (премиера) - сериен филм, 5 сезон
  • 21:00
    "Hell’s Kitchen България" (премиера) - риалити
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23:00
    "Господари на ефира" - забавно предаване
Пълна програма
  • 20:30
    Едно френско село - исторически сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:10
    Полицейски войни - криминален сериал
  • 23:00
    Довереникът - исторически сериал
Пълна програма
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 21:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
  • 22:00
    Кралският живот на принц Уилям - док. филм
Пълна програма
  • 20:00
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 12, екшън, криминален, САЩ, 2014
  • 21:00
    Морски детективи; сезон 10, епизод 16, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 21:55
    Морски детективи; сезон 10, епизод 17, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 22:50
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 5, криминален, екшън, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 20:38
    Дивият свят на Тим Фоукнър: Епизод 16
  • 21:05
    Войната за спасяването на китовете: Призраци в машината
  • 22:00
    Правосъдие в горите на Мейн: Мръсни навици
  • 22:55
    Дивият Индокитай: Малайзия
Пълна програма
  • 20:10
    Избрано от "Неделник"
  • 21:00
    "Държавата днес" (п)
  • 21:30
    "На жълтите павета" (п)
  • 22:00
    Интервютата на "Неделник"
Пълна програма
  • 19:50
    "От приятелство: Младите лекари" - сериал
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Лисицата: Следа в миналото" - криминален филм, ФРГ, 2018
  • 22:45
    "Монитор"
Пълна програма
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Пътешествия документална поредица /п/
  • 21:30
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
  • 22:30
    Името на розата игрален филм /копродукция, 1986 г./, режисьор Жан-Жак Ано, в ролите: Шон Конъри, Ф.Мъри Ейбрахам, Крисчън Слейтър и др. (14)
Пълна програма
  • 20:30
    Открито с Валя Ахчиева /п/
  • 21:00
    Обещанието 2 състезание с български евродепутати
  • 21:50
    Карл Орф - "Кармина Бурана" в изпълнение на Софийска филхармония с диригент Урош Лайовиц и Хор "Светослав Обретенов" с диригент Илия Михайлов
  • 23:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 20:20
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 20:50
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 21:15
    The Mr. Bean Animated Series
  • 21:25
    The Mr. Bean Animated Series
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Животинско царство" - сериал, с.2, еп.9
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Секретен отряд" - екшън,трилър,фантастика (САЩ, 2009), режисьор - Пол МакГуигън, актьори - Дакота Фанинг, Скот Майкъл Кембъл, Крис Евънс, Камила Бел, Джимон Хонсу, Клиф Къртис и др.
Пълна програма
  • 19:15
    "Транспортер 2" - екшън (САЩ, 2005), режисьор - Луис Летер, актьори - Александро Гасман, Джейсън Флеминг, Амбър Валета, Кейт Наута, Матю Модин и др.
  • 21:00
    "Рокенрола" - екшън, криминален (Великобритания, 2008), режисьор - Гай Ричи, актьори - Джерард Бътлър, Идрис Елба, Джема Артъртън,  Лудакрис,Марк Стронг, Танди Нютън, Том Уилкинсън, Тоби Кебел, Джеръми Пивън, Том Харди и др.
