ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Референдум дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева
  • 22:00
    Геният тв филм /9 епизод/
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с. 2, еп. 26
  • 21:00
    MasterChef България - кулинарно шоу
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    "Откраднат живот: Критична точка" (премиера) - сериен филм, 5 сезон
  • 21:00
    "Hell’s Kitchen България" (премиера) - риалити
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23:00
    "Господари на ефира" - забавно предаване
Пълна програма
  • 20:30
    Едно френско село - исторически сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:10
    Полицейски войни - криминален сериал
  • 23:00
    Довереникът - исторически сериал
Пълна програма
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 21:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
  • 22:00
    Момичето от Оз: Никол Кидман - док. филм
Пълна програма
  • 20:05
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 15, екшън, криминален, САЩ, 2014
  • 21:00
    Специален отряд; сезон 1, епизод 4, екшън, приключенски, САЩ, 2017
  • 21:55
    Морски тюлени; сезон 1, епизод 8, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 22:55
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 2, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 20:38
    Глутницата: Епизод 2
  • 21:05
    Питбули и бивши затворници: Извън строя, но не извън играта
  • 22:00
    Жилища за животни: Заден двор, трансформиран в кучешки рай
  • 22:55
    Най-дивите острови на Индонезия: Острови на мусоните
Пълна програма
  • 20:10
    "Безценна перла", еп. 73
  • 21:00
    "Държавата днес" (п)
  • 21:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 22:00
    Избрано от "Неделник"
Пълна програма
  • 19:50
    "ВаПо Бодензее" - сериал
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Фалк" - адвокатски сериал
  • 22:00
    "От приятелство" - сериал
Пълна програма
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Часът на зрителите /п/
  • 21:30
    Една нощ във Венеция - оперета от Йохан Щраус спектакъл на Държавния музикален и балетен център - София
  • 23:25
    Ленти и документи: "Писма до долната земя" документален филм /2008 г./
Пълна програма
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Референдум
  • 22:00
    Моя любов - песни на Стефан Димитров концерт на студенти от класа на Стефка Оникян
  • 23:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 20:45
    Wacky Races
  • 20:55
    Wacky Races
  • 21:10
    New Looney Tunes - Elements
  • 21:15
    New Looney Tunes - Elements
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера :"Животинско царство" - сериал, с.2, еп.12
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Стъклен Ад" - екшън, приключенски, семеен (Франция, Белгия, 2017), режисьор - Ерик Съмър, актьори - Клер, Форлани, Джейми Бамбър, Райли Джаксън, Иска Рус и др.
  • 23:45
    "Животинско царство" - сериал, с.2, еп.12
Пълна програма
  • 18:15
    "Матрицата: Презареждане" - eкшън, фантастика, трилър (САЩ, 2003), режисьор - Лана Уашовски, Анди Уашовски, актьори - Ламбер Уилсън, Хюго Уийвинг, Киану Рийвс, Лорънс Фишбърн, Кари-Ан Мос, Глория Фостър, Джейда Пинкет Смит и др.
  • 21:00
    "Умирай трудно 4" - екшън, приключенски, трилър (САЩ, 2007), режисьор - Лен Вайсман, актьори - Брус Уилис, Тимъти Олифънт, Джъстин Лонг, Маги Кю, Клиф Къртис, Джонатън Садвск и др.
