ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва сутрешен информационен блок с водещи Боряна Черганова, Илия Илиев и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
  • 10:30
    Здравето отблизо /най-доброто/ здравно предаване с водеща Мария Андонова
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин
  • 09:30
    В служба на Нейно Величество - филм
  • 10:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 11:30
    Червената кралица - исторически сериал, биографичен
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 07:35
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, Канада, 2012
  • 08:30
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 09:30
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 10:25
    Морски детективи; сезон 10, епизод 8, екшън, криминален, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 07:25
    Острова на орангутаните: Преместването
  • 07:50
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Срещата на Тони със смъртта
  • 08:15
    Експедициите на Джеф Коруин: Венецуела: операция "Анаконда"
  • 09:10
    Кучета 101: Редки породи
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    "Капиталът" (п)
  • 09:35
    Интервю
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:30
    Денят започва с Култура /п/
  • 08:45
    Евроновини: В правилната посока
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
Пълна програма
  • 07:39
    Pat the Dog
  • 07:50
    The HAPPOS Family
  • 07:55
    Wacky Races
  • 08:06
    Wacky Races
Пълна програма
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 08:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп. 1
  • 09:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.5, еп. 1
  • 10:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5, еп.4
Пълна програма
  • 07:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.18
  • 08:15
    "Тайни" - трилър (Канада, 2014) , режисьор - Къртис Крауфорд, актьори - Кейтлн Търнър, Тамара Дуарте, Ники Айкокс и др.
  • 10:00
    "Джон Кю" - трилър, драма (САЩ, 2002), режисьор - Ник Касавитис, актьори - Дензел Уошингтън, Робърт Дювал, Джеймс Уудс, Кимбърли Елис, Рон Анабел и др.
  • 12:30
    Премиера: "Вътрешна сигурност" - сериал, с.6, еп. 10
Пълна програма
  • 07:00
    "Моето семейство" - сериал
  • 08:00
    "Шегаджии" - сериал, с.4
  • 09:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 10:00
    "Полицейска академия 2" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 1985), режисьор: Джери Парис, актьори - Стив Гутенберг, Буба Смит, Дейвид Граф, Майкл Уинслоу, Брус Малер, Хауард Хесеман, Джордж Гейнс и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Милост" - сериал
  • 08:00
    "Не ме оставяй" - сериал
  • 09:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 10:00
    "Сърцето на града" - сериал
Пълна програма
  • 07:45
    Малки Титани: В готовност
  • 08:00
    Малки Титани: В готовност
  • 08:09
    Малки Титани: В готовност
  • 08:25
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 07:00
    "Летящото кану: Легендата", трилър - мистерия, Канада, 2016; реж. Жан-Филип Дювал, с Франсис Дюшарм, Каролин Даверн, Франсоа Папину, Венсан-Гийом Оти, Фабиен Клутие, [12+]
  • 08:50
    "Стихове на забравата", драма - мистерия, Франция, 2017; реж. Алиреза Хатами, с Хуан Маргало, Томас Дел Естал, Мануел Морон, Итзиар Айзпуру, Хулио Юнг, [15+]
  • 10:25
    "Джак Рийчър: Не се връщай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Едуард Зуик, с Том Круз, Коби Смълдърс, Алдис Ходж, Даника Ярош, Патрик Хойзингер, [15+]
  • 12:25
    "Гленгъри Глен Рос", драма, САЩ, 1992; реж. Джеймс Фоли, с Ал Пачино, Джак Лемън, Алек Болдуин, Ед Харис, Алън Аркин, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Лудостта на крал Джордж", драма, Великобритания, 1994; реж. Никълъс Хитнър, с Найджъл Хоуторн, Хелън Мирън, Йън Холм, Рупърт Евърет, Рупърт Грейвс, [12+]
  • 08:50
    "Другата половина (2016)", романтична драма, Канада, 2016; реж. Джоуи Клайн, с Том Кълън, Татяна Маслани, Сюзан Клемон, Хенри Черни, Марк Рендъл, [12+]
  • 10:35
    "Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
  • 12:45
    "План Б (2016)", приключенска комедия, Германия, 2016; реж. Уфук Дженк, Михаел Попеску, с Кен Айдън, Ча-Лий Юн, Фонг Джанг, Юджийн Боатенг, Лоран Даниелс, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    TBD
