ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Светът е голям и спасение дебне отвсякъде игрален филм /България, 2008г./, режисьор Стефан Командарев, в ролите: Мики Манойлович, Карло Любек, Христо Мутафчиев и др.
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Животинско царство" - сериал, с.2, еп.9
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Секретен отряд" - екшън,трилър,фантастика (САЩ, 2009), режисьор - Пол МакГуигън, актьори - Дакота Фанинг, Скот Майкъл Кембъл, Крис Евънс, Камила Бел, Джимон Хонсу, Клиф Къртис и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
  • 21:00
    "Скорпион" - сериал, сезон 2
  • 22:00
    "Трансформърс: Отмъщението" - екшън-фантастика с уч. на Шая Лебьоф, Мегън Фокс, Джош Дюамел, Тайрийз Гибсън, Джон Туртуро, Кевин Дън, Рейн Уилсън, Джули Уайт и др.
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол: MLS, Ванкувър - Сан Хосе
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, дванадесети етап, обзор
  • 23:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, четвърти етап
Пълна програма
  • 19:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, дванадесети етап
  • 21:00
    Куриози
  • 21:15
    Футбол: Бундеслига, дивизионен плейоф, директно
  • 23:25
    Новини
Пълна програма
  • 20:20
    X Games - Aspen
  • 21:10
    Mantracker Season 5
  • 22:00
    Immaf World Championships
  • 22:50
    Extreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 20:00
    WORLD SUPERBIKE CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 21:00
    MERGOUZA RALLY
  • 22:00
    FORMULA E STREET RACERS
  • 22:30
    FLAT OUT
Пълна програма
  • 20:45
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:00
    Дартс: Висша лига 2018, Лондон, директно
Пълна програма
  • 20:30
    Мобил 1
  • 21:00
    Жилет световен спорт
  • 21:30
    Италия, Серия А - обзор
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма

Сериали

e-kids 20:45
Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
Viasat Explorer 20:50
Коли срещу Америка, сезон 1, еп. 2
AXN Black 21:00
Конан; сезон 1, епизод 22, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
bTV Lady 21:00
"Твоят мой живот" - сериал, с.2, еп. 16,17
Bulgaria ON AIR 21:00
Тялом и духом - криминален сериал

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 20:55
Студио "Футбол"
Kanal 3 21:00
"Спорт в обектива"
Diema Sport 21:00
Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, директно
Film Plus 21:00
Пряко: Тенис: Western & Southern Open, Синсинати - финал (WTA Premier 5)
Eurosport 21:00
Колоездене: Хамбург класик

Всички предавания

Филми

БНТ 20:45
Фортуната игрален филм /Италия, 2017г./, режисьор Серджо Кастелито, в ролите: Ясмине Тринка, Стефано Акорси, Алесандро Борхи и др.
BNT2 20:45
Кога за последно видя баща си? игрален филм /Турция, Франция, Германия, Катар, 2007 г./, режисьор Ананд Тъкър, в ролите: Джим Броудбент, Колин Фърт, Джулиет Стивънсън, Джина Маккий и др.
BNT World 20:45
Пеещите обувки /95 години от рождението на Леа Иванова/ игрален филм /България, 2016 г./, режисьор Радослав Спасов, в ролите: Донна Бангьозова, Рая Пеева, Ернестина Шинова, Александър Алексиев, Юлиян Петров, Борислав Чучков и др.
AXN Black 21:00
Конан; сезон 1, епизод 22, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Cinemax 21:00
"Приказката", психологическа драма, САЩ, 2018; реж. Дженифър Фокс, с Лора Дърн, Елън Бърстин, Джейсън Ритър, Елизабет Дебики, Изабел Нелис, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}