  • 23:30
    "Ударен от гръм" - семеен (САЩ, 2012), режисьор - Джон Уайтсел, актьори - Кевин Дюрант, Тейлър Грей, Джим Белуши, Брандън Т. Джаксън, Уилям Рагсдейл, Ларами Док Шау, Тристин Мейс и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал, с.5
  • 21:00
    "Приятели" - сериал, с.7
  • 22:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, с.7
  • 23:00
    "Модерно семейство" - сериал, с.7
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Клиника на кораловия остров" - сериал, с.1, еп. 12
  • 21:00
    "Горещи пари" - сериал, с. 22
  • 22:00
    Премиера: "Сърцето на града" - сериал, с.1 еп. , еп.6
Пълна програма
  • 20:40
    Реактивните момичета
  • 21:00
    Малки Титани: В готовност
  • 21:10
    Малки Титани: В готовност
  • 21:25
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 19:00
    "Зад свещника: Моят живот с Либерачи", биографична драма, САЩ, 2013; реж. Стивън Содърбърг, с Майкъл Дъглас, Мат Деймън, Дан Акройд, Скот Бакула, Роб Лоу, [15+]
  • 21:00
    "Съли: Чудото на Хъдсън", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Клинт Истууд, с Том Ханкс, Арън Екхарт, Лора Лини, Ана Ган, Валери Махафи, [15+]
  • 22:40
    "Гомор ІІІ, 6 еп.", криминална драма, Италия, 2017; реж. Клаудио Купелини, Франческа Коменчини, с Марко Д'Аморе, Салваторе Еспозито, Кристина Донадио, Кристиана Дел'Анна, Артуро Мусели, [18+]
  • 23:30
    "Аш срещу злите мъртви ІІІ, 9 еп.", хорър - комедия, САЩ, 2018; реж. Рик Джейкъбсън, с Брус Кемпбъл, Рей Сантяго, Дана ДеЛоренцо, Люси Лоулес, [18+]
Пълна програма
  • 19:50
    "Лов на диви хора", приключенска комедия, Нова Зеландия, 2016; реж. Тейка Уейтити, със Сам Нийл, Джулиан Денисън, Рис Дарби, Рима Те Виата, Рейчъл Хаус, [12+]
  • 21:30
    "Пътуване с татко", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Анка Мируна Лазареску, с Мануел Клайн, Зузане Борман, Овидиу Шумахер, Александру Маргинеану, Разван Енчиу, [12+]
  • 23:20
    "Агире, гневът Божи", приключенски - исторически, Германия, 1972; реж. Вернер Херцог, с Клаус Кински, Елена Рохо, Дел Негро, Руй Гуера, Петер Берлинг, [18+]
Пълна програма
  • 20:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 21:00
    Hala Gorani Tonight
  • 22:00
    Quest Means Business
  • 23:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 20:00
    "Ритъмът на мечтите" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Черна любов" (премиера) - сериал, 2 сезон
  • 22:00
    "Черната перла" (премиера) - сериен филм
  • 23:00
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
  • 21:00
    "Скорпион" - сериал, сезон 2
  • 22:00
    "Пазителите на съкровището" - приключенски филм с уч. на Раул Бова, Ана Фрийл, Фолкер Брух, Флорентине Ламе и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Да продадеш колата си: Мини Моук
  • 21:00
    В дивата пустош с Беър Грилс: Джулия Робъртс
  • 22:00
    Треска за злато: Пътят на Паркър: Епизод 1
  • 23:00
    Легенда за златото на крокодилите: Реки от злато
Пълна програма
  • 20:45
    Фабрика за храна: САЩ: Риба на сухо
  • 21:10
    Тайни под земята: Тунелите за бягство на Капоне
  • 22:00
    Американски титани: Вандербилт стрещу Дрю
  • 22:50
    Феноменални съоръжения: Тунг Чунг - новият лифт в Хонг Конг
Пълна програма
  • 20:30
    Домът на Рейвън
  • 20:55
    Коланимация
  • 21:00
    Къмпиране
  • 21:30
    Soy Luna S2
Пълна програма
  • 20:35
    "Фактология"
  • 21:00
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 21:30
    "Супер наука"
  • 22:00
    "Велики мечтатели: Циолковски"
Пълна програма
  • 20:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 21:00
    Четвъртата власт - с Ник Щайн
  • 22:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:30
    Тенис: Турнир в Женева, мъже, директно
  • 21:00
    "Потготви се"
  • 21:10
    Новини
  • 21:15
    Колоездене: Обиколка на Италия, шеснадесети етап, обзор
Пълна програма
  • 20:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Германия
  • 21:30
    Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации
  • 22:45
    "Потготви се"
  • 22:55
    Новини
Пълна програма
  • 20:30
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 8
  • 21:15
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 3
  • 22:00
    Треска за нефрит, сезон 1, еп. 3
  • 22:20
    Треска за нефрит, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 20:20
    X Games - Minneapolis
  • 21:10
    Mantracker Season 5
  • 22:00
    Immaf World Championships
  • 22:50
    Extreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:30
    Евтин дом на плажа
  • 21:00
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър
  • 21:30
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър
  • 22:00
    Ловци на острови
Пълна програма
  • 20:00
    Д-р Хаус - втори сезон, еп. 6
  • 21:00
    Присъда - първи сезон, еп. 9
  • 22:00
    Споразумението - втори сезон, еп. 9
  • 22:55
    Как се запознах с майка ви - пети сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 20:05
    Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 5
  • 21:05
    От местопрестъплението, еп. 16
  • 22:00
    Полицаите от Чикаго - четвърти сезон, еп. 14
  • 23:00
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - втори сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 20:15
    "Русалка І, 5 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Джон Бадъм, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
