ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:00
    Умно село
  • 19:45
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 20:30
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Шефове гадняри" - комедия (САЩ, 2004), режисьор - Сет Гордън, актьори - Джон Франсис Дейли,Джули Боуен, Джейсън Бейтман, Чарли Дей, Джейсън Съдейкис, Дженифър Анистън, Колин Фарел, Кевин Спейси,Доналд Съдърланд, Джейми Фокс и др.
  • 22:00
    "Властелинът на пръстените: Двете кули" - фентъзи, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 2002), режисьор - Питър Джаксън, актьори - Доминик Монахан, Бернард Хил, Орландо Блум, Илайджа Уд, Иън Маккелън, Лив Тайлър, Виго Мортенсен, Кейт Бланшет, Шон Остин, Шон
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:30
    НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
  • 20:00
    "Агент Солт" - с уч. на Анджелина Джоли, Лив Шрайбър, Чиуетел Еджиофр, Андре Броуър и др.
  • 22:00
    "Корумпиран град"- с уч. на Марк Уолбърг, Ръсел Кроу, Катрин Зита-Джоунс, Джефри Райт, Бари Пепър, Кайл Чандлър и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова
  • 20:00
    Сага за Форсайтови - сериал, драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Мъже в сянка - сериал, политическа драма
Пълна програма
  • 19:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
  • 20:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Класически коли - док. филм
Пълна програма
  • 18:15
    Скорпион; сезон 1, епизод 11, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 19:10
    Скорпион; сезон 1, епизод 12, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 20:10
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 12, криминален, драма, Канада, 2012
  • 21:05
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, Канада, 2012
Пълна програма
  • 18:20
    Дивата Европа: Епизод 3
  • 19:15
    Най-дивите острови: Япония: Островите на крайностите
  • 20:10
    Най-дивите острови: Островите в Амазонка: Плуващите гори
  • 21:05
    Най-дивите острови: Остров Ванкувър: Реките на живота
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "На жълтите павета" (п)
  • 19:45
    "Извънредно включване" (п)
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:45
    Спортна програма
  • 20:00
    Футбол за Купата на Германия - финали
  • 21:00
    Футбол за Купата на Германия - финали
  • 23:45
    "Спортен клуб"
Пълна програма
  • 18:15
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 18:15
    Легендата документален филм
  • 19:30
    Часът на зрителите
  • 20:00
    По света и нас
  • 20:30
    Спортни новини
Пълна програма
  • 18:30
    Добър ден с БНТ 2
  • 19:30
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Спортни новини
Пълна програма
  • 18:55
    New Looney Tunes - Elements
  • 19:05
    New Looney Tunes - Elements
  • 19:10
    New Looney Tunes - Elements
  • 19:15
    New Looney Tunes - Elements
Пълна програма
  • 19:00
    "Оцеляване" - трилър (САЩ, 2015), режисьор - Джеймс Мактийг, актьори - Паркър Сойерс, Дилън Макдърмът, Башар Рахал, Ройс Пиърсън, Робърт Форестър, Мила Йовович,  Анджела Басет, Пиърс Броснан и др.
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    "БСП - Бесни Страшни Пенсии 2" - екшън,  комедия,  криминален (САЩ, 2013), режисьор - Дийн Парисо, актьори - Антъни Хопкинс, Нийл Макдона, Дейвид Тюлис, Лий Бюнг-Хун, Катрин Зита-Джоунс, Брайън Кокс, Джон Малкович, Брус Уилис, Мери-Луис Паркър, Хелън Миръ
Пълна програма
  • 19:00
    "Посейдон" - приключенски, екшън, драма (САЩ, 2006), режисьор - Волфганг Петерсен, актьори - Ричард Драйфус, Андре Броуър, Джош Лукас, Джими Бенет,Кърт Ръсел, Ейми Росъм, Майк Фогел, Миа Маестро, Фреди Родригес, Майк Вогъл и др.
  • 21:00
    "Индиана Джоунс и последният кръстоносен поход" - приключенски, комедия (САЩ, 1989), режисьор - Стивън Спилбърг, актьори - Харисън Форд, Шон Конъри, Джон Рис-Дейвис, Денхолм Елиът, Алисън Дуди и др.
  • 23:30
    Cinema X: "Шарканзас" - екшън (САЩ, 2015), режисьор - Джим Уайнорски, актьори - Доминик Суейн, Трейси Лордс, Синди Лукас, Джон Арчър Лундгрен и др.