  • 23:15
    "Обичам те, човече" - комедия, романтичен (САЩ, 2009), режисьор - Джон Хамбург, актьори - Пол Ръд, Рашида Джоунс, Сара Бърнс, Грег Ливайн, Джейми Пресли, Джейн Къртин, Джей Кей Симънс, Анди Самбърг, Джон Фавро, Джейсън Сигъл и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал, с.5
  • 21:00
    "Приятели" - сериал, с.7
  • 22:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, с.6
  • 23:00
    "Модерно семейство" - сериал, с.7
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Клиника на кораловия остров" - сериал, с.1, еп.9
  • 21:00
    "Горещи пари" - сериал
  • 22:00
    Премиера: "Сърцето на града" - сериал, с.1, еп. 3
Пълна програма
  • 20:40
    Реактивните момичета
  • 21:00
    Уникити
  • 21:11
    Малки Титани: В готовност
  • 21:25
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 19:05
    "Лудетини", комедийна драма, Италия, 2016; реж. Паоло Вирци, с Валерия Бруни Тедески, Микаела Рамацоти, Валентина Карнелути, Томасо Раньо, Боб Месини, [12+]
  • 21:00
    "Кръстникът", криминална драма, САЩ, 1972; реж. Франсис Форд Копола, с Марлон Брандо, Ал Пачино, Джеймс Каан, Робърт Дювал, Даян Кийтън, [18+]
  • 23:55
    "Отклонение", късометражна драма, Великобритания, 2016; реж. Кристофър Смит, с Тай Шеридан, Емори Коен, Бел Паули, Стивън Мойър, Джаред Ейбрахамсън, [18+]
Пълна програма
  • 19:45
    "Тайната съставка", комедийна драма, Македония, 2017; реж. Гьорче Ставрески, с Благой Веселинов, Анастас Тановски, Аксел Мехмед, Александър Микич, Мирослав Петкович, [15+]
  • 21:30
    "Туин Пийкс II, 9 еп.", драма - мистерия, САЩ, 1990; реж. Тим Хънтър, с Кайл МакЛоклан, Майкъл Онткийн, Мейдчън Еймик, Дейна Ашбрук, Ричард Беймър, [18+]
  • 22:15
    "Туин Пийкс II, 10 еп.", драма - мистерия, САЩ, 1990; реж. Тина Ратборн, с Кайл МакЛоклан, Майкъл Онткийн, Мейдчън Еймик, Дейна Ашбрук, Ричард Беймър, [18+]
  • 23:05
    "Кървавочервено", трилър - хорър, Италия, 1975; реж. Дарио Ардженто, с Дейвид Хемингс, Дария Николоди, Габриеле Лавия, Маца Мерил, Ерос Пани, [18+]
Пълна програма
  • 20:30
    MainSail
  • 21:00
    Wolf
  • 22:00
    Amanpour
  • 22:30
    State of America with Kate Bolduan
Пълна програма
  • 20:00
    "Ритъмът на мечтите" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Черна любов" (премиера) - сериал, 2 сезон
  • 22:00
    "Моят живот" (премиера) - сериен филм
  • 23:00
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
  • 21:00
    "Скорпион" - сериал, сезон 2
  • 22:00
    "Трансформърс: Отмъщението" - екшън-фантастика с уч. на Шая Лебьоф, Мегън Фокс, Джош Дюамел, Тайрийз Гибсън, Джон Туртуро, Кевин Дън, Рейн Уилсън, Джули Уайт и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Да продадеш колата си: Остин Хийли
  • 21:00
    Ловци на митове: Нокаут с перо
  • 22:00
    Невъзможни инженерни постижения: Мост Рион Антирион
  • 23:00
    Градове на показ: Чикаго
Пълна програма
  • 20:45
    Фабрика за храна: САЩ: Благодаря ти, скъпа
  • 21:10
    Тайни под земята: Съкровищата на цар Соломон
  • 22:00
    Най-откаченото време на планетата: Метеорологични бедствия
  • 22:50
    Феноменални съоръжения: Сньовит - арктическият газ
Пълна програма
  • 20:30
    Домът на Рейвън
  • 20:55
    Коланимация
  • 21:00
    Къмпиране
  • 21:30
    Soy Luna S2
Пълна програма
  • 20:35
    "Фактология"
  • 21:00
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 21:30
    "Супер наука"
  • 22:00
    "В търсене на съвършенство"
Пълна програма
  • 20:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 21:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 22:00
    1,2,3 - 14 еп. - Сериал
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол: MLS, Ванкувър - Сан Хосе