  • 21:00
    "Милиарди ІІІ, 9 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Майкъл Морис, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 22:00
    "В сенките II, 5 еп.", драма, Румъния, 2017; реж. Богдан Мирика, с Шербан Павлу, Мария Обретин, Дору Ана, Мадалина Краю, Габриел Хюан, [18+]
  • 23:00
    "В търсене на Фелини", драма, САЩ, 2016; реж. Тарън Лекстън, с Ксения Соло, Мария Бело, Мери Лин Раджскъб, Бет Рийзграф, Барбара Буше, [15+]
Пълна програма
  • 20:20
    Истинската война на тронове, сезон 1, еп. 1
  • 21:10
    Мъртвият викинг, сезон 1, еп. 6
  • 22:00
    Помпей: 48 часа до бедствието, сезон 1, еп. 2
  • 23:00
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 20:05
    Американски антиквари: Всички пристрастени - под лупа
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Навий часовника, Рик
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Направо от горещия "Пан Ам"
  • 22:00
    В търсене на Хитлер: Тайно съкровище
Пълна програма
  • 20:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 66 еп.
  • 21:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 22:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 23:00
    Риболовен филм – тв поредица
Пълна програма
  • 20:35
    "Рейнбоу Руби"
  • 21:10
    "Кайю"
  • 21:30
    "Анджелина балерина"
  • 22:00
    "Кипър"
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят на живо"
  • 21:00
    "Спорт в обектива"
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:30
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Субкултура
  • 21:30
    CAUETivi
Пълна програма
  • 19:50
    "Делириум" - комедия / фентъзи с Джон Канди, Мариел Хемингуей.
  • 21:25
    "Космически топки" - комедия / фантастика с Мел Брукс, Джон Кенди, Рик Моранис, Бил Пулман.
  • 23:00
    "Проповедникът 2.2" - сериал
  • 23:45
    "Проповедникът 2.3" - сериал
Пълна програма
  • 20:00
    MOTORSPORT SHOW
  • 20:55
    STOP AND GO
  • 21:15
    THE ALLAN MC NISH SELECTION
  • 21:30
    AUTO MUNDIAL
Пълна програма
  • 20:00
    Фактор страх
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 23:00
    Абсурди
Пълна програма
  • 19:30
    Hot Right Now!
  • 22:00
    Isle Of MTV Malta 2017 Highlights
  • 22:45
    DNCE Isle Of MTV 2017: World Stage
  • 23:30
    MTV Presents Varna Beach 2017
Пълна програма
  • 19:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Alternative Rocks
  • 23:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 20:00
    Дивата Канада, сезон 1, еп. 1
  • 21:00
    Обучение на домашни любимци, сезон 1, еп. 1
  • 21:25
    Обучение на домашни любимци, сезон 1, еп. 2
  • 21:55
    Великото преселение, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Геният: Пикасо, еп. 5
  • 21:00
    Геният: Пикасо, еп. 6
  • 22:00
    Операция Кралска сватба, еп. 1
  • 23:00
    Историята на Хари: Четири кралски сватби и едно погребение, еп. 1
Пълна програма
  • 20:40
    Чудовища по рождение, еп. 3
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 13
  • 22:25
    Животински боен клуб, еп. 7
  • 23:20
    Животински боен клуб, еп. 2
Пълна програма
  • 20:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 35-и епизод, повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:15
    Билярд: Световна купа 2018, първи ден, втора сесия, повторение
Пълна програма
  • 19:55
    "Нека да говорят"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:45
    Премиера. "Практика". Нов сезон
Пълна програма
  • 20:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 22:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 22:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
Пълна програма
  • 20:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 23:10
    "jerks." - комедиен сериал
Пълна програма
  • 20:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 21:00
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
  • 22:00
    Бойни вечери
  • 23:40
    Италия, Серия А: Ювентус - Верона
Пълна програма
  • 20:40
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 21:15
    "Линии на живота" - лекарски сериал
  • 23:15
    "Док се запознава със селото" - комедия / драма
Пълна програма
  • 20:30
    Концерт
  • 22:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    "Сега по света"
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Криминални истории от Дуйсбург" - доку поредица
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "За Ема и завинаги" - романтична комедия, ФРГ, 2017
  • 23:15
    "Дело 2018"
Пълна програма
  • 20:00
    "Дискусионно студио" /на живо/
  • 21:00
    "Нови хоризонти" - П. Петров / Й. Апостолов /на живо/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето / повторение /
  • 22:30
    "Директно за културата" - повторение
Пълна програма
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 19:50
    Изповедите-Италия/Франция, 2016, Режисьор: Роберто Андо,В ролите:
  • 22:00
    Новини
  • 22:30
    Час Пик-предаване на Телемедиа
  • 23:00
    Забравени от бога - криминален сериал по истински случаи, Холандия
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Closeup
  • 23:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 20:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 34
  • 21:00
    Кажете "Да" на помощта за сватбата: Без рокля, без костюм, без ресторант за церемонията!
