ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:00
    Златно сърце тв филм /2 серия/
  • 16:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:30
    Капри тв филм /46 епизод/
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 22
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 21
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира" - забавно предаване /п/
Пълна програма
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 16:30
    Сила - криминален сериал /п./
  • 17:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Менторът - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 15:20
    Морски детективи; сезон 10, епизод 8, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 16:20
    Царство; сезон 2, епизод 10, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 17:15
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 12, криминален, драма, Канада, 2012
  • 18:15
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 15:35
    Диви и истински: Нападението на гепарда
  • 16:30
    Експедициите на Джеф Коруин: Къде е Джеф?
  • 17:25
    В аквариума: Екстремно езерце: Уейд срещу Брет
  • 18:20
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къщичка на дърво в Утопия
Пълна програма
  • 15:25
    Интервю
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Безценна перла", еп. 88
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:10
    "Носорог, зебра и ко" - истории от зоопарка
Пълна програма
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard CRO
Пълна програма
  • 15:35
    Едно голямо семейство 3 сериен тв филм /14 епизод/п/
  • 16:30
    Стани богат /п/
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Благоевград/
  • 18:00
    Едно голямо семейство 3 сериен тв филм /15 епизод/
Пълна програма
  • 15:15
    Здравето отблизо /най-доброто/ /п/
  • 16:30
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Благоевград/
  • 18:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 15:35
    My Knight and Me
  • 15:50
    The Mr. Bean Animated Series
  • 16:00
    The Mr. Bean Animated Series
  • 16:20
    The Mr. Bean Animated Series
Пълна програма
  • 15:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп. 2
  • 16:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.5, еп.2
  • 17:00
    Премиера: "Легендите на утрешния ден"- сериал, с.2 , еп. 11
  • 18:00
    Премиера: "Тежки престъпрения" - сериал, с.6, еп. 3
Пълна програма
  • 14:45
    "Събудих се в Мексико" - комедия, приключенски  (САЩ ,2014), режисьор - Скот Армстронг, актьори - Адам Пали, Ти Джей Милър, Томас Мидълдич, Шанън Удуард,  Алисън Бри, Джейсън Мантзукас, Кристен Ритер,  Роса Салазар и др. 
  • 16:45
    "Спокойна нощ" - драма, романтика (САЩ, Великобритания, 2007), режисьор - Джейк Полтроу, актьори - Пенелопе Круз, Дани ДеВито, Мартин Фриймън, Гуинет Полтроу, Кейт Алън и др.
  • 19:00
    "Живи легенди" - драма, комедия, приключенски (България, 2014), режисьор - Николай Илиев, актьори - Стефан Щерев, Яна Маринова, Георги Кадурин, Любомир Ковачев, Димо Алексиев, Саня Борисова, Микеле Плачидо, Орлин Павлов, Анна Мария Гюзелева, Калоян Митев
  • 21:00
    "Аз съм легенда" - фентъзи, драма (САЩ, 2007), режисьор - Франсис Лорънс, а актьори - Уил Смит, Алис Брага, Чарли Тан, Сали Ричардсън-Уитфилд, Уилоу Смит, Даш Михок и др.
