ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:38
    Дивият свят на Тим Фоукнър: Епизод 16
  • 21:05
    Войната за спасяването на китовете: Призраци в машината
  • 22:00
    Правосъдие в горите на Мейн: Мръсни навици
  • 22:55
    Дивият Индокитай: Малайзия
Пълна програма
  • 20:00
    Да продадеш колата си: Остин Хийли
  • 21:00
    Ловци на митове: Нокаут с перо
  • 22:00
    Невъзможни инженерни постижения: Мост Рион Антирион
  • 23:00
    Градове на показ: Чикаго
Пълна програма
  • 20:45
    Фабрика за храна: САЩ: Благодаря ти, скъпа
  • 21:10
    Тайни под земята: Съкровищата на цар Соломон
  • 22:00
    Най-откаченото време на планетата: Метеорологични бедствия
  • 22:50
    Феноменални съоръжения: Сньовит - арктическият газ
Пълна програма
  • 20:30
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 5
  • 21:15
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 5
  • 22:00
    Супер-превозвачи, сезон 2, еп. 1
  • 22:45
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 20:05
    Жени воини, сезон 1, еп. 1
  • 21:00
    Ева Браун: Живот и смърт с фюрера, сезон 1, еп. 2
  • 21:50
    Убийци от древността, сезон 1, еп. 9
  • 22:40
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 20:05
    Американски антиквари: Една гигантска находка за човечеството
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Пари за мегавати
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: 666 - знакът за печалба
  • 22:00
    Изковани в огъня: Меч сика
Пълна програма
  • 20:30
    Дивото Борнео, сезон 1, еп. 6
  • 21:00
    Приключение в Юнан с Найджъл Марвин
  • 21:50
    Най-големите миграции в природата, сезон 1, еп. 3
  • 22:45
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 20:00
    Последните герои в небето, еп. 4
  • 21:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 5
  • 22:00
    Хитлерова младеж, еп. 2
  • 23:00
    Апокалипсис: Възходът на Хитлер, еп. 2
Пълна програма
  • 20:40
    Човек срещу природа, еп. 6
  • 21:05
    Човек срещу природа, еп. 3
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 9
  • 22:25
    Ледена мечка, еп. 1
Пълна програма
  • 20:30
    Община Дупница - От векове за векове
  • 21:00
    Мъдростта на историята, част 1
  • 21:30
    Модерното изкуство на Китай
  • 22:00
    Рила
Пълна програма

Сериали

e-kids 20:45
Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
Viasat Explorer 20:50
Коли срещу Америка, сезон 1, еп. 2
AXN Black 21:00
Конан; сезон 1, епизод 22, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
bTV Lady 21:00
"Твоят мой живот" - сериал, с.2, еп. 16,17
Bulgaria ON AIR 21:00
Тялом и духом - криминален сериал

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 20:55
Студио "Футбол"
Kanal 3 21:00
"Спорт в обектива"
Diema Sport 21:00
Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, директно
Film Plus 21:00
Пряко: Тенис: Western & Southern Open, Синсинати - финал (WTA Premier 5)
Eurosport 21:00
Колоездене: Хамбург класик

Всички предавания

Филми

БНТ 20:45
Фортуната игрален филм /Италия, 2017г./, режисьор Серджо Кастелито, в ролите: Ясмине Тринка, Стефано Акорси, Алесандро Борхи и др.
BNT2 20:45
Кога за последно видя баща си? игрален филм /Турция, Франция, Германия, Катар, 2007 г./, режисьор Ананд Тъкър, в ролите: Джим Броудбент, Колин Фърт, Джулиет Стивънсън, Джина Маккий и др.
BNT World 20:45
Пеещите обувки /95 години от рождението на Леа Иванова/ игрален филм /България, 2016 г./, режисьор Радослав Спасов, в ролите: Донна Бангьозова, Рая Пеева, Ернестина Шинова, Александър Алексиев, Юлиян Петров, Борислав Чучков и др.
AXN Black 21:00
Конан; сезон 1, епизод 22, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Cinemax 21:00
"Приказката", психологическа драма, САЩ, 2018; реж. Дженифър Фокс, с Лора Дърн, Елън Бърстин, Джейсън Ритър, Елизабет Дебики, Изабел Нелис, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}