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, дванадесети етап, обзор
  • 23:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, четвърти етап
Пълна програма
  • 19:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, дванадесети етап
  • 21:00
    Куриози
  • 21:15
    Футбол: Бундеслига, дивизионен плейоф, директно
  • 23:25
    Новини
Пълна програма
  • 20:30
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 5
  • 21:15
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 5
  • 22:00
    Супер-превозвачи, сезон 2, еп. 1
  • 22:45
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 20:20
    X Games - Aspen
  • 21:10
    Mantracker Season 5
  • 22:00
    Immaf World Championships
  • 22:50
    Extreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:30
    Евтин дом на плажа
  • 21:00
    Изгодни имения
  • 21:30
    Изгодни имения
  • 22:00
    Рай на половин цена
Пълна програма
  • 20:00
    Д-р Хаус - втори сезон, еп. 3
  • 21:00
    Анатомията на Грей - четиринадесети сезон, еп. 19
  • 22:00
    Специализантът - първи сезон, еп. 8
  • 22:55
    Как се запознах с майка ви - пети сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 20:05
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 22
  • 21:05
    От местопрестъплението, еп. 13
  • 22:00
    Убийства в Рая - седми сезон, еп. 4
  • 23:00
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - втори сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 20:15
    "Отвъд ІІ, 3 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Ник Копъс, с Бъркли Дъфийлд, Джонатан Уайтсел, Джеф Пиер, Дилън Гуин, Роми Роузмънт, [12+]
  • 21:00
    "В бурята", драма, Великобритания, 2009; реж. Тадеуш О'Съливан, с Брендън Глийсън, Джанет МакТиър, Лен Карю, Джеймс Д'Арси, Йън Глен, Бил Патерсън, [12+]
  • 22:40
    "Дестинация - Русия 2018 I, 3 еп.", документален, Испания, 2018; реж. Еулохио Ромеро, [12+]
  • 23:10
    "Внимание: Лекарство, което убива", документален, САЩ, 2017; реж. Пъри Пелц, [15+]
Пълна програма
  • 20:05
    Жени воини, сезон 1, еп. 1
  • 21:00
    Ева Браун: Живот и смърт с фюрера, сезон 1, еп. 2
  • 21:50
    Убийци от древността, сезон 1, еп. 9
  • 22:40
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 20:05
    Американски антиквари: Една гигантска находка за човечеството
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Пари за мегавати
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: 666 - знакът за печалба
  • 22:00
    Изковани в огъня: Меч сика
Пълна програма
  • 20:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 75 еп.
  • 21:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 22:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 14:10
    "Рейнбоу Руби"
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят на живо"
  • 21:00
    "Спорт в обектива"
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:30
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синемаскоп
  • 21:30
    CAUETivi
Пълна програма
  • 19:55
    "Надпревара по роднински" - комедия с Кристи Али, Бил Пулман, Кери Фишър, Джейми Герц.
  • 21:20
    "Щастлив брак, по Стивън Кинг" - трилър с Джоан Алън, Антъни Лапаля.
  • 23:00
    "Ужас 1.9" - сериал / драма
  • 23:55
    "През прокълнати земи 3.04" - сериал / драма / екшън
Пълна програма
  • 20:00
    WORLD SUPERBIKE CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 21:00
    MERGOUZA RALLY
  • 22:00
    FORMULA E STREET RACERS
  • 22:30
    FLAT OUT
Пълна програма
  • 20:00
    Фактор страх
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Предизвикателството: Вендети
  • 23:00
    Абсурди
Пълна програма
  • 19:30
    Hot Right Now!