Пълна програма
  • 17:30
    "Щурите съседи" - сериал
  • 20:30
    "Случай с теб" - комедия,романтичен (САЩ, 2013), режисьор - Кат Койро, актьори - Брендън Фрейзър, Емилио Делгадо, Адам Джонсън, Винс Вон, Сам Рокуел, Сиена Милър, Джъстин Лонг, Евън Рейчъл Ууд и др.
  • 22:30
    "Фитнес Тони" - сериал
  • 23:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 17:00
    MasterChef - кулинарно шоу
  • 20:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 21:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.1, еп. 36
  • 22:30
    "Мата Хари " - сериал, с.1, еп. 3
Пълна програма
  • 19:00
    Време за приключения
  • 19:10
    Време за приключения
  • 19:25
    Време за приключения
  • 19:35
    Време за приключения
Пълна програма
  • 17:35
    "Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]
  • 19:15
    "Учителят по цигулка", музикална драма, Бразилия, 2015; реж. Серджо Машадо, с Лазаро Рамос, Кайке Де Жесус, Елзио Виейра, Сандра Корвелони, Фернанда Де Фрейтас, [12+]
  • 21:00
    "Гомор ІІІ, 6 еп.", криминална драма, Италия, 2017; реж. Клаудио Купелини, Франческа Коменчини, с Марко Д'Аморе, Салваторе Еспозито, Кристина Донадио, Кристиана Дел'Анна, Артуро Мусели, [18+]
  • 21:50
    "Аш срещу злите мъртви ІІІ, 9 еп.", хорър - комедия, САЩ, 2018; реж. Рик Джейкъбсън, с Брус Кемпбъл, Рей Сантяго, Дана ДеЛоренцо, Люси Лоулес, [18+]
Пълна програма
  • 18:15
    "Флашданс", музикална драма, САЩ, 1983; реж. Ейдриън Лайн, с Дженифър Бийлс, Майкъл Нури, Лилия Скала, Съни Джонсън, Кайл Т. Хефнър, [12+]
  • 19:50
    "Сънища на чужд език", драма - фентъзи, Мексико, 2017; реж. Ернесто Контрерас, с Фернандо Алварес Ребейл, Хосе Мануел Пончелис, Елигио Мелендес, Фатима Молина, Хуан Пабло Де Сантяго, [12+]
  • 21:30
    "Доброто след лошото", драма, САЩ, 2017; реж. Ан-Мари Хес, с Мади Хасън, Били Бърк, Мелора Уолтърс, Дабие, Рис Уорд, [15+]
  • 23:10
    "Пряко от Багдад", военна драма, САЩ, 2002; реж. Мик Джaксън, с Майкъл Кийтън, Хелена Бонъм Картър, Лили Тейлър, Брус МакГил, Дейвид Съчет, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    CNN Newsroom
  • 19:15
    Marketplace Africa
  • 19:30
    Special
  • 20:00
    World Sport
Пълна програма
  • 17:00
    "Стая 309" (премиера) - сериал, 3 епизода
  • 20:00
    "Моята мечтана роля" - романтична комедия с уч. на Ерик Мабиус, Вирджиния Уилямс, Стефани Пауърс, Мередит Бакстър и др.
  • 22:00
    "Късметът на твоя страна" - романтична драма с уч. на Оливър Франк, Урсела Мон, Петер Прагер, Феликс Максимилиън и др. /п/
Пълна програма
  • 17:00
    "Трансформърс: Отмъщението" - екшън-фантастика с уч. на Шая Лебьоф, Мегън Фокс, Джош Дюамел, Тайрийз Гибсън, Джон Туртуро, Кевин Дън, Рейн Уилсън, Джули Уайт и др. /п/
  • 20:00
    "40-годишният девственик" - комедия с уч. на Стив Карел, Катрин Кийнър, Пол Ръд, Романи Малко, Сет Роугън, Елизабет Банкс, Лесли Ман, Джейн Лунч и др.