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    Inside the Middle East
Пълна програма
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Каменно цвете" (премиера) - сериен филм
  • 09:30
    "Сезонът на черешите" - сериен филм /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 07:30
    "В.И.П" - сериал, сезон 2 /п/
  • 08:45
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4 /п/
  • 10:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 1 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 6 /п/
Пълна програма
  • 07:30
    Бързи и шумни: Епизод 9
  • 08:30
    Как се прави...: Стъклени тенджери/Сапун/Железен барабан/ Пожарникарска униформа
  • 09:00
    Как се прави...: Епизод 6
  • 09:30
    Как са го направили?: Епизод 12
Пълна програма
  • 07:26
    Опасно за живота: Бащи на модата
  • 08:14
    Ловци на митове: Семейство Симпсън
  • 09:02
    Бягство в бъдещето с Джеймс Уудс: Време за измами
  • 09:50
    Как са го направили?: Самолетни гуми/ Револвери/ Настилка за стадиони
Пълна програма
  • 06:55
    Светът на наследниците
  • 08:00
    Групата на Алекс
  • 08:30
    Клонинги в мазето
  • 08:55
    Коланимация
Пълна програма
  • 07:30
    "Всичко за децата"
  • 08:00
    "Удивителни създания"
  • 08:15
    "Спортна лаборатория"
  • 08:30
    "Гастрономи"
Пълна програма
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 09:45
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
  • 10:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 11:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
  • 07:50
    Етикет Европа
  • 07:56
    Финансов експрес
  • 08:10
    Спортен журнал
Пълна програма
  • 07:00
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман 2017, обзор
  • 08:00
    Тенис: Открито първенство във Франция, финал, мъже
  • 09:30
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман 2017, обзор
  • 10:30
    Тенис: Открито първенство във Франция, обзор
Пълна програма
  • 07:00
    Тенис: Открито първенство във Франция, обзор
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: 8 часа на Ошерслебен, обзор
  • 08:30
    Формула Е: Състезание в Цюрих, обзор
  • 09:30
    Тенис: Открито първенство във Франция, финал, мъже
Пълна програма
  • 07:10
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 4
  • 08:00
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 3
  • 08:45
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 9
  • 09:30
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 07:25
    Jet Truck
  • 07:50
    Sports Adventure
  • 08:15
    Sports Adventure
  • 08:40
    Nhra Sportsman Series
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 07:30
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Карибски живот
  • 08:30
    Карибски живот
  • 09:00
    Хавайски живот
Пълна програма
  • 07:45
    Без пукната пара - трети сезон, еп. 3
  • 08:10
    Без пукната пара - трети сезон, еп. 4
  • 08:40
    Майка бунтар - втори сезон, еп. 3
  • 09:05
    Майка бунтар - втори сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 07:35
    Глейдс - първи сезон, еп. 1
  • 08:30
    Глейдс - първи сезон, еп. 2
  • 09:25
    Комисар Монталбано - девети сезон, еп. 3
  • 11:35
    Пропукване - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 07:00
    "Легенда за езерото", анимация, Великобритания, 2007; реж. Джей Ръсел, с Алекс Етел, Емили Уотсън, Бен Чаплин, Брайън Кокс, Дейвид Мориси, [7+]
  • 08:50
    "Маса 19", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Блиц, с Анна Кендрик, Крейг Робинсън, Джун Скуиб, Лиса Кудроу, Стивън Мърчант, [12+]
  • 10:15
    "Братя Грим", фентъзи - комедия, САЩ, 2005; реж. Тери Джилиъм, с Мат Деймън, Хийт Леджър, Лина Хийди, Моника Белучи, Питър Стормър, [12+]
  • 12:10
    "Играта на играчките 3", анимация, САЩ, 2010; реж. Лий Ънкрич, [0+]
Пълна програма
  • 07:00
    Забранена история, сезон 3, еп. 3
  • 07:50
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 9
  • 08:40
    Кройката на времето, сезон 1, еп. 1
  • 09:10
    Кройката на времето, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 07:40
    На лов за автомобили: Новият камион на Дани
  • 08:00
    На лов за автомобили: Най-върховната кола от '69-а г.
