ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва сутрешен информационен блок с водещи Боряна Черганова, Илия Илиев и Иво Никодимов
  • 10:00
    Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Михаил Заимов
  • 10:30
    Здравето отблизо здравно предаване с водеща Мария Андонова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 09:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.4, еп.4
  • 10:00
    "Лонгмайър " - сериал, с.3, еп. 5
  • 12:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал , с.1, еп. 7
  • 13:00
    "Невидимия" - екшън , комедия, криминален, САЩ, 1996 г. Режисьор - Джон Грей; Актьори: Стивън Сегал, Кийнън Айвъри Уейънс, Боб Гунтън, Брайън Кокс и др.
Пълна програма
  • 08:15
    "Снайперисти" - сериал, сезон 3 /п/
  • 09:30
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 3 /п/
  • 10:30
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 22 /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20 /п/
Пълна програма
  • 08:15
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, четвърти етап
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, единадесети етап
  • 11:00
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Нюрбургринг Нордшлайфе, обзор
  • 11:30
    Формула Е: Преди старта в Берлин
Пълна програма
  • 08:15
    Колоездене: Обиколка на Италия, единадесети етап
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, четвърти етап
  • 11:00
    "Футболни легенди"
  • 11:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, единадесети етап
Пълна програма
  • 08:40
    X Games - Aspen
  • 09:30
    Mantracker Season 5
  • 10:20
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 11:10
    Monster Jam
Пълна програма
  • 08:30
    Билярд: Световна купа 2018, трети ден, първа сесия, директно
  • 12:30
    Класика от Висшата лига - Съндърланд - Тотнъм Хотспър (2009-10), повторение 13:00 Класика от Висшата лига - Чарлтън Атлетик - Кристъл Палас (2004-2005), повторение
  • 13:30
    Класика от Висшата лига - Уигън Атлетик - Манчестър Юнайтед (2008-2009), повторение
  • 14:00
    Билярд: Световна купа 2018, трети ден, втора сесия, директно
Пълна програма
  • 08:00
    УЕФА Шампионска Лига: Рома - Барселона
  • 10:00
    Италия, Серия А: Сампдория - Наполи
  • 12:00
    Италия, Серия А: Интер - Сасуоло
  • 14:00
    Италия, Серия А: Аталанта - Милан
Пълна програма
  • 09:00
    Нокаутите на 2005-а
  • 09:30
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 09:20
Психаротерапия - трети сезон, еп. 17
Fox Crime 09:20
Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 9
ARD 1 09:25
"Пиперените зрънца" - сериал
e-kids 09:30
Писма от Феликс - анимационен сериал
Viasat History 09:35
Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 14

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 09:30
Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на САЩ, повторение
Mtel Sport 2 09:45
Футбол: Италианска Серия А
Diema Sport 10:00
Футбол: ЦСКА 1948 - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
Mtel Sport 1 10:00
Баскетбол: Евролига
Nova Sport 10:00
Футбол: Ним - Лион, мач от френската Лига 1, повторение

Всички предавания

Филми

BNT4 09:30
101 алпийски батальон - върховете се покоряват с приятели документален филм
Bulgaria ON AIR 09:30
Истината за преписването - филм
Diema Family 09:30
"Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
Vivacom Arena 09:30
Епоха на животните Анимация, Комедия, Семеен 2010
FilmBox Basic 09:35
Променливи басни: Три прасенца и едно бебе Анимация, Семеен САЩ 2008

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}