Пълна програма
  • 15:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал
  • 16:00
    "Приятели" - сериал
  • 17:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 18:00
    "Щурите съседи" - сериал
Пълна програма
  • 14:45
    Шоуто на д-р Оз -шоу, с.5
  • 15:45
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 17:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 18:00
    "Не ме оставай" - сериал, с.1, еп. 28
Пълна програма
  • 15:30
    Време за приключения
  • 15:45
    Време за приключения
  • 15:55
    Време за приключения
  • 16:10
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 14:10
    "Да говориш лъжи в Америка", комедийна драма, САЩ, 1997; реж. Гай Фърланд, с Кевин Бейкън, Брад Ренфро, Максимилиан Шел, Калиста Флокхарт, Пол Дули, [12+]
  • 15:55
    "Чиста формалност", криминален трилър, Италия, 1994; реж. Джузепе Торнаторе, с Жерар Депардийо, Роман Полански, Серджо Рубини, Никола Ди Пинто, Тано Чимароза, [15+]
  • 17:50
    "Стихове на забравата", драма - мистерия, Франция, 2017; реж. Алиреза Хатами, с Хуан Маргало, Томас Дел Естал, Мануел Морон, Итзиар Айзпуру, Хулио Юнг, [15+]
  • 19:25
    "Мока", драма, Франция, 2016; реж. Фредерик Мермод, с Еманюел Девос, Натали Бай, Давид Клавел, Диан Руксел, Самюел Лабарт, [12+]
Пълна програма
  • 14:30
    "Ергени", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Кърт Волкър, с Дж. К. Симънс, Джули Делпи, Джош Уигинс, Одея Ръш, Кевин Дън, [12+]
  • 16:10
    "Старски и Хъч", драма съспенс, САЩ, 2004; реж. Тод Филипс, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Снуп Дог, Фред Уилямсън, Винс Вон, [15+]
  • 17:50
    "Другата половина (2016)", романтична драма, Канада, 2016; реж. Джоуи Клайн, с Том Кълън, Татяна Маслани, Сюзан Клемон, Хенри Черни, Марк Рендъл, [12+]
  • 19:35
    "Акушерката", романтична драма, Франция, 2017; реж. Мартин Прово, с Катрин Фрот, Катрин Деньов, Оливие Гурме, Куентин Долмайър, Милен Дьомонжо, [12+]
Пълна програма
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    Quest Express
Пълна програма
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал /п/
  • 16:30
    "Бон апети" - предаване
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Черната перла" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 15:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 1
  • 16:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 1, 2 епизода
  • 17:00
    "Снайперистът 3" - екшън с уч. на Том Беринджър, Байрън Ман, Джон Доман, Трой Уинбуш, Денис Арнд, Уилям Дъфи и др. /п/
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 6
Пълна програма
  • 15:00
    Аляска: Последната граница: На лов за мечки
  • 16:00
    Аляска: Последната граница: Зелени пасища
  • 17:00
    Невъзможни инженерни постижения: Ракетата на НАСА до Марс
  • 18:00
    Аукционни войни в Канада: Най-преследван и най-желан
Пълна програма
  • 15:26
    Опасно за живота: Бащи на модата
  • 16:14
    Идващият свят: Метрото на бъдещето
  • 17:02
    Бягство в бъдещето с Джеймс Уудс: Време за измами
  • 17:50
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Има ли Създател?
Пълна програма
  • 15:30
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 15:45
    Кити не е котка
  • 16:00
    Домът на Рейвън
  • 16:25
    Коланимация
Пълна програма
  • 15:30
    "ГЕОлино"
  • 15:45
    "Сиеста З"
  • 16:00
    "Доказано от опит"
  • 16:15
    "Чудата наука"
Пълна програма
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • 15:15
    Фокус
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 14:45
    Тенис: Открито първенство във Франция, обзор
  • 15:45
    Куриози
  • 16:00
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман 2017, обзор
  • 17:00
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман, тренировка, директно
Пълна програма
  • 15:30
    Колоездене: Критериум Дуфине, седми етап
  • 16:30
    Колоездене: Обиколка на Словения, първи етап, директно
  • 18:00
    Куриози
  • 19:00
    Тенис: Открито първенство във Франция, финал, жени
Пълна програма
  • 15:40
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 14
  • 16:25
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 15
  • 17:10
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 1
  • 18:00
    Мегапревозвачи, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 15:20
    Mantracker Season 6
  • 16:10
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 17:00
    Monster Jam
  • 17:50
    Strongman Champions League
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 15:30
