ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:20
    Правосъдие в горите на Мейн: Мръсни навици
  • 19:15
    Лошо куче!: Хитри създания и ужасни домашни любимци
  • 20:10
    Дивият свят на Тим Фоукнър: Епизод 15
  • 20:38
    Дивият свят на Тим Фоукнър: Епизод 16
Пълна програма
  • 19:00
    Как се прави...: Царевични питки/ Колянов вал/Чесна/ Велосипедни колела
  • 19:30
    Как са го направили?: Пътна помощ/Рокфор/Преместване на дървета
  • 20:00
    Да продадеш колата си: Остин Хийли
  • 21:00
    Ловци на митове: Нокаут с перо
Пълна програма
  • 18:40
    Ловци на митове: Кастингът: Боядисване с експлозиви
  • 19:30
    Най-откаченото време на планетата: Метеорологични бедствия
  • 20:20
    Как се прави...: Сушилни машини/Дъвки/ Фойерверки
  • 20:45
    Фабрика за храна: САЩ: Благодаря ти, скъпа
Пълна програма
  • 19:00
    Големият див север, сезон 1, еп. 5
  • 19:45
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 12
  • 20:30
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 5
  • 21:15
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 5
Пълна програма
  • 18:25
    Забранена история, сезон 4, еп. 1
  • 19:15
    Конспирация, сезон 1, еп. 9
  • 20:05
    Жени воини, сезон 1, еп. 1
  • 21:00
    Ева Браун: Живот и смърт с фюрера, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 18:10
    КАМИОНИ ПО ЛЕДА: Сред огъня
  • 19:10
    Надпревара за находки: Тексас: Не трупай вещи, мустакатко Моу
  • 19:35
    Надпревара за находки: Тексас: Внимателно със соса за барбекю
  • 20:05
    Американски антиквари: Една гигантска находка за човечеството
Пълна програма
  • 18:15
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 9
  • 19:10
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 4
  • 20:05
    Дивото Борнео, сезон 1, еп. 5
  • 20:30
    Дивото Борнео, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 19:00
    Последните герои в небето, еп. 3
  • 20:00
    Последните герои в небето, еп. 4
  • 21:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 5
  • 22:00
    Хитлерова младеж, еп. 2
Пълна програма
  • 18:50
    Човек срещу природа, еп. 4
  • 19:15
    Човек срещу природа, еп. 5
  • 19:45
    Дивата Антарктика, еп. 1
  • 20:40
    Човек срещу природа, еп. 6
Пълна програма
  • 19:00
    Да сме живи, да сме здрави
  • 19:30
    Зелен свят - Образование и опазване на природата
  • 20:00
    Лозенградската операция, октомври 1912
  • 20:30
    Община Дупница - От векове за векове
Пълна програма

Сериали

AXN Black 19:00
Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 5, драма, ужаси, САЩ, 2016
Fox Life 19:00
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 17
Bulgaria ON AIR 19:00
Жертвата - политически сериал
Film Plus HD 19:00
Футбол: Примера Дивисион - обзор на сезон 2017/2018
AXN 19:05
Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 19:00
Автомобилизъм: Суперкарс 2018
Film Plus HD 19:00
Футбол: Примера Дивисион - обзор на сезон 2017/2018
Diema Sport 19:30
Студио "Формула 1", повторение
Diema Sport 2 19:30
Футбол: Манчестър Юнайтед - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
Ring.BG 19:30
УЕФА Шампионска лига, финал: Реал М - Ливърпул

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:00
Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 5, драма, ужаси, САЩ, 2016
RTVi 19:00
Документален екран
TVT 19:00
Гражданин на света. Никола Манев (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
bTV Action 19:00
"Огън под земята" - екшън, драма, трилър (САЩ, 1997), режисьор - Феликс Енрикес Алкала, актьори - Стивън Сегал, Мардж Хелгенбергер, Стивън Ланг, Брад Хънт, Крис Кристофърсън и др.
bTV Cinema 19:00
"След залеза" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 2004), режисьор - Брет Ратнър, актьори - Уди Харелсън, Микелти Уилямсън, Крейг Розенбърг, Салма Хайек, Дон Чийдъл, Наоми Харис, Крис Пен, Ръсел Хорнсби, Трой Гарити, Пиърс Броснан и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}