  • 22:20
    "Тринайсет" - сериал, сезон 1
  • 23:20
    Професионална борба: "Първична сила"
Пълна програма
  • 19:00
    Градове на показ: Венеция - потъващият град
  • 20:00
    Ловци на митове: Смъртоносна тенджера и земетръсен бързовар
  • 21:00
    Високи скорости: Добре дошли в "Догхаус"
  • 22:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 11
Пълна програма
  • 18:40
    Ловци на митове: Кастингът: Стрелба на сляпо
  • 19:30
    Историята под лупа: Тайните на Акропола
  • 20:20
    Американски титани: Карнеги срещу Фрик
  • 21:10
    Как се прави...: Спираловидни стълби, арабски питки
Пълна програма
  • 18:50
    Elena Of Avalor S2
  • 19:15
    РАПУНЦЕЛ И РАЗБОЙНИКЪТ ЗАВИНАГИ
  • 19:25
    Tangled
  • 19:30
    Клонинги в мазето
Пълна програма
  • 18:55
    "Уголемена наука"
  • 19:20
    "Въпроси от науката"
  • 19:45
    "Въпроси от науката"
  • 20:10
    "История на изкуството"
Пълна програма
  • 18:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 19:20
    Покемон - анимационен сериал
  • 19:45
    Кученце в джобче - сериал
  • 20:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Не се страхувай! - с Васил Василев
  • 20:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 21:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 22:00
    Шпионката на Коко - Скрита камера
Пълна програма
  • 18:45
    Формула Е: Състезание в Берлин, директно
  • 20:15
    Колоездене: Тур дьо Л'ен, втори етап
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, четиринадесети етап, обзор
Пълна програма
  • 18:30
    Колоездене: Тур дьо Л'ен, втори етап, директно
  • 19:30
    Футбол: ФИФА футбол магазин
  • 20:00
    Футбол: MLS, ФК Ню Йорк - Колорадо, директно
  • 22:10
    Новини
Пълна програма
  • 18:55
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 12
  • 19:15
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 13
  • 19:40
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 5
  • 20:25
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 6
Пълна програма
  • 18:40
    Action Sports World
  • 19:30
    Action Sports World
  • 20:20
    Action Sports World
  • 21:10
    Action Sports World
Пълна програма
  • 19:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Евтин дом на плажа
  • 19:30
    Евтин дом на плажа
  • 20:00
    Рай на половин цена
  • 20:30
    Рай на половин цена
Пълна програма
  • 19:00
    Вечният жених - игрален филм
  • 21:30
    Кое е това момиче? - трети сезон, еп. 17
  • 22:00
    Кое е това момиче? - трети сезон, еп. 18
  • 22:30
    Кое е това момиче? - трети сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 18:15
    Свежа кръв - първи сезон, еп. 1
  • 19:15
    Лас Вегас - трети сезон, еп. 14
  • 20:05
    Лас Вегас - трети сезон, еп. 15
  • 21:00
    Убийства в Рая - седми сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 18:55
    "Шоколад", драма, Великобритания, 2000; реж. Ласе Халстрьом, с Жулиет Бинош, Джони Деп, Джуди Денч, Алфред Молина, Кери-Ан Мос, Лена Олин, [12+]
  • 21:00
    "По-различна, също като мен", драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Карни, с Грег Киниър, Рене Зелуегър, Джимон Хунсу, Джон Войт, Оливия Холт, [12+]
  • 23:00
    "Тъмната кула", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Николай Арсел, с Идрис Елба, Матю МакKонъхи, Том Тейлър, Клаудия Ким, Фран Кранц, [12+]
Пълна програма
  • 18:25
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 5
  • 19:15
    Истинската война на тронове, сезон 1, еп. 3
  • 20:05
    В изгнание, сезон 1, еп. 7
  • 21:00
    Селцето, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 18:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Какво се случва с Мери и Али
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Конфронтация в Съндаун
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Татко най-добре знае как да наддава на търг
  • 20:00
    Лесни машини за големи пари: Дивият
Пълна програма
  • 19:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 26 еп.
  • 19:30
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 20:30
    Дестинация България
  • 21:00
    ХОБИ НОВИНИ
Пълна програма
  • 14:10
    "Рейнбоу Руби"
Пълна програма
  • 19:00
    НОВИНИ
  • 19:30
    "Интервю" с Наделина Анева
  • 20:00
    "Патарински Live"/п/
  • 20:30
    "Коктейл" с Деси Жаблянова
Пълна програма
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
Пълна програма
  • 17:55
    "Как да успеем в бизнеса, без дори да се опитваме" - мюзикъл с Робърт Морс, Мишел Лий.