  • 22:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Епизод 8
  • 23:00
    Сватбено имение: Епизод 5
Пълна програма
  • 20:30
    Професор Тома Върбанов
  • 21:00
    Приказка за нашия дом
  • 21:30
    Магията на Китай - Черните елфи
  • 22:00
    Истанбул
Пълна програма
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 21:30
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 22:00
    Раят на храните
Пълна програма
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 21:30
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 22:00
    Раят на храните
Пълна програма
  • 19:50
    Еволюция, САЩ, комедия/фантастика, 2001
  • 21:30
    Страшен филм 2 (2001), САЩ, комедия, 2001
  • 22:50
    Ананас Експрес, САЩ, екшън/комедия/криминален/трилър, 2008
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Феноменът Тайгър Уудс" - документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 10
  • 21:05
    Животът е сладък с Рейчъл Алън - кулинарно предаване, еп. 5
  • 21:35
    Животът е сладък с Рейчъл Алън - кулинарно предаване, еп. 6
  • 22:05
    Двама лакоми италианци - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 19:00
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Твърде лично - Екшън, Трилър, 2008, Режисьор: Пиер Морел, В ролите: Маги Грейс, Фамке Янсен, Ксандър Бъркли, Лиам Нийсън, Кейти Касиди, Лилънд Орсър, Джон Гриес, Дейвид Уаршовски
Пълна програма
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "Изпей песента ми: Концерт с разменени роли - Мариан Гоулд" - музикална поредица
  • 23:05
    "Историята на Die Alphaville"
Пълна програма
  • 20:30
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 21:00
    "Две жени" - драма, Русия/Франция/Великобритания/Латвия, режисьор - Вера Глаголева, по пиесата на Иван Тургенев участват: Анна Астраханцева, Ралф Файс, Александър Балуев, Никита Волков, Анна Леванова и др.
  • 23:00
    Документален филм /п/
Пълна програма
  • 20:00
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 11
  • 21:00
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 12
  • 22:00
    Дълбоката държава - първи сезон, еп. 8
  • 22:55
    Светкавицата - четвърти сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    Decade's Biggest Tunes
Пълна програма
  • 20:30
    FTV SPECIAL
  • 20:55
    FASHION WEEK
  • 21:00
    TOP MODELS
  • 21:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 19:40
    Can't Stop The Hits
  • 23:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 20:20
    "Майстори на сделките" - 12 еп.
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 163 и 164 еп.
  • 22:00
    "Зли близнаци" - 2 еп.
  • 22:50
    "Грехове и тайни" - 7 еп.
Пълна програма
  • 20:40
    "Плюс - минус" /п/
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:45
    прогноза за времето и спорт
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:35
    Карпфишинг
  • 21:05
    Мой мир - рыбалка
  • 21:35
    Пофестивалим!
  • 22:00
    Спиннинг на камских просторах
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
  • 21:00
    "Двойници" - екшън-трилър с уч. на на Брус Уилис, Рада Мичъл, Розамунд Пайк, Джеймс Кромуел, Винг Реймс и др.