  • 22:00
    V Festival 2017: The Best Bits
  • 22:45
    Creamfields Festival 2016
Пълна програма
  • 19:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Indie Mixtape
  • 23:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 20:30
    Дивото Борнео, сезон 1, еп. 6
  • 21:00
    Приключение в Юнан с Найджъл Марвин
  • 21:50
    Най-големите миграции в природата, сезон 1, еп. 3
  • 22:45
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 20:00
    Последните герои в небето, еп. 4
  • 21:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 5
  • 22:00
    Хитлерова младеж, еп. 2
  • 23:00
    Апокалипсис: Възходът на Хитлер, еп. 2
Пълна програма
  • 20:40
    Човек срещу природа, еп. 6
  • 21:05
    Човек срещу природа, еп. 3
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 9
  • 22:25
    Ледена мечка, еп. 1
Пълна програма
  • 20:45
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:00
    Дартс: Висша лига 2018, Лондон, директно
Пълна програма
  • 19:50
    "Нека да говорят"
  • 21:00
    "Време"
  • 23:55
    Филм "Звезда"
Пълна програма
  • 20:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 22:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 22:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
Пълна програма
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 21:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 21:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Следващият топ модел на Германия" - кастинг шоу
  • 23:30
    "red." - булеварден журнал
Пълна програма
  • 20:30
    Мобил 1
  • 21:00
    Жилет световен спорт
  • 21:30
    Италия, Серия А - обзор
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 20:40
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 21:15
    "Тревога за Кобра 11" - екшън сериал
  • 23:15
    "Jenny - echt gerecht!" - сериал
Пълна програма
  • 20:30
    Игрален филм
  • 22:05
    Игрален филм
  • 23:40
    Игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
Пълна програма
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето/повторение/
Пълна програма
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма
  • 19:30
    Регионите отблизо - предаване на Телемедиа
  • 22:00
    Новини
  • 22:40
    Час Пик- предаване на Телемедиа
  • 23:00
    Забравени от бога - криминален сериал по истински случаи, Холандия
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 20:00
    Луди по принц Хари
  • 21:00
    Моето 1500 кг семейство: Бавно, но славно
  • 22:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Лиса
Пълна програма
  • 20:30
    Община Дупница - От векове за векове
  • 21:00
    Мъдростта на историята, част 1
  • 21:30
    Модерното изкуство на Китай
  • 22:00
    Рила
Пълна програма
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Кралете на басейните
  • 21:30
    Кралете на басейните
  • 22:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата
Пълна програма
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Кралете на басейните
  • 21:30
    Кралете на басейните
  • 22:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата
Пълна програма
  • 19:35
    Бойно поле Земя, САЩ, екшън/приключенски/фантастика, 2000
  • 21:30
    Еволюция, САЩ, комедия/фантастика, 2001
  • 23:10
    Плачът на слънцето, САЩ, екшън/драма/трилър, 2003
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Момичето от Оз: Никол Кидман" - документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 7
  • 21:05
    Рокери лакомници: Храна за щастие - кулинарно предаване, еп. 12
  • 22:05
    Двама лакоми италианци - първи сезон, еп. 1
  • 23:15
    Бойният клуб на Джейми и Джими - четвърти сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 19:00
    Любов, Сватба, Брак - Комедия, 2011, Режисьор: Дермът Мълроуни, В ролите: Манди Мур, Келан Лъц, Джейн Сиймур, Джесика Зор, Джеймс Бролин
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.12 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Огън в Кръвта: Високо Напрежение - Екшън, Криминален, Сай-Фай, 2009, Режисьор: Марк Невълдин, Браян Тейлър, В ролите: Клифтън Колинс - мл., Бай Линг, Джейсън Стейтъм, Ейми Смарт, Ефрен Рамирез, Кори Хайм, Дейвид Карадайн, Дуайт Йоаким, Холи Уебър, Дуайт Й
Пълна програма
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "Невероятният Спайдър-Мен 2" - фантастика / екшън, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 20:30
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 21:00
    "Малкият остров" - трилър, криминален, Испания, режисьор Алберто Родригес; участват: Хавиер Гутиерес, Раул Аревало, Мария Варод и др.
  • 23:00
    Документален филм /п/
Пълна програма
  • 20:00
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 5
  • 21:00
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 6
  • 22:00
    Агентите на ЩИТ - пети сезон, еп. 17
  • 22:55
    Макгайвър - втори сезон, еп. 23
Пълна програма
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    Decade's Biggest Tunes
Пълна програма
  • 20:30
    FTV SPECIAL
  • 20:55
    FASHION WEEK
  • 21:00
    TOP MODELS
  • 21:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 19:40
    Can't Stop The Hits
  • 23:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 20:20
    "Майстори на сделките" - 9 еп.
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 157 и 158 еп.
  • 22:00
    "Зли близнаци" - 105 еп.
  • 22:50
    "Грехове и тайни" - 4 еп.
Пълна програма
  • 20:40
    "Плюс - минус" /п/
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:45
    прогноза за времето и спорт
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:25
    На рыбалку с охотой
  • 20:55
    Охота в Беларуси
  • 21:25
    Энциклопедия охоты
  • 21:55
    Природа мужской кухни с Сержем Марковичем
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
  • 21:00
    "Ерин Брокович" - драма с уч. на Джулия Робъртс, Арън Екхарт, Албърт Фини, Марг Хелгенбъргър, Чери Джоунс, Питър Койот, Кончата Феръл и др.