  • 19:55
    "В радост и беда" - комедия с Макс Александър, Джонатан Банкс.
  • 21:25
    "Професия блондинка" - комедия с Люк Уилсън, Селма Блеър, Рийз Уидърспун.
  • 23:00
    "Проповедникът 2.1" - сериал
Пълна програма
  • 19:00
    FORMULA E STREET RACERS
  • 19:30
    CIK-FIA EUROPEAN CHAMPIONSHIP
  • 20:00
    THE WINDSOR INTERVIEWS
  • 20:30
    PORSCHE SUPERCUP SERIES
Пълна програма
  • 19:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 20:00
    Класация Евро Топ
  • 22:00
    Екс он дъ бийч
  • 22:30
    Екс он дъ бийч
Пълна програма
  • 18:00
    Jax Jones' House Party 20
  • 19:30
    ZAYN: Hitlist
  • 20:00
    Boys Of The 10s: MTV Top 40
  • 23:00
    MTV Crashes Plymouth 2017: The...
Пълна програма
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 19:00
    Спасяване на диви мечки, сезон 1, еп. 5
  • 19:25
    Спасяване на диви мечки, сезон 1, еп. 6
  • 19:55
    Приключение в Юнан с Найджъл Марвин
  • 20:45
    Нашествие на гигантските питони: Флорида с Найджъл Марвин
Пълна програма
  • 19:00
    Потайностите на Флоренция, еп. 1
  • 20:00
    Библията на дявола, еп. 1
  • 21:00
    Изгубената империя на маите, еп. 1
  • 22:00
    Гибелта на викингите, еп. 1
Пълна програма
  • 18:50
    Животински боен клуб, еп. 1
  • 19:45
    Дива зима, еп. 1
  • 20:40
    Прекрасната Америка: Сред дивата природа, еп. 3
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Рен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 20:15
    Футбол: Астън Вила - Мидълзбро, плейофен мач реванш от Чемпиъншип, повторение
  • 22:15
    Баскетбол: Валенсия - Барселона, мач от испанската баскетболна лига, директно
Пълна програма
  • 18:15
    Филм "Афоня"
  • 19:55
    "Днес вечерта"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:20
    "Днес вечерта"
Пълна програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 20:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 19:30
    "Златен хит" - музикална рубрика
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Тор" - филм по комикс, U, 2011
Пълна програма
  • 18:30
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
  • 19:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 20:00
    Жилет световен спорт
  • 20:30
    Мобил 1
Пълна програма
  • 18:45
    "Най-доброто от… Най-бързите шоу класации" - шоу
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Експлозивно - уикенд" - журнал
  • 21:15
    "Като в приказка: Най-хубавите кралски сватби на всички времена" - документация
Пълна програма
  • 17:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 21:20
    "Енигма. Кристиан Тилеман"
  • 22:10
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 19:00
    Документален екран
  • 20:00
    "Израел през седмицата"
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
Пълна програма
  • 18:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Без граници: Да открием света" - туристически журнал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Търсенето на Немо" - анимационен филм, U, 2003
Пълна програма
  • 18:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 19:50
    Другата история
  • 20:00
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /на живо/
Пълна програма
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 19:30
    Висшата лига в аванс
  • 20:00
    Бокс
Пълна програма
  • 19:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 19:20
    История на любовта-Драма, Франция-Канада-Румъния- САЩ / 2016,Режисьор: Раду Михайлеану, В ролите: Джема Артъртън, Марк Рендал, Тори Хигинсън, Елиът Гулд, Дерек Джейкъби
  • 22:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 22:30
    50 нюанса любов - Предаване на Теледемиа
Пълна програма
  • 19:00