  • 08:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стойността на куклите
  • 08:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Л. Рон Юпииър
Пълна програма
  • 07:30
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 76 еп.
  • 08:30
    С въдица в ръка – тв поредица, 68 еп. /п/
  • 09:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 10:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
Пълна програма
  • 07:25
    "Кайю"
  • 08:05
    "Зоопаркът на Сузи"
  • 08:10
    "Конни"
  • 08:35
    "Дот"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:00
    "Доклад до комисаря" - екшън / драма с Майкъл Мориарти, Яфет Кото.
  • 08:50
    "Наше момче" - драма / криминален с Мики Рурк, Кристофър Уокън.
  • 10:50
    "За мишките и хората" - драма с Джон Малкович, Гари Синийз.
  • 12:40
    "Богати на любов" - драма със Сузи Еймис, Джил Клейбърг.
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Загадки в спалнята
  • 08:30
    Загадки в спалнята
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 08:00
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
  • 08:45
    Jessie J: World Stage
  • 09:30
    Beyonce: Hitlist
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 07:40
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 3
  • 08:15
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 3
  • 08:40
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 4
  • 09:10
    Спасяване на диви мечки, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 07:05
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 4
  • 08:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 5
  • 09:00
    Да пресушим Бермудския триъгълник, еп. 1
  • 10:00
    Непознатата планета, еп. 1
Пълна програма
  • 07:25
    Дивата Русия, еп. 4
  • 08:15
    Дива зима, еп. 1
  • 09:05
    Ледена мечка, еп. 1
  • 09:50
    Дивата Русия: Последната дива шир, еп. 4
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Гран Канария, пети полуфинален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:30
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 07:30
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 07:55
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:45
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 10:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Аталанта
  • 10:00
    Италия, Серия А: Рома - Милан
  • 12:00
    Италия, Серия А: Каляри - Наполи
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:45
    "Смехът е разрешен"
  • 08:15
    "Безсмертнова"
  • 09:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
  • 10:50
    Концерт
Пълна програма
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    Ранни вести - /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Парламентарен живот / на живо/
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 07:45
    Peppa Pig
  • 08:00
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
  • 08:25
    Caillou
  • 08:50
    Peppa Pig
Пълна програма
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Исторически календар
  • 08:20
    Пътуване във времето-Първи опит на Терънс Малик в документалното кино.
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 07:00
    Най-лошата майка на света: Домашно женско парти
  • 08:00
    Сватбенa рокля от Хейли
  • 09:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 8
  • 10:00
    Съживяване на английски вили: Бантри Хаус
Пълна програма
  • 07:30
    Импресия Португалия
  • 08:00
    Война на похабяването - с.2, еп.5
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Спорт и приключения - Лавинни серии на БАССЕС 2 еп.
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
Пълна програма
  • 07:15
    200 цигари, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1999
  • 08:55
    Дами в лилаво, Великобритания, драма/музикален/романтичен, 2004
  • 10:35
    Един не чул, друг не видял, САЩ, комедия/криминален, 1989
  • 12:15
    Страшен филм 2 (2001), САЩ, комедия, 2001
Пълна програма
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • 07:10
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 11
  • 08:00
    От любов към храната - първи сезон, еп. 1
  • 08:25
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 7
  • 08:55
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 06:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 08:00
    Астерикс: Имението на боговете  - Анимация, 2014, Режисьор: Александър Астие, Луи Клиши, В ролите: Роджър Карел
  • 09:30
    Омагьосаното езеро - Семеен, 2011, Режисьор: Клод Нуридсани, Мари Перену, В ролите: Симон Делан, Линдзи Енок, Жан-Клод Ериняк, Денис Подалид
  • 11:00
    Непоносима жестокост - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Джоел Коен, В ролите: Джордж Клуни, Катрин Зита-Джоунс, Били Боб Торнтън
Пълна програма
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 07:35
    Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 6
  • 08:00
    Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 7
  • 08:25
    Малкълм - седми сезон, еп. 16
  • 08:55
    Високо напрежение - първи сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 07:30
    FASHION FILMS
  • 07:55
    FASHION WEEK
  • 08:00
    MODEL TALKS
  • 08:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 07:00
    "Майстори на сделките" - 8 еп.