  • 23:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15 /п/
Пълна програма
  • 20:30
    Alien Encounters: The Escalation
  • 21:15
    Hillbilly Handfishin': Get Back Loretta
  • 22:00
    Sci-Trek: Volcanoes
  • 22:45
    Sci-Trek: What Animals Think
Пълна програма
  • 20:00
    Пролетен сладкарски шампионат
  • 21:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 21:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 22:00
    В двубой с храната
Пълна програма
  • 20:25
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:50
    Мистерии на Хънтър Стрийт
  • 21:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 18:30
    Тенис: Турнир в Женева, мъже, директно
  • 21:00
    "Потготви се"
  • 21:10
    Новини
  • 21:15
    Колоездене: Обиколка на Италия, шеснадесети етап, обзор
Пълна програма
  • 20:15
    "Русалка І, 5 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Джон Бадъм, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
  • 21:00
    "Милиарди ІІІ, 9 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Майкъл Морис, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 22:00
    "В сенките II, 5 еп.", драма, Румъния, 2017; реж. Богдан Мирика, с Шербан Павлу, Мария Обретин, Дору Ана, Мадалина Краю, Габриел Хюан, [18+]
  • 23:00
    "В търсене на Фелини", драма, САЩ, 2016; реж. Тарън Лекстън, с Ксения Соло, Мария Бело, Мери Лин Раджскъб, Бет Рийзграф, Барбара Буше, [15+]
Пълна програма
  • 20:30
    The Lion Guard
  • 21:00
    Vampirina
  • 21:30
    PJ Masks
  • 22:00
    Trulli Tales
Пълна програма
  • 20:25
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:50
    Мистерии на Хънтър Стрийт
  • 21:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    The Rock Show
  • 23:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 20:10
    Мрежа от лъжи: Доверчивост
  • 21:05
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Двойственият живот на една съпруга
  • 22:00
    Синът на Сам
  • 23:50
    Предателства: Предадената Бент
Пълна програма
  • 20:40
    The Contenders: Russia 2018: Senegal
  • 21:05
    The Contenders: Russia 2018: Croatia
  • 21:30
    Ultimate Clash: Hazard vs Modric
  • 22:00
    National Icons: Nadal vs Djokovic
Пълна програма
  • 20:35
    Shooting Gallery
  • 21:00
    Hook N' Look
  • 21:20
    Hook N' Look
  • 21:45
    Dropped
Пълна програма
  • 20:05
    Американски антиквари: Всички пристрастени - под лупа
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Навий часовника, Рик
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Направо от горещия "Пан Ам"
  • 22:00
    В търсене на Хитлер: Тайно съкровище
Пълна програма
  • 20:00
    Геният: Пикасо, еп. 6
  • 21:00
    Операция Кралска сватба, еп. 1
  • 22:00
    Историята на Хари: Четири кралски сватби и едно погребение, еп. 1
  • 23:00
    Летищна сигурност 3: Перу, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с. 2, еп. 26
  • 21:00
    MasterChef България - кулинарно шоу
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 13, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 21:00
    Конан; сезон 1, епизод 9, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 22:00
    Конан; сезон 1, епизод 10, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 23:00
    Ханибал; сезон 2, епизод 2, драма, трилър, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 20:45
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 21:45
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 53, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 22:45
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 2, епизод 11, драма, криминален, САЩ, 2015
  • 23:45
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 2, епизод 12, драма, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 20:00
    Разтърсващи престъпления: Болница "Степинг Хил"
  • 21:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Канибала с арбалета
  • 22:00
    До живот, за да останеш жив: Дейвид Кук
  • 23:00
    Премиера Американски изкормвач в Лондон: Черно сърце в бял град
Пълна програма
  • 19:30
    Примирие
  • 21:40