    Closeup
  • 20:00
    We Love Music
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 19:00
    Хубава, секси или отблъскваща: Джена
  • 19:30
    Хубава, секси или отблъскваща: Тори
  • 20:00
    Моето 1500 кг семейство: Времето е важно
  • 21:00
    Моят голям, пищен, фантастичен живот: Голямата тайна на Бъди
Пълна програма
  • 19:00
    Сахара - Забранената цивилизация, част 2
  • 19:30
    Магията на цветовете
  • 20:00
    10 цитата на полковник Борис Дрангов
  • 20:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 19:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата
  • 20:00
    Автомобили с висока проходимост
  • 21:00
    Карибски пиратски съкровища
  • 21:30
    По следите на акулите
Пълна програма
  • 19:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата
  • 20:00
    Автомобили с висока проходимост
  • 21:00
    Карибски пиратски съкровища
  • 21:30
    По следите на акулите
Пълна програма
  • 17:45
    Послания от мрака, САЩ, драма/ужаси/мистерия, 2002
  • 19:40
    Изоставени, САЩ, трилър, 2014
  • 21:30
    Внезапна смърт, САЩ, екшън/криминален/трилър, 1995
  • 23:20
    Ананас Експрес, САЩ, екшън/комедия/криминален/трилър, 2008
Пълна програма
  • 18:00
    Пряко: Тенис: Internazionali BNL d'Italia, Рим - II полуфинал (WTA Premier 5)
  • 19:30
    Пряко: Футбол: Севиля - Алавес (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 21:20
    Новини
  • 21:30
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    В кухнята с Примож - кулинарно предаване, еп. 5
  • 19:30
    Вкусът на Истанбул със Сара ла Фонтейн, еп. 5
  • 20:00
    Ваканцията на Бил - кулинарно предаване, еп. 2
  • 20:30
    Ваканцията на Бил - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 18:00
    VH1 бой банди колаборации: Топ 50
  • 21:30
    Съботно нощно парти
Пълна програма
  • 18:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 20:00
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 22:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
Пълна програма
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "Треньори на коне" - доку-поредица
  • 21:15
    "15 Rubbeldiekatz" - комедия, САЩ, 2011
  • 23:30
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
Пълна програма
  • 19:00
    "Червената кралица" - сериен филм /2015/, Русия, Украйна; режисьор: Елена Семенова; в ролите: Ксения Лукянчикова, Анатолий Руденко - 5 еп.
  • 20:00
    Документален филм /п/
  • 21:00
    Екология
  • 21:30
    "Вълк" - драма, приключенски, трилър,
Пълна програма
  • 18:35
    Светкавицата - трети сезон, еп. 8
  • 19:30
    Трон: Заветът - игрален филм
  • 22:00
    Империя - четвърти сезон, еп. 17
  • 22:55
    Дълбоката държава - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
  • 20:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 19:00
    FASHION FILMS
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    FASHION FILMS
  • 19:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 18:40
    "Нерешени случаи с Доналд Макинтайър" - 11 еп.
  • 19:30
    "Бърз отклик" - 9 и 10 еп.
  • 20:20
    "Съдебни медици" - 22 и 23 еп.
  • 21:10
    "В бойна готовност" - 1 еп.
Пълна програма
  • 18:30
    Централна емисия Новини
  • 19:15
    "Ексклузивно" - публицистика
  • 20:00
    Новини
  • 20:20
    Спорт
Пълна програма
  • 18:50
    Кодекс охотника
  • 19:05
    Под водой с ружьем
  • 19:30
    Я и моя собака
  • 19:55
    Хватка Хищника
Пълна програма
  • 18:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 2 епизода /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
  • 21:00
    "Looper: Убиец във времето" - екшън-фантастика с уч. Брус Уилис, Джоузеф Гордън-Левит, Емили Блънт, Пол Дано, Пайпър Перабо и др.