  • 23:40
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15 /п/
Пълна програма
  • 20:30
    Alien Encounters: The Aura
  • 21:15
    Hillbilly Handfishin': Bad To The Bone
  • 22:00
    Sci-Trek: New York Earthquake
  • 22:45
    Sci-Trek: Mining the Moon
Пълна програма
  • 20:00
    Пролетен сладкарски шампионат
  • 21:00
    Вдъхновяващо с Анна Олсън
  • 21:30
    Вдъхновяващо с Анна Олсън
  • 22:00
    Трапезата на Сиба: Просто великолепно!
Пълна програма
  • 20:25
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:50
    Мистерии на Хънтър Стрийт
  • 21:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол: MLS, Ванкувър - Сан Хосе
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, дванадесети етап, обзор
  • 23:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, четвърти етап
Пълна програма
  • 20:15
    "Отвъд ІІ, 3 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Ник Копъс, с Бъркли Дъфийлд, Джонатан Уайтсел, Джеф Пиер, Дилън Гуин, Роми Роузмънт, [12+]
  • 21:00
    "В бурята", драма, Великобритания, 2009; реж. Тадеуш О'Съливан, с Брендън Глийсън, Джанет МакТиър, Лен Карю, Джеймс Д'Арси, Йън Глен, Бил Патерсън, [12+]
  • 22:40
    "Дестинация - Русия 2018 I, 3 еп.", документален, Испания, 2018; реж. Еулохио Ромеро, [12+]
  • 23:10
    "Внимание: Лекарство, което убива", документален, САЩ, 2017; реж. Пъри Пелц, [15+]
Пълна програма
  • 20:30
    The Lion Guard
  • 21:00
    Vampirina
  • 21:30
    PJ Masks
  • 22:00
    Trulli Tales
Пълна програма
  • 20:25
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:50
    Мистерии на Хънтър Стрийт
  • 21:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    The Rock Show
  • 23:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 20:10
    Мрежа от лъжи: Фатално приятелство
  • 21:05
    Признания в стаята за разпити: Грижовният син
  • 22:00
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 5
  • 22:55
    Перфектното убийство: Епизод 9
Пълна програма
  • 20:40
    The Truth About...: Euro Championships
  • 21:05
    Star Rated: Great Football Teams
  • 21:30
    The Truth About...: The Serie A
  • 22:00
    Ultimate Clash: Parker vs Mills
Пълна програма
  • 20:35
    Shooting Gallery
  • 21:00
    Sasquatch Mountain Man
  • 21:20
    Sasquatch Mountain Man
  • 21:45
    Gun Stories
Пълна програма
  • 20:05
    Американски антиквари: Една гигантска находка за човечеството
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Пари за мегавати
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: 666 - знакът за печалба
  • 22:00
    Изковани в огъня: Меч сика
Пълна програма
  • 20:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 5
  • 21:00
    Хитлерова младеж, еп. 2
  • 22:00
    Апокалипсис: Възходът на Хитлер, еп. 2
  • 23:00
    Летищна сигурност: Колумбия, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с. 2, еп. 23
  • 21:00
    "Бригада Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър
  • 22:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 20:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 10, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 21:00
    Конан; сезон 1, епизод 6, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 22:00
    Конан; сезон 1, епизод 7, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 23:00
    Пътешественици; сезон 1, епизод 11, драма, мистерия, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 20:30
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 21:30
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 50, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 22:30
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 2, епизод 8, драма, криминален, САЩ, 2015
  • 23:30
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 2, епизод 9, драма, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 20:00
    Разтърсващи престъпления: Манчестър
  • 21:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Подли убийци: Ифтикар и Фарзана Ахмед
  • 22:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Улица "Куин"
  • 23:00
    Какво е нужно за убийство: Липсващият медальон
Пълна програма
  • 20:40
    Смъртоносен изстрел
  • 22:35
    Воини на светлината
Пълна програма
  • 20:15
    Сквозной эфир. Live
  • 21:00
    Новости
  • 21:15
    Сквозной эфир. Live
  • 22:00
    Новости
Пълна програма
  • 20:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 20:50
    "Звезди в планината на Момчил" - концерт на Джон Лоутън и група "БТР" в Смолян /4 част
  • 21:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 21:50
    "С България в сърцето" - документален филм
Пълна програма
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    The King of Queens
  • 21:30
    The King of Queens
  • 22:00
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 20:33
    I'll Make You Feel Right (18+)
  • 20:58
    Cocknapped (18+)
  • 21:20
    Double Vag Canal (18+)
  • 21:37
    Kung Fu Fucking (18+)
Пълна програма
  • 20:30
    Мотоспорт Екстра
  • 21:00
    Световен рали шампионат: Рали Португалия - всичко преди старта
  • 21:30
    Арена спорт обзор на деня
  • 22:00
    Статус: Непознат игрален филм /САЩ, 2014 г./, режисьор Ванеса Парис, в ролите: Стейси Ористано, Бреа Грант, Гриф Фърст, Стивън Колети и др.