    Смъртта и момичето
  • 23:45
    В тъмната половина
Пълна програма
  • 20:15
    Сквозной эфир. Live
  • 21:00
    Новости
  • 21:15
    Сквозной эфир. Live
  • 22:00
    Новости
Пълна програма
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    The King of Queens
  • 21:30
    The King of Queens
  • 22:00
    Broad City
Пълна програма
  • 20:44
    Monique's Secret Spa (18+)
  • 21:08
    Dahlia Sky's Asshole's The Limit (18+)
  • 21:34
    Sugar Fuck Candy (18+)
  • 22:00
    Blow Job Roulette (Pt 1) (18+)
Пълна програма
  • 12:30
    Тенис: Internazionali BNL d'Italia, Рим (WTA Premier 5 - повторение)
  • 21:30
    Футбол: Виляреал - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 23:30
    Тенис: Гильермо Гарсия-Лопес/Роберто Карбайес Баена - Гаел Монфис/Дориан Дюкоа (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 20:40
    Лига Европа магазинно предаване /12 епизод/
  • 21:30
    Арена спорт обзор на деня
  • 22:00
    Семейство Петуния игрален филм /САЩ, 2012г./, режисьор Фред Олен Рей, в ролите: Тора Бърч, Британи Сноу, Майкъл Юри, Дейвид Раш и др. (12)
  • 23:50
    Арена спорт обзор на деня
Пълна програма
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:10
    Борсова информация
  • 21:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 20:00
    I HAVE SEEN THE EARTH CHANGE: BRAZIL: THE REBELLIOUS AMAZON
  • 21:00
    WONDERS OF THE WORLD 10
  • 22:00
    WILD CULTURE 9
  • 23:00
    RISE OF ECOLOGY
Пълна програма
  • 18:35
    King of Kings Heroes Grand Prix
Пълна програма
  • 20:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 21:00
    Firsthand
  • 21:30
    Firsthand
  • 22:00
    The Great Ride Open
Пълна програма
  • 20:40
    Дълбоко в историята на времето (Series 1): Индустриалната революция и съвременното военно дело (Episode 3)
  • 21:35
    Осем дни, които създадоха Рим (Series 1): Първият римски император (Episode 4)
  • 22:25
    Истинската война на тронове (Series 1): Лудият крал и девицата (Episode 2)
  • 23:15
    Втората световна война: цената на империята (Series 1): Странна война (Episode 2)
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
  • 22:00
    Класика и джаз по ТВ1
Пълна програма
  • 19:45
    Zubin Mehta and the Israel Philharmonic Orchestra : Mozart and Beethoven
  • 21:05
    InterMezzo
  • 21:30
    The Ninth Symphony, choregraphy by Maurice Bejart
  • 23:00
    Stravinsky's The Rite Of Spring by Maurice Bejart
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Мач от Първа професионална лига, повторение
  • 21:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига, 36-и епизод
  • 21:30
    Футбол: Верея - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 23:30
    Футбол: ЦСКА - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис: Лара Аруабарена - Юлия Гьоргес (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 21:00
    Тенис: Петра Квитова - Моника Пуиг (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 23:00
    Тенис: Симона Халеп - Елизе Мертенс (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
Пълна програма
  • 19:00
    Разширен обзор на сезона в английската Висшата лига (2017-18)
  • 21:00
    Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Хюстън Рокетс, трети финален мач от Западната конференция на НБА, повторение
  • 23:30
    Класика от Висшата лига - Уест Бромич Албиън - Стоук Сити (2010-11), повторение
Пълна програма
  • 20:10
    Мрежа от лъжи: Доверчивост
  • 21:05
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Двойственият живот на една съпруга
  • 22:00
    Синът на Сам
  • 23:50
    Предателства: Предадената Бент
Пълна програма
  • 20:30
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 21:30
    Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE
  • 22:00
    BIT СПОРТ, (п)
  • 22:30
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина, (п)
Пълна програма
  • 20:00
    "Венсан и краят на света", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Кристоф Ван Рампи, с Александра Лами, Спенсър Богарт, Барбара Сарафиан, Герт Ван Рампелберг, Фредерик Епу, [15+]
  • 22:00
