ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:05
    Дивата Европа: Реки, езера и океани
  • 11:00
    Острова на орангутаните: Преместването
  • 11:28
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Срещата на Тони със смъртта
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Подаръкът
Пълна програма
  • 10:30
    Съкровища в склада: епизод 14
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 1
  • 12:00
    Да продадеш колата си: ДеЛореан
  • 13:00
    Двойно оцеляване: След бурята
Пълна програма
  • 10:38
    Опасно за живота: Бащи на модата
  • 11:26
    Идващият свят: Метрото на бъдещето
  • 12:14
    Ловци на митове: Семейство Симпсън
  • 13:02
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Отвъд тъмнината
Пълна програма
  • 10:15
    Рибар авантюрист, сезон 4, еп. 4
  • 11:05
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 6
  • 11:50
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 7
  • 12:35
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 10:35
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 5
  • 11:25
    Забранена история, сезон 3, еп. 1
  • 12:15
    Истинската война на тронове, сезон 1, еп. 1
  • 13:00
    Истинската война на тронове, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Залогът е Ваша Светлост
  • 11:20
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Какво видя икономът
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Залогът е любимият хеликоптер на Пуси Галор
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Какво е най-интересното в Мейн
Пълна програма
  • 10:30
    Обучение на домашни любимци, сезон 1, еп. 4
  • 11:00
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 7
  • 11:25
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 8
  • 11:55
    Следвай котката си,
Пълна програма
  • 10:00
    Непознатата планета, еп. 1
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 7
  • 12:00
    Мигове от катастрофата, еп. 3
  • 13:05
    Brain Games 3, еп. 1
Пълна програма
  • 10:40
    Дивата Русия, еп. 4
  • 11:25
    Дивата природа на Европа, еп. 1
  • 12:15
    Дивата природа на Европа, еп. 2
  • 13:00
    Дива зима, еп. 1
Пълна програма
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Община Смолян - Вълшебства из планините
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Мирково - Храбрият страж на миналото
Пълна програма

Сериали

AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
National Geographic 11:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 5
National Geographic HD 11:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 11
Viasat Explorer 11:00
Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 3
bTV Action 11:00
"Монк" - сериал, с.4, еп. 16

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 11:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 16-и епизод, повторение
Ring.BG 11:00
УЕФА Лига Европа - обзори
Sky Sports 11:00
Футбол Мундиал
BNT 3 11:10
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
БНТ САТ 11:10
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"

Всички предавания

Филми

TVT 11:00
Варна - Първата Европа (1 част) на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
bTV Action 11:00
"Монк" - сериал, с.4, еп. 16
MGM 11:00
"Островът на съкровищата" - приключенски / фентъзи филм с Вик Тайбек, Мартин Ландау.
Vivacom Arena 11:00
Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}