    Ловци на острови
  • 16:00
    Разбивачи на дворове
  • 16:30
    Разбивачи на дворове
  • 17:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 15:10
    Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 21
  • 16:05
    Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 24
  • 17:05
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 17
  • 17:30
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 15:15
    Глейдс - първи сезон, еп. 3
  • 16:10
    Глейдс - първи сезон, еп. 4
  • 17:00
    Комисар Монталбано - девети сезон, еп. 4
  • 19:10
    Военни престъпления - пети сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 15:30
    "Номерът на ръката на прадядо", документален, САЩ, 2018; реж. Ейми Шатц, [15+]
  • 15:50
    "Дете във времето", драма, Великобритания, 2017; реж. Джулиън Фарино, с Бенедикт Къмбърбач, Кели МакДоналд, Стивън Кембъл Мур, Саския Рийвс, Анна Мейдъли, [12+]
  • 17:25
    "Косвена красота", драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Франкъл, с Уил Смит, Едуард Нортън, Кейт Уинслет, Майкъл Пеня, Хелън Мирън, [12+]
  • 19:05
    "Рим ІІ, 7 еп. - Погребалната маска", историческа драма, Великобритания, 2007; реж. Джон Мейбъри, с Кевин МакКид, Рей Стивънсън, Поли Уокър, Джеймс Пюрфой, Тобайъс Мензийс, [18+]
Пълна програма
  • 15:35
    Забранена история, сезон 3, еп. 2
  • 16:25
    Дните, които написаха историята, сезон 1, еп. 3
  • 16:55
    Империята на Хитлер: планът за след войната, сезон 1, еп. 2
  • 17:40
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 9
Пълна програма
  • 15:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Рев в стил "Джурасик парк"
  • 15:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Разказ за две якета
  • 16:20
    Изковани в огъня: Изкупление
  • 17:15
    Най-великите моменти във футбола: Момчетата от Бразилия
Пълна програма
  • 15:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 16:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 17:00
    Традиции и обичаи
  • 18:00
    Киноложка изложба
Пълна програма
  • 15:20
    "Анджелина балерина"
  • 15:50
    "Кипър"
  • 16:10
    "Томас и приятели"
  • 16:25
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 15:30
    "Всеки следобед"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:10
    Телемаркет
  • 17:15
    "Имате думата"с Александър Владимиров
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 15:25
    "Операция: Съседска стража!" - семеен филм с Денис Ричардс, Люк Коломберо.
  • 15:55
    "Лисички" - драма с Джоди Фостър, Сали Келерман, Шери Къри, Ранди Куейд.
  • 17:40
    "Островът на съкровищата" - приключенски / фентъзи филм с Вик Тайбек, Мартин Ландау.
  • 19:50
    "Воините на слънцето" - фантастика / ужаси с Джейми Гертц, Лукас Хаас.
Пълна програма
  • 15:30
    TCR EUROPE TOURING CAR SERIES REPEAT
  • 16:30
    AUTO MUNDIAL
  • 17:00
    IRISH RALLYING
  • 17:30
    FIA WRC DAILY HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Труден живот
  • 16:30
    Труден живот
  • 17:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
Пълна програма
  • 15:00
    Bruno Vs Ed Vs JT! Top 20
  • 16:30
    MTV Asks Louis Tomlinson
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Raye Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Festival Favourites
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 15:40
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 1
  • 16:05
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 2
  • 16:30
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 1
  • 17:25
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 15:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 6
  • 16:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 7
  • 17:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 8
  • 18:00
    Пресушаване на океана: Мистерии от дълбините, еп. 1
Пълна програма
  • 15:30
    Дивата природа на Европа, еп. 1
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол, еп. 9
  • 17:05
    Дивата природа на Европа, еп. 3
  • 18:00
    Дивото Охотско море, еп. 1
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Нант - Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Баскетбол: Баскония - Барселона, пети полуфинален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Болтън Уондърърс - Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
  • 17:00
    "Времето ще покаже"
  • 18:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
Пълна програма
