ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:10
    Лошо куче!: Дивотии и дребно хулиганство
  • 10:05
    Дивият Индокитай: Китай
  • 11:00
    Дивият свят на Тим Фоукнър: Епизод 13
  • 11:28
    Дивият свят на Тим Фоукнър: Епизод 14
Пълна програма
  • 09:00
    Как се прави...: Двигател на мотоциклет
  • 09:30
    Как са го направили?: Пътна помощ/Рокфор/Преместване на дървета
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 2
  • 10:30
    Съкровища в склада: Епизод 8
Пълна програма
  • 09:02
    Ловци на митове: Семейство Симпсън
  • 09:50
    Как се прави...: Килими/Питейна вода/Акустични китари
  • 10:14
    Фабрика за храна: САЩ: Почти Нова Англия
  • 10:38
    Как се прави...: Спираловидни стълби, арабски питки
Пълна програма
  • 08:55
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 2, еп. 1
  • 09:40
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 12
  • 10:25
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 5
  • 11:15
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 1
Пълна програма
  • 09:05
    Мъртвият викинг, сезон 1, еп. 5
  • 10:10
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 4
  • 11:00
    Забранена история, сезон 3, еп. 3
  • 11:45
    Гении на древния свят, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 09:00
    Хората от блатата: Жестоко преследване
  • 09:55
    Изковани в огъня: Бойна брадва "табар"
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Премии
  • 11:20
    Спецове в заложната къща: Декларация за величие
Пълна програма
  • 09:10
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 4
  • 09:35
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 5
  • 10:05
    Кучетата и техният таен живот, сезон 1, еп. 2
  • 11:00
    Планетата Европа, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 09:05
    Теория на глупостта, еп. 15
  • 09:30
    Теория на глупостта, еп. 12
  • 10:00
    Непознатата планета, еп. 8
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 4, еп. 8
Пълна програма
  • 09:05
    Дивият Север, еп. 1
  • 09:50
    Животински боен клуб, еп. 1
  • 10:40
    Животински боен клуб, еп. 4
  • 11:25
    Дивият Север, еп. 3
Пълна програма
  • 09:00
    Мото тур Мароко 2010- еп.3
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Зелен свят - На крилете на орела
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 09:20
Психаротерапия - трети сезон, еп. 17
Fox Crime 09:20
Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 9
ARD 1 09:25
"Пиперените зрънца" - сериал
e-kids 09:30
Писма от Феликс - анимационен сериал
Viasat History 09:35
Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 14

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 09:30
Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на САЩ, повторение
Mtel Sport 2 09:45
Футбол: Италианска Серия А
Diema Sport 10:00
Футбол: ЦСКА 1948 - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
Mtel Sport 1 10:00
Баскетбол: Евролига
Nova Sport 10:00
Футбол: Ним - Лион, мач от френската Лига 1, повторение

Всички предавания

Филми

BNT4 09:30
101 алпийски батальон - върховете се покоряват с приятели документален филм
Bulgaria ON AIR 09:30
Истината за преписването - филм
Diema Family 09:30
"Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
Vivacom Arena 09:30
Епоха на животните Анимация, Комедия, Семеен 2010
FilmBox Basic 09:35
Променливи басни: Три прасенца и едно бебе Анимация, Семеен САЩ 2008

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}