Пълна програма
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:10
    Борсова информация
  • 21:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 20:00
    I HAVE SEEN THE EARTH CHANGE: OMAN: A GULF IN THE STORM
  • 21:00
    SOUTHERN FLOWER AT SEA, THE 4
  • 22:00
    CARAPINTADAS
  • 23:30
    FLAVOURS OF SOUTH AFRICA 5 THE WINELANDS
Пълна програма
  • 20:35
    Cage Ring Championships 7
  • 23:05
    Fighting Rookies
  • 23:55
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
Пълна програма
  • 20:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 21:00
    Firsthand
  • 21:30
    Firsthand
  • 22:00
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 20:40
    101 герои на 20-ти век (Series 1): 105 (Episode 5)
  • 21:35
    История за две сестри (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 22:20
    В търсене на съкровището на нацистите (Series 1): Кърваво съкровище (Episode 6)
  • 23:15
    Бойни кораби (Series 1): Спасителни кораби (Episode 9)
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    Премиера по ТВ1
  • 23:00
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ /п./
Пълна програма
  • 20:05
    Gautier Capucon and the young talents of the Saint-Prex Festival
  • 21:00
    InterMezzo
  • 21:30
    Marc Ribot Ceramic Dog at Cully Jazz Festival
  • 22:50
    Roscoe Mitchell Solo - Porgy And Bess (Wien. Austria)
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Мач от Първа професионална лига, директно
  • 21:55
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 22:30
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 35-и епизод, директно
  • 23:30
    Футбол: Мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 20:30
    "Преди кръга във френската Лига 1" (2017-18), 38-и епизод
  • 21:00
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 31-и епизод, повторение
  • 21:45
    Футбол: Мач от английската Лига 2, директно
  • 23:40
    Професионална борба: "Първична сила", 20-и епизод
Пълна програма
  • 20:10
    Мрежа от лъжи: Фатално приятелство
  • 21:05
    Признания в стаята за разпити: Грижовният син
  • 22:00
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 5
  • 22:55
    Перфектното убийство: Епизод 9
Пълна програма
  • 20:30
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 21:30
    Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE
  • 22:00
    BIT СПОРТ, (п)
  • 22:30
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина, (п)
Пълна програма
  • 20:00
    "Дългият път на Били Лин", военна драма, САЩ, 2016; реж. Анг Лий , с Джо Алуин, Кристен Стюарт, Крис Тъкър, Гарет Хедлънд, Вин Дизел, [15+]
  • 21:50
    "Централна новина", драма, Румъния, 2017; реж. Юлия Руджина, с Анди Васлуиану, Войка Олтеан, Дорин Андоне, Йоана Флора, Давид Блаш, [12+]
  • 23:10
    "Имението "Хауърдс енд" I, 3 еп.", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Хети МакДоналд, с Хейли Атуел, Матю МакФадиън, Филипа Куултард, Джоузеф Куин, Джоузеф Банистър, [12+]
Пълна програма
  • 20:10
    "Лутър ІІ, 1 еп.", криминална драма, Великобритания, 2011; реж. Сам Милър, с Идрис Елба, Уорън Браун, Дърмът Кроули, Рут Уилсън, Ники Амука-Бърд, [18+]
  • 21:05
    "Увиснал ІІ, 3 еп. - Остроумни закачки или На ти, копеле!", комедия, САЩ, 2010; реж. Дженифър Гетзингър, с Томас Джейн, Джейн Адамс, Ан Хечи, Чарли Сакстън, Дейвид Хенри, [15+]
  • 21:30