  • 07:50
    "Мръсни гадни негодници" -3 еп.
  • 08:40
    "Кошмарни съседи" - 2 еп.
  • 09:30
    "Хванати на местопрестъплението" - 10 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 07:25
    Рыбалка в Нижнем Прикамье
  • 07:50
    Рыбалка на малых реках Удмуртии
  • 08:15
    Водный мир
  • 08:45
    Мастер-класс
Пълна програма
  • 07:45
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
  • 08:50
    "Сняг 2: Коледна забрава" - семеен филм с уч. на Том Кавана, Ашли Уилямс, Линли Хол, Вив Лийкок, Хол Уилямс и др. /п/
  • 11:00
    "Костюмари" (премиера) - сериал, сезон 6
  • 12:00
    "Любителката на мистерии: Изкупление" - мистъри с уч. на Кели Мартин, Кейси Сандър, Кларънс Уилямс III и др.
Пълна програма
  • 07:45
    Ultimate Survival: Patagonia 2
  • 08:30
    Raging Planet: Avalanche
  • 09:15
    Cake Boss: Pucks & Pastries
  • 09:38
    Cake Boss: Staten Island Chuck, Strange Oddities and Sal
Пълна програма
  • 07:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:50
    Свежо с Анна Олсън
  • 08:15
    Кухнята
  • 09:05
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 07:25
    Пламъчко и Машините
  • 07:55
    Алвин и Катеричоците
  • 08:05
    Алвин и Катеричоците
  • 08:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:00
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман 2017, обзор
  • 08:00
    Тенис: Открито първенство във Франция, финал, мъже
  • 09:30
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман 2017, обзор
  • 10:30
    Тенис: Открито първенство във Франция, обзор
Пълна програма
  • 07:00
    "Легенда за езерото", анимация, Великобритания, 2007; реж. Джей Ръсел, с Алекс Етел, Емили Уотсън, Бен Чаплин, Брайън Кокс, Дейвид Мориси, [7+]
  • 08:50
    "Маса 19", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Блиц, с Анна Кендрик, Крейг Робинсън, Джун Скуиб, Лиса Кудроу, Стивън Мърчант, [12+]
  • 10:15
    "Братя Грим", фентъзи - комедия, САЩ, 2005; реж. Тери Джилиъм, с Мат Деймън, Хийт Леджър, Лина Хийди, Моника Белучи, Питър Стормър, [12+]
  • 12:10
    "Играта на играчките 3", анимация, САЩ, 2010; реж. Лий Ънкрич, [0+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 07:30
    PJ Masks
  • 08:00
    Trulli Tales
  • 08:25
    PJ Masks
  • 08:30
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 07:25
    Пламъчко и Машините
  • 07:55
    Алвин и Катеричоците
  • 08:05
    Алвин и Катеричоците
  • 08:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    90s Boys Vs 90s Girls
  • 12:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 07:25
    Shadow of Doubt: The Lawyer, The Dancer, And The Hitman
  • 08:15
    Deadline: Crime with Tamron Hall: The Unlikeliest Suspect
  • 09:10
    Married With Secrets: Missing In Alaska
  • 10:05
    Grave Secrets: Her Mother's Secrets
Пълна програма
  • 07:25
    The Truth About...: The Boardroom
  • 07:55
    Top: Power Players
  • 08:20
    Tennis Stars: Petra Kvitova
  • 08:50
    Top: Footballers' Coaches
Пълна програма
  • 07:30
    Hook & Look
  • 07:50
    Hook & Look
  • 08:15
    Familiar Waters
  • 08:35
    Familiar Waters
Пълна програма
  • 07:40
    На лов за автомобили: Новият камион на Дани
  • 08:00
    На лов за автомобили: Най-върховната кола от '69-а г.
