ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синемаскоп
  • 21:30
    CAUETivi
Пълна програма
  • 20:00
    Фактор страх
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Предизвикателството: Вендети
  • 23:00
    Абсурди
Пълна програма
  • 19:30
    Hot Right Now!
  • 22:00
    V Festival 2017: The Best Bits
  • 22:45
    Creamfields Festival 2016
Пълна програма
  • 19:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Indie Mixtape
  • 23:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 20:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 22:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 22:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
Пълна програма
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 21:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 21:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    Decade's Biggest Tunes
Пълна програма
  • 19:40
    Can't Stop The Hits
  • 23:00
    Big Fat Hits
Пълна програма

Сериали

e-kids 20:45
Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
Viasat Explorer 20:50
Коли срещу Америка, сезон 1, еп. 2
AXN Black 21:00
Конан; сезон 1, епизод 22, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
bTV Lady 21:00
"Твоят мой живот" - сериал, с.2, еп. 16,17
Bulgaria ON AIR 21:00
Тялом и духом - криминален сериал

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 20:55
Студио "Футбол"
Kanal 3 21:00
"Спорт в обектива"
Diema Sport 21:00
Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, директно
Film Plus 21:00
Пряко: Тенис: Western & Southern Open, Синсинати - финал (WTA Premier 5)
Eurosport 21:00
Колоездене: Хамбург класик

Всички предавания

Филми

БНТ 20:45
Фортуната игрален филм /Италия, 2017г./, режисьор Серджо Кастелито, в ролите: Ясмине Тринка, Стефано Акорси, Алесандро Борхи и др.
BNT2 20:45
Кога за последно видя баща си? игрален филм /Турция, Франция, Германия, Катар, 2007 г./, режисьор Ананд Тъкър, в ролите: Джим Броудбент, Колин Фърт, Джулиет Стивънсън, Джина Маккий и др.
BNT World 20:45
Пеещите обувки /95 години от рождението на Леа Иванова/ игрален филм /България, 2016 г./, режисьор Радослав Спасов, в ролите: Донна Бангьозова, Рая Пеева, Ернестина Шинова, Александър Алексиев, Юлиян Петров, Борислав Чучков и др.
AXN Black 21:00
Конан; сезон 1, епизод 22, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Cinemax 21:00
"Приказката", психологическа драма, САЩ, 2018; реж. Дженифър Фокс, с Лора Дърн, Елън Бърстин, Джейсън Ритър, Елизабет Дебики, Изабел Нелис, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}