  • 23:20
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15 /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Alien Encounters: The Offspring
  • 19:45
    Alien Encounters: The Aura
  • 20:30
    Alien Encounters: The Entanglement
  • 21:15
    David Baddiel on the Silk Road: Road to Ruin
Пълна програма
  • 19:00
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
  • 19:30
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
  • 20:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 20:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 18:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    Костенурките Нинджа
  • 19:40
    Рок училище
  • 20:05
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 18:45
    Формула Е: Състезание в Берлин, директно
  • 20:15
    Колоездене: Тур дьо Л'ен, втори етап
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, четиринадесети етап, обзор
Пълна програма
  • 18:55
    "Шоколад", драма, Великобритания, 2000; реж. Ласе Халстрьом, с Жулиет Бинош, Джони Деп, Джуди Денч, Алфред Молина, Кери-Ан Мос, Лена Олин, [12+]
  • 21:00
    "По-различна, също като мен", драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Карни, с Грег Киниър, Рене Зелуегър, Джимон Хунсу, Джон Войт, Оливия Холт, [12+]
  • 23:00
    "Тъмната кула", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Николай Арсел, с Идрис Елба, Матю МакKонъхи, Том Тейлър, Клаудия Ким, Фран Кранц, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    Sofia The First
  • 19:30
    Vampirina
  • 20:00
    PJ Masks
  • 20:30
    P-King Duckling
Пълна програма
  • 18:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    Костенурките Нинджа
  • 19:40
    Рок училище
  • 20:05
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 18:20
    Смъртоносни връзки: Фатална придобивка
  • 19:15
    Признания в стаята за разпити: Грижовният син
  • 20:10
    Престъпленията на богатите: Смъртоносна амбиция
  • 21:05
    Предсмъртни обаждания: Неочакваната развръзка
Пълна програма
  • 18:50
    Top: Peace Songs
  • 19:15
    Top: Champions Politically Involved
  • 19:45
    Up Close With: Yannick Granieri
  • 20:10
    Top: Peace Loving Celebrities
Пълна програма
  • 18:45
    Buccaneers & Bones
  • 19:05
    Buccaneers & Bones
  • 19:30
    Major League Fishing
  • 21:00
    Field & Stream's The Gun Nuts
Пълна програма
  • 18:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Какво се случва с Мери и Али
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Конфронтация в Съндаун
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Татко най-добре знае как да наддава на търг
  • 20:00
    Лесни машини за големи пари: Дивият
Пълна програма
  • 19:00
    Библията на дявола, еп. 1
  • 20:00
    Изгубената империя на маите, еп. 1
  • 21:00
    Гибелта на викингите, еп. 1
  • 22:00
    Тамплиерите: Последната битка, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Шефове гадняри" - комедия (САЩ, 2004), режисьор - Сет Гордън, актьори - Джон Франсис Дейли,Джули Боуен, Джейсън Бейтман, Чарли Дей, Джейсън Съдейкис, Дженифър Анистън, Колин Фарел, Кевин Спейси,Доналд Съдърланд, Джейми Фокс и др.
  • 22:00
    "Властелинът на пръстените: Двете кули" - фентъзи, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 2002), режисьор - Питър Джаксън, актьори - Доминик Монахан, Бернард Хил, Орландо Блум, Илайджа Уд, Иън Маккелън, Лив Тайлър, Виго Мортенсен, Кейт Бланшет, Шон Остин, Шон
Пълна програма
  • 18:50
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 4, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 19:50
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 5, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 20:50
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 6, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 21:50
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 1, драма, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 18:40
    Отмъщението; сезон 2, епизод 15, драма, мистерия, 2013
  • 19:45
    Отмъщението; сезон 2, епизод 16, драма, мистерия, 2013
  • 20:55
    Отмъщението; сезон 2, епизод 17, драма, мистерия, 2013
  • 22:00
    Профилиране; сезон 6, епизод 8, криминален, трилър, Франция, 2015
Пълна програма
  • 19:00
    Убих най-добрия си приятел: Касапинът
  • 20:00
    Не съм го извършил аз: Уилям Дилън
  • 21:00
    Не съм го извършил аз: Кларънс Елкинс
  • 22:00
    Какво е нужно за убийство: На един син му идва твърде много
Пълна програма
  • 17:25
    Мръсно синьо
  • 19:45
    Престъпен град
  • 21:45
    Джил Рипс
  • 23:40
    Смъртта и момичето
Пълна програма
  • 18:30
    Сквозной эфир. Гость
  • 21:25
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 22:00
    Израиль за неделю
  • 23:00
    Т/с "Чкалов", 3 с
Пълна програма
  • 18:50
    "Зрънце надежда" - документален филм
  • 19:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 19:50
    "Другата история" - предаване за българската памет
  • 20:00
    "Зад синора" - документален филм /3 част
Пълна програма
  • 18:05
    Привет, Андрей!