    "Увиснал ІІ, 4 еп. - Изпей го отново, Рей, или Основна база", комедия, САЩ, 2010; реж. Ута Брайсвитц, с Джейк Адамс, Джейн Адамс, Ан Хечи, Чарли Сакстън, Сианоа Смит - МакФий, [15+]
  • 22:00
    "Западен свят ІІ, 4 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Лиса Джойс, с Евaн Рейчъл Ууд, Джеймс Марсдън, Танди Нютън, Джефри Райт, Ед Харис, [18+]
Пълна програма
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    Тракийските храмове в Старосел (образователен филм за семеен туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 22:00
    Светилището на Дионис (образователен филм за семеен туризъм)
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис: ATP 1000 Рим 2018
  • 21:00
    Тенис: ATP 1000 Рим 2018
  • 22:30
    Колоездене: "На колела"
  • 23:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
Пълна програма
  • 20:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 21:00
    Лека атлетика: Диамантена лига
Пълна програма
  • 20:25
    Sunny Day
  • 20:50
    Искрица и Сияйница
  • 21:25
    Пес патрул
  • 21:55
    Кива го може
Пълна програма
  • 20:05
    Селцето, сезон 1, еп. 6, Великобритания, драма, 2013
  • 21:05
    Едно френско село, сезон 3, еп. 6, Франция, исторически/драма, 2012
  • 22:00
    Полдарк, сезон 1, еп. 6, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 23:00
    Миниатюристът, сезон 1, еп. 3, Великобритания, екранизация, 2017
Пълна програма
  • 20:00
    Копнеещи сърца
  • 22:00
    Любителката на мистерии: Снимката
  • 23:25
    Внукът на Гагарин
Пълна програма
  • 20:10
    Хайди
  • 22:00
    Код 37 1/13
  • 22:50
    Последният шанс
Пълна програма
  • 20:05
    В галоп с Торнадо
  • 22:00
    Уговорки с майка ми
  • 23:30
    На скейт от смъртта
Пълна програма
  • 20:35
    Come Down Molly
  • 22:00
    Rake
  • 23:00
    Mad Men
  • 23:50
    Trumbo
Пълна програма

Сериали

e-kids 20:45
Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
Viasat Explorer 20:50
Коли срещу Америка, сезон 1, еп. 2
AXN Black 21:00
Конан; сезон 1, епизод 22, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
bTV Lady 21:00
"Твоят мой живот" - сериал, с.2, еп. 16,17
Bulgaria ON AIR 21:00
Тялом и духом - криминален сериал

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 20:55
Студио "Футбол"
Kanal 3 21:00
"Спорт в обектива"
Diema Sport 21:00
Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, директно
Film Plus 21:00
Пряко: Тенис: Western & Southern Open, Синсинати - финал (WTA Premier 5)
Eurosport 21:00
Колоездене: Хамбург класик

Всички предавания

Филми

БНТ 20:45
Фортуната игрален филм /Италия, 2017г./, режисьор Серджо Кастелито, в ролите: Ясмине Тринка, Стефано Акорси, Алесандро Борхи и др.
BNT2 20:45
Кога за последно видя баща си? игрален филм /Турция, Франция, Германия, Катар, 2007 г./, режисьор Ананд Тъкър, в ролите: Джим Броудбент, Колин Фърт, Джулиет Стивънсън, Джина Маккий и др.
BNT World 20:45
Пеещите обувки /95 години от рождението на Леа Иванова/ игрален филм /България, 2016 г./, режисьор Радослав Спасов, в ролите: Донна Бангьозова, Рая Пеева, Ернестина Шинова, Александър Алексиев, Юлиян Петров, Борислав Чучков и др.
AXN Black 21:00
Конан; сезон 1, епизод 22, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Cinemax 21:00
"Приказката", психологическа драма, САЩ, 2018; реж. Дженифър Фокс, с Лора Дърн, Елън Бърстин, Джейсън Ритър, Елизабет Дебики, Изабел Нелис, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}