  • 08:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стойността на куклите
  • 08:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Л. Рон Юпииър
Пълна програма
  • 07:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 5
  • 08:00
    Да пресушим Бермудския триъгълник, еп. 1
  • 09:00
    Непознатата планета, еп. 1
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 7
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 1, криминален, САЩ, 2015
  • 10:15
    Тоталкар; сезон 3, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 10:50
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 9, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 4, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2012
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Възприятия; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 07:20
    Първите 48 часа: Къща от карти
  • 08:05
    Ловецът на убийци: Лоша кръв
  • 08:50
    Неразрешени случаи: Турникетът/Изгарящо желание
  • 09:35
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Робърт Фаркхорсън
Пълна програма
  • 06:40
    Страшни приказки за лека нощ
  • 08:05
    Първият ден
  • 09:15
    Хейло падането на Рийч
  • 10:40
    Вътрешният път
Пълна програма
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 3 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 07:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    The King of Queens
Пълна програма
  • 07:21
    Cute Trespasser Rides Policeman's Cock (18+)
  • 07:47
    Bunk Bed Head (18+)
  • 08:12
    Hard Call (18+)
  • 08:37
    Inspector Ass (18+)
Пълна програма
  • 07:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 09:00
    "Шампионите на Ла Лига" - спортно предаване
  • 10:00
    Тенис: Тиаго Монтейро - Албер Рамос-Виньолас (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
  • 12:50
    Тенис: Роберто Карбайес Баена - Алберт Рамос-Виньолас (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
Пълна програма
  • 07:30
    Агрофорум - повт.
  • 08:00
    Новини
  • 08:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 08:15
    Динамика на основните 5
Пълна програма
  • 07:30
    KALAHARI MEERKATS - PART 4
  • 08:00
    INTO THE ARCTIC II
  • 09:30
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - SHANGHAI
  • 10:00
    GLOBETROTTER - MADRID
Пълна програма
  • 07:45
    Japan Queen Tournament
  • 08:00
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:10
    WUSHU Championship
  • 08:25
    Taekwondo
Пълна програма
  • 07:30
    Occ-Cast
  • 08:00
    Ideais2
  • 08:30
    Cobblestone Riders - The Documentary
  • 08:50
    Radical Times with Mates!
Пълна програма
  • 07:25
    Животински лудории (Series 1): Най-мързеливите животни (Episode 13)
  • 07:55
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 08:20
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 08:45
    Супер-ветеринар (Series 5): Теди, Оли и Чика (Episode 9)
Пълна програма
  • 07:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1 /п./
  • 10:30
    "Петолиния" - музикални фрагменти
Пълна програма
  • 07:40
    InterMezzo
  • 09:30
    Young People's Concerts: Who was Gustav Mahler?
  • 10:25
    Leonard Bernstein conducts the Resurrection Symphony by Mahler
  • 12:00
    Leonard Bernstein conducts the Lieder eines fahrenden Gesellen by Mahler
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Монтана - Марица, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Етър - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 2-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 07:30
    Тенис: Симона Халеп - Наоми Осака (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory 2018 - II полуфинал, повторение)
  • 08:50
    Тенис: Наоми Осака - Дария Касаткина (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory 2018 - финал и награждаване, повторение)
  • 10:30
    Тенис: Ricoh Open, Хертогенбош (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 15:30
    Пряко: Тенис: Ricoh Open, Хертогенбош (ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Челси - АФК Борнемут, четвъртфинален мач за Карабао къп, повторение
  • 10:00
    Футбол: Бристъл Сити - Манчестър Юнайтед, четвъртфинален мач за Карабао къп, повторение
  • 12:00
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Канада, повторение
Пълна програма
  • 07:25
    Сянка на съмнение: Адвокатът, танцьорът и убиецът
  • 08:15
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Най-необичайният заподозрян
  • 09:10
    Тайните на семейния живот: Изчезнал в Аляска
  • 10:05
    Гробовни тайни: Тайните на майка ?