  • 20:00
    Вести в субботу
  • 21:00
    Сила обстоятельств. Х/ф
Пълна програма
  • 18:40
    Lip Sync Battle
  • 19:05
    Stand Up and More
  • 19:30
    Punk'd
  • 20:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 18:39
    Exotic Flavors (18+)
  • 19:04
    Lesbian Roommate Interview (18+)
  • 19:29
    Sick Day Suck And Fuck (18+)
  • 19:54
    How Danny D Stole Xxxmas (18+)
Пълна програма
  • 17:30
    Тенис: Internazionali BNL d'Italia, Рим - I полуфинал (WTA Premier 5 - повторение)
  • 19:30
    Пряко: Футбол: Атлетико /М/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 21:30
    Тенис: Internazionali BNL d'Italia, Рим - II полуфинал (WTA Premier 5 - повторение)
  • 23:30
    Футбол: Севиля - Алавес (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 19:00
    Формула Е: Е-при на Берлин - ІХ кръг от световния шампионат за електроболиди пряко предаване
  • 20:20
    Рейсинг БГ предаване за европейските автомобилни серии GT4
  • 20:50
    Аз съм…
  • 21:00
    Пътят към ФИФА Световно първенство 2018 магазинно предаване /9 епизод/
Пълна програма
  • 19:00
    Акценти
  • 19:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 19:15
    Борсова информация
  • 19:20
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 19:00
    UBUNTU SOUTH AFRICA: LE GRAND PARDON
  • 20:00
    WORLD MUSICIANS - GYPSY MUSICIANS
  • 21:00
    VACACIONES CON FIDEL
  • 22:00
    ASSASSINATION II
Пълна програма
  • 08:45
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 19:00
    Kickin' It With Sneaker Steve
  • 20:00
    Rip to the Tip 2011
  • 20:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 21:00
    Firsthand
Пълна програма
  • 19:00
    Забранена история (Series 1): Наследниците на Христос (Episode 3)
  • 19:50
    Забранена история (Series 1): Мистерията на гигантите (Episode 4)
  • 20:40
    Дълбоко в историята на времето (Series 1): Индустриалната революция и съвременното военно дело (Episode 3)
  • 21:35
    Осем дни, които създадоха Рим (Series 1): Прекосяването на Рубикон (Episode 3)
Пълна програма
  • 18:30
    "Холистично учение" - документална поредица
  • 19:30
    "Viva la Musica!"
  • 20:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /премиерно/
  • 21:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 17:30
    Zubin Mehta and the Israel Philharmonic Orchestra: Liszt and Mahler
  • 19:15
    Anouar Brahem / Dave Holland / Jack Dejohnette - Philharmonie de Paris
  • 20:50
    InterMezzo
  • 21:30
    Cavalleria Rusticana and Pagliacci at the Met Opera
Пълна програма
  • 17:15
    Футбол: Ботев Враца - Монтана, мач от Втора професионална лига, директно
  • 19:10
    Студио "Втора професионална лига", директно
  • 19:30
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 19:45
    Футбол: Мач от Първа професионална лига, директно
Пълна програма
  • 18:30
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 19:30
    Пряко: Футбол: Виляреал - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 21:30
    Тенис: Internazionali BNL d'Italia, Рим - II полуфинал (WTA Premier 5 - повторение)
  • 23:30
    Тенис: Мартин Клижан - Мирза Башич (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 18:45
    Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
  • 19:15
    Футбол: Челси - Манчестър Юнайтед, финал за Купата на Футболната асоциация, директно
  • 21:10
    Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
  • 21:55
    Студио "Лига 1", директно
Пълна програма
  • 18:20
    Смъртоносни връзки: Фатална придобивка
  • 19:15
    Признания в стаята за разпити: Грижовният син
  • 20:10
    Престъпленията на богатите: Смъртоносна амбиция
  • 21:05
    Предсмъртни обаждания: Неочакваната развръзка
Пълна програма
  • 19:00
    "Епизод", (п)
  • 20:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 21:00
    "Шоуто на играчите" вечерно токшоу с Павел и Христо, (п)
  • 22:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
Пълна програма
  • 18:05
    "Хрониките на Нарния: Плаването на "Разсъмване"", семеен - фентъзи, САЩ, 2010; реж. Майкъл Аптид, с Джорджи Хенли, Скендър Кийнс, Бен Барнс, Уил Полтър, Гари Суит, [7+]
  • 20:00
    "Пазители на галактиката Vol.2", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Майкъл Рукър, Карън Гилън, [12+]
  • 22:15
    "Убийствен бестселър", криминален трилър, Канада, 2016; реж. Мишел Пулет, с Ванеса Рей, Адам Корсън, Тара Спенсър-Нейърн, Тайлър Хайнс, Меган Хефърн, [15+]