  • 15:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:30
    "Митове и легенди" - документална поредица
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 14:25
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:45
    "По средата" - сериал
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 14:00
    Италия, Серия А: Милан - Интер
  • 16:00
    Италия, Серия А: Лацио - Ювентус
  • 18:00
    Италия, Серия А: Наполи - Рома
  • 20:00
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 15:00
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • 13:35
    Игрален филм
  • 17:00
    "Бялото студио"
  • 17:40
    "Романтиката на романса"
  • 18:35
    Игрален филм
Пълна програма
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Търсим изход"
Пълна програма
  • 15:00
    "Инспекция 5: Кьолн Мюлхайм" - доку поредица
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:30
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
Пълна програма
  • 15:10
    От българско, по-българско - /повторение/
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт / на живо/
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /на живо/
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:35
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
  • 15:55
    Ritter hoch 3
  • 16:20
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 16:50
    Ninjago - Garmadons Motorrad-Gang
Пълна програма
  • 15:30
    Детски свят -Смешковци- анимация
  • 16:00
    Детски свят - Приказките на Маша- анимация
  • 16:30
    Новини
  • 16:45
    Исторически календар
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:00
    С бебето всичко се променя: Таен ДНК тест
  • 16:00
    Да напуснеш общността на амишите: Последни дни
  • 17:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Ромският бал с маски
  • 18:00
    Най-взискателните булки: Епизод 7
Пълна програма
  • 15:30
    Човекът и чайките
  • 16:00
    Професия турист - Пулия, част 3
  • 16:30
    Виж България - Копривщица
  • 17:00
    Абай Кунанбаев
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 15:25
    Убий ме три пъти, САЩ, екшън/комедия/трилър, 2014
  • 16:55
    Нощта на бала, Канада,САЩ, ужаси/мистерии, 2008
  • 18:20
    Почти женени, САЩ, комедия/романтичен, 2013
  • 19:50
    Бронираният монах, САЩ, екшън/комедия/фентъзи, 2003
Пълна програма
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:30
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 9
  • 16:00
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 10
  • 16:30
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 25
  • 17:30
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 83
Пълна програма
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
Пълна програма
  • 14:00
    Една добра жена - Комедия, Романтичен, 2004, Режисьор: Майк Баркър, В ролите: Скарлет Йохансон, Хелън Хънт, Том Уилкинсън, Стивън Кембъл Мур
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    Неизживян живот - Драма, 2005, Режисьор: Ласе Халмстриом, В ролите: Джош Лукас, Морган Фрийман, Робърт Редфорд, Дженифър Лопес
  • 19:00
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
Пълна програма
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
  • 16:30
    Ретро музика
  • 17:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 15:20
    Кости - девети сезон, еп. 18
  • 16:15
    Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 8
  • 16:40
    Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 9
  • 17:10
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Miami 2 Ibiza
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 15:30
    BRIDAL
  • 15:55
    FASHION WEEK
  • 16:00
    FTV SPECIAL
  • 16:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
  • 18:40
    Can't Stop The Hits
  • 19:01
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 15:20
    "Кошмарни съседи" - 2 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 15 и 16 eп.
  • 17:00
    "Бебета: Особено раждане" - 1 еп.
  • 17:50
    "Суперхирургия" - 3еп.
Пълна програма
  • 15:30
    новини
  • 15:45
    Телепазар
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Бизнес дейли
Пълна програма
  • 15:25
    Рыбалка без границ
  • 15:55
    Оружейные дома мира
  • 16:30
    Такая жизнь - охота с Сергеем Бешенцевым
  • 17:00
    На рыбалку вместе с папой
Пълна програма
  • 14:00
    "Бели мадами" - криминална комедия с уч. на Шон Уейънс, Марлон Уейънс, Джейми Кинг, Франки Фейсън, Локлин Мънро, Джон Херд, Бизи Филипс, Тери Крюз и др.