    "Морган (2016)", психотрилър - хорър, САЩ, 2016; реж. Люк Скот, с Кейт Мара, Аня Тейлър-Джой, Тоби Джоунс, Роуз Лесли, Пол Джамати, [18+]
  • 23:30
    "Западен свят ІІ, 5 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Крейг Зобъл, с Евaн Рейчъл Ууд, Джеймс Марсдън, Танди Нютън, Джефри Райт, Ед Харис, [18+]
Пълна програма
  • 20:05
    "Лутър ІІ, 3 еп.", криминална драма, Великобритания, 2011; реж. Сам Милър, с Идрис Елба, Уорън Браун, Дърмът Кроули, Рут Уилсън, Ники Амука-Бърд, [18+]
  • 21:00
    "Увиснал ІІ, 7 еп. - Близкият изток е в сложна позиция", комедия, САЩ, 2010; реж. Глория Мюзио, с Томас Джейн, Джейн Адамс, Ан Хечи, Чарли Сакстън, Дейвид Хенри, [15+]
  • 21:25
    "Увиснал ІІ, 8 еп. - Трета база, или Безразсъдство", комедия, САЩ, 2010; реж. Бронуен Хюз, с Томас Джейн, Джейн Адамс, Ан Хечи, Чарли Сакстън, Дейвид Хенри, [15+]
  • 22:00
    "Рим ІІ, 1 еп. - Преходът", историческа драма, Великобритания, 2007; реж. Тимъти Ван Патън, с Кевин МакКид, Рей Стивънсън, Поли Уокър, Джеймс Пюрфой, Тобайъс Мензийс, [18+]
Пълна програма
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    Крепости от миналото, сенки в обектива (образователен филм за планински туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 22:00
    Хисаря. Чудотворната вода (образователен филм за познавателен туризъм)
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 22:00
    Автомобилизъм: Суперкарс 2018
  • 23:00
    Автомобилизъм: Суперкарс 2018
Пълна програма
  • 20:00
    Професионален бокс: Галавечер в Лийдс
  • 23:30
    Лека атлетика: "Атлетикс"
Пълна програма
  • 20:25
    Sunny Day
  • 20:50
    Искрица и Сияйница
  • 21:25
    Пес патрул
  • 21:55
    Кива го може
Пълна програма
  • 20:05
    Селцето, сезон 2, еп. 3, Великобритания, драма, 2014
  • 21:05
    Едно френско село, сезон 3, еп. 9, Франция, исторически/драма, 2012
  • 22:00
    Отряд Хикс, сезон 1, еп. 7, Канада, военен, 2015
  • 22:45
    Отряд Хикс, сезон 1, еп. 8, Канада, военен, 2015
Пълна програма
  • 19:35
    Винсент и аз
  • 21:15
    Мечтано пътешествие
  • 22:00
    Мълчанието на ястреба
  • 22:50
    Мълчанието на ястреба
Пълна програма
  • 20:30
    Нотите на любовта
  • 22:00
    Младият папа
  • 22:50
    Младият папа
  • 23:50
    Момчета на повикване
Пълна програма
  • 20:35
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 1
  • 22:00
    Адът на 63-та
  • 23:45
    Следотърсачът
Пълна програма
  • 20:40
    Poppy Shakespeare
  • 22:10
    Mad Men
  • 23:00
    SoulBoy
Пълна програма

Сериали

e-kids 20:45
Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
Viasat Explorer 20:50
Коли срещу Америка, сезон 1, еп. 2
AXN Black 21:00
Конан; сезон 1, епизод 22, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
bTV Lady 21:00
"Твоят мой живот" - сериал, с.2, еп. 16,17
Bulgaria ON AIR 21:00
Тялом и духом - криминален сериал

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 20:55
Студио "Футбол"
Kanal 3 21:00
"Спорт в обектива"
Diema Sport 21:00
Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, директно
Film Plus 21:00
Пряко: Тенис: Western & Southern Open, Синсинати - финал (WTA Premier 5)
Eurosport 21:00
Колоездене: Хамбург класик

Всички предавания

Филми

БНТ 20:45
Фортуната игрален филм /Италия, 2017г./, режисьор Серджо Кастелито, в ролите: Ясмине Тринка, Стефано Акорси, Алесандро Борхи и др.
BNT2 20:45
Кога за последно видя баща си? игрален филм /Турция, Франция, Германия, Катар, 2007 г./, режисьор Ананд Тъкър, в ролите: Джим Броудбент, Колин Фърт, Джулиет Стивънсън, Джина Маккий и др.
BNT World 20:45
Пеещите обувки /95 години от рождението на Леа Иванова/ игрален филм /България, 2016 г./, режисьор Радослав Спасов, в ролите: Донна Бангьозова, Рая Пеева, Ернестина Шинова, Александър Алексиев, Юлиян Петров, Борислав Чучков и др.
AXN Black 21:00
Конан; сезон 1, епизод 22, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Cinemax 21:00
"Приказката", психологическа драма, САЩ, 2018; реж. Дженифър Фокс, с Лора Дърн, Елън Бърстин, Джейсън Ритър, Елизабет Дебики, Изабел Нелис, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}