  • 23:50
    "Богатство I, 8 еп.", криминална драма, САЩ, 2018; реж. Емануеле Криалезе, с Доналд Съдърланд, Хилари Суонк, Брендън Фрейзър, Майкъл Еспър, Харис Дикинсън, [18+]
Пълна програма
  • 18:30
    "Рим І, 12 еп. - Февруарските календи", историческа драма, Великобритания, 2005; реж. Алън Тейлър, с Кевин МакКид, Рей Стивънсън, Поли Уокър, Кенет Кранам, Сайърън Хaйндс, [18+]
  • 19:20
    "Русалка І, 4 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Стивън Аделсън, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
  • 20:05
    "В сенките II, 4 еп.", драма, Румъния, 2017; реж. Богдан Мирика, с Шербан Павлу, Мария Обретин, Дору Ана, Мадалина Краю, Габриел Хюан, [18+]
  • 21:00
    "Милиарди ІІІ, 8 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Майкъл Морис, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
Пълна програма
  • 19:00
    Жить морем. Часть первая
  • 19:50
    Мужская кухня. Александр Смирнов
  • 20:40
    Грязная гонка. Баха 1000. Фильм третий
  • 21:40
    Дай порулить!. Вездеходы "Тингер"
Пълна програма
  • 19:00
    Любаш (образователен филм за семеен туризъм)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    България. Земя на три писмености (образователен документален филм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 18:00
    Баскетбол: Евролига
  • 20:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
  • 21:00
    Тенис: ATP 1000 Рим 2018
  • 23:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 19:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 20:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей
  • 21:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 21:30
    Професионален бокс: Галавечер в Лийдс
Пълна програма
  • 18:40
    Пламъчко и Машините
  • 19:10
    Пламъчко и Машините
  • 19:40
    Ръсти може всичкоs
  • 20:02
    Денят, в който Хенри срещна...
Пълна програма
  • 18:50
    Надбягвания
  • 19:20
    С Бентли през зеления ад
  • 19:50
    Изпитатели
  • 20:05
    Единичен тест
Пълна програма
  • 18:50
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 4, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 19:40
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 5, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 20:30
    Отряд Хикс, сезон 1, еп. 5, Канада, военен, 2015
  • 21:15
    Отряд Хикс, сезон 1, еп. 6, Канада, военен, 2015
Пълна програма
  • 18:00
    Ръцете на Роксана
  • 19:35
    Момичето
  • 21:15
    Мечтано пътешествие
  • 22:00
    Инспектор Банкс IV, еп.3
Пълна програма
  • 19:00
    Хърби Хенкок: Възможности
  • 20:30
    Шерлок 3/2
  • 22:00
    Гепи и бегай
  • 23:40
    Дневникът на едно пиянде
Пълна програма
  • 18:55
    Потапянето на "Лакония"
  • 20:25
    Бурята
  • 22:00
    Комисар Касандър еп.2
  • 23:35
    Изпитът
Пълна програма
  • 19:00
    Stinking Heaven
  • 20:10
    Jacqueline Argentine
  • 21:40
    Newman
  • 23:00
    Lamb
Пълна програма

Сериали

AXN Black 19:00
Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 5, драма, ужаси, САЩ, 2016
Fox Life 19:00
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 17
Bulgaria ON AIR 19:00
Жертвата - политически сериал
Film Plus HD 19:00
Футбол: Примера Дивисион - обзор на сезон 2017/2018
AXN 19:05
Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 19:00
Автомобилизъм: Суперкарс 2018
Film Plus HD 19:00
Футбол: Примера Дивисион - обзор на сезон 2017/2018
Diema Sport 19:30
Студио "Формула 1", повторение
Diema Sport 2 19:30
Футбол: Манчестър Юнайтед - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
Ring.BG 19:30
УЕФА Шампионска лига, финал: Реал М - Ливърпул

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:00
Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 5, драма, ужаси, САЩ, 2016
RTVi 19:00
Документален екран
TVT 19:00
Гражданин на света. Никола Манев (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
bTV Action 19:00
"Огън под земята" - екшън, драма, трилър (САЩ, 1997), режисьор - Феликс Енрикес Алкала, актьори - Стивън Сегал, Мардж Хелгенбергер, Стивън Ланг, Брад Хънт, Крис Кристофърсън и др.
bTV Cinema 19:00
"След залеза" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 2004), режисьор - Брет Ратнър, актьори - Уди Харелсън, Микелти Уилямсън, Крейг Розенбърг, Салма Хайек, Дон Чийдъл, Наоми Харис, Крис Пен, Ръсел Хорнсби, Трой Гарити, Пиърс Броснан и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}