  • 16:30
    "Винаги ще има утре" - екшън с уч. на Пиърс Броснан, Джонатан Прайс, Джерард Бътлър, Мишел Йео, Тери Хачър, Джуди Денч и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5
Пълна програма
  • 15:15
    I'm Alive: Lost
  • 16:00
    Treehouse Masters: Treetop Candy Kitchen
  • 16:45
    Ultimate Survival: Patagonia 2
  • 17:30
    Raging Planet: Avalanche
Пълна програма
  • 15:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:05
    Гражданка в ранчото
  • 16:30
    Гражданка в ранчото
  • 17:00
    Кухнята
Пълна програма
  • 15:25
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 15:50
    Къщата на Шумникови
  • 16:05
    Къщата на Шумникови
  • 16:20
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 14:45
    Тенис: Открито първенство във Франция, обзор
  • 15:45
    Куриози
  • 16:00
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман 2017, обзор
  • 17:00
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман, тренировка, директно
Пълна програма
  • 15:30
    "Номерът на ръката на прадядо", документален, САЩ, 2018; реж. Ейми Шатц, [15+]
  • 15:50
    "Дете във времето", драма, Великобритания, 2017; реж. Джулиън Фарино, с Бенедикт Къмбърбач, Кели МакДоналд, Стивън Кембъл Мур, Саския Рийвс, Анна Мейдъли, [12+]
  • 17:25
    "Косвена красота", драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Франкъл, с Уил Смит, Едуард Нортън, Кейт Уинслет, Майкъл Пеня, Хелън Мирън, [12+]
  • 19:05
    "Рим ІІ, 7 еп. - Погребалната маска", историческа драма, Великобритания, 2007; реж. Джон Мейбъри, с Кевин МакКид, Рей Стивънсън, Поли Уокър, Джеймс Пюрфой, Тобайъс Мензийс, [18+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:30
    Sofia The First
  • 16:00
    Sofia The First
  • 16:30
    Sofia The First
  • 17:00
    Mickey Mouse Clubhouse
Пълна програма
  • 15:25
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 15:50
    Къщата на Шумникови
  • 16:05
    Къщата на Шумникови
  • 16:20
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Boys Vs 90s Girls
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
  • 22:00
    The Rock Show
Пълна програма
  • 15:35
    Web of Lies: Job of a Lifetime
  • 16:30
    Shadow of Doubt: The Doctor Is Out
  • 17:25
    Deadline: Crime with Tamron Hall: If I Can't Have You
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got to Watch Those Country Girls
Пълна програма
  • 15:40
    Football Headliners: Olivier Giroud
  • 16:05
    Top: Early Talents
  • 16:31
    Up Close With: Bruno Senna
  • 17:01
    Up Close With: Florent Malouda
Пълна програма
  • 15:20
    Midway USA's Gun Stories
  • 15:45
    Shooting Gallery
  • 16:30
    Hook & Look
  • 16:50
    Hook & Look
Пълна програма
  • 15:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Рев в стил "Джурасик парк"
  • 15:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Разказ за две якета
  • 16:20
    Изковани в огъня: Изкупление
  • 17:15
    Най-великите моменти във футбола: Момчетата от Бразилия
Пълна програма
  • 15:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 7
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 8
  • 17:00
    Пресушаване на океана: Мистерии от дълбините, еп. 1
  • 18:00
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 2
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 22
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 21
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 15:35
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 9, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 16:45
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 10, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 17:50
    Тоталкар; сезон 1, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 18:25
    Тоталкар; сезон 1, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 15:35
    Кандис Реноар; сезон 4, епизод 6, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 16:45
    Профилиране; сезон 4, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2012
  • 17:55
    Профилиране; сезон 5, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2014
  • 18:55
    Възприятия; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 15:35
    Какво е нужно за убийство: Проповедникът, любовницата му и убийството