Пълна програма
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 07:00
    "Възходът на планетата на маймуните", фантастика, САЩ, 2011; реж. Рупърт Уайът, с Джеймс Франко, Фрида Пинто, Джон Литгоу, Анди Съркис, Брайън Кокс, [12+]
  • 08:45
    "Войната за планетата на маймуните", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Мат Рийвс, с Анди Съркис, Уди Харелсън, Стийв Зан, Карин Коновал, Амиа Милър, [12+]
  • 11:10
    "Лейди и Скитника", анимация, САЩ, 1955; реж. Клайд Джероними, Уилфред Джаксън, Хамилтън Луске, [0+]
  • 12:30
    "Грейвс I, 9 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Франк Корачи, с Ник Нолти, Села Уорд, Скайлар Остин, Хълен Йорк, Крис Лоуел, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Смърфовете: Забравеното селце", анимация, САЩ, 2017; реж. Кели Осбъри, [0+]
  • 08:30
    "Венсан и краят на света", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Кристоф Ван Рампи, с Александра Лами, Спенсър Богарт, Барбара Сарафиан, Герт Ван Рампелберг, Фредерик Епу, [15+]
  • 10:35
    "Игра на тронове І, 3 еп.", фентъзи, САЩ, 2011; реж. Брайън Кърк, с Шон Бийн, Марк Ади, Питър Динклидж, Лина Хийди, Мишел Феърли, [18+]
  • 11:30
    "Игра на тронове І, 4 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2011; реж. Брайън Кърк, с Шон Бийн, Марк Ади, Питър Динклидж, Лина Хийди, Мишел Феърли, [18+]
Пълна програма
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Златоустият. Филм за Йоан Екзарх (2 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Каварна. Началото на светлината (образователен филм за познавателен туризъм)
Пълна програма
  • 07:25
    Пламъчко и Машините
  • 07:55
    Ръсти Риветс
  • 08:10
    Пес Парул
  • 08:40
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 07:15
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 23, Испания, исторически/драма, 2011
  • 08:05
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 4, САЩ, военен, 2016
  • 08:50
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 9, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
  • 09:40
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 7, Австралия, криминален/мистерия, 2013
Пълна програма
  • 06:40
    Малки герои
  • 08:00
    Пиу!
  • 09:20
    Макс Мински и аз
  • 11:00
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
Пълна програма
  • 07:10
    Хърби Хенкок: Възможности
  • 08:40
    Том и Хък
  • 10:15
    Г-ца Минус
  • 11:40
    Пиу!
Пълна програма
  • 06:50
    Нечий герой
  • 08:10
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки
  • 09:30
    Островът на шепотите
  • 10:50
    Сниф и призрачният замък
Пълна програма
  • 07:00
    Miss Stevens
  • 08:25
    Frackman
  • 10:00
    Movie Talk
  • 10:30
    Sacha l'ours
Пълна програма
  • 06:30
    Live Recap Crankworx Whistler
  • 08:30
    Lane One: Inside BMX Supercross S17
  • 09:00
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2018
  • 09:30
    Enduro World Series S17
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 07:55
Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 3
bTV Action 08:00
"Библиотекарите" - сериал
bTV Comedy 08:00
"Кухня" - сериал
bTV Lady 08:00
"Салон за красота. Ново начало" - сериал
AXN 08:05
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 2, драма, криминален, Франция, 2014

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Ботев Враца - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
MAX Sport 1 08:00
Тенис: ATP 500 Ротердам Полуфинален мач
MAX Sport 2 08:00
Тенис: ATP 500 Ротердам Полуфинален мач
MAX Sport 3 08:00
Футбол: Италианска Серия А Каляри - Парма

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 07:51
Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
HBO 2 07:55
"Маша и мечокът ІІ, 13 - 16 еп.", анимация, Русия, 2014, [0+]
RTVi 08:00
Детски филми
TVT 08:00
На черква в Брацигово (образователен филм за религиозен туризъм)
AXN 08:05
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 2, драма, криминален, Франция, 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}