  • 16:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Робърт Фаркхорсън
  • 17:00
    Първите 48 часа: Къща от карти
  • 18:00
    Убих най-добрия си приятел: Майки от Мисисипи
Пълна програма
  • 14:50
    До посиняване
  • 16:35
    Сесар Чавес
  • 18:35
    Късметът на Слевин
  • 20:45
    Харесвам работата ти
Пълна програма
  • 15:15
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
  • 16:15
    Т/с "Котовский", 3 с
  • 17:10
    Т/с "Котовский", 4 с
  • 18:00
    Новости
Пълна програма
  • 15:40
    Рекламен блок
  • 15:42
    "От архивите на "СКАТ": /продължение/
  • 16:00
    Класическа музика:
  • 16:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 15:21
    Cute Trespasser Rides Policeman's Cock (18+)
  • 15:47
    Bunk Bed Head (18+)
  • 16:12
    Hard Call (18+)
  • 16:37
    Inspector Ass (18+)
Пълна програма
  • 15:30
    Пряко: Тенис: Ricoh Open, Хертогенбош (ATP WORLD TOUR 250)
  • 20:00
    "Гудууд Ривайвъл 2015: Най - голямото състезание за ретро коли в света" - 2 еп., документална поредица
  • 21:00
    "Състезанието на живота им" - 2 сезон, 2 еп., документална поредица
  • 22:00
    "Най - добри спасявания в Ла Лига" - спортно предаване
Пълна програма
  • 14:10
    Европейско първенство по художествена гимнастика, финали на уреди /ансамбли/
  • 16:10
    Колоездене: Обиколка на Йоркшир
  • 17:00
    Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /5 епизод/
  • 17:30
    Световен рали шампионат: Рали Сардиния - финален етап
Пълна програма
  • 15:10
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
  • 15:55
    Музикална пауза
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 15:30
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - GUYANA
  • 16:00
    DESTINATION: ANTARCTICA
  • 17:00
    WONDERS OF THE WORLD 1
  • 18:00
    AC: PHILIPPINES OFWs
Пълна програма
  • 14:30
    World Karate Federation 2016
  • 16:15
    Taekwondo
  • 16:30
    Dream Boxing
  • 18:55
    Superkombat Fighting Championship
Пълна програма
  • 15:30
    Riding Along with Filipe Toledo
  • 16:00
    The Azores Experience Vol. I
  • 16:30
    The Azores Experience Vol. I
  • 17:00
    Ideais2
Пълна програма
  • 15:30
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 106 (Episode 6)
  • 15:55
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 107 (Episode 7)
  • 16:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 2): 207 (Episode 7)
  • 16:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 2): 208 (Episode 8)
Пълна програма
  • 15:30
    "Здравей, Китай" - документална поредица
  • 15:45
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 16:00
    "Музикална академия"
  • 17:00
    "Боклук" - документална поредица
Пълна програма
  • 15:20
    Leonard Bernstein conducts Beethoven Piano Concerto no 5 with Krystian Zimerman
  • 16:05
    InterMezzo
  • 17:30
    Dan Berglund's Tonbruket. Live at Nancy Jazz Pulsation
  • 18:30
    Lionel Loueke and the Vampires - Melbourne International Jazz Festival
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Витоша - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Дунав - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 18:00
    Футбол: Левски - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 20:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 3-и епизод, директно
Пълна програма
  • 15:30
    Пряко: Тенис: Ricoh Open, Хертогенбош (ATP WORLD TOUR 250)
  • 20:00
    ....
Пълна програма
  • 15:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Лондон, Великобритания, повторение
  • 19:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 8-и епизод, директно
  • 20:00
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 35-и епизод
  • 20:30
    Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Кливланд Кавалиърс, пети финален мач от НБА, повторение
Пълна програма
  • 15:35
    Мрежа от лъжи: Перфектната работа
  • 16:30
    Сянка на съмнение: Убитият лекар
  • 17:25
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Ако не мога да те имам
  • 18:20
    Почти ми се размина: Провинциални момичета
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 17:00
    "Историята оживява", (п)
  • 17:30
    "Епизод", (п)
Пълна програма
  • 14:00
    "Пазители на Галактиката", фантастика, САЩ, 2014; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Вин Дизел, Брадли Купър, [12+]
  • 16:00
    "Сторм: Огнени букви", историческа драма, Холандия, 2017; реж. Денис Ботс, с Дейви Гомез, Юна Де Леу, Анджела Шийф, Йорик Ван Вагенинген, Маартен Хейманс, [12+]
  • 17:45
    "Дестинация - Русия 2018 I, 6 еп.", документален, Испания, 2018; реж. Еулохио Ромеро, [12+]
  • 18:15
    "Русалка І, 8 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Аманда Тапинг, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
Пълна програма
  • 14:45
    "Увлечен по Мери", драма, Великобритания, 2007; реж. Стивън Полякоф, с Маги Смит, Дейвид Уилямс, Дани Лий Уинтър, Рут Уилсън, Джема Артъртън, [12+]
  • 16:30
    "Пазители на галактиката Vol.2", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Майкъл Рукър, Карън Гилън, [12+]
  • 18:45
    "Петна от трева", драма, САЩ, 2017; реж. Кайл Виламовски, с Тaй Шеридан, Кeйтлин Дивър, Остин Ейбрамс, Паула Малкъмсън, Бо Мирчоф, [12+]
  • 20:10
    "Игра на тронове І, 5 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2011; реж. Брайън Кърк, с Шон Бийн, Марк Ади, Питър Динклидж, Лина Хийди, Мишел Феърли, [18+]
Пълна програма
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Братята, влюбени в България (1 част) (образователен филм за семеен туризъм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Братята, влюбени в България (2 част) (образователен филм за семеен туризъм)
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 16:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 16:30
    Автомобилизъм: Рали крос
  • 17:30
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 15:00
    Голф: Европейски тур
  • 17:55
    Новини
  • 18:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 19:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
Пълна програма
  • 15:15
    Дора Изследователката
  • 16:10
    Уоликазам!
  • 16:42
    Котарачетата
  • 16:47
    Котарачетата
Пълна програма
  • 15:00
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 4, САЩ, военен, 2016
  • 15:45
    Едно френско село, сезон 3, еп. 12, Франция, исторически/драма, 2013
  • 16:35
    Селцето, сезон 2, еп. 6, Великобритания, драма, 2014
  • 17:35
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 8, Австралия, криминален/мистерия, 2013
Пълна програма
  • 14:15
    Войната в "Роял палас"
  • 16:00
    Мюмю
  • 17:35
    Фин
  • 19:05
    Бури
Пълна програма
  • 14:20
    Преди да кажеш "Да"
  • 15:50
    Тратория
  • 17:15
    Тяло за двама
  • 18:40
    Нотите на любовта
Пълна програма
  • 15:15
    Неговото дело и слава: Американският Сион
  • 16:50
    Ураган от категория 7: Краят на света, част 1
  • 18:15
    В галоп с Торнадо
  • 20:10
    Писмо до краля
Пълна програма
  • 15:00
    Miss Stevens
  • 16:25
    Frackman
  • 18:00
    Movie Talk
  • 18:30
    Sacha l'ours
Пълна програма
  • 15:30
    Nine Knights 2017
  • 16:00
    Freeride World Tour 2018
  • 17:30
    Crankworx Innsbruck
  • 18:00
    E League Highlights 2016
Пълна програма

Сериали

AXN Black 16:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 1, приключенски, САЩ, 2001
bTV Comedy 16:00
"Моето семейство" - сериал
e-kids 16:00
Ърки Пърки - анимационен сериал
Diema Family 16:00
"Когато сърцето зове" - сериал, сезон 2, 2 епизода
EPIC Drama 16:05
Отряд Хикс, сезон 2, еп. 7, Канада, военен, 2016

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 16:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 52-и епизод, повторение
Eurosport 2 16:00
Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж
Mtel Sport 1 16:00
Студио "Волейбол"
Nova Sport 16:00
Футбол: Лийдс Юнайтед - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
Ring.BG 16:00
УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Селтик

Всички предавания

Филми

Alfa 15:45
"Паметникът на Георги Комитчето" - документален филм
AXN Black 16:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 1, приключенски, САЩ, 2001
bTV Cinema 16:00
"Аватар" - екшън, трилър, фантастика (САЩ, 2009.), режисьор - Джеймс Камерън, актьори - Сам Уортингтън, Джовани Рибизи, Сигорни Уивър, Мишел Родригес, Зоуи Салдана, Стивън Ланг и др.
TVT 16:00
България. Природа (образователен филм за познавателен туризъм)
Vivacom